Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
finiser
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: kedd dec. 15, 2009 6:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: finiser » kedd dec. 07, 2010 10:28 am

bazso írta:
Atti0822 írta:Először is: Bocs Bazsó a pites dologért, bocs Gstyle a kiforgásért. Grat mindenkinek! :wink:
nem gáz :D

én finiser től szeretnék elnézést kérni sorry sorry sorry :cry:
Nincs elnézve,durva volt! Egyszerűen és szakszerűen kiforgattál! THX!

Egész futam alatt figyeltem mindenkire,csatázgattam is többekkel és max. korrektül viselkedtem( ha nem majd most majd beírjátok),de néhányan minősíthetetlenül versenyeznek. Az egyik pilóta pl. lekörözés közben rárántja a kormányt a lekörözőre (ami nem lagg volt) és a másik pl. újra rajtolásnál blokkolja az öt lekörözőt miközben az a dobogóért küzd,néha az az érzésem, hogy sokan sem a tükröket sem a spottert nem használják. (vagy nem értik mit mond?)
Én amúgy használom a középső visszapillantót ami nagyon sokat segít a körülöttem levők helyzetének és távolságának megítélésében! Javaslom mindenkinek!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd dec. 07, 2010 11:09 am

Grat Bedy!! Tommy és RPeti!

kvalin elfelejtettem kikapcsolni a TC-t ezért lett lassú az időm.
Verseny alatt véletlen 2/2-n maradt a boost ;)
1x elpiteltem magam :p
ennyi hiba és 7. hely..pedig már voltam 4. is

ezt a linket tették be tegnap a TS-re a közvetítésről.

http://media.simsporttv.com/SSTV_2010/M ... m-Iowa.wmv
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dietrich kedd dec. 07, 2010 11:15 am-kor.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd dec. 07, 2010 11:11 am

japana írta:A futamon mindenki elém forgott be, de így is kihoztam a maxot. Illetve szeretnék elnézést kérni kirutól és Lalikumtól, hiszen a futam elején mindkettőjüket felraktam enyhén a palánkra. Gondoltam bemegyek belsőre és tartom az ívet, de a hideg gumin ez nem sikerült Bocs. :oops:
Mindenki eléd? Nézőpont kérdése..
sárga alatt seggbe durrantottál (nem csak engem) az ívet tartani nem tudtad néha mint aki bevan rúgva úgy közlekedtél a pályán. 1x alig mertelek megelőzni nehogy kiüss..mást ütöttél ki :twisted:

valakivel a vége felé körökön át csatáztunk ő belső és külső íven..1x sem vágtam be elé tartottuk mindketten az ívünket. Csak akkor mentem elé mikor a spotter mondta track clear..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd dec. 07, 2010 11:43 am

idézet a szabályzatból:

"Szigorúan TILOS és súlyos pályaszabálysértésnek minősítendő a sárga zászló alatti, már megkezdett pit kiállás megszakítása, a szervízútról (szervízsávról) való visszatérés a pályára."

Metosz adásban említette is hogy valaki szabályt sértett..én meg tudom ki volt az mert pont elöttem csinálta :)
Szóval aki lemegy a szervízsávra a pit bejárat elött 20 méterre az utána már ne vágjon vissza a versenyvonalra.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Kazard » kedd dec. 07, 2010 3:00 pm

Én voltam, elszúrtam.[/i]

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd dec. 07, 2010 3:11 pm

jfly írta:sanya Neked meg jobbulást!!! Neocitrant ne igyá, mer' az dopping :D
Köcce Nénnye! 8)
Képtelen voltam felkelni az ágyból, annyira rázott a hideg, hogy nem győztem visszarakosgatni a protkómat... :mrgreen:
Grat Bedy a győzelemért! :wink:
Gratula még Petinek és Tominak a dobogóért.
Azt hiszem a tisztes helytállás marad a cél a bajnokságban.
A komolyabb remények elszállni látszanak... :roll:
Fájt a lelkemnek, hogy tegnap nem lehettem ott, bíztam egy jó szereplésben de evvan...

japana
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: hétf. nov. 02, 2009 2:29 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: japana » kedd dec. 07, 2010 3:15 pm

Dietrich írta:
japana írta:A futamon mindenki elém forgott be, de így is kihoztam a maxot. Illetve szeretnék elnézést kérni kirutól és Lalikumtól, hiszen a futam elején mindkettőjüket felraktam enyhén a palánkra. Gondoltam bemegyek belsőre és tartom az ívet, de a hideg gumin ez nem sikerült Bocs. :oops:
Mindenki eléd? Nézőpont kérdése..
sárga alatt seggbe durrantottál (nem csak engem) az ívet tartani nem tudtad néha mint aki bevan rúgva úgy közlekedtél a pályán. 1x alig mertelek megelőzni nehogy kiüss..mást ütöttél ki :twisted:

valakivel a vége felé körökön át csatáztunk ő belső és külső íven..1x sem vágtam be elé tartottuk mindketten az ívünket. Csak akkor mentem elé mikor a spotter mondta track clear..
Mond már meg légyszi kit ütöttem ki! Egyébként meg azt te minek veszed, hogy valaki aki előttem megcsúszik és keresztbe csúszik előttem a pályán úgy hogy volt köztünk kb. 2 tized. És ez megtörténik többször. Te is állandóan itt problémáztál tavaly, hogy beforognak eléd, hát nálam most ezen a futamon ez volt. Nem szidok senkit, mert többször volt olyan tavaly, hogy én rontottam, de MOST NEM. Általában ezen nem akadok ki, mert szinte mindig jogos, de most nem. Azt meg, hogy nem tudtam tartani az ívet igaz. Azért bocsánatot kértem, de igazából, ha azt éreztem, hogy sokan jönnek mögöttem nálam jobbak felmentem a palánkra azt elengedtem mindenkit, mert nem akartam bajt.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd dec. 07, 2010 4:17 pm

japana írta:
Dietrich írta:
japana írta:A futamon mindenki elém forgott be, de így is kihoztam a maxot. Illetve szeretnék elnézést kérni kirutól és Lalikumtól, hiszen a futam elején mindkettőjüket felraktam enyhén a palánkra. Gondoltam bemegyek belsőre és tartom az ívet, de a hideg gumin ez nem sikerült Bocs. :oops:
Mindenki eléd? Nézőpont kérdése..
sárga alatt seggbe durrantottál (nem csak engem) az ívet tartani nem tudtad néha mint aki bevan rúgva úgy közlekedtél a pályán. 1x alig mertelek megelőzni nehogy kiüss..mást ütöttél ki :twisted:

valakivel a vége felé körökön át csatáztunk ő belső és külső íven..1x sem vágtam be elé tartottuk mindketten az ívünket. Csak akkor mentem elé mikor a spotter mondta track clear..
Mond már meg légyszi kit ütöttem ki! Egyébként meg azt te minek veszed, hogy valaki aki előttem megcsúszik és keresztbe csúszik előttem a pályán úgy hogy volt köztünk kb. 2 tized. És ez megtörténik többször. Te is állandóan itt problémáztál tavaly, hogy beforognak eléd, hát nálam most ezen a futamon ez volt. Nem szidok senkit, mert többször volt olyan tavaly, hogy én rontottam, de MOST NEM. Általában ezen nem akadok ki, mert szinte mindig jogos, de most nem. Azt meg, hogy nem tudtam tartani az ívet igaz. Azért bocsánatot kértem, de igazából, ha azt éreztem, hogy sokan jönnek mögöttem nálam jobbak felmentem a palánkra azt elengedtem mindenkit, mert nem akartam bajt.
ejj mai ifjúság szövegértelmezése 0 :)

természetesen elhiszem, hogy voltak olyan ütközéseid amiben vétlen voltál. én nem ezt vitatom.
csak azt amikor ténylegesen mögötted mentem és láttam mit csinálsz..1x valakit tényleg a falra küldtél de az is a bizonytalan vezetésed miatt. hogy mitől mentél így (sérült autó, rossz setup) nem tudom. csak csodálkoztam miért mész így mikor ez már nem az első ovál versenyed tudsz te ettől jobban is menni.
pálya volt nehéz?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » kedd dec. 07, 2010 6:32 pm

Bedy írtam PÜ-t. :) Majd nézd meg
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

japana
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: hétf. nov. 02, 2009 2:29 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: japana » kedd dec. 07, 2010 7:46 pm

Dietrich írta:
japana írta:
Dietrich írta: Mindenki eléd? Nézőpont kérdése..
sárga alatt seggbe durrantottál (nem csak engem) az ívet tartani nem tudtad néha mint aki bevan rúgva úgy közlekedtél a pályán. 1x alig mertelek megelőzni nehogy kiüss..mást ütöttél ki :twisted:

valakivel a vége felé körökön át csatáztunk ő belső és külső íven..1x sem vágtam be elé tartottuk mindketten az ívünket. Csak akkor mentem elé mikor a spotter mondta track clear..
Mond már meg légyszi kit ütöttem ki! Egyébként meg azt te minek veszed, hogy valaki aki előttem megcsúszik és keresztbe csúszik előttem a pályán úgy hogy volt köztünk kb. 2 tized. És ez megtörténik többször. Te is állandóan itt problémáztál tavaly, hogy beforognak eléd, hát nálam most ezen a futamon ez volt. Nem szidok senkit, mert többször volt olyan tavaly, hogy én rontottam, de MOST NEM. Általában ezen nem akadok ki, mert szinte mindig jogos, de most nem. Azt meg, hogy nem tudtam tartani az ívet igaz. Azért bocsánatot kértem, de igazából, ha azt éreztem, hogy sokan jönnek mögöttem nálam jobbak felmentem a palánkra azt elengedtem mindenkit, mert nem akartam bajt.
ejj mai ifjúság szövegértelmezése 0 :)

természetesen elhiszem, hogy voltak olyan ütközéseid amiben vétlen voltál. én nem ezt vitatom.
csak azt amikor ténylegesen mögötted mentem és láttam mit csinálsz..1x valakit tényleg a falra küldtél de az is a bizonytalan vezetésed miatt. hogy mitől mentél így (sérült autó, rossz setup) nem tudom. csak csodálkoztam miért mész így mikor ez már nem az első ovál versenyed tudsz te ettől jobban is menni.
pálya volt nehéz?
Először is bocsi, hirtelen írtam.
Másodszor pedifordug belül képtelen voltam ellni pedig a setem és a kocsim is jó volt. Elvettem a gázról lábamat kormány kőkeményen befordítottam és ettől még csak mentem fel a másik ívre... Nem értem még most se. :roll:
Kép

japana
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: hétf. nov. 02, 2009 2:29 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: japana » kedd dec. 07, 2010 7:47 pm

japana írta:
Dietrich írta:
japana írta: Mond már meg légyszi kit ütöttem ki! Egyébként meg azt te minek veszed, hogy valaki aki előttem megcsúszik és keresztbe csúszik előttem a pályán úgy hogy volt köztünk kb. 2 tized. És ez megtörténik többször. Te is állandóan itt problémáztál tavaly, hogy beforognak eléd, hát nálam most ezen a futamon ez volt. Nem szidok senkit, mert többször volt olyan tavaly, hogy én rontottam, de MOST NEM. Általában ezen nem akadok ki, mert szinte mindig jogos, de most nem. Azt meg, hogy nem tudtam tartani az ívet igaz. Azért bocsánatot kértem, de igazából, ha azt éreztem, hogy sokan jönnek mögöttem nálam jobbak felmentem a palánkra azt elengedtem mindenkit, mert nem akartam bajt.
ejj mai ifjúság szövegértelmezése 0 :)

természetesen elhiszem, hogy voltak olyan ütközéseid amiben vétlen voltál. én nem ezt vitatom.
csak azt amikor ténylegesen mögötted mentem és láttam mit csinálsz..1x valakit tényleg a falra küldtél de az is a bizonytalan vezetésed miatt. hogy mitől mentél így (sérült autó, rossz setup) nem tudom. csak csodálkoztam miért mész így mikor ez már nem az első ovál versenyed tudsz te ettől jobban is menni.
pálya volt nehéz?
Először is bocsi, hirtelen írtam.
Másodszor pedig belül képtelen voltam elfordulni pedig a setem és a kocsim is jó volt. Elvettem a gázról lábamat kormány kőkeményen befordítottam és ettől még csak mentem fel a másik ívre... Nem értem még most se. :roll:
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » kedd dec. 07, 2010 9:03 pm

Atti0822 írta:
A nagyszerű road america-i forduló után második versenyhelyszínre, Iowába érkezett a MaSzim.hu Indy Lights Junior sorozata. Az időmérő edzésen papírforma született: RPeti indulhatott az első helyről, remek 0:18:797-es eredménnyel. Az első sorba még Bedy tudta kvalifikálni magát. A második sor eredménye: Bazsó, Kazard. Az első négy pilóta 81 ezreden belül végzett. A rajtot RPeti jól kapta el, nagyobb helycsere nem történt. Többen az első sárga zászlóig rengeteget jöttek előre. Várható volt a sok sárga periódus, amely be is következett. Először KDM járt rosszul, falnak csapta a Sam Schmidt Motorsport autóját. Sorba jöttek a sárga zászlók: Tommy78, Japán, Kiru és forgott, sajnos Kiru nem tudta folytatni a 114 körös küzdelmet. A verseny felénél a mezőny nagy része kiállt pitelni, Atti és Bazsó összeakadt kis félreértést követően. Nagyobb baleset történt Gstyle-al is. A futam a PC mögött ért véget, Finiser és Bazsó ütközése után. Végeredmény: Bedy, RPeti, Tommy78. Bajnokság: RPeti, Kazard, Tommy78.

köszi a cikket

hirként metosz tudja kirakni :wink:
Start Me Up

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » szer. dec. 08, 2010 2:42 pm

www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » csüt. dec. 09, 2010 6:15 pm

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gRmZy8mlxAM?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gRmZy8mlxAM?fs=1&hl=hu_HU" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
Start Me Up

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. dec. 12, 2010 11:00 am

Bírói döntések a vonatkozó fórumban ;)
Start Me Up

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 31 vendég