Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. júl. 08, 2010 1:07 pm

Na ennek örülök, hogy ezzel működik!! :wink:
Akkor sok sikert a futamhoz!!

Mivel mindenkinél ugyanaz a textúra hiba volt, így megnéztem azt a filet. Mivel mindenki az ISI féle Silverstone-t dolgozta át, valaki engedéllyel valaki anélkül, így szinte minden dolog egyforma volt ezen verziókba. A kerékvető textúrája ami hibát jelzett, csodálatos, 4096x256-os méretű volt, és arra gondoltam, hogy azt nem tudja a videókártyátok megjeleníteni. Egyébkét fogalmam sincs minek ekkora textúrát csinálni, de hát ők tudják. De ez most lényegtelen, a lényeg, hogy faxa lett! :wink:
Hajrá.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. júl. 08, 2010 1:28 pm

Köszi Tommy még1x a többiek nevében is. ;) Érdekes a dolog, mert ahogy olvastam Norbinak szintén ilyen gondja volt a tavalyi verzióval. Akkor még nekem is egy Radeon 9600 SE (128M) dobogott az akkori gépembe és nem volt gond. :roll: No de mind1 lényeg, hogy a textúracsökkentés megoldotta a jelenlegi problémát. 8)

@Tom
Edével miújság van? (kormányprobléma továbbra is?)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » csüt. júl. 08, 2010 3:14 pm

Nem tudom mi van Edével.
Még ő sem tudja.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. júl. 08, 2010 6:11 pm

nekem is 9600 van csak NVidia.Még jó hogy ott ilyen nincs.. :)
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. júl. 08, 2010 6:20 pm

danikosz írta:nekem is 9600 van csak NVidia.Még jó hogy ott ilyen nincs.. :)
Mert pont 6 év különbség van a két kártya között! :P
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Ede » csüt. júl. 08, 2010 7:31 pm

Hi,
élek még.. de nem tudom, hogy gépközelben leszek-e a hétvégén. Sajnos sok rossz összejött, próbálok kimászni mindből... ha időben hazaérek vasárnap, megpróbálok jönni, de 2 hete a kormányomat sem láttam. Sry
E.

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » pén. júl. 09, 2010 2:42 pm

hát jeleztem hogy jövök miért nincs beírva hogy JÖVÖK! :D

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. júl. 09, 2010 3:05 pm

Spike írta:hát jeleztem hogy jövök miért nincs beírva hogy JÖVÖK! :D
Mert a lázadós szövegedben elértéktelenedett az utalás! :P Javítva! ;)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » szomb. júl. 10, 2010 6:08 pm

jövök habár a pályát még nem is ismerem :roll:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. júl. 10, 2010 6:47 pm

@IsTi
Mit számít az Nálad? :P

@Ede
Egyenlőre úgy írtalak be, hogy nem jössz.

Akiknek a jelzésére még várunk: (vasárnap 12:00-ig)
-Aflac
-Petersen
-Zsoltee
-Kazard
(ill.- bárki akinek van road licensze és kipróbálná az új brit vonalvezetést ;) )
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Kazard » szomb. júl. 10, 2010 8:41 pm

jövök

eduka
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: hétf. júl. 21, 2008 2:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: eduka » szomb. júl. 10, 2010 10:53 pm

mégse tudok jönni, bocsi

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » vas. júl. 11, 2010 9:04 am

nem
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. júl. 11, 2010 9:20 am

lesz ma közvetítés? Mert ha igen a kamera fájlokat érdemes lenne lecserélni mert az új résznél külsőből semmit nem látni! Csak szóótam.
Kép

Aflac
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: vas. ápr. 26, 2009 3:27 pm

Hozzászólás Szerző: Aflac » vas. júl. 11, 2010 10:52 am

Nem fogok tudni jonni olaszorszagban vagyok!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. júl. 11, 2010 12:09 pm

Az aktivitási szabályt érintő futamra való jelentkezés lezárva! Az első hozzászólásban tekinthető meg az eredmény. (A bírok az első hsz alapján vegyék majd figyelembe az esetleges elmaradásokat)

Kérném az esetleges tartalékversenyzőket (amennyiben jönne vki futamra), hogy elsősorban olyan autót válasszanak maguknak, melyek KÉK jelzéssel vannak jelölve az első hsz-ben, mivel azok biztosan szabadok.

<A HREF="tv.html">A FUTAM KÖZVETÍTÉSE A KLUBTV-BEN IS LÁTHATÓ LESZ ERRE A LINKRE KATTINTVA! </a>

SOK SIKERT MINDENKINEK!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. júl. 11, 2010 2:21 pm

Öööö a pályát honnan lehetne majd leszedni? :shock:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. júl. 11, 2010 3:05 pm

IsTi írta:Öööö a pályát honnan lehetne majd leszedni? :shock:
Általában adattár v. FTP ill. első hsz, bár az utóbbi látom nem megy mert vmi át lett állítva megint. :?

Ha minden igaz most így lesz a jó: ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/FORMA1/ ... one_v2.zip

Ja és remélem senki sem feledte, hogy 1 órával előbb 17:00 kor kezdjük az események lebonyolítását!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. júl. 11, 2010 4:47 pm

Hát sajnálom hogy törés nagyon alacsony mert akkor nemcsak én szenvedtem volna az egész mezőny miatt. Meg talán kicsit lassítani is kellett volna nem full gázzal belém jönni gratulálok.... :?

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. júl. 11, 2010 5:58 pm

Azért ide is beírom!

A Silverstone-i futamon szerzett pontjaimat felajánlom Spikenak!!!
Bocs Spike!
Egyébként meg fogd vissza magad! Ezt mondom, mint bíró is meg mint magánember is! Tudtommal chat stop van futam alatt!
Mellesleg nem csak neked tették tönkre a futamodat!

Kezd betelni a pohár! Ha nem szeretném ennyire ezt az egész Maszimos versenyzést akkor MOST fejezném be!!!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. júl. 11, 2010 5:59 pm

Ja és még egy apróság:

42+1 kör van kiírva a futam jelentkezésbe!
Nekem 5 liter is számít! Ezt is köszönöm.

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. júl. 11, 2010 6:11 pm

Tom írta:Azért ide is beírom!

A Silverstone-i futamon szerzett pontjaimat felajánlom Spikenak!!!
Bocs Spike!
Egyébként meg fogd vissza magad! Ezt mondom, mint bíró is meg mint magánember is! Tudtommal chat stop van futam alatt!
Mellesleg nem csak neked tették tönkre a futamodat!

Kezd betelni a pohár! Ha nem szeretném ennyire ezt az egész Maszimos versenyzést akkor MOST fejezném be!!!
Én fogjam vissza magam?
Nézzd vissza már bocs. Eszetlenül jöttetek végig belém a gázt se vettétek el szánalmas, undorító volt.
És én befejezem mert már nem szeretem söt....
Azért Gratulálok a nyertesnek (remélem metosz nyert) :wink:

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. júl. 11, 2010 6:15 pm

@ Isti!!!!

Arany húsom, nem neked írtam! Spike-nak szolt az egész :wink:

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. júl. 11, 2010 6:24 pm

Tom írta:@ Isti!!!!

Arany húsom, nem neked írtam! Spike-nak szolt az egész :wink:
Ja okés akkor bocsi :) viszont a véleményem h befejezem nem változott

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. júl. 11, 2010 6:26 pm

Én is rágódom egy hosszabb szüneten, mert már valahogy nem élvezem.

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. júl. 11, 2010 6:29 pm

Grat metosz
Ulvar Spike ;)

Remek futamot mentetek . Közvetítést felvételről lehet nézni.
Ajánlom figyelmetekbe az 1h 43s történéseket :twisted: Ulvar nyilatkozat :lol:
Start Me Up

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. júl. 11, 2010 7:00 pm

Sajnálom IsTi az incidenst, de replayt is visszanézve engem is meglöktek. Amikor meg a pályára jöttél vissza, akkor meg nem volt esélyem kikerülni téged. (bár ennek köszönhetően fordítottalak helyes irányba :), de a replayt elnézve előtte többen is neked mentek frontálba és ez tényleg érthetetlen)

Megmondom őszintén, hogy én egy kicsit Spikera orrolok, mert ilyen egy buzgómócsing viselkedést max a kezdők szoktak alkalmazni, ha ott a reménytelen lehetőség előttük. Nem tudom hova volt az a nagy sietség hiszen még csak az első körben jártunk, de biztos meg van a frappáns válasz erre is. Minden esetre ilyen nincs Tom, hogy másnak ajánljuk a pontokat. Ami megtörtént megtörtént, ott az óvás topik ott lehet tombolni. Spike, Te meg legközelebb lécci fogd vissza magad TS-en, mert akár mi is történik ennél lehet kulturáltabban is viselkedni. (tiszteletről meg nem is beszélve) Ne ítélj ilyen hamar, amíg meg nem tudod mi miért történt a másiknál! IsTi ne add fel, lesz ez még így se! ;) (legközelebb többet tesztelj mint szoktál és akkor közöd nem lesz a darálóhoz :D )
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » vas. júl. 11, 2010 10:40 pm

Gadfly első körben mindíg szarvagyok kicsit, és még erre rájön az is hogy tegnap volt egyik legjobb haver szülinapja :roll: ott egyszerűen későn tűnt fel hogy jön a féktáv. Nem volt szándékos a dolog és innen kérek bocsánatot tényleg szégyenlem magam az eset miatt. Azt viszont Tomtól kérdezném meg hogy hogyan lehet az hogy 2* egymás után nem veszi észre hogy mellette vagyok és első körben beckets előtt, aztán kiállás után boxbejáratnál húzza rám úgy a kormányt mint valami holywoodi akciófilmben, a második eset miatt a győzelmi esélyt buktam el...

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. júl. 12, 2010 12:10 am

Köszi a futamot Urak!

Extrathanx Spikenak és Ulvarnak akik izgalmassá tették. Sajnálom, hogy az első kört nem tudtuk meguszni baleset nélkül, ráadásul a csapattársam szívta meg a legjobban - örüknék ha pontosan elemezve lennének az esetek :roll:

Összességében számomra nagyon jó futam volt, bár közel sem hibátlan. Valamikor a 28-ban falnak vágtam ami után enyhén húzott a kocsi balra, de kezelhető maradt, utána már csak be kellett hozni. Sajnos pont a jobbos kanyarokkal volt gondom, és úgy hogy eltűntek a kanyarjelző táblák - rohadt nehéz volt megtalálni mennyi kormánymozdulat kell, a mikorról nem is beszélve. 8)


hírek miazmás frissítve!
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. júl. 12, 2010 7:01 am

Tudod mit Spike:
Direkt volt! A régi motorosok úgyis tudják hogy mennyire "sportszerűtlen" vagyok.

És akkor csatlakozom Istihez.
Befejeztem!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. júl. 12, 2010 7:55 am

Gyerekek, semmi szükség nincs a civakodásra, ami történt, megtörtént. Én már futam alatt mondtam Spikenak, ha elkezd üvöltözni, akkor csak saját magát ássa alá. Ha valami kérdés van, akkor van egy topic, a neve, ÓVÁS, ha jól tudom az első óvónk pedig Knife volt, aki engem óvott meg :D , ott kell megírni, ki vétett, mit, és mikor. A Versenybíróság pedig azért van, hogy mindent kivizsgáljon, és rendbe rakjon. Spike, ajánlom figyelmedbe!

Továbbá kérem szépen a tavaly szezon első két helyezettjét, hogy semmiképp ne adjátok fel! A mezőnynek, vagy inkább társaságnak Ti is részesei vagytok. Egy hosszú pihenés megold mindent, én is elmegyek pénteken, és augusztus 20-ig nem leszek semmi futamon.

Gratulálok a győztesnek (bár ez azért még mindig nem elég... :wink: ).
Kép

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » hétf. júl. 12, 2010 5:33 pm

Tom és Tony én nem ordítoztam senkivel csak egyszerűen kicsit meglepődtem hogy ilyen történhet :) Tom ha emiatt kilépsz az már nem a ligát vagy engem minősít.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. júl. 12, 2010 7:25 pm

hmmm... ez az idézet megfogott Tonytól, hogy a tavalyi első és második helyezett is ki akar lépni. Ez elég elszomorító... :? Vagy akkor lépjen ki a tavalyi 3. helyezett is? Ez megoldás lenne? Szerintem marhára nem! :shock:

Mint a Forma 1 szakosztályvezetője folyamat azon agyalok, hogy minél pontosabban és precízebben legyen lebonyolítva minden (még ha ez néha nem is sikerül teljesen), de a törekvés részemről megvan és meg is lesz. Szomorú azt látnom, hogy sok pilóta kezdi félvállról venni a dolgokat, amely egy tipikus jelenség a bajnokság feléhez közeledve. Tavaly is ez volt itt és sok más ligákban is így van sajnos (pl. FPL). Részletekbe nem akarok belemenni, de vannak tipikus esetek, amiért az emberek bizonyos dolgok miatt eltávolodnak a bajnokságtól. Sajnos ezeket kezelni lehetetlen, hiszen senki sem lehet mindig éllovas és sikergazdag. Megmondom őszintén és ez abszolút a saját véleményem, hogy én azokat a pilótákat, akik hasonló okok miatt távolodnak el egy bajnokitól, azokat én érzelmileg és mentálisan elég gyenge kategóriákba sorolom be. Szeretném kihangsúlyozni, hogy itt nem az aktuális "felmondásokra" utalok, hanem úgy ámblokk. Persze itt a nyár és ilyenkor többen is inkább a szabadban vannak, melyet 100%-osan meg lehet érteni, de ha belegondolunk mivel mozgalmasabb egy nyári vasárnap kora este, mint egy őszi v. egy téli? Mivel elég sokan itt "diákok", így sztem semmivel. (legalább is nem szabadna így lennie)

A lényeg és nem is akarok ebbe tovább belebonyolódni (hisz remélem mindenkinek lejött, hogy az utóbbi futamok létszámaival van inkább bajom), hogy akiben van azért némi csapatszellem és egy pici kötelezettség tudat a MASZIM iránt (és itt nem magára az egyesületre gondolok, hanem azokra az emberekre, akik a legjelentősebb áldozatot hozzák mindazért, hogy másoknak jó legyen és szórakozás mellett bizonyos lehetőségeket biztosítsanak) azok tiszteljék meg azt a bajnokságot (és itt nem csak az F1-ről van szó), hogy ahova anno jelentkezett azt méltóságteljesen vigye is végig!

Köztudott, hogy elég sok ember fikázza az MMG MOD-ot (nekem sem a szívem csücske), de anno ha jól emlékeztek direkt be lett vonva mindenki az előkészületeknél a döntésbe, és azért ez lett választva, mert ez kapta a legtöbb támogatottságot. Olyan MOD sosem lesz ami mindenkinek tetszeni fog, főleg nem F1-nél, ahol kilószámra tudnak kijönni a különböző modifikációk. Ez van, ezt a döntést valahol közösen hoztuk, hát vállaljuk és érte a felelősséget. Akik képesek emlékezni, azok tudják, hogy sokkal rosszabb is volt ez a MOD, hiszen jómagam és főleg Knife is elég sokat melózott rajta. (ezt a v7-es patch is jól mutatja) Jövőre biztos, hogy más MOD lesz, de az sem fog mindenkinek tetszeni, sajnos ez egy ilyen dolog.

Már a tegnapi futam előtt kértem a versenybíróságot és Metoszt is, hogy üljünk össze a napokban, mert sajnos vannak olyan pilóták, akik az aktivitási szabály szerint aktívnak tekinthetők, de tulajdonképpen még szellemhez sem hasonlíthatóak. Éppen ezért várhatóan az aktivitási szabály módosítása lesz a fő téma, illetve a "csak elméletileg aktív" pilóták sorsáról lesz tárgyalás. Ezekről infók a napokban....

Német pálya is kedd v. legkésőbb szerdán várható!

(bocs ha esetleg 1-2 mondatnál nem fogalmaztam szépen v. helyesen (nem fogom visszaolvasni), de a VB döntő miatt 3,5 fél óra alvásra volt lehetőségem és ezt 12 óra meló követett, szal picit szét vagyok esve. remélem a lényeg azért lejött mindenkinek ;) )
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. júl. 12, 2010 9:52 pm

@Gadfly

Teljesen egyetértek veled!
Én immáron 5. éve, hogy itt versenyzem, és azt hiszem egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány futamot hagytam ki. Tehát ha kilépéssel fenyegetőzök, az nem egy pillanatnyi hiszti.
Természetesen itt leszek holnap azon a bizonyos megbeszélésen.
Szerintem már ti is kitapasztaltátok, hogy relatíve hamar felhúzom magam és ennek szinte mindig hangot is adok, de amennyire lehetséges, gondosan megválogatom a szavaim. Utána egy-két nap és mindig lenyugszom.
@Spike

Nem minősítettem semmit, és senkit.
Az viszont szomorú tény , hogy tökéletes példáját mutattad annak, amiről már rég óta beszélek. A kulturált viselkedés egyre nagyobb hiányáról!Rengetegszer kérdezhettem volna meg én is sok-sok pilótától, hogy "xy te mi a faszt csinálsz?". Nem tettem.


Miattam elvesztetted a dobogó legfelső fokát, elnézést is kértem érte. A beszólásoddal te meg az én versenyemet tetted tönkre, mert onnantól kezdve csak ez járt a fejemben, sőt a komplett estém ráment a dologra.
Úgyhogy légy oly kedves és óvjál, hogy meg tudjam büntetni magam, és részemről lezártnak tekinteném a hétvégi balhét!

De hogy egy picit "szakmailag" is választ adjak a frappáns, és lényegre törő kérdésedre:
A rajt utáni leszorítás annak köszönhető, hogy cocpit nézetből nem lehetett látni a kanyar bejáratot, én pedig korábbra vártam, és ívre akartam rakni az autót, mire észrevettem hogy még nem járok ott már összeakadtunk.
A hollywood-i akciójelenetre nincs mentségem. Ekkora baromságot még soha nem csináltam, de még hasonlót se. És tudom hogy nehéz elhinni, de tényleg nem szándékos volt.
:!:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd júl. 13, 2010 1:52 am

@Tom, IsTi
Szerintem Urak most kellene egy kicsit más szemszögből nézni a dolgokat. IsTi magasan vezet – legalábbis Vettelhez hasonlóan „dominál” csak pontokban nem. A jó melós most köztünk Tony, aki tökéletes munkát csinál. Utána pedig végre tudásban legalább 10 olyan pilóta van aki komolyan mondom tizedre azonos körök tud menni – én értem, hogy nagy a nyomás, nade ilyenkor feladni, nem erre vágyunk állandóan? Izgalom van bőven és már körhátrány nélkül megúszni is nagyon kemény feladat miközben mezőny zöme, közelébe se kerül egy ilyen helyzetnek és akkor is büntetés vagy technikai hiba miatt. Ezúton is le a kalappal Gombocfej előtt aki nagyon fair és szimpatikus módon űzi ezt a dolgot itt köztünk, észrevétlen, balhémentes - Csamezi magasságokba emelkedik. :wink:
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd júl. 13, 2010 4:04 pm

Hozzá kell tenni, hogy Gombocfej egyre gyorsul, és észrevétlen vezetése mellett észrevétlenül közeledik a "nagyokra".

Végül pedig megjegyzem, hogy mindenki, még a legrutinosabbak is kerülhetnek néha-néha bajba, esetleg hibát követnek el. Speciel az én utolsó hibám a törökön volt, amikor az elején megforgattam Buksit. Nem szabad elfelejteni, hogy nem szándékosak ezek a tettek!

Remélem jó eredmények lesznek azon a megbeszélésen, és el is tudom olvasni majd a Fórumban.

Nem feladni, gyerekek!
Kép

Spike
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: vas. ápr. 19, 2009 9:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Spike » szer. júl. 14, 2010 4:29 pm

Tom nem értem miért húzod ezen fel ennyire magad, én csak az okra voltam kíváncsi, mert ahogy te is elmondtad 5. éve versenyzel itt és nem mindennapos nállad ez az eset ezt én is tudom mindössze csak annyit kérdeznék, hogy hogyan nem vettél észre, más nézetből mentél, esetleg részeg voltál XD, másnapos, kurvafáradt stb.. nem fogok óvni mert úgyérzem a büntetés része már megvolt és külömben is engem is 100* megóvhatnának hasonló esetért. De nállam ez magyarázható azzal hogy fiatal vagyok és meggondolatlan kezdő, ezért csak annyi a kérdésem, mi okozta hogy nem vettél észre?

Ha félreértették bocsánat egyáltalán nem pattogásnak, vagy oltásnak-szidásnak szántam a hozzászólásaimat, szimplán kíváncsi vagyok.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szer. júl. 14, 2010 5:40 pm

Most már mindegy, ami megtörtént, megtörtént!
Én mindenesetre Metosznak javasoltam, hogy az esettől független bírókkal azért nézzék meg az esetet. Mármint a leszorítást.
Szerintem koncentráljunk Hockenheimre.

üdv: Tom

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég