Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. júl. 09, 2010 7:46 pm

Én is írok kicsit, ha már ketten is említettetek.

Nagyon hiányzott a versenyzés, jó újra részese lenni ennek.
Nagyon nehéz volt nekem ez a verseny sajnos nem is mentem végig.
Nem vagyok hozzászokva, hogy ennyivel lassabb vagyok bárkinél is, vissza kell rázódnom, még nem éreztem rá, kicsit frusztrált is a dolog.
Rajtból jól jöttem ki, megfogadtam az "Óvatosan" felhívást, mégis előztem párat.
Próbáltam tartani a 10. környéki helyeket, Gingert pár körig tartottam, aztán elengedtem, veszett gyors volt hozzám képest(felesleges lett volna feltartanom).
Igen 1 box jó lett volna, de mikor Gerrard utolért elkezdtem izgulni, esélyem se lett volna, csak próbáltam menekülni( aztán ki is mentem a boxba, mert le kellett nyugodnom).(10 mp-et buktam javítás miatt, nem találtam hol kell kikapcsolni, hisz semmi baja nem volt a cuccnak)

Kb 5 körrel később meg kiestem, egyszerű a magyarászat a 2.szektor elején a sikánban megjelent bal felül és jobb alul a figyelmeztetés, hogy box, pont a legrosszabb helyen, elnéztem miatta a kanyart, és csatt... :-S

Összeségében élveztem és ez a LÉNYEG! :-)

UI:
Ha valaki tudja hol kell kikapcsolni az automatikus javítást, és a box figyelmeztetést az légyszi írjon, köszi!!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. júl. 10, 2010 9:26 am

Csaba írta: UI:
Ha valaki tudja hol kell kikapcsolni az automatikus javítást, és a box figyelmeztetést az légyszi írjon, köszi!!
Amikor a pit kérést megnyomod ott jobb alul LCD kijelzőn a nyilakkal kikeresed a javítást(ez csak akkor jelenik meg ha sérült az autód) és azt kikapcsolod.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. júl. 10, 2010 9:51 am

Norbi írta:
Csaba írta: UI:
Ha valaki tudja hol kell kikapcsolni az automatikus javítást, és a box figyelmeztetést az légyszi írjon, köszi!!
Amikor a pit kérést megnyomod ott jobb alul LCD kijelzőn a nyilakkal kikeresed a javítást(ez csak akkor jelenik meg ha sérült az autód) és azt kikapcsolod.
JAJA, ezt én is tudom de nem találtam, mégis javított... De azért köszi :-)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd júl. 13, 2010 8:13 am

A bírói döntések a vonatkozó fórumba kerültek.
Peter Rigo

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég