Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. jún. 25, 2009 8:50 pm

2 stop n go bünti ok nélkül.
nem füzök hozzá mást a 10.helyhez:( :(
Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. jún. 25, 2009 8:51 pm

Never Give up. 1 kör hátrányom volt kb 100-al a vége előtt. Köszi Dzsibinek a kvali settet. Norbinak a versenysettet. Köszönöm istenbácsinak hogy végre egyszer szerencsém volt :D És köszi Zsoltinak a csatát nagyon élveztem !!! Adrenalin 200000000000
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. jún. 25, 2009 8:55 pm

7. hely..Grat a dobogósoknak.
idén ez volt az első ovál amit betudtam fejezni..nem törtek össze az 1. körben vagy a 20.-ban nem állt senki keresztbe elöttem....ha lett volna ,ég1 kör megvan az 5. hely is annyira lelassult Dodi.

lagg..

nálam nem laggolt a szerver..néha 1-2 embernél láttam csak hogy szar a nete..a nagy többség nálam 50-60 pinggel volt.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. jún. 25, 2009 8:57 pm

qual.: rettentően rosz kör
race.: valamiér nekem is lagoltak a kocsik...
nem rossz kezdet majd egy crasch.83mp.további 2 stop and go.jöttem felfele mint a talajvíz.konstans és jó köröket tudtam menni a szarrá tört kocsival.majd valamiért kaptam még egy stop and go-t...amikor kiírta hogy mennyek a boxba akkor már a célvonalon mentem át és Dq... :(
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » csüt. jún. 25, 2009 9:20 pm

Grat a dobogósoknak és a célba érőknek!

Kedden döbbentem rá arra, hogy ugyan ha már szóltam Gingernek, akkor 1 év után visszatérnék és mondom megerősítem már azt a fránya jogsit! Nos, ez sikerült is... ;)

Kvali: Hát, elbambultam, és versenysetuppal, bár üres tankkal mentem... :D 18. vagy 19. hely lett belőle, már nem is tudom.

Verseny: Nagyon jól kilőttem, asszem feljöttem egészen a 9. helyig, és onnantól már rosszabb nem volt... Végig nagyon jó kor lett egész pályás sárga illetve a tempóm is abszolút megvolt. Végén még Metosz kicsit megtréfált és így lendületem vesztve visszaestem ő és Csamez mögé. Aztán mivel próbáltam utánuk menni, kopott gumival, a végére az is elfogyott, így nagyon spórolni kezdtem. Végül 5. hely, hát mi kell elsőnek ettől jobb?! :)

Lagg: Nekem sehol, semmikor, semmilyen problémám nem volt, 40-50 közötti pingeket láttam! Áááh, bocsánat, mégis... Amikor a boxba mentünk be elég sokan, hirtelen ledobta elém Tommy-t ami miatt neki is mentem picit... Ezt mondjuk saját problémának könyvelem el, nem hiszem, hogy a Dedicated lett volna... BOCSI TOMMY!)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. jún. 25, 2009 9:42 pm

no problem DoDi! :wink:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. jún. 25, 2009 9:53 pm

Egyébként van valami tipp erre, hogy miért osztogatta megint a stop&go-kat? Mert kezd belőle elegem lenni sajna ezt kell, hogy mondjam. És nem hiszem, hogy a mi netünknél volt/van a hiba, mert máskor miért nincs, se egy tesztversenyen, se az előző versenyeken leszámítva Texast, ahol ugyanez volt a gond. Mert ha a mi netünkkel lenne a gondm akkor az máskor is előfordulhatna gondolom én, de eddig csak két alkalommal osztogatta a büntetéseket és nem egy embernek.
És én ezek miatt a dolgok miatt nem találom igazságosnak az ilyen futamok értékelését. Mert aki nyer meg minden jó, annak fasza, de aki szopik folyamatosan az idióta büntetések miatt, annak már ez nem annyira vicces így két futam után. Csak azt tudnám miért basz fel ennyire egy játék. Biztos hülye vagyok és túl komolyan veszem, de mocskosul bosszant. Még Texas-t se hevertem ki, most meg ez, rosszabb mint egy infarktus. :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. jún. 25, 2009 10:12 pm

Kösz mindenkinek a versenyt. Replay adatok hírek screen shot elérhetők.

GRAT Morfi!
GRAT Zsolteee Man of the race!

Óvásokat 24 órán belül kéretik beadni, ha van.

Majd holnap még írok ha lesz erőm. 8)
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jún. 26, 2009 5:56 am

Urak mi lenne ha megprobálnánk valamelyik este amikor nincs vihar,ugyenezt a pályát ugyanezekkel az indulokkal,hogy akkor is megtörténik e ez a lagolás.Én láma vagyok ezekhez a dolgokhoz de valamerre el kéne indulni.És akár a vihar is lehet az oka ennek.Kedden a teszten semmi nem volt,és akkor jo idö is volt.Igaz kevesebben voltunk kb 15-16 fö.Ha ujra felmennénk mind a huszon akárhányan még azt is kilehetne probálni hogy egyesével elhagyni a szervert,és megnézni azt hogy nem e valakinek a net kapcsolata csinálja e a bibit.Jo lenne a végére járni mert ha igy marad sajna a bajnokság értelmét fogja vesziteni,és az emberek szépen elmennek.Mindenki érdeke ez hogy ujra kiprobáljuk ezt a versenyt,nem kell végig menni mert már a felvezetö körben is jött a panaszáradat.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 26, 2009 6:54 am

Sziasztok!

A lagos témához nem tudok hozzászólmi (erre megvannak az szakemberek). Talán csak annyit, hogy ha a szerverrel lenne gond, sztem mindenki lagolna... úgy gondolom, egyes emberkékkel van gond ami szelektíven, de kihat a többiekre is. Nekem is vannak vad ötleteim a miértekre, de remélem Knife tud segíteni!

@ Kopi

...teljesen felesleges újra ezen a pályán próbálkozni. Erre vannak kitalálva a keddi napok. Ezeken a napokon pontosan ugyan azt csináljuk, mint amit te leírtál: TESZTELÜNK. Ha a keddi tapasztalatokat vennénk alapul Tommy kapásból el sem indulhatna... :?

@ Tommy

A büntetések a lag miatt vannak. Sajnos az a gáz, hogy nem is mindig azt az embert bünteti aki lagol, hanem a környezetében lévőket... így jártam én Norbival.

...

Egyébiránt a verseny második felében a partyban maradt emberkék olyan versenyt produkáltak amit még a nagyok sem tudnak. Az Indy 500 után ez volt a második verseny amit hamarabb teljesítettünk mint a valós Indy futamot a sztárok. Ha ez nem fejlődés, akkor kérdem én: mi az??? :wink: Gratulálok Urak, szenzációs volt! Az már csak hab a tortán, hogy 7 verseny után még senki sem tudott győzelmet ismételni.

Sajnálom, hogy kimaradtam belőle.

A én versenyem ezúttal is krtikán aluli volt. Azthiszem eljött az a pillanat, hogy szeretnék mindenkit megkérni rá, hogy egy autó távolságnál közelebb ne jöjjön hozzám. Szeretnék már befejezni egy versenyt és nem mások ökör vagy meggondolatlan magatartása miatt szívni. Abszolút győztes setupom volt... egyátalán nem élvezem már a dolgot, mert akármit is csinálok vki mindig engem talál meg. A mind a 7 versenyen indult pilóták közül én vagyok a tökutolsó a táblázatban, ami sztem mindent elárul. Elegem van.

Elnézést kell kérnem Bedytől és Spiczitől (tudjátok miért)... ja és MoDától is.

Ez utóbbi hiba miatt egyértelműen G-BoR-unkat teszem felelőssé. Szenzációs ahogy a külső ívről, keresztben a mezőny előtt rohant ki a pitbe... ezért minimum elvárok egy bocsánatkérést, mert ezek után amíg összeszedtem magam a döbbenetből majdnem kiraktam MoDát is a versenyből.

G-BoR... én elhiszem, hogy ideges vagy, de annak tudatában, hogy felfüggesztett bünti alatt versenyzel (versenyek óta többen panaszkodnak a manővereidre), illetve oldalakat papolsz az oválos versenyzés mikéntjéről, talán át kéne gondolni a dolgokat. Ebben a szezonban az 5 DNF-emből 3-at neked köszönhetek... le kell vonni a tanúlságokat. Mindezek után az óvásod enyhén szólva is fura... már engedtessék meg, hogy ilyen manőverek után valamit reagáljon az ember, ha még indulatosan is, de semmiképp' sem sértő módon.
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » pén. jún. 26, 2009 7:36 am

Ginger!

Akkor szeretnék elnézést kérni, de szeretném, tőled kérni és a többiekről is hogy a TS kulturáltan használjuk már. Kurva idegesítő (zöld alatt) azt hallani ahogy a másik éppen leordítja a versenyzőtársát. Erre van a fórum, itt kell megbeszélni a nézeteltéréseket. Zöld alatt TS-en ne beszéljünk PLS!

Ginger azért mentem keresztbe mert folyamatosan LAGolt nekem ez az egész, így jobbnak láttam gyorsan kiállni. Én úgy láttam volt ott hely és tudtommal nem is érintkeztünk, minél gyorsabban ki akartam kerülni onnan. Nem érzem azért azt jogosnak hogy ezt a DNF-t is rám akarod kenni.

Amúgy ez az egész Indy bajnokság már megy át így orosz rulettbe, vagy megbüntet vagy nem...

Amúgy meg nem volt közvetítés, tudtuk hogy az országba nagy vihar van, ennek ellenére elrajtoltunk. Szerintem most lehetett volna halasztani, de hát nekünk már csak ilyen LAGos futamok kellenek, tiszta F1C időszak...

Ginger még annyi hogy a rajtnál mindenki LAGolt, ("...ha a szerverrel lenne gond, sztem mindenki lagolna...") és úgy javult a helyzet ahogy sorra léptek ki az emberek, még szép hogy 12-en már nem lagoltak a végén, és tudtak normálisan versenyezni.

Valamint, még annyi hogy el lehetne gondolkozni, hogy az utóbbi futamok mind balhésok voltak, és mindig ugyan az volt a gond, mégse történt változás.

Remélem a következő futamon az egész mezőnynek több szerencséje lesz!
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jún. 26, 2009 7:42 am

Ginger!

Most már tudod miről beszélek. Az előző szezonban is folyamatosan ez volt. Idén is állandóan szívtam a balesetek miatt. Egyedül Texas volt kivétel. Most meg azért szívtam, mert 4 kiállásból 3at zöld alatt tudtam véghezvinni!
Ugyan miért rühellem az oválokat? Mert állandóan szívok rajtuk!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 26, 2009 7:49 am

G-BoR írta:Akkor szeretnék elnézést kérni, de szeretném, tőled kérni és a többiekről is hogy a TS kulturáltan használjuk már. Kurva idegesítő (zöld alatt) azt hallani ahogy a másik éppen leordítja a versenyzőtársát.
Nem zöld alatt szóltam, hanem akkor amikor épp' vakarghattam az autóm darabjait a falról lefele... sárga alatt.
G-BoR írta:Ginger azért mentem keresztbe mert folyamatosan LAGolt nekem ez az egész, így jobbnak láttam gyorsan kiállni. Én úgy láttam volt ott hely és tudtommal nem is érintkeztünk, minél gyorsabban ki akartam kerülni onnan..
Tényleg volt hely... 2 centi. Aztán ha vki a belső íven engem előz, azt eltrafálod... a lehető legrosszabb módszert választottad abban a pillanatban... annak ellenére, hogy erre mindig felhíjuk a figyelmet és nem vagy már te sem kezdő így a 346. oválversenyed után... és igenis ez engem abszolút kizökkentett a koncentációból. Még 'jó", hogy csak én szívtam és nem zúztam ripityára a koplett bandát.
G-BoR írta:Amúgy meg nem volt közvetítés, tudtuk hogy az országba nagy vihar van, ennek ellenére elrajtoltunk. Szerintem most lehetett volna halasztani, de hát nekünk már csak ilyen LAGos futamok kellenek, tiszta F1C időszak.....
Ennyi erővel a koplett május-júniust ki lehetne hagyni... mrg globális felmelegedés... menjünk Haitire... de ott meg a cúnami viszi el a bandát.
G-BoR írta:Ginger még annyi hogy a rajtnál mindenki LAGolt.....
Ez nem így van G-BoR... ha így lett volna, természetesen nem rajtolunk el. Knife az utolsó helyről is jelentette, hogy szerver oldalról senkivel semmi probléma sincs... nálam és még sokunknál sem volt gond. Ez a dolog 5-6 ember problémája és őket arra kérem, vegyék fel a kapcsolatot Knife-fal! Gerrard esetében pl. úgy tünt, egyértelműen kimutatható a "csomagvesztés"...

...

Látom beszéltetek metosszal egy esetleges VSR szerverre költözésről.
Két megjegyzésem van.

1. Richmond SCE verzióval megyünk, de mint azt a tegnapi szitu is bizonyította a pályának semmi köze a laghoz...
2. Ma este, vagy mittomén mikor össze kellene ülnünk, mert sztem metosz túl sokat néz ki belőlem... szerver hozzáértés terén.
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. jún. 26, 2009 9:03 am

csalódottságom nem apadt

én azt mondom, nem lehet véletlen, hogy amikor vihar van Pesten (ahol a szervergép is található) akkor a mezőny nagy részének ilyen problémája van

nem 5-6 embernek mint említitek, hiszen ahogy racere váltott a szerver és kimentünk a felvezető körre többen jelezték hogy ilyen problémájuk van
(minimum 9-10-en szerintem) még MoDa is mondta, akinek addig semmilyen problémája nem volt (igaz utána neki megoldódott)

nyílván teljesen érthető hogy amíg van 4-5 ember, akinek nem dobálja ide-oda az embereket addig mindig az lesz a válasz hogy egyéni problémáról van szó, én ezt megértem, elfogadom, csak nehogy úgy járjatok hogy csak ez a 4-5 ember fog versenyezni

Texasban is ilyen bajom volt, ott a futam végére megoldódott, ahogy kevesebben lettünk

tegnap is megcsinálhattam volna, setupom Norbi és Ginger jóvoltából top5-re simán esélyes volt, de amikor hallottam TS-en hogy ennyien küszödnek ilyen problémával (köztük Tommy is) egyértelművé vált hogy nincs értelme végig futni így

sajnálom Ginger hogy ismét nem jött össze
Richmondban hátha jobb lesz

és Grat Morfi-Zsoltee!
Kép

Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. jún. 26, 2009 9:08 am

Norbi írta:FAXOMAT EBBE A QRVA GÉPBE MÁÁÁÁÁÁÁR
Ezt a hozzászólást kéretik törölni. Tegnap nagyon elszakadt a cérna nállam.
Gratula mindenkinek!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. jún. 26, 2009 9:13 am

én többnyire a mezőny közepén mentem a rajt után de nem láttam olyan laggokat hogy "mindenki laggolt"..ez néhány embernél volt csak és csak az lát mindenki mást laggolni aki maga laggol.
Mondtam azt is korábban ne csak pingeljétek pl. bixet vagy a maszim szervert vagy akármit, hanem tracert parancsot adjátok ki az megmutatja hol veszik el az adat akinél rosszak a pingek!
tracert data.hu
vagy
tracert bix.hu
vagy a maszim szervert:
tracert 87.229.108.129
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » pén. jún. 26, 2009 9:17 am

Huh, na mit mondjak. Királyul alakult a verseny amig bele nem akadtam a pitben egy szép bugba :) Amúgy sztem egy új rekordot állítottam fel. Nem tudom hogy valaha vki dolgozott e már úgy le 2 pontot, valamint jött e előre 1 helyet hogy kiesett a versenyből. :D

Richmondban végetek lesz! :twisted:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. jún. 26, 2009 9:23 am

[quote="Ginger17"]
A én versenyem ezúttal is krtikán aluli volt. Azthiszem eljött az a pillanat, hogy szeretnék mindenkit megkérni rá, hogy egy autó távolságnál közelebb ne jöjjön hozzám. Szeretnék már befejezni egy versenyt és nem mások ökör vagy meggondolatlan magatartása miatt szívni. Abszolút győztes setupom volt... egyátalán nem élvezem már a dolgot, mert akármit is csinálok vki mindig engem talál meg. A mind a 7 versenyen indult pilóták közül én vagyok a tökutolsó a táblázatban, ami sztem mindent elárul. Elegem van.


Pardon de rosszul tudod. :twisted:
Sanya és én még mögötted vagyunk 7 futammal, mert speciel nekem idei évben oválokon mindig valaki vagy valakik tönkretették a versenyeimet..most volt először hogy nem sárgult be az autóm nem kaptam 234 kört a javitások miatt vagy nem fél körig tartott a versenyem..Metosznak az uccsó sárgánál szerencséje volt mikor elöttem ment 3-4mp-re csak mögé jött be a PC :) nem tudtam utolérni már mert körbe tudott menni és mögém állni kaptam egy kört igy..de elötte vele is meg Dodival is jókat meccseltem.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » pén. jún. 26, 2009 9:27 am

MoDa írta:Huh, na mit mondjak. Királyul alakult a verseny amig bele nem akadtam a pitben egy szép bugba :) Amúgy sztem egy új rekordot állítottam fel. Nem tudom hogy valaha vki dolgozott e már úgy le 2 pontot, valamint jött e előre 1 helyet hogy kiesett a versenyből. :D

Richmondban végetek lesz! :twisted:
Ja és SRY Ginger a ráhúzásért, de a spotterem épp kiment piáért.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. jún. 26, 2009 9:43 am

gstyle írta:Ginger!

Most már tudod miről beszélek. Az előző szezonban is folyamatosan ez volt. Idén is állandóan szívtam a balesetek miatt. Egyedül Texas volt kivétel. Most meg azért szívtam, mert 4 kiállásból 3at zöld alatt tudtam véghezvinni!
Ugyan miért rühellem az oválokat? Mert állandóan szívok rajtuk!
Elfelejtettem megköszönni a setupot!
De ha én is azzal az etanol mennyiséggel megyek mint te, akkor megszivom a zöldeket szintén :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 26, 2009 9:47 am

MoDa írta:
MoDa írta:Huh, na mit mondjak. Királyul alakult a verseny amig bele nem akadtam a pitben egy szép bugba :) Amúgy sztem egy új rekordot állítottam fel. Nem tudom hogy valaha vki dolgozott e már úgy le 2 pontot, valamint jött e előre 1 helyet hogy kiesett a versenyből. :D

Richmondban végetek lesz! :twisted:
Ja és SRY Ginger a ráhúzásért, de a spotterem épp kiment piáért.
Nem te voltál a hibás... én csúsztam felfele (ezért kértem elnézést tőled) - azt sem tudtam hol vagyok. :roll: Viszont arra kérlek, hogy a pálya elleni óvásodat vond vissza! Semmi értelme... ahhoz képest, hogy a múlt pénteken azt sem tudtuk lesz-e pálya... szóval ahhoz képest (főleg a tavalyi cirkuszokhoz viszonyítva) szépen teljesített a helyszín (köszi Toby)... ilyen baromságok meg mindenhol előfordulhatnak.
Peter Rigo

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » pén. jún. 26, 2009 10:19 am

quali: 11. hely ha jól emlékszek, szóval nekem teljesen elfogadható

race: próbáltam kicsit óvatosan menni az elején páran meg is előztek, erre pár kör után a T2-ből kijövet egyszercsak azt látom h külső íven tök lassan megy vki előttem, következő másodpercben már ott voltam a seggében, reflexből félrehúztam, így sikerült megforogni. Metosztól és Petykától elnézést kérek. Petyka ugy belémdurrant h kigyulladt a kocsim :o

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » pén. jún. 26, 2009 11:10 am

Ginger17 írta:Viszont arra kérlek, hogy a pálya elleni óvásodat vond vissza! Semmi értelme... ahhoz képest, hogy a múlt pénteken azt sem tudtuk lesz-e pálya... szóval ahhoz képest (főleg a tavalyi cirkuszokhoz viszonyítva) szépen teljesített a helyszín (köszi Toby)... ilyen baromságok meg mindenhol előfordulhatnak.
Csak figyelmeztetésként írtam a többiek számára, nehogy jövőre vki megint így járjon :)

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jún. 26, 2009 11:11 am

Egy pozitívum volt a tegnapi versenyemben:)))

A bajnokot, sikerült körbeautóznom;)))))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jún. 26, 2009 11:15 am

Elfelejtettem megköszönni a setupot!
Egségedre:)))
Jó setup volt attól független. Nagyon gyors volt az autó! Tudtam vele menni észnélkül;)))
Asszem 3. sárgánál már első voltam. Csak azok a kúúúva kiállások:((

KIBSZOTT OVÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jún. 26, 2009 1:30 pm

Ginger17 írta:Sziasztok!

A lagos témához nem tudok hozzászólmi (erre megvannak az szakemberek). Talán csak annyit, hogy ha a szerverrel lenne gond, sztem mindenki lagolna... úgy gondolom, egyes emberkékkel van gond ami szelektíven, de kihat a többiekre is. Nekem is vannak vad ötleteim a miértekre, de remélem Knife tud segíteni!

@ Kopi

...teljesen felesleges újra ezen a pályán próbálkozni. Erre vannak kitalálva a keddi napok. Ezeken a napokon pontosan ugyan azt csináljuk, mint amit te leírtál: TESZTELÜNK. Ha a keddi tapasztalatokat vennénk alapul Tommy kapásból el sem indulhatna... :?

@ Tommy

A büntetések a lag miatt vannak. Sajnos az a gáz, hogy nem is mindig azt az embert bünteti aki lagol, hanem a környezetében lévőket... így jártam én Norbival.
Azt tudom jól, hogy azért adja a büntetéseket, de most egyébként jó, hogy a keddi futamot hoztad fel példának, mert ott nem tudom mennyi volt a pingem, de magas az biztos, 1000 körüli talán, és észrevettétek, hogy nem büntettek meg senkit? De miért, ez itt teljesen más probléma. Most tök jó volt a pingem, meg másnak is mégis jöttek a büntetések. És én is pont azt akartam írni amit Kopi is, hogy ugyanezen a pályán minimum ugyanennyien, olyan időpontban valamelyik nap kipróbálhatnánk, hogy mi történik. Mert kedden nem volt gond, de kedden nem is voltunk sokan. De ha ennyit nem ér meg, illetve nincs erre az embereknek ideje, akkor szopjunk tovább, de az a pár ember sztem hamarosan megunja, akiket az elmúlt két versenyen fossá büntetett a játék.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 26, 2009 1:50 pm

Tommy78 írta:Azt tudom jól, hogy azért adja a büntetéseket, de most egyébként jó, hogy a keddi futamot hoztad fel példának, mert ott nem tudom mennyi volt a pingem, de magas az biztos, 1000 körüli talán, és észrevettétek, hogy nem büntettek meg senkit? De miért, ez itt teljesen más probléma. Most tök jó volt a pingem, meg másnak is mégis jöttek a büntetések. És én is pont azt akartam írni amit Kopi is, hogy ugyanezen a pályán minimum ugyanennyien, olyan időpontban valamelyik nap kipróbálhatnánk, hogy mi történik. Mert kedden nem volt gond, de kedden nem is voltunk sokan. De ha ennyit nem ér meg, illetve nincs erre az embereknek ideje, akkor szopjunk tovább, de az a pár ember sztem hamarosan megunja, akiket az elmúlt két versenyen fossá büntetett a játék.
Nyilván nem ennyire egyszerű a történet és mint írod is: maga a lag sem az a klasszikus "magas a pingem és ebből van a baj" szitu. Légyszíves arra kérlek... sőt arra kérek mindenkit, ne vonja le saját maga a következtetéseket.

Nem ülünk a problémán, dolgozunk rajta, folyamatosan ötletelünk (elárulom, hogy kismillió probléma okozhat ilyen mértékű szívásokat) és vizsgáljuk a kérdést.

Ezen a versenyen túl vagyunk. A következő richmondban lesz és fölösleges tesztidőpontokkal dobálózni, amikor keddre a hivatalos időben mindig van teszt amin ki tudjuk próbálni a pályákat. Ha egy kicsit felfrissíted a memóriádat, iowára is külön pálytesztek voltak kiírva. Arról pedig ne is álmondj, hogy egy tesztre huszonvalahány embert összehozol a jelenlegi leterhelések mellett... ezt tapasztalatból tudom > a hivatalos teszteken sem vagyunk 15-nél többen.

Ez persze elég aggasztó, de abból a szempontól pozitív, hogy alapból jól mennek a dolgok, de van egy pont (vagy pillanat) amikor átbillen a mérleg.

Ezt keressük.
Peter Rigo

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. jún. 26, 2009 3:29 pm

A másik meg az, hogy én nagyon szívesen eljövök(nekem sem volt problémám) egy külön tesztre de szerintem lesznek olyan emberek akiket nem nagyon fog érdekelni a a másik problémája.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jún. 26, 2009 4:03 pm

morfi írta:A másik meg az, hogy én nagyon szívesen eljövök(nekem sem volt problémám) egy külön tesztre de szerintem lesznek olyan emberek akiket nem nagyon fog érdekelni a a másik problémája.
Tipikus magyar mentalitás.Én nem szopok a többi meg le van szarva.,Nem hiszem el hogy jobb inkább szenvedni minthogy kiprobáljuk ujra a pályát,és valahogy elinduljunk egy irányba.Kurva jo volt sz.pni a stop n go kat,egy biztos mégegy ilyen futam és én befejeztem.Ez nem a szervezö uraknak szol,hanem az olyanoknak akiktöl egy ilyen aproságot nem lehet kérni,hogy segitsen egy teszt formájában megoldani a problémát.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. jún. 26, 2009 4:10 pm

én is jövök majd.mikor lenne ez?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jún. 26, 2009 4:58 pm

@Ginger

Ezeket nem baszogatásképpen írom, nehogy félreérts, csak én is gondolkodok rajta mi lehet a gond, de úgy érzem ezt csak "fejben" nem olyan egyszerű megoldani. Mivan ha tényleg a sok ember a gond? Ez is lehet egy probléma, persze nem tudom, csak felmerült mint egy ötlet, mert fura, hogy mindkét esetben kedden mikor nem voltunk sokan nem volt gond, de versenynap mindkétszer ugyanaz a probléma előjött. Legalább megtudnánk, hogy lehet e ez gond vagy sem, és akkor mindjárt lehetne más irányba gondolkodni. Csak a véleményünket írjuk le, de ha már ez is gond akkor inkább nem írok semmit. :roll:

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. jún. 26, 2009 6:13 pm

KOPI írta:
morfi írta:A másik meg az, hogy én nagyon szívesen eljövök(nekem sem volt problémám) egy külön tesztre de szerintem lesznek olyan emberek akiket nem nagyon fog érdekelni a a másik problémája.
Tipikus magyar mentalitás.Én nem szopok a többi meg le van szarva.,Nem hiszem el hogy jobb inkább szenvedni minthogy kiprobáljuk ujra a pályát,és valahogy elinduljunk egy irányba.Kurva jo volt sz.pni a stop n go kat,egy biztos mégegy ilyen futam és én befejeztem.Ez nem a szervezö uraknak szol,hanem az olyanoknak akiktöl egy ilyen aproságot nem lehet kérni,hogy segitsen egy teszt formájában megoldani a problémát.
Mondom, én jövök, ezt említettem a hozászólásom elejében is(ha nem tűnt volna fel) de más emberek máshogy fognak állni a dologhoz. Annyi emberre lehet majd számítani szvsz mint egy szokványos indy tesztfutamon.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jún. 26, 2009 6:19 pm

morfi írta:
KOPI írta:
morfi írta:A másik meg az, hogy én nagyon szívesen eljövök(nekem sem volt problémám) egy külön tesztre de szerintem lesznek olyan emberek akiket nem nagyon fog érdekelni a a másik problémája.
Tipikus magyar mentalitás.Én nem szopok a többi meg le van szarva.,Nem hiszem el hogy jobb inkább szenvedni minthogy kiprobáljuk ujra a pályát,és valahogy elinduljunk egy irányba.Kurva jo volt sz.pni a stop n go kat,egy biztos mégegy ilyen futam és én befejeztem.Ez nem a szervezö uraknak szol,hanem az olyanoknak akiktöl egy ilyen aproságot nem lehet kérni,hogy segitsen egy teszt formájában megoldani a problémát.
Mondom, én jövök, ezt említettem a hozászólásom elejében is(ha nem tűnt volna fel) de más emberek máshogy fognak állni a dologhoz. Annyi emberre lehet majd számítani szvsz mint egy szokványos indy tesztfutamon.
elbeszéltünk egymás mellett.Ez nem rád vonatkozott hanem az olyan emberekre akik hözöngenek,de mondjuk a verseny elött két órával telepitik a pályát. :D
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 26, 2009 6:47 pm

Tommy78 írta:@Ginger

Ezeket nem baszogatásképpen írom, nehogy félreérts, csak én is gondolkodok rajta mi lehet a gond, de úgy érzem ezt csak "fejben" nem olyan egyszerű megoldani. Mivan ha tényleg a sok ember a gond? Ez is lehet egy probléma, persze nem tudom, csak felmerült mint egy ötlet, mert fura, hogy mindkét esetben kedden mikor nem voltunk sokan nem volt gond, de versenynap mindkétszer ugyanaz a probléma előjött. Legalább megtudnánk, hogy lehet e ez gond vagy sem, és akkor mindjárt lehetne más irányba gondolkodni. Csak a véleményünket írjuk le, de ha már ez is gond akkor inkább nem írok semmit. :roll:
Ne legyen már üldözési mániád Öregem... 8)

Nekem speciel nincs arra energiám (a gondok mellett), hogy még mások lelki világával is törődjek. :wink: Tudom, hogy nem baszogatásképpen írod, én csak arra próbálok reagálni, hogy a megoldás nem ennyire kézenfekvő... de az evidens, hogy kedden össze kell jönni egy 20 feletti létszámnak, hogy tesztelni tudjuk ezt az egész hóbelebancot. Ötletekkel tele vagyunk, de amíg hozzáértő emberek nem reagálnak ezekre, nem tehetünk semmit sem.

Illetve annyi, hogyha csütörtökig nem rendeződik még a dolog, akkor G-BoR felajánlásával élve, feltehetőleg átugrunk a VSR szerverre... de sajnos semmi sem garantálja, hogy ott nem ugyanezekkel a problémákkal találkozunk majd.
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. jún. 26, 2009 7:14 pm

Szerintem nem kellene ezt nagyon bonyolítani.

G-BoR légyszi, ha készen van a mi szerverünk és már elérhetők a fájlok akkor, (pálya) indíts egy szervert indyvel illetve légyszi az IP címet illetve a szokásos kellékeket oszd meg velünk, vagy a linket ahol találhatók. Kedden szeretnénk a MASZIM rendszernek egy tesztet adni.

Viszont a futamot csütörtökön örömmel futjuk a VSR-en, remélem ezzel kapcsolatosan senkinek sincs ellenvetése.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 26, 2009 7:31 pm

Részemről is rendben.
Peter Rigo

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » pén. jún. 26, 2009 7:32 pm

:arrow: :wink:
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 26, 2009 7:34 pm

TISZTELT URAK!!! SZERETNÉK KÉRNI MINDEN INDYCAR VERSENYZŐT, HOGY LEHETŐLEG KEDDEN JELENJEN MEG A SZERVEREN A SZOKÁSOS TESZTRE!!! FONTOS, HOGY 20 FELETTI LÉTSZÁMNÁL TESZTELJÜK A FELMERÜLT PROBLÉMÁKRA A MEGOLDÁSOKAT.
Peter Rigo

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szomb. jún. 27, 2009 3:09 am

KOPI írta:
morfi írta:
KOPI írta:Tipikus magyar mentalitás.Én nem szopok a többi meg le van szarva.,Nem hiszem el hogy jobb inkább szenvedni minthogy kiprobáljuk ujra a pályát,és valahogy elinduljunk egy irányba.Kurva jo volt sz.pni a stop n go kat,egy biztos mégegy ilyen futam és én befejeztem.Ez nem a szervezö uraknak szol,hanem az olyanoknak akiktöl egy ilyen aproságot nem lehet kérni,hogy segitsen egy teszt formájában megoldani a problémát.
Mondom, én jövök, ezt említettem a hozászólásom elejében is(ha nem tűnt volna fel) de más emberek máshogy fognak állni a dologhoz. Annyi emberre lehet majd számítani szvsz mint egy szokványos indy tesztfutamon.
elbeszéltünk egymás mellett.Ez nem rád vonatkozott hanem az olyan emberekre akik hözöngenek,de mondjuk a verseny elött két órával telepitik a pályát. :D
Két részről is :oops: Egyrészről mert félreértelmeztem. Másrészről mert most énis (ha nem is két órával) a verseny napján szedtem le a pályát kivételesen. Nem lenne jó dolog ha ez valamiféle győzelmi rituálé lenne :oops: :lol:
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. jún. 27, 2009 6:11 am

Kedden is 18-an voltunk legyetek egy kicsit optimistábbak :)

Tavaly Richmond volt az a pálya ami júniusról, szeptemberre lett halasztva..a legrövidebb pálya a naptárban kell a teszt.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. jún. 27, 2009 6:46 am

Bírói döntések a vonatkozó fórumban találhatók... 1 autó felszabadult, lehet pályázni rá.
Peter Rigo

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » szomb. jún. 27, 2009 9:57 am

Ginger17 írta: 2. Ma este, vagy mittomén mikor össze kellene ülnünk, mert sztem metosz túl sokat néz ki belőlem... szerver hozzáértés terén.
Sry dolgoztam, de most hétvégén szabad vagyok valamikor összeülhetünk...
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 27, 2009 10:07 am

G-BoR írta:
Ginger17 írta: 2. Ma este, vagy mittomén mikor össze kellene ülnünk, mert sztem metosz túl sokat néz ki belőlem... szerver hozzáértés terén.
Sry dolgoztam, de most hétvégén szabad vagyok valamikor összeülhetünk...
Már megkaptam morfitól az adatokat. A kiírással, csak egy kis simitás miatt, vártam még!

De az IP és a jelszó már fix!

IP: 80.64.65.55:34293
Jelszó: pagoda


Figyeljetek rá, hogy kedden a maszimon van a teszt és a futam lesz a VSR-en. Nem szeretném, ha ez kavarodást okozna!
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég