Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. jún. 25, 2010 10:22 am

Ulvar írta:Az igen...

Hát nem gyengén ideges vagyok, de ezek után a tiszteletet senki ne várja el tőlem.

...ha nem váltottam ívet nem én voltam a hibás ezt tessék megnézni...

...és egy lekörözött versenyző próbált 1 percen belül kibaszni az élen csatázó 4 pilótával, fantasztikus...
Ulvar!

Én abban hiszek, hogy egy idegállapot nem befolyásolhat olyan dolgokat,mint például a tisztelet. :roll:

Sanya nagyon találóan írta Dzsibinek, én is ellpom tőle ezt a kifejezést, ne nyöszörögj, óvd meg férfi módjára.

Én abban is hiszek, hogy a nézeteltérések, kérdéses szituációk tisztázásának legkorrektebb módja az óvás. És nálam ez sosem személy elleni támadás, de valószínűleg mindketten másképp látjuk a történteket, döntsön egy független testület.

Veled továbbra sincs semmi problémám, sem személyes, sem a versenypályán tanúsított magatartásoddal. Abban is hiszek, hogy ez a későbbiekben sem fogja átszabni a rólam kialakult képet benned.
Az utolsó rajt nálam már nem fért bele a korrekt viselkedésbe, és mivel a következő ütközésünkről is másképp vélekedünk, ezt is kivizsgáltatom. Nem azért hogy Téged megbüntessenek, hanem hogy tisztázzam a felelősségem abban a szituációban.
Tehát óvást nyújtottam ba a fenti két eset tisztázására. Lehet hogy győztesként ezt nem illik, de szerintem ez így helyes.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. jún. 25, 2010 12:57 pm

Mivel nincs szerver replay tök mind1 nem? Most a replayem vagy te replayed alapján vizsgálhatják annyira felesleges hogy csak na! Tegnap nem voltál kérdeztem mindenkit hogy ők hogy látták az esetet ott abban a pillanatban, és nem volt semmi én biztosan direkt nem fogok emberre húzni akkora tapló MÉG szerencsére nem vagyok. Kiírta a rendszer hogy túl gyorsan gyorsítottam abban a szent pillanatban nem fékeztem hanem elvettem egy tized másodpercre a gázról a lábam valamint remélem nem váltottam ívet, emlékeim szerint nem, de ha igen akkor nem kell óvás se mert jár a bünti :D az már -30 xD. Valóban nehéz úgy rajtolni hogy a rendszer ne büntessen és még megpróbáljam tartani a pozíciót, főleg 6 körre, de még azért is felesleges óvást benyújtani mert 1, nyertél 2, ha galiba van / volt akkor mind2en vagy csak én hibáztam aminek a büntetés részét a pályán meg is kaptam azzal hogy még dobogón se végeztem + kiléptem a levezető alatt amit jeleztem Gingernek utólag és így 2 figyelmeztetés = -10 pont. Óvás csak a te részedről annak tisztázása érdekében lehet ami miatt majdnem kiestél a legvégén és ez természetes. Bár régen engem azért cseszett le valaki mert minek nyújtok be óvást ha megnyertem :).

A lényeg mindig én jövök ki vesztesként már elfogadtam az évek során :).
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. jún. 25, 2010 3:47 pm

Nos. Sajnos verseny elején volt egy hibám és megforogtam , autó bal oldalát sárgába tettem. Nem nagyon értem mi történt azaz csak sejtem túlkormányzott volt a kocsi és ahogy a felső ívről fordultam rá a kanyarra eltűnt a tapadás ami szoktalan volt mert amikor teszteltem ilyet nem nagyon éreztem a kocsin.

Vissza estem a végére onnan próbáltam autózgatni , majd amikor Gstyle mögé érkeztünk Moda-t próbáltam belőni magamnak mint jó tempót menő versenyző , de nem értem el , mert Gstyle meg Zsozsesz úgy gondolta 130 körrel a vége elött a 15. helyen hogy jobb ha lassan megyünk és csatázunk , meg lecsúszkálunk az ívről másikat veszélyeztetve (Gstyle) ... El is rántottam itt már baromi mérges voltam épp hogy nem forogtam meg nem is tudom hogy tértem vissza a pályára , ekkor jegyeztem meg hogy jobb is így hogy kiszakadtam abból a csoportból. (nos mint utóbb kiderült nem volt jó). Természetesen utól értem a totymorgó brigádot muszály volt tolni meg lassúak is voltak mert Gingerék jöttek mögöttem és nem szerettem volna kört kapni főleg hogy legalább 20 korrel több benyám volt mint nekik és tudtam jönni fog egy sárga ha lepitelnek és ez számomra kánaán lett volna a sérült kocsival. mind1. ekkor kicsit korán jött is a sárga de jó volt a helyzet . Beálltam Tommy mögé és állítgattam a boxtaktikát mert levette 4 literre amit cseszegetnem kelett , g25 lévén a billentyűzettel szenvedtem és nem figyeltem igazán mi történik elöttem a pitet számolgattam. Egyszer csak arra lettem figyelmes RPeti és a mezőny elkezd minket előzni se szó se beszéd , azután hogy szóvá tettük Tommy meg én is, eszméltem mi történik egyből kiosztotta a büntit a gép szokásos üzi -1 kör itt nem értettem a dolgot és rossz hibát feltételeztem . Eközben hangoztatta Peti hogy a paci kár mögé kell menjen de ez későn volt mert ahogy ők megelőztek minket ahogy ezt írtam átlépték a rajt/cél vonalat azért büntetett/sorolt vissza minket. Ekkor tele lett a hócipőm és ESC .

Javaslatom lenne továbbá a szabályok modosítására :

1; A box behajtásával szórakozó embereket súlyos büntetést kérnék beiktatni. (itt megjegyezném ha a pályán a vonal mellé megy nem zavaró - veszélyes a dolog, de amikor a volal alá kolbászol le és kirántja a pályára hogy ő mégse megy be ez a része veszélyes . Ezen a versenyen Dietrich volt elöttem konkrátan aki ezt csinálta nos mi mentünk be a pitbe és majdnem megbüntetett miatta. Szóval ezt szabályozni kéne.

2; Másik problémám. Sárga alatt pozició visszavétele kit hova ír stb.. Azért van a kibaszott ts többek között , hogy mielött elmész , bevégsz valaki elé , mellé szólj neki hogy nekem kell oda mennem( lásd dietrich Ginger és köztem csak úgy nagyba elviharzott én meg csak kamilláztam hogy mivan) vagy szólni hogy ti hülyék menjetek körbe , mert nekem kell a pacikár mögé állni (lásd Rpeti meg a többiek..) nem megelőzni csak úgy mindenkit , mert nekem azt írja. Lehet másnak is azt írja ahogy erre sok példa van. Szóval indítványoznék egy ilyet is ha valaki poziciót akar sárgánál visszavenni átvenni stb. ts-en közölje azt a többiekkel hogy tudjanak reagálni rá.

Zsozsesz és az esetünkben óvni nem fogok , hihetetlen hogy senki nem vette ezt észre hogy fel kéne zárkózni a többiekre....

Grat a győzesnek mondjuk nem tudom ki nyert.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára voodoo pén. jún. 25, 2010 4:40 pm-kor.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 25, 2010 4:30 pm

Ulvar írta:A lényeg mindig én jövök ki vesztesként már elfogadtam az évek során :).
Ez nekem annyira ismerős szöveg...... hmmm. :roll: :P

A lényeg az, hogy nézd meg te is amit Peti óvott és nyugodtan, higgadtan írd le mit gondolsz a szituációkról. A versenybírók meg majd eldöntik, hogy mizu. :wink:

Visszanéztem és sztem annyira nem volt vészes a dolog...... amikor picit elhúztatok Petiéktől előre kellett volna engedned Zsolteeet (igaz, hogy lekörözött - ebben igazad van, de gyorsabb volt válad és szvsz ezt ki kellett volna használnod) és most tutira mondom neked, hogy te örülnél a győzelemnek.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 pén. jún. 25, 2010 5:14 pm-kor.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 25, 2010 4:44 pm

Megfontoljuk voodoo... a következő oválig van egy kis időnk, de a pit kiállásos rámozdulások valóban sülhetnek el rosszul is. Készülőben van egy szabálykiegészítés csomag - az előző versenyek rengeteg tanúlsággal szolgáltak, elképzelhető, hogy az említett dolgok szankcionálására kitalálunk valamit.

Engem inkább az szomorít el, hogy mi a bánatnak kellett (mérgedben) megállnod a pályán, holott ezt a szabályzat szigorúan tiltja..... és elég rendesen bünteti is. :roll:
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. jún. 25, 2010 5:37 pm

Ginger 76 kör volt azokban a gumikban :S. el voltak kopva. Nem tudtam volna tartani a tempoját, se így se úgy, lehet hogy gyorsabb volt, de lehet hogy én gondolkozok túl megfontoltan mióta kaptam régebben fűt fát, hogy utolsó körökben nem harcolok ha le vagyok körözve.

Abból a szempontból érteném meg Zsolti reakcióját ha orbitális pozíció harc ment volna a környéken, de ezt metosszal megbeszéltem azt a verziót félig meddig el is fogadtam, de ... mind1.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. jún. 25, 2010 5:39 pm

Nem tudok erre mit mondani , így jártam.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jún. 25, 2010 5:50 pm

"meg lecsúszkálunk az ívről másikat veszélyeztetve (Gstyle)"

Ezért bocs Voodoo. Nem volt szándékos.
Igazából engem nem nagyon érdekelt az előbbre jutás, mert ezzel a mod-al nem tudok oválon menni rendesen. Mi sem jelzi jobban, hogy tavaly ugyanitt 7. lettem, most utolsó. Íg bőszen küzdöttem a 13. helyért:)
Persze elismerem ez neked nem volt a legjobb.
De ne aggódj, jelenleg azon gondolkodom, hogy nem fogok idén már ezzel a mod-al oválon menni, így zavarni sem foglak:)

De ugyanezeket én is kaptam, de már fel sem veszem, főleg hogy a szándékos blokkolásért sem jár bünti;)) (bocs Ginger:)) )
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. jún. 25, 2010 6:19 pm

Nem haragszom rád Gstyle tudom hogy nem volt szándékos csak akkor voltam feszült sőt az egész napom olyan volt ez van.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. jún. 25, 2010 6:30 pm

1; A box behajtásával szórakozó embereket súlyos büntetést kérnék beiktatni. (itt megjegyezném ha a pályán a vonal mellé megy nem zavaró - veszélyes a dolog, de amikor a volal alá kolbászol le és kirántja a pályára hogy ő mégse megy be ez a része veszélyes . Ezen a versenyen Dietrich volt elöttem konkrátan aki ezt csinálta nos mi mentünk be a pitbe és majdnem megbüntetett miatta. Szóval ezt szabályozni kéne.

nem szórakoztam nem szokásom..egyszerűen elbasztam a kiállást mert menet közben állitotam a dolgokon aztán azon vettem észre magam telibe kúrnám a falat szemből ami a pitet választja el a pályától..ennyi történt.
a pit kiállással Moda szokott szórakozni nem én.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » pén. jún. 25, 2010 7:01 pm

Papa, ne idegesíts fel. 2x csináltam Indy tesztversenyen.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. jún. 25, 2010 7:23 pm

kölkök nem csak ott korábban :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jún. 25, 2010 8:18 pm

Sajnos nem volt időm tesztelni a versenyre, így a napján töltöttem le a pályát. Sok reményt nem fűztem hozzá (sőt nagyon el sem akartam indulni), de végül mégis megtettem. :) Időmérő uccsó hely! (nem is vártam most magamtól többet)
A futamon gyorsan nem, de stabilan szépen tudtam menni. Szépen feljöttem a 2. helyre is és bíztam egy jó versenyben. Sajna mellettem sem áll a szerencse, mert a Voodoo által említett incidens engem is érintett, így a gép szanaszét büntetett és még egy áthajtásost is kiszabott rám. Mindezt úgy, hogy hatalmas lehetőség állt előttem mivel nem kellett Gingerékhez hasonlóan kimennem zöld alatt pitelni és az autómon sem volt semmi sérülés. Ekkor én is gondolkoztam egy ESC-en, mert totál elment a kedvem, de végül büszkeségből végigmentem. Ekkor már inkább a meccsre koncentráltam és akit tudtam elengedtem...

Gratula a győztesnek és mindenkinek, aki célba ért!

@Gstyle
Tudom mit érzel, hiszen hasonló cipőben vagyok én is. Marhára nem jön itt össze semmi Indyben. Amikor végre lehetőségem lenne egy jó eredményre, akkor tuti, hogy vmi tőlem kívülálló hiba miatt szívom meg. (ez már tendencia itt, akár ovál, akár road) Ettől független lesz@rom ezt az egészet, és csak azért is lenyomom ezt a szezont amennyire tudom! :twisted:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. júl. 01, 2010 6:43 pm

A bírói döntések a vonatkozó fórumba kerültek.
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. júl. 01, 2010 8:53 pm

Nem fogadom el a büntetést és bojkottálni fogom a futamot abban a helyzetben ha nem módosítja a bírói testület a büntetést vagy nem magyarázza meg hogy milyen alapon mondja hogy én direkt húztam rá az autót RPetire.

1, nincs szerver replay magyarul saját replay alapján néztétek meg a dolgot ami kapásból már nem valós.
2, Nem kérdezett meg az üggyel kapcsolatban senki, másokat ilyenkor faggattatok.
3, Még egyszer leírom ha nem módosítjátok a büntetést pont levonásra akkor a következő futamot bojkottálni fogom nem is kicsit, én nem leszek az új szabályoknak a tesztelő büntetendője ahogy már 2 éve, kicsit bele untam ebbe a dologba
4, Ha direkt akartam volna kilökni akkor nem így teszem, hanem akkor meg is forog Peti úgy hogy célba se ér, csak hogy én ekkora paraszt nem vagyok és én is ember vagyok és hibázhatok 80 kör óta fent lévő gumival jó hogy lecsúszik az ember az ívről úgy hogy hót ideges mert mindenki az ő helyére pályázik!


Utoljára mondom amennyiben nem módosítjátok vagy törlitek a büntetést keményebben kell fellépnetek ellenem, És ezt nem net huszárként mondom hanem remélem a bírói testület tagjai ott lesznek 14-15én mert ott is szeretném a szemükbe mondani!

Ha nem tetszik a stílus ahogy leírtam sajnálom én nem nevetek most majd fogok később hogy a lelkiismeretem megnyugodjon. Még egyszer mondom ez az egész bírói testületnek szól!!!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. júl. 01, 2010 9:21 pm

@ Ulvar

Sztem nyugodj meg és ne fenyegetőzz, mert először is kiröhögteted magad, másodszor pedig butaságokkal ámítod a társaságot, ezt te is jól tudod.

Mint azt az elmúlt hetekben nyilvánvalóvá tettem nem kívánom a versenybírók munkáját minősíteni, pláne nem feladatom kommentálni, de had idézzem a hozzászólásomat amit bátorkodtam feléd megejteni... kicsit fentebb.
Ginger17 írta:A lényeg az, hogy nézd meg te is amit Peti óvott és nyugodtan, higgadtan írd le mit gondolsz a szituációkról. A versenybírók meg majd eldöntik, hogy mizu. :wink:
Már ne haragudj! Mi a fene ez, mint sem felkérés arra, hogy nyilatkozz az esettel kapcsolatban. Sőt... úgy olvastam elég szépen (és hosszan) reagáltál is a felkérésre.

Ha megengeded beidézem neked, mert úgy tűnik nem emléxel rá.
Ulvar írta:Mivel nincs szerver replay tök mind1 nem? Most a replayem vagy te replayed alapján vizsgálhatják annyira felesleges hogy csak na! Tegnap nem voltál kérdeztem mindenkit hogy ők hogy látták az esetet ott abban a pillanatban, és nem volt semmi én biztosan direkt nem fogok emberre húzni akkora tapló MÉG szerencsére nem vagyok. Kiírta a rendszer hogy túl gyorsan gyorsítottam abban a szent pillanatban nem fékeztem hanem elvettem egy tized másodpercre a gázról a lábam valamint remélem nem váltottam ívet, emlékeim szerint nem, de ha igen akkor nem kell óvás se mert jár a bünti :D az már -30 xD. Valóban nehéz úgy rajtolni hogy a rendszer ne büntessen és még megpróbáljam tartani a pozíciót, főleg 6 körre, de még azért is felesleges óvást benyújtani mert 1, nyertél 2, ha galiba van / volt akkor mind2en vagy csak én hibáztam aminek a büntetés részét a pályán meg is kaptam azzal hogy még dobogón se végeztem + kiléptem a levezető alatt amit jeleztem Gingernek utólag és így 2 figyelmeztetés = -10 pont. Óvás csak a te részedről annak tisztázása érdekében lehet ami miatt majdnem kiestél a legvégén és ez természetes. Bár régen engem azért cseszett le valaki mert minek nyújtok be óvást ha megnyertem :).

A lényeg mindig én jövök ki vesztesként már elfogadtam az évek során :).
Nos szeretném közölni veled - ha ez a bírói döntésből nem derül ki, hogy biza ívet váltottál, illetve én úgy látom, hogy te kissé összemosod Peti két óvását: ugyanis a rajtnál történt incidenst minősítette szándékos blokkolásnak a versenybíró (indokolt is részletesen), az ívről való lecsúszásidnál (amit mellesleg utána még 1× megismételtél) csak az általános szabályra hivatkozik... és már megbocsáss, de ehhez nem kell szerver replay mert csak a vak nem látja a helyzetet. Szóval igyál egy sört, meg masszírosztasd meg a hátadat a csajjal... :wink: és Grtat az F1 futamgyőzelemhez!

A versenybírókat meg újra arra kérném, hogy ne reagáljanak az ilyesmire (terjedőben a kór, lehet a szúnyogok által), vagy ha akarnak, akkor előbb hozzám juttassák el az infot... illetve ne ijedjetek meg Ulvartól, augusztusban ki lesz kötözve egy fához, majd Kopi szóval tartja a bográcsozás közben. Köszi! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 csüt. júl. 01, 2010 9:27 pm-kor.
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. júl. 01, 2010 9:27 pm

Tessék? Már ne haragudj meg nem te fogod köztem és a verseny bírók közt ezt a kérdést eldönteni és ennyivel elintézni!

De oké. Ha harc hát legyen harc, a 3. évben nem fogom ugyanazt eljátszani mint az előző kettőben, szükséges lesz a drasztikus módszer. Te képes vagy ezt látni amikor 5 év alatt sose csináltam ilyet majd pont most fogok? Leírtam a véleményem ehhez képest francot nem ért! És igazságtalannak tartom hogy nem szerver replay alapján lett eldöntve, arról meg nem én tehetek hogy nincs meg!

Továbbra is kérem a büntetés módosítását vagy bannoljatok szerverről, és tiltsatok el a versenyzéstől az indycarban!
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. júl. 01, 2010 9:29 pm

Fellebbezés a helyére került. :evil:
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég