Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
japana
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: hétf. nov. 02, 2009 2:29 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: japana » pén. máj. 07, 2010 5:27 am

Brenor írta:
japana írta:Üdv! Mintmár elmondtam az Aida utáni javítások sokat javítottak a laggoláson és szinte teljesen akadásmentesen tudtam le a Suzukai futamot. Viszont ezt csak úgy tudtam elérni, hogy nem voltam fent TS-n(:oops: ) , mert amint felmentem azonnal rohadtul akadt már 10 embernél is. És ez már korábban is előjött. Esetleg valaki tudja mi lehet a gebasz?
A grafika full minimumon volt? Főként a speciális effektek a fontosak az ne alacsonyon, hanem kikapcsolt állapotban legyen, mert pl a füst leterhelei erőteljesen a gépet.
Ha így se jó sorba nyomd le ezt a 3 lépést amíg jó nem lesz:
1. Vírusirtás az egész gépen a legrészletesebben
2. rFactor reInstall
3. Format C:
Ha még a 3. után se jön rendbe akkor ott hardvergondok vannak.

Szerintem..........
A vírus nincs. rFactort nemrég reinstalláltam. A grafikai cuccokat levettem, de akkor még amit mondtál azt is. De hát akkor is alapból nagyon jó, de bármi is van a TS miatt csak nem kéne akadnia.
Kép

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Hozzászólás Szerző: b05co » pén. máj. 07, 2010 5:37 pm


Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. máj. 07, 2010 6:12 pm

japana írta:
Brenor írta:
japana írta:Üdv! Mintmár elmondtam az Aida utáni javítások sokat javítottak a laggoláson és szinte teljesen akadásmentesen tudtam le a Suzukai futamot. Viszont ezt csak úgy tudtam elérni, hogy nem voltam fent TS-n(:oops: ) , mert amint felmentem azonnal rohadtul akadt már 10 embernél is. És ez már korábban is előjött. Esetleg valaki tudja mi lehet a gebasz?
A grafika full minimumon volt? Főként a speciális effektek a fontosak az ne alacsonyon, hanem kikapcsolt állapotban legyen, mert pl a füst leterhelei erőteljesen a gépet.
Ha így se jó sorba nyomd le ezt a 3 lépést amíg jó nem lesz:
1. Vírusirtás az egész gépen a legrészletesebben
2. rFactor reInstall
3. Format C:
Ha még a 3. után se jön rendbe akkor ott hardvergondok vannak.

Szerintem..........
A vírus nincs. rFactort nemrég reinstalláltam. A grafikai cuccokat levettem, de akkor még amit mondtál azt is. De hát akkor is alapból nagyon jó, de bármi is van a TS miatt csak nem kéne akadnia.
Ugyan ez van NF1B-ben Aflac-el is. Mondjuk Neki nem túl erős a gépe. Nem lehet, hogy Nálad ez a szitu?

Amúgy végső megoldásnak én is Brenor 3. pontját javasolnám, mivel ki tudja milyen kis maradék alprogramok vannak a gépeden, melyek a netet v. a procidat "csesztetik" és ez már lehet sok a gépnek, ha a TS és az rF is megy mellette :?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég