Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
ferattis
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: szer. máj. 13, 2009 4:34 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: ferattis » hétf. máj. 25, 2009 4:04 pm

Qualify:
Közepesen jó időt futottam, de IsTi idejét egy jó körrel sem tudtam volna megfutni.
"Maradt" a 2. hely. Mozartot sajnálom, nem tudom mi történhetett vele, egyszercsak eltünt...

Race:
A rajtnál Gadfly úgy el ment mellettem, mintha álltam volna, az első kanyarban harmadiknak fordultam. Nem igazán erőltettem a dolgot, bíztam benne hogy kiáll előlem. Ez a 15. kör környékén meg is történt, de akkor IsTi már 10mp-vel vezetett. Elkövettem egy kis hibát is, már 17 sec volt a lemaradásom. Jött a nagy felzárkózás. 30 kör alatt sikerült utolérnem Istit, nem kis tempót tartva. Élveztem nagyon. Aztán ahogy ilyenkor szokott lenni, amikor már csak 1 sec volt a különbség megint hibáztam. 10 kör volt hárta, 10 sec lemaradás. Az utolsó körben értem megint mögéje, dehát ezen a pályán előzésről szó sem lehet, hacsak nem hibázik az ember...
2. lettem első MASZIM-os és első CTDP-s futamomon, soha rosszabat.

GRAT IsTinek és minden célbaérőnek!!! :D

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. máj. 25, 2009 4:44 pm

sokat mentem egyedül,ha meg akció volt akkor hibáztam
Qualra rossz beállt töltöttem.segge csúszott nagyon a kocsinak.qualon nagyon nagyon rossz kör.kicst állítottam az első szárnyon így javult a helyzet.
race
remélem nem okoztam gebaszt senkinek.ha igen akkor bocsánat
volt egy két jó csata.egy két kipördülés.lekörözésre megpróbáltam odafigyelni.célbaértem,tapasztalatot és végre pontot szereztem...
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 25, 2009 10:18 pm

metosz írta::wink: ok. meg van! javítva!
Zöldi nem tudom hol rontotta el, de valamiért én is mikor rápillantottam most a leggyorsabb kört néztem a helyezések helyett. 8)
:lol: :lol: 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 59 vendég