Szerverre lépéssel, csapatrádióval, szabályokkal, jogosítvánnyal és óvással kapcsolatos információk.
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. nov. 05, 2006 8:59 pm

Amint már biztosan tudod, egyszerűen hibáztál, és az ütközésedtől volt a lag nekünk.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. nov. 05, 2006 9:09 pm

[Master]Vipera írta:Na tehát megóvnám a mai versenyt.
Még pedig a metoszt és a szervert mert hogy lagg miat törtem össze magam az első körben.
8) Mivel a futamon nem futottam engem légyszíves ne óvj meg.

Megnézzük majd a laggot.
Sajnos van ilyen, meg fogjuk nézni.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. nov. 06, 2006 12:14 am

[Master]Vipera írta:Na tehát megóvnám a mai versenyt.
Még pedig a metoszt és a szervert mert hogy lagg miat törtem össze magam az első körben.
:lol: Szánalom! :D

Szerintem minden versenyen óvhatnának ezért elég sokan! :lol:
Ha zavar a lag ne játsz F1C-t ennyi! :wink:

Amúgy Én Brazil versenyen pont azért nem óvtam meg azt, hogy vezető helyről voltál szíves kilökni, mert tudtam, hogy a lagra lesz kenve.......
Meg hogy Te osztod Knife-t hogy a lagot hibáztatja az ütközése miatt.....hát Te most mit csinálsz? Látszik, hogy mindenki magából indul ki, nemigaz? :lol:

Ennyi vagy.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. nov. 12, 2006 6:55 pm

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 18, 2007 3:26 pm

Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. feb. 25, 2007 9:39 pm


Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. feb. 25, 2007 10:04 pm

Tudom, hogy az F1OB pilótáira nem szabható ki büntetés más szériákban mutatott teljesítményük miatt. Azonban én mégis szeretném megkérni a bírókat, hogy Vipera vezetői engedélyét vizsgálják felül, ha kell vizsgáztassák le újra.
A mai GT futamon bemutatott "attrakciója" ugyanis, ha a jobbik esetet nézzük is, nagyfokú, sorozatos figyelmetlenségről tesz bizonyságot a részéről, amelynek F1 futamon súlyosabb következményei is lehetnek a verseny kimenetelére és a klub moráljára is.
Ha nem állunk a dologhoz ilyen optimistán, mondhatjuk (replay alapján), hogy az első futamon, az én 8.köröm végén, az ő 5.köre végén kék zászlónál, nemcsak egyszerűen feltartott, de szándékosan lassított a kigyorsítási szakasz közepén, majd az egyenesben rámhúzta a kormányt, az egyenes végén pedig felém irányította az autóját, majd az ütközést követően kilépett.

Sajnálom az esetet, nem tudom mi késztethette erre. De személyes problémákat semmiképp nem szabad a pályára hozni. Feltételezem erről van szó és kétlem, hogy ez elmúlna nála, de bízom benne, hogy megtörténhet.

A jogosítványa felülbírálását azért kérem, mert remélem, hogy tévedek, és valóban csak ennyire figyelmetlen és ügyetlen volt a futamon.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. feb. 26, 2007 8:23 am

Van külön bírói testület a GTTB-hez,vagy ez is az F1OB bírákra tartozik? Mert ha igen akkor türelmedet kérném,ugyanis le kell szednem a szerverről a mod-ot,ami az én kis 512-es netemmel eltart egy darabig.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. feb. 26, 2007 11:56 am

Nos igen, kis joghézag. A GTTB-ben egyedül voltam admin, bíró, pilóta, mivel csak amolyan Fun sorozat volt, az üresjárat mellőzésére. Mivel a GTTB befejeződött büntetni már értelmetlen ezen belül. F1OB adminként viszont csak megadni van jogom a jogsit, elvenni, ahogy metosz mondta nem az adminok hatásköre, hanem a bíróké. GTTB-ben ezért simán kizárnám, de már nincs honnan. Ezenkívül amiért aggódom, nem is egy funsorozat, hanem maga a fő profilunk, az F1OB, ha ott ilyenek történhetnek, felesleges csinálnunk. Ezért kértem Tom a te, valamint a többi F1OB bíró, Zöldi és Habasa segítségét, hogy megelőzhessük a hasonló eseményeket, és vizsgáljátok felül az engedélyét.
Persze elfogadom, ha nem teszitek egy másik sorozaton elkövetett baklövéstől függővé a pilótai státuszát. Akkor viszont arra kérlek benneteket, hogy fordítsatok majd több figyelmet felé. Mert két futamból amin részt vett (F1OB előkészületi futama, GTTB utolsó futama) ez volt a második, hogy balesetet okozott, esztelen vezetésével.
Részemről nem szívesen versenyzek úgy, hogy folyamatosan azt kell figyelnem, vajon ő merre jár, nehogy belémjöjjön. Örülnék, ha beszélnétek vele erről, és valamilyen megeggyezésre jutnátok Viperával.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. feb. 26, 2007 12:21 pm

Semmi gond :wink: !
Már jön lefele a mod,úgyhogy 1-2 napon belül véleményt nyílvánitok. Sajna elöbb nem megy,egyébb elfoglaltságom miatt,amit munkának hívnak :cry: .

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. feb. 26, 2007 1:56 pm

Pedig már bíztam benne h megváltozott! :?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. feb. 26, 2007 2:57 pm

Megnéztem újra
Hát tényleg szörnyű dolog ami történt, ráadásúl közvetlenül az orrom előtt. :evil:

Vipera mind a lassítást mind a jobbra húzást mind a belemenést tudatosan-szándékosan csinálta!!!

Az autó egyértelműen jobbra illetve balra is arra megy amerre Vipera irányítja, ami nem is csoda hiszen a szerelők jó munkát végeztek, a javítás után még nem ütközött!
Ezt a telemetria de ez a video is jól bizonyítja:
http://www.owclub.hu/downloads/knifevsvipera.avi

:roll: Ami engem még aggaszt, hogy ezek után Vipera és Habasa hangos zenével és tudatos be-ki lépkedéssel megpróbálták tönkre tenni a 2. futamot. Erre még mindíg nem kaptam gyakorlatilag értelmes magyarázatot.

@Vipera, Habasa
Legyetek szívesek keressetek meg TS-en, mindenképpen beszélnünk kell!
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. feb. 26, 2007 3:05 pm

"Most, hogy az Online World Club külön weblapot is "kapott", és én Viperával szervezzük a GTOB-t, azt hiszem, ideje lenne elásni a csatabárdot.
Pár perce olvastam a fent lévő topicban, hogy december 12-én ide is "vissza"került a szokásos háború. Volt vita a MOD-ról, Snow-ról, az Árpád-sávról, és egyszerűen csak fikázásból.
EZÚTON IS SZERETNÉNK ELNÉZÉST KÉRNI VIPERÁVAL MINDEN SÉRELEMÉRT!!!
Remélem, ismét együttműködhetünk, hogy minél több embert szerezzünk."
_________________


"Szeretnénk ha tovább lehetne lépni a régi sérelmeken amiket okoztunk és az eggyüt müködést meg tudjuk teremteni egy más közt.

Én is szeretnék ELNÉZÉST kérni az elmult év sérelmei miat."


Nahja :?

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. feb. 26, 2007 6:50 pm

Zöldi írta: Javaslataim:
1. Vipera jogosítványának azonnali felfüggesztése (az újra vizsgáztatással nem metoszt bíznám meg 8) mert ő már szépen most levizsgázott ezzel a jogosítvány kiadással.)
@Zöldi - metosz nem tehet róla szerintem. A vizsga idejére Vipera biztos vagyok benne, hogy normálisan próbált vezetni, és amíg nem borul ki nála a bili, addig megy is neki. Csak a hozzállása...

Én az általad felsorolt pontok mellé javasolnék még kettőt. Minden pályára minimum teljesített tesztkör (60 sztem elég a pályaismerethez) és a futam előtti szerverrelépési legkésőbbi idő bevezetése (fél óra minimum, de háromnegyednél nem több az ideális szerintem)

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. feb. 26, 2007 7:25 pm

Csak vacsizni mentem el, és Vipera máris elszabadult. De ezt már én se értem. Szerintem nem elég felülvizsgálni jogsiját, mert leteheti azt bármikor.
De ha már újra le kell vizsgáznia, akkor azt Tommynál tegye. 8)

Ja, ha már itt tartunk, Tommy, légyszíves engem ne idézzél.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. feb. 26, 2007 9:44 pm

Habasa írta:Csak vacsizni mentem el, és Vipera máris elszabadult. De ezt már én se értem. Szerintem nem elég felülvizsgálni jogsiját, mert leteheti azt bármikor.
De ha már újra le kell vizsgáznia, akkor azt Tommynál tegye. 8)

Ja, ha már itt tartunk, Tommy, légyszíves engem ne idézzél.
Én nem voltam TS-en, de állítólag Te is "rendbontottál" a belépkedéssel, ha nem így volt sorry! A vizsgáról meg annyit hogy hiába viselkedik valaki normálisan egy vizsga idején.....ha dilis akkor dilis...futam közben ha elszáll az agya akkor nem tudunk mit tenni, max az szívja meg aki éppen "felhúzta" és megkapja a büntijét. :roll: Most erre mit lehet kitalálni? ültessünk mellé valakit és ha rosszat csinál üsse meg a kezét? :?

breki
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 9:57 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: breki » kedd feb. 27, 2007 11:19 am

havas nándor Szerintem egy kis elkényeztetett pö**, nem tudom mit szaroztok vele annyit, hiszen a liga komolyságát alázza le a dolog.
B***átok ki a g**ibe aszt jó napot.....

Moderálta: metosz

.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd feb. 27, 2007 11:29 am

A liga komolyságát a trágár beszéd is alázza és a hozzászólót is minősíti! Ettől függetlenül igazad lehet!
Bocs!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd feb. 27, 2007 12:11 pm

Szeretném végre Vipera a Te véleményed is olvasni ebben a dologban. Ami engem nagyon bánt, hogy sajnos szóban következetesen madárnak néztél.

Mosd meg a fogad és állj ki becsülettel a hülyeség-szar mellett amit csináltál, kérj bocsánatot. Ha becsülettel vállaltad volna hibádat, már most sokkal jobb fénybe lenne (lassan magad által agyon alázott) neved.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd feb. 27, 2007 9:10 pm

Nos, szerintem Vipera tisztában van mindezzel, és még mindig azt mondom, hogy nem tesz ilyet egy F1OB-ban,
Most néztem meg Knife egyik hozzászólását. Abban az áll, hogy a GTTB egy "funrace", ezért nem volt bírósága stb. Nos, ha Vipera ilyet tesz egy funrace-ben az messze nem olyan komoly, mint a nagy F1OB 2007-ben. És én biztos vagyok benne, hogy nem tesz ilyet ott.

Te, Breki, vagy elhúzol a turnyába, és soha többet nem hallunk felőled semmit te trágár állat, vagy segítünk is egy kicsit ebben. De remélem, hogy vagy már olyan nagy, hogy felfogod, mit jelentenek ezek a szavak egy emberre egy Fórumon, főleg, hogy még szinte sose írtál. Jómagam ezt már tudom. Ez súlyosan sérti mások becsületét, ha ilyet leírsz egy államférfiról, az beperelhet!
Kép

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » kedd feb. 27, 2007 9:41 pm

Na most hogy már a nevem kisbetükkel sikeresen leírták és elég vidám szavakkal kérték meg a vezetőséget, hogy idézem: B***átok ki a g**ibe aszt jó napot.....
Úgy gondolom hogy nekem is kéne valamit írnom. Szeretném már most leszögezni hogy nem áll módomban bocsánatott kérni a Knife-tól, mert én nem érzem úgy hogy elkövettem volna bármit is amiért bocsánatott kéne kérnem. a Geritől természetesen elnézést kérek mert ott figyelmetlenség okozta azt az apró balesetett. Igazi F1-ben is előfordul ilyesmi, pl: 2006 San Marino-ban. A Knife esetében az első versenyen ami még számomra tisztázatlan okok miat lett ujra futva, ott rosszul vettem a kanyart és ezért repült az autó az út közepére és ezért ment bele a Knife. A másik futamon meg elkezdett vacakolni a kormány huzott jobbra balra meg a gáz fék sem müködött jól vagy sehogysem. Ezért mentem neki nyíl egyenesen a gumifalnak és ezért töltöttem 95 másodpercet a boxban és ezért volt a baleset a Knife-al. EZ így Történt, aki esetleg nem hinné el, mert tudom hogy ilyen iy lesz, azzal nem tudok mit tenni. Azért, hogy elcsendesedjen a dolog azért nem kérek bocsánatot, mert ennek van egy értéke amit csak úgy nem dobálunk a levegőbe. A másik hogy milyen érdekes hogy pont a GT futam után, amit Ő is funrace-nek nevezett, ez után közölték azt hogy felül vizsgálják a jogsim. Ezzel természtesen nem értek eggyet és nem fogadom el.
Végül, az ilyen mint ez a breki aki 3 havonta ír ide az ne merje a nevem kisbetükkel írni, amit azonnal vonjon vissza.
[Master]Vipera

breki
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 9:57 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: breki » szer. feb. 28, 2007 7:34 am

Havas Nándor ....hahaha mert megérdemled!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szer. feb. 28, 2007 6:21 pm

@Vipera - Ugyan, miért is kérnél? Nem igaz?
Szomorú, hogy úgy gondolod, azzal, hogy megkaptad a jogsidat, máshol törhetsz-zúzhatsz akár, mert nem számít.
Ezenkívül cseberből vederbe rángatod magad: Ha rossz volt a kormányod és ütköztél, miért is mentél vissza a pályára másokat veszélyeztetni? Főleg lekőrözésnél észnélkül nyomtad tovább! Ez szerinted fair játék? Nem csak velem, hanem a többiekkel sem. Ha a kormányod és a pedálod is rossz, ideje lecserélni, ha csak az egyik, elkerülhetted volna a többszöri ütközést.
És lekőrözésnél miért is fékeztél, majd mikor elkezdtelek megelőzni miért is gyorsítottál, aztán a kanyar végén miért is nem tudtál időben elkezdeni fékezni? Sajnos számodra rossz hír, hogy a vcr tárolja az rpm adatokat, sebességet stb. Ciki.

Egy kérdésre azért kérlek tényleg válaszolj: Ha tudatában vagy, hogy rossz a kormányod és az autód sem ép, akkor hogy a fenébe lehet egy rövid szakaszon belül 3szor nekimenni valakinek és teljes gázzal nyomni az egyenesben?

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » szer. feb. 28, 2007 7:08 pm

@Vipera
Az ütközésünk miatti bocsánatkérést elfogadom. Kezdő létemre velem is előfordul, hogy elmérem a féktávot.
Nem akarok belefolyni a vitába, csak 1 apró megjegyzést/kérést szeretnék leírni. Emlékszem, GT-n még rajt előtt azzal poénkodtatok, hogy majd hátulról valami tarolás lesz. Sajnos nem emlékszem pontosan, de azt hiszem ezt a szót olvastam a chatbox-ban. A lényeg az, hogy miután ezt elolvastam, jött a rajt ugye, ahol végülis klasszul le lettem tarolva. A megjegyzésem/kérésem tehát csak annyi lenne: légyszíves legközelebb ezzel ne poénkodjatok. Szerintem egyáltalán nem vicces ez a dolog olyankor, ha a poénból valóság lesz.
Geri

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. márc. 02, 2007 5:39 pm

A többes számot kérem visszavonni! Ugyanis engem is valaki eltarolt, ami miatt kaptam egy Stop&Go-t.

Egy pillanat! Arról nem volt szó, hogy a jogosítványnak köze van a GTTB-hez! Ha mélyebbre ásunk, akkor nem is lehet őt eltiltani F1OB-ról, egyáltalán nem ugyanaz a kettő, és a Laguna Secában történtekért már bocsánatot kért. Nem tagadom, nagy hülyeséget csinált, de mivel nincs bírósága a GTTB-nek, nem lehet, sőt, ha lenne is, akkor sem lehetne F1OB-val kapcsolatos dologgal büntetni! Ha F1OB-ban csinál bolondságot, az Tom, Zöldi és az Én resortom!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 04, 2007 8:54 pm

Uraim replay a helyén, pálya-admin összesítést holnap!
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. márc. 04, 2007 9:07 pm

Mivel bíró ellen szeretnénk óvni, pártatlan elbírálást kérnék.

Rajt után, az első kanyar előtt Tomhoz túl gyorsan közeledtem, ezért fékezni kezdtem, majd mivel a jobb oldali tükör szerint Habasa már mögöttem volt, kihúzódtam jobbra, ekkor összeütköztem Habasával. Szerencsétlen baleset, de nem hibáztatom.

Megóvni kívánt esetek:
A hetedik köröm megkezdése után szélárnyékot fogtam és előzést próbáltam végrehajtani, de Habasa először balra ment ki a pálya közepéről, majd behúzódott jobbra. Enyhe fékezéssel sikerült a balesetet elkerülnöm. A szabályzat szerint azonban Habasa manővere szabálytalan.
A nyolcadik kör megkezdésekor újabb előzésbe kezdtem, mikor elkezdtem kihúzni szélárnyékból Habasa elémhúzott, így nekiütköztem az autója hátuljának, majd a falnak vágódtam. Ha nem 5% a törés, semmi nem maradt volna az autómból.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 04, 2007 9:54 pm

A 8. körben való incidensben nem követtem el hibát. Ugyanakkor kezdtem el a pálya belső íve felé húzni, amikor te is, így igazából meglöktél. Ilyen védekézést gyakran láthatsz TV-ben - Kimi 2005-ben Japánban az utolsó körben ugyanúgy járt ahogy te: Fisi lassan eléhúzott, sőt, amikor már egymás mellett voltak, Fisi szépen kezdett visszahúzni. Szóval, ő Kimi volt. Te pedig Knife vagy. Én nem vagyok Fisi, de ugyanúgy védekeztem, mint ő.

A 7. körben pedig semmi nem történt.

A rajthoz azért nekem is van hozzáfűznivalóm. A gond az, hogy a mutatványoddal igencsak megsértetted a bal első felfüggesztésemet, amely a versenyem további szakaszát eléggé megnehezítette. De közben saját csapattársadat is kilökted.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. márc. 04, 2007 10:42 pm

Habasa, ez nem személyes, ne tedd azzá.
Ez nem valódi F1, hanem egy játék! Egy játékban pedig a Fair Play kell legyen a legfontosabb, különben értelmetlen. S míg én a rajt után, a baleset elkerülése miatt fékeztem és odébbhúzódtam, te gázelvétel nélkül jöttél tovább a pálya széle felé, az autóm felé, holott előtted voltam.

Egyébként bocs, úgytűnik kikerült az előzésre vonatkozó részből a cikázás tiltása. Szóval kénytelen vagyok visszavonni az óvásomat.

Szóval cikázz csak bátran továbbra is mindenki előtt, aki meg akar előzni. Ja és mivel az sincs leírva a szabályzatban, hogy tilos kilökni az ellenfelet az egyenesekben, szerintem csináld azt is nyugodtan. Légy csak továbbra is "fair"!

Jónapot!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 04, 2007 10:55 pm

A szabály az, hogy csak egyszer lehet ívet váltani, sajnos tényleg hiányos a szabálykönyv, ráadásúl a régiben benne volt.
De ez alap, mindekinek tudni kell! Hiba javítva lesz! Bocs!
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. márc. 04, 2007 11:13 pm

Hát Habasa ez nem volt szép. Az alap hogy cikázni tilos! Ezt mindenki tudja....de ha nem akkor is mekkora hányinger az aki ilyet csinál...1x ívet váltani az ok...de ilyen aprókat cikázni... :?

A rajt meg....no comment! Az még oké hogy meglököd...előfordul, de látod hogy előtted az autó és nyomod tovább??? Most vagy lassú a reakcióidőd...vagy pedig direkt csináltad. Oké jól kib*sztál Knife-al...nagyon király vagy! Csak az a baj hogy még 2 pilóta megszívta miattad. kb. olyan volt mint a teke....Knife volt a golyó és ütötted vele ki a többit majd szépen elhúztál mellettük. És még Te regéltél a rajtgyakorlatokról...hát rád is fér! :wink: Nah mind1 majd a bírók eldöntik!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 04, 2007 11:41 pm

Sajnos pályaadminként a következő bejelentésem van a bíróknak:

Öt aktivitási szabály sértés történt:
1. Tommy (késve jelentkezett, de jött) - 1pont
2. Genyó (nem jelentkezett, de jött) - 1pont
3. Nyeksek (nem jelentkezett, de jött) - 1pont
4. Nagy Attila (nem jelentkezett, de jött) - 1pont
5. Vipera (?igazából nem tudom, nem jött nem jelzett) - 3pont
de véleményem szerint ne részesüljön büntetésben mert tényleg zűrök voltak a részvétel és a jogsi körül.
Nagy Attila és Nyeksek közvetlenül a verseny előtt kapott jogosítványt így véleményem szerint őket se büntessétek!
Kép

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » hétf. márc. 05, 2007 4:17 pm

@metosz
ÉN ÍRTAM KI A VERSENYT!
ELÉG AKTÍV !


@Bírók
Kérem a tisztelt bíróságot, hogy a pálya admin javaslatát,
mivel egyértelműen hiba történt,
bírálja felül és nevem tisztázza az ügyben!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. márc. 05, 2007 6:32 pm

Nos, Knife, mi a fenétől ne lenne személyes! Én nem láttam rajtad kivűl másokat a kocsidban, de sem az enyémben. Szóval ez személyes.
Ami a fair play-t illeti, a dolgoknak annyi köze van a fair play-hezt mint a My Fair Ladynek. Ez egy verseny, ahol a szabályokat betartva győzni kell. Nem sérültél meg, nem kellett megmenteni Téged, mi a fenéről beszélsz? Tudod egyáltalán mit jelent a „fair”? Úgy tűnik össze kevered a marhával! Nálatok a fair az, ha el sem indulok, hogy nyugodtan győzzetek.
Ami pedig az egyenesben kilökést illeti, ne marháskodj! Az első kereked a két tengelyem között balról támadott. Hátrább voltál, ha valakit büntetni kell ezért a Te vagy. Eszetlenül rohansz előre, ami játéknak jó –ha ezek a szabályok- de semmi köze a valóságos körülményekhez. Én ilyen nálatok "fair" szabályokkal utoljára 4 éves koromban találkoztam, amikor a Matchboxaimat toligattam. Remélem igazi kormányhoz nem jutsz egyhamar.
A te "játékodban" a cél, hogy engedjük el Herr Knife díszdoktort, hogy győzedelmeskedjen, nehogy elvigyen a "Télapó". Tudod mit? Szerintem indíts MOHAA-t, annak több köze van az F1-hez, mint a te "Játékodnak"!

Én nem fogadtam el a szabályzatot, de nem is bánom, mivel az F1-et kakaóálló billentyűzetes "játékká" teszi.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 05, 2007 6:57 pm

Ez most minek Habasa!
Tele van feltételezéssel és övön alúli megjegyzéssel amit Knife-ról írtál.

Ráadásúl a szabályokat nem is kell aláírnod mert Te bíró vagy aki betartatod őket!
Legalábbis nem feltételezném, hogy mielőtt melóba állsz nem nézel utána, nem mintha erre szóban nem figyelmeztettelek volna de követlemények között le is van írva a bíróknál. 8)
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. márc. 05, 2007 7:11 pm

Szerintem eléggé övön aluli megjegyzés volt, hogy csalónak és szabályszegőnek tartott, miközben a fair play és az ő versenyzése pályán olyan messzi van egymástól, mint ide Lacháza!
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. márc. 05, 2007 7:20 pm

@Habasa - Kérlek, ne irkálj össze-vissza, ha az alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában. Az, hogy egy dolog személyes vagy nem, azt jelenti, hogy az illető személlyel van-e baja valakinek, vagy a helyzettel. Részemről ez nem volt személyes, mert a helyzettel volt bajom és nem a séróddal. A fair play kifejezés, pedig tiszta játékot jelent, tehát például nem húzom rá másra a kormányt, vagy nem cikázok előtte.
Mielőtt kinyitod a szád tedd sebességbe az agyad! Bíróként elég szégyen a szabályzathoz való viszonyod.
Ezenkívül jobban tennéd ha befejeznéd a sértegetésemet és elmennél kicserélni a pelenkád, mert igencsak bűzlesz! Na, most már személyes :D

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. márc. 05, 2007 7:47 pm

Szerinted az fair, hogy valaki mellett mész, aki nem is lát, csak akkor, amikor ráhúzod a kormányt ,majd beállítod, hogy leszorítalak? És az fair, hogy hagyom, hadd menj el mellettem? Utóbbi szerinted igen. Arról hogy én ugyanúgy mentem a pálya közepe felé, és nem tudod meghatározni a két autó közötti távolságot én tehetek? Hol volt itt cikázás? Hol volt ráhúzás? Simán kimehettél volna a pálya bal szélére és előzhettél volna meg. De az talán jobb volt, hogy bemémszállsz, hogy aztán lehessen óvni. Mentem Ede mellett, azt megjelent az ágyú, csak sajnos nem jött be a terve, hogy majd szépen elengedem a piros bársonyszőnyegen, amit biztosítok neki. Tudod ki megy egyenesen? A részeg kígyó.
Szerintem gyakorolj egy kicsit többet, mert a rajtrácson mögöttem voltál. És egy olyan ember mögött lenni, aki alig játszott rFactorral, nagy szégyen. Ha már ott tartunk hogy mögöttem voltál, biztos rossz lehetett, hogy egy büdös pelenkást se tudsz lehagyni.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. márc. 05, 2007 8:01 pm

NA EZT MOST FEJEZZÉTEK BE!!!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. márc. 05, 2007 8:51 pm

Látod Habasa, épp erről beszéltem, hogy olvasás után fogd fel mielőtt írsz! Én épp azt írtam, hogy a rajt utáni eset, szerencsétlen baleset amiről valószínűleg nem te tehetsz. Nem akartam Tomnak menni, ezért lassítottam és kihúzódtam mögüle, hogy ne menjek neki, de tükörből rosszul mértem fel a távot és túl közel lettél hirtelen így ütköztünk. De ezt már leírtam az első hszben is.

Bocs Tom, befejeztem.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. márc. 05, 2007 9:24 pm

Csak Tommy előhozta, hogy az én hibám volt. Tehát akkor: nem volt ráhúzás! Cikázás volt? Az sem. Akkor a mérleg átbillen feléd. Ha most azt mondom, hogy a versenyem későbbi szakaszát igen negatívan befolyásolta a rajtműveleted, és óvok, akkor...óvok.
Ha azt mondom, hogy a 8. körben belémszálltál hátulról, amely igencsak ártott a hátsó légterelőmnek, mikötben ha előbb térsz ki balra, megelőzhettél volna, és óvok, akkor...óvok. Szóval kérem a bírótársaimat, hogy ezt a két esetet különös odafigyeléssel vizsgálják meg!
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. márc. 05, 2007 9:36 pm

Én csak azt nem értem, hogy ha Tommy írására reagáltál, akkor miért engem szidsz?

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » hétf. márc. 05, 2007 9:40 pm

Gyerekek, ez a vita agyrém... :?
Geri

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. márc. 05, 2007 9:47 pm

Habasa szerinted normális hogy egy autó keresztbe áll előttem és ugyanúgy nyomom tovább a gázt? Itt azzal van a probléma hogy igen lassan fogtad fel hogy éppen egy McLarent cipelsz magad előtt.....A cikázás pedig egyértelmű, de mint már mondtam, majd a bírók eldöntik.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd márc. 06, 2007 6:09 pm

Még mindig nem tudom, mikor cikáztam, szerintem egyáltalán nem egyértelmű.
Amúgy meg azt hittem, ha balról jön az autó, majd továbbáll jobbra. Nem álltam meg volna azért, hogy belémszálljanak hátulról.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. márc. 10, 2007 10:06 pm

Miután informáltak, hogy a teszteken is lehet óvni, én ezt teszem.
Mai tesztverseny, 8.kör. 3. helyen autózom. A 6. kanyarban az első helyről Metosz megpördül a külső íven a kigyorsításnál. Én jobbról meg akarom előzni, erre pedig tolatva (tehát gyorsítva) belémgázol, megfosztva attól az esélytől, hogy megnyerjem a futamot. Vipera ilyen esetben még a nézőtérre sem ülhetne ki.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 10, 2007 10:39 pm

Habasa írta:Miután informáltak, hogy a teszteken is lehet óvni, én ezt teszem.
Mai tesztverseny, 8.kör. 3. helyen autózom. A 6. kanyarban az első helyről Metosz megpördül a külső íven a kigyorsításnál. Én jobbról meg akarom előzni, erre pedig tolatva (tehát gyorsítva) belémgázol, megfosztva attól az esélytől, hogy megnyerjem a futamot. Vipera ilyen esetben még a nézőtérre sem ülhetne ki.
Sajnálom Habasa, hogy megcsúsztam, megpróbáltam előled kilépni az ívről, ha egyenesen mész tovább nem talákozunk. 50 - 50% volt az ütközés. sajnos mindketten rossz döntést hoztunk.
Nem tartom szerencsésnek, hogy ha valaki hibázik és a pályán marad a kocsija összehasonlításra vagy egyáltalán egy asztalra kerül súlyos direct elkövetett szabálytalanságokkal egy bírónál.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. márc. 10, 2007 10:44 pm

Például a sokat emlegetett lagunai rajtolása a fent említett úrnak sem direkt volt. Ha valaki direkt ejti ki a másikat, annak mondom, hogy ha azt hiszi, hogy megússza büntetés nélkül, akkor a hatos lottó esélyesebb. Csak így kerülhetjük el a szándékosan elkövetett baleset okozásokat.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 18, 2007 9:06 pm

Kép

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » vas. ápr. 08, 2007 10:13 am

Futam jelentkezést ne feledjétek! Nem szeretnénk büntetni!
MÉG VAN 45 Perc!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 08, 2007 7:52 pm

Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. ápr. 15, 2007 7:56 pm

Szürke volt a Bahrein, de sajons van egy óvásom.

Iceman. A verseny elején (2. vagy 3. még nem tudom) a 9-10-es kanyarkombinációban Iceman belűlről előzni próbált, de nem volt elég neki az a hely, amit hagytam neki, elsodort, ezért a bal első felfüggesztésem fájlalta magát. Szerintem eléggé esélytelen eset volt. De utána később visszaelőztem, majd az utoldó kanyarban kamikaze módjára, igen esélytelen távolságból meg akart előzni, és belső íven zúgott el mellettem. Nem tudom, tett-e le vizsgát, de szerintem tegye ismét le, koncentrálva az előzésekre, illetve a KTT-re.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. ápr. 15, 2007 7:59 pm

Srácok! Komolyan meg kéne tanulni sportszerűen előzni! Ez már a második futam, hogy valaki belémjön és továbbhajt, majd előttem végez. Ezenkívül, ha a mögöttünk haladó eltűnik a tükörből, gondoljunk már arra is, hogy esetleg mellettünk van és ne szorítsuk ki a pályáról jó!?

Kérem a bírókat vizsgálják meg a rajt utáni második kanyarban, ahogy a Ferrari első számú pilótája átgázol rajtam, majd a második kör elején szélárnyékból belső ívre húzodva megelőzöm, de ő úgy gondolt tud még beljebb húzódni, majd belémjött, majd továbbhajtott. Én megpördültem az ideális íven, próbáltam eltűnni onnan, de sajnos késő volt és a mögöttünk haladók eltaláltak. Elnézést kérek tőlük!

Ezenkívül a Honda egyik pilótája (bocs, nem tudom hanyadik, Vipera) lekőrözésnél kicsúszott előttem, majd az ideális ívre visszavágva belémjött. Szerencsére nem volt komoly az ütközés, mert mindketten lassan hajtottunk így továbbhajthattam. Írásos megrovását javaslom.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. ápr. 15, 2007 8:01 pm

ok.
Az óvásokat megvizsgáljuk. 8)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 15, 2007 8:08 pm

Futam Replay Direct link:
<a href="http://www.farkasret-isi.hu/download/f1 ... .zip">F1OB Bahrain 2007</a>

Link az OWC oldalon:
http://www.owclub.hu/download.php?view.76
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. ápr. 15, 2007 8:23 pm

Megvan az eset! 4. kör 9-10-es kanyar. Igezából az volt kemény, ahogy látta, hogy nekem jön, de gyorsított tovább. Azt a kör végén az utolsó kanyarban... életveszély.
Kép

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » vas. ápr. 15, 2007 8:26 pm

Akkor én is Óvok. Nekem igazából elvi dolgokkal is lennének bajaim, de vegyük szépen lassan.

1. Valahol a verseny közepe táján( pontos ídőt majd még írok) az első kanyarban Nyeksek elég vidáman belém jött. Így nem csak ő de a Habasa is eltudott menni.

2. Ez nem tudom hogy ide tartozik-e vagy nem. De, amikor Geri körözött le, én félre álltam az egyenesen, akkor Zöldi teljes lelki nyugalommal elhalyottt mellettem, mintha fel se tünt volna hogy én csak a Geri akarom elengedni hiszen ő körözött volna le.

3. Ez nem ide tartozik. Tudom hogy persze vannak haver viszonyok és egymást közt megosztjuk a setup-okat, de ezzel azoknak köpjük le a munkáját akik vért izzadnak minden tizedért. Láttam ma is olyat hogy aki az eddigi versenyen nem ment olyan jól, az most a Qaulin a jók között végzet.

Na csak ennyit akartam.
[Master]Vipera

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. ápr. 15, 2007 8:56 pm

Vipera, a setup csere-bere mindenkinek szíve joga. Ennyi erővel a netről szedett setupal legalább annyira leköpi az ember mások munkáját, nem? Senki nem tiltja senkinek, hogy mástól kérjen setupot. Az ő dolga ha lusta csinálni, vagy épp nem ért hozzá. Van, hogy én is mástól kérek, mert éppen úgy alakul, aztán azt finomítgatom tovább a saját szájízem szerint. De nem hiszem, hogy bárki valaha is nemet mondott volna a klubból egy setup kérésre. Jómagam is több setupom közzé tettem mások megsegítésére, az ezzel elért eredményük mégis őket dícséri. Akiről pedig beszélsz elég sokat küzdött a pályával, hogy ezt elérje.

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » vas. ápr. 15, 2007 9:27 pm

Vipera legközelebb ha lehet felvezető körben ne kolbászolj már belém hátulról mert neked hála a kocsim vezethetetlen lett.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. ápr. 15, 2007 9:28 pm

Hát ha már így belelendültetek a nagy óvásba hát Én sem fogok feltartott kezekkel csücsülni :P

Rajt: Iceman belerongyolt az autómba hátulról, ennek köszönhetően lecsúsztam az ívről.

Knife egy kérdés: Melyik volt az első futam amikor valaki belédment és továbbhajtott majd előtted végzett? A mögöttünk van és eltűnik a tükörből szöveg jó, mert a rajtál Én spec a 2. kanyarban eltűntem a tükörből esetleg melletted voltam és mégis majdnem kiszorítottál a pályáról :wink: Szóval nagyon jó az az "átgázol rajtam" szöveg. Tudod sztem a Malajziai rajtnál inkább szó volt átgázolásról mint itt.

A második körről: lekoccoltalak nem beléd jöttem....majd továbbhajtottam. Ezt elismerem hibáztam, bíztam benne hogy hamarabb gyorsítasz ki.

Nah de ha már ennél az esetnél vagyunk, szeretnék óvni a McLaren első számú pilótájával szemben. 5:25-nél megpördült az említett versenyző majd azonnal az ideális ívre hajtott, ennek következtében veszélybe sodorta a mögötte haladókat. És mint köztudott nem szabad rögtön az ideális ívre hajtani!

Akkor most jöjjön a Banzai Honda! Habasa 5:45-nél hátulról megmászta az autómat kapott a felfüggesztésem is belőle. KKT úgy ahogy mondod :)

33:58 - Vipera mögött megérkeztem, lekörözéshez felkészültem. Bár későn látott meg de a kanyar kezdetén már látnia kellett volna, na meg a kék zászló...majd ahelyett hogy jobbra húzódott volna még bevette a kanyart majd kicsit balra legyezett. Vipera a setup mivoltáról meg annyit hogy emlékezz vissza tavalyra, honnan lettetek olyan gyorsak hirtelen? :wink:

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég