Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » csüt. máj. 28, 2009 9:47 am

Ulvar írta:...Nálam ez úgy lesz hogy lemegyek a boltba Red Bull-t venni majd megiszom...
:)
én a szőlőcukrot küdöm :D
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. máj. 28, 2009 9:55 am

Gadfly, az annyi hogy 2009es skinek vannak rajta :). Felesleges módosítgatni .. .csak skin :).
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. máj. 28, 2009 10:18 am

http://rfactor.bloglog.hu/2009/05/28/ne ... y-fogadas/

A mai versenyről egy kis beharangozó! Remélem tetszik!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. máj. 28, 2009 1:37 pm

URAK! VIGYÁZZUNK MA EGYMÁSRA!
TOVÁBBÁ NE MA TESZTELJÉTEK A TS MEGJELENÍTŐ PROGIT MEG A TÖBBI DOLGOT.

Szerintem nem érdemes nagy durranásra készülni futamon, én továbbra is úgy gondolom ha eljövök és lesz pár tiszta köröm az elején, már megérte, többet 3X fő mellett ovál pályán nem érdemes képzelődni.
Túlságosan felspannolták magukat egyesek és kőkemény vita robbanhat ki ebben a helyzetben. Ez is csak egy verseny a sok közül.
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » csüt. máj. 28, 2009 3:23 pm

metosz írta:URAK! VIGYÁZZUNK MA EGYMÁSRA!
TOVÁBBÁ NE MA TESZTELJÉTEK A TS MEGJELENÍTŐ PROGIT MEG A TÖBBI DOLGOT.

Szerintem nem érdemes nagy durranásra készülni futamon, én továbbra is úgy gondolom ha eljövök és lesz pár tiszta köröm az elején, már megérte, többet 3X fő mellett ovál pályán nem érdemes képzelődni.
Túlságosan felspannolták magukat egyesek és kőkemény vita robbanhat ki ebben a helyzetben. Ez is csak egy verseny a sok közül.
ja, sokan elfelejtik hogy mi egy bajnokságot megyünk, ami nem csak ebből az egy versenyből áll
tudom hülyeség ezt tőlem hallani, de ésszel menjünk... igencsak bosszantó más hibájából kiesni, meg nem az első 2 és fél órában kell megnyerni a versenyt, hiszen senkit nem érdekel hogy a féltávnál ki az első avagy a tizedik, úgyis csak a vége lesz az ami számítani fog
szóval én bízok benne, hogy nem sárga sárga hátán lesz, hanem odafigyelünk egymásra és akkor sokat tudunk zöld alatt versenyezni
Kép

Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. máj. 28, 2009 3:51 pm

Sok Sikert mindenkinek! :wink:

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » csüt. máj. 28, 2009 4:10 pm

metosz írta:URAK! VIGYÁZZUNK MA EGYMÁSRA!
TOVÁBBÁ NE MA TESZTELJÉTEK A TS MEGJELENÍTŐ PROGIT MEG A TÖBBI DOLGOT.

Szerintem nem érdemes nagy durranásra készülni futamon, én továbbra is úgy gondolom ha eljövök és lesz pár tiszta köröm az elején, már megérte, többet 3X fő mellett ovál pályán nem érdemes képzelődni.
Túlságosan felspannolták magukat egyesek és kőkemény vita robbanhat ki ebben a helyzetben. Ez is csak egy verseny a sok közül.
Én egyáltalán nem vagyok felspannolva, egész nap tanultam, és kis kikapcsolódásnak szánom ezt az esti versenyt. :)

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » csüt. máj. 28, 2009 6:22 pm

Nekem az Indy500 negyed, esetleg fél körig tartott... :(
Volt egy komoly csata az első kanyarban, már az is necces volt nekem (az ovál széli kerékvetőről pattantam vissza a pályára), aztán sárga zászló, túl szűken akartam a második kanyarban elmenni, kerékvető megint megdobott, onnan neki a palánknak, próbáltam megfogni a sérült autót, de nem sikerült, így megforogtam, és mindenki belémjött... :cry:
Az autóm meghalt, szóval ha én okoztam a rajt utáni balesetet, akkor NAGYON SAJNÁLOM, elég rosszul érzem magam ez miatt, hogy egy 200 körös verseny igazából második kanyarjában sikerült kiesnem.
Na mindegy, ez van, ti azért nyomjátok a gázt helyettem is, én meg megyek vissza tanulni, ahogy egész nap tettem... :wink: :roll:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. máj. 28, 2009 6:34 pm

leszarnám ha csak te esnél ki..az a baj én is miattad..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » csüt. máj. 28, 2009 6:43 pm

Dietrich írta:leszarnám ha csak te esnél ki..az a baj én is miattad..
Bocsánat Dietrich, és akkor mindenkitől BOCSÁNATOT KÉREK, túl tapasztalatlan vagyok én ezekhez az oválokhoz, vagy nemtom, kezdem itt is ugyanazt érezni, mint a rallye-ba: gyakorlás hiányába jönnek a bakik, csak a rallye-ba ugye senkit sem veszélyeztetek, ott csak megdöglik a kocsi, és kiesek. :?

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. máj. 28, 2009 6:43 pm

Abszolút jogtalan büntetést kaptam, egy abszolút laggos szerveren. Sárga alatt folyamatosan azt írta, hogy RPeti előtt vagyok, és hogy mnjek vissza a helyemre. Ezt nem lehetett volna letesztelni? Megóvnám az egész futamot ezek miatt a problémák miatt.Teljesen önhibámon kívül kaptam büntetést! Szerintem újra kellene futni! SSTV miatt is, lagg miatt is, bugok miatt is stb.....Ezek a problémák tesztversenyeken nem jöttek elő???

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » csüt. máj. 28, 2009 6:48 pm

W A Mozart írta:Abszolút jogtalan büntetést kaptam, egy abszolút laggos szerveren. Sárga alatt folyamatosan azt írta, hogy RPeti előtt vagyok, és hogy mnjek vissza a helyemre. Ezt nem lehetett volna letesztelni? Megóvnám az egész futamot ezek miatt a problémák miatt.Teljesen önhibámon kívül kaptam büntetést! Szerintem újra kellene futni! SSTV miatt is, lagg miatt is, bugok miatt is stb.....Ezek a problémák tesztversenyeken nem jöttek elő???
Mo tavaly én is olyan büntit kaptam szervertől amire nemjöttünk rá Gingerékkel, h miért volt, ez bennevan, nagyon csalódott voltam, de ezért nemhiszem hogy újra kéne futni egy versenyt.
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » csüt. máj. 28, 2009 6:50 pm

Tom :D, de akkor is :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. máj. 28, 2009 6:52 pm

ja szerintem is fussuk újra..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. máj. 28, 2009 7:05 pm

Beszarok hogy pont a Indy500-ra csesződik el a netem :evil:
Emiatt nem is mertem előzni a többieket közbe meg simán ott lettem volna a boj elejében.
ÚJ VERSENYT AKARUUUUUUNK!!!!!!!!!!! :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. máj. 28, 2009 7:11 pm

FüReady írta:
Dietrich írta:leszarnám ha csak te esnél ki..az a baj én is miattad..
Bocsánat Dietrich, és akkor mindenkitől BOCSÁNATOT KÉREK, túl tapasztalatlan vagyok én ezekhez az oválokhoz, vagy nemtom, kezdem itt is ugyanazt érezni, mint a rallye-ba: gyakorlás hiányába jönnek a bakik, csak a rallye-ba ugye senkit sem veszélyeztetek, ott csak megdöglik a kocsi, és kiesek. :?
na látod ez az..
csomó tezstfutamon ott voltam, megtettem 2345 kört, volt mikor délelött voltam a szerveren egyedül már azt is teszteltem egy full tank zöld periódus alatt mennyi ideig elég..és akkor nem teszek meg fél kört sem..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » csüt. máj. 28, 2009 8:25 pm

én is elnézést kérek, a rajtom jól sikerült, de sikerült rögtön elszállni, pedig teszteltem megtankolva is és semmi gond nem volt. aztán a hátsó egyenesbe mire odaértem már csak roncsokat láttam

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » csüt. máj. 28, 2009 9:09 pm

Gratula srácok!! Nagyon nagy meccs volt!!!!
üdv,

jfly

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. máj. 28, 2009 9:12 pm

Elnézést a komplett mezőnytől. Főleg Gingertől meg akit kiütöttem a tömegcrashnél! Célom a célbaérés volt de elég jó taktikám volt és sajnos így lecsúsztam a dobogóról. Gratula Csameznek legalább Andrettis nyert :)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » csüt. máj. 28, 2009 9:16 pm

Nah először is GRAT csamez!!!
Zöld ha a külső íven lassítasz nem túl szép átvágni a belső ívre.
Gingerrel pedig óriási csatát vívtunk a tolószékekkel ami a verseny fénypontja volt (alig 5 kör hátrányban).
Miért kéne újra futni? Mert néhány embernek nem úgy jött ki a lépés ahogy szerette volna? Ugyan már én is 7 kör hátrányban értem célba de ez benne van. A büntikről pedig: ha megtanulunk rajtolni nem lesznek problémák.

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. máj. 28, 2009 9:19 pm

Nagyon csalodott vagyok,pár körrel a vége elött vezettem a versenyt.Csamez autojával láttam hogy nem birok,mert sérült volt a kocsim nagyon.Stabil 2. helyen voltam amikor láttam hogy 3 kör és 3 liter van hátra.Boost fel,és még a célegyenesbe is 2. nak fordultam,de kifogyott és begurultam 4. nek a célba.Grat a dobogosoknak,asszem én már sose nyerek versenyt.Peches vagyok el kell könyvelnem.
Kép

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » csüt. máj. 28, 2009 9:19 pm

gabf1 írta:én is elnézést kérek, a rajtom jól sikerült, de sikerült rögtön elszállni, pedig teszteltem megtankolva is és semmi gond nem volt. aztán a hátsó egyenesbe mire odaértem már csak roncsokat láttam
így utólag visszanézve azért pördültem meg mert Spiczi-nél sokkal gyorsabban jöttem ki az 1. kanyarból és hirtelen nagyon közel kerültem hozzá, ezért fékeztem, h ne menjek bele hátulról. szerencsére nem vittem el senkit.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. máj. 28, 2009 9:20 pm

gabf1 írta:én is elnézést kérek, a rajtom jól sikerült, de sikerült rögtön elszállni, pedig teszteltem megtankolva is és semmi gond nem volt. aztán a hátsó egyenesbe mire odaértem már csak roncsokat láttam
de mi a faszért kell ezerrel menni zsír hideg gumikon egy 200 körös versenyen és naná, hogy keresztbe állsz az első kanyarban!?
hol voltál tesztfutamokon? imbolyogva mész már a verseny elött néztem, hogy életveszély melléd bemenni..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. máj. 28, 2009 9:21 pm

GRAT Csamez!

Egész versenyem Csamez körül forgott, vagy előttem vagy mögöttem volt, egészen a futam 3/4 részéig. Akkor szakadtunk el nagyon egymástól amikor zöld alatt ki kellet mennem tankolni.

GRAT Csamez jó voltál, és végig jót csatáztunk, ha így folytatod akkor legközelebb a végéig veled maradok :-)

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. máj. 28, 2009 9:23 pm

G-BoR írta:GRAT Csamez!

Egész versenyem Csamez körül forgott, vagy előttem vagy mögöttem volt, egészen a futam 3/4 részéig. Akkor szakadtunk el nagyon egymástól amikor zöld alatt ki kellet mennem tankolni.

GRAT Csamez jó voltál, és végig jót csatáztunk, ha így folytatod akkor legközelebb a végéig veled maradok :-)
Ja és persze GRAT mindenkinek, fantasztikus futamot mentünk...

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » csüt. máj. 28, 2009 9:25 pm

Az első 2 sárgánál kaptam Stop&Go-kat....
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » csüt. máj. 28, 2009 9:26 pm

Gratulálok Csamez MESTER
Start Me Up

Csamez
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: kedd júl. 31, 2007 12:12 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Csamez » csüt. máj. 28, 2009 9:30 pm

Köszi mindenkinek!
Hihetetlen jó volt az egész futam számomra.Gratula minden célba érkezőnek nagyon éretten versenyzett mindeki :lol: :lol:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. máj. 28, 2009 9:38 pm

Először is Gratula Csamez!!!!! Nagyon nagyon szép volt!!!

A balesetnél, én még nem néztem vissza a replayt, nem tudom Morfi te igen-e? Ha én voltam a hibás akkor bocsánat, nem volt szándékos, nem tudom hogy változtattam e a kanyarívemet, cak azt láttam, hogy sodródsz ki rám, de mondom nem néztem vissza, így lehet, hogy én is mentem feléd. Szép crash volt, onnantól a sárga részt a kocsimon nem is javították ki, és 340-el bírtam fordulni a kanyarokban ha egyedül voltam, majd a végén még kifogyott a benya, pedig 7-es booston mentem már az utolsó 5 kört :) úgyhogy azt hiszem kurvára örülhetek az 5. helyemnek. :D

Grat Mindenkinek!!!!!!! Kopi Grat a 4. helyhez!!! Szép volt az ne csüggedj már!!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tommy78 csüt. máj. 28, 2009 9:51 pm-kor.

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. máj. 28, 2009 9:47 pm

Nem, abszolút nem te voltál. Inkább nekem kell elnézést kérnem, hideg gumikkal lementem a fehéren belülre picit megcsusszantam és vége...
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. máj. 28, 2009 10:15 pm

GRATULÁLOK CSAMEZ!
ÓVATOSAN A TEJJEL!

Ezúton szeretném jelezni, hogy egy vándor kupa fog készüli az indy500-ról (még jobban szimulálunk) amire az 500 bajnokok nevei kerülnek majd ~2130-ig.

Grat mindenkinek aki eljött erre az örületre!

Köszi a futamot. :wink:

Adatok, minden frissítve!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. máj. 28, 2009 10:22 pm

Pár gyors reakció... hozzátéve, hogy nem vagyok hajlandó vitatkozni - legalábbis ordenáré módon.

@ Mozart

Ha ez így volt amit írtál, akkor megmondom őszintén nem tudom miért büntetett meg a gép. Végignéztem és elsőre, sőt másodikra sem találtam hibát a köreidben. Tény, hogy RPeti rosszul rajtolt (baró kevés volt a rajtolási sebesség), de elmondásod szerint a gondok nem a rajtnál, hanem előbb jelentkeztek.

Ha a verseny előtt megkérdezték volna, hogy mondjak egy nevet aki gyanús büntit kap, akkor a te neved ugrott volna be elsőnek... rozsdás bökő effektus - szar ügy. :roll: Megjegyzésem annyi lenne, hogy ha TS-en beszéltél volna a gondokról - elmondásod szerint a sárga periódus elejéről kaptál fals figyelmeztetést - akkor tudtunk volna tanácsot adni.

A tesztversenyeken nem jött elő e fajta hiba... azthiszem a 6-ból egyen te is részt vettél (talán ha többre jösz, kiderült volna, mert sztem nálad volt a gond és nem a szervernél - bár ki tudja?).

A szerver nem volt laggos. A verseny előtt le lett tesztelve mindenki kapcsolata.

@ FüReady

Azok után amit reagáltál metosz "piros" hozzászólására nem ezt vártam. Zoli erre a versenyre nem szántál kellő időt - ezt te magad vallottad be. Ha lettél volna tesztversenyen... nem is tudom, hogy mit kerestél a kerékvetőn??? Arra nem lehet rámenni... óriási hiba! Talán ilyen esetben - szar kimondani - de ki kellett volna hagynod a versenyt (te is érezted, hogy ebből gebasz lehet).

Meg is óvtak. :roll:
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Indy500

Hozzászólás Szerző: zolee145 » csüt. máj. 28, 2009 10:35 pm

Először is grat Csamez!:)

Aztán a rövid értékelés: baromi jó verseny volt!

Kicsit bővebben: remek rajthely, 27, aztán a futamon 26 lett belőle. Rögtön az elején egy restartnál bünti. Most megnéztem, fogalmam sincs miért. A szerver biztos tudja, de asszem ez az ő titka marad.:)
Na mondom akkor fasza, készen vagyunk mint a matek lecke... De ugye ovál, ott meg nincs vesztes helyzet, tapostam neki. Tulajdonképpen az egész verseny arról szólt, hogy valahogy visszajöjjek a vezető körbe (közben nagyon jókat sikerült vívni, meg ha úgy adódott vonatozni is), megpróbáltam minden restartnál előre keveredni, aztán ott drukkoltam, hogy sárga, sárga... Köszönhetően a nagyongyors versenyzők kiszállásának, vagy belassulásának és a sárgáknak vissza is jöttem körön belülre, sőt, egészen a harmadik helyig. Aztán történt ami történt, de a negatív dolgokkal most nem foglalkoznék, azt megtettem a megfelelő helyen.

Lényeg a lényeg, hogy remekül szórakoztam a futam alatt, szóval köszönöm, hogy indulhattam. Nagy élmény volt, és bebizonyosodott (ismét), hogy oválon nincs vesztes helyzet. :)

ui.: nem hittem volna, hogy beleférünk a 3 órába, legalábbis az eleje, de meglett. :)

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. máj. 29, 2009 4:39 am

@ Zolee

megnéztem az összeakadásunkat pár körrel a vége elött.Ha megnézed böven elötted vagyok,mert az elsö kereked az én hátsomba akad be.De.Én nem cikáztam,mentem az ideális iven,söt helyet is hagytam szerintem,de ha lelassitod,láthatod hogy te nem is kezdesz kanyarodni,hanem egyszerüen nekem jösz..Tudom szar a spotter,szar a tükör,és ezt elmondták hogy egy elözésnél figyelembe kell venni.Nem huztam rád a kormányt ,mert mindenki láthatja hogy hagytam helyet ennek ellenére. De én is szeretném a vezérkar véleményét meghallgatni,hogy itt mi a bibi.Sajnálom a dolgot,de nem érzem hibásnak magam.Sokkal jobban dühit hogy olyan emberek szarták el mások,többek között az én versenyem is akik egy kibaszott teszten sem indultak. A teszteken mindig az a 10-15 ember volt itt,lenyomtunk 1 millio kört több teszten keresztül.

Dietrichnek van igaza,erre ki kéne valamit találni,mert aki képes ugy megpörögni hogy már rég sárga van,de a sárga alatt még kiüt 6 embert
az egy ..........

Miért volt az hogy teszteken mentünk egymást elözve 40-50 kört többen is egymáson és senki nem ütött ki senkit.Ott mindenki vigyázott a másikra,volt hogy 3 -an elfértünk egy kanyarba,de aki szart a tesztekre az nemis gyakorolta ezeket,és tönkretette mások versenyét.Rohadtul dühitő az hogy órákat tölt valaki azzal hogy becsülettel felkészüljön,és erre jön valaki 3 kör tapasztalattal és lerombolja ezt.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 29, 2009 6:17 am

Először is gratulálok Csameznek. Azthiszem, hogy igen jó helyre került a trófea. :wink: Megmondom őszintén 20 körrel a vége előtt - elnézve a top 5 pilótát - nem tudtam választani, hogy kinek szurkoljak. Ez egy felől jó, mert kiélezett verseny volt és olyan emberek kezébe került a nagy lehetőség akik sikeréért mindig szorítok - ne haragudjatok, hogy a TS-en annyit mondtam, hogy vigyázzatok egymásra... - másfelől szomorú, hogy esélyem sem volt. Andris baleseténél megin' én voltam aki szív - el nem tudom mondani, hogy mennyire nincs szerencsém ebben a bajnokságban. Most még szidni sem tudok senkit, mert Morfi készült a versenyre - spec. ő nem a "három körös" kategória. Végül is sajnos mindegy, hogy vkit az első, a 100., vagy az utolsó körben löknek ki... ez szívás minden féle szempontból.

A gyakorlás, nem gyakorlás kérdést illetően a többiek véleményét osztom és abszolút megértem Dietrich és Kopi kifakadását... valamit ki fogunk találni.

...

Milwaukeet a hagyományoknak megfelelően mihamarabb kiírom. Általában ez a verseny gyógyír szokott lenni a sebekre és amolyan Indy búbánat feledő (95-ben Teqi itt állt bosszút :D), illetve lehetőség az Indys sztároknak (csamez, Gerrard, Bedy,...stb.), hogy rövid oválon is bizonyítsanak.

Mivel elég sok óvás érkezett és versenybíró is érintett az ügyben valószínű, a döntések kiírása késni fog, de halmozott büntetése (Kansas+Indy) senkinek sincs, azt már most elmondhatom.

Köszönöm a versenyt! :wink:

Még valami. Abszolút tét nélkül az ember nyilván higgadtabban tud versenyezni (tömjénezni sem akarom magunkat), de amit mi a "rokipartyn" műveltünk MoDával az nem volt semmi... 3 körön át side by side 2-3 centire egymástól... oda vissza előzgettük egymást vagy 20 körön keresztül és ez többször megismételtük a verseny második felében.

Az nem igaz, hogy nem lehet figyelni a másikra. Spotter, tükör nem lehet kifogás... ha tudod és érzed, hogy van melletted vki, akkor lehet "szinkronrepülni" centire a másiktól... és itt jön be a bizalom kérdése. Persze egy stabil beállítás sem árt... de erre nem lehet szabályokat alkotni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 pén. máj. 29, 2009 7:14 am-kor.
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » pén. máj. 29, 2009 6:40 am

Nagy szerencse, hogy nem nekünk kell dönteni, mert ezek szerint nem értünk egyet.:) Ha melletted vagyok, mindegy mennyire, már nem használhatod az ideális ívet (egy annál szűkebbet meg pláne nem :D ). Ha nekem bemondta a spotter, hogy vannak kívül akkor gondolom neked is. Fél autónyira voltam melletted. Azért sajnálom, mert az egész futamot végignyomtam sérülés nélkül. Pár kanyarral előtte Gerrard mellett ugyanígy mentem, ő hagyott helyet, igaz, hogy a kanyar kijáratnál én sem engedtem a falra a kocsit, mert szólt a spotter, hogy még ott van. Visszanéztem, kb az első szárnya volt ott, de ott volt. Oválon nem veszi el senki a gázt, ez nem F1.:)
Mindegy, majd a többiek eldöntik. Valaki hibázott, ez biztos, különben nem találkozunk. Mindegy ki volt, a lényeg, hogy tanuljunk belőle ha megszületik a döntés.
Annak örültem, hogy legalább a sárgát nem intették be, mert így le lehetett nyomni a 200 kört. Ahhoz képest, hogy Dietrich azzal riogatott még az elején, hogy olyan 150-160 körre lehet számítani nem rossz.:)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. máj. 29, 2009 6:41 am

Gratulálok Csamez!!!!!!!!
Fantasztikus győzelem volt egy fantasztikus versenyen!
És gratula Gerrardnak és Bedy "Mekk"-nek is a dobogóért.

Én eszméletlen jól éreztem magam végig!
Sajnos egy banális hiba miatt beszedtem egy kört és - hajszál híján ugyan - de nem sikerült visszavenni.
Amikor azon agyaltunk, hogy metosz most menjen vagy ne menjen a pace car elé elindult a mezőny a boxba. Mentem volna én is de ott volt a lila kereszt és nem tudtam eldönteni, hogy mehetek-e vagy sem..?
Végül valaki szólt, hogy mehetek de annyira ki volt már centizve, hogy beleakadtam az elválasztó balánkba és leszakadt a jobb első kerék......161mp.....+1 kör.
Az utolsó negyedben sikerült átverekedni magam a mezőnyön és csak hajszálon múlott, hogy ne vegyem vissza a körömet. Rosszkor jött a sárga.

Mégegyszer köszi a versenyt!!!!!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 29, 2009 7:13 am

@ sanya

Gratula neked sanya!
Te lettél az idei év "Indianapolis 500 újonca"! 8)
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 29, 2009 7:17 am

Kép
Peter Rigo

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » pén. máj. 29, 2009 7:48 am

Ginger17 írta:@ FüReady

Azok után amit reagáltál metosz "piros" hozzászólására nem ezt vártam. Zoli erre a versenyre nem szántál kellő időt - ezt te magad vallottad be. Ha lettél volna tesztversenyen... nem is tudom, hogy mit kerestél a kerékvetőn??? Arra nem lehet rámenni... óriási hiba! Talán ilyen esetben - szar kimondani - de ki kellett volna hagynod a versenyt (te is érezted, hogy ebből gebasz lehet).

Meg is óvtak. :roll:
Nos, akkor reagálok erre-arra.
Kerékvető: külső íven előzött valaki, túl szorosnak éreztem, így lementem a kerékvetőre, hogy ne legyen belőle baj (ez az első kanyarban történt), mentem egy kicsit keresztbe, de azt még sikeresen megúsztam...
Hogy a sárga zászlónál mégis mi történt, fogalmam nincs, bepánikoltam vagy nemtudom, amatőr módon elszúrtam sok ember versenyét, és vállalom érte a kizárást vagy mitudoménmit.
Az viszont nem igaz, hogy "nem szántam rá elég időt", sok teszten ott voltam (2-re tuti emlékszek, vagy lehet volt az 3 is), heteken keresztül készültünk erre, és én is készültem rá úgy, ahogy tudtam.

(amúgy hol lehet visszanézni az eseményeket?)

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » pén. máj. 29, 2009 7:52 am

KOPI írta:Sokkal jobban dühit hogy olyan emberek szarták el mások,többek között az én versenyem is akik egy kibaszott teszten sem indultak. A teszteken mindig az a 10-15 ember volt itt,lenyomtunk 1 millio kört több teszten keresztül.

Dietrichnek van igaza,erre ki kéne valamit találni,mert aki képes ugy megpörögni hogy már rég sárga van,de a sárga alatt még kiüt 6 embert
az egy ..........

Miért volt az hogy teszteken mentünk egymást elözve 40-50 kört többen is egymáson és senki nem ütött ki senkit.Ott mindenki vigyázott a másikra,volt hogy 3 -an elfértünk egy kanyarba,de aki szart a tesztekre az nemis gyakorolta ezeket,és tönkretette mások versenyét.Rohadtul dühitő az hogy órákat tölt valaki azzal hogy becsülettel felkészüljön,és erre jön valaki 3 kör tapasztalattal és lerombolja ezt.
Úgy érzem, ez megint nekem szól...
3 kör tapasztalat, biztos úgy van.
És igen, képes voltam megpörögni sárga zászló alatt, és én vittem a népet, igen.
Mindegy, száműzzetek, megyek vissza rallyegumit kapálni, de ez a "3 kör tapasztalat" azért rosszul esett Kopi, na mindegy. (pedig ti hívtatok, FüReady Motorsport ugyebár, de ez már úgylátszik a múlté)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 29, 2009 8:00 am

Össze ne vesszetek nekem itt, mert seggberúgok mindenkit! :twisted:

Ez egy játék és a kritikával egymás javát szolgáljuk. Még részletesen végig fogunk nézni minden óvást, de olyan még egyszer sem fordult elő, hogy vkit elküldtünk volna a fenébe... ugye Mozart? :wink:

Zoli bevállata a hibát, vállalja a felelősséget és bocsánatot is kért és abban is biztos vagyok, hogy tanult belőle (és mi is levontuk a tanúlságokat).

Szóval béke mindenkire, ünnepeljük a bajnokot és aztán tessék készülni Milwaukee-ra (hamarosan kiírom)... az sem egyszerű eset.
Peter Rigo

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. máj. 29, 2009 8:33 am

Ginger17 írta:Össze ne vesszetek nekem itt, mert seggberúgok mindenkit! :twisted:
Különben is: minek veszekedni, amikor lehet verekedni is! :lol:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. máj. 29, 2009 8:42 am

Én nem tudom a dolgot megbocsátani csak akkor, ha Ulvar bizonyítja az ellenkezőjét a pályán. :roll: sajnálom, de túl durva volt a legrosszabb pillanatban, számomra igazi lelki szakadás okozott. Nagyon rosszúl érzem még mindig magam.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. máj. 29, 2009 9:17 am

Már megbeszéltük, nincs mit ezen se bizonyítgatni se az ellenkezőjét mondanom. Elfáradtam az az igazság, hogy itt se lassan a versenyzés számít csak hogy vagy ökörködjünk és ne normálisan vagy állandó gyanúsítgatás vagy állandó kioktatás legyen, és igen én is ilyen vagyok(de amikor mondom az általában bejön), tegnap jöttem rá hogy én nem akarok senkinek se rosszat, mert kedvelek mindenkit egy felől. Nem szeretek se vitázni se veszekedni se rosszat okozni másnak főleg egy játék miatt, de engem is elszokott kapni a düh, ezért mondom hogy felesleges folytatnom nekem bármit is ilyen téren, mert túl komolyan veszem és megbántok ezzel másokat.

Szerintem sokaknak ez a problémája. Már mondjuk erre St. Pete-ben is rákellet volna jönnöm na mind1.

Ezekre a problémákra amik vannak az a megoldás hogy fix setupok legyenek. A másik még hogy több teszt időpontot kiírni, ugyanis nem mindenkinek felel meg a kedd vagy a csütörtök. Tudom a szűkös keretek miatt ez szinte lehetetlen, de sajnos nem tok megoldást, meg valahogy rávenni az embereket arra hogy fontos a teszt és hogy jöjjenek ne csak versenyre.

na mind1 ennyi. Még annyi hogy a barátok ne legyenek ellenségek emiatt. Spiczivel tegnap én is futam közben jól összebalhéztam mer amit Ginger elkezdett (Hogy chatbe írkáltak) ő folytatta. Aztán megbékéltem...Feszült volt és lesz az ember egy ilyen kimerítő futam előtt alatt után.

Kicsit toleránsabbnak kéne hogy legyetek egymással...(Én mondom, de inkább hallgassatok erre a hülyére, nekem sajnos családi ártalom.)

Na jól van majd eldöntitek mit akartok.
Én mindenesetre azért léptem ki amit az elején már leírtam, meg persze max Milwaukeera tudtam volna még jönni, utána már csak ....TALÁÁÁN szeptember október környékén...Lehet az F1et is befejezem... még gondolkodom.

Na aki teheti az gondolkodjon egy két dolgon el, én is ezt tettem. Na bye.
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 29, 2009 9:22 am

Először is Grat Csamez, Gerrard, Bedy alias "mekk" mester :)

Na és természetesen az újonc bajnoknak, sanyának, szép volt! :)

@Ginger!

Azt a rajtot nézegettem köbö 15 percig, leírom amit én látok..

Amikor a PC átmegy a vonalon, Mozart elkezd gyorsítani, én megyek tovább 120-al. Mozart majdnem belémcsattan, elrántja a kormányt, belassít hogy elkerülje az ütközést, én ekkor kezdek gyorsítani. A Pit kijárati lámpánál már 223-al megyek, pedig ott még nem volt zöld jelzés... A zöld jelzés beintésekor ugyanannyival mentem mint az első rajtnál (~240km/h) az ellen pedig ha jól láttam nem volt kifogás. Lehet hogy én vagyok butuska, de a szabályzatban az van, hogy a gyorsítás helyét és idejét az első versenyző határozza meg, illetve hogy a zöld beintésekor meg kell lennie a rajtolási sebességnek.

Azt gondolom, hogy arról nem tehetek ha a 2. versenyző "beharmonikáztatja" az egész mezőnyt mert nem várja meg míg gyorsítani kezdek...

Mivel viszonylagkezdő vagyok, lehet hogy teljesen nem jól értelmezem a rajtot, ezért szeretnék tanácsot kérni Tőled, tisztázzuk már le hogy mi történt hogy tanulhassak belőle :wink:

@Dietrich!

Teljesen egyetértek a felháborodásoddal, a legszarabb lehet fél kör után kiesni. Nekem jó volt hogy tudtam menni viszonylag sok kört, tempóm is rendben volt, csata is volt, élveztem :) Viszont nyertem, 2647kör teszt :wink:
Aztán az autó végsebessége 340 volt, a kanyarsebesség 320, a jobb első gumi meg másfél kör alatt 120fok, szóval inkább kiléptem mielőtt bajt csinálok..

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 29, 2009 9:27 am

@Ginger!

Valószínűleg tényleg igaza van Mozartnak.. a statisztika azt írja, hogy Tiéd volt a pole..és mindössze 6 embernek van quali eredménye, én köztük sem vagyok...

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. máj. 29, 2009 9:42 am

RPeti írta:@Ginger!

Valószínűleg tényleg igaza van Mozartnak.. a statisztika azt írja, hogy Tiéd volt a pole..és mindössze 6 embernek van quali eredménye, én köztük sem vagyok...
Sajnos a statisztikán a quali eredményeket nem tudtuk normáélisan kezelni, mivel nagyon sokan leléptek közben a szerverről, igazából az lett volna fontos és jövőre figyelünk is majd rá, hogy a végén mindenki legyen a szerveren a qualizott, eredményeket sem kell összevagdosni, azonnal meg lenne.

Természetesen a +1 pont a Te neved mellett szerepel RPeti!
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 29, 2009 9:44 am

metosz írta:
RPeti írta:@Ginger!

Valószínűleg tényleg igaza van Mozartnak.. a statisztika azt írja, hogy Tiéd volt a pole..és mindössze 6 embernek van quali eredménye, én köztük sem vagyok...
Sajnos a statisztikán a quali eredményeket nem tudtuk normáélisan kezelni, mivel nagyon sokan leléptek közben a szerverről, igazából az lett volna fontos és jövőre figyelünk is majd rá, hogy a végén mindenki legyen a szerveren a qualizott, eredményeket sem kell összevagdosni, azonnal meg lenne.

Természetesen a +1 pont a Te neved mellett szerepel RPeti!
Oké, a pontot láttam, csak nem tudtam hogy hogy működik a rendszer, azt hittem esetleg a rajtnál is lehetett ebből galiba :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 29, 2009 9:57 am

RPeti írta:
metosz írta:
RPeti írta:@Ginger!

Valószínűleg tényleg igaza van Mozartnak.. a statisztika azt írja, hogy Tiéd volt a pole..és mindössze 6 embernek van quali eredménye, én köztük sem vagyok...
Sajnos a statisztikán a quali eredményeket nem tudtuk normáélisan kezelni, mivel nagyon sokan leléptek közben a szerverről, igazából az lett volna fontos és jövőre figyelünk is majd rá, hogy a végén mindenki legyen a szerveren a qualizott, eredményeket sem kell összevagdosni, azonnal meg lenne.

Természetesen a +1 pont a Te neved mellett szerepel RPeti!
Oké, a pontot láttam, csak nem tudtam hogy hogy működik a rendszer, azt hittem esetleg a rajtnál is lehetett ebből galiba :)
Elképzelhető ez is Peti... :roll:
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 29, 2009 10:03 am

[quote="RPeti"]Először is Grat Csamez, Gerrard, Bedy alias "mekk" mester :)

@Dietrich!

Teljesen egyetértek a felháborodásoddal, a legszarabb lehet fél kör után kiesni. quote]

jelenleg olyan szinten ment el a kedvem, hogy az eset óta ami már a sokadik volt...kilépek a bajnokságból vagy nem lépek ki. és ez nem múlt el azzal, hogy aludtam rá egyet..
végig szenvedem az ufók ellen a road pályákat, kapok 234 kört elengedek mindenkit csak hogy tudjak ezen a hosszú távú versenyeken indulni, mert itt nem az számit ki az ufo és ki nem.
Tavaly net probléma miatt nem tudtam indy500-on indulni IRL moddal most megtettem fél kört.
Visszanéztem e replayt..legalább 10 autó keveredett bele resizhettünk volna sstv nem adta úgy sem és a vétkest nem engedjük indulni ezzel levan tudva a büntije..de nem, mert 15 autónak kell összetörnie azt mondta Metosz a TS-ben.
Tesztfutamok, rengeteg tesztkört dobtam így ki a kukába..arról nem beszélve mi van itthon ilyenkor esténként...
Amikor nyerhettem volna Indy95 moddal szintén 3 órás ss pályán akkor meg szándékosan löktek ki..szóval hiányzik ez nekem?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. máj. 29, 2009 10:12 am

Ponttáblázat és a szerver között semmi összefüggés nem sok nincs. 8) Még csak nem is azonos szerveren vannak.

A restart illetve az újra futása a futamnak olyan szinten komolyatalan lenne illetve lett volna amit nem vállalhatunk fel.

Problémák állandóan lesznek ezen nem tudunk javítani.

Kicsit kezd elcsúszni ez a téma egy másik irányba, miközben észre kellene vennünk, hogy jobban teljesítettünk mint a fizetett profik!!! Nem hiszem, hogy ezt valaha is überelni tudjuk, egyszerűen nagyszerű futamot nyomtunk egy hatalmas Csamez győzelemmel. Sajnálom a kiesőket én is köztük vagyok, persze személyesen jobban örülnék ha újra futnánk. Minden nézőpont kérdése. Szerencsés az aki az elején eldobta és nem kellett 2 órát robbanásra telített hólyaggal versenyeznie, úgy hogy a végén a cél előtt esik ki és ugyanannyi pontot zsebel be mint az elején kieső.
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. máj. 29, 2009 10:18 am

Dietrich írta:
RPeti írta:Először is Grat Csamez, Gerrard, Bedy alias "mekk" mester :)

@Dietrich!

Teljesen egyetértek a felháborodásoddal, a legszarabb lehet fél kör után kiesni. quote]

jelenleg olyan szinten ment el a kedvem, hogy az eset óta ami már a sokadik volt...kilépek a bajnokságból vagy nem lépek ki. és ez nem múlt el azzal, hogy aludtam rá egyet..
végig szenvedem az ufók ellen a road pályákat, kapok 234 kört elengedek mindenkit csak hogy tudjak ezen a hosszú távú versenyeken indulni, mert itt nem az számit ki az ufo és ki nem.
Tavaly net probléma miatt nem tudtam indy500-on indulni IRL moddal most megtettem fél kört.
Visszanéztem e replayt..legalább 10 autó keveredett bele resizhettünk volna sstv nem adta úgy sem és a vétkest nem engedjük indulni ezzel levan tudva a büntije..de nem, mert 15 autónak kell összetörnie azt mondta Metosz a TS-ben.
Tesztfutamok, rengeteg tesztkört dobtam így ki a kukába..arról nem beszélve mi van itthon ilyenkor esténként...
Amikor nyerhettem volna Indy95 moddal szintén 3 órás ss pályán akkor meg szándékosan löktek ki..szóval hiányzik ez nekem?
Nos ha kilépsz Csapattárs, akkor a KV Racing elég keményen a háttérbe fog vonulni, mert mint említettem neked, még egy próbát teszek Milwaukee-ban, ha az a verseny is ilyen lesz, akkor én meg az oválokat fogom hanyagolni! Elegem van a 'mindig más miatt megy szarrá az autóm' játékból!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 29, 2009 10:19 am

Dietrich írta:
RPeti írta:Először is Grat Csamez, Gerrard, Bedy alias "mekk" mester :)

@Dietrich!

Teljesen egyetértek a felháborodásoddal, a legszarabb lehet fél kör után kiesni. quote]

jelenleg olyan szinten ment el a kedvem, hogy az eset óta ami már a sokadik volt...kilépek a bajnokságból vagy nem lépek ki. és ez nem múlt el azzal, hogy aludtam rá egyet..
végig szenvedem az ufók ellen a road pályákat, kapok 234 kört elengedek mindenkit csak hogy tudjak ezen a hosszú távú versenyeken indulni, mert itt nem az számit ki az ufo és ki nem.
Tavaly net probléma miatt nem tudtam indy500-on indulni IRL moddal most megtettem fél kört.
Visszanéztem e replayt..legalább 10 autó keveredett bele resizhettünk volna sstv nem adta úgy sem és a vétkest nem engedjük indulni ezzel levan tudva a büntije..de nem, mert 15 autónak kell összetörnie azt mondta Metosz a TS-ben.
Tesztfutamok, rengeteg tesztkört dobtam így ki a kukába..arról nem beszélve mi van itthon ilyenkor esténként...
Amikor nyerhettem volna Indy95 moddal szintén 3 órás ss pályán akkor meg szándékosan löktek ki..szóval hiányzik ez nekem?
Én csak kezdő vagyok itt, szóval az én véleményem nem sok vizet zavar, de nekem személy szerint nagyon hiányoznál ebből a sorozatból, és szeretném ha végiggondolnád amit most leírok.

Engem személy szerint nem csak a játék, az Indycar mod fogott meg mikor kipróbáltam a Rally mellett. Jelenleg is van "aktív" rallys pályafutásom, szeretem azt a játékot, kikapcsol, úgy gondolom hasznosabban telik a szabadidőm mintha a TV előtt ülnék, és levezeti a stressz nagy részét ami a mindennapokban felgyülemlik.
Amikor Január végén kipróbáltam magam ebben a szériában, az újdonság ereje helyett a közösség fogott meg jobban. Első pillanattól kezdve kivétel nélkül mindenki segítőkész volt, és ember. Ha nem lenne ez a közösség, ez a sorozat sem lenne ennyire élvezetes, nem szeretnék futamról futamra bizonyítani nem csak magamnak, Nektek is.
Látszik vagy sem, nagyon tisztellek benneteket, és számomra is inkább a magatartás mérvadó mint a gyorsaság, a játék élvezete, a kölcsönös tolerancia. A csipkelődések, poénkodások TS-en, stb stb.

Egyszóval: ha nem lennétek, Te, Ginger, metosz, Bedy, Gstyle, Voodoo, és gyakorlatilag sorolhatnám a sorozat "öregjeit" végig, valószínűleg már visszatértem volna ahhoz a műfajhoz amihez talán jobban értek és sikeresebb vagyok. :wink:

Hidd el nekem sem volt jó kiesni saját hibámon kívül.. Nyertem Kansasban enyém volt a Pole, szélárnyék nélkül is gyors voltam az elején, aztán szélárnyékkal még gyorsabb, apró hiba nélül mentem addig a pillanatig. Szándékosság nem történt, és amellett hogy csalódott voltam, eszembe sem jutott azon gondolkozni hogy kilépjek. Készülök a következő versenyre, várom a szerveren, TS-en együtt töltött időt, és ha még esetleg sikereim is lesznek, az csak hab a tortán :)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 29, 2009 10:22 am

A restart illetve az újra futása a futamnak olyan szinten komolyatalan lenne illetve lett volna amit nem vállalhatunk fel.

akkor meg szigoritsatok a vizsgán vagy hívjatok vissza tesztekre akiket érint a dolog, vagy legyen megkövetelve hogy tesztfutam 50%-át kell teljesiteni stb. de tegyetek valamit mert ennek így semmi értelme.
imbolyognak a pályán, nem mer az ember mellé menni mert nem tudni mit akar, levágják a kanyarok bejártanál az ivet, sárga életbe lépésekor nem veszik el a gázt fokozatosan, nem vesznek tudomást hogy mellette ott jön a másik akkor engedje el a következő kanyarban úgyis visszatud előzni..ezek alap dolgok amiket nem tartanak be egyesek. F1 futamból átülve oválra nem működnek az ott bevált dolgok. Rajt után zsír hideg gumikkal nem lehet azonnal maxon menni..én hiába nyomom csak 300-320-al amig más ami a csövön kifér az első kanyarig..
tudomásul kell venni ez nem road pálya ez ovál teljesen mást követel meg a versenyzőtől és aki erre alkalmatlan attól elkell búcsúzni.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » pén. máj. 29, 2009 10:23 am

No gyorsan én is reagálok a tegnapi események láttán!

Először is a legfontosabb, ismételten szeretnék tőletek, és az Indycar fanoktól elnézést kérni, hogy ismételten nemvolt adás, elhihetitek, nálam jobban senki sem csalódott emiatt, rengeteget készültünk erre a futamra, MoDa hihetetlen grafikát csinált, én meg úgy érzem amennyire lehetett felkészültem csomó dologból, és pár perccel futam előtt megszakadt Honk, és már nemvolt ideje visszatérni... Ráadásul amilyen problémák voltak a futam előtt azt nem értjük mi okozhatta, mert érdekes, hogy után semmi gondunk nemvolt végig a futam során, elképzelhető, hogy vala,mi globális szolgáltató probléma vezetett ide, és lehet hogy Honknál is ez játszott szerepet.

Ettől függetlenül ismételten össze kell üljünk megbeszélni a folytatást, mert ennek ebben a formában semmi értelme, az év egyik legfontosabb adása volt, és egy ilyen miatt megint elmaradt. Több megoldáson dolgozunk, de sajnos úgy érzem, ha a közvetítőgépet nemsikerül szerverterembe vinnünk, akkor sztem hamarosan ennek a dolognak vége szakad, már nem bíznak bennünk az emberek, sajnos teljesen jogosan, olyan szintre kinőttük a dolgot, hogy ilyen hibák nem fordulhatnak elő. Szóval összeülünk és eldöntjük mi legyen, van e értelme folytatni, vagy nincs...

No de hogy visszatérjek az eredeti témához, a futamhoz.
Először is grat Csamez, ez sztem most a legfontosabb.

A másik, és itt speciel Ulvarra gondolok. Sztem bátran kijelenthetem, nálam nagyon ingázó emberke nincs itt, aki hol jön hol megy. Ennek röviden egy oka van, hogy aki ebbe beleszagolt, képtelen innen kiszakadni, bármilyen okokra is hivatkozik, főleg egy ilyen esemény után, én ezt már többször is tapasztaltam magamon, és most is ezt érzem. Szóval Ulvar kiindulva az én tapasztalatomból, ne első indulatból dönts, ne is másodikból, adj magadnak pár hetet, fújd ki magad, és hidd el, megint megfog csapni ez az őrület, ahogy engem is, és most lehet mondani, hogy "én megmondtam", ettől függetlenül tartom magam a kijelentésemhez, de nemkönnyű :D

Szóval Ulvar gondold végig, ne most, menj pihizni, menj a barátnődhöz, bulizz, és pár nap/hét múlva ha ismételten gép előtt leszel újra az az Indycar megszállott leszel aki voltál, lehet pár emberkének is erre lenne szüksége itt a mezőnyben, aki most ennyire csalódott.

Gondolok itt pl metoszra. Nem tudom mennyire emlékeztek, tavaly sztem egy az egyben ugyanez történt velem is, nagyon jól álltam, 4. voltam asszem, uccsó sárgánál kaptam egy stop&go-t, amit a mai napig nem értek, és 1 köt hátránnyal értem be. Hihetetlen csalódott voltam, nagyon szerettem volna nyerni, és 1 év a következő lehetőség, de itt a példám, következő futamon sikerült nyernem, sok mindent visszaadott nekem, metosz sztem próbálj meg hasonlóképp cselekedni, vagy pedig te is fújj egy nagyot, és akkor rendben lesz minden :)

Sorry a hosszú monológért, remélem nem untattam senkit sem :D
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 29, 2009 10:27 am

Inkább azon kezdjetek el qrvasürgősen gondolkodni, hogy valaki azonnal szedje le rólam a rontást. :evil:

Magsasról lesz...om, hogy kinek az anyukája, húga... nagymama, dédnagyi boszorkány, de azonnal küldje ide a varázspálcával, seprűvel, vagy akármivel együtt (üveggömb kizárva), mert kezd elegem lenni.

Ha beválik a módszer, igérem továbbkülön Dietrichnek, metosznak... meg annak a tizenvalahány versenyzőnek aki torkosborz szerepet játszott tegnap. Mint első önként jelentklező én leszek a tesztalany, ergo húgicának jobban örülnék. 8)

Érdekelne Bedy módszere is.... lehet Milwaukee-ra én is kifestem a lakást ha ezen múlik, de ennek véget akarok vetni, mert kezd elegem lenni. :D


.


Olyan szépeket ír Teqi és Rpeti, hogy kezdek meghatódni. Fogjátok magatokat vissza, mert megóvlak benneteket lelki terrorért.

Egyébként a csalódásokra visszatérve. Semmi gond srácok... ez érthető, de megmondom mikor fog elmúlni. Amikor kiérsz Milwaukee-ba a pályára és befordulsz az első kanyarba... :twisted:

...én már túl vagyok rajta - a pálya már tölthető FTP-ről.

Az IndyCar-ban van egy híres mondat, ami Paul Newman-tól ered.

"Indy után mindenki Milwaukeeba megy."

...és ez a mondat nem a soron következő versenyről szól, hanem arról, hogy a májusnak vége, jönnek az új kihívások. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 pén. máj. 29, 2009 10:39 am-kor.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 29, 2009 10:37 am

Hát elég régóta rajtam van a rontás...indy95-ben is nagyon sokszor mások miatt szívtam meg de most már besokaltam, hogy ezt sem úsztam meg.
Kansasbe is más miatt lett DNF nálam..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » pén. máj. 29, 2009 10:41 am

Sztem én leszek az oka Ginger. ha velem van vmi akkor veled is (most pl. 5 körrel a crashem után) Sry :lol: :lol:

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 29, 2009 10:42 am

Csamez gyönyörű és megérdemelt győzelme mellett nekem metosz volt a favoritom egyébként. Rutinos öreg róka, ráaádsul nem sérült meg az autója a nagy balhéban.. és általában véve is neki is szurkoltam.. meg mindenki másnak is :wink:

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég