Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Bedy » csüt. márc. 17, 2011 9:46 pm

@Titusz
Elnézésedet kérem !

Nem értettük meg egymást és én is vehemensebb voltam a megszokottnál.
Máskor jobban figyelek.
Start Me Up

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. márc. 17, 2011 9:58 pm

Spiczi, ez eszméletlen volt! Tommy78 előzését nézd vissza(7-8.kör)! Gyönyörűűűű!

@RPeti - Ne haragudj, hogy ezt mondom de az elején se. Második kanyar után hagyok neked helyet, aztán úgy kitolsz, ahogy még Hamilton se senkit. 4-esben megint mintha ott se lennék, felkensz a rönóra. Aztán Petya csapattársad volt a hab a tortán, aki a köv két kanyart csak úgy tudta bevenni hogy a seggembe csapódott.
Eztán idegességemben persze hogy eldobom. Figyeljünk már egymásra, van akinek megy, tessék róluk példát venni!

Node végülis Nektek köszönhetem, hogy a mezőny hátsó traktusából küzdhettem magam előre, s küzdhettem igazán jó csatákat Spiczivel, Giorgioval, Nepsterrel, és még nem tudom kik voltak. Egy élmény volt. A fékhiba ellenére már ezért megérte! Kösz srácok!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Tony » csüt. márc. 17, 2011 10:04 pm

Nagyon szoros csatákat lehet vívni ezekkel az autókkal, ha vigyázunk is egymásra, akkor meg olyan izgalmas lehet, hogy a valósF1 soha nem éri el a jövőben.

Egyébként meg üzenem a CTDP-nek, hogy egye meg a rohadt pályáját. Sikerült eljátszani a Gstyle-Cleveland balesetet.
Legalább Rólad elneveztünk egy kanyart, kár hogy egy egyenesnek nem szoktak nevet adni... -monster-
Kép

pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: pettya » csüt. márc. 17, 2011 10:20 pm

Bocsi Knife nem direkt volt de ne ess túlzásokba. Nem csapódtam a seggedbe, mindig valamelyik hátsó kerekeddel kanyarodás közbe csípted az első lökhárítómat. Még a kocsik se sérültek meg, akkor meg kár is róla beszélni.

De nem emiatt a 2 kis kocc miatt estél ki az is biztos.
Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Makako » csüt. márc. 17, 2011 10:35 pm

Én a célegyenesben lévő bug-ot szeretném megóvni!Épp a lekörözők elengedésére húzódtam le a 26. körben és egyszercsak elém ugrott ez a megátalkodott sunyi kis bug-i és a levegőben pörgött a vas! Szerintem tiltsák el örökre a mocskot,mert tutira direkt csinálta!!! _h_
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

gombocfej
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: pén. feb. 12, 2010 6:22 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: gombocfej » csüt. márc. 17, 2011 10:39 pm

,-l-, ,-l-, -f-

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: doozi » csüt. márc. 17, 2011 11:28 pm

Bocs, hogy nem voltam... elszállt a netem -ps-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. márc. 17, 2011 11:50 pm

gombocfej írta:,-l-, ,-l-, -f-
-okos- -ps- -lll- -gepout- =_


GRATULÁLOK A KAZARDNAK NAGYON SZÉP FUTAM VOLT NEM BESZÉLVE NORBI TELJESÍTMÉNYÉRŐL, DE ÁTLAGOSAN IS ELMONDHATÓ, HOGY SZÉPEN VERSENYZETT MNDENKI! TERMÉSZETESEN UGYANEZ KÉRETIK A KÖVETKEZŐ FUTAMON IS, ILLETVE AZ EREDMÉNYEKKEL KAPCSOLATOSAN TÜRELEM. MINDEN MÁS MÁR ELÉRHETŐ A SZOKOTT HELYEN (REPLAY, XML)
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. márc. 18, 2011 8:00 am

Nem vagyok teljesen megelégedve mások hozzá állásával a futammal kapcsolatban. A ráhúzások és baleset veszélyes manőverek elkerülése a jogsi szerzésnél szart se ér ez tegnap megmutatkozott. Ha időm engedi átnézem a replayben történteket, és ha úgy látom óvok, mert egyszerűen (ne haragudjon rám a társaság nagy része) szánalmas volt egy két ember előzési kísérlete, és pozíció védése. Ha versenyezni akartok, versenyezzetek, de azért van ez a rohadt jogsi szerzési mizéria, hogy ezeket a hülye helyzeteket elkerüljük és az igazság az, hogy el is törölhetnénk mert értelmetlen, élesben mindenki megvadul... Már a rajtnál láttam hogy valakit kiforgattak, nem tudom kit...fékezzetek időben...(mondjuk nem ellenem volt, de megfogom nézni azt is, és azt is megóvom, mert én is lehettem volna).

Tartsuk be keményen a szabályokat, és a kifogások nem érdekelnek, még a legapróbb se. Akkor ez volt ez történt nem érdekel utólag semmi...ha nem tudok tisztán előzni nem előzök, hanem hamarabb fékezek, ezt tanuljátok meg (nem mindenkire vonatkozik, mindenki tudja magáról, aki nem így tett).

Azért is csalódott vagyok, mert a csapatból csak én értem be. Nem rossz a 4. hely, de ennyi készülődéssel többet vártam. Majd legközelebb...
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. márc. 18, 2011 1:29 pm

@Knife

ha most valaki nem veszi a fáradtságot hogy visszanézze azokat az eseményeket amiket felsoroltál, akkor szimplán megállapítja hogy egy mindenkit a pályáról lelökdösö barom vagyok. Ha valóban ez a véleményed akkor tessék megóvni férfi módjára!
Visszanéztem többször is a kérdéses szituációkat.

A Hamiltoni hasonlatoddal kapcsolatos eseménynél konkrétan Te jöttél vissza a rázókövön túlról gázelvétel nélkül neki az autómnak.
A következö kanyarban valóban ismét összeértünk, abban a koccanásban nagyobb felelösség terheli a belsö ívröl alászedett kerékkel lecsúszó Renault-ot.
Az ezt követö kanyar bejáratánál rámlegyeztél, hogy elkerüljem a következö koccanást legurultam a bukótérbe 6 pozíciót vesztve ezzel. 2 kanyarral késöbb a kavicságyban láttalak, mint kiderült ez is az én hibám.

Nem magyarázkodni szeretnék, de lássuk be semmi sem fekete-fehér.
Lélekben nem voltam felkészülve egy rallycrosshoz hasonló elsö 2 körre, akkor és ott elvette a motivációmat a folytatáshoz...
Most már tudom mire számítsak így nem ér majd meglepetésként a következö rajt, amikoris én továbbra is azon leszek hogy bebizonyítsam hogy nem vagyok kamikaze..
Részemröl a témát lezártnak tekintem.
Peter Retkes

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. márc. 18, 2011 3:30 pm

RPeti írta:@Knife

ha most valaki nem veszi a fáradtságot hogy visszanézze azokat az eseményeket amiket felsoroltál, akkor szimplán megállapítja hogy egy mindenkit a pályáról lelökdösö barom vagyok. Ha valóban ez a véleményed akkor tessék megóvni férfi módjára!
Visszanéztem többször is a kérdéses szituációkat.

A Hamiltoni hasonlatoddal kapcsolatos eseménynél konkrétan Te jöttél vissza a rázókövön túlról gázelvétel nélkül neki az autómnak.
A következö kanyarban valóban ismét összeértünk, abban a koccanásban nagyobb felelösség terheli a belsö ívröl alászedett kerékkel lecsúszó Renault-ot.
Az ezt követö kanyar bejáratánál rámlegyeztél, hogy elkerüljem a következö koccanást legurultam a bukótérbe 6 pozíciót vesztve ezzel. 2 kanyarral késöbb a kavicságyban láttalak, mint kiderült ez is az én hibám.

Nem magyarázkodni szeretnék, de lássuk be semmi sem fekete-fehér.
Lélekben nem voltam felkészülve egy rallycrosshoz hasonló elsö 2 körre, akkor és ott elvette a motivációmat a folytatáshoz...
Most már tudom mire számítsak így nem ér majd meglepetésként a következö rajt, amikoris én továbbra is azon leszek hogy bebizonyítsam hogy nem vagyok kamikaze..
Részemröl a témát lezártnak tekintem.
Nem kell megsértődni. Óvás még azért nem érkezett részemről, mert akkor úgy tudtam kiléptél, így értelmetlen lett volna. Nem mondtam, hogy "barom" lennél, csak nem figyeltél a melletted haladóra, ennyi. NEM voltam túl a rázókövön. Második kanyar után neked akartam több helyet hagyni, mert gondoltam elindulsz balra, ahogy el is indultál, de az már nem látszik, hogy hagyni akarnál nekem is helyet, pedig végig melletted voltam. 4-esben szerintem mehettél volna szélesebben is, mert volt helyed.
Hogy miattad tettem gyöpre csak részben igaz(bal első felfüggesztés sérült a 4esben). És az pedig az érzésem, nem azt mondtam, hogy kilöktél oda.
A "...tudom mire számítsak...." mondatokat nem szeretem, mert általában ezután jön a még nagyobb lökdösődés.
Óvni fogok, hogy "férfi" legyek a szemedben. :lol:

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. márc. 18, 2011 3:39 pm

Knife írta:
RPeti írta: ...Nem kell megsértődni...


...A "...tudom mire számítsak...." mondatokat nem szeretem, mert általában ezután jön a még nagyobb lökdösődés....

Óvni fogok, hogy "férfi" legyek a szemedben. :lol:
1. Nem sértődtem meg :) Egyszerűen azt szerettem volna elkerülni, hogy mindenki elítéljen olyan dolgokért amiket nem/részben tettem meg.

2. Ha a mondatom figyelmesen elolvastad volna, megértetted volna hogy szó nem lesz lökdösődésről..

3. Ez a beszéd -vv-
Peter Retkes

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Giorgio » pén. márc. 18, 2011 4:44 pm

Szerencsére túl vagyok az év legrosszabb pályáján -hh- Innentől mindegyiket jobban szeretem mint ezt -hh- Meglepetést nem okozott ismét ez a pálya, nem tudtam rá olyan setupot csinálni, amivel ne csúszkálna összevissza az autóm, szal egyetlen esélynek azt láttam ha belövöm egyenesekre, ami segített elég sok előzésben :) Gumikat sajnos nem volt időm tesztelni meddig bírják, így biztos ami biztos alapon verseny elején kemény keverékkel rajtoltam, amit utólag beláttam hatalmas hiba volt mert első körökben úgy éreztem magam mintha egy tankot vezetnék, ezáltal az nem autózott körbe aki nem akart, de a kiállás utáni lágy szettel már egész élvezhető volt a versenyem :) Összeségében tudtam, h ettől a pályától nem kell sokat remélnem, az eltervezett pontszerzés meg is lett, úgyh jöhet a melbourne-i pálya, amit még szeretek is -mos-
Illés György

Kép

gombocfej
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: pén. feb. 12, 2010 6:22 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: gombocfej » pén. márc. 18, 2011 5:48 pm

sok versenyzonek a sarga zaszlo nem veszelyt,hanem pozicio szerzest jelent,eleg sokat keszultem
szerettem volna vegigmenni de szetba....k...,ugy tudom sarga alatt el kell venni nem meg jobban ralepni....

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. márc. 18, 2011 6:03 pm

Sárga zászló egy figyelmeztetés, hogy óvatosan. Ekkor TILOS előzni, és lehetőleg tisztes távolságot kell tartani az autók között. Ha úgy láttad, hogy a szabályt megszegték, rögtön óvd meg, írd le az időt, és a tettest. Ezt nem szabad hagyni szó nélkül.
Kép

Titusz
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: vas. jan. 30, 2011 8:51 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Titusz » pén. márc. 18, 2011 6:58 pm

Szia Bedy!

Semmi gond, tipikus első tanuló verseny. A setupom katasztrófális volt, egyenesben talán a leggyorsabb, a flikk-flakkban meg mint egy busz. Csuklós... Legalább tudtam vissza venni kört, meg küzdeni, elsőre kb. a 10. körül is beérhettem volna, kemény gumin, rossz setuppal.
Legközelebb..

üdv
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. márc. 18, 2011 7:43 pm

Bár a tegnapi interjúm talán túl hosszúra sikeredett :) , ettől független szeretnék még1x gratulálni mindenkinek, akik végigmentek. -gg-

Megmondom őszintén nekem ez a pálya talán a Top5-ben is benne van. Nagyon szeretek itt versenyezni sztem szuper a pálya és a vonalvezetés. Ami egy picit most más volt, az az, hogy itt nem élveztem rajta menni. Egyszerűen egy nyűg volt az egész és olyan megoldásokhoz kellett nyúljak az autó beállítása terén, mely nem ízlett, de csak így tudtam elfogyasztani. Értem én, hogy ne sínautókázzunk, de azért kéne húzni egy felső határt is, mert .............. (ezeket mondatokat inkább kitöröltem, túl hosszú lett volna és feltehetően ismét többen félreértették volna).............. A célegyeesben lévő bugról lehetett tudni, mert Petya írta a fórumon az egyik tesztverseny után ha jól emlékszem. Kár, hogy nem kapott ez nagyobb figyelmet.

@RPeti
Teljesen megértelek és jó, hogy kimondtad ezt a dolgot, hogy nem akarod, hogy mások egy vélemény/szituáció alapján ítéljenek meg. Tudom, hogy ez most nem ide az F1-hez fog kapcsolódni, de ezt a kijelentésedet annyira magaménak éreztem, mert hasonló dolgok vezéreltek engem is az elmúlt hetekben, mikor az MTCC-vel kapcsolatos dolgok íródtak. Talán ez is lehet egy válasz, hogy az ember mit miért próbál bizonyítgatni (védeni magát) adott esetben. (ha kell eszközökkel) Az ottani eseményeket követően engem most biztos többen is vmi vágógépnek ítéltek el (annak ellenére, hogy talán már 100 fölötti futamszámnál is járok itt a Maszimon és eddig nem nagyon történt ilyen), de megmondom őszintén nem nagyon izgat már ez a dolog. Mindenki azt hisz, amit akar! Az emberekben gyanúként nyilván elsősorban a szándékosság merül fel, de 100 más oka is lehet a következményeknek....
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: pettya » pén. márc. 18, 2011 8:12 pm

A BUG-ról a pályán a vasárnapi tesztfutam írtam asszem, mert én is pórul jártam vele.

A tegnapi futam utáni interjúkat, nyilatkozatokat hol lehet megtalálni?
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: kiru » pén. márc. 18, 2011 8:16 pm

bpetya írta:A tegnapi futam utáni interjúkat, nyilatkozatokat hol lehet megtalálni?
>> Itt << 1.6GB. (az egész futam, és a végén vannak a nyilatkozatok)
Kép

pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: pettya » pén. márc. 18, 2011 8:27 pm

Köszi
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. márc. 18, 2011 9:35 pm

Kösz hogy felraktad!
Meg is néztem.

Király vagy Csabi! Igyekszem jobban vigyázni a fékekre.

Grat mindenkinek!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. márc. 19, 2011 10:05 am

Knife írta:Kösz hogy felraktad!
Meg is néztem.

Király vagy Csabi! Igyekszem jobban vigyázni a fékekre.

Grat mindenkinek!
Ohhh, elpirulok :-) Köszi!
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. márc. 19, 2011 10:10 am

Egyébként én is megnéztem a felvételt, nagyon jó volt!!!
Metosz nagyon jó vagy kommentátornak is(bár csak te közvetítenéd az igazit is), bár nekem hiányzol a pályáról, kéne belőled kettő :P
Azon jót nevettem mikor azt mondtad el kellene nevezni rólam az első kanyart :-))))

Jó kis futam, volt, bárcsak mindegyiket ennyire élvezném!
Buchert Csaba

Avatar
Bence Kocsis
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 5:00 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Bence Kocsis » vas. márc. 20, 2011 9:55 am

Annak ellenére, hogy 2 kör hátrányban értem be, azért élveztem az első maszim-os futamomat. Nem a kedvenc pályám, de igyekeztem jó iramban végigmenni. A 16. hely nem is olyan rosz, főleg úgy hogy nem lettem utolsó.

Remélem kapok még lehetőséget a jövőben és olyan pályákon, ahol tudok is menni :) ...
Phenom II x4 955 BE, MSI 6850 1 GB OC, 4 GB DDR2 800, 1,25 TB HDD, Logitech Drivig ForceGT, SamsungB2230H, 5Mbit/s-0,5Mbit/s

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: Makako » vas. márc. 20, 2011 10:19 am

Hát én annyira nem élveztem ezen a pályán a futamot. Sokat pörögtem (persze TC off ),rossz set up-ot töltöttem be,kétszer lezúztam az első szárnyat,egy célegyenesbeli bug-on átrepültem,és a kijelzőm nem mutatta a pirosba csúszó fokozatokat,nem is tudtam csak fülre hogy meddig húzhatom.Amúgy meg kaptam 5 kört! _LL Visszanéztem a futamot és tényleg nagyon jók vagytok fiúk és ez nem puncsolás részemről -l- (nem is szoktam soha),azért még jövök futamokra,mert kell egy sereghajtó is! -kakcsi-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Bahrein Futam 2011.03.17.

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 20, 2011 1:07 pm

Urak!

Az eredménytábla elkészült.

Természetesen a felső fejlécet még cserélni szeretném, de nem akartalak titeket tovább az eredménnyel váratni, ez meg már elmegy.

A nem hivatalos állás (futam bíráskodása még hátra van) :

http://www.maszim.hu/f12011/Calendar.html

EREDMÉNYEKRE kattintva is elérhető!
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég