Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. ápr. 07, 2011 9:52 pm

NEM Hivatalos Eredmények kint!

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. ápr. 08, 2011 7:15 am

Gratula IsTi, félelmetes tempót nyomtál! -1-
Grat Tommy és Dani, kemények voltatok! -2- -3-
A rajtot sajna elmértem, már csak 3.-ként tudtam kijönni az első sikánból.
Már nem emlékszem de asszem 4. körben lezúztam a bal elejét a dupla balosban lévő guminál és egy kissé keresztben állt a kormány onnan.
Az első kettő tempóját már nem nagyon tudtam tartani és a balos kanyarokban kínszenvedés volt befordítani a verdát. Jött egy kicsúszás, Dani beért és a kerékcseréig majd azt követő néhány körig még jót csatáztunk a dobogóért de egy újabb hiba már visszalökött a középmezőnybe.
Aztán mi jöhet még? Hatalmas csattanás az étkezőből, reflexszerűen félreálltam és kiszaladtam mi a baj... -gepout- Gyakorlatilag leszakadt a gardrób ajtó...gyorsan vissza de csak az utsó helyre.
Ez van.
Újabb célokat kell kitűzni, a top5 már elszállt.Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. ápr. 08, 2011 10:28 am

sanya írta:Gratula IsTi, félelmetes tempót nyomtál! -1-
Grat Tommy és Dani, kemények voltatok! -2- -3-
A rajtot sajna elmértem, már csak 3.-ként tudtam kijönni az első sikánból.
Már nem emlékszem de asszem 4. körben lezúztam a bal elejét a dupla balosban lévő guminál és egy kissé keresztben állt a kormány onnan.
Az első kettő tempóját már nem nagyon tudtam tartani és a balos kanyarokban kínszenvedés volt befordítani a verdát. Jött egy kicsúszás, Dani beért és a kerékcseréig majd azt követő néhány körig még jót csatáztunk a dobogóért de egy újabb hiba már visszalökött a középmezőnybe.
Aztán mi jöhet még? Hatalmas csattanás az étkezőből, reflexszerűen félreálltam és kiszaladtam mi a baj... -gepout- Gyakorlatilag leszakadt a gardrób ajtó...gyorsan vissza de csak az utsó helyre.
Ez van.
Újabb célokat kell kitűzni, a top5 már elszállt.Kép
Gratulálok én is mindenkinek föleg magamnak :mrgreen: :mrgreen:
Nem számítottam ilyen nehéz versenyre a kocsit egyszerűen nem éreztem sok elfékezés a gumioszlopos sikán elött néha vissza tettem 1-be is h csak ne "vágjam le" ha már levágtam volna az is inkább idöveszteség:D. (ezt tessék figyelembe venni amikor büntetni akarnak :mrgreen: )
Úgy számoltam hogy Tommyval Danikosszal Sanyával fogok "harcolni" mivel kedves csapattársaim nem tudom mi a fenét csinálnak. De ez már tűrhetetlen!! :mrgreen: :mrgreen:
Sanya én tényleg nem tudom mi történt veled de kegyetlen jól nyomod. Habár nem engedtem volna h még1x megverj :twisted: De benne volt a pakliban ha nincs az elején az a hibád úgy érzem jól el játszadozgattunk volna demajd lagunában:D Szóval nem Top5 hanem első helyért kel harcolnod:D csak kösd fel a gatyádat mert én lagunát is behúzom ha tetszik hanem :twisted: :mrgreen:

Szerk: Ja és nem viccelek mert jelentkezésemhez oda írtam h vígetek lesz és mi történt? :twisted: :mrgreen:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 08, 2011 10:42 am

Szabályzatból idézek:
TeamSpeak (TS) használata kötelező!

nem volt most felesleges duma (nem volt Gstyle) :mrgreen: viszont most is volt aki nem volt TS-en..nem értem miért nem lehet megérteni miért kell TS-en lenni verseny alatt.
Ilyen pályán főleg mikor mondaná az ember hol engedi el a másikat.

Tommy volt talán aki a legtöbbet beszélt TS-en.."köszönöm" -l-
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. ápr. 08, 2011 10:53 am

IsTi írta:Szóval nem Top5 hanem első helyért kel harcolnod:D csak kösd fel a gatyádat mert én lagunát is behúzom ha tetszik hanem :twisted: :mrgreen:
A top5-öt a bajnokság végére "álmodtam magamnak" ez szállt el a jelek szerint.Kép
Lagunában újra próbálkozunk!Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 08, 2011 11:32 am

A top5-öt a bajnokság végére "álmodtam magamnak"

Merjünk nagyot álmodni! :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. ápr. 08, 2011 1:09 pm

Dietrich írta:Szabályzatból idézek:
TeamSpeak (TS) használata kötelező!

nem volt most felesleges duma (nem volt Gstyle) :mrgreen: viszont most is volt aki nem volt TS-en..nem értem miért nem lehet megérteni miért kell TS-en lenni verseny alatt.
Ilyen pályán főleg mikor mondaná az ember hol engedi el a másikat.

Tommy volt talán aki a legtöbbet beszélt TS-en.."köszönöm" -l-
Én nem voltam és nem is leszek emiatt lehet büntetni le.zarom :mrgreen: Elengedésre meg ott a kék zászló nem hiszem hogy ts kell az elengedéshez ha igen akkor ott már gondok vannak ;-) Ezek után a ts használatának nem látom értelmet (használjátok oválra ott lehet h kell igaz ott se kéne....)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 08, 2011 1:56 pm

Végülis ja leszarhatod...
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. ápr. 08, 2011 2:14 pm

Dietrich írta:Végülis ja leszarhatod...
Na mond meg mire jó a ts? ha adsz rendes indokot használni fogom. Nem tudom mi értelme ha valamit akarnak mondani megmondják chaten hiszen arra való:)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. ápr. 08, 2011 2:18 pm

IsTi írta:
Dietrich írta:Végülis ja leszarhatod...
Na mond meg mire jó a ts? ha adsz rendes indokot használni fogom. Nem tudom mi értelme ha valamit akarnak mondani megmondják chaten hiszen arra való:)
IsTi elfogadtad a szabályzatot, amiben benne van, hogy kötelező a TS és, hogy mikor és mire lehet használni, és sajnos ahogy fentebb írtad, büntetve is lesz. :-?

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. ápr. 08, 2011 2:26 pm

Tommy78 írta:
IsTi írta:
Dietrich írta:Végülis ja leszarhatod...
Na mond meg mire jó a ts? ha adsz rendes indokot használni fogom. Nem tudom mi értelme ha valamit akarnak mondani megmondják chaten hiszen arra való:)
IsTi elfogadtad a szabályzatot, amiben benne van, hogy kötelező a TS és, hogy mikor és mire lehet használni, és sajnos ahogy fentebb írtad, büntetve is lesz. :-?
Igen én elfogadom a büntetést azzal nincs gond ;-)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. ápr. 08, 2011 2:27 pm

IsTi írta:
Dietrich írta:Végülis ja leszarhatod...
Na mond meg mire jó a ts? ha adsz rendes indokot használni fogom. Nem tudom mi értelme ha valamit akarnak mondani megmondják chaten hiszen arra való:)
Sokan nem voltak tesztfutamon, így nem tudhatták p.l., hogy a pace car a box kijárat előtt szinte megáll, ami torlódáshoz, ráfutásos tömeges koccokhoz vezethet.
Bemondtam és szerintem ezért nem lett balhé.
Előfordulhat, hogy épp téged vág majd le wu után és ha szólsz, hogy jössz akkor addig Tommy átnyomja a szervert. Most is, előtte is volt ilyen szitu. Ts nélkül nem tudhatjuk, hogy mi a probléma és nem kell vakon várni.
Esetleges új rajt elrendelése is ts-en dől el. Hányan sérültek egy első körös balhéban, s.t.b.

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. ápr. 08, 2011 2:35 pm

sanya írta:
IsTi írta:
Dietrich írta:Végülis ja leszarhatod...
Na mond meg mire jó a ts? ha adsz rendes indokot használni fogom. Nem tudom mi értelme ha valamit akarnak mondani megmondják chaten hiszen arra való:)
Sokan nem voltak tesztfutamon, így nem tudhatták p.l., hogy a pace car a box kijárat előtt szinte megáll, ami torlódáshoz, ráfutásos tömeges koccokhoz vezethet.
Bemondtam és szerintem ezért nem lett balhé.
Előfordulhat, hogy épp téged vág majd le wu után és ha szólsz, hogy jössz akkor addig Tommy átnyomja addig a szervert. Most is, előtte is volt ilyen szitu. Ts nélkül nem tudhatjuk, hogy mi a probléma és nem kell vakon várni.
Esetleges új rajt elrendelése is ts-en dől el. Hányan sérültek egy első körös balhéban, s.t.b.
szerintem szoktam figyelni nem voltam tesztfutamon nem tudtam hogy befog lassulni a safety nem csináltam semmi balesetet sem(nem is igenszoktam). Ledob a szeró így jártam ha mit tudom én pl 20.20kor kezdődik akkor kezdődjön nem hisztiznék a végén elhiheted mert volt már rá példa:) Ha meg a net megy el akkor meg tökmindegy:) Új rajtról meg annyit hogy utána 5 másodpercel már én is tudni fogok róla mert belassultok:) pl Canada?

+Ja meg játszani jövök és nekem ahhoz elég a játék:) több dologra NINCS szükségem. Föleg mivel 3 éve nem használom nem tudom minek most csinálni a feszkót. Elfogadom a büntetést és kész! nincs szükségem kioktatásra főleg nem Dietrichtől...ami igazából számomra nevetséges :mrgreen: meg :-?

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 08, 2011 2:58 pm

nincs szükségem kioktatásra főleg nem Dietrichtől...ami igazából számomra nevetséges

szerintem nem ilyen stílusban kezeltelek.
de nem gond lehet kurva széles az a mini is..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. ápr. 08, 2011 3:11 pm

Dietrich írta:nincs szükségem kioktatásra főleg nem Dietrichtől...ami igazából számomra nevetséges

szerintem nem ilyen stílusban kezeltelek.
de nem gond lehet kurva széles az a mini is..
Ezt ennek köszönd: "TS-t van aki szándékosan nem használja immár 3. futamán (Isti) ha lett volna TS-en tudok szólni neki, hogy nem rajtolhat a 2. helyről mert érvényben volt egy 5 helyes rajtbüntetése amit nem töltött le."

Téged nagyon zavar hogy én nem használok ts-t de már régebben is feltűnt ez nekem. Csak nem értem hogy miért? Nem érzed fennt jól magadat vagy miért? Ugyse beszélnék akkor meg?? magyarázd már el nekem légyszike.Másik hogy a manóba töltöttem volna le az 5 rajthelyes büntimet? saját magamat nem tudom visszasorolni. Amúgy is nekem elég nagy büntetés volt a Le mans kihagyása mondhatom hogy nem kívánom senkinek sem azt az érzést amiért kihagytam. Persze letölthetem még ha neked jólesik csakhogy örülj egy kicsikét hidd el túl tudnám magamat tenni rajta. ;-)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 08, 2011 3:37 pm

Csakhogy képbe legyél..

Óvás topicba ezután írtam (tudod amilyen az adj isten olyan a fogadj isten)
Én nem voltam és nem is leszek emiatt lehet büntetni le.zarom :mrgreen: Elengedésre meg ott a kék zászló nem hiszem hogy ts kell az elengedéshez ha igen akkor ott már gondok vannak

stílus maga az ember...

Téged nagyon zavar hogy én nem használok ts-t de már régebben is feltűnt ez nekem.
igen Indycar-nál is zavart..

engem az zavar főleg, hogy van egy szabályzat ami mindenkire egyformán vonatkozik, ha meg elfogadta és szignálta főleg bekéne tartani, nem gondolod?
tudom évek óta nem használod..ez legyen a korábbi évek latymatag szabályzatainak a hibái a nevetséges "figyelmezetés" szigorúságai miatt.

egyébként mondtam volna TS-en, hogy "Isti a kanyarok után elengedlek" de inkább lementem a kavicsba.
De igérem több ilyen nem lesz veled szemben menj el ott ahol tudsz.
Kék zászlóra meg ne hagyatkozz mert 1x ki sem rakta..
Témát lezártam részemről.

u.i.pff..fiatalabb vagy a lányomnál
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. ápr. 08, 2011 6:35 pm

Sziasztok!
Köszönöm szépen, hogy újra indulhattam nálatok! Nem nagyon éreztem rá még a mod-ra, de próbáltam jó eredményt elérni, bár elsődlegesen nem az eredmény miatt jöttem, hanem hogy egy élvezetes versenyt fussak.

Az időmérőn a 10. pozíciót sikerült megcsípnem, ami úgy gondolom reális eredmény volt.

Rajtnál próbáltam nem galibát okozni, végülis eljöttünk. Giorgio a 3. kanyarnál belémjött hátulról, de nem volt vészes, besárgult a kocsi hátulja, de különösebb következményét nem láttam. Memphissel csatáztam utána, akivel még soha nem mentem egy pályán, szóval kellett pár karika, míg "feltérképeztem" magamnak, aztán végül elszántam magam hogy megelőzzem őt. Szépen védekezett, aztán a 4. kanyar előtt túl optimista voltam, és sajnos akárhogy próbáltam elkerülni a balesetet, sajnos nem tudtam, és kilöktem őt, amivel (mint később kiderül) bukott 2-3 pozíciót, én meg pont úgy jöttem vissza a pályára, hogy a gyors jobb-bal sikánban nem akartam galibát okozni, ezért elengedtem mindenkit aki éppen jött, és csak ez a hosszabb csoport után folytattam a körözést. Bodzzzával csatáztunk, úgy éreztem hogy gyorsabb voltam nála, ezért megelőztem, azonban utána hibázgattam, és végül sikerült visszaelőznie, ezután úgy láttam hogy talán bölcsebb döntés csak beállni mögé és úgy felvenni az előttünk autózó Kopival a harcot. Ez működött is, hiszen ledolgoztuk a hátrányunkat Kopival szemben, aztán amikor pont utolértük, akkor úgy döntöttem kimegyek a pitbe, majd utána az első pár kört a friss gumikon megnyomom ahogy csak tudom, hátha eléjük tudok kerülni. Ez jól is indult :D kivezető körömben megforogtam a 2. szektorban lévő gyors jobb-bal sikánban. Innentől feladtam minden reményemet hogy utólérem majd Bodzzát és Kopit. Azt hiszem Bo5co volt előttem, akit sikerült legyűrni és aztán láttam hogy Kopi is akár befogható, és megpróbáltam. Végülis az utolsó körben sikerült megelőzni, így a 13. helyen értem célba.

Volt néhány vágásom, szóval lehet bünti is lesz belőle, általában amikor vágásnak ítéltem meg a dolgot akkor próbáltam kicsit elvenni a gázt, de majd eldöntitek hogy belefért-e vagy sem.

Gratula IsTi! Szépen mentél! Ezzel a vitával meg most ne rombold le azt a szobrot, amit tegnap felállítottál a nagyszerű tempóddal és vezetéseddel ;-)

Sok sikert a továbbiakra!
Kép

Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » pén. ápr. 08, 2011 9:02 pm

Gerrard írta:Sziasztok!
Köszönöm szépen, hogy újra indulhattam nálatok! Nem nagyon éreztem rá még a mod-ra, de próbáltam jó eredményt elérni, bár elsődlegesen nem az eredmény miatt jöttem, hanem hogy egy élvezetes versenyt fussak.

Az időmérőn a 10. pozíciót sikerült megcsípnem, ami úgy gondolom reális eredmény volt.

Rajtnál próbáltam nem galibát okozni, végülis eljöttünk. Giorgio a 3. kanyarnál belémjött hátulról, de nem volt vészes, besárgult a kocsi hátulja, de különösebb következményét nem láttam. Memphissel csatáztam utána, akivel még soha nem mentem egy pályán, szóval kellett pár karika, míg "feltérképeztem" magamnak, aztán végül elszántam magam hogy megelőzzem őt. Szépen védekezett, aztán a 4. kanyar előtt túl optimista voltam, és sajnos akárhogy próbáltam elkerülni a balesetet, sajnos nem tudtam, és kilöktem őt, amivel (mint később kiderül) bukott 2-3 pozíciót, én meg pont úgy jöttem vissza a pályára, hogy a gyors jobb-bal sikánban nem akartam galibát okozni, ezért elengedtem mindenkit aki éppen jött, és csak ez a hosszabb csoport után folytattam a körözést. Bodzzzával csatáztunk, úgy éreztem hogy gyorsabb voltam nála, ezért megelőztem, azonban utána hibázgattam, és végül sikerült visszaelőznie, ezután úgy láttam hogy talán bölcsebb döntés csak beállni mögé és úgy felvenni az előttünk autózó Kopival a harcot. Ez működött is, hiszen ledolgoztuk a hátrányunkat Kopival szemben, aztán amikor pont utolértük, akkor úgy döntöttem kimegyek a pitbe, majd utána az első pár kört a friss gumikon megnyomom ahogy csak tudom, hátha eléjük tudok kerülni. Ez jól is indult :D kivezető körömben megforogtam a 2. szektorban lévő gyors jobb-bal sikánban. Innentől feladtam minden reményemet hogy utólérem majd Bodzzát és Kopit. Azt hiszem Bo5co volt előttem, akit sikerült legyűrni és aztán láttam hogy Kopi is akár befogható, és megpróbáltam. Végülis az utolsó körben sikerült megelőzni, így a 13. helyen értem célba.

Volt néhány vágásom, szóval lehet bünti is lesz belőle, általában amikor vágásnak ítéltem meg a dolgot akkor próbáltam kicsit elvenni a gázt, de majd eldöntitek hogy belefért-e vagy sem.

Gratula IsTi! Szépen mentél! Ezzel a vitával meg most ne rombold le azt a szobrot, amit tegnap felállítottál a nagyszerű tempóddal és vezetéseddel ;-)

Sok sikert a továbbiakra!
Köszi Gerrard :) Nem vitázok tovább egyszerüen nemért meg nemérti a smilekat majd rájön 1xtalán mert nemvéletlenül voltott az a zöld kis cucc.
Ts ügyben többet nemírok sajnálom hogy öt zavarja hogy nemvoltam nemhiszem hogy beszéltemvolna vagy hallgatam volna bárkit is ott. Dietrich nemkell elengedni kiszoktam várni sokszor míg elengednek ne aggodj megoldom:)
Nemtudom eddig senkinek sem volt baja a stylusommal deugye ott a smile de nemvetted a lapot utánna megóvtál és hát ez lett. Aljas kís húzásnak vettem. De azért remélem jobban érzed magad. Teljesenkülönbözö emberek vagyun Te ilyen kis semmiségért óvsz én meg Gadflyt se óvtam meg mikor levágta az utcsó kanyart és úgyelözött meg Canadaban dehát vanilyen és ez nem baj csak más stilusba kellet volna na meg figyeld a smilekat oszt béke lett vóna ;-)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. ápr. 09, 2011 2:33 pm

Igaz eltelt pár nap (sajna nem nagyon voltam gép előtt), így utólag szeretnék gratulálni a dobogósoknak! -l-

A versenyhez elég negatívan álltam hozzá mivel ez a pálya számomra nem sokat érő. Persze ez miatt a gyakorlás sem motivált, így lesz ami lesz alapon egy korábbi pályán használt settel indultam el. A versenyt ettől független (magam is meglepődtem) élveztem. Sajnos az első körben visszaestem a mezőny végére mivel kiforogtam, de az ezt követő rész tetszett hiszen szépen lassan, de jöttem felfelé egészen a 11. helyig. Köszönöm mindenkinek, akikkel csatázhattam. ;-)


@IsTi
Nem szeretnék nagyon belekavarogni ebbe a témába, de ha elfogadod A TS nélkülözéséért kapott büntetést, akkor még is mit vársz a bajnokságtól? Csak azért kérdem, mert én nem úgy ismerlek és itt hangoztatod is, hogy Te majd leversz mindenkit. Így hogy leszel bajnok, ha ilyen dolgok miatt hátráltatod magad? (persze majd a BT dönti el, hogy milyen bünti jár a TS-ért, de feltételezem nem csak vmi szóbeli figyelmeztetés) Az ilyenfajta kijelentéseid mögé, meg írhatsz 4 csilliárd szmájlit is, akkor sem fog változtatni a hangvételen és a stíluson, melyre Dietrich is utalt. Mindenki másképp gondolkodik és ez által másképp is jön le a másik mondanivalója. Ez van...

Én a helyedben feljönnék TS-re és mindenkit lenémítanék, csak Tommy-t v. a többi admint nem és már is nem szólhat senki egy szót se. Megmondom őszintén engem is zavar a TS és legtöbbször ezért jövök csak fel a futam előtt pár perccel (az időmérőt is kihagyva). Bár nálam mindenki hallható, de annyira le van halkítva, hogy a verseny "muzsikája" elnyomja a fölösleges beszédet. :)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » szomb. ápr. 09, 2011 7:48 pm

Gadfly írta:Igaz eltelt pár nap (sajna nem nagyon voltam gép előtt), így utólag szeretnék gratulálni a dobogósoknak! -l-

A versenyhez elég negatívan álltam hozzá mivel ez a pálya számomra nem sokat érő. Persze ez miatt a gyakorlás sem motivált, így lesz ami lesz alapon egy korábbi pályán használt settel indultam el. A versenyt ettől független (magam is meglepődtem) élveztem. Sajnos az első körben visszaestem a mezőny végére mivel kiforogtam, de az ezt követő rész tetszett hiszen szépen lassan, de jöttem felfelé egészen a 11. helyig. Köszönöm mindenkinek, akikkel csatázhattam. ;-)


@IsTi
Nem szeretnék nagyon belekavarogni ebbe a témába, de ha elfogadod A TS nélkülözéséért kapott büntetést, akkor még is mit vársz a bajnokságtól? Csak azért kérdem, mert én nem úgy ismerlek és itt hangoztatod is, hogy Te majd leversz mindenkit. Így hogy leszel bajnok, ha ilyen dolgok miatt hátráltatod magad? (persze majd a BT dönti el, hogy milyen bünti jár a TS-ért, de feltételezem nem csak vmi szóbeli figyelmeztetés) Az ilyenfajta kijelentéseid mögé, meg írhatsz 4 csilliárd szmájlit is, akkor sem fog változtatni a hangvételen és a stíluson, melyre Dietrich is utalt. Mindenki másképp gondolkodik és ez által másképp is jön le a másik mondanivalója. Ez van...

Én a helyedben feljönnék TS-re és mindenkit lenémítanék, csak Tommy-t v. a többi admint nem és már is nem szólhat senki egy szót se. Megmondom őszintén engem is zavar a TS és legtöbbször ezért jövök csak fel a futam előtt pár perccel (az időmérőt is kihagyva). Bár nálam mindenki hallható, de annyira le van halkítva, hogy a verseny "muzsikája" elnyomja a fölösleges beszédet. :)
Hát ha ismernél akkor tudnád hogy csak viccelek azzal hogy leverek mindenkit valaki felfogja valaki nem ez van. Hogy leszek bajonok? én tudom hogy sehogyan sem már Le mans után feladatam meg előtte se foglalkoztatott ez látszott is:) De áá komolyan itt tényleg senki sem ismer ha komolyan vettétek a "kemény leverős" dumát, vagyis eddig csak neked volt ezzel gondod de nembaj még mondja meg mindenki mi a baja van velem mert gyorsan túl akarok esni rajta :mrgreen: ;-) Én nem fogok meg sértődni sőt többet írni sem játszani fogok aztán ennyi. Pápá

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: sanya » szomb. ápr. 09, 2011 7:55 pm

IsTi írta: De áá komolyan itt tényleg senki sem ismer ha komolyan vettétek a "kemény leverős" dumát, vagyis eddig csak neked volt ezzel gondod de nembaj még mondja meg mindenki mi a baja van velem mert gyorsan túl akarok esni rajta :mrgreen: ;-)
Nekem spec a kemény, leverős dumával semmi bajom, én is szeretek szájkaratézni és stuffolni az ellenfelet.Kép
Szerintem ezzel másnak sincs baja!

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » szomb. ápr. 09, 2011 8:04 pm

sanya írta:
IsTi írta: De áá komolyan itt tényleg senki sem ismer ha komolyan vettétek a "kemény leverős" dumát, vagyis eddig csak neked volt ezzel gondod de nembaj még mondja meg mindenki mi a baja van velem mert gyorsan túl akarok esni rajta :mrgreen: ;-)
Nekem spec a kemény, leverős dumával semmi bajom, én is szeretek szájkaratézni és stuffolni az ellenfelet.Kép
Szerintem ezzel másnak sincs baja!
Á szájakarate ezt a szót kerestem a kicsike agyamban de nem lett meg köszi :mrgreen:
Látod hogy Gadflynak pl nem tetszik lehet hogy csak tőlem nem sajnálom.
De én tényleg be akarom fejezni mert már elgem van jól büntessen meg a bt örüljön 1-2 ember és béke

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: sanya » szomb. ápr. 09, 2011 8:14 pm

IsTi írta: De én tényleg be akarom fejezni mert már elgem van jól büntessen meg a bt örüljön 1-2 ember és béke
Az lesz a büntid, hogy Lagunában kört kapsz!
Egyelőre 1-et!Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. ápr. 10, 2011 12:03 pm

IsTi írta: Hát ha ismernél akkor tudnád hogy csak viccelek azzal hogy leverek mindenkit valaki felfogja valaki nem ez van.
Tulajdonképpen erre írtam az alább idézett szöveget....nem tudom mi nem volt világos ezen... =_
Gadfly írta: Mindenki másképp gondolkodik és ez által másképp is jön le a másik mondanivalója. Ez van...
IsTi írta: Hogy leszek bajonok? én tudom hogy sehogyan sem már Le mans után feladatam meg előtte se foglalkoztatott ez látszott is:)
Hát nekem nem így jött le, hogy előtte sem foglalkoztatott. Nem akarok most böngészni a fórumon (mert annyira nem érdekel ez a dolog), de jópár kijelentésed volt ezzel kapcsolatban, még azt hiszem a bajnokságra való jelentkezős topikban is, mikor autóválasztás volt stb. Persze ez a Te dolgod, hogy hogyan gondolod. Én csak azt akartam kihozni ebből, de akkor picit belemegyek a részletekbe, hogy abszolút félreérthető főleg egy olyan személytől, aki bármilyen régóta is itt van, de tulajdonképpen ismeretlen sok ember számára mivel TS-en egyáltalán nem vagy és nagyon a fórumra sem szoktál írni. Ja és engem egyáltalán nem zavar a stílusod (sztem erre nem is utaltam) és bajom sincs veled, sőőt ha jobban elolvasod az előző hsz-em még tippet is adtam, hogy hogyan oldhatnád meg ezt a TS problémát! ;-)

IsTi írta: Én nem fogok meg sértődni sőt többet írni sem játszani fogok aztán ennyi. Pápá
Ezt a mondatot megmondom őszintén picit megmosolyogtam, mert totál ellentmondás van benne. :grin:

Peace IsTi peace.... -vv-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. ápr. 10, 2011 5:33 pm

Bírói döntések kiírva!
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. ápr. 10, 2011 5:57 pm

Hivatalos Eredmények kint.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. ápr. 10, 2011 6:14 pm

Bodzzza írta:Bírói döntések kiírva!
Elfogadom a rám kiróttakat.

A sok vágásba remélem azt nem számoltátok bele, mikor egy ilyen után Sunát magam elé engedtem, illetve Tomyt aki a pálya legszarabb részénél ért utol csak vágással tudtam elengedni. -gepout-
Meg asszem volt még 2-3 ilyen elengedésem ;)

Viszont többeknek is 5 rajthelyes büntije volt amit nem töltöttek le. Azzal mi van?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. ápr. 10, 2011 6:29 pm

Tommy78 írta:Hivatalos Eredmények kint.

A végén csak baromi szoros lett ih ;-)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. ápr. 10, 2011 6:48 pm

IsTi írta:
Tommy78 írta:Hivatalos Eredmények kint.

A végén csak baromi szoros lett ih ;-)
ja ;-) én is néztem.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. ápr. 10, 2011 6:48 pm

Dietrich írta:
Bodzzza írta:Bírói döntések kiírva!
Elfogadom a rám kiróttakat.

A sok vágásba remélem azt nem számoltátok bele, mikor egy ilyen után Sunát magam elé engedtem, illetve Tomyt aki a pálya legszarabb részénél ért utol csak vágással tudtam elengedni. -gepout-
Meg asszem volt még 2-3 ilyen elengedésem ;)

Viszont többeknek is 5 rajthelyes büntije volt amit nem töltöttek le. Azzal mi van?
Azt kiírtam a Laguna Seca jelentkezős topicba.

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: sanya » vas. ápr. 10, 2011 6:57 pm

Dietrich írta:
Bodzzza írta:Bírói döntések kiírva!
Elfogadom a rám kiróttakat.

A sok vágásba remélem azt nem számoltátok bele, mikor egy ilyen után Sunát magam elé engedtem, illetve Tomyt aki a pálya legszarabb részénél ért utol csak vágással tudtam elengedni. -gepout-
Meg asszem volt még 2-3 ilyen elengedésem ;)

Viszont többeknek is 5 rajthelyes büntije volt amit nem töltöttek le. Azzal mi van?
Szám szerint 12 ilyen típusú "vágást", pályaelhagyást nem vettünk figyelembe nálad. Másnál is figyelmen kívül hagytunk minden elengedésből, durva megcsúszásból a következő kanyarban adódó szabálytalanságot! -kakcsi-

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. ápr. 10, 2011 6:58 pm

Ne oda írjátok mert ez BT döntés és hamar eltűnik a sok beirás miatt, hanem a BT topicba szerintem.
Viszont azt írd be inkább, minden futam elött ha van valakinek 5 rajthelyes bünti vagy nem kvalizhat stb. és akkor elkerülhető a jövőben az ilyen baki.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MTCC Varano Bajnoki Futam 2011.04.07. 20.0

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. ápr. 10, 2011 7:06 pm

Dietrich írta:Ne oda írjátok mert ez BT döntés és hamar eltűnik a sok beirás miatt, hanem a BT topicba szerintem.
Viszont azt írd be inkább, minden futam elött ha van valakinek 5 rajthelyes bünti vagy nem kvalizhat stb. és akkor elkerülhető a jövőben az ilyen baki.
Oda be van írva, csak beírtam Laguna topicba is első hsz-be, hogy mindenki lássa. És remélem nem felejtem el, de ha igen jelezzétek még WU-n.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 53 vendég