Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » vas. máj. 16, 2010 7:03 pm

morfi írta:
Adam Jonas írta:Szeretném megköszönni mindenkinek, aki már a felvezetőkörtől sikeresen tönkretette a futamomat, a leszorításos-megpördítéses előzéshez meg külön grat Morfinak, nagy "bravúr" volt! ;) Ha már tudod, hogy retek gyors vagy, akkor várj türelmesen a sorodra. :)

Az meg, hogy valaki felvezetőn elkezd 120-szal "gurulni", van előtte 100 méternyi hely, de lesatuzza a féket, ahhoz meg külön csak gratulálni tudok. Nem haragszom érte, de úgy gondoltam, hogy itt ennyire tekintettel vagyunk a másikra, hogy ilyet nem játszunk. De úgy látszik, most tévedtem. :)
Külsö íven voltam, a fal miatt pördültél meg.

u.i.: Ha már tudom hogy retek gyorsan jön mögöttem akkor inkább elengedem szegény párát ha már mellettem van...
Ezt most komolyan mondod? Versenybe voltunk ember, nem leköröztél. :oops: Egyébként meg hogy kezdtél behúzni az ívre, a kerekedben (is) megakadtam, erről ennyit.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. máj. 16, 2010 8:04 pm

Fúú bocsi Spike annál a kanyarnál..Valaki keresztbevágott egy bömbit előttem,annak nekimentem és azt láttam a visszapillantóba hogy 360at tol le a levegőbe,visszanéztem hogy valami nagyobb baleset lett-e,és ezért neked mentem :oops: :oops:
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » vas. máj. 16, 2010 8:07 pm

Adam Jonas írta:
morfi írta:
Adam Jonas írta:Szeretném megköszönni mindenkinek, aki már a felvezetőkörtől sikeresen tönkretette a futamomat, a leszorításos-megpördítéses előzéshez meg külön grat Morfinak, nagy "bravúr" volt! ;) Ha már tudod, hogy retek gyors vagy, akkor várj türelmesen a sorodra. :)

Az meg, hogy valaki felvezetőn elkezd 120-szal "gurulni", van előtte 100 méternyi hely, de lesatuzza a féket, ahhoz meg külön csak gratulálni tudok. Nem haragszom érte, de úgy gondoltam, hogy itt ennyire tekintettel vagyunk a másikra, hogy ilyet nem játszunk. De úgy látszik, most tévedtem. :)
Külsö íven voltam, a fal miatt pördültél meg.

u.i.: Ha már tudom hogy retek gyorsan jön mögöttem akkor inkább elengedem szegény párát ha már mellettem van...
Ezt most komolyan mondod? Versenybe voltunk ember, nem leköröztél. :oops: Egyébként meg hogy kezdtél behúzni az ívre, a kerekedben (is) megakadtam, erről ennyit.
Jah, igazad van csak kiváncsi voltam hogy fogsz reagálni. Megkértek a srácok hogy csináljunk már egy kis balhét. :wink:
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Buksi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 5:17 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Buksi » vas. máj. 16, 2010 8:13 pm

Srácok azzal lehet valamit csinálni h legalább a közvetítés ne szaggasson? :)
Mert végignéztem, és kár h az egész színvonalat csak a képi megjelenés rontja le, mert am a közvetítés msot sztem nagyon ottvolt.

Valami grafikai patch vagy valami amivel kissebb lenne a szaggatás szerveren és a közvetítés közbe is esetleg? Jólenne megoldani, mert ez miatt vannak a koccanások és a közvetítésből is levesz sajna... :?
Kép

Avatar
Buksi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 5:17 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Buksi » vas. máj. 16, 2010 8:20 pm

nem akarok okoskodni, csak javasolni inkább, de sztem Bedy gépén lehetne lejebb venni a grafikát...speciális effekteket és pálya és pilóta részletességeket is, és talán legalább a közvetítés nem szaggatna.

Vagy valami megoldás csak van rá... mert így sok nézőt elriaszt a falba meg tengerben menő autók látványa...

Igaz a vége felé jobbolt, de akkorse volt teljesen szaggatásmentes.
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. máj. 16, 2010 8:36 pm

Buksi írta:nem akarok okoskodni, csak javasolni inkább, de sztem Bedy gépén lehetne lejebb venni a grafikát...speciális effekteket és pálya és pilóta részletességeket is, és talán legalább a közvetítés nem szaggatna.

Vagy valami megoldás csak van rá... mert így sok nézőt elriaszt a falba meg tengerben menő autók látványa...

Igaz a vége felé jobbolt, de akkorse volt teljesen szaggatásmentes.
Keresd a gépedben a hibát. A felvétel az felvétel, ahoz nekem semmi közöm, miután az adásnak vége.
A lagot meg nem tudom mi okozta.
Start Me Up

Avatar
Buksi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 5:17 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Buksi » vas. máj. 16, 2010 8:53 pm

Bedy írta:
Buksi írta:nem akarok okoskodni, csak javasolni inkább, de sztem Bedy gépén lehetne lejebb venni a grafikát...speciális effekteket és pálya és pilóta részletességeket is, és talán legalább a közvetítés nem szaggatna.

Vagy valami megoldás csak van rá... mert így sok nézőt elriaszt a falba meg tengerben menő autók látványa...

Igaz a vége felé jobbolt, de akkorse volt teljesen szaggatásmentes.
Keresd a gépedben a hibát. A felvétel az felvétel, ahoz nekem semmi közöm, miután az adásnak vége.
A lagot meg nem tudom mi okozta.

Akkor lehet h csak a felvétel szaggat? Élőben nem szokott? mert ha így vana kkor természetesen nem szóltam.... viszont az tény h a felvételes az szaggat a lag-tól függetlenül is...
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 16, 2010 11:23 pm

Több fontos döntést kell meghoznunk, mert ez így nem mehet, sajnos nekem nem volt laggom talán mert közelebb vagyok a szerverhez de mindenképpen úgy gondolom, hogy a szervert érő támadások úgymond nem érnek a "ping killer" használata óta. Ennek ellenére mivel elhanagyoltuk, régóta nincs restartolva illetve egy kiló frissítést kellene telepíteni.........a rendszeres karbantartást újra szervezzük.


Magáról a versenyről pedig annyit, hogy sok elnézést kértem az elején, de a visszajátszást megtekintve, annyira nem voltam ludas a dolgokban, sajnos az első kanyart mivel bőven akartam helyet adni elba, a kis kanyarokban is volt egy ütközésem de a végén aszem a keresztben álló Spikenak rongyoltam ezerrel, akit esélyem se volt kikerülni. Szárnyaszegetten folytatva kerestem a menekülést a mezőny elől, ami sajnos Gadfly esetében nem sikerült. Felzárkózás annyira jól sikerült az első körös box után, hogy a végén Aflaccal akadtam össze és az 5. helyért küzdhettem, Aztán Aflac nekem túl sokat lassított az elnyújtott balban, és így megpöcköltem, szerencsére csak én pördültem meg, nem lett nagyobb gond, illetve csak annyi, hogy a 6. hellyel be kellett érnem.
Ezúton is kösz mindenkinek akivel így vagy úgy csatáztunk.

Mivel a versenykép első sorban az első körben, de utána sem volt megfelelő és ez nem tudtható be a lagnak ami pár embernél felépett, Gadfly-al azt beszéltük meg, hogy besegítünk a versenybíróknak és értekezünk a futamról. Erre a hivatalos tesztidpontben szerdán kerülhet sor, amennyiben az időpont Tom-nak és Edének megfelel.

Minden bizonnyal változtatások lesznke a szabályokban pl. a TS3 használat terén, kérlek kövessétek a fórumot!

A futammal kapcsolatosan az adatok hírek miazmás frissítve, óvni a késés miatt szerda este 22.00-ig lehet, a szerverreplay alapján.

GRATULÁLOK A DOBOGÓSOKNAK!

ÉS KÖSZI A KÖZVETÍTÉST BEDYNEK, SANYÁNAK ÉS BODZZZÁNAK!
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 52 vendég