Szerverre lépéssel, csapatrádióval, szabályokkal, jogosítvánnyal és óvással kapcsolatos információk.
Lezárt
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. jan. 17, 2011 12:21 pm

MTCC 2011 ÓVÁSOK

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. márc. 04, 2011 12:20 am

Montreal:
Szeretném megóvni magamat, mivel több alkalommal is rosszul vetten a célegyenes előtti sikánt, így a jobb oldalon (füvön) haladtam át, ezzel levágva a pályát!

Kérem, hogy a BT vizsgálja meg az eseteket és döntsön belátása szerint. Akármi is lesz, elfogadom!

(sajnálom, egyszerűen nem ment az a kanyar normálisan. nem csak a jobb oldalt, de a bal oldalon is ugrattam párat)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. márc. 04, 2011 12:18 pm

sajna nem tudom vissza nézni hogy megerősítsem magamban mert vmiért nem látom a replayt a játékba.. érdekes hogy felrakom a másik rf-re a modot és ott se.. mind1..

Montreal:
Első kör első kanyarja.
Kopi vs. Danik0sz
Első kanyarban úgy érzem Kopi lenyomott a fűre és ezért történt a baleset is
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. márc. 06, 2011 5:09 pm

Montreal Versenybírói Döntések:

Mint ahogy említettem az óvásomban az ítéletet magammal szemben el fogom fogadni és ez így is van! Megmondom őszintén én súlyosabb büntetésre számítottam (futamkihagyások, eltiltás stb.). Természetesen jobb így, bár a pofámról ettől független ugyan annyi bőr fog leégni. :neutral:

Mielőtt bárki félreértené a következő mondatokat, semmi rosszat nem akarok senkinek és nem is ez a célom, csak a bírói döntést olvasva némi zavart keltettek bennem bizonyos arányok és úgy véltem, hogy ezt nem hagyhatom szó nélkül. Tehát:

Akik 20 mp büntit kaptak:
Kopi(14), Zsozsesz(14), Bo5co(8), Tony(8), Tjoe(5), Metosz(4), Kiru(4)

Akik DQ-t kaptak:
Szabi(23) és Gadfly(20)

Véleményem szerint (és ahogy említettem nem rossz akaratból), de a 14 vágás is soknak, majdcsaknem extrémnek minősül. Ha megnézzük a 14 és a 20 között 6 a különbség és a versenybíróság jelentős különbséggel sújtotta a két esetet, míg a 4 és a 14 között jóval több (10) a különbség és u.a. a kategória büntetés kirovása szempontjából? Ezek az arányok zavarták inkább a szememet főleg úgy, hogy ki lett az is jelentve, hogy a jövőben a 10 feletti vágás auto DQ lesz. Ezt a kijelentés figyelembe véve és erre hivatkozva, akkor elvileg mi (Szabi és Én) is mentesülnünk kellett volna a DQ-tól, ha már a 14-et vágók mentesültek v. őket is ugyanúgy kellett volna büntetni, mint minket. Megmondom őszintén ha most én a 4-et vágók kategóriába tartoznék, akkor marhára bántaná a szemem, hogy akik 10-el többet vágtak, azok ugyan azt a büntit kapták mint én és még ráadásúl ha Kirut vesszük, előrébb is végeztek nála még így a büntetés kiszabása után is. :-? Nem tudom mi lenne az igazságosabb arány, de sztem ha a versenybíróság szerint a 20 és a 14 nem ugyan az a kategória, akkor talán 3 felé szelve talán "közelebb" lettünk volna ahhoz, ami odaát van! 0-9 ; 10-19 ; 20-...
Természetesen ez részemről egy felebezés, így kérném, úgy kezelje a BT!

Köszönettel! Gadfly
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. márc. 06, 2011 7:44 pm

Gadfly írta:Montreal Versenybírói Döntések:

Mint ahogy említettem az óvásomban az ítéletet magammal szemben el fogom fogadni és ez így is van! Megmondom őszintén én súlyosabb büntetésre számítottam (futamkihagyások, eltiltás stb.). Természetesen jobb így, bár a pofámról ettől független ugyan annyi bőr fog leégni. :neutral:

Mielőtt bárki félreértené a következő mondatokat, semmi rosszat nem akarok senkinek és nem is ez a célom, csak a bírói döntést olvasva némi zavart keltettek bennem bizonyos arányok és úgy véltem, hogy ezt nem hagyhatom szó nélkül. Tehát:

Akik 20 mp büntit kaptak:
Kopi(14), Zsozsesz(14), Bo5co(8), Tony(8), Tjoe(5), Metosz(4), Kiru(4)

Akik DQ-t kaptak:
Szabi(23) és Gadfly(20)

Véleményem szerint (és ahogy említettem nem rossz akaratból), de a 14 vágás is soknak, majdcsaknem extrémnek minősül. Ha megnézzük a 14 és a 20 között 6 a különbség és a versenybíróság jelentős különbséggel sújtotta a két esetet, míg a 4 és a 14 között jóval több (10) a különbség és u.a. a kategória büntetés kirovása szempontjából? Ezek az arányok zavarták inkább a szememet főleg úgy, hogy ki lett az is jelentve, hogy a jövőben a 10 feletti vágás auto DQ lesz. Ezt a kijelentés figyelembe véve és erre hivatkozva, akkor elvileg mi (Szabi és Én) is mentesülnünk kellett volna a DQ-tól, ha már a 14-et vágók mentesültek v. őket is ugyanúgy kellett volna büntetni, mint minket. Megmondom őszintén ha most én a 4-et vágók kategóriába tartoznék, akkor marhára bántaná a szemem, hogy akik 10-el többet vágtak, azok ugyan azt a büntit kapták mint én és még ráadásúl ha Kirut vesszük, előrébb is végeztek nála még így a büntetés kiszabása után is. :-? Nem tudom mi lenne az igazságosabb arány, de sztem ha a versenybíróság szerint a 20 és a 14 nem ugyan az a kategória, akkor talán 3 felé szelve talán "közelebb" lettünk volna ahhoz, ami odaát van! 0-9 ; 10-19 ; 20-...
Természetesen ez részemről egy felebezés, így kérném, úgy kezelje a BT!

Köszönettel! Gadfly
Szabályzat III.5.f. pont.....
f. Bírói Testület döntései ellen, fellebbezésnek helye NINCS!
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. márc. 06, 2011 9:41 pm

Bodzzza írta: Szabályzat III.5.f. pont.....
f. Bírói Testület döntései ellen, fellebbezésnek helye NINCS!
Sejtettem h ez a válasz jön. ;-) Ha még annyit megengedtek elég nagy baj is ez, hogy ennyi joga sincs egy versenyzőnek, pedig az autósportban sem ismeretlen a fogalom. :neutral:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. márc. 06, 2011 9:49 pm

Gadfly írta:
Bodzzza írta: Szabályzat III.5.f. pont.....
f. Bírói Testület döntései ellen, fellebbezésnek helye NINCS!
Sejtettem h ez a válasz jön. ;-) Ha még annyit megengedtek elég nagy baj is ez, hogy ennyi joga sincs egy versenyzőnek, pedig az autósportban sem ismeretlen a fogalom. :neutral:
van jogod.... ugy versenyezhetsz ahogy akarsz. Ha fer módon senki nem von kétségbe. Ha hibákat csinálsz akkor álld a kapott büntetést. Olyan problémákról amiről te tehetsz, nincs értelme fellebezni......
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. márc. 06, 2011 9:58 pm

Bodzzza írta:
Gadfly írta:
Bodzzza írta: Szabályzat III.5.f. pont.....
f. Bírói Testület döntései ellen, fellebbezésnek helye NINCS!
Sejtettem h ez a válasz jön. ;-) Ha még annyit megengedtek elég nagy baj is ez, hogy ennyi joga sincs egy versenyzőnek, pedig az autósportban sem ismeretlen a fogalom. :neutral:
van jogod.... ugy versenyezhetsz ahogy akarsz. Ha fer módon senki nem von kétségbe. Ha hibákat csinálsz akkor álld a kapott büntetést. Olyan problémákról amiről te tehetsz, nincs értelme fellebezni......
Tiszta sor! Ezzel nincs is probléma és párszor hangsúlyoztam is, hogy elfogadom a rám szabott döntést. (ha jól tudom még én óvtam magamat is, de ha ilyen válaszok jönnek, akkor lassan már abban sem leszek biztos)
Te is tudod, hogy miért lebbeztem fel, de ha nem, akkor olvasd át még1x. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. márc. 06, 2011 10:04 pm

Gadfly írta: Tiszta sor! Ezzel nincs is probléma és párszor hangsúlyoztam is, hogy elfogadom a rám szabott döntést. (ha jól tudom még én óvtam magamat is, de ha ilyen válaszok jönnek, akkor lassan már abban sem leszek biztos)
Te is tudod, hogy miért lebbeztem fel, de ha nem, akkor olvasd át még1x. ;-)
TUdom miért fellebeztél. A pilóta fórumban kifejtettem ;) Folytassuk ott ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. márc. 10, 2011 9:22 pm

Sose óvtam,majd most. MTCC A1 Ring a verseny 9. körében,kb 1 percnél Gadfly nem méri fel a verseny közben,megfelelően a féktávot,és kiüt a versenyböl,emiatt több helyezést is buktam. Kérem az eset kivizsgálását. Köszönöm.
Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Toby » pén. márc. 11, 2011 8:59 pm

Szeretném kivizsgáltatni a következő eseteket:

A1 Ring
1. IsTi - 15:15, meglátásom szerint kétszer vált ívet a pályán (erre egyébként a szabályzat tudtommal nem tér ki)
Hátrányom ugyan nem származott belőle, de a tisztánlátás végett úgy gondoltam, jobb lesz így.

2. Night - 20:17, nem érzem szabálytalannak, de ez zsinórban a második futam, ahol kiforgatnak és már kezd egy kicsit zavarni. Ha útban vagyok, szóljatok és lelépek. :)

3. Toby - 3:38, 8:44, 12:06, 13:49, 18:54, 41:44, 45:07, pályaszélesítés.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 08, 2011 1:56 pm

TS-t van aki szándékosan nem használja immár 3. futamán (Isti) ha lett volna TS-en tudok szólni neki, hogy nem rajtolhat a 2. helyről mert érvényben volt egy 5 helyes rajtbüntetése amit nem töltött le.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: doozi » csüt. ápr. 28, 2011 11:12 pm

Szeretném megvizsgáltatni a következő esetet!

10:30 - 10:55 Gilberto elég szépen rám húzott és ez miatt a falban landoltam.
Ez a futamom végét jelentette.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. máj. 02, 2011 7:23 pm

doozi írta:Szeretném megvizsgáltatni a következő esetet!

10:30 - 10:55 Gilberto elég szépen rám húzott és ez miatt a falban landoltam.
Ez a futamom végét jelentette.
doozi ne haragudj én azt hittem mögöttem vagy és mivel ebben a módban a tükörben semmit nem látni csak nagyon későn amint megláttalak próbáltam helyet hagyni! Mégegyszer sorry!
Manchester United

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2011 Óvások

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. aug. 15, 2011 12:49 am

MTCC Monzai döntéssel kapcsolatosan szeretném jelezni, hogy a DQ szerintem a szabályzat pontjai szerint nem állja meg teljesen a helyét, illetve hiányát érzem a dupla futamok esetére történő kiegészítésnek, nyilván hosszabb távon több hiba csúszhat bele.
A verseny alatti 3. vágás után vágásonként 3mp a hozzáadása a vétkes idejéhez, 10. vágás után diszkvalifikáljuk a vétkes versenyzőt.
Remélem a versenybíróság elfogadja óvásomat, és mind szinész mind jómagam kisebb büntetésben részesülünk, és a határ 20 vágásban lesz ezen a futamon meghatározva annak kétszeres hossza miatt.


-ps- Személyesen sajnálom a 15 hibát, kevés teszt eredménye volt, talán a leggyorsabb köröm tiszta teljesen - legalábbis remélem, nem volt cél előnyszerzés csak a pályán tartás, egy olyan pályán ahol körökként 4 durva vágási pont van - nem egy suzuka - és mentünk rajta 43 kört aszem.
Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég