Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - NF1B12 BARCELONA 12.05.10. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. máj. 31, 2012 11:11 am

GABOR írta:
Csaba írta:Fel lehet így is fogni....
Biztos vagyok abban, ha pályán belül mész, akkor is 2. vagy, viszont nincs esélyed az első helyre.
Az miért van, hogy Tony tudja meddig tart a pálya?

Monacoban is van 3 hely ahol könnyű "nyesni", figyeljetek oda jobban!!!!
Igen, tudja meddig tart a pálya. Viszont neki nem kell kockáztatni "semmit". Elég előnye van a VB-be hogy lazább tempóban tud menni. Én viszont próbáltam kihasználni maximálisan amit a pálya engedett. Nem érzem azt (1 vágás kivételével ami valóban volt) hogy olyan mértékű szabály szegés lett volna ami miatt kizárást kellett adni. Sokkal reálisabbnak és elfogadhatóbb lett volna egy utolsó rajthely vagy boxból való indulás Monacoban.

Te/Ti döntésed volt, nem tudok ellene mit tenni még ha nem is értek vele egyet.
Vicces amit írsz. Attól hogy te "kockáztatsz" áthághatod a szabályokat?
Ha a pálya nem lenne tele aszfaltozott bukótérrel, akkor el sem indulsz, mert nem tudsz "kockáztatni"?

Egyébként meg néhány éve voltam a másik oldalán egy ilyen jellegű vitának egy másik ligában a hockenheimi futam kapcsán.
A helyzet ott is ez volt, kb 10 szélesítésem volt, nem éreztem, hogy bármit nyertem volna vele.
A szabály szerint ott ezért kizártak. (jóval kevesebbért!)
Azóta beláttam, hogy igazuk volt. Remélem te is belátod majd.

Egyébként meg tudsz ellene tenni: pontosan alkalmazod a szabályokat, vagy ne fogadd el.
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég