Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » csüt. júl. 09, 2009 11:58 am

Oké, minden világos. Akkor ha változatlan maradna a helyzet 17.00-ig beülnék a #20-ba.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. júl. 09, 2009 1:24 pm

Dietrich írta:jut eszembe Voodoo elvette a #3-as autót tőlem, de baszik indulni vele :twisted:

Ezen csodálkozol? :) Nyugodtan menjetek a kocsival , de ezt már említettem régebben.

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gilberto » csüt. júl. 09, 2009 2:43 pm

Elméletben jövök #33 :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. júl. 09, 2009 3:01 pm

Köszi Ginger!
Remélem mindekinek jut autó, aki versenyezni akar! :roll:

A szerver 17.15 - 20.00 indul gyakorlással az óra pontos lesz. Figyeljétek mert nem lesz 8) "zavaró" visszaszámlálás. FTP-t és minden más kapcsolatot szintén ebben az időpontban kilövök, csak a TS marad.
Az esetlegesen megszakadt letöltések miatt sorry! (előkészítem az FTP egy kapcsolat befogadására, ha esetleg gond lenne visszakapcsolom arra a rövid időre.)
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. júl. 09, 2009 3:04 pm

Rita szerintem megint adás elött 5percel töltené le a pályát :) már ha jön és lesz közvetítés
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. júl. 09, 2009 3:06 pm

SRY srácok, lehet hogy ma nem tudok indulni

SRY
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. júl. 09, 2009 3:36 pm

danikosz írta:Rita szerintem megint adás elött 5percel töltené le a pályát :) már ha jön és lesz közvetítés
:wink:

Horváth Rita
Dávid András
Réby Gábor

felállásban lesznek.
8)
Én is Ritára gondoltam FTP ügyileg
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. júl. 09, 2009 4:32 pm

Jelentkezések:

#5 Dietrich
#6 Morfi
#8 Gstyle
#9 Tommy78
#10 Kopi
#11 csamez
#12 Petykafiam
#15 metosz
#16 RPeti
#17 Knife
#18 W A Mozart
#19 FüReady
#23 IsTi
#25 Bedy
#26 MoDa
#33 Gilberto
#34 sanya
#36 Bodzzza
#24 Danikosz
#02 Gerrard
#06 Ginger17

Előreláthatólag szabad autók a jelentkezett tartalékoknak (DoDi, Zsoltee, Zolee145) - lehet válogatni:

#2
#3
#4
#20
#27
#7
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » csüt. júl. 09, 2009 4:37 pm

zolee145 - #20

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » csüt. júl. 09, 2009 5:23 pm

Zsolteee - #3

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » csüt. júl. 09, 2009 6:03 pm

A #2-es autó biztosan szabad.
Bocs higy csak most írom, de az az otthoni gépem teljesen megadta magát.
jó versenyt mindenkinek!
Zöldi

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » csüt. júl. 09, 2009 6:49 pm

metosz írta:
danikosz írta:Rita szerintem megint adás elött 5percel töltené le a pályát :) már ha jön és lesz közvetítés
:wink:

Horváth Rita
Dávid András
Réby Gábor

felállásban lesznek.
8)
Én is Ritára gondoltam FTP ügyileg
Csátok!! Ma gyors voltam, reggel hatkor töltöttem le a pályát :lol: :lol: :lol:
üdv,

jfly

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » csüt. júl. 09, 2009 7:53 pm

Szeretnék mindenkitől ELNÉZÉST KÉRNI a trágár kirohanásom miatt (ami az aláírásomban is szerepel), de annyira élveztem a versenyt (amíg tartott), hogy iszonyat ideges lettem a netemre, ami megszakadt. :cry:
Mondjuk azt nem értem, hogy a TS hogyan maradt aktív, de legközelebb lenémítom, vagy nemtom. :roll:
Ez tök spontán jött, és a netemre irányult, senki másra. :D
Én tisztelek itt mindenkit egytől egyig annyira, hogy nem használok ilyen kifejezéseket, de a netem most kihozta belőlem az "állatot". :lol:
"A mocskos elcseszett k.rva any.d, b.zd meg" (mert megszakadt a netem)

by FüReady, Watkins Glen, TS (Race)

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. júl. 09, 2009 8:02 pm

Emberek kifogyott a benya :D Ez naon poén :D Na de így előre is gratu a győzteseknek.
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. júl. 09, 2009 8:06 pm

Na eljött az idö hogy azt mondjam vége ,kilépek a bajnokságbol.
A tesztversenyen használt setupom a versenyre egy irányithatatlan szar lett.
Elég volt,nem szopok tovább.
Dietrich te meg figyelj már oda hogy embereket ne szorits le a pályárol,mindenáron azért az 1 kibaszott pontért. Köszi
Kép

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » csüt. júl. 09, 2009 8:11 pm

Bocsi srácok, hogy nem indultam ISMÉT... El kellett itthonról mennem és mikor ránéztem az órára, már eléggé idő volt. Próbáltam sietni haza, de miért ne ilyenkor lett volna egy rohadt nagy dugó... Röviden ennyi, a többi már csak káromkodás, idegbeteg viselkedés, stb volt! Még egy bocsi. :oops: :?

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. júl. 09, 2009 8:19 pm

morfi írta:Emberek kifogyott a benya :D Ez naon poén :D Na de így előre is gratu a győzteseknek.
Am csak Gingertől hozzászólásától ijedtem meg xD
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » csüt. júl. 09, 2009 8:26 pm

Huh hát ez jó verseny volt. Az 1. kanyarban kicsúsztam, összesen 3x megforogtam, nyomtam neki, gyors is voltam szal volt minden.
Jah mellesleg ezen a szörnyűségen 6. lettem. Kell ennél jobb verseny?
IGEN! Toronto? :)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. júl. 09, 2009 8:30 pm

KOPI írta:Na eljött az idö hogy azt mondjam vége ,kilépek a bajnokságbol.
A tesztversenyen használt setupom a versenyre egy irányithatatlan szar lett.
Elég volt,nem szopok tovább.
Dietrich te meg figyelj már oda hogy embereket ne szorits le a pályárol,mindenáron azért az 1 kibaszott pontért. Köszi
Én nem szoritok le senkit szándékosan ha volt ilyen elnézést..de hadd ne álljak már félre ha nincs kékzászló és nem azért az 1 kibaszott pontért..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » csüt. júl. 09, 2009 8:33 pm

morfi írta:Emberek kifogyott a benya :D Ez naon poén :D Na de így előre is gratu a győzteseknek.

pedig mentél mint a meszes :D
üdv,

jfly

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. júl. 09, 2009 8:33 pm

Rajtnál kösz annak aki miatt többen satu féket kellett nyomnunk és belementem bedybe hátulról.
a GREEN GREEN GREEN nem azt jelenti hogy fékezz!

Majd a tankolásnál várom, hogy javitsák ezt a sérülést 18mp-ig, közben valaki ugyanerre a pitbe állt be de úgy hogy nekem jött és sérült a bal hátsó rész.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. júl. 09, 2009 8:45 pm

Grat Zsolteee, Metosz! :wink:

Gerrard sajnálom nagyon, hogy kvali előtt leszakadtál, de ennek ellenére nagyon jó versenyt produkáltál utolsó helyről!!! Gratula az eredményedhez!! :wink:

Morfi, hogy fogyott ki a benyád?? Bakker el se hiszem, pedig nem gyenge köröket nyomattál versenyen. :wink:

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » csüt. júl. 09, 2009 8:45 pm

Dietrich írta:Rajtnál kösz annak aki miatt többen satu féket kellett nyomnunk és belementem bedybe hátulról.
a GREEN GREEN GREEN nem azt jelenti hogy fékezz!

Majd a tankolásnál várom, hogy javitsák ezt a sérülést 18mp-ig, közben valaki ugyanerre a pitbe állt be de úgy hogy nekem jött és sérült a bal hátsó rész.
Igaz, nem azt jelenti, hogy fékezz, de azt sem jelenti a green, hogy becsukjuk a szemünket és lekoppan a gáz a padlóra. Attól még lehet figyelni. Beragadhatnak, mint ahogyan meg is tették ezt. Elkezdtem taposni, aztán láttam, hogy elöl valami nem kerek, lassítok, erre csatt belém hátulról.

Az már külön öröm, hogy a javítás után a sikán előtti egyenesben kiírta, hogy connection lost...pedig net volt végig.

Csak azt sajnálom, hogy a közvetítés elejéről lemaradtam. Pont a rajtot hagytam ki. :D

A meccs az első helyért nagyon nagy volt, grat!

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. júl. 09, 2009 8:54 pm

Tommy78 írta:Grat Zsolteee, Metosz! :wink:

Gerrard sajnálom nagyon, hogy kvali előtt leszakadtál, de ennek ellenére nagyon jó versenyt produkáltál utolsó helyről!!! Gratula az eredményedhez!! :wink:

Morfi, hogy fogyott ki a benyád?? Bakker el se hiszem, pedig nem gyenge köröket nyomattál versenyen. :wink:
A csata hevében :D Épp ez volt a baj hogy lement a redőny és metosz-al meg Istivel való csatában elfelejtkezdtem róla...láttam hogy mennek be metoszék a pibe én meg lazán 1 literrel a puttonyba elhúztam a célegyenesbe! xD
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » csüt. júl. 09, 2009 9:11 pm

Grat a dobogósoknak, célbaérőknek. ;)
Nekem eddig ez a lexarabb futamom volt. Kajak nem éreztem rá a pályára. Bajok voltak féktávon és kigyorsitásnál is.
Szegény Gingerre ráhoztam a szívbajt :) Ki is léptem utána, mert senkit nem akartam veszélyeztetni.
A rajt az érdekes volt. Sikerült végig néznem a balesetet. Bedyék előtt nagyon feltorlódott a mezőny. "Valahol" számitottam ilyesire ezért maradtam le rajtnál. Szerencsém volt.
Remélem Toronto jobban sikerül. Mjuk sztem ott az első 2 kanyar bajos lesz....

Köszi a futamot. ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. júl. 09, 2009 9:13 pm

Eredmények meg minden frissítve! Köszi Urak a csatákat nagyon állat volt!

GRAT Zsolteee! Nagyon szépen mentél!
morfi üteme félelmetes volt szintén le a kalappal.
Tommy Grat a második helyhez.
Gerrardnak meg nem érdemes lógatni mert semmit nem változott az élen a helyzet 1-2 pont ide-oda egy olyan bajnokiban ahol 10 a különbség lényegtelen.

Sajna a köv.kezre nem lesz időm tesztelni, így kevésbé leszek még ennél is ütőképesebb, de hát majd meglássuk. :roll:
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » csüt. júl. 09, 2009 9:19 pm

metosz írta:Gerrardnak meg nem érdemes lógatni mert semmit nem változott az élen a helyzet 1-2 pont ide-oda egy olyan bajnokiban ahol 10 a különbség lényegtelen.
nem az miatt lógatom, hanem hogy ezt simán nyerhettem is volna akár
ehelyett csak egy 7. hely teljesen önhibámon kívűl.. ez az ami marha bosszantó
Kép

Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. júl. 09, 2009 9:20 pm

KOPI írta:Na eljött az idö hogy azt mondjam vége ,kilépek a bajnokságbol.
A tesztversenyen használt setupom a versenyre egy irányithatatlan szar lett.
Elég volt,nem szopok tovább.
Dietrich te meg figyelj már oda hogy embereket ne szorits le a pályárol,mindenáron azért az 1 kibaszott pontért. Köszi
A kocsihoz még annyit füznék,hogy1 beállitásom volt a versenyre elmentve,amiröl a tesztfutamon odákat zengtem Tommynak.Beállitva,16. körben 1 tankolás,és egy nem a leggyorsabb,de stabil setup volt.A warm up-on ezt betöltöttem,és amikor bejött az üzemanyagom mind fullon volt,a korm elfordulási szőg teljessen máshol,meg még amit nem tudok.Mondom biztos szarul töltötte be,de probáltam többször és mindig a szar jött be. Tudom nem lehet beleturni a setupba,ugyhogy biztos én vagyok a fasz,ugyhogy 1 el több indok hogy kilépjek ebböl a bajnokságbol,mert zsinorba a 2. versenyen szopom be ugyanazt. Nem fogok az utolso helyen kocsikázni az tuti.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. júl. 09, 2009 10:16 pm

@Kopi én visszanéztem, de ha segitesz melyik körben szorittottalak le akkor tanulni fogok az esetből.
1x engem abban a mumus balosban koccoltál hátulról,1x a falat koccoltad szintén mögöttem mert rám futottál..1x én mentem le a fűre a jobbosban ahol te is de akkor jóval mögöttem voltál
ha valaki szólhatna ezügyben ellenem Füready vagy RPeti esetleg..de ha történt ilyen őket sem szoritottam le szándékosan

@Knife oké nem a te hibád, hogy ugyanazt a pit helyet adta neked a játék mint nekem..de azért nem kellett volna a balhátsómat amortizálni :twisted:
ezután lassultam megint csak
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. júl. 09, 2009 10:51 pm

KOPI írta:
KOPI írta:Na eljött az idö hogy azt mondjam vége ,kilépek a bajnokságbol.
A tesztversenyen használt setupom a versenyre egy irányithatatlan szar lett.
Elég volt,nem szopok tovább.
Dietrich te meg figyelj már oda hogy embereket ne szorits le a pályárol,mindenáron azért az 1 kibaszott pontért. Köszi
A kocsihoz még annyit füznék,hogy1 beállitásom volt a versenyre elmentve,amiröl a tesztfutamon odákat zengtem Tommynak.Beállitva,16. körben 1 tankolás,és egy nem a leggyorsabb,de stabil setup volt.A warm up-on ezt betöltöttem,és amikor bejött az üzemanyagom mind fullon volt,a korm elfordulási szőg teljessen máshol,meg még amit nem tudok.Mondom biztos szarul töltötte be,de probáltam többször és mindig a szar jött be. Tudom nem lehet beleturni a setupba,ugyhogy biztos én vagyok a fasz,ugyhogy 1 el több indok hogy kilépjek ebböl a bajnokságbol,mert zsinorba a 2. versenyen szopom be ugyanazt. Nem fogok az utolso helyen kocsikázni az tuti.
Én még a helyedben ezt végig csinálnám, igazából hosszútávon a szenior lesz a nekünk való dolog. Felnőtt fejjel több dolog mellett, el is veszik a motiváció, esélyünk sincs tartani az ütemet a fiatalokkal, de ez valahol természetes.

Setupot bármikor adok most is adtam, aki kért. Ha a leggyorsabb vagyok a pályán, akkor meg automatikus.
Én spec.csináltam neki a nevem alatt egy könyvtárat így minden setup csomagban van. Szerintem az történt, hogy véletlenül a default-ra kattintottál és aztán mentetted, velem már megtörtént. :roll:
Kép

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » pén. júl. 10, 2009 6:04 am

Dietrich írta:@Kopi én visszanéztem, de ha segitesz melyik körben szorittottalak le akkor tanulni fogok az esetből.
1x engem abban a mumus balosban koccoltál hátulról,1x a falat koccoltad szintén mögöttem mert rám futottál..1x én mentem le a fűre a jobbosban ahol te is de akkor jóval mögöttem voltál
ha valaki szólhatna ezügyben ellenem Füready vagy RPeti esetleg..de ha történt ilyen őket sem szoritottam le szándékosan

@Knife oké nem a te hibád, hogy ugyanazt a pit helyet adta neked a játék mint nekem..de azért nem kellett volna a balhátsómat amortizálni :twisted:
ezután lassultam megint csak
Volt egy-két necces szituáció, de én egyikben sem láttam semmi szabálytalant: kimondottan élveztem a csatát, RPetit még sajnáltam is, mikor megelőzött, majd mindig kipördült előttem. (szerencsére nem történt baleset). :)
Szóval nagyon bosszant, hogy most minden jól ment, tetszett a pálya, stabil volt a setup, jókat csatáztam pl. veled, kezdtem már behozni az előttem lévőket, erre megszakad a netem, és önhibámon kívül kiesek... :cry:
"A mocskos elcseszett k.rva any.d, b.zd meg" (mert megszakadt a netem)

by FüReady, Watkins Glen, TS (Race)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. júl. 10, 2009 7:54 am

Gratula mindenkinek! :wink:

Köszönöm a tegnapi versenyt, nagyon élveztem. A beállítási anomáliáknak köszönhetően 10 perccel a verseny előtt egy stabil, ám lassú setupot választottam. A tempóm sehol sem volt az élmenőkhöz képest, a cél a top10 volt. Az elején kimaradtam minden buliból, majd Danival és Gstyleal "boldogítottuk egymást" sztem teljesen korrekt csatában..... a végén én keveredtem ki belőle a legjobban és a kerékcserék után MoDa, akinek jóval gyorsabb autója és setupja volt üldözőbe vett. 17 körön át láttam a pontot a tükörben ahogy közeledik és végig a határon mentem, de a stabil setup meghozta az eredményt: egy darab hiba nélkül teljesítettem a távot. Ezek után a top5 hellyel elégedett vagyok.... Gerrardot sajnálom.

@ Kopi

Még a richmondi eseted azt mondom véletlen volt, de ez akkor már visszatérő probléma nálad. Ha teheted a hétvégén gyere fel TS-re (ha fent látsz) és megdumáljuk, illetve leteszteljük a szerveren is a setup betöltés mentés dolgot. Ez nálad valami oltári szivacs, de a végére járunk ha addig élünk is... nem hagyjuk! :twisted:
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. júl. 10, 2009 9:02 am

tegnap nem mertem nyilatkozatot írni, mert nem lett volna jó vége :lol:

teszt: na hát itt a szokásosnál is jóval-jóval többet teszteltem keddig, tesztfutam után csak futam előtt mentem pár karikát

szabadedzés vége előtt kaptam az információt Zsolteeetól hogy kikapcsolt kipörgésgátlóval sokkal gyorsabban lehet menni.. így én is kipróbáltam.. és bevált, 7-8 tizedet gyorsultam vele egy körön, és szektoridők alapján az 1:22:3as idő sem lett volna elképzelhetetlen számomra

... majd jött a feketeleves

qualira át lett rakva a szerver, és egyből levágott engem
tudtam, hogy pont erre a futamra lett beállítva hogy ilyenkor ne lehessen visszajönni
szóval már itt elszállt minden esélyem arra hogy Tommyt és Metoszt megfogjam, de akkor még nem is gondoltam hogy nincs vége a balszerencsének

jó quali vége go fel szerverre uccsó hely
Morfi-Zsolteee 1-2 volt szóval legalább az egyik felem örült, hiszen sokat készültünk együtt így örültem hogy ők több sikerrel jártak

... aztán futam
tök utolsó helyről indulok, óvatosan is mentem, tudtam hogy lesz valami incidens az első kanyarokban, de arra nem számítottam hogy már a célegyenesben gyakorlatilag vége lesz a versenyemnek
valaki fékezett Bedy előtt aki így beléje rohant, Bedyt betolta elém Dietrich én meg puff bele Bedybe :( Sajnálom Bedy
első szárny le, első felfüggesztés enyhén sérült (a kocsi eleje teljesen sárga volt körbe) 1 kört mentem törött szárnnyal, bocsi ha feltartottalak Dietrich, majd a boxban 30 mp javítás
ahogy kiértem a boxból láttam hogy 45 mp a hátrányom az 1. helyezettel szemben aki meglepetésemre pont Tommy volt (hát ekkor tudtam hogy a mai futamra csak az marad nekem hogy szurkolni Zsolteeenak meg Morfinak hogy előzzék meg Tommyt és Metoszt

na boxból kijövök, és kicsit úgy elszakadt a cérna, leszállt a szemem elé a lila köd, de úgy elkezdtem nyomni neki ezzel a sérült autóval hogy 5. kör után már 3 kocka lement a bal első gumimból
nem törődtem vele hogy már a 10. kör után piros kockás volt a bal első és már csak egy pötty volt ott, nem zavart nyomtam neki tovább, jobbos kanyarok már érdekesek voltak, mert nem nagyon akart fordulni, de nem érdekelt, csak nyomtam

páran szépen elengedtek, főleg Dietrich, sokakat megelőztem, hiszen még így sérült autóval is bitang gyors voltam, ami azt jelenti hogy végig 24-es időket jöttem 1-2 kivétellel amikor valami kis hiba becsúszott
szabadedzésen próbáltam a teliautót, akkor ott 23 közepe időket tudtam futni egészséges autóval, ahhoz képest a 24 nem volt valami gyors

nem baj ígyis jöttem át a mezőnyön, páran csatázni próbáltak velem, de most én is keményebb voltam az ilyen helyzeteknél és durván beraktam a másik mellé féktávon, nem vártam meg mindig az ideális előzési pontot (bocsi akivel túl kemény voltam) így feljöttem a boxkiállásig a 9. helyre, Danikoszt megelőztem a pitben, és Gstyle után eredtem, friss gumikkal még sikerült igen gyors tempót autóznom és utól is sikerült érnem, próbálta védeni a 7. helyet de szerintem ő is tudta hogy sok esélye nincs megtartani, így amikor beszúrtam mellé akkor engedett és inkább hamarabb elvette a gázról a lábát (kössz Gstyle!) ezek után Moda és Ginger után eredtem, mert már csak 18 másodpercre voltak tőlem, és körönként hoztam rajtuk 1,5-1,8 tized másodperceket azonban őket már nem sikerült utólérni így a 7. helyen fejeztem be a futamot 45 másodperc hátránnyal

... amikor kijöttem az első kör végén a boxból akkor is 45 mp volt a hátrányom, tehát örülök hogy ezzel a sérült autóval is olyan tempót sikerült autóznom mint végül a győztes Zsolteee

Grat Zsolteee! szép volt!
Grat Ginger megérdemelted ezt a szép eredményt :)
és Grat Tommy-Metosz szépen mentetek

Torontóba nem nagyon tudok majd készülni, mert hétfőn megyek kórházba leműteni egy elváltozást a lábamról (hálisten nem daganat), aztán kedden a fogamat fogják műteni, szerdán a fogszabályzót rakják rám, és csak csütörtökön jöhetek majd haza, de hogy csütörtökön hánykor engednek ki azt nem tudom

szóval sok sikert a felkészüléshez!
Kép

Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. júl. 10, 2009 10:08 am

Bocs Dietrich, nem szándékos volt. Láttam, hogy áll ott valaki, bevallom nem rád emlékszem, és tudtam, hogy ha szorosan mellé állok, akkor engem is szerelnek. Az a fékelosztás ami pályán jó volt, boxban viszont nem, így amikor fékeztem megcsúszott. Elnézést! Én is szarul jártam, mert 9 helyett szerelés nélkül is 16 mp ig álltam. És még így is sokat jöttem előre.
Aztán a mumus...
Eddig két futamon értem el a célvonalat. Mindkettőn utolsó körben véreztem el.
Fél körrel a vége előtt megcsíptem a gyepet és falnak vágódtam. A következő kanyart finomabban kellett volna próbálnom szárnyak nélkül, de el akartam onnan húzni, nehogy nekem jöjjenek. Ennek falramászás lett a vége. Na mondom akkor is beviszem. Egyenesben jó is volt az autó :D Kanyarban kicsit lassú, de ment. És a célegyenesre utólért az a piszok, akibe nem szorult emberi érzés és képes volt szerencsétlen autóm elé tolni az orrát a célvonalon. :D Grat! Csak vissza vetted azt a helyet, pedig hányszor elvettem :P

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » pén. júl. 10, 2009 12:14 pm

KOPI írta:
KOPI írta:Na eljött az idö hogy azt mondjam vége ,kilépek a bajnokságbol.
A tesztversenyen használt setupom a versenyre egy irányithatatlan szar lett.
Elég volt,nem szopok tovább.
Dietrich te meg figyelj már oda hogy embereket ne szorits le a pályárol,mindenáron azért az 1 kibaszott pontért. Köszi
A kocsihoz még annyit füznék,hogy1 beállitásom volt a versenyre elmentve,amiröl a tesztfutamon odákat zengtem Tommynak.Beállitva,16. körben 1 tankolás,és egy nem a leggyorsabb,de stabil setup volt.A warm up-on ezt betöltöttem,és amikor bejött az üzemanyagom mind fullon volt,a korm elfordulási szőg teljessen máshol,meg még amit nem tudok.Mondom biztos szarul töltötte be,de probáltam többször és mindig a szar jött be. Tudom nem lehet beleturni a setupba,ugyhogy biztos én vagyok a fasz,ugyhogy 1 el több indok hogy kilépjek ebböl a bajnokságbol,mert zsinorba a 2. versenyen szopom be ugyanazt. Nem fogok az utolso helyen kocsikázni az tuti.
Sztem felülírtad valamivel, velem is előfordult már ez.
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. júl. 11, 2009 7:58 am

A bírói döntések a vonatkozó fórumba kerültek.
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » vas. júl. 12, 2009 3:02 pm

Knife írta:Bocs Dietrich, nem szándékos volt. Láttam, hogy áll ott valaki, bevallom nem rád emlékszem, és tudtam, hogy ha szorosan mellé állok, akkor engem is szerelnek. Az a fékelosztás ami pályán jó volt, boxban viszont nem, így amikor fékeztem megcsúszott. Elnézést! Én is szarul jártam, mert 9 helyett szerelés nélkül is 16 mp ig álltam. És még így is sokat jöttem előre.
Aztán a mumus...
Eddig két futamon értem el a célvonalat. Mindkettőn utolsó körben véreztem el.
Fél körrel a vége előtt megcsíptem a gyepet és falnak vágódtam. A következő kanyart finomabban kellett volna próbálnom szárnyak nélkül, de el akartam onnan húzni, nehogy nekem jöjjenek. Ennek falramászás lett a vége. Na mondom akkor is beviszem. Egyenesben jó is volt az autó :D Kanyarban kicsit lassú, de ment. És a célegyenesre utólért az a piszok, akibe nem szorult emberi érzés és képes volt szerencsétlen autóm elé tolni az orrát a célvonalon. :D Grat! Csak vissza vetted azt a helyet, pedig hányszor elvettem :P


:twisted: :twisted: :twisted:

Illetve hányszor megforogtam előtted is... :lol:

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég