Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. ápr. 16, 2009 8:48 pm

Bedy írta:szintén zenész, de legalább túl vagyok rajta :P
Helló csapattárs! A világért sem azért mondom hogy bántsalak, csak kiváncsi vagyok... És tényleg semmi rossz indulat nincs.
Lehet nem is emlékszel, próbáltalak lekörözni, már nem is tudom hányadik körben, és te többször is rámhúztad az autót, elég rendesen koccoltam is falat... :D
Ez a lagg miatt volt??? Vagy a tükör???

És tényleg semmi gáz, ez egy flúgos futam volt..... :D:D:D

Meg a 100 kör teszt ellenére elég jól mentem és élveztem is, az első körben mit jöttem fel, az kemény volt! :D Jól kikerültem vagy 15 autót! :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 16, 2009 8:53 pm

Knife megóvott... teljes joggal.

Mivel érintett vagyok az ügyben kérem, hogy a versenybíróság nélkülem hozzon döntést.

A bírói döntést (bármi is lesz) elfogadom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 csüt. ápr. 16, 2009 9:17 pm-kor.
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. ápr. 16, 2009 9:03 pm

server replay-t majd pls!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 16, 2009 9:12 pm

G-BoR írta:server replay-t majd pls!
Tölthető.

Megnéztem a szitut... én tolattam először, nincs mit szépíteni.
Elnézést kérek magamtól is... ki fog vizsgáztatni? Remélem Knife. 8)
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. ápr. 16, 2009 9:14 pm

Először is Grat Mozart és Metosz!! :wink: Kemény verseny volt, Mozart ellen nem volt esélyem, a 3. vagy 4. körben megforogtam a célra ráfordító kanyarban, és onnantól kezdve egyszerűen mindig kitört féktávon a kocsi segge, és inkább visszavettem mert nem akartam többet megforogni. A végén Metosszal jót csatáztunk, nagyon élveztem ,de közben remegtem is, nehogy összeakadjunk, hát kicsit összeértünk, de nem volt szándékos, de elnézést mégegyszer érte.
Gratula a csapitársamnak Kopinak! :wink:

És ezenkívül minden Célbaérkezőnek! :wink:

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » csüt. ápr. 16, 2009 9:22 pm

Csaba írta:
Bedy írta:szintén zenész, de legalább túl vagyok rajta :P
Helló csapattárs! A világért sem azért mondom hogy bántsalak, csak kiváncsi vagyok... És tényleg semmi rossz indulat nincs.
Lehet nem is emlékszel, próbáltalak lekörözni, már nem is tudom hányadik körben, és te többször is rámhúztad az autót, elég rendesen koccoltam is falat... :D
Ez a lagg miatt volt??? Vagy a tükör???

És tényleg semmi gáz, ez egy flúgos futam volt..... :D:D:D

Meg a 100 kör teszt ellenére elég jól mentem és élveztem is, az első körben mit jöttem fel, az kemény volt! :D Jól kikerültem vagy 15 autót! :D
A kanyargós résznél nem tudtalak elengedni. az egyenesnél meg lehúzodtam amennyire lehet. Meglöktél hátulról .. bele is mentem a falba :?
Sajnálom
Start Me Up

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. ápr. 16, 2009 9:46 pm

Ginger17 írta:
G-BoR írta:server replay-t majd pls!
Tölthető.

Megnéztem a szitut... én tolattam először, nincs mit szépíteni.
Elnézést kérek magamtól is... ki fog vizsgáztatni? Remélem Knife. 8)
Honnan?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 16, 2009 10:01 pm

G-BoR írta:
Ginger17 írta:
G-BoR írta:server replay-t majd pls!
Tölthető.

Megnéztem a szitut... én tolattam először, nincs mit szépíteni.
Elnézést kérek magamtól is... ki fog vizsgáztatni? Remélem Knife. 8)
Honnan?
FTP-ről G-BoR... így megy már egy éve. :D
Peter Rigo

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. ápr. 16, 2009 10:10 pm

Bodzzza írta:nekem is elég gyászos volt :(
a jobb kezem abszolut használhatatlan volt. 25ös kormánnyal, force nélkül, bal kéz fel le váltással ennyire telt.
Volt 1 feltartásom, de nem volt szándékos. Rossz helyen értek utol. Ha ott megállok belém jönnek. Sztem azért a max 1 másodpercért nem kellett volna a kötöszó...
Grat a Célbaérőknek és a dobogósoknak!
Hát ha ez nekem szólt nem emléxem kötőszóra de ha igen sorry , de majdnem kettőnket taccsra vágtál. Én autóm elejét így is de nem volt vészes és Moda majdnem eltrafált emiatt , ott simán csak meg kelett volna várnod még elmegyünk , mert már rég megkeztük a kikerülő manővert , ehelyett szúrtál egy padlót és keresztbe elvégtattál a kocsimon :) megértheted hogy érzékenyen érintett :) sorry.

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. ápr. 16, 2009 10:11 pm

Ginger17 írta:
G-BoR írta:
Ginger17 írta: Tölthető.

Megnéztem a szitut... én tolattam először, nincs mit szépíteni.
Elnézést kérek magamtól is... ki fog vizsgáztatni? Remélem Knife. 8)
Honnan?
FTP-ről G-BoR... így megy már egy éve. :D
Akkor én vagyok a vak de nem látom

ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-%20BAJNOKSAGOK/

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. ápr. 16, 2009 10:15 pm

G-BoR írta:
Ginger17 írta:
G-BoR írta: Honnan?
FTP-ről G-BoR... így megy már egy éve. :D
Akkor én vagyok a vak de nem látom

ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-%20BAJNOKSAGOK/
Majd belemész az Indycar mappába, azon belül a 2009-be, majd Archiv és ott van, nem valami bonyolult.

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. ápr. 16, 2009 10:18 pm

Ez a ZIP zavart meg engem, SRY kicsit fáradt vagyok :S

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. ápr. 16, 2009 10:31 pm

Bedy írta:
Csaba írta:
Bedy írta:szintén zenész, de legalább túl vagyok rajta :P
Helló csapattárs! A világért sem azért mondom hogy bántsalak, csak kiváncsi vagyok... És tényleg semmi rossz indulat nincs.
Lehet nem is emlékszel, próbáltalak lekörözni, már nem is tudom hányadik körben, és te többször is rámhúztad az autót, elég rendesen koccoltam is falat... :D
Ez a lagg miatt volt??? Vagy a tükör???

És tényleg semmi gáz, ez egy flúgos futam volt..... :D:D:D

Meg a 100 kör teszt ellenére elég jól mentem és élveztem is, az első körben mit jöttem fel, az kemény volt! :D Jól kikerültem vagy 15 autót! :D
A kanyargós résznél nem tudtalak elengedni. az egyenesnél meg lehúzodtam amennyire lehet. Meglöktél hátulról .. bele is mentem a falba :?
Sajnálom
Akkor én is sajnálom....
Félre értettük egymást, jobbról akartam elmenni, te balra akartál engedni, megesik...... Úgy részemről lezárva... :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. ápr. 16, 2009 10:54 pm

Minden készen van eredmények hírek frissítve!

Ime egy amolyan no comment kép miről kell majd bíráskodni:
8)
http://www.maszim.hu/desi/indy200914.jpg
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. ápr. 17, 2009 5:19 am

metosz írta:Minden készen van eredmények hírek frissítve!

Ime egy amolyan no comment kép miről kell majd bíráskodni:
8)
http://www.maszim.hu/desi/indy200914.jpg
Ugy látom megtaláltam az egyetlen helyet ahol még átférhettem :D
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 17, 2009 6:18 am

metosz írta:Minden készen van eredmények hírek frissítve!

Ime egy amolyan no comment kép miről kell majd bíráskodni:
8)
http://www.maszim.hu/desi/indy200914.jpg
Erről sajna lemaradt Gio a közvetitésben.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. ápr. 17, 2009 6:50 am

Ginger17 írta:
G-BoR írta:server replay-t majd pls!
Tölthető.

Megnéztem a szitut... én tolattam először, nincs mit szépíteni.
Elnézést kérek magamtól is... ki fog vizsgáztatni? Remélem Knife. 8)
Nem ám komolyan venni! :P
De ha én vizsgáztatlak resszkess! Csak Rally China pályán vizsgázhatsz nálam! :twisted:

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » pén. ápr. 17, 2009 8:33 am

metosz írta:Minden készen van eredmények hírek frissítve!

Ime egy amolyan no comment kép miről kell majd bíráskodni:
8)
http://www.maszim.hu/desi/indy200914.jpg
Nekem marhanagy mákom volt, mert ez pont előttem történt: hogy én hogyan kerültem ki az akkor még csak pár autóból álló kupacot, fogalmam nincs, de valaki még engem is meglökött hátulról a manőver közben...
Nem volt semmi jelenet. :D

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » pén. ápr. 17, 2009 9:33 am

voodoo írta: Hát ha ez nekem szólt nem emléxem kötőszóra de ha igen sorry , de majdnem kettőnket taccsra vágtál. Én autóm elejét így is de nem volt vészes és Moda majdnem eltrafált emiatt , ott simán csak meg kelett volna várnod még elmegyünk , mert már rég megkeztük a kikerülő manővert , ehelyett szúrtál egy padlót és keresztbe elvégtattál a kocsimon :) megértheted hogy érzékenyen érintett :) sorry.
tényleg nem volt szándékos. Ott abban a pillanatban nekem belülről az tűnt a legjobb megoldásnak ha padlót nyomok, azt inkább csőrrel belerongyolok a falba. Elsö szárnyam már ugysem volt. :)
Próbáltam mindenkire vigyázni, soxor túl előzékeny is voltam :) Volt hogy majdnem az egész mezőnyt elengedtem, mert nem akartam senki elé kivágni. Tényleg nem szándékos volt.
Mondjuk utána ki is léptem. Megértelek téged is mert én is voltam már hasonló helyzetben :) Tudom hogy ilyenkor túlfűtött az ember ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » pén. ápr. 17, 2009 10:31 am

én is az elengedés áldozata lettem. vkit elengedtem éppen, kiszélesitettem a kanyart és belementem a "gumi"falba. még 1x nem akartam 1 percet a boxba állni, pedig nem utolsónak jöttem volna vissza így utólag nézve.

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. ápr. 17, 2009 11:32 am

metosz írta:Minden készen van eredmények hírek frissítve!

Ime egy amolyan no comment kép miről kell majd bíráskodni:
8)
http://www.maszim.hu/desi/indy200914.jpg
Mozgóképbe az a bizonyos kanyar :D

http://vsr.simsporttv.com/download/vide ... _L1_C4.wmv

kicsi piknik volt, hova siessünk nem ráérünk? így is 8. lettem :D

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. ápr. 17, 2009 12:12 pm

Mindenkitől elnézést szeretnék kérni a megforgásaim, az azokat követő elindulásaim, a túlzottan erőszakos előzéseim, a lekörözők feltartásáért, mag ami még nem jut eszembe.

Ez a futam ilyen volt, a legelső pályán megtett körömtől kezdve utáltam sajna.. :roll: Tudom, hogy akkor is illett volna sokkal méltóbban végigcsinálni, de Ginger szavaival élve, az életkedvemet is elvette.. :wink:

Csamez
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: kedd júl. 31, 2007 12:12 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Csamez » pén. ápr. 17, 2009 12:12 pm

Ez elég brutálisra sikeredett :lol: :lol:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. ápr. 17, 2009 12:47 pm

Óvni péntek éjfélig lehet.

Ha szabad kérnem a bírók majd küldjék el az óvás(ok)sal kapcsolatos döntésüket nekem és én szombat reggel kiírom a vonatkozó fórumba az egyéb információkkal és figyelmeztetésekkel egyetemben.
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » pén. ápr. 17, 2009 1:10 pm

Kőkemény verseny volt. Őszintén csak gratulálni tudok mindenkinek, aki végig tudott menni, különösen metosznak és Tommynak, az előbbi megmutatta milyen az érett versenyzés, az utóbbi pedig bizonyította, hogy mekkora tehetsége van ehhez, nagyon sajnálom Teqit és Ulvart, ők is ott lettek volna... Szerencsére nekem sikerült szinte a legapróbb hiba nélkül végigfutnom a versenyt ( eltekintve az utolsó körtől, ahol akkora körrekordot akartam futni, amilyet nem lehet, össze is törtem a gépet :) )köszönhetően a jó beállításomnak. Köszönöm mindenkinek, aki igen előzékenyen elengedett, icipici problémám sem volt etéren. Egy vicces jelenet azért volt: Voodoot köröztem le, de ezután kiderült, hogy ő kicsit jobban siet, így vissza kellett engednem, mert gyorsabb volt, érdekes szitu..:) Nagyon remélem, hogy lassan elfelejtődik a homesteadi eset, és kiderül, hogy nem vagyok egy barom állat, csak érzékeny vagyok dolgokra :D és azt is remélem, hogy bizonyítottam, hogy van itt helyem. Long Beachen sokkal kiélezettebb versenyre lehet számítani, mivel az a pálya sokkal könnyebb, mint ez, így felüdülés lesz ott versenyezni. Sok sikert mindenkinek ott is! Hajrá Füready :D

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » pén. ápr. 17, 2009 2:43 pm

W A Mozart írta:Kőkemény verseny volt. Őszintén csak gratulálni tudok mindenkinek, aki végig tudott menni, különösen metosznak és Tommynak, az előbbi megmutatta milyen az érett versenyzés, az utóbbi pedig bizonyította, hogy mekkora tehetsége van ehhez, nagyon sajnálom Teqit és Ulvart, ők is ott lettek volna... Szerencsére nekem sikerült szinte a legapróbb hiba nélkül végigfutnom a versenyt ( eltekintve az utolsó körtől, ahol akkora körrekordot akartam futni, amilyet nem lehet, össze is törtem a gépet :) )köszönhetően a jó beállításomnak. Köszönöm mindenkinek, aki igen előzékenyen elengedett, icipici problémám sem volt etéren. Egy vicces jelenet azért volt: Voodoot köröztem le, de ezután kiderült, hogy ő kicsit jobban siet, így vissza kellett engednem, mert gyorsabb volt, érdekes szitu..:) Nagyon remélem, hogy lassan elfelejtődik a homesteadi eset, és kiderül, hogy nem vagyok egy barom állat, csak érzékeny vagyok dolgokra :D és azt is remélem, hogy bizonyítottam, hogy van itt helyem. Long Beachen sokkal kiélezettebb versenyre lehet számítani, mivel az a pálya sokkal könnyebb, mint ez, így felüdülés lesz ott versenyezni. Sok sikert mindenkinek ott is! Hajrá Füready :D
Köszönöm a bizalmat és a megemlítést, megpróbálok majd jól szerepelni a közeljövőben, amit neked is kívánok. :)

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég