Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. júl. 16, 2010 9:25 pm

Tommy78 írta:Én a Replay-t nézegetve figyeltem a sok koccanásos balesetet, ami után ugye itt sokan, hogy minek löködjük egymást, ez roncsderbi, stb. persze biztos volt benne igazság is, de én nagyobb részben azt láttam, hogy ez ennek a remek gumifizikának volt köszönhető, az biztos, hogy sokkal biztonságosabban lehet ezzel az új gumival menni, de mint mondtam, a többség dönt, hogy mi legyen. Ettől függetlenül ez egy zártkasztnis széria marad, így továbbra is elő fognak fordulni balesetek, koccanások, mint minden más sorozatban, de talán így könnyebb ahogy Giorgio is írta be lehet fordulni egy kanyarban, mint ahogy a valós versenyeken is el tudnak fordulni a pilóták, és nem folyamatos csúszkálás közepette félgázon.
Nem tudom, hogy milyenre állítottad a gumit, de kb. olyannak kéne lennie, hogy kb. 50 km-t bírjon ki, tehát első 2-3 körbe tapadjon, mint az atom, utána meg fokozatosan fogyjon el az egész.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. júl. 16, 2010 9:37 pm

a gumikopást belehet úgyis állitani szerveren, hogy 2x vagy 3x ahogy az atlantic esetében is volt
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. júl. 17, 2010 11:05 am

Adam Jonas írta: Nem tudom, hogy milyenre állítottad a gumit, de kb. olyannak kéne lennie, hogy kb. 50 km-t bírjon ki, tehát első 2-3 körbe tapadjon, mint az atom, utána meg fokozatosan fogyjon el az egész.
azért az egésznek szerintem nem kell..
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szomb. júl. 17, 2010 11:08 am

danikosz írta:
Adam Jonas írta: Nem tudom, hogy milyenre állítottad a gumit, de kb. olyannak kéne lennie, hogy kb. 50 km-t bírjon ki, tehát első 2-3 körbe tapadjon, mint az atom, utána meg fokozatosan fogyjon el az egész.
azért az egésznek szerintem nem kell..
Akkor szted idén Monzába miért volt kapásból 2 defekt a mezőny élén? :)
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szomb. júl. 17, 2010 11:10 am

Tény és való, hogy nem defektesre kell, hogy kopjon, de pl. az eredeti gumifizkával csak fél kocka kopott a csíkból, szvsz 2 órát lazán el lehetett vele furikázni.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. júl. 17, 2010 12:31 pm

Adam Jonas írta:
danikosz írta:
Adam Jonas írta: Nem tudom, hogy milyenre állítottad a gumit, de kb. olyannak kéne lennie, hogy kb. 50 km-t bírjon ki, tehát első 2-3 körbe tapadjon, mint az atom, utána meg fokozatosan fogyjon el az egész.
azért az egésznek szerintem nem kell..
Akkor szted idén Monzába miért volt kapásból 2 defekt a mezőny élén? :)
Jó monzát azt ne vegyük ide szerintem :D Eurocup is szívott az eredeti gumival.
De ne az legyen hogy épp hogy kibírja meg hogy spórolni kelljen vele a végén is szerintem.Nem hosszú egy futam,csatázzunk végig vele rendesen :)
Nekem amúgy 1csík ment le mindenhonnan most.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Mugen
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: hétf. máj. 31, 2010 11:32 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mugen » szomb. júl. 17, 2010 2:29 pm

Kipróbáltam én is az új gumifizikát.
Sokkal jobban tetszik.
Nem elsősorban azért mert 4 másodperccel jobb időt tudtam futni kapásból, hanem azért, mert ezzel a gumival a versenyre is oda lehet figyelni és nem csak arra, hogy beimádkozzam a kocsit a kanyarba anélkül, hogy letolnának hátulról.
The Power of Dreams

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. júl. 21, 2010 3:11 pm

Bírói döntések Frissítve, az Aktivitások ellenőrzése megtörtént, a Bajnoki pontállás ezek alapján frissítve lett.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 58 vendég