Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 30, 2009 12:47 pm

Zsoltee írta:Ez a 2 kör nagyon jó volt :D :

http://www.youtube.com/watch?v=zVCPNzlrYjc
az a zöld-fehér TKG autó jól nyomta ott elöl PT által :D

amúgy spottert miért nem hallani? :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dietrich pén. okt. 30, 2009 12:53 pm-kor.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 30, 2009 12:52 pm

Norbi írta:Grat Ginger és mindenkinek aki célbaért!
Sajnos amikor az egyik KOOL-os autó eldobta az egyenesbe a verdát belémjött Gerrard miközbe próbáltam őúgy fékezni a kocsit, hogy ne forogjon be a pályára, így Gerrard nekem jött a bal hátós kerkem elgurult a helyéről :(
Kár, hogy így alakult. Jobb helyre számítottam.
mindketten gstye-al az egyenesbe dobtuk el nem önszántunkból..valszeg én voltam aki kinyirta a versenyed..sry

visszanézem mi történt pontosan de én csak utaztam a többiekkel a szélárnyékba még csak fékeznem sem kellett semmit nem csináltam aztán elindult az autó segge..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. okt. 30, 2009 1:17 pm

Én is szeretnék gratulálni Mindenkinek, még azoknak is akik nem tudták befejezni. :D

Számomra ez a kategória (Indy) még mindig az ismerkedéssel és a tanulással van párhuzamban és csak ismételni tudom magam, egyre jobban és jobban élvezem. :D

Attól függetlenül, hogy nem értem célba, jelenleg ezt a versenyt rangsorolom a legjobb versenyeim közé ebben a kategóriában, hisz olyan dolgokban is részesültem, amiben eddig nem. Életem első repülőrajtja az élről, első helyen való autózás, draftolás, küzdés és akarás. :D
Hihetetlenül élveztem az egészet és köszönet érte a szervezőknek és mindenkinek.

Az én versenyem a zöld alatt lévő pit-elésnél kezdett elszállni, mikor kaptam egy áthajtásos büntetést, mert gyorsan érkeztem a pit-be. Miután a büntetést letöltöttem már körhátrányból érkeztem vissza, de nem adtam fel. :) Ezt követően az autóm (nem tudom miért) belassult. Később ismét kaptam a pitben egy áthajtásost (amit nem értek miért, mert minden rendben volt... legalább is szerintem), így újabb hátrány.
A versenyemnek akkor lett vége, amikor GabF1-et köröztük volna és már totál nincs előttem a dolog, de páran összeakadtak előttem és mivel én mögöttük voltam, így befékeztem és nekivágódott az autóm a falnak és elbúcsúztam a jobb első kerekemtől. :(

Picit csalódott voltam, mert szerettem volna végig menni, de ez benne van. Már nagyon várom a következő Ovál versenyt, mikor lesz?? legyen má vmi... :D
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » pén. okt. 30, 2009 1:23 pm

Dietrich írta:
Norbi írta:Grat Ginger és mindenkinek aki célbaért!
Sajnos amikor az egyik KOOL-os autó eldobta az egyenesbe a verdát belémjött Gerrard miközbe próbáltam őúgy fékezni a kocsit, hogy ne forogjon be a pályára, így Gerrard nekem jött a bal hátós kerkem elgurult a helyéről :(
Kár, hogy így alakult. Jobb helyre számítottam.
mindketten gstye-al az egyenesbe dobtuk el nem önszántunkból..valszeg én voltam aki kinyirta a versenyed..sry

visszanézem mi történt pontosan de én csak utaztam a többiekkel a szélárnyékba még csak fékeznem sem kellett semmit nem csináltam aztán elindult az autó segge..
replayben nincs spotter, de mondjuk azzal lenne az igazi :)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 30, 2009 2:36 pm

pedig egy ilyen tömeg kocsikázásban megállásnélkül mondja a triwilde-kat meg a clear meg tartsd a z irányt stb :)
végén már csak "blue flag" volt 30 körön át :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. okt. 30, 2009 5:51 pm

Dietrich írta:oválon ezzel a moddal én nem fogok indulni..
3 órás versenyen meg főleg nem, mert valami időzitett bomba szerint a játék dönti el kinek mikor melyik körben kell keresztbeállnia a pályán 380-nál.
Nos, úgy gondolom, ezek az indokolatlan falhozcsapdosós szituk talán mégsem a véletlenen múltak. Úgy gondolom a mod olyan, hogy csak akkor tapad kellően az autó, ha egyenesen, rendkívül kis kormánymozdulatokkal vezeti az ember. Egy apró ellenkormányzás, (ami többnyire a T2-ből kijövet, szélárnyékban fordulhat elő) és nem lehet megfogni. Általában az autó segge jobbra indul meg és jobbra kell ellenkormányozni, de az autó rögtön be is tapad, de ekkor már túl sok az ellenkormány és irány a fal. Két ilyen szitu volt a közvetítésben és az egyik a tied volt Dietrich...... ez persze csak az én véleményem, nem tudom azt sem pl., hogy a Swift setup hogyan viselkedik a Reynard autókon, talán puhábbra kellett volna venni a felfüggesztést. Egyéb mod beli "tudatosságot" kizárnék, mert a mechanikai sérüléseket a spontán motorlerobbanások miatt kikapcsoltuk.

Összességében köszi mindenkinek a gratulációkat, és a kommentátoroknak az ezúttal is remek munkát! :wink:

@ jfly

Egy apró változás történt az oválversenyeken, amit Greg halála okán léptek meg és ami legalább annyi versenyzőt óvott meg a súlyos sérüléstől, mint a biztonsági fal, vagy bármilyen high-tech kütyü.

1999 után az összes nagy sebességű oválpályán (Michigan, Fontana, Talladega... stb.) a T2 utáni belső füves részt leaszfaltozták. Aki látta Greg esését, abból jól látszik, hogy miért.
Peter Rigo

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » pén. okt. 30, 2009 6:09 pm

köszi Ginger, ezt nem tudtam. Greg halála után másfél évig nem néztem versenyeket, ezért maradhatott ki ez az infó... :(
üdv,

jfly

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. okt. 30, 2009 9:11 pm

NEM TOM HOVA LINKELJEM DE TESSÉK MEGNÉZNI!!!

http://www.youtube.com/watch?v=lVMNuMGh ... r_embedded


Én egy ilyennel is szívesen mennék :)...1984 IndyCar Mid Ohio, FULL verzió (HQ) Más fél órás :).
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. okt. 31, 2009 9:06 am

Én is köszönöm mindenkinek a gratulációkat.Sajna megint nem sikerült gyözni,de nem adom fel :D .
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szomb. okt. 31, 2009 9:17 am

KOPI írta:Én is köszönöm mindenkinek a gratulációkat.Sajna megint nem sikerült gyözni,de nem adom fel :D .
Jól van....látom már avatar szinten is nyíltan vállalod a hovatartozásod... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. okt. 31, 2009 9:49 am

sanya írta:
KOPI írta:Én is köszönöm mindenkinek a gratulációkat.Sajna megint nem sikerült gyözni,de nem adom fel :D .
Jól van....látom már avatar szinten is nyíltan vállalod a hovatartozásod... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jol van a kedvedért a szökét feketére nyomtam :D
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » szomb. okt. 31, 2009 9:54 am

KOPI írta:
sanya írta:
KOPI írta:Én is köszönöm mindenkinek a gratulációkat.Sajna megint nem sikerült gyözni,de nem adom fel :D .
Jól van....látom már avatar szinten is nyíltan vállalod a hovatartozásod... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jol van a kedvedért a szökét feketére nyomtam :D
De még mindig olyan pajeszod van hogy a főrabbi megirigyelhetné. :D
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. okt. 31, 2009 10:01 am

KOPI írta:
sanya írta:
KOPI írta:Én is köszönöm mindenkinek a gratulációkat.Sajna megint nem sikerült gyözni,de nem adom fel :D .
Jól van....látom már avatar szinten is nyíltan vállalod a hovatartozásod... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jol van a kedvedért a szökét feketére nyomtam :D
Elton John jutott eszembe valamiért de ő meleg... :D

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. okt. 31, 2009 10:03 am

választhatsz Sanyám,melyik avatarom tetszik. :D de szét fogják rugni a seggünket,mert ez off topic
Kép
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. okt. 31, 2009 11:06 am

2010-ben mehetnénk ezzel a moddal is Indycar bajnokságot...akár ha nem IRacing lenne a neve :evil:
persze nem indy belső körén ezek hülyék :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=gNqBkO1ZOzs
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » szomb. okt. 31, 2009 11:37 am

KOPI írta:választhatsz Sanyám,melyik avatarom tetszik. :D de szét fogják rugni a seggünket,mert ez off topic
Kép
BWHAHAHHAHAHAAA :lol: :lol: A fekete a legjobb :lol: :lol:
üdv,

jfly

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 31, 2009 12:27 pm

KOPI írta:választhatsz Sanyám,melyik avatarom tetszik. :D de szét fogják rugni a seggünket,mert ez off topic
Kép
8) A kopasz nagyon gáz, azt cenzúrázzuk, de a többi jó!
Kép

Avatar
jfly
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: pén. dec. 26, 2008 5:06 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: jfly » hétf. nov. 02, 2009 10:21 pm

üdv,

jfly

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég