Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. szept. 03, 2009 11:51 pm

Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. szept. 03, 2009 11:55 pm

Sry a hangért nemtom mi lehetett megpróbáljuk megoldani!
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. szept. 03, 2009 11:58 pm

morfi írta:Sry a hangért nemtom mi lehetett megpróbáljuk megoldani!
Bár lehet csak nálam volt probléma...úgy 36 percnél
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. szept. 04, 2009 8:46 am

Qualit elrontottam, aztán mentem nyugisan..Aztán elengedtem aki sietett, majd megint mentem.. majd ismét mentem, kicsi lökdösődés is volt, majd célbaértem.. Azt hittem a 4. helyen, de az eredménylistán 5. vagyok.

Tanulságos futam volt :roll:

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. szept. 04, 2009 10:36 am

Azé' több ez mint online banda...
Totál magam alatt voltam a tegnapi akció miatt de Bodzzza, RPeti, Kopi is öntötte belém a lelket ahogy azt barátoktól remélni lehet. Az aztán meg mindennek a teteje, hogy Tommy, akinek jelentősen rontottam a pozicióján, Londonból dob rám egy sms-t és még Ő vígasztal..........
Csak ma tudtam meg, hogy Gerrard volt a másik áldozatom... :oops:
Ne haragudj Gerrard.....tudjátok ezt be agg koromnak....
Fáradtan ültem le a gép elé, aztán sikerült felpörögni de a végére már alfában róttam a köröket.
Na tovább nem nyavajgok.

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. szept. 04, 2009 12:35 pm

Bocs srácok az első sárgát én okoztam azzal hogy a gép letette a tálcára az rfactort és semmi szándékosság nem volt benne. :roll:

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. szept. 04, 2009 12:59 pm

tesztek: még a sulikezdés előtt próbáltam gyakorolni, mert tudtam hogy szar órarendet fogok kapni, és délutánonként nem fogok ráérni

quali: nem tudom, valamit bénáztam, 14. hely

futam: stabil voltam, bár meglátszott, hogy én nem tudtam sokat készülni a futamra, hiszen nehezen tartottam íven a kocsit, de ennek ellenére gyors voltam
igazából már nem is emlékszem mi volt, zöld alatti pit, jól sikerült, majd Sanyáék még maradtak kint, és lehet hogy egyszerre akartak bejönni Kopival a pitbe, és Sanya hibázott, láttam a full course yellowt, de azt hittem a T1-ben volt a baleset, és nyomtam tovább a gázt neki, majd amikor láttam hogy a T3-ban áll egy autó már késő volt

sajnálom a dolgot, mert elég gyors lettem volna ahhoz, hogy dobogóra tudjak állni, de így hogy kiestem, nem szereztem valami sok pontot

hálistennek még mindig megvan az esély a bajnoki címre, csak innentől baromira nehéz lesz, a suliban pont a keddi és a csütörtöki nap a legszarabb, szóval nem tudom igazából, hogy hogy alakulnak a dolgok, tegnap is annyira elfáradtam a suliban, hogy semmi kedvem nem volt leülni a gép elé vezetni


Grat Metosz, Kopi, Ginger!
Kép

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. szept. 04, 2009 5:24 pm

Bedy írta:
Dietrich írta:Visszanéztem a replayt..Bedy ugyanazt a pit helyet kaptuk?
Fogalmam nincs a pitemet elrontottam és vissza fele mentem egy kiicsit mire észbe kaptam már ott voltál. SRY :oops:
ja mert beálltam a kockába abban a pillanatban tálcára rakott a játék mire visszajöttem full sárga volt az eleje ;)
következő körben én kurtam el azzal, hogy 140-el mentem be javitani..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. szept. 04, 2009 5:33 pm

sanya írta:Azé' több ez mint online banda...
Totál magam alatt voltam a tegnapi akció miatt de Bodzzza, RPeti, Kopi is öntötte belém a lelket ahogy azt barátoktól remélni lehet. Az aztán meg mindennek a teteje, hogy Tommy, akinek jelentősen rontottam a pozicióján, Londonból dob rám egy sms-t és még Ő vígasztal..........
Csak ma tudtam meg, hogy Gerrard volt a másik áldozatom... :oops:
Ne haragudj Gerrard.....tudjátok ezt be agg koromnak....
Fáradtan ültem le a gép elé, aztán sikerült felpörögni de a végére már alfában róttam a köröket.
Na tovább nem nyavajgok.
azért ez a haverság megvan a real bajnokságban is.

Philippe tegnap együtt ebédelt Will-lel: "úgy néztünk ki mint két idióta.. mindketten fiatalok vagyunk is edzettek, most meg úgy bicegünk mint két nyolcvan akárhányéves" :D

Kép
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. szept. 04, 2009 7:54 pm

Nagyon szép futam volt, szó szerint. Köszönöm mindenkinek aki eljött, összességében a keménységek mellett nagyon fair csatát nyomtunk. Ezúton is kösz a közvetítést az Uraknak, nem tudtak sokat piheni közben.
Fortuna általában mindig egyenlít és egy adott időpillanatban csak kicsi az kilengés, de ez a kicsi egy fejjel többet jelenthet. 8) Szerintem sokkal jobban járnánk ha lenyomnánk kártyával, a végén úgy is már bajnoknak érezhetjük magunkat - "fej vagy írás" döntött. Az lenne a legszebb, ha még Gerrard is nyerne ovál futamot, a tökéletes rend kedvéért.
Sajnálom „Sanya szituációt”, de valóban benne van ebben a feszült hangulatban egy ilyen hiba, hasonlított egy picit Zanardi balesetéhez, igaz ott már kifele történt a dolog. Az meg ami utána a replayen történik elég rossz az esélyeimre nézve, hiszen mindkét riválisom 2 mp belül kiesik, 8) Gyanítom megint lángolni fogok vagy magassági rekordot döntök indycar autóval.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. szept. 04, 2009 8:41 pm

most nézem visza a közvetitést és volt a Moda esete a PC-vel rész..ahogy Morfi röhögött ezen bevallom én is vigyorogtam ahogy engem kikerült és Modát telibe találta :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. szept. 05, 2009 10:17 am

A bírói döntések a vonatkozó fórumba kerültek.
Peter Rigo

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég