Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. jún. 10, 2009 9:45 pm

Egyik autónál sincs hang? Sorrendbe telepítetted? Más nem jut eszembe.. 8)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » csüt. jún. 11, 2009 5:44 am

Bodzzza írta:ojha... :shock: ezek nekem csendgépek.... elment a motorhangom boré....
ha van vkinek vmi egyéb tippje akkó uccu :D
Tedd fel a fülest a arcodra....vagy kapcsód beja a hangsugározót! :mrgreen:

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. jún. 11, 2009 9:11 am

Amikor a SIMCo-ba mentem a moddal ott a Lotusnak nem volt hangja. Emerico nem tudom mivel oldotta meg.

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » csüt. jún. 11, 2009 9:50 am

Tommy78 írta:Egyik autónál sincs hang? Sorrendbe telepítetted? Más nem jut eszembe.. 8)
sztem ja. 2.0, azt javítás, majd a trekkpekk.
mind1ik otó "elektronyos" szal nemtom mija gáz. :?
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. jún. 11, 2009 3:08 pm

Bodzzza írta:
Tommy78 írta:Egyik autónál sincs hang? Sorrendbe telepítetted? Más nem jut eszembe.. 8)
sztem ja. 2.0, azt javítás, majd a trekkpekk.
mind1ik otó "elektronyos" szal nemtom mija gáz. :?
Szerintem rakj fel egy új rFactort és csak ezt a modot tedd rá, egy próbát megér, 10 perc alatt megvan, és ha így se lesz hang, na akkor van gáz. Akkor levan véve a motornak a hangereje. 8)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. jún. 11, 2009 3:09 pm

Egyébként nekem a '91-es modban igaz csak egy autónál, de nincs motorhang, az összes többinél van, azt majd meg kell oldani, ha nem csak nálam van ez a gond. De már nem tudom melyik kocsi volt az, de ez nem is ide tartozik. 8)

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » csüt. jún. 11, 2009 3:17 pm

Tommy78 írta:
Bodzzza írta:
Tommy78 írta:Egyik autónál sincs hang? Sorrendbe telepítetted? Más nem jut eszembe.. 8)
sztem ja. 2.0, azt javítás, majd a trekkpekk.
mind1ik otó "elektronyos" szal nemtom mija gáz. :?
Szerintem rakj fel egy új rFactort és csak ezt a modot tedd rá, egy próbát megér, 10 perc alatt megvan, és ha így se lesz hang, na akkor van gáz. Akkor levan véve a motornak a hangereje. 8)
sztem az lesz majd.. nyúfaktor... remélem akkó jó lesz ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jún. 12, 2009 7:38 pm

A szerver mikortól fog menni, mert ma nem volt.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jún. 12, 2009 7:41 pm

gstyle írta:A szerver mikortól fog menni, mert ma nem volt.
Én is azt várom..

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. jún. 13, 2009 9:49 pm

Napok óta mehetne, így sajnos azt sem tudom megnézni, hogy jó-e a mod ami nekem van.
Egyébként 2.01 kell nem???

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 13, 2009 10:54 pm

Knife írta:Napok óta mehetne, így sajnos azt sem tudom megnézni, hogy jó-e a mod ami nekem van.
Egyébként 2.01 kell nem???
:roll: de hát megy is, mi teszteltünk ma is Gstylal este. tegnap vagy tegnap előtt meg Csamezzal Sanyával, de aszem Tommy te is voltál.

most is megy:
rfactor://87.229.108.129:34299 és gilles a jelszó


Urak!
Mivel nem érkezett ellenvetés a futam 2x39 körös lesz!
A kezdési időpont 19.00. (A második futamra Csamez is beér :wink: )

A FUTAMOT GILLES EMLÉKÉNEK SZENTELJÜK!


első hozzászólás frissítve!

Azt beszéltük meg Gstyle-al, hogy kimegy majd a WU végén és amúgy "csopperesen" meg tesz egy kört Gilles tiszteletére, persze csak ha lesz közvetítés. Ebben az esetben kérlek figylejetek majd a kérésre és jöjjön mindneki a boxba! Csak Gstyle lehet a pályán!

:oops: Sajnos a TV közvetítés egyáltalán nem biztos, Teqi nem tudott ezzel kapcsolatosan nyilatkozni és én magam is kellemetlennek érzem, hogy őt piszkálom ezzel. Másrészről Honkot sms-ben kértem illetve Teqinek is jeleztem a kérést - úgy gondolom időben - , nyilvánosan és privi formájában is. Én amennyire lehetett utána mentem, sajnálom ha valaki megint a TV elé invitálta barátait vagy ismerőseit.
Genyó felajánlotta, hogy megpróbálja elérni Ritát és holnap vele lekommentálja a futamot................................... :roll:

Az SSTV-vel való tárgyalást ezúton is kérem Réby Gabit, hogy hivatalosan a MaSzim részről kezdje meg. És írásban és nyilvánosan értesítsen minket a fejleményekről. Első sorban az elmaradt, de a szerződésünkben foglalt futamok pótlásával kapcsolatosan. TV-nél a erőforrás hiány egyértelművé vált, de ebben az esetben, erről nem beszélhetünk hiszen időben történő kommunkiáció - visszajelzés esetén (az, hogy nincs kommentátor gondolom már korábban kiderült) a Rita&Genyó páros holnap munkáját nem érezném víziónak. Ennek ellenére nagyon remélem, hogy akár össze is jöhet.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. jún. 13, 2009 11:24 pm

Knife írta:Napok óta mehetne, így sajnos azt sem tudom megnézni, hogy jó-e a mod ami nekem van.
Egyébként 2.01 kell nem???
csak tegnap nem ment egy darabig. De előtte volt mert teszteltünk is többször, meg ma is volt egész nap.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 14, 2009 7:56 am

metosz írta:
Knife írta:Napok óta mehetne, így sajnos azt sem tudom megnézni, hogy jó-e a mod ami nekem van.
Egyébként 2.01 kell nem???
:roll: de hát megy is, mi teszteltünk ma is Gstylal este. tegnap vagy tegnap előtt meg Csamezzal Sanyával, de aszem Tommy te is voltál.

most is megy:
rfactor://87.229.108.129:34299 és gilles a jelszó


Urak!
Mivel nem érkezett ellenvetés a futam 2x39 körös lesz!
A kezdési időpont 19.00. (A második futamra Csamez is beér :wink: )

A FUTAMOT GILLES EMLÉKÉNEK SZENTELJÜK!


első hozzászólás frissítve!

Azt beszéltük meg Gstyle-al, hogy kimegy majd a WU végén és amúgy "csopperesen" meg tesz egy kört Gilles tiszteletére, persze csak ha lesz közvetítés. Ebben az esetben kérlek figylejetek majd a kérésre és jöjjön mindneki a boxba! Csak Gstyle lehet a pályán!

:oops: Sajnos a TV közvetítés egyáltalán nem biztos, Teqi nem tudott ezzel kapcsolatosan nyilatkozni és én magam is kellemetlennek érzem, hogy őt piszkálom ezzel. Másrészről Honkot sms-ben kértem illetve Teqinek is jeleztem a kérést - úgy gondolom időben - , nyilvánosan és privi formájában is. Én amennyire lehetett utána mentem, sajnálom ha valaki megint a TV elé invitálta barátait vagy ismerőseit.
Genyó felajánlotta, hogy megpróbálja elérni Ritát és holnap vele lekommentálja a futamot................................... :roll:

Az SSTV-vel való tárgyalást ezúton is kérem Réby Gabit, hogy hivatalosan a MaSzim részről kezdje meg. És írásban és nyilvánosan értesítsen minket a fejleményekről. Első sorban az elmaradt, de a szerződésünkben foglalt futamok pótlásával kapcsolatosan. TV-nél a erőforrás hiány egyértelművé vált, de ebben az esetben, erről nem beszélhetünk hiszen időben történő kommunkiáció - visszajelzés esetén (az, hogy nincs kommentátor gondolom már korábban kiderült) a Rita&Genyó páros holnap munkáját nem érezném víziónak. Ennek ellenére nagyon remélem, hogy akár össze is jöhet.
Honk és teqi erre a hétvégére a Hungaroringet tervezte be úgy tudom..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 14, 2009 7:57 am

Egyáltalán mennyien leszünk?
Ma még sem megyek ki a Hungaroringre különben én sem jövök ma szeniorra..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. jún. 14, 2009 9:21 am

Elég sűrű napom lesz, de összekapom magam és jövök a Merzario autóval.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jún. 14, 2009 9:25 am

Akkor kapd össze magad Ginger, aztán gyere mindenképp!! :twisted:

És Dietrich Te miért nem jössz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tommy78 vas. jún. 14, 2009 10:03 am-kor.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 14, 2009 9:36 am

Tommy olvasd el még1x :)
Ha kimentem volna a ringre...
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jún. 14, 2009 10:03 am

Dietrich írta:Tommy olvasd el még1x :)
Ha kimentem volna a ringre...
Csak megzavart, hogy nem tettél vesszőt, így úgy értettem ahogy írtad: "különben én sem jövök ma szeniorra" ebből én azt olvastam ki, hogy nem jössz. 8)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 14, 2009 11:08 am

ok. :)

más

jó nagy tömeg crash a 3.5 versenyen..ha kimegyek akkor nem látom :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 14, 2009 11:11 am

egyébként ha rányomok a Szenior LT-re hogy lássam van fen valaki..a PO szervere jön be.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jún. 14, 2009 1:38 pm

@Metosz

Két kérdés. Akkor most mindkét futam pontozva lesz? Illetve a második futamon milyen sorrendbe rajtolunk? Első futam végeredménye alapján, vagy kvali alapján?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 14, 2009 1:55 pm

Tommy78 írta:@Metosz

Két kérdés. Akkor most mindkét futam pontozva lesz? Illetve a második futamon milyen sorrendbe rajtolunk? Első futam végeredménye alapján, vagy kvali alapján?
Két verseny különálló pontozás, ellenben a 2. rajtja a szokásos fordított sorrendbe. :wink:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 14, 2009 2:14 pm

Dietrich írta:egyébként ha rányomok a Szenior LT-re hogy lássam van fen valaki..a PO szervere jön be.
Észrevettem én is majd beszélek Tobyval, hogy rendezzük a képet. Állandóan csúszásban vagyok - még havi támogatást sem köszöntem meg a megfelelő fórumbanb (Tommy), apránként késve de remélem nem felejtve....... lassan dolgozgatom fel a feladatokat.
Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » vas. jún. 14, 2009 6:30 pm

metosz írta:
Dietrich írta:egyébként ha rányomok a Szenior LT-re hogy lássam van fen valaki..a PO szervere jön be.
Észrevettem én is majd beszélek Tobyval, hogy rendezzük a képet. Állandóan csúszásban vagyok - még havi támogatást sem köszöntem meg a megfelelő fórumbanb (Tommy), apránként késve de remélem nem felejtve....... lassan dolgozgatom fel a feladatokat.
Én már május elején írtam neked püben a helyes linket! :)
http://www.hrc-team.hu/sls/live_view.ph ... =hungarian
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. jún. 14, 2009 7:44 pm

Bocs srácok, 5 rajtot még hibátlanul lenyomtam, hatodik nem jött össze. Megdobott a gödör mikor Kopit előztem.
Bocs mégeccer!

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. jún. 14, 2009 7:44 pm

Hát ma semmi sem jött össze. Kezdődött azzal hogy belementem a boxbejárat korlátjába amibe még metoszt is sikerült belerántani (na jó ez összejött :lol: )
Második futamon meg elcsesztem kipörögtem fékezéskor az újraindítás után meg láttam hogy Zöldi megcsúszik de már nem tudtam kikerülni. Összesen mentem 7 kört 2x39 helyett :lol:

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. jún. 14, 2009 7:48 pm

Sajnálom, hogy a második futam rajtja nem jött össze. Az elsön azért jól ment és ennek örülök :D
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. jún. 14, 2009 8:31 pm

Gratula a célba érkezőknek! Mindkétszer utolsó lettem a célbaérkezők közül, de az élmény feledhetetlen. Ez utóbbi miatt is (és a rengeteg bug: az autót nem javítják, a pálya huplis, bejön a PC) követelem, hogy a jövő héten fussuk újra a versenyt... :twisted:

Túlságosan is klassz ez a mod. :wink:
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jún. 14, 2009 8:40 pm

Hát elfáradtam, nem lehetett egyszerű ezekkel a gépekkel a valóságban '79-ben, kemény volt nagyon. Az első futam ok volt, szépen nyugodtan autózhattam, nem kellett sietnem, a másodikon meg hiába is próbálkoztam, Metosz piszok gyors volt, így esélyem sem volt, bár örülök, hogy az utolsó helyről viszonylag hamar sikerült előre jönnöm, és meg tartottam a verseny végéig a második helyet.

Grat Metosz, Kopi, Ginger, meg mindenki aki indult a futamon!! :wink:

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » vas. jún. 14, 2009 9:06 pm

Gratula minden résztvevőnek, különösen a célbaérőknek!
Sanos nekem sem volt ez a mai nap az igazi. Óvom a gépem hozzáállását!Mármár azt hittem rendben van a gépem, de azért csak beszaggatott néha. Még küzdök vele, de ha nem jön rendbe, ívelem... :evil:

Bocs Isti a szar ütemű megcsúszás miatt...bíztam benne hogy talán nem vagy annyira a nyakamban, aztán pördülés közben láttam hogy mégis :(
Valamint bocs mindenkitől ha lagoltam volna és ez gondot okozott neki

Kár hogy így alakult, jó lett volna végigmeni :(

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. jún. 15, 2009 6:55 am

Bocs srácok, hogy nem indultam.
Reggeltől kint süttettem magam a napon (peca) és úgy látszik kicsit sok volt....6-ig semmi bajom nem volt de utána összeomlottam.....fejfájás, hányinger, hidegrázás....szóval napszúrásos tünetek. Kopival még váltottam néhány szót 7 előtt de aztán bealudtam és csak reggel tértem magamhoz.
Bocsi! :oops:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. jún. 15, 2009 7:23 am

1. futam már nem tudom miért 6.kör tájékán falnak csaptam az autót a kormány keresztbe állt nem javitották esc.
2. futam 2. kör TS-en mondja valaki vigyázzunk az első kanyarba egy leszakadt kerék van....ezután visszamondtam "most már az enyém is" :)

összesen 8 kör..kb ennyit is készültem ezzel a moddal ami jóval többet igényelne..megszokni sem tudtam.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. jún. 15, 2009 1:41 pm

Ahogy Ginger említette ezt meg kell ismételni. Meg tartoztok egy visszavágóval remélem Knife is így gondolja :lol: üljön össze a vének tanácsa és döntsön :lol:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. jún. 15, 2009 1:47 pm

Jaaa, futhatjuk újra :D Csak akkor már javítással kéne...

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. jún. 15, 2009 3:11 pm

LOL azonos a pontszámunk gstyle-al :)
igazi team a miénk :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. jún. 15, 2009 5:25 pm

Én is szeretnék megköszönni egy dolgot!

Köszönöm a 3 restartot, ami után már én is kaptam egy elém perdülő autótól, természetesen akkor már ugye nincs restart!!!
Mindenki más megkapta az újra indulás lehetőségét, de én már nem!!
Igazán köszönöm!!

Egyszóval részemről véget ért a Senior bajnokság!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. jún. 15, 2009 6:05 pm

gstyle írta:Én is szeretnék megköszönni egy dolgot!

Köszönöm a 3 restartot, ami után már én is kaptam egy elém perdülő autótól, természetesen akkor már ugye nincs restart!!!
Mindenki más megkapta az újra indulás lehetőségét, de én már nem!!
Igazán köszönöm!!

Egyszóval részemről véget ért a Senior bajnokság!!
Gstyle nemár én sem kaptam lehetőséget 2x sem pedig mindig az első körökben estem ki ez ilyen verseny volt a következő nektek biztos jó lesz (bízok benne hátha nyílt lesz az is és... :lol: ) mert eddig én ezt élveztem a legjobban :twisted:

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. jún. 15, 2009 6:36 pm

gstyle írta:Én is szeretnék megköszönni egy dolgot!

Köszönöm a 3 restartot, ami után már én is kaptam egy elém perdülő autótól, természetesen akkor már ugye nincs restart!!!
Mindenki más megkapta az újra indulás lehetőségét, de én már nem!!
Igazán köszönöm!!

Egyszóval részemről véget ért a Senior bajnokság!!
Gstyle olyan vagy mint én :D folyton nyafogunk :D .
Az elsö futamom 3 körig tartott,akkor metoszék repülését néztem,és én is kiestem.Nehogymár egy ilyen elvegye a kedved,ez az öregek szorakozása,és nem egy vérre menö dolog.Tessék visszaülni,mert harapni fogok. :D
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. jún. 15, 2009 6:52 pm

De elveszi, mert előtte 3 restart volt. És a 3. után tört össze az autóm, de addigra kategorikusan ki van jelentve, hogy nincs több restart.
Addigra volt aki sztem 2x is megkapta újra a lehetőséget, én 1x sem! Ennyi!
Nem szeretek feleslegesen szívni. Értelmetlenül gyakorolni.
Elég szívás volt 2 órát töketlenkednem Texasban is a semmiért! Ott is ha az elején be lett volna jelentve biztos nem szenvedtem volna végig a 2 órát.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 15, 2009 7:11 pm

A francba, én meg azt hittem végre van egy csapat akik valóban csak hülyéskedni funolni jönnek - a pontverseny tökéletesen reprezentálja ami történik, se füle se farka, ha valaki kihagy egy futamot esélye sincs, ilyet nyilván nem találtunk volna ki ha nem arról szólna, hogy legyünk ott és szórakozzunk végre. Sok, hogy hazajövök a melóból és itt is azonos szigorral kellene mindent csinálni és nem lehet nyugisan kikapcsolni.
Az első verseny első körében kiestem majd vártam az újra rajtot.
De látom ez a restart kérdés mostanában nagyon zúz. :roll:

Mondjuk azt is értem, hogy Gstyle komolyabbra vette mint mi, Gilles miatt. :?

Ezúton is kösz a futamot mindenkinek!
GRAT TOMMY!

Én ahogy már feljebb írtam teljesen máshogy kezeltem a dolgot mint egy ligafutamot, ami a csövön kijött azt kitóltam belőle, élveztem nagyon és ha eldobtam volna ami simán benne volt nem zavart volna, így viszont futottam kb. 12 körcsúcsot, abból legalább két 3-as zsinórral.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. jún. 15, 2009 7:18 pm

gstyle írta: Elég szívás volt 2 órát töketlenkednem Texasban is a semmiért! Ott is ha az elején be lett volna jelentve biztos nem szenvedtem volna végig a 2 órát.
Meg Gstyle eleve problémás alkat... semmi se' jó neki... 6. lett Texasban, de neki ez szívás a semmiért, anélkül, hogy tudná mit döntött a versenybíróság! Én ki nem állhatom a restartokat! Egyet sem tudok megmagyarázni és egyet sem engednék... de nem is érdekel... tudomásul veszem és kész.

Gstyle!

Keresd meg az asszonyt és meséld el neki, hogyan viselkedsz.
A két pofon után, amit kapsz majd tőle, olvasd majd el a texasi bírói döntéseket is!
Peter Rigo

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. jún. 15, 2009 7:22 pm

Én is élveztem volna a 2. versenyt, ha lett volna esélyem végigfutni.

Az 1. versenyt nagyon is élveztem, még úgy is hogy elfogyott az üzemanyag.

Az meg persze az én problémám,hogy a versenyeket komolyan veszem.
Mert ha nem venném komolyan, akkor offline módban bénáskodnék csak.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. jún. 15, 2009 7:29 pm

Csakhát a restartok végén az én versenyem ment a levesbe a saját hibámon kívül. Pedig végig szerettem volna menni.

Ha a saját hibámból esek ki az akkor az én bengaságom, nincs min durrogni, de most én úgy gondolom van, mert többen is megérdemelték a restartot, én már nem. Nekem ez a bajom, vagy akkor ne legyen restart, vagy akkor addig legyen, míg el nem rajtol rendesen a mezőny. Aki az 1. kör után kieseik, az meg kap egy virtuális puszit Kiszel Tündétől.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 15, 2009 7:29 pm

gstyle írta:Én is élveztem volna a 2. versenyt, ha lett volna esélyem végigfutni.

Az 1. versenyt nagyon is élveztem, még úgy is hogy elfogyott az üzemanyag.

Az meg persze az én problémám,hogy a versenyeket komolyan veszem.
Mert ha nem venném komolyan, akkor offline módban bénáskodnék csak.
Én úgy vagyok vele, hogy megtisztelő dolog valakivel versenyezni, de a legnagyobb megtiszteltetés ha játszani-szórakozni is szeretne velem.
Az első eset a tudásról a második viszont már az emberről szól, viszont offline egyikről sem. 8)
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd jún. 16, 2009 7:32 am

Gstyle amig te itt puffogtál addig volt egy Atlantic verseny Demver utcáin amiről hiányoztál..9-en voltunk csak sajnos..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd jún. 16, 2009 7:50 am

Dietrich írta:Gstyle amig te itt puffogtál addig volt egy Atlantic verseny Demver utcáin amiről hiányoztál..9-en voltunk csak sajnos..
Bocs, de egész nap úton voltam, és már valahogy nem volt se kedvem, se energiám hozzá.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég