Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. nov. 25, 2011 7:59 pm

Utolsó tesztet teljesitők. Bedy,Kiru,Bodzzza,Norbi,Sanya
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. nov. 25, 2011 8:06 pm

26 ember teljesitette a kötelező tesztfutamot.Zsolteee mint főszervező és indycar bajnok alapba megkapta az indulási jogot.(sokat teszteltünk vele) _a_

Tequila.Moda.Piceey, Nem kvalifikálta magát a futamra.
Nagy Dávid(Dávidka) az első teszten résztvett,de nem teljesitett 100%-ot. Az én ajánlatom neki egy utolso rajthelyes indulás,ha elfogadja.
Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam

Hozzászólás Szerző: Tequila » pén. nov. 25, 2011 9:45 pm

Sajnos úgy jött össze, hogy eléggé kaotikus volt az utóbbi pár hetem, és a hétfő esték marhára nem voltak jók nekem, mai napnál meg figyelmetlen voltam, hogy otthoni idő szerinti 7 óra, az nekem meg még esélytelenebb volt, szóval sajnos nem tudtam egy futamon sem megjelenni, de azért majd megpróbálom figyelemmel követni a futamot :)
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. nov. 26, 2011 7:07 am

Tequila írta:Sajnos úgy jött össze, hogy eléggé kaotikus volt az utóbbi pár hetem, és a hétfő esték marhára nem voltak jók nekem, mai napnál meg figyelmetlen voltam, hogy otthoni idő szerinti 7 óra, az nekem meg még esélytelenebb volt, szóval sajnos nem tudtam egy futamon sem megjelenni, de azért majd megpróbálom figyelemmel követni a futamot :)
Tequila az a baj,tudom hogy jó oválos vagy.Menjetek fel körözni Zsolteeeval hogy megtanuld a modot,mivel nem mentél rajta,és akkor a mezőny végéről te is rajtolhatsz.Nem akarok ebben én dönteni,mert nem fair azokkal akik lenyomták a kötelezőt.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. nov. 26, 2011 8:10 am

Előzetes tervek szerint a rajt a köv. képpen fog kinézni. Időmérő és wu után rajt. A rajtnál Dan Wheldon autoja lesz berakva első autónak.Kimegy a pace car ,elrajtol a mezöny,de nem vesszük fel a versenytempót,hanem Wheldon autója a mezőny elé megy,és 5 kört tesz meg,ugy hogy a mezőny követi őt kb 4-5 autó távolságból. Igy megteszünk 5 tiszteletkört,lehetőség szerint 2 soros felállásban.Az 5. kör végén Wheldon autója kigurul a pitbe,és a mezőny elrajtol.Nem elfelejteni A futam 20:00 kor kezdődik az időmérővel,senkit nem várunk meg.Csatlakozni max a wu alatt lehet ha az időmérő elindul.A simsport közvetiti a versenyt,Wheldon kocsiját Ginger vezeti.Kérek mindenkit,ne az első körökben akarjon nyerni,sokan leszünk a pályán,figyeljetek egymásra.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. nov. 26, 2011 8:24 am

A simsport közvetiti a versenyt

vasárnapra náluk nincs beírva a műsorba jelenleg, ha nézőt is akartok hozzá reklámozni kellene már ma.
18:00-ra meg 20 órára írnak csak mást.
a 6-kor kezdödőt 2 óra alatt letudják?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. nov. 26, 2011 8:27 am

Dietrich írta:A simsport közvetiti a versenyt

vasárnapra náluk nincs beírva a műsorba jelenleg, ha nézőt is akartok hozzá reklámozni kellene már ma.
18:00-ra meg 20 órára írnak csak mást.
a 6-kor kezdödőt 2 óra alatt letudják?
Lett nekik szolva és a kép is el lett küldve
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. nov. 26, 2011 11:22 am

URAK!

A VERSENYIDŐPONTJA NEM VOLT KIÍRVA, ÍGY KISEBB ZAVARODÁS KELETKEZETT - KIÍRTAM!

2011.11.27-ÉN (MOST VASÁRNAP) 20.00-KOR VAN A VERSENY!
Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam

Hozzászólás Szerző: Tequila » szomb. nov. 26, 2011 3:09 pm

KOPI írta:
Tequila írta:Sajnos úgy jött össze, hogy eléggé kaotikus volt az utóbbi pár hetem, és a hétfő esték marhára nem voltak jók nekem, mai napnál meg figyelmetlen voltam, hogy otthoni idő szerinti 7 óra, az nekem meg még esélytelenebb volt, szóval sajnos nem tudtam egy futamon sem megjelenni, de azért majd megpróbálom figyelemmel követni a futamot :)
Tequila az a baj,tudom hogy jó oválos vagy.Menjetek fel körözni Zsolteeeval hogy megtanuld a modot,mivel nem mentél rajta,és akkor a mezőny végéről te is rajtolhatsz.Nem akarok ebben én dönteni,mert nem fair azokkal akik lenyomták a kötelezőt.
Nem szeretnék ezzel galibát okozni, félkészületlenül amúgy sem állnék rajthoz, ennyire azért ismertek, mostanában mindig aznap tudom megmondani, hogy tudok e jönni vagy sem, szóval köszi a lehetőséget, de nem akarom mások versenyét elrontani.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. nov. 26, 2011 6:48 pm

Urak! Javítva lett az a fekete valami a pitben, elég idétlenül nézett ki, ráadásul közvetítve is lesz a futam, nem nézne ki túl jól, ha így maradt volna, csak egy javítást kell leszedni nem az egész pályát, Mindenki másolja be mert ütközést ír a szerver ha valaki nem tölti le!

Link:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/INDYCAR ... is_JAV.zip

GergoBaldi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: kedd nov. 01, 2011 11:00 am

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: GergoBaldi » vas. nov. 27, 2011 12:53 pm

Zsolteee nem biztos hogy tud jönni, mert tegnap este óta nincs nete. -grr-

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: kiru » vas. nov. 27, 2011 11:06 pm

Gratulálok RPeti -1- Danik0sz -2- Metosz -3- !
Jó futam volt!
Grat Mindenkinek!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 28, 2011 12:24 am

Először is köszönöm szépen mindenkinek, aki eljött és részt tudott venni a futamon. Összességében lehetne beszélni a pozitív élményekről és úgy gondolom le a kalappal a győztes RPeti és Danikosz előtt illetve mindenki előtt aki célba ért, de sajnos egy kicsit ez a nagyszerű kezdeményezés, Zsolteee és Kopi részéről árnyékba került a súrlódások mentén amiket úgy gondolom elkerülhettünk volna mind maszim részről mind VSR részről, egy picit nagyobb odafigyeléssel.
Sajnos mindenki azonnal és a legrosszabbat feltételezi itt a maszimon is a másik félről, ami semmiképpen sem jó, és nem magyarázzák a múltbeli események. Maszim részről is történt TS szabálysértés a futamon, illetve akik nem voltak nyilván azzal sértették a szabályt. Én VSR részről hiányoltam a vezetőséget a teszteken illetve most a futamon, mert így nem volt kivel megosztani a problémákat, és a pilóták egymás közt kezdték lerendezni a feszültséget, sokszor úgy, hogy akihez szóltak nem is hallhatta, mert nem volt TS-en, ami magában mulatságos, de verseny közben zavaró.
A végén nagyszámban nem jöttek el pilóták, ami azért nagy gond, mert mások nem versenyeztek. Gondolok itt Zöldire illetve még jó pár pilótára, aki érdeklődött volna az esemény után, de kezdeti helyhiány miatt nem lettek végül meghívva.

Szóval nem hittem volna, hogy ennyire mély feszültség van továbbra is a csapatok között, egyszerűen talán csak tényleg így van kondicionálva a magyar agyunk, nem tudom.

Mindenestre én ezúton kérek szépen elnézést a VSR-től, mivel jogosan, pár TS beszólás miatt neheztelés lehet.

Összességében sokat kell még tanulnunk a játékról, összmunkáról. Évtizedek romboló munkájával szemben, sziszifuszi harc ez, és talán csak a nyomás, ami újra egységet, gyémántot képez majd. Annak azért örülök, hogy a közösségünkben pl. Gstyle, Dietrich mint HRC frontemberek és a Maszim között van értelmes párbeszéd, sőt összmunka, hiszen a fórumot és hotlapot egy HRC-s Toby csinálja nekünk, szimbiózis tökéletes.
A VSR-el ez nem sikerült, de annyi a sértődés mindkét oldalon, ahogy érezhető volt a futamon is, hogy képtelenség jelenleg a közös játékszervezés. 4 tesztfutam+ a verseny alatt, nem jött létre párbeszéd, csak destruktív hallgatás, inaktivitás vagy hirtelen leugatás. Ez van. El kellene ásni a csatabárdot, de nyilván még abban se tudnánk megegyezni, hogy kinek a kezében van. :mrgreen:
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. nov. 28, 2011 8:40 am

Ezzel én nem értek 1 et.rég ováloztunk ,föleg huszon akárhányas mezönybe.igenis voltak a mezönybe összedolgozások,vsr és maszim tagok közt.a hibákbol tanulni kell és nem leirni egyböl azt hogy nem megy ez a közös dolog.Én ezen dolgoztam hogy ujra egy nagy számu mezöny legyen,egy bajnokira és nem arra hogy egy beirással ujra utálat legyen.Ugy döntöttem ha ez a beirás ujra egy lavinát indit el és nem lesz bajnoki,akkor hagyom az egészet a picsába és visszamegyek rallyzni.Nem fogok ujra 10 emberrel oválozni.
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. nov. 28, 2011 8:41 am

Én nem éreztem ennyire drasztikusnak a helyzetet, volt némi szájkarate a TS-en, de szerintem bőven tűréshatáron belül volt. A háttérben folyó összetűzésekről nem tudok, nem is nagyon szeretnék belefolyni.

Köszönöm szépen mindenkinek ezt a versenyt, természetesen nagyon élveztem. Kezdetben kicsit letört a lelkesedésem a beállítással kapcsolatosan, de talán pont ennek köszönhettem a győzelmet. Grat mindenkinek aki célbe ért, nagyon hosszú volt -vv- -gg-
Peter Retkes

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 28, 2011 9:48 am

KOPI írta:Ezzel én nem értek 1 et.rég ováloztunk ,föleg huszon akárhányas mezönybe.igenis voltak a mezönybe összedolgozások,vsr és maszim tagok közt.a hibákbol tanulni kell és nem leirni egyböl azt hogy nem megy ez a közös dolog.Én ezen dolgoztam hogy ujra egy nagy számu mezöny legyen,egy bajnokira és nem arra hogy egy beirással ujra utálat legyen.Ugy döntöttem ha ez a beirás ujra egy lavinát indit el és nem lesz bajnoki,akkor hagyom az egészet a picsába és visszamegyek rallyzni.Nem fogok ujra 10 emberrel oválozni.

Mivel nem értessz egyet?

Mert sajnos tény, hogy beszólt pár maszimos VSR-esenek - talán nem hallották - de ha igen akkor még1X, sajnálom és sry.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. nov. 28, 2011 9:58 am

mivel nem értek 1 et? hogy leirod hogy nem tudunk együtt dolgozni.Szerintem meg kéne hallgatni másokat is.Egy beirást se olvastam eddig pl G bor tol,pedig sárgánál mentek neki.Gondolom ö is magába tartotta a véleményét és nem jött hasonlo beirással a közös munkárol,ujra feltépve a régi dolgokat.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 28, 2011 10:49 am

KOPI írta:mivel nem értek 1 et? hogy leirod hogy nem tudunk együtt dolgozni.Szerintem meg kéne hallgatni másokat is.Egy beirást se olvastam eddig pl G bor tol,pedig sárgánál mentek neki.Gondolom ö is magába tartotta a véleményét és nem jött hasonlo beirással a közös munkárol,ujra feltépve a régi dolgokat.
Ezúton is köszönjük neki, és vállaljuk a sarunkat! Ahogy már írtam sajnálom.
Elnézést csak a csapat nevében kérhetek, személyesen nem vagyok-voltam érintett.
Morfi haragudott rám annak idején, de a SSTV és a Féknyom egyesülésével a téma lezárásra került, az idő választ adott.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. nov. 28, 2011 11:08 am

Jó volt a futam!! Köszi Kopi és Zsoltee a szervezést! :)
Örülök hogy újra együtt volt a mezőny és tudtunk versenyezni egy jót. Nem vártam ennyi sárgát. Meglepődtem hisz az utolsó indy szezonba ahol én is mentem mindig kevés sárga volt. Rég mentünk,látszott a sok sárgából ami csomószor nem oda figyelésből volt.

Futamról:
Egy kört se vezettem,abban bíztam hogy elég lesz 2centit vezetnem és akkor az mindenért kárpótol. Hát nem jött össze :D Amikor kijöttem Peti mellé 3-4 körrel a vége előtt úgy voltam hogy mivel jövök be mellé majd utolsó körbe is jó lesz ez.
Aztán metosz bezavart kicsit :D Nem toltam Petit amikor ketten voltunk mert hogy minek,messze vagy.. Erre meg jöttél fel mint az állat,amikor meg tolni akartam a nulla gumikon nem tudtunk nagyon kanyarodni :D Végén sajna nem tudtam kihasználni hogy jó nagy a szélárnyék 1v1be. Peti is meg én is hibáztunk 2-2őt legalább a T3-T4be szóval nem volt esély. Grat Peti!
Elmúlt 3 ilyen full gázas tolós futamon elértem egy győzelmet meg két második helyet. Jauu féle ez :D

Valaki majd tud csinálni egy finish képet? Kiv vagyok hány centivel előzött meg Peti és hány centivel maradt le metosz
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. nov. 28, 2011 11:31 am

G-Bor dolog miattam volt és sstv chatbe elnézést kértem tőle (vagy látta vagy nem, nem tudom)..
felbaszott agyilag az, hogy előttem amit műveltek, hogy nem összeállunk és rójuk úgy a köröket hanem összevissza mentek az előzések, (Kopi be is mondta TS-be álljunk már össze ennek semmi értelme így)majd 370-nél a 3-as kanyar elött hirtelen befékeztek elöttem ettől rögtön beindult a történet a kanyarba valakivel ütköztem (oldalról nekem jött) és már fel is kenődtem a falra.
agyam elszállt és vágtattam a mezőny után és későn vetem észre a lelassult mezőnyt a PC után, Spiczit megküldtem úgy emberesen hátulról ő meg neki repült G-Bornak (bocs Spiczi) én voltam hülye.

Ezután leléptem szerverről és TS-ről is így nem tudom mik voltak azok a beszólások amikről szó van.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. nov. 28, 2011 11:31 am

Gratulálok én is mindenkinek, jó kis futam volt. Már "régen" (G.M. leszámítva) régen ováloztunk és szerintem ehhez képest a sárgák száma is megfelelő volt. (én többre számítottam ennyi kihagyás után)
Remélem a dolog folytatódik és ez a sajnálatos esemény melyre emlékeztünk egy új dolognak a kezdetét eredményezi. ;-) (jó lenne ismét nagy létszámú ovál versenyeket futni, mint a régi szép időkben)

Picit belefolyva értem Metosz mondanivalóját is...de Kopival is egyet értek. Tény, hogy voltak érdekes "lázadások" TS-en, ami érthető is. Lehetne mondani, hogy a verseny és a feszültségek velejárója, de ebből is látszik, hogy mindenki másképp kezeli le. Maszim részről én nem lepődtem meg az érintett felek lereagálási stílusán, hiszen mi vhol ehhez már hozzászoktunk tőlük, viszont VSR v. akár HRC részről ez biztos másképp jöhetett le. (de sztem annyira náluk se) A lényeg, hogy senki ne vegyen magára semmit és ne is foglalkozzon ezekkel a felhörkenésekkel... (főleg a stílusra értem)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. nov. 28, 2011 11:40 am

Majd egy futam eredmény/statot belinkeltek?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. nov. 28, 2011 12:31 pm

Grat RPeti, Danikosz, Metosz nagyot menetek.

Kopi, Zsoltee köszönöm a szervezést, valamint Gingernek és Kirunak a kommentet
metosz írta:
Mert sajnos tény, hogy beszólt pár maszimos VSR-esenek - talán nem hallották - de ha igen akkor még1X, sajnálom és sry.
Ha rám is gondoltál Én egyetlen VSR.esnek sem szóltam be.
Vagyis egyszer sem mondtam még olyat "annyi eszed ven mint egy VSR-esnek" már elnézést :twisted:
csak olyat, hogy annyi eszed van mint egy hat hetes terhes hintalónak. Mindig személynek szántam a mondani valómat. Sose érdekelt milyen csapatban van, netalán vallású, származású vagy nemzetiségű.
Nem hiszem, hogy sértőket mondtam volna bárkire is tegnap este, ha viszont sértésnek vette az Ő baja nem tudom sajnálni. Ha a verseny hevében ezt nem tehetem meg akkor nem sok keresni valóm van itt.
Start Me Up

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: kiru » hétf. nov. 28, 2011 2:11 pm

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 28, 2011 3:08 pm

Köszi Kiru! Szép kis befutó volt én szagot fogtam 3 körrel a vége előtt, de aztán csak Zsozsesz letarolásával lehetett volna meg, szóval az ucsó kanyarban a szerencse elpártolt, ennek ellenére úgy érzem jó futamot mentem és a dobogó meglett.

Jönnek a junior versenyek arra gyertek! ismét kicsit belerázodunk az oválozásba, aztán tavasszal kezdődik az évad!

Ahogy már korábban írtam Zsolteee és Kopi előtt le a kalappal! Nagy köszönet mindekettőnek, hogy összehozták ezt a versenyt! Sajnálom, hogy Zsolteee net hiba miatt végül nem tudott résztvenni, de egy 77 körös pótlásra kapható vagyok, amennyiben van kedve összerántunk megint pár embert 20-an oválozni összejövünk tutira. ;-)
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. nov. 28, 2011 4:03 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » hétf. nov. 28, 2011 5:30 pm

Sajnálom, hogy tegnap nem tudtam jönni, sajnos Szombat estétől nincs otthon netem (thank you Invitel...), most is csak koleszból netezek.

Nem tudom pontosan, hogy milyen problémák voltak a versenyen, csak a fórumba írt dolgokat tudtam elolvasni, de beszélni még nem tudtam senkivel.

A szervezésről annyit, hogy szerintem nem volt semmi probléma, összetűzés stb. Az egyetlen gond az volt, hogy az elmúlt hetekben egyszerűen nem tudtam annyi időt fordítani erre a futamra mint amennyit szerettem volna, illetve kellett volna, de szerencsére Kopi megoldotta így is a tesztek és a futam levezénylését.

Sajnálom, hogy nem tudtam foglalkozni a dologgal eleget. Ami probléma volt, az az, hogy a teszteken elég kevesen voltak, VSR részről ez részben az én saram, mert nem tudtam "mozgósítani" az embereket. Így igazából maga az emlékverseny volt az, ahol először versenyzett egymással egy nagyobb létszám. Nem is csodálom, hogy nem ment teljesen zökkenőmentesen a dolog.

A jövőre nézve, annak ellenére, hogy volt néhány kisebb nagyobb probléma, azért nem zárnám ki teljesen a közös szervezésű futamokat. Bajnokságot szerintem egyenlőre nem kellene, de néhány közös futam kezdésnek szerintem jó lenne, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle. (Bár az még messze van, és nem tudom, hogy pontosan milyen terveitek vannak, de a jövő évi Indy 500-at szerintem mindenképpen meg kellene próbálni egy közös szervezésben, de persze bármilyen más eseményre nyitottak vagyunk)
Kép

Rafa
OW (ovál) Pilóta
OW (ovál) Pilóta
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: kedd nov. 01, 2011 9:15 am

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Rafa » hétf. nov. 28, 2011 7:06 pm

Hali!
Köszönöm én is hogy részt vehettem a futamon én jól éreztem magam egy két esetet leszámítva. Sajnos hangról nem ismertem meg ki kifogásolta Báldi Gergő versenyzését amikor törött autóval belül ment. Ezzel nem értettem mi volt a problémája az illetőnek ez egy verseny és ha valaki belül van akkor belül van, ha kívül akkor kívül. Ezt el kell fogadni, ha lassabb meg kell előzni ez ilyen egyszerű. Közvetítésben is látszott, hogy semmi szabályelleneset nem csinált.. Értem én, hogy a verseny hevében valaki nem bírta és nem megfelelő stílusban közölte a problémáját, de uraim ez egy emlékfutam itt a helyezésnek semmi szerepe nincs. Valamennyi van hiszen versenyzünk valamilyen szinten de itt a biztonságos versenyzésről kellett volna szólnia a dolognak szerintem és hogy egy méltó futammal búcsúzzunk Wheldontól. Tommy tőled elnézést a trágár kifejezésért TS-en csak pont ezért kaptam fel a vizet mert nagyon mélyen bent voltam melletted és volt 4 tesztfutam is gyakorolni a side by side-ot ezért voltam dühös utólag is bocs! Szóval ha össze tudunk szokni amihez kell azért egy-két ilyen verseny akkor nagyon jó futamokat fogunk tolni én reménykedem a folytatásban :)
A kommentátoroknak gratula ha jól tudom Ginger volt a fő kommentátor marhára tetszett, hogy így felkészült... (így kéne az ÖSSZES többi kommentátornak is készülni a futamaikra.) GRAT mégegyszer mindenkinek -l-
Kép
Kép
Kép
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. nov. 28, 2011 9:17 pm

Rafa írta:Tommy tőled elnézést a trágár kifejezésért TS-en csak pont ezért kaptam fel a vizet mert nagyon mélyen bent voltam melletted és volt 4 tesztfutam is gyakorolni a side by side-ot ezért voltam dühös utólag is bocs!
Semmi gond, nem vettem magamra, mivel nem éreztem magam hibásnak, amikor vége lett a futamnak az volt az első hogy megnéztem az esetet a visszajátszásban, én hagytam helyet bőven neked és fordultam a külső (jelen esetben ez a pálya közepe volt) íven Te pedig belül, csak te nem kezdtél el kanyarodni, hanem egyenesen felém jöttél. De ez a saját replayem, nyilván a szerver replay jobb lenne, lehet lagg is közre játszott nem tudom. Majd nézd meg ha gondolod, ha még nem nézted vissza.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 28, 2011 9:30 pm

Bedy írta:Grat RPeti, Danikosz, Metosz nagyot menetek.

Kopi, Zsoltee köszönöm a szervezést, valamint Gingernek és Kirunak a kommentet
metosz írta:
Mert sajnos tény, hogy beszólt pár maszimos VSR-esenek - talán nem hallották - de ha igen akkor még1X, sajnálom és sry.
Ha rám is gondoltál Én egyetlen VSR.esnek sem szóltam be.
Vagyis egyszer sem mondtam még olyat "annyi eszed ven mint egy VSR-esnek" már elnézést :twisted:
csak olyat, hogy annyi eszed van mint egy hat hetes terhes hintalónak. Mindig személynek szántam a mondani valómat. Sose érdekelt milyen csapatban van, netalán vallású, származású vagy nemzetiségű.
Nem hiszem, hogy sértőket mondtam volna bárkire is tegnap este, ha viszont sértésnek vette az Ő baja nem tudom sajnálni. Ha a verseny hevében ezt nem tehetem meg akkor nem sok keresni valóm van itt.

Mi ismerünk Bedy! Azt is tudjuk, hogy amikor mondod miért mondod. Viszont ez most ennél kényesebb helyzet volt, hiszen közösen szerveztük, én úgy voltam vele, ha direkt fejtetőre állítanak azt sem fogom lereagálni a TS-en. Sajnos nem csak Te de mások is beszéltek a TS-en ráadásul kemény szavakkal, ami szerintem egy ilyen helyzetben - össznépi szervezésben - nem túl szerencsés, ahogy a teszteken se érdemes beszólni a gumi melegítés miatt, vagy akkor is nagyon óvatosan és kedvesen megfogalmazva. Mivel ez a probléma nem új, Ulvart már ezerszer hallottam örjöngeni TS-en - nekem már megszokott és az is már biztos, hogy nem tud leszokni róla egyszerűen ilyen. Talán a rendszert kell ehhez igazítani és különszobákba rakni mindenkit (Ulvar helye a zárt osztály egy több mint 2 éves rendelet miatt, nem emlékszem, hogy hatályát vesztette volna).

A problémát pedig privát gombbal a verseny adminnak lehet jelezni, aki a többieket nem zavarva kérheti fel a vétkes pilótát a szabálytalanság megszüntetésére.
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Re: Dan Wheldon emlékfutam 2011.11.27. 20.00

Hozzászólás Szerző: Gerrard » hétf. nov. 28, 2011 10:33 pm

Sziasztok!
Először is szeretném megköszönni Kopinak és Zsoltinak a szervezést. Sajnáltam hogy nem volt neted Zsolti, azért hiányzott VSR részről egy olyan ember aki a szervezésben aktívan részt vett, illetve a szervert tudta volna kezelni. (Ne értsétek félre, hiszen Kopi és Tommy ígyis megoldotta a felmerülő problémákat, szóval nem volt gond :) )

Egyszerűen a legelső setuppal is, és aztán RPeti módosított setupjával is nagyon instabil volt nekem az autó, ezért nagyon óvatosan próbáltam menni a tesztfutamokon, amikre el tudtam jönni. Tegnap a verseny napján tapasztaltam, hogy lett állítva valami, de ennek köszönhetően sokkal stabilabb lett az autó, és biztonságosan tudtam vele menni (Én személy szerint örültem a változásnak)

A verseny elején biztonságra próbáltam törekedni, és kimaradni a csatákból. Nem igazán jött mindig össze, és többször megtörtem az autót. Végülis nem volt annyira gáz, aztán egy nagyobb balesetbe belekerültem, na azután nagyon lelassúltam, szélárnyékot sem nagyon tudtam tartani, aztán sárga közben megállt a kép és rFactor működése leállt. Lehet kellene már egy windows reinstall, mert a legutóbbi 2 futamom is így ment tönkre..

Futam közepe felé kijöttem idő előtt pitbe, az volt a célom, hogy elveszítsem az esélyemet a győzelemre, mert nekem egyáltalán nem volt célom még az sem, hogy egyáltalán a futam elején végezzek.. Szimplán szerettem volna végig menni, és így tisztelegni Dan Wheldon és Marco Simoncelli emlékének. Sajnos nem jött össze.

Egy dolog nem tetszett, vagyis igazából ez sem olyan dolog, hogy húú de nagy valami, mert nem.. 77. kör végén volt egy restart, amikor még 58 kör volt hátra. Sajnos TS-en pont valami kisebb vita ment, ezért nem akartam beleszólni, hogy talán ezt a kört meglehetne néma csöndben tenni ( a két versenyző rajtszáma volt ez a két körszám)

Mind1. Bocsi hogy már megint sokat jártatom a szám.
Jó volt megint a "régi" társakkal versenyezni. Kár hogy Sanya, Csamez és Ginger sem tudott indulni.

Remélem lesz még valami közös futam a jövőben. Szerintem sem kellene még a bajnokság ötletén gondolkodni, még kell pár közös esemény.

Sziasztok!
Kép

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég