Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Malaysia Futam 2011.04.14.

Hozzászólás Szerző: Giorgio » pén. ápr. 15, 2011 2:41 pm

Szeretnék elnézést kérni Gadflytól és mindenki mástól akinek esetleg vmi hátránya származott az emelkedős balos kanyarban a beforgásom után. Többekkel ellentétben nekem pont fordított problémáim vannak a gumikkal, így minden versenyen rendszeresen borzalom az első 6-8 kör hideg gumikon, ennek az eredménye volt a tegnapi beforgás is, amit nagyon sajnálok mert ha nincs szerintem meg lehetett volna az első 5 hely valamelyike.

Időmérő: Ahogy arra számítottam az inkább egyenes beállítások miatt voltak akik gyorsabb kört tudtak összerakni, de első 3 hely körül gondolkoztam ez meg is lett.

Verseny: 3. futamra már sikerült rajt képes váltót is összeraknom így a 2. kanyar után sikerült 4. helyen fordulnom, aztán jötta beforgás ami után végigdöcögtem a pályán és ezen felül még 32 mp-et sikerült eltöltenem a boxba, ahol a kemény keverék mellett döntöttem és megpróbáltam végigfutni vele a versenyt, de 30 körnél nem bírta tovább nagyon belassult így az utolsó 15 körre feltettem a lágy keveréket, amivel másodpercekkel gyorsabb voltam az előttem lévőknél, de a 10. helyen lévő doozi addigra már 30 mp-es előnyre tett szert amit nem sikerült volna ledolgoznom így a végén a biztos célbaérésre mentem és sikerült befejeznem a versenyt a 11. helyen. Sose szerettem ezt a pályát de ez csak rátett egy lapáttal most, de ezek után most 2szeres erőbedobással készülök a következő kínai futamra, ahol remélhetőleg sikerül előrébb végeznem.
Illés György

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés NF1B 2011 Malaysia Futam 2011.04.14.

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. ápr. 16, 2011 11:05 am

Gratulálok a dobogósoknak! Illetve mindenkinek aki célba ért!

GABOR 5.hely első futamon - le a kalappal nagyon jól versenyeztél. -l-
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég