Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. okt. 25, 2009 10:20 pm

Tonyval ismét felkészültünk megfelelően én úgy gondolom... Beállításaink nagyon jók voltak. Neki sikerült a győzelem is! GRAT!
Nekem a 2. körbe véget ért amikor fűre mentem és odavágtam,pit 5 méternyire volt nem kellett sokat szenvednem.Utána olyan köröket mentem mint az élen menők.Jöttem fel Metoszékra.7 tiszta baromi gyors kör majd egy hiba.7 tiszta baromi gyors kör egy hiba. Pit előtt voltam már.Egyenesbe nézem piros csíkot húz a kocsim....Nézem a kijelzőt semmi baj,kis képen a motor nem is sárga,hőfokok 83-90 fok...Mondom jó ez nem füst mer hát ez piros :)
Célvonal körül elnémult a kocsi és baromi nagy lángok...
Szerintem Gadfly selejtes Honda motorját kaptam... :D :D
Viccet félretéve 9es boost,5ös hűtő és nagyon kiforgattam...Szétgyilkoltam a motort annyira nyomtam.Abszolút az én hibám...

Abu Dhabi-n mentem már 30-40 kört szal hamarabb megszokom mint TI ! Remélem ezzel az előnnyel nyerek :D :D
Dobogó a cél!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 26, 2009 2:53 am

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" width="480" height="386" id="utv656300" name="utv_n_34790"><param name="flashvars" value="loc=%2F&autoplay=false&vid=2424325" /><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="src" value="http://www.ustream.tv/flash/video/2424325" /><embed flashvars="loc=%2F&autoplay=false&vid=2424325" width="480" height="386" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" id="utv656300" name="utv_n_34790" src="http://www.ustream.tv/flash/video/2424325" type="application/x-shockwave-flash" /></object>

<a href="http://www.maszim.hu/bedy.html">A KlubTV-ben is látható!</a> :wink:
Ezúton is köszi Bedy!!!

Statisztikával sajna le vagyok maradva :oops:
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. okt. 26, 2009 2:35 pm

Hát szerencsére túl vagyunk ezen a futamon. Részemről biztos könnyű lesz elfelejteni, mert kb. -100%-ot teljesítettem. Sajnos egyáltalán nem volt időm tesztelni, annak örültem, hogy egyáltalán részt tudok majd venni. A futam előtt volt egy másik futamom, ahol kicsit elfáradtam, de a probléma nem ezzel volt, hanem azzal, hogy kb. 15 percet tudtam szánni az itteni felkészülésemre. Gyorsan fabrikáltam is vmi set-et, de egyáltalán nem volta megelégedve vele, mert lassú volt nagyon. Ekkor feljött a szerverre Danik0sz, és mivel jóban vagyunk és segítünk mindig egymásnak, így kértem tőle egy set-et, hát ha azzal többre megyek. Sajnos nem így volt, mert azt a set-et inkább Monzán tudtam volna elképzelni, így maradtam a kis saját kb. 25% set-emnél. Az enyém arra jó volt, hogy nem csúszkáltam és pörögtem vele és gondoltam inkább a biztos pontszerzésre megyek, mert ez most fontosabb volt.
A rajtnál az egyik Williams nagyon lassan indult, így megpróbáltam jobbról kikerülni, de a pályának volt ott vmi kiálló része és csatt neki. Na itt bukfenceztem is meg minden, de szerencsére talpon landoltam és a kocsi sem sérült. (lcd-n mondjuk sárga lett minden, de a vezethetőségen nem vettem észre semmit, mondjuk ezzel a set-el nem is lehetett :D ) Ez után a Williams pilótákkal harcoltam, amit nagyon élveztem. Metosz gyorsabb volt, de mindig volt vmi hiba amiért mindig 1 picit visszacsúszott. 1 kiálláson voltam és a box után sikerült a Williamsek elé jönnöm, de Metosz vérszemet kapott és hamar utolért és megelőzött. Sajnos az autóm legnagyobb hibája, hogy 307-es volt a végsebességem, így nem lehettem nehéz falat. Ez után próbáltam Metosz mögött maradni, de az autóm annyira nem volt képes erre, hogy szinte a "lehetetlent" kértem tőle és az egyik kanyarban elindult az autó hátulja és DURR fal! :) Érdekes módon semmi nem törött le az autóról, pedig elvárható lett volna viszont a felfüggesztés meg minden annyira sérült volt, hogy a speedlimiter bekapcsolásával sem lehetett megpördülés nélkül menni vele. Ekkor fent is akadtam az egyik rázókövön és ott kb. 1,5 percig azzal szenvedtem, hogy le tudja jönni róla. Szerencsére ez sikerült és elevickéltem valahogy a boxig, ahol érdekes módon 15 mp alatt a fiúk mindent kijavítottak :D Máskor egy tankolás több időt visz el...
Ez után már 2szeres körhátrányban motiválatlanul csak az volt a cél, hogy ne pont nélkül hagyjam itt a Brazil pályát.

Tanulság részemről, hogy hiába ismerem a MOD-ot, 15-20 perc és pár kör alatt még tapasztalattal sem lehet megfelelően beállítani az autót. Ez volt az első alkalom, hogy teszt nélkül jöttem futamra és szerintem az utolsó is. Egyszerűen nem engedhetem meg! :D

Grat Tony-nak az első győzelméhez, már nagyon érett ez! ;)
A többieknek is grat, mert biztos jobban készültek mint én, és nagyon szépen ment mindenki.
Külön Grat Bedynek a közvetítésért. Még nem néztem végig, de belelestem már és amint lesz időm, megnézem az egészet! ;)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. okt. 26, 2009 2:58 pm

Bedy nagyon jó lett a közvetítés! Látszik benne, hogy érdekelt a verseny, és nem az időjárásról meg a hororszkópról beszéltél. Így tovább!
A versenyről meg: mission accomplished, én egy győzelmet akartam idén (legalább), sokkal erősebb lett a mezőny 2006 óta, akkor 5-öt könnyen összehoztam, de most ezért is meg kellett izzadni. Aki a rajtomról érdeklődne, szándékosan áldoztam be a hosszú egyes fokozat kedvéért. Nagyon jól jött a második szektorban ez, ahol elvileg a kicsi leszorítóerőm miatt lassúnak kellett volna lennem. És az sem volt véletlen, hogy instabil volt a hátulja, ezzel szintén faragtam a második szektorban a hátrányból, kicsi rizikóval, persze (Roli, amikor előtted mentem, keményebben fékeztem, szándékosan, hogy azt lásd, csúszkálok. Én is tudtam, miért mész mögöttem :wink: ).
A lényeg, hogy megvan a győzelem, és ráadásul keményen meg kellett dolgoznom érte IsTi ellen.
Grat mindenkinek, ha legalább ilyen szoros lesz a következő 2 is, akkor nagyon jó versenyekben lesz részünk.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd okt. 27, 2009 7:00 am

Genyó a futamon volt/voltál vagy segítettél bedynek a közvetítésben? Mert csak ezt a képet nézem ami a közvetítésről van most gyorsan reggel és az aktivitást nézem hogy jelezted e, mert fórumba nem láttam.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. okt. 28, 2009 12:22 am

Ulvar írta:Genyó a futamon volt/voltál vagy segítettél bedynek a közvetítésben? Mert csak ezt a képet nézem ami a közvetítésről van most gyorsan reggel és az aktivitást nézem hogy jelezted e, mert fórumba nem láttam.
Mint versenyző vett részt a futamon...

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » szomb. okt. 31, 2009 7:51 pm

Ulvar küldte p.ü-ben

Napster-nem jelentkezett nem is indult
Genyó nem jelentkezett de indult
Ginger jelentkezett de nem indult
Balázs ismét semmit nem jelzett.
Zöldit beírta metosz de nem jött gondolom technikai gondok miatt!

Büntetésüket rábízom a bírókra :twisted:

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szomb. okt. 31, 2009 9:43 pm

:wink:

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 54 vendég