Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. ápr. 29, 2009 4:49 pm

Norbi írta:Holnap lehet, hogy nem tudok jönni!
Majd holnap este tudok biztosat mondani 7 körül kb szerintem.
Remélem reggel hétre gondolsz, :? mert a nevezési sorrendet délután 17.00-kor zárjuk. Mivel extra létszámunk van, ennek betartására, a békesség kedvéért oda kell figyelnünk. :roll:
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. ápr. 29, 2009 5:28 pm

metosz írta:
Norbi írta:Holnap lehet, hogy nem tudok jönni!
Majd holnap este tudok biztosat mondani 7 körül kb szerintem.
Remélem reggel hétre gondolsz, :? mert a nevezési sorrendet délután 17.00-kor zárjuk. Mivel extra létszámunk van, ennek betartására, a békesség kedvéért oda kell figyelnünk. :roll:
Nem reggel. Mivel du 4-kor ballagásom lesz kb 5 fél 6-ra vége lesz aztán a vendégek nem tudom meddig maradnak.
De akkor megpróbálok jönni.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. ápr. 29, 2009 5:57 pm

Rita nem lesz holnap. A1GP-re megy Brands Hatchbe..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. ápr. 29, 2009 8:23 pm

Ulvar írta: Csaba ezután mi jön hogy direkt mentem beléd??? De itt befejeztem, majd holnap elválik minden.
Embeeeeeeeeeeeer, képtelen vagy értelmezni amit írok! ÉN VOLTAM A HIBÁS, ELISMEREM! ELNÉZÉST ÉRTE!

Hihetetlen hogy nem tudod kimondani azt hogy "oké semmi gond, legközelebb figyelj jobban!"

Ennyivel régen lezárhatta volna, gyűlölöm ha valaki ekkora .....

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. ápr. 29, 2009 8:32 pm

Norbi írta:
metosz írta:
Norbi írta:Holnap lehet, hogy nem tudok jönni!
Majd holnap este tudok biztosat mondani 7 körül kb szerintem.
Remélem reggel hétre gondolsz, :? mert a nevezési sorrendet délután 17.00-kor zárjuk. Mivel extra létszámunk van, ennek betartására, a békesség kedvéért oda kell figyelnünk. :roll:
Nem reggel. Mivel du 4-kor ballagásom lesz kb 5 fél 6-ra vége lesz aztán a vendégek nem tudom meddig maradnak.
De akkor megpróbálok jönni.
Az autódat sztem fenntartjuk Norbi.
A ballagás az ballagás....
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. ápr. 29, 2009 8:34 pm

Csaba írta:
Ulvar írta: Csaba ezután mi jön hogy direkt mentem beléd??? De itt befejeztem, majd holnap elválik minden.
Embeeeeeeeeeeeer, képtelen vagy értelmezni amit írok! ÉN VOLTAM A HIBÁS, ELISMEREM! ELNÉZÉST ÉRTE!

Hihetetlen hogy nem tudod kimondani azt hogy "oké semmi gond, legközelebb figyelj jobban!"

Ennyivel régen lezárhatta volna, gyűlölöm ha valaki ekkora .....
Méghogy nincs mit megbeszélni.... pahhh. :roll:

Felhívnám a harcban álló Urak figyelmét, hogy ez a jelentkezős fórum.
Peter Rigo

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. ápr. 29, 2009 8:57 pm

Elnézést kérek mindenkitől, Ginger-nek igaza van!

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szer. ápr. 29, 2009 10:42 pm

jövök remélem beesek. És nem mentem egy kört se csak hogy valami "újat" is mondjak :P bízok a csapatvezető beálításaiban meg abban hogy bedob egy xanaxot verseny elött ;) SZÚÚÚÚSZÁÁÁ

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 30, 2009 7:08 am

Ilyen sem volt még: az állandó autóval rendelkező versenyzők közül mindenki, hangsúlyozom mindenki eleget tett már most az aktivitási szabályoknak.

KANSAS NEVEZÉSEK:

#2 Zöldi
#3 Voodoo
#4 Norbi
#5 Dietrich
#6 Ulvar
#7 G-BoR
#8 Gstyle
#9 Tommy
#10 Kopi
#12 Tequila
#14 Spiczi
#15 metosz
#16 RPeti
#17 Knife
#18 Mozart
#19 FüReady
#20 GabF1
#25 Bedy
#26 MoDa
#27 Toby
#33 doozi
#34 sanya
#24 Csaba
#02 Gerrard
#06 Ginger17

Bodzzza, Isti és Csamez előre jelezte, hogy nem tudnak jönni. Amennyiben ez ma 17.00-ig nem fog változni, akkor a...

#36
#23
#11

...autó lesz szabad, amire az oválos licensszel rendelkező tartalékversenyzők (tjoe, Petykafiam és Spike) pályázhatnak. Egyelőre közülök csak Petyka jelezte részvételi szándékát, így sztem legyen az övé a #36.

#36 Petykafiam
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. ápr. 30, 2009 7:28 am

..és ezzel indycar induló (létszám) csúcs fog megdőlni!
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. ápr. 30, 2009 8:48 am

Voodoo kollégának üzenem hogy a lehető leghamarabb tolja fel este a seggét mert a beállítást átkéne nézni.
Kép

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » csüt. ápr. 30, 2009 8:55 am

Ginger17 írta: Bodzzza, Isti és Csamez előre jelezte, hogy nem tudnak jönni. Amennyiben ez ma 17.00-ig nem fog változni, akkor a...

#36
#23
#11

...autó lesz szabad, amire az oválos licensszel rendelkező tartalékversenyzők (tjoe, Petykafiam és Spike) pályázhatnak. Egyelőre közülök csak Petyka jelezte részvételi szándékát, így sztem legyen az övé a #36.

#36 Petykafiam
éljen a 23-as szám :) ha nem jön az autó gazdája szívesen beugrok a helyére

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 30, 2009 9:02 am

@ Spike

Rendben, IsTi távollétében metosz csapattársa leszel. :wink:
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 30, 2009 9:06 am

Urak!

Soxor elhangzott már ,mégtöbbször le is írtuk, de nem árt mégegyszer felhívni a figyelmet bizonyos dolgokra.

1. NEM A STARTNÁL KELL MEGNYERNI A VERSENYT!!! ÓVATOSAN A HIDEG PÁLYÁN A HIDEG GUMIKON!!!

2. 300 MÉRFÖLD / 2 ÓRA A VERSENYTÁV!!!

3. VIGYÁZZUNK A MÁSIKRA!!! FÖLÖSLEGES POZÍCIÓHARCOKBA NE MENJÜNK BELE!!! TUDOM, HOGY NEHÉZ AZ ÖNKONTROLL... DE LEGYÜNK TOLERÁNSAK!!!

4. A SZABÁLYZATOT ISMÉTELJÉTEK ÁT!!!
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. ápr. 30, 2009 10:45 am

Egydolgot tennék hozzá még :)

@Mozart!

A biztonsági autó mögött ha lehet ne cikázz, ne lassíts gyorsíts, menjünk szépen a PC ívén, 100-al, libasorban egymás után :) Elég fárasztó a versenyen végig koncentrálni, ne kelljen még ilyenkor is 100%-on koncentrálni :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 30, 2009 11:35 am

RPeti írta:Egydolgot tennék hozzá még :)

@Mozart!

A biztonsági autó mögött ha lehet ne cikázz, ne lassíts gyorsíts, menjünk szépen a PC ívén, 100-al, libasorban egymás után :) Elég fárasztó a versenyen végig koncentrálni, ne kelljen még ilyenkor is 100%-on koncentrálni :)
"ha lehet" :?: :?: :?:

Ez nem kérés, hanem kötelező!!!
Benne van a szabályzatban.
Peter Rigo

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. ápr. 30, 2009 11:49 am

Nem lassítotam,nem gyorsítottam. De kétségtelenül kissé unalomüzésből, de a gumik hőmérsékleten tartása végett is cikáztam. Bocsesz. :) Legközelebb figyelek. Egyébként nem ér melegíteni a gumikat? :oops: Bocs, ha nem ér elolvasom mégegyszer a szabályokat, pedig múltkor nagyon részletesen átolvastam. Vannak még benne helyesírási és nyelvhelyességi hibák is :)

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. ápr. 30, 2009 11:51 am

Uh légyszi félre ne értsetek. Nemfikázásból értem, csak munkaköri ártalom :D

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. ápr. 30, 2009 11:52 am

W A Mozart írta:Nem lassítotam,nem gyorsítottam. De kétségtelenül kissé unalomüzésből, de a gumik hőmérsékleten tartása végett is cikáztam. Bocsesz. :) Legközelebb figyelek. Egyébként nem ér melegíteni a gumikat? :oops: Bocs, ha nem ér elolvasom mégegyszer a szabályokat, pedig múltkor nagyon részletesen átolvastam. Vannak még benne helyesírási és nyelvhelyességi hibák is :)
Nézd meg a szerver riplit ha nekem nem hiszel :D

Lassítottál, gyorsítottál sokszor :)

Cikázni sem ér, gumit melegíteni sem. PC után libasorban a PC-ével megyegező íven, folyamatosan 100-al, és akkor az utánad jövő is lazíthat kicsit :wink:

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. ápr. 30, 2009 11:53 am

RPeti írta:
W A Mozart írta:Nem lassítotam,nem gyorsítottam. De kétségtelenül kissé unalomüzésből, de a gumik hőmérsékleten tartása végett is cikáztam. Bocsesz. :) Legközelebb figyelek. Egyébként nem ér melegíteni a gumikat? :oops: Bocs, ha nem ér elolvasom mégegyszer a szabályokat, pedig múltkor nagyon részletesen átolvastam. Vannak még benne helyesírási és nyelvhelyességi hibák is :)
Nézd meg a szerver riplit ha nekem nem hiszel :D

Lassítottál, gyorsítottál sokszor :)

Cikázni sem ér, gumit melegíteni sem. PC után libasorban a PC-ével megyegező íven, folyamatosan 100-al, és akkor az utánad jövő is lazíthat kicsit :wink:
oké bocsánat, nem fordul elő többet, kösz, hogy figyelmeztettél :)

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » csüt. ápr. 30, 2009 12:11 pm

hoppá, vissza az egész most látom hogy 30.-a van :D és ez azt jelenti, hogy ma ünneplem meg a születésnapom szal nem leszek itt mégse este sry ginger ha esetleg kellemetlenséget okoztam de max a kvali idejére tudnék ittlenni.

Jó versenyzést nektek!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. ápr. 30, 2009 12:20 pm

...a gumik sem melegednek fel a kivánt hőmérsékletre.
aki ezt csinálja nem veszi figyelembe azt hogy a mögötte jövők és a hátrébb jövőknek harmonika effekt jut ezért tilos az ilyen fajta semmit érő gumi melegités.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » csüt. ápr. 30, 2009 12:46 pm

Spike írta:hoppá, vissza az egész most látom hogy 30.-a van :D és ez azt jelenti, hogy ma ünneplem meg a születésnapom...
Isten éltessen! Nekem holnap lesz! :D (szal igazán megérdemelnék ma egy dobogós helyezést! :twisted: )
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » csüt. ápr. 30, 2009 12:47 pm

nekem is holnap lesz :D csak ma ünnepelünk haverokkal mert szombaton ballagás van és nem kéne másnaposan sorfalat állni :)

Toby: Éljen május 1. napja XD

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. ápr. 30, 2009 3:14 pm

Amadeus és azt is vedd figyelembe , hogy ma nem fogsz nyerni :twisted: :twisted: kéretik ezt be is tartani 8) :wink:

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: doozi » csüt. ápr. 30, 2009 3:31 pm

Még is tudok jönni! :)
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. ápr. 30, 2009 4:11 pm

IsTi írta:
Ginger17 írta:Uraim!

Lenne egy kérdésem.

Tegnap amikor szerencsétlenül összetörtem magam kimentem a pitbe. Ez így önmagában nem nagy kunszt, de amikor visszajöttem az üzemanyag kalkulátoromon ezt láttam:

75 / -

Magyarul a körszámnál nem mutatott semmit...

Sajnos hülye fejemmel kiálltam a versenyből, ahelyett, hogy megnézném mi lesz, de az lenne a kérdésem, hogy találkoztatok hasonlóval valaha?
Nekem is ilyen volt és a végén épphogy elég volt abenzin hogy beérjek a boxba :lol:

Ja meg kösz a jogsít nagyon ZSÍÍÍR :shock: :lol:
ami azt illeti nekem is volt ilyen, mi lehet ez?
Kép

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » csüt. ápr. 30, 2009 5:19 pm

Nekem is szokott ilyeneket csinálni. Ezt 1 módszerrel ki lehet küszöbölni. Tegyétek fel a TV stylet és állítsátok be hogy csak a fordulatszámmérőt adja be. az pontosan kiírja hogy az adott tempód alapján meddig húzod még.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. ápr. 30, 2009 7:42 pm

Még1 ilyen futam és befejezem az indycart..
Kezdődött azzal, hogy nem akart elindulni aztán nyomkodtam mindent mire életet leheltem bele, kaptam egy stop and got..
aztán az első sárga alatt Toby letarolta a hátsó szárnyamat és a motorból kivette a 6. fokozatot az 5. se volt meg teljesen így a max. sebességem 300km/h lett.
ennyit a kansas futamról..

Ginger elötte 1 perccel mondta óvás elött aludjunk rá egyet..de jó ;)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. ápr. 30, 2009 7:49 pm

Hát Voodoo igazad lett :D Kifagytam sajnos, de most látom, hogy 50.ben jött a sárga, fene vigye. pedig az milyen jó lett volna.

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. ápr. 30, 2009 7:57 pm

Dale Coyne autókat súlytja az átok, biztos Voodoo.......:D :shock:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. ápr. 30, 2009 8:13 pm

Fasza, én mondom fasza. Egy 2 órás versenyen kurva szar érzés mikor féltávnál kibassza az embert ok nélkül.
Szolgáltatót meg kéne érdeklődni használnak-e valamilyen tűzfalat, vagy milyen aktív eszközön engedik át a szervert. Mert ezek a rejtélyes "laggok" és connection lostok nekem gyanúsak.

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » csüt. ápr. 30, 2009 9:02 pm

..........ez most nagyon bánt......levágott mint a sz*rt.... :cry:
Még jó, hogy holnap elmegyek egy 3 napos pecára és lesz időm lenyugodni...
Majd hallgatom ahogy a madarak röfögnek, a pontyok csicseregnek, a nád meg halkan csobog....hogy dögölne meg! :mrgreen:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. ápr. 30, 2009 9:09 pm

Itt lehetett valami, nem szokott ilyen lenni, most meg hármótokat is levágott.... :?

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. ápr. 30, 2009 9:13 pm

Baszod Ulvar mit csináltál a végén!!! :( Csak azt láttam egyszer csak maradsz le, pedig nem sok volt vissza. Persze ha jól mutatta hogy mi történik. Ha jól láttam akkor RPetinek lehet Gratulálni?

Akkor Nagy Grat RPeti!!!!! Én egyébként két dolgot eltaláltam amit tippeltem verseny előtt. Hogy RPeti nyer és hogy én tuti kiesek. A harmadik balesetem már végzetes volt, és pont a kedves csapattársam :D küldött padlóra! :lol:

Grat Metosz és Gerrard!! Remélem tényleg ez lett a sorrend jól mutatta ez a bizbasz.

Grat Kopi, hogy Beértél!!! Ez nem a mi versenyünk volt!

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » csüt. ápr. 30, 2009 9:21 pm

Tommy78 írta:Baszod Ulvar mit csináltál a végén!!! :( Csak azt láttam egyszer csak maradsz le, pedig nem sok volt vissza. Persze ha jól mutatta hogy mi történik. Ha jól láttam akkor RPetinek lehet Gratulálni?

Akkor Nagy Grat RPeti!!!!! Én egyébként két dolgot eltaláltam amit tippeltem verseny előtt. Hogy RPeti nyer és hogy én tuti kiesek. A harmadik balesetem már végzetes volt, és pont a kedves csapattársam :D küldött padlóra! :lol:

Grat Metosz és Gerrard!! Remélem tényleg ez lett a sorrend jól mutatta ez a bizbasz.

Grat Kopi, hogy Beértél!!! Ez nem a mi versenyünk volt!
A gépe volt, megállt a game.
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 30, 2009 9:24 pm

@ G-BoR

Mond meg nekem őszintén, utazol rám??? Ez már a második verseny két hónap alatt amikor miattad esek ki... nem tudom mennyit gyakoroltál, azt sem tudom milyen setuppal mentél, a megforgásod benne van a pakliban azzal semmi bajom - nem volt szerencsém -, de az nem mentség, hogy amikor melletted megyek amatőr módon rámhúzod az autót. Én elhiszem, hogy későn szól a spotter, de ott a tükör, ott a kérés, hogy vigyázzunk, ott a könyörgés, hogy a pályán ne menjünk keresztbe fejetlenül... de úgy tűnik ez még mindig kevés. :roll:
Peter Rigo

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. ápr. 30, 2009 9:31 pm

Nem mondok nevet,de valaki volt olyan kedves,és a sárga után,egyszerüen nekem jött hátulrol annyira hogy a futomü és a hátso szárnyam leszakadt.
Tényleg jo lenne ilyen dolgokra figyelni ,mert más versenyét rontja el X Y ember..Az autom instabil lett,és pont a csapattársam elé forogtam be akit sikerült kiütnöm a versenyböl.
RPETI neked meg gratula,elérted azt amiröl én még mindig csak álmodok. :D
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. ápr. 30, 2009 10:35 pm

Ginger17 írta:@ G-BoR

Mond meg nekem őszintén, utazol rám??? Ez már a második verseny két hónap alatt amikor miattad esek ki... nem tudom mennyit gyakoroltál, azt sem tudom milyen setuppal mentél, a megforgásod benne van a pakliban azzal semmi bajom - nem volt szerencsém -, de az nem mentség, hogy amikor melletted megyek amatőr módon rámhúzod az autót. Én elhiszem, hogy későn szól a spotter, de ott a tükör, ott a kérés, hogy vigyázzunk, ott a könyörgés, hogy a pályán ne menjünk keresztbe fejetlenül... de úgy tűnik ez még mindig kevés. :roll:
@Ginger17

Nem utazok rád! 1!

2! Azt elnéztem, kicsit csalt a tükör és már úgy láttam mögöttem vagy, sajnálom azért én voltam a hibás...

3! amikor kiestél, az történ velem, mint köztünk történt, kaptam egy pofont amitől megpördültem, nem tudtam mit csinálni

Ezek az online oválozásba benne vannak, mint ahogy a végén össze is törtek engem, Ez van tiszta orosz rulett.

Azért egy kicsi a hangnem nem tetszett a TS-en, az eset után ahogy tetted a megjegyzést... Szerintem én legközelebb maradok külön szobába, mert mindig az "Anyázást" hallgatom, ha valakinek valami nem tetszik. kérek minden egyes sporttársat, hogy a futam alatt a TS-t csak indokolt esetbe használja, és a másik lehülyézését tarsa meg magának, KÖSZÖNÖM.

INDY 500-on találkozunk.

És Ginger tényleg sajnálom az esetet!!!

Ja és a másik, mert egyesek ezt elfelejtik, EZ CSAK JÁTÉK!!!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. ápr. 30, 2009 10:51 pm

@ G-BoR

A kiesésem - mint azt írtam - a balszerencsén múlt. Én azt vallom, hogy a megpördülések - bár elkerülhetők - benne vannak a pakliban. Az is benne van, hogy másfél centin múlt, hogy elkerüljelek. Mindegy......

Inkább azzal van gondom, hogy már Michigan-ben szóvá tettem az "ideges" és keresztbemenős vezetési stílusodat és megmondom őszintén azóta félek bemenni melléd a pályán. Pillanatok alatt képes vagy a pálya felső ívéről a vonal mellé vágni anélkül, hogy körbenéznél. Loudon-ban is hasonló szituban ütöttél ki, most pedig elmondásod szerint elnézted a tükröt. Elhiszem, de ezek szerint ezekben a helyzetekben érdemes lenne jobban odafigyelned.

Khmmm... Anyázni nem anyáztam. Azért nem, mert nem szoktam. Pláne Anyák napja előtt nem. Annyit mondtam, hogy "G-BoR az Isten áldjon meg, jobban figyelj". Azthiszem ennyit TS-en megengedhetek magamnak... legalábbis reményeim szerint ez nem az extrém kategória.

No, remélem többet nem akadunk össze!
További balesetmentes(ebb) versenyzést kivánok neked!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 csüt. ápr. 30, 2009 11:11 pm-kor.
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. ápr. 30, 2009 11:10 pm

Köszönöm szépen mindenkinek, életem első győzelme volt a Rally pályákon kívül :)

A végén kicsit leizzadtam mikor 2 körrel a vége előtt megsérült az autóm, de egy körrel később sárga lett, így sikerült bejönni elsőnek! : :)

Mindenkienk köszönöm a kemény csatákat, a jó küzdelmet!

@metosz, Ulvar!

Az uccsó 20-25 kör nem volt piti, mikor idén januárban belekóstoltam ebbe a fajta játékba, még nem tudtam mi az adrenalinbomba.. most már tudom :)

Szerintem kemény, de korrekt küzdelem volt, köszönöm ezt és gratulálok mindkettőtöknek, és persze Gerrardnak is a dobogóhoz!

Következő oválon találkozunk :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. ápr. 30, 2009 11:14 pm

Knife írta:Fasza, én mondom fasza. Egy 2 órás versenyen kurva szar érzés mikor féltávnál kibassza az embert ok nélkül.
Szolgáltatót meg kéne érdeklődni használnak-e valamilyen tűzfalat, vagy milyen aktív eszközön engedik át a szervert. Mert ezek a rejtélyes "laggok" és connection lostok nekem gyanúsak.
PÜ vagy TS-en megadom neked a szolgáltató számát, de mint a maszimos hivatalosan a neten keresztül is meg tudod kérdezni őket.
http://www.ezit.hu


GRAT RPETI! Szép futam volt! Köszi a futamot mindenkinek!
Adatok replay, stb frissítve illetve elérhető! :wink:
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. ápr. 30, 2009 11:32 pm

Grat Rpeti, bár nem tudom 100%osan őszintén mondani, mert szerintem elég komolyat mentünk volna a végén, ha nem fagyok ki. Indianapolisban visszavágó :D Egyébként számomra megdöbbentően hatalmasat mentél itt Kansas-ben, le a kalappal. Nyilván a többiek is nagyot alkotak, de nem nagyon tudom még átérezni, mert én mindenképp dobogóra vártam magam, és mivel Rpetivel taktikailag hasonlóan haladtunk , amig ki nem szakadtam, és ott már ezáltal a végleges stratégia is kialakult, ezért talán nagyot csatáztunk volna a végén, de ez csak az én siránkozásom és csak ha :) Remélem Voodoo nem vuduzza meg az összes futamomat, és legközelebb több szerencsém lesz :) Amíg benne voltam iszonyatosan élvezetes futam volt, még egyszer mondom, főként RPetinek köszönhetően. Így tovább!!!!! 8) :wink:

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. máj. 01, 2009 12:29 am

@Ginger17

Nincs harag! Az anyázást, meg nem neked szól, és nem is anyázásról van szó, csak sajnos vannak itt olyanok akik elfelejtik hogy rajta kívül mások is vannak a TS-en, és én nem szívesen hallgatom a kikapcsolódásomkor azt hogy mások káromkodnak, szidják a másikat, és ez függetlenül attól hogy nekem szól vagy nem, engem igen is nagyon zavar. Kicsit lehetne kulturáltabban...

Amúgy igazából nem is tudom mit is mondtál pontosan, csak az hangsúly maradt meg bennem, hogy kicsit lekezelő volt, de lehet hogy csak én voltam egy kicsit érzékeny most erre, és máskor el megyek mellette, szóval nem is törődök inkább vele, és holnap ha felkelek, azt mondom magamnak, de hülye vagy... :D

Michigan - már nem nagyom emlékszek rá...

ideges" és keresztbemenős vezetési stílusodat

milyen pingem volt nem emlékszel? mert múltkor egy teszt futamon, ovalon is ez volt, de kiderült hogy a magas pingem miatt volt ez...

legközelebb jobban figyelek...

BÉKE :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 01, 2009 6:37 am

@ G-BoR

:wink:

@ All

Fel szeretném hívni a társaság figyelmét, hogy Gerrard úgy a második a nem hivatalos csapatpontversenyben, hogy én gyakorlatilag semmit sem tettem hozzá az N/H/L pontjaihoz. Ha belegondolok mi lenne, ha egy kicsit szerencsésebb lennék... :D

Gratula Gery a tegnapi versenyedhez!
Indyre összeszedem magam és gyökeresen megújulok.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 01, 2009 6:51 am

Óvni péntek éjjfélig lehet.
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. máj. 01, 2009 3:48 pm

quali: borzalmas, 22. lettem

futam: rajtokat általában jól elkaptam, ott mindig tudtam hozni pár helyet, egész jó voltam, még akár a győzelmet is éreztem magamban, azonban Spiczivel és G-Borral valahogy összeakadtunk, és így kiestem a ritmusból, lemaradtam az élen álló hármastól, Ulvarnak nem volt szerencséje, így 3. lettem

ez életem eddigi legjobb oválos helyezése, szóval boldog vagyok
a gumikopásomra még nem találom az okokat, de ha nem jön be a legvégén a Pace Car, akkor a falban végzet defekt miatt, mák volt

sajnálom csapattárs, ami történt Veled, majd indyben javítunk, ha te is úgy akarod
Kép

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 01, 2009 6:42 pm

RPeti grat! Fél távnál megmondtam te fogsz nyerni erre tanúim is vannak. keddi teszt futam alapján voksoltam rád.

@Mozart no fene..csak nem tetszik az oválozás?
"Amíg benne voltam iszonyatosan élvezetes futam volt"
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 02, 2009 7:44 am

A BÍRÓI DÖNTÉSEK A VONATKOZÓ FÓRUMBA KERÜLTEK.
Peter Rigo

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. máj. 02, 2009 8:30 pm

Ginger17 írta:A BÍRÓI DÖNTÉSEK A VONATKOZÓ FÓRUMBA KERÜLTEK.
Köszi , hogy kiemeltél azért :) maradjunk annyiban hogy magamból indultam ki abban a helyzetben én hagytam volna helyet ha valaki ekkora tempóba érkezik rám , mondhatni túlvállaltam a dolgot , úgy látszik ez velem is előfordul :roll:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. máj. 02, 2009 8:51 pm

voodoo írta:
Ginger17 írta:A BÍRÓI DÖNTÉSEK A VONATKOZÓ FÓRUMBA KERÜLTEK.
Köszi , hogy kiemeltél azért :) maradjunk annyiban hogy magamból indultam ki abban a helyzetben én hagytam volna helyet ha valaki ekkora tempóba érkezik rám , mondhatni túlvállaltam a dolgot , úgy látszik ez velem is előfordul :roll:
Tudod, hogy nem bírlak kihagyni semmiből sem. :D
Egyébiránt ne viccelj már! Azt ne mond nekem, hogy te félreállsz ha utólérnek... 8)
Peter Rigo

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. máj. 02, 2009 9:28 pm

Csak nézzd meg a versenyem pl itt is. Sokszor elengedtem emberkéket belül többek közt abba a kanyarba is nem egyszer. Nem kelett volna belemennem ebbe volt kb 2 másodpercem abba a szituba dönteni hát ez lett belőle , lehet kicsit feszültebb voltam a kelleténél mert elötte Gstyle majdnem elcsapta az első szárnyam és ki akartam kerülni gyorsan a sűrűjéből. Hát ez maradt belőle , de még mindig előrébb végeztem mint te :P

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 03, 2009 8:57 am

voodoo írta:Hát ez maradt belőle , de még mindig előrébb végeztem mint te :P
...hát mostanság ez nem túl megterhelő feladat senkinek sem. :?
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » vas. máj. 03, 2009 9:38 am

Megnéztem a szerver riplit, hát mit ne mondjak...

@Ulvar:

Valóban igazad volt Csütörtökön, volt néhány durva ráhúzásom, ezekért elnézést kérek. Amint akkor is elmondtam, belülről nekem nem tűnt ennyire durvának, most az ismétlésen viszont látom hogy az volt.

Sajnos vagy sem, nem nagyon volt még ilyen kemény küzdelmem oválon, bőven van tanulnivalóm itt is. Utólag belegondolva túl rámenős voltam néha, ebből ígérem vissza fogok venni Indy-re :roll:

Utólag is arra kérek mindenkit, akivel esetleg inkorrekt voltam hogy ne haragudjon, nem jellemző rám és nem a személye ellen szólt.. :wink:

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. máj. 04, 2009 5:31 pm

@voodoo!
Megnézted az "afférunkat"?
Többször is lefigyeltem a sajátomból, a tiédből és metoszéból is az esetet.
Nekem egyértelműen látszik, hogy amint beszúrtál otthagytam neked a helyet, egy centit sem jöttem lefelé. Leértél a fehér vonalig és azzal a lendülettel el is indultál felfelé a palánk felé és úgy trafáltál belém. Még a képzeletbeli felezővonalat sem értem el.
Csak azért hoztam elő, hogy ne maradjon benned tüske felém mert a verseny hevében az jött le, hogy rádhúztam.
Részemről semmi gond, hiszen nem befolyásolta a versenyemet.....ledobott később a szerver. :wink:

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. máj. 04, 2009 5:40 pm

voodoo írta: maradjunk annyiban hogy magamból indultam ki abban a helyzetben én hagytam volna helyet ha valaki ekkora tempóba érkezik rám
Ezek szerint mégis úgy látod, hogy nem hagytam helyet. (csak most vettem észre ezt a megjegyzést).
Kérlek nézd meg mégegyszer és beszéljük meg ts-en ha kell, mert nem szeretnék tüskét hagyni senkiben.

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » hétf. máj. 04, 2009 6:45 pm

melyik INDY pálya lesz?

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. máj. 04, 2009 6:48 pm

G-BoR írta:melyik INDY pálya lesz?
FTP-ről tölthető, ugyanaz, mint ami a 95-tel volt.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég