Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » pén. ápr. 23, 2010 9:41 am

Norbi írta:Annyit lehagytam, hogy én nem észleltem a leírtakból egyetlen egy bugot sem :shock:
itt 1 példa egy "apró" bugra, ami hazavágta a kocsimat (nem a legjobb vidi, csak gyorsan összecsaptam)

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/pC-3FHW3shQ&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/pC-3FHW3shQ&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 23, 2010 9:45 am

gabf1 írta:
Norbi írta:Annyit lehagytam, hogy én nem észleltem a leírtakból egyetlen egy bugot sem :shock:
itt 1 példa egy "apró" bugra, ami hazavágta a kocsimat (nem a legjobb vidi, csak gyorsan összecsaptam)

pontosan! ezt találtam meg én ;)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » pén. ápr. 23, 2010 1:19 pm

Norbi írta:
Dietrich írta:
Norbi írta:Annyit lehagytam, hogy én nem észleltem a leírtakból egyetlen egy bugot sem :shock:
fenn voltál TS-en a kvali kezdete elött kb. fél órával? akkor mondtuk (Voodoo, Gstyle, Moda és én) hol vannak ilyen kiálló részek.
Fent voltam, de valószínű nem arra koncentráltam :)

Ginger, miért nem adjátok a pályák tesztelését Spiczinek? Ő mindig a bugokat keresi először, hogy hogyan lehet a pályán kívülre menni :D

Megvolt mind2, nagyon le vagy maradva.
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. ápr. 23, 2010 1:35 pm

HOGY NE AZ ÓVÁS TOPICOT TÖLTSEM KI!

Légyszíves Gadfly a mi esetünket vizsgálva nézd meg azt ahogy Spiczi és Zoli oldotta meg egymás közt ugyanott egy hasonló feladatot. A replay idő szerint 29:50nél van.

Csak ennyi. De ha így kell védekezni ahogy te csináltad nekem az is jó.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. ápr. 23, 2010 2:29 pm

@ gabF1

Ez már szinte túlzás. Ha vki ennyire közel jön ki a betonfalhoz viszonyítva egy kanyarból, az ne csodálkozzon az ilyesmin. Egy real autó nem akadna el, de, hogy ez nem egészséges, az is tuti. Én is ezt szívtam meg, de a dolog tanulható. Az tisztán látszik, hogy a palánkok illesztésénél vannak a gondok és az iDT mesterei elég szar munkát végeztek ezen a téren, ellenben nem tudom, hogy ez javítható-e? Remélem Tommy segít. Mindenesetre a téli szezonban nem ezen a pályán lesz a Long Beach GP, ezt most megigérhetem.

@ Dietrich

A hupplikra vonatkozóan meg úgy gondolom, hogy ha ti egy onboard felvételről állapítjátok meg, hogy hol van hupli egy pályán és hol nincs, akkor ahhoz csak gratulálni tudok. Én azon csak azt láttam, hogy kitépi a versenyző kezéből a kormányt a pálya, mert egy folyamatos hupplihalmaz az egész. Ennyi erővel Tommy pályája a másik véglet, mert a valósághoz képest az egy tükörsima aszfaltra sikeredett, ami mint azt tudjuk koránsem az....

Egyébiránt az Atlantic mod felfüggesztés modellje sem egy leányálom. Miamiban képtelenség normálisan ráfordulni a célegyenesre, mert elrepkednek az autók, míg az Indy'95 autóval ez simábban ment. Szóval sztem ott nem a pálya, hanem a mod volt a hibás, ergo a mod tesztre alkalmatlan.

A huppli, nem huppli kérdést különben pedig le kellene zárni, mert nincs az a módszer amivel te ezt le tudod ellenőrizni Dietrich, má' bocsá a szemednek meg nem hiszek. Ellenben el vagyunk kényeztetve az ilyen pályákka mint Lb, mert van belőle 3-4 verzió is, míg a többi pályához nincs ennyi alternatíva... ezt az LB-t meg már többen mondták priviben, hogy ne cseréljük, mint ahányan azt, hogy cseréljük... én meg erre így döntöttem: meg is szívtam. Erről ennyit.

Az egyesület álláspontja egyébként ezen a téren a 2008-as Iowa eset óta egyértelmű: ha ismert a hiba és ez publikussá válik, akkor ez pályaadottságnak tekintendő, amivel együtt kell élni (mint a sínek san josé pályán). Ellenben mint azt többször említettem tanultunk az esetből. Konzekvencia levonva - minden téren.

Jó felkészülést Kansasre!
Peter Rigo

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. ápr. 23, 2010 5:55 pm

Gadfly!

Neked is tartozom egy hatalmas elnézés kéréssel, mert ott elnéztem a féktávot:((((
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szomb. ápr. 24, 2010 7:14 am

A közvetítést mikor lehet letölteni?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. ápr. 24, 2010 8:01 am

A VERSENYBÍRÓI DÖNTÉSEK A VONATKOZÓ FÓRUMBA KERÜLTEK.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. ápr. 24, 2010 11:42 am

VB DÖNTÉSEK FRISSÍTVE
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. ápr. 24, 2010 1:25 pm

Bocsásson meg mindenki, de ez nevetséges!

Ezt a bíráskodás dolgot nem tudom ki végzi IndyCarnál, de legyen kedves bekeményíteni és azt se bánom ha -30 pontos büntetést kapok de basszus ha valaki 1 futamon 2 oltári hibát is vét, vagy csak 1 egyszer egy olyat másik féllel szemben hogy tönkre teszi az egész futamát legyen már kedves MEGBÜNTETNI ÉS NE legyetek nyuszik büntetni! 3. éve ez megy, büntessetek keményen vagy sehogy! Figyelmeztetés, meg tologatjuk halogatjuk...ennek nincs értelme!
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. ápr. 24, 2010 1:32 pm

Ginger, jó fájlokat töltöttem fel?

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » vas. ápr. 25, 2010 6:32 am

Mé' mindig az én LOG filejaimat kéritek? Megmondom én a nélkül is hogy csítelek :lol:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. ápr. 25, 2010 7:49 am

@ Norbi

Igen, ezek kellenek. :wink:

@ MoDa

A rajtszámokat sorsolják... te meg mázlista vagy.
Peter Rigo

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. ápr. 25, 2010 8:47 am

MoDa írta:Mé' mindig az én LOG filejaimat kéritek? Megmondom én a nélkül is hogy csítelek :lol:
én is megmondom enélkül hogy csítelsz :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. ápr. 26, 2010 7:01 pm

gstyle írta:Gadfly!

Neked is tartozom egy hatalmas elnézés kéréssel, mert ott elnéztem a féktávot:((((
Nincs semmi baj! Akkor picit frusztrált a dolog, de most már egyáltalán nem is érdekel. Éppen ezért vissza is fogom vonni az óvásom, mert feltételezhetően az ítélet rajtam úgyse fog segíteni, Neked meg minek rontsam el vele a versenyed, hiszen legalább végig tudtál menni....
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. ápr. 26, 2010 7:03 pm

Gadfly írta:
gstyle írta:Gadfly!

Neked is tartozom egy hatalmas elnézés kéréssel, mert ott elnéztem a féktávot:((((
Nincs semmi baj! Akkor picit frusztrált a dolog, de most már egyáltalán nem is érdekel. Éppen ezért vissza is fogom vonni az óvásom, mert feltételezhetően az ítélet rajtam úgyse fog segíteni, Neked meg minek rontsam el vele a versenyed, hiszen legalább végig tudtál menni....
Hopp, ahogy látom, már frissítve lett a döntés. Lényeg, hogy nem voltak Veled szigorúak a bírok.. ;)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » kedd ápr. 27, 2010 4:31 pm

MoDa írta:Mé' mindig az én LOG filejaimat kéritek? Megmondom én a nélkül is hogy csítelek :lol:
Nem ez a kérdés, ezt mindenki tudja. A hogyanra nem tudtak még rájönni, azért kérik be mindig a tiédet, hátha hibázol.:D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd ápr. 27, 2010 4:58 pm

aki utolsó attól nem kérik.. 8)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szer. ápr. 28, 2010 2:38 am

Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. ápr. 28, 2010 4:24 pm

morfi írta:http://media.simsporttv.com/Maszim_Indy ... each_0.wmv
Elnézést a késlekedésért :oops:
Metosz ezt nagyon benézted az elején "itt sohasem rendeztek F1-t"

egész pontosan 1982-ig rendeztek majd 1983-tól van amcsi ow IC/CART/CC/IC

a vonalvezetés változott LB-ben nagyon sokszor.

az utolsó F1 verseny.

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/O4Hb3MDG-Aw&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/O4Hb3MDG-Aw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. ápr. 28, 2010 4:28 pm

Dietrich írta:
morfi írta:http://media.simsporttv.com/Maszim_Indy ... each_0.wmv
Elnézést a késlekedésért :oops:
Metosz ezt nagyon benézted az elején "itt sohasem rendeztek F1-t"

egész pontosan 1981-ben rendeztek utoljára..82-ben nem volt se F1 se iC majd 1983-tól van amcsi ow IC/CART/CC/IC

a vonalvezetés változott LB-ben nagyon sokszor.
A szart egyáltalán nem néztem be, megrökönyödve álltam az F1 stat előtt, tudván, hogy Lauda említette, hogy itt versenyzett. Egyszerűen hittem a szememnek és az adatokanak és sok más emberrel ellentétben belátó voltam, hogy esetleg roszzúl tudom. 8) Pedig tökéletes vagyok nem is értem miért, fogadtam el a statisztika adatait.


http://www.statsf1.com/de/grand-prix-ve ... aaten.aspx



na erre varjunk gombot. Amerikai nagydíjak között egyszerűen kimarad, ahogy a közvetítésben is mondom ez az adat. ennyi. PONT
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. ápr. 28, 2010 4:38 pm

ez szar stat ;)

ezt nézd

http://www.f1db.com/exec/section/grandp ... by_country

keresd ki az USA részt és ott megtalálod.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. ápr. 28, 2010 4:50 pm

egyébként Penske 1976-ban indult itt a csapatával Citibank Team Penske néven és John Watson volt a versenyzője..nem ért célba
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. ápr. 28, 2010 4:50 pm

Óriás császár vagyok!

Lauda győzelem 82-ben LongBeachben. :twisted: :twisted: :twisted:

Kicsit tudok!

http://www.statsf1.com/de/1982/etats-unis-ouest.aspx

ez valami statisztika kezelési hiba. :roll: mert vannak a rendszerben Long Beaches adatok csak az amcsi nagydíjakhoz nem helyezi be. pilótákon dátumokon keresztűl viszont elérhető.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. ápr. 28, 2010 4:55 pm

Las vegas sincs rajta azon a staton..Metosz használd azt amit belinkeltem :wink:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. ápr. 28, 2010 5:10 pm

Dietrich írta:Las vegas sincs rajta azon a staton..Metosz használd azt amit belinkeltem :wink:
Mert azt hiszed, hogy a '91-es Phoenix verseny rajta van?
Tényleg dobd ki ezt a statot metosz. :D
Tisztességes statisztikákat csak az amcsik tudnak gyártani.
Peter Rigo

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég