Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. júl. 16, 2009 8:49 pm

sanya írta:@Ginger!
Ne haragudj a butaságomért. Egyszerűen felökleltelek... :oops:
Bedy elé is beforogtam és hiába menekültem le a holt térre, láttam, hogy baj lett belőle.
@IsTi!
Próbáltam a palánk mellett maradni.Valószínűleg okosabb let volna ha belső falra húzodok.

Na szóval bocsi és itt az ideje, hogy átadjam a kocsimat valami megbízhatóbb pilótának.
Egyszerűen nem érzem ezt a modot. Nem érzem magam biztonságban és ami a baj, hogy másokat is veszélyeztetek így.
A 95-össel imádtam menni de ezt képtelen vagyok megszokni. Egyetlen percét sem élvezem és így nem jó. Ha már játszani jövök akkor minimum élvezzem ha nem is megyek az elejében.
Talán majd a téli üzemmód újra bejön! :wink:
Lofasz a seggedbe
ha te mész én is megyek. :D ezt már végigszenvedjük sanya,a multkor te mondtad most én.Maradsz a picsádon különben én is lépek. :D
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. júl. 16, 2009 8:52 pm

sanya írta:@Ginger!
Ne haragudj a butaságomért. Egyszerűen felökleltelek... :oops:
Bedy elé is beforogtam és hiába menekültem le a holt térre, láttam, hogy baj lett belőle.
@IsTi!
Próbáltam a palánk mellett maradni.Valószínűleg okosabb let volna ha belső falra húzodok.

Na szóval bocsi és itt az ideje, hogy átadjam a kocsimat valami megbízhatóbb pilótának.
Egyszerűen nem érzem ezt a modot. Nem érzem magam biztonságban és ami a baj, hogy másokat is veszélyeztetek így.
A 95-össel imádtam menni de ezt képtelen vagyok megszokni. Egyetlen percét sem élvezem és így nem jó. Ha már játszani jövök akkor minimum élvezzem ha nem is megyek az elejében.
Talán majd a téli üzemmód újra bejön! :wink:
Semmi gáz sanya, nem sérült az autó, ez benne van. Nem volt az felöklelés, csak egy kis érintő. Azt javaslom, hogy adj még 3 esélyt magadnak:

1. két hét pihenő jön... lesz idő gyakolrolni;
2. Edmontont ismered;
3. Edmonton után jön egy 1,5 mérföldes full gáz ovál...

...érdemes maradni. :wink:
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. júl. 16, 2009 8:54 pm

Mégegyszer bocs mindenki :(. Nem tudok egyszerűen erről a hülye szokásomról leszokni :(. Illetve van egy beidegződésem, és ha elfelejtem hogy közös szobában vagyok akkor ez történik :(. G-BoR óvása jogos. A következő 1 hónapban valószínűleg nem fogok jönni. 1 hét múlva tudom meg hogy felvesznek e egyetemre így amiatt is parázom.

És most már lehet kövezni engem :wink:
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. júl. 16, 2009 8:56 pm

Ulvar írta:Mégegyszer bocs mindenki :(. Nem tudok egyszerűen erről a hülye szokásomról leszokni :(. Illetve van egy beidegződésem, és ha elfelejtem hogy közös szobában vagyok akkor ez történik :(. G-BoR óvása jogos. A következő 1 hónapban valószínűleg nem fogok jönni. 1 hét múlva tudom meg hogy felvesznek e egyetemre így amiatt is parázom.

És most már lehet kövezni engem :wink:
NP Ulvar csak én múltkor megfogadtam hogy mindenkit megóvok aki feleslegesen használja a TS-t mert nagyon zavaró... Itt a fórum a verseny után itt kell tisztázni a dolgokat nem meg LIVE-ba...

Sok sikert remélem felvesznek!
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. júl. 16, 2009 9:05 pm

Ulvar írta:Mégegyszer bocs mindenki :(. Nem tudok egyszerűen erről a hülye szokásomról leszokni :(. Illetve van egy beidegződésem, és ha elfelejtem hogy közös szobában vagyok akkor ez történik :(. G-BoR óvása jogos. A következő 1 hónapban valószínűleg nem fogok jönni. 1 hét múlva tudom meg hogy felvesznek e egyetemre így amiatt is parázom.

És most már lehet kövezni engem :wink:
Dehogy kövezünk meg, aki ismer már jó ideje, tudja/tudta, hogy nem azért mondtad amiért. Persze megértem akiket zavart, de hát ez van. :wink:

Remélem felvesznek!! És ne parázz!! :wink:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. júl. 16, 2009 9:17 pm

sanya írta:
Na szóval bocsi és itt az ideje, hogy átadjam a kocsimat valami megbízhatóbb pilótának.
Egyszerűen nem érzem ezt a modot. Nem érzem magam biztonságban és ami a baj, hogy másokat is veszélyeztetek így.
A 95-össel imádtam menni de ezt képtelen vagyok megszokni. Egyetlen percét sem élvezem és így nem jó. Ha már játszani jövök akkor minimum élvezzem ha nem is megyek az elejében.
Talán majd a téli üzemmód újra bejön! :wink:
Bebaszna he'
Akkor nem megyek bebaszni veletek!! :lol: Itt maradsz, amúgy sincs ilyen, hogy lelépek, ha belevágtál meg is eszed... :D

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. júl. 16, 2009 11:56 pm

Nem kap a legtöbb leggyorsabb kör tulajdonosa év végén vmi jutalmat? :D Forró csoki akkor jólesne...Előre is köszi xD:D:D ááá nem csak viccelek...van 4 leggyorsabb köröm ami nem is az volt hogy üres tank és friss gumik és majdnem az összeset dobhatom a kukába...Nálam is csak a stabilitás a probléma... :(
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » csüt. júl. 16, 2009 11:56 pm

Vissza néztem a közvetítést futólag...

Szeretném kérni a kommentárokat tanulják meg a nevemet

G-BoR az nem Gébornak kell ejteni hanem DZSIBOR!!! köszönöm!
Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. júl. 16, 2009 11:57 pm

de emberek magyarok vagyunk írjátok ki hogy Dzsíbor...Google se guuugül hanem gugli...:)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. júl. 17, 2009 6:25 am

sanya írta:@Ginger!
Ne haragudj a butaságomért. Egyszerűen felökleltelek... :oops:
Bedy elé is beforogtam és hiába menekültem le a holt térre, láttam, hogy baj lett belőle.
@IsTi!
Próbáltam a palánk mellett maradni.Valószínűleg okosabb let volna ha belső falra húzodok.

Na szóval bocsi és itt az ideje, hogy átadjam a kocsimat valami megbízhatóbb pilótának.
Egyszerűen nem érzem ezt a modot. Nem érzem magam biztonságban és ami a baj, hogy másokat is veszélyeztetek így.
A 95-össel imádtam menni de ezt képtelen vagyok megszokni. Egyetlen percét sem élvezem és így nem jó. Ha már játszani jövök akkor minimum élvezzem ha nem is megyek az elejében.
Talán majd a téli üzemmód újra bejön! :wink:
Francokat lépsz ki én voltam idióta hogy nem figyeltem :wink: . Még élvezni fogod a versenyeket hiszen a következő road Mid-Ohio lesz hullámvasút :P Aztán igaz még nem mentemrajta 1 kört sem de Infineon is hasonló hegynek fel hegynek le igazi Rallys pályák jönnek vagy mi :lol:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. júl. 17, 2009 7:03 am

G-BoR írta:Vissza néztem a közvetítést futólag...

Szeretném kérni a kommentárokat tanulják meg a nevemet

G-BoR az nem Gébornak kell ejteni hanem DZSIBOR!!! köszönöm!
Gabikám, ez nekem is új információ! :D

Dzsindzser voltam, tisztelettel!
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. júl. 17, 2009 7:10 am

Köszi a versenyt srácok. Nem mondom, hogy élveztem minden pillanatát, de nem volt rossz. Az első körben volt egy kis 'áffér MoDával: 4 kanyaron keresztül ment a "side by side", az ötödikben összeértünk és megforogtam. Szerencse a dologban, hogy a célegyenesre fordítóban történt és mindenkinek (!) sikerült elkerülnie a lefulladt autómat. Szóval kész élvezet volt 23.-nak kezdeni a versenyt...

...node közel hibátlan vezetéssel és óriási mázlikkal (röpködtek körülöttem az autók rendesen) két kör alatt már a 12. voltam. Mindezek után a 7. helyet kifejezett sikernek tudom be.

Mégegyszer elnézést kérek Dietrich a rácsukásért... rosszul mértem fel a helyzetet, sajnálom.

Óvni péntek éjfélig lehet, bírói döntések szombat reggel várhatóak. Most két hét szünet jön, aztán pedig az edmontoni repülőtér vár minket egy kis kergetőzésre.
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. júl. 17, 2009 7:38 am

Ginger17 írta:
G-BoR írta:Vissza néztem a közvetítést futólag...

Szeretném kérni a kommentárokat tanulják meg a nevemet

G-BoR az nem Gébornak kell ejteni hanem DZSIBOR!!! köszönöm!
Gabikám, ez nekem is új információ! :D

Dzsindzser voltam, tisztelettel!
akarod mondani Dzsindzsi :lol:
Kép

Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. júl. 17, 2009 7:44 am

nem teszteltem halálra magamat, körülbelül 100 kört gyakorolhattam

quali: rosszabbra számítottam de végülis Tommy mellé sikerült kvalifikálnom magama 2. sorba

rajt: fasza volt, másodiknak feljöttem egyből

3-ik kanyarban belső íven vettem egy marha hosszú féktávot, mert tudtam hogy blokkolni fog a kerék, így inkább lassabban mentem bele, meg is előztek 3-an külső íven

ezután Tommyt üldöztem de nem nagyon láttam hogy hol tudnám megelőzni, egyszer Zsolteet elengedtem mögűlem had menjen hiszen gyorsabb volt mint én, és neki hátha sikerül megelőznie Tommyt, meg is előzte és pár körrel később nekem is sikerült elmennem mellette, a hosszú egyenesben kifékeztem de utána jobban gyorsított ki külső íven szóval ment a side-by-side de végül én kerültem jobb ívre így el kellett vennie
ekkor 3. voltam és próbáltam gyors köröket autózni, Teqiéken hoztam is pár mp-t mert csatáztak és a lekörözöttek is akadályozták őket gondolom kicsit
a boxom után 5 másodpercre volt tőlem IsTi megpróbáltam befogni, de amikor gyorsabb voltam nála akkor is csak 2-3 tizeddel ami nem volt elég hogy utólérjem, ezért aztán inkább visszavettem kicsit hogy a 2. hely meglegyen

ez sikerült is, ráadásul Zsoltee lett a harmadik ami külön öröm, sajnáltam Teqit hogy csak 5. lett mert Zsolteeval ezt simán be tudták volna hozni 1-2be

Grat Dzsindzsi a 7. helyhez
szép volt, múlt héten nekem is utolsóról kellett feljönni és én is 7. lettem
mostanában rájár a rúd a N/H/L csapatra :roll:

én szombaton elmegyek Bécsbe Liverpool meccsre és csak hétfőn este jövök majd csak meg, pont jó hogy most van a szünet, mert így majd tudok készülni Edmontonra

Sziasztok!
Kép

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. júl. 17, 2009 10:55 am

Hát akkor a mai névnapok: Dzsibor Dzsindzsi


Nekem életem egyik legjobb versenye volt. Toby megpördült én meg szemből galyra vágtam mindkettőnk futamát, legalábbis ekkor még ezt hittem.
Boxban gyors taktika váltás és azzal a gondolattal búcsuztam szerelőimtől, hogy szerencsére már nem látom ezt a helyet a futamon. Szóval teli tank és usgyi neki. Mivel nem is annyira a benzin mint a gumi volt a kérdés, hatalmas taktikai zűrbe kerültem, meg kellett találnom a megfelelő tempót a gumikopáshoz. Izgalmat éppen az jelentette, hogy állandóan gyorsabbnak kellett lenni de közben a gumi meg rendszeresen jelezte nem lesz ez így jó. Ezt még megfüszereztétek Ti is. Első sorban rPeti emelném ki akivel a 10 helyért a végén gigászi küzdelmet folytattunk. :wink: köszi.

eredmények miazmás frissítve, már éjjel óta,
futam közvetítés:
http://media.simsporttv.com/Maszim_Indy ... oronto.wmv
Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » pén. júl. 17, 2009 11:04 am

Pár észrevétel a közvetítéssel kapcsolatban:

Még nem néztem végig, de sajnos már az elején látok olyan dolgokat amiket a legközelebbi adásra orvosolni kellene, ugyenezek voltak a gondok az előző adásoknál is.

Szóval TAB-ot NEM használunk, a kommentátor azért van, hogy elmondja, hogy ki van a képen, kiírva eszméletlen szarul néz ki.
A másik, egy picikét a kommentátorok próbáljanak már meg összebeszélni. Szóval pl Rita mondta mi megy hátul, a kamerás meg nagyon nem azt mutatja. Itt az a legfontosabb, hogy azt mutassuk amiről szó van. Ha a másik a hátsó régióról beszél, akkor a kameraman nyugodtan szóljon bele hogy előrébb komolyabb csata megy. Illetve az élen folyó csata mindig előnyt élvez a hátsóbb régiókkal szemben.
Illetve még annyi, hogy próbáljuk meg a csatákat megkeresni, az elején csomó dolog kimaradt, és inkább egy ember volt mutatva.

Mielőtt még nekem esnétek ezeket azért mondom el, hogy jobb legyen az adás, és az elmúlt futamok során nem tapasztaltam ezügyben változást.
Ha segítség kell valamiben ittvagyunk páran kérdezzetek. Tudom jól hogy elsőre nem mehet tökéletesen, ezeket építő jellegűnek szánom, és ha ezeket elfogadjátok tuti jobb lesz!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. júl. 17, 2009 12:31 pm

Én a tv-s dologba nem akarok beleszólni, de annyit had' fűzzek a dologhoz hozzá...

...hogy most már három verseny óta, van megbízható és állandó közvetítés és először is meg kell köszönni azoknak akik lehetővé tették mindezt. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 pén. júl. 17, 2009 12:48 pm-kor.
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. júl. 17, 2009 12:37 pm

Tequila írta:Pár észrevétel a közvetítéssel kapcsolatban:

Még nem néztem végig, de sajnos már az elején látok olyan dolgokat amiket a legközelebbi adásra orvosolni kellene, ugyenezek voltak a gondok az előző adásoknál is.

Szóval TAB-ot NEM használunk, a kommentátor azért van, hogy elmondja, hogy ki van a képen, kiírva eszméletlen szarul néz ki.
A másik, egy picikét a kommentátorok próbáljanak már meg összebeszélni. Szóval pl Rita mondta mi megy hátul, a kamerás meg nagyon nem azt mutatja. Itt az a legfontosabb, hogy azt mutassuk amiről szó van. Ha a másik a hátsó régióról beszél, akkor a kameraman nyugodtan szóljon bele hogy előrébb komolyabb csata megy. Illetve az élen folyó csata mindig előnyt élvez a hátsóbb régiókkal szemben.
Illetve még annyi, hogy próbáljuk meg a csatákat megkeresni, az elején csomó dolog kimaradt, és inkább egy ember volt mutatva.

Mielőtt még nekem esnétek ezeket azért mondom el, hogy jobb legyen az adás, és az elmúlt futamok során nem tapasztaltam ezügyben változást.
Ha segítség kell valamiben ittvagyunk páran kérdezzetek. Tudom jól hogy elsőre nem mehet tökéletesen, ezeket építő jellegűnek szánom, és ha ezeket elfogadjátok tuti jobb lesz!
Ugyan már Teqi a kritika bárkitől jön csak pozitív lehet, legrosszabb esetben neutral.

A lényeg, hogy én is sok hibát láttam, mivel Rita nem uazt nézi amit Genyó. F1-el kapcsolatosan lassan nekem is meg kell majd ismerkednem a kezeléssel érdekel a téma. Engem jobban zavart, hogy a képernyőn látható viszonylag nagy események elkerülték Genyóék figyelmét de tuti nem a saját hibájukból, illetve több rutin kell. Az elején vagyunk lesz ez még jobb is. De, hogy konkrétan is haladjunk: Szerintem sem kell TAB, ebben az esetben Genyó direkt rakta ki, a hokiban is már vonal jelzi a képernyőn a labda útját. Ennek ellenére nem kellene. Illúzió romboló miközben a valóságot próbáljuk szimulálni.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. júl. 17, 2009 12:54 pm

@metosz

...fura amit írsz a valóságról, mert biztosan emléxel, hogy néha az igazi közvetítésekben is van "pálcika" az emberkék feje felett, természetesen nem állandó jelleggel. Ez a NASCAR-os közvetítésekből ered (ahol egy rakás autó van egymás hegyén-hátán). Ezt vette átt a Versus az Indy közvetítésekhez... és kiváncsi vagyok mikor jelenik meg az F1-ben... bár ez utóbbit az okafogyottság miatt nem hiszem.
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. júl. 17, 2009 1:00 pm

Ginger17 írta:@metosz

...fura amit írsz a valóságról, mert biztosan emléxel, hogy néha az igazi közvetítésekben is van "pálcika" az emberkék feje felett, természetesen nem állandó jelleggel. Ez a NASCAR-os közvetítésekből ered (ahol egy rakás autó van egymás hegyén-hátán). Ezt vette átt a Versus az Indy közvetítésekhez... és kiváncsi vagyok mikor jelenik meg az F1-ben... bár ez utóbbit az okafogyottság miatt nem hiszem.
Hát lehet, hogy egy ovál futamon szükség lehet ilyenre avagy Nascarban. Én ezen már sokat vitatkoztam Genyóval, szerinte a screen shotokon is meg kellene jelenni a dolognak, annyit engedtem, hogy néha, első sorban "a főszereplő", a győztes esetén berakom fölé.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. júl. 17, 2009 2:09 pm

Ginger17 írta:@metosz

...fura amit írsz a valóságról, mert biztosan emléxel, hogy néha az igazi közvetítésekben is van "pálcika" az emberkék feje felett, természetesen nem állandó jelleggel. Ez a NASCAR-os közvetítésekből ered (ahol egy rakás autó van egymás hegyén-hátán). Ezt vette átt a Versus az Indy közvetítésekhez... és kiváncsi vagyok mikor jelenik meg az F1-ben... bár ez utóbbit az okafogyottság miatt nem hiszem.
a versussal kapcsolatban csak fél igazságot mondtál..
Nem csak név jelent meg ott hanem köridő vagy átlag sebesség is attól függően.
Felső futó sávban most először az is ki milyen gumin van kinn..black vagy red.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. júl. 17, 2009 2:09 pm

Igen meg 3-an vannak a közvetítő kollégák és az lenne a legjobb hogyha valaki tényleg arra koncentrálna, ami megy a képen mert genyó odakapcsol és értelemszerűen mivel kapcsol, nem tud egyben oda is figyelni. Tehát lemaradunk a nagy eseményről kommentátor szempontból mert bár a képen látjuk sajnos későn észleljük az esemény. Ilyenkor Rita nyugodtan vágj bele genyó szavába, "hogy igen ééésss most megtörtént uristen mekora volt", sőt amit én sajnálok hogy Zöldit nagyon keveset hallom pedig amikor beleszól jókat mondd. Tényleg össze kell hangolódni :)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. júl. 17, 2009 2:14 pm

morfi írta:Igen meg 3-an vannak a közvetítő kollégák és az lenne a legjobb hogyha valaki tényleg arra koncentrálna, ami megy a képen mert genyó odakapcsol és értelemszerűen mivel kapcsol, nem tud egyben oda is figyelni. Tehát lemaradunk a nagy eseményről kommentátor szempontból mert bár a képen látjuk sajnos későn észleljük az esemény. Ilyenkor Rita nyugodtan vágj bele genyó szavába, "hogy igen ééésss most megtörtént uristen mekora volt", sőt amit én sajnálok hogy Zöldit nagyon keveset hallom pedig amikor beleszól jókat mondd. Tényleg össze kell hangolódni :)
Még annyit fűznék hozzá hogy mindig az elől lévő csata érezzen prioritást, kivéve ha hátrébb van egy olyan amiben tényleg előzgetnek elől meg semmi ilyesmiről nincs szó(előzgetésekről). Ha csata van akkor a csatánál maradjunk az a lényeg mert az élteti a nézőt :wink:
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » pén. júl. 17, 2009 6:40 pm

Sziasztok!

A közvetítésekkel kapcsolatban köszönünk minden ötlet, kritikát, támogatást, remélem, a jövőben is számíthatunk rá!

Mint tudjátok, az idei évben a maszim futamok közvetítéseit kísérleti jelleggel szervezi és bonyolítja a maszim csapata, célunk, hogy a következő évadra megszervezzük a közvetítések folyamatos és élvezhető színvonalú bonyolítását. Gyakorlatilag a nulláról kezdtük és igyekszünk alkalomról alkalomra javulni, tanulni a hibákból, kipróbálni új ötleteket. Ebben a tekintetben minden segítségnek nagyon örülünk! :D :D :D
Ebben a munkában sok hiba lehetőség rejlik, így várhatóan az idényben még lesznek hiányosságok :roll: , de azon dolgozunk, hogy ezeket kiküszöböljük és jövőre már vállalható adásokkal szolgálhassunk a nézők számára.

Az eddigiekkel kapcsolatban:
- sajnos a nick-nevekkel megvan ez a gond, ha esetleg valaki nevét rosszul ejteném, kérem jelezze mint „Dzsi-Bor” :D is, igyekszem majd észben tartani a későbbiekben.
- TAB használata. Ez szándékos próbálkozás volt. Egy laikus számára igencsak követhetetlen ami a pályán történik, nekik segítség, illetve miután láttam hasonlót tévé közvetítésben (asszem NASCAR volt, vagy vmi hasonló), úgy gondoltam, hogy mi is felvállalhatjuk, ha már van rá lehetőség.
- Mikor mit mutat a kamera. Hát igen, nem könnyű ügy, főleg, ha közben hanyatfekve az asztal alatt próbálom életre kelteni a Zöldi fülhallgatóját. Sikertelenül, mint ahogy a későbbiekben már nem hallható. :( Ezen felül komoly hiányosságok vannak még a belső kommunikációban a kommentátorok között, de sorolhatnám az általunk ismert problémákat és akkor hal vannak még azok amikről fogalmunk sincs?! Na meg a kommentátorok is! Személy szerint jobban koncentrált voltam Glen-ben mint Toronto-ban, bár nem is voltak ilyen jellegű technikai problémáink.

Szóval kérnénk továbbra is a megértéseteket és nem kevésbé a támogatást is, dolgozunk és reméljük meglesz az eredménye!

Üdv:
G.
8)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. júl. 17, 2009 7:59 pm

Köszi Genyó! :wink:

A közvetítés elejéről hová tűnt a quali???
Vagy csak nekem hiányzik?
Néztem volna a látható quali köröket. :twisted:
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. júl. 17, 2009 8:03 pm

Azért ne akarja senki Genyoéktól elvárni amit az amcsik tudnak ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_mcwLab9CWs&feature=fvw
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. júl. 17, 2009 8:04 pm

Ginger17 írta:Köszi Genyó! :wink:

A közvetítés elejéről hová tűnt a quali???
Vagy csak nekem hiányzik?
Néztem volna a látható quali köröket. :twisted:
a kvali velem együtt tűnt el :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. júl. 17, 2009 8:10 pm

frissitették a modot!
http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... ies%202008

Some of the new features:
2008 Honda Accord Hybrid IndyCar Safety Car
Brake Glows
New spindles with brake ducts for road courses/short tracks
Fully retextured gearbox, suspension and driveshafts
Every car, paint scheme and driver from the 2008 IndyCar Season. (With Helmets/Suits)
Race by race vehicle filters ensure players race against the exact cars and drivers that raced in the actual race.
AI Calibration files for all JNS, SCE, TPSCC tracks, plus "miscelaneous" versions of St Pete, Surfers, Mid Ohio, and others on the ICS schedule.
21 different "chassis configuration" upgrades ensure the AI always have a default setup tuned to the track (SCE, TPSCC, JNS). "Generic" default setups by track type for all other tracks. TrackConfigsBase.ini will ensure the proper setup is loaded at all SCE, TPSCC and JNS tracks. All road courses will also load the correct configuration, by default.
"Wet" Treaded tire option (upgrade) for the simulated "Wet" tracks (Vanport, Gateway, etc.)
"Magic Rings" Tire option (white walled Firestone Tires ran by "championship contenders" in the final races)
Indianapolis 500 Firehawk option (automatically installed at JNS, SCE, TPSCC Indianapolis)
Default setups for all 17 IRL tracks incldued (UserDataICSDefaultSetups)
Completely retuned physics
Improved RealFeel Physics
Realistic pit times
Customized UI
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. júl. 18, 2009 7:43 am

A bírói döntések a vonatkozó fórumba kerültek.
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » vas. júl. 19, 2009 1:12 pm

metosz írta:Hát akkor a mai névnapok: Dzsibor Dzsindzsi


Nekem életem egyik legjobb versenye volt. Toby megpördült én meg szemből galyra vágtam mindkettőnk futamát, legalábbis ekkor még ezt hittem.
Boxban gyors taktika váltás és azzal a gondolattal búcsuztam szerelőimtől, hogy szerencsére már nem látom ezt a helyet a futamon. Szóval teli tank és usgyi neki. Mivel nem is annyira a benzin mint a gumi volt a kérdés, hatalmas taktikai zűrbe kerültem, meg kellett találnom a megfelelő tempót a gumikopáshoz. Izgalmat éppen az jelentette, hogy állandóan gyorsabbnak kellett lenni de közben a gumi meg rendszeresen jelezte nem lesz ez így jó. Ezt még megfüszereztétek Ti is. Első sorban rPeti emelném ki akivel a 10 helyért a végén gigászi küzdelmet folytattunk. :wink: köszi.

eredmények miazmás frissítve, már éjjel óta,
futam közvetítés:
http://media.simsporttv.com/Maszim_Indy ... oronto.wmv
Köszi metosz, a verseny fénypontja volt nekem is az a néhány kör, szerintem is baro volt :wink:

Persze az is, hogy éppencsak megelőztelek (vagy pontosabban hagytál elmenni), már meg is pördültem sokadszor, és visszaestem 2 helyet :)

Szóval köszönöm! :P

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég