Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. dec. 03, 2009 7:01 pm

Sanya 2 páleszt gyűrjél le. :)
Jobbulást.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. dec. 03, 2009 7:16 pm

W A Mozart írta:Biztossá vált, hogy nem tudok jönni a mai futamra. Remélem Csabi beül az autómba, neki szívesen engedem át :D Megpróbálok mielőbb szerezni egy új monitort, szerintem jövő héten már fogok tudni jönni.

Mire ezt el tudtam olvasni, már késő, nem leszek otthon, majd legközelebb!!!
Tudtam hogy átengednéd!!! :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. dec. 03, 2009 7:22 pm

Dietrich írta:
metosz írta:
danikosz írta: Jobbulást!
@Sanya
Az erő legyen veled :wink:


@Danikosz
Ezt tekinthetem jelentkezésnek, mert többek közt te sem jelezted még részvételed, úgy emlékszem 16-an jelentkeztek és 9-en még nem.

@EDE, Knife
@Csaba
PÜ-dre itt válaszolnék nyilvánosan mivel a probléma semmiképpen sem szőnyeg alá söprendő. Sajnos az Atlantic adatok még nem elérhetők, :wink:
már elérhető

http://www.hrc-team.hu/atlanticallstat/ ... /Info.html

@EDE, Knife
@Csaba
PÜ-dre itt válaszolnék nyilvánosan mivel a probléma semmiképpen sem szőnyeg alá söprendő. Sajnos az Atlantic adatok még nem elérhetők, így nem tudtam megnézni, hogy milyen teljesítményt nyújtottál a futamon, ennek fényében és annak, hogy szóba került az atlantic versenyen is teljesíteni lehet a 4-es kötelező tesztfutam feladatot, annak kiemelése nélkül, hogy csak a dobogósok jöhetnek, részvételre engedélyt kapsz a futamon! kérlek Edével és Knifeal egyetemben válassz autót! A maximális létszám:30 ellenben nekünk több autónk van, olyat válasszatok ami biztosan üres, továbbá GabF1 és Mozart - schumi - autója is üres és választható a mai futamon, :wink:


:wink:
így teljes! fontos részletek maradtak ki
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. dec. 03, 2009 9:58 pm

Dietrich írta:
RPeti írta:
Dietrich írta:elinditottad az rf config.exét? ott abban kell kiválasztani a magyart..
amúgy a leguccsó a 0.97b nevet viseli
Elindítottam, kiválasztottam...

Nekem a 096 van 1.255-höz..
Ide felraktam ami nekem van és müxik is
Köszönöm szépen, ezt is próbáltam, de nem műxik :)

Bele nem halok, értem amiket irkál.. :wink:

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. dec. 03, 2009 10:00 pm

Köszi mindenkinek a versenyt, elnézést azoktól akiknek esetleg bajt okoztam :)

A Quali vége előtt fél perccel átállítottam a fprce-ot, mivel rájöttem hogy real feel-en van, ami nekem vezethetetlen, visszaléptem és akkor láttam hogy elvette az összes időmet, 23. hely a rajtrácson, innen nem nagyon volt mit tenni.. :)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. dec. 03, 2009 10:05 pm

Höhőő, hát embert próbáló futam volt ez, jó túl lenni rajta. Sajnos a 10. kör környékén nekivágtam a vasat a falnak és ezzel megváltoztak a kocsi aerodinamikai tulajdonságai. Nem húzott egyik irányba sem, de totál instabil lett a kigyorsításokkor és így küzdés volt számomra az egész verseny. Gondolkodtam rajta, hogy kilépek, de bíztam benne, hogy hát ha pár pontot el tudok azért csípni, ami sikerült is bár nem túl sokat. :?

Hatalmas grat mindenkinek aki végigment és főleg IsTinek a győzelméhez! ;)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. dec. 03, 2009 10:11 pm

húú
120kört mentem futammal együtt a pályán...nem volt időm meg néha kedvem se tesztelni
de a köv futamra felkészülök :)
10. hely...végre lesz pontom :)

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. dec. 03, 2009 10:14 pm

Hát srácok, asszem nekem itt van a vége.
A gépem már nem bírja a strapát, meg a netem se(bár ez nem az én hibám).
Ez már a nem tudom hanyadik alkalom, hogy a verseny közben megszakad a netem és kárbavész az összes ebbe befektetett óráim, így nem sok értelme van gyakorolni, és gyakorlás hiányába meg körbe se tudnák menni a pályán.
Versenyről meg annyit, hogy a verseny setupom az jó volt, csak a teknika nem.
Először a 20. körbe megfagyott a kép, majd fél perc mulva visszajött, aztán a 35 kör környékén is ugyanez volt. Így IsTi lekörözött, de tudtam mögötte menni a tempóját, aztán a 48. körben elment a netem.
Grat a dobogósoknak!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. dec. 03, 2009 10:15 pm

Gratula IsTi!! Szép volt! :wink:

Grat Mindenkinek aki célba ért ezen a nem könnyű pályán! :wink:

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » csüt. dec. 03, 2009 10:51 pm

Grat Isti profi meló vlt ;)

Emberek EEEEEZ iszonyat jó volt le a kalappal minden célba érő előtt.
Elnézést a többiektől, de kimondottan drukkoltam Kopinak és Gstyle-nak és számomra Ők a verseny hősei: kitartásból JELES !
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. dec. 03, 2009 11:13 pm

Norbi írta:Hát srácok, asszem nekem itt van a vége.
A gépem már nem bírja a strapát, meg a netem se(bár ez nem az én hibám).
Ez már a nem tudom hanyadik alkalom, hogy a verseny közben megszakad a netem és kárbavész az összes ebbe befektetett óráim, így nem sok értelme van gyakorolni, és gyakorlás hiányába meg körbe se tudnák menni a pályán.
Versenyről meg annyit, hogy a verseny setupom az jó volt, csak a teknika nem.
Először a 20. körbe megfagyott a kép, majd fél perc mulva visszajött, aztán a 35 kör környékén is ugyanez volt. Így IsTi lekörözött, de tudtam mögötte menni a tempóját, aztán a 48. körben elment a netem.
Grat a dobogósoknak!
Sajnos én is hasonló gonddal küzdök, verseny végén rendesen eltűntek pillanatokra az emberek ami eléggé meg is zavart, futam után két perc se telt és megszakadt teljesen a netem.
Szerintem emiatt ne add fel, lassan rendbe fog jönni a helyzet, :roll: remélem kopp-kopp. A történet meg szinte rutinnak mondható egy normális fogyasztó védelem nélküli rendszerben. Nagy számokkal dobálózni feltételek nélkül....érdekes, hogy mindig este 6-10 között szakadozik? csak nem azért mert ilyenkor vannak fent a legtöbben.........
Félek hiszen Mexicoban hasonló cipőben lehetek mint Bosco ma, és csak a live timinggal kép nélkül kell közvetítenem, nem egy álom.

A futamról:
GRAT ISTI!!!!
GRAT dobogósoknak, TOMMY-nak és VOODOO-nak!
és mindekinek aki célbe ért.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. dec. 04, 2009 9:33 am

Köszönöm én is a versenyt, gratulálok mindenkinek! Először éreztem magam úgy az autóban ahogy az elvárható: különösebb erőlködés nélkül egész jó tempót tudtam menni és igazi kikapcsolódás volt minden kör. Persze ez köszönhető a remek ellenfeleknek és voodoo setup ötletének amiből sokat hasznosítottam a saját beállítás készítésénél.
Peter Rigo

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. dec. 04, 2009 12:08 pm

Ginger17 írta:Először éreztem magam úgy az autóban ahogy az elvárható
Marha érdekes, mert nálam ez a jelenség pont fordított! :?
Ahogy telik az idő és haladunk előre, egyre jobban szenvedek az egésszel. Pedig az lenne a logikus (mindig így van), hogy az ember egyre jobban szokja a cuccot, de vmiért most először érzem, hogy itt fordítottan működik nálam a dolog. A jelenség okát nem értem, mert pl. Monacon kaptam Metosztol set-et (amit köszönök), de nem hogy javulni nem tudtam vele, még körbemennem is nehezebb volt vele mint a saját tákolmánnyal. Ezért maradtam inkább a sajátnál...persze ha nem sérül a kocsim lehet 1-2 hellyel előrébb végezhetek, de max ennyi, mert a sérülés előtt is gyatra volt a tempóm.

Csak a statisztikákra tudok hivatkozni, melyek tökéletesen prezentálják nálam ezt a jelenséget:

Hotlap:
Hockenheim - 3. hely - 7 tized lemaradás az elsőtől
Interlagos - 7. hely - 9 tized lemaradás az elsőtől
Imola - 13. hely - 2,1 mp lemaradás az elsőtől
Monaco 16. hely - 2,5 mp lemaradás az elsőtől

Versenyek:
Interlagos - 7. hely
Imola - 8. hely
Monaco - 13. hely

Persze mind ez időrendben!

Marhára kíváncsi leszek, hogy mi lesz a következő versenyeken. Szerencsére vannak olyan pályák a naptárban, melyeket kedvelek, de ahogy elnézem ennél a MOD-nál ez mit sem számít....
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. dec. 04, 2009 12:13 pm

metosz írta:érdekes, hogy mindig este 6-10 között szakadozik?
Nem, délután is megszokott szakadni. Ulvar mondta egyszer, hogy azért mert torrenteznek a másik gépen, de amikor versenyzek nem torrentezik senki és még az időmérő előtt újraindítom a routert, tehát nem kéne elmennie a netnek.
Számomra érthetetlen miért megy el. Mióta van a jupiszinél ez a fájberpówer szeptember óta, azóta van ez a szakadásos dolog.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. dec. 04, 2009 12:29 pm

Átérzem Norbi fájdalmát, én is így szenvedek, rettegek hogy bármelyik pillanatban megszakadhat a net! Hál az istennek vagy a sorsnak nem tudom, komolyabb futamon még nem fordult elő 1 vagy 2 esetre emlékszem.

Futam előtt 20 perccel szakadt meg!!!! Nagyon paráztam, ráadásul amikor tálcára raktam a játékot ennél a modnál a 2. tálcára rakás után egyszerűen kifagy bejön hogy a videokártya driver blablabla játék nem indul amíg nincs resi...wááá kész kabaré. Van egy trükköm mostmár. A uTorrentet csak este hagyom bekapcsolva, így nappal nem szakad meg.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. dec. 04, 2009 1:02 pm

Norbi írta: Nem, délután is megszokott szakadni. Ulvar mondta egyszer, hogy azért mert torrenteznek a másik gépen, de amikor versenyzek nem torrentezik senki és még az időmérő előtt újraindítom a routert, tehát nem kéne elmennie a netnek.
Számomra érthetetlen miért megy el. Mióta van a jupiszinél ez a fájberpówer szeptember óta, azóta van ez a szakadásos dolog.
Szintén UPC és hasonló jelenség és Pécs! :)
Nekem is router van és ha megy a torrent max böngészni tudok semmi mást. Teljesen független, hogy arról a gépről nezek ahol megy a torrent v. a másikról. (MSN is felejtős ilyenkor)

Előfordult már nálam is, hogy router restart és no torrent és így is ledobott szerverről. Régen ilyet nálam se csinált, csak mostanában, így az én megoldásom ami eddig bejött (kopp kopp), hogy a másik gépből a verseny ideje alatt kihúzom a netkábelt, így a router csak annak a gépnek ad jelet, melyen megy az rFactor. Ugyan is azt vettem észre, hogy elég ha simán böngésznek a másik gépről, akkor is le tud dobni szerverről és szerintem ez nem router hiba hanem inkább UPC, mivel én is ősztől vettem észre ezt a jelenséget.
Ha meg tudod oldani, akkor próbálj kompromisszumot kötni a másik gépek használóival, hogy ez idő alatt ne tudjanak netezni. (mindképp ki kell húzni ott a netet, mert a win alapból tud frissíteni meg ki tudja mit csinálni, illetve egyéb programok is a használhatnak netet a háttérben)
Nálam így működik! ;)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. dec. 04, 2009 2:02 pm

Gadfly írta:
Norbi írta: Nem, délután is megszokott szakadni. Ulvar mondta egyszer, hogy azért mert torrenteznek a másik gépen, de amikor versenyzek nem torrentezik senki és még az időmérő előtt újraindítom a routert, tehát nem kéne elmennie a netnek.
Számomra érthetetlen miért megy el. Mióta van a jupiszinél ez a fájberpówer szeptember óta, azóta van ez a szakadásos dolog.
Szintén UPC és hasonló jelenség és Pécs! :)
Nekem is router van és ha megy a torrent max böngészni tudok semmi mást. Teljesen független, hogy arról a gépről nezek ahol megy a torrent v. a másikról. (MSN is felejtős ilyenkor)

Előfordult már nálam is, hogy router restart és no torrent és így is ledobott szerverről. Régen ilyet nálam se csinált, csak mostanában, így az én megoldásom ami eddig bejött (kopp kopp), hogy a másik gépből a verseny ideje alatt kihúzom a netkábelt, így a router csak annak a gépnek ad jelet, melyen megy az rFactor. Ugyan is azt vettem észre, hogy elég ha simán böngésznek a másik gépről, akkor is le tud dobni szerverről és szerintem ez nem router hiba hanem inkább UPC, mivel én is ősztől vettem észre ezt a jelenséget.
Ha meg tudod oldani, akkor próbálj kompromisszumot kötni a másik gépek használóival, hogy ez idő alatt ne tudjanak netezni. (mindképp ki kell húzni ott a netet, mert a win alapból tud frissíteni meg ki tudja mit csinálni, illetve egyéb programok is a használhatnak netet a háttérben)
Nálam így működik! ;)
Kösz a tippeket! Megpróbálom az öcsémet levakarni, majd valahogy a wowról :D

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. dec. 04, 2009 4:18 pm

Bedy írta:
sanya írta:Bocs de nem tudok jönni. Nem megy le a lázam 2 napja és teljesen kicsinált a rohadék. :evil:
Jó versenyzést!!!!
Höpp Höjj Sanyám ;)
A höppig már eljutottam ma! A lázam lement, már gurultam is pár karikát itt-ott! :wink:
Dietrich írta:Sanya 2 páleszt gyűrjél le. :)
Jobbulást.
Nincs itthon bazz..... :oops:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. dec. 05, 2009 5:32 pm

A lényeg, hogy Norbi tisztességgel leparkolta a technikát az edzésen...

Kép
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. dec. 06, 2009 2:21 pm

Bírói döntések a vonatkozó fórumba, kérjük a döntések tudomásul vételét! :wink:

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. dec. 06, 2009 4:20 pm

Mexicora egy kis kedvcsináló ? :D

http://www.maszim.hu/tvSAVE.html
Start Me Up

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. dec. 06, 2009 10:23 pm

Bedy írta:Mexicora egy kis kedvcsináló ? :D

http://www.maszim.hu/tvSAVE.html
És itt is:
http://www.maszim.hu/tv.html
Start Me Up

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » hétf. dec. 07, 2009 4:02 pm

Mielött megint elfelejtenék jelentkezni:
8)

G. 8)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. dec. 07, 2009 4:12 pm

Genyó Kapitány írta:Mielött megint elfelejtenék jelentkezni:
8)

G. 8)
Lefutod mégegyszer bekker? :mrgreen:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. dec. 07, 2009 4:30 pm

Genyó Kapitány írta:Mielött megint elfelejtenék jelentkezni:
8)

G. 8)
8) Mi azért Mexicoban várunk rád.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. dec. 07, 2009 5:43 pm

Genyó Kapitány írta:Mielött megint elfelejtenék jelentkezni:
8)

G. 8)
Ez nem ér! Így könnyű győzelem lesz :D :D

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég