Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. aug. 27, 2010 5:35 pm

morfi írta:
Ginger17 írta:
Klassz..... nyilván a végén eleged lett a dumámból (nem csodálkozok rajta). 8)
Annyi baj volt csak, hogy az elején bemutatott pályarajz az a Mid-Ohio-i volt... :D

Jobbulást Andris! :wink:
morfi írta: Nekem is nagyon tettszett sztem nagyon színvonalasan toltátok. Végén volt egy fagyásom, nem tudom mennyi van meg az interjúkból.
:cry: :cry:
Második ilyen alkalom volt, hogy pont te maradtál le ezért külön elnézést... :oops: Igen énis akkor jöttem rá a pálya rajzos problem-re mikor már tettem be adásba azt a képet. :D

Köszi :)
2. olyan alkalom volt hogy áthívtatok és nem kérdeztetek meg grat ....
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. aug. 27, 2010 5:42 pm

voodoo írta:
2. olyan alkalom volt hogy áthívtatok és nem kérdeztetek meg grat ....
Majd én kérdezlek!
Mi a helyzet vazze? Jó verseny vót? :D

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. aug. 27, 2010 5:45 pm

voodoo írta: 2. olyan alkalom volt hogy áthívtatok és nem kérdeztetek meg grat ....
Akkor ide beírhatnád :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. aug. 27, 2010 6:16 pm

Voodoo kérdezlek én ha kell..

készen van már a kajánk? :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. aug. 27, 2010 6:25 pm

Rpeti

Kicsit megegyengetted a hátsómat , hát ez benne van , azért majdnem rákérdeztem hogy nem elég széles a pálya? :D

Qual : (6.hely) Nem vártam többet ennyi volt benne 1.14.2 azt azért tuni kell hogy sose jártam még ezen a pályán és a teszt futammal és a futammal együtt lett 201 köröm itt ami barátok közt is elég gyér , ráadásul szerintem ez a legnehezebb pálya az évben.

Race : (5. hely)

Nagyon óvatosan rajtoltam , nem is tudom mi volt velem azért 1-2 poziciót mindig hozok rajtoknál de itt még a helyemért is küzdenem kelett rendesen. 2 kiállásra terveztem az elején megmondtam én nem fogok spórolgatni megyek ahogy a csövön kifér és majd meglátjuk. Nem tudtam poziciót fogni rajtkor akkor már tudtam Norbin Gingeren nehéz lesz átmenni hiába tudtam jólav gyorsabban menni náluk előzni elég nehéz volt , és az sem segített mikor megelőztem őket kimentem a pályáról nehogy felüljöna rázóra a kocsi visszaestem mögéjük sőt még Gadfly mögé is , mindent kezdhettem előről feljöttem , majd megint kimentem ugyan ott újból utól értem őket ekkor sikerült Norbit is és Gingert is megelőzni de már csak 3 köröm volt az első pit ig ekkor tudtam hogy elég kilátástalan a helyzetem hogy elöttük végezzek. Nyomulok be a pitbe erre a legelső kocka az enyém szinte merőlegesen a falra tudtam csak beállni és így kezdtek el kereket cserélni , na igen de hogy fogok elindulni ? Lesz ami lesz limitert kinyomtam nagy gáz és szét forgattam a hátúlját és így sikerült kijönni , hagy ne mondjam vagy 3-4 mp-t buktam vele. Kicsit morcos voltam majd ahogy kijöttem a pitből egyből megforogtam , na szuper. Felvettem egy feszes tempót és küldtem neki ami a csövön kifért , majd a 2. boxba megint csak jött a tortúra nem sikerült beáéllni elsőre , tolatgattam mint valami nyomorék és hirtelen elkezdték csinálni amit kell. 10 mp-re Gingr mögé jöttem vissza és szúrtam neki ami kifér 1-2 kört elméláztam és nem voltam képes csak az utolsó körre támadási pozicióba érni (Rpetivel a nyakamba :D ) de elszúrtam az egyetlen esélyem a célegyenes elötti ráfordítónál akartam egy elkeseredett akciót indítani , hát nem jött össze :D rámentem 2 bal kerékkel a fűre ekkor még nem adtam fel , de apró gázra beszitált a hátulja na mondom itt a vég épp összekapratam magam valahogy majd Peti rámtett hátulról :D tetézve a bajt (ahogy néztem ő négy kerékkel a füvön jött :D ) és hihetetlen modon be tudtam valahogy venni az utolsó kanyart így örülök még az 5. helynek is. Sajnos megint fék gondjaim voltak már sokadik futamon egyszerűen nem találom a megfelelő fék beállítást. Hát ez van.

Most jön a jól megérdemelt nyaralás gooo Ibiza majd 1.5 hét múlva visszatérek ;) (remélem)
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. aug. 27, 2010 6:57 pm

voodoo írta:
2. olyan alkalom volt hogy áthívtatok és nem kérdeztetek meg grat ....
:)
1. Nem én intéztem az interjút én kérek elnézést ha ez fennakadást okozott neked, ha gondolod nem lesz gondd több ezzel :)
2. Mért kérdeztünk volna? 1-3 szokott nyilatkozni meg a verseny embere :wink:
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. aug. 27, 2010 7:04 pm

morfi írta:
voodoo írta:
2. olyan alkalom volt hogy áthívtatok és nem kérdeztetek meg grat ....
:)
1. Nem én intéztem az interjút én kérek elnézést ha ez fennakadást okozott neked, ha gondolod nem lesz gondd több ezzel :)
2. Mért kérdeztünk volna? 1-3 szokott nyilatkozni meg a verseny embere :wink:
Naaaaa neeeee inkább nem írok erre semmit (LOL) . Nem gond csak akkor ne szivassatok :P
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. aug. 27, 2010 7:09 pm

voodoo írta:
morfi írta:
voodoo írta:
2. olyan alkalom volt hogy áthívtatok és nem kérdeztetek meg grat ....
:)
1. Nem én intéztem az interjút én kérek elnézést ha ez fennakadást okozott neked, ha gondolod nem lesz gondd több ezzel :)
2. Mért kérdeztünk volna? 1-3 szokott nyilatkozni meg a verseny embere :wink:
Naaaaa neeeee inkább nem írok erre semmit (LOL) . Nem gond csak akkor ne szivassatok :P
Nekem sem veled van bajom, csak az előbbi lekezelő hsz-el :) Lehetett volna szebben is :wink:
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. aug. 27, 2010 7:11 pm

morfi írta:
voodoo írta:
morfi írta: :)
1. Nem én intéztem az interjút én kérek elnézést ha ez fennakadást okozott neked, ha gondolod nem lesz gondd több ezzel :)
2. Mért kérdeztünk volna? 1-3 szokott nyilatkozni meg a verseny embere :wink:
Naaaaa neeeee inkább nem írok erre semmit (LOL) . Nem gond csak akkor ne szivassatok :P
Nekem sem veled van bajom, csak az előbbi lekezelő hsz-el :) Lehetett volna szebben is :wink:
Kb azt érezhetted amit én mikor kimaradsz valamiből és észre sem veszi senki.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. aug. 27, 2010 7:56 pm

Én elviszem ezt a szart, áthívtalak, aztán nem kérdeztelek, rPeti le akart lépni, közben nem lépett le, de nem is válaszolt senki sem mikor kérdeztem, rendben van-e az áthívása. Onnantól kezdve honnan a faxból tudjam, hogy egyáltalán megszólítható-e, nem beszélve arról, hogy Teqinek se tudott beszélni ami egy interjú elején kb. olyan hír, mint mikor úszás oktatáson közlik, hogy nem mehet a gyerek a vízbe, szóval sok mindennel kurvára én sem tudok mit kezdeni.
Én is csak beszélek, de rendszeresen nem kapok választ és nem hiszem, hogy csak azért mert nem lehet hallani. Automatikusan cseszünk arra aki melózik. :roll:
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. aug. 27, 2010 8:24 pm

Valóban kérdeztél metosz, gondolkodtam is hogy mit válaszoljak rá.. majd úgy döntöttem, hogy jobb ha akkor abban a pillanatban nem beszélek a verseny élményeiről, és inkább maradtam az eredeti felállásnál, miszerint lelépek.. :wink:

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. aug. 27, 2010 9:24 pm

RPeti írta:Valóban kérdeztél metosz, gondolkodtam is hogy mit válaszoljak rá.. majd úgy döntöttem, hogy jobb ha akkor abban a pillanatban nem beszélek a verseny élményeiről, és inkább maradtam az eredeti felállásnál, miszerint lelépek.. :wink:
Igyunk inkább valamit Peti ;)
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » szomb. aug. 28, 2010 5:21 pm

voodoo írta:
RPeti írta:Valóban kérdeztél metosz, gondolkodtam is hogy mit válaszoljak rá.. majd úgy döntöttem, hogy jobb ha akkor abban a pillanatban nem beszélek a verseny élményeiről, és inkább maradtam az eredeti felállásnál, miszerint lelépek.. :wink:
Igyunk inkább valamit Peti ;)
RPeti pálinkája elfogyott :cry: :cry:

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » szomb. aug. 28, 2010 6:36 pm

Még egyszer bocs Gstyle kb 5 cm benéztem Rolling Eyes
Spongyát rá:))

Úgy sincs kedvem az egészhez, Sanya efektus:))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 31, 2010 9:49 pm

A bírói döntések a vonatkozó fórumba kerültek.
Peter Rigo

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég