Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » szomb. aug. 15, 2009 11:55 am

RPeti írta:Szerintem fajin volt :D

A pálya jellegéből adódóan, és hogy nem találom magam Road pályákon, arra számítottam hogy végig szenvedés lesz. Aztán mégsem :lol:

a Qualit nem értem, bár nem volt jelentősége, inkább csak bosszantott, hogy kéynelmesen tudtam eddig 1mp-el jobbat, most meg ha megszakadtam sem tudtam többet. Verseny baro volt, elején parázs csatákkal (többek közt köszi Gadfly :wink: ), minden ütközést elkerültem, tempóm sehol sem volt, mégis a 3. helyről álltam ki pitelni. A boxutcába hajtva láttam, hogy Dietrich -el közös a szervízcsapat, nem egyeztettünk előre, így beálltam mögé és megvártam míg a sérüléseit megjavítják :D . Remélem nem vetted zaklatásnak mikor megkérdeztem, hogy sokáig tart-e még, csak mosolyogtam :)

Aztán szerencsétlenkedtem Kopiék előzése után és Dodi átvette a 7.helyet, gratulálok, szépen mentél!

Tuti a rutintalanságomnak köszönhető, de engem borzasztóan zavar mikor úgy dönt a mod, hogy márpedig piteljek és átváltja a kijelzőt. Azt hiszem eddig minden Road versenyen forogtam emiatt :wink: ű

Köszi srácok, baro volt!
Köszi Peti, én is élveztem a csatánkat! Gratulálok minden célbeérőnek e mellett... Sajnos egy mondhatjuk egész jó időmérő után a futamom tönkre ment, mindig rossz helyen találkoztam egy épp pályán álló autóval, így ha nem is sérültem meg, de a kerülgetéssel nagyon sok idő elment + meg is pördültem. Végül is örülök, várjuk a folytatást! :D

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. aug. 15, 2009 4:15 pm

A közvetítés a futamról mikor lesz elérhető, mert már megnézném nagyon. :wink:

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. aug. 15, 2009 6:53 pm

Tommy78 írta:A közvetítés a futamról mikor lesz elérhető, mert már megnézném nagyon. :wink:
Úgy tudom nem lett rögzítve így nincs meg :x
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. aug. 17, 2009 9:45 am

A bírói döntések a vonatkozó fórumba kerültek.
Peter Rigo

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég