Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Makako » kedd jún. 19, 2012 12:58 pm

Nem Csabi,úgy értettem,hogy 4 és fél kört vagy 5 kört kapok az nem kurvára mindegy a gumi típustól függetlenül?!!!
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
stork
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: kedd nov. 01, 2011 10:03 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: stork » kedd jún. 19, 2012 1:08 pm

Makako írta:Nem Csabi,úgy értettem,hogy 4 és fél kört vagy 5 kört kapok az nem kurvára mindegy a gumi típustól függetlenül?!!!
Semmi gond Makako... ne tipródj... gyenge kezdés után erős visszaesés... !%!!
Szerintem csak azért nem kaphatsz pontokat, mert akkor máskor a szakosztályvezetőnek felróható lenne, hogy nem következetes, ha mondjuk más esetben nem így járna el. _f_

Rendezzünk gyűjtést Makinak én azért adok is egy pontot a neked a 7. helyért.
Itt a pont: --> . <-- -l-
- üdv stork -

Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Makako » kedd jún. 19, 2012 1:42 pm

Kösz Stork de úgy emlékszem,hogy aki nem ment végig a futamon annak nem is kell küldeni ilyen file-t!A 80% elvileg megvolt csak el kellett mennem,így kiléptem.Amúgy akkor én azt is mondhatnám,hogy az utolsó körben akartam cserélni gumit! (valóban mentem mindkét komponensű gumival) De nem is akarok már ezen vitázni,hülyeség,nem is érdekel a továbbiakban. Sajnálatból vagy kivételezésből is nem kell pont,ez én nem is akarom.
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 19, 2012 2:14 pm

@Makákó
Figyi! Nem azért nem kaptál pontot, mert direkt Veled akartunk kiszúrni. Mint ahogy Te is írtad a szabály az szabály és ezt Te is elfogadtad. Ahogy Stork is utalt, nem tehetjük meg, hogy bárkivel is kivételezzünk, hiszen minket is ugyan úgy köt a szabály, illetve utólagosan bárki felróhatná nekünk, hogy az xy miért kapott pontot és Ő korábban ugyan ezért miért nem?! Utána kell járni ennek a MoTeC dolognak és akkor nem lesz ebből probléma. Egyébként mi a baj vele? Nincs a mappában semmi fájl? Szerintem bárki szívesen segít Neked ezzel kapcsolatban, viszont ha ez korábban is probléma volt már, akkor miért kellett eddig várni? Ne érts félre, de ez szerintem nem a mi hibánk!
Amúgy hidd el én is örülnék azoknak a pontoknak melyeket "szereztél", hiszen együtt visszük az MGP-t. ;-)

MÁS:
A bajnokság topikban fontos információk vannak, ezt kéretik mindenkinek elolvasni. A montreali futam át lett vizsgálva vágás szempontjából, melynek eredményeként senki nem kapott büntetést. Voltak kisebb pályaelhagyások és szélesítések, de nem számot tevő, így ez a végeredményen nem változtat. A MoTeC fájl közzétételének elmulasztása viszont annál inkább. Hivatalos eredmények és a bajnoki pontverseny frissítve! Ezzel kapcsolatosan mindenki olvassa el a bajnokság topikban lévő írást.


Valenciai pálya ma várható. Jó felkészülést mindenkinek! 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd jún. 19, 2012 2:15 pm

Makako írta:Nem Csabi,úgy értettem,hogy 4 és fél kört vagy 5 kört kapok az nem kurvára mindegy a gumi típustól függetlenül?!!!
Sajnos nem mindegy, ha a valóságot vesszük alapul, pl. a Hispáni, Virgin vagy a Caterham csapatot, ők is kört szoktak kapni pl. a McLarentől vagy a RedBulltól, de őrájuk is ugyanazok a szabályok vonatkoznak.
Makako írta:Kösz Stork de úgy emlékszem,hogy aki nem ment végig a futamon annak nem is kell küldeni ilyen file-t!A 80% elvileg megvolt csak el kellett mennem,így kiléptem. Amúgy akkor én azt is mondhatnám,hogy az utolsó körben akartam cserélni gumit! (valóban mentem mindkét komponensű gumival) De nem is akarok már ezen vitázni,hülyeség,nem is érdekel a továbbiakban. Sajnálatból vagy kivételezésből is nem kell pont,ez én nem is akarom.
Amit kiemeltem ebben a hsz-edben mondatodra válaszolnék.
Eddig ez sajnos fel sem merült bennem, de talán másban sem, rajtad kívül, viszont teljesen egyetértek vele, és teljesen elfogadható válasz, mivel nem volt lehetőséged attól függetlenül, hogy korábban már cseréltél vagy sem gumi komponenst, hogy esetlegesen egy futam végére tervezett gumicserét megejtsél, lásd Kazard, Gadfly, Danikosz.

Szóval ezek alapján, azt kell mondjam, akik teljesítik a futam 80%-át úgy, hogy kiesnek a versenyen el kell fogadnunk az eredményüket log fájltól függetlenül. Nem vonatkozik azokra akik körhátránnyal de befejezik a futamot! Tehát ez a két dolog nem összekeverendő!

Tehát a kérésem Gadfly felé az lenne, hogy Makákónak mindenképp jár a 6. helyért járó 8 pont!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 19, 2012 2:38 pm

Tommy78 írta: Szóval ezek alapján, azt kell mondjam, akik teljesítik a futam 80%-át úgy, hogy kiesnek a versenyen el kell fogadnunk az eredményüket log fájltól függetlenül. Nem vonatkozik azokra akik körhátránnyal de befejezik a futamot! Tehát ez a két dolog nem összekeverendő!

Tehát a kérésem Gadfly felé az lenne, hogy Makákónak mindenképp jár a 6. helyért járó 8 pont!
Végül is ebből a szempontból jogos és akkor legyen így a jövőben!
Viszont ettől független a MoTeC problémát akkor is meg kéne oldani az érintetteknek és inkább legyen feltöltve teljesen független attól, hogy most cserélt e kereket v. sem. Egyedül azok ne töltsék fel, akik nem teljesítették a 80%-ot.

A tabellát akkor ezek szerint frissíteni fogom, bár félek, hogy az elmúlt versenyeken is lehetett hasonló eset és azt kibogarászni így utólag már szinte lehetetlen. Mivel most vetődött fel ez a probléma, akkor innentől a montreali futamtól lesz érvényben ez a szabály!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 19, 2012 2:49 pm

Bajnoki tabella frissítve!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd jún. 19, 2012 3:14 pm

Gadfly írta: Végül is ebből a szempontból jogos és akkor legyen így a jövőben!
Viszont ettől független a MoTeC problémát akkor is meg kéne oldani az érintetteknek és inkább legyen feltöltve teljesen független attól, hogy most cserélt e kereket v. sem. Egyedül azok ne töltsék fel, akik nem teljesítették a 80%-ot.

A tabellát akkor ezek szerint frissíteni fogom, bár félek, hogy az elmúlt versenyeken is lehetett hasonló eset és azt kibogarászni így utólag már szinte lehetetlen. Mivel most vetődött fel ez a probléma, akkor innentől a montreali futamtól lesz érvényben ez a szabály!
Természetesen ahogy írod, ettől függetlenül működnie kell a motecnek!

Visszanéztem az összes eddigi futamot de ilyen eset eddig még nem volt!

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Makako » kedd jún. 19, 2012 3:21 pm

Köszi a válaszokat Gad és Tommy! Én tényleg nem foglalkoztam annyira bajnokság elején ezzel a Motec file-val,mert a mezőnyt látva és magamat ismerve nem gondoltam hogy valaha pontszerző leszek! Tudom,hogy ha szólok akkor sokan szívesen segítetek ahogy eddig is és majd megpróbálom megoldani a problémát. Én nem is gondoltam és eszembe se jutott,hogy velem bármiben is kivételezzetek és ez így korrekt!!! -mos- Max majd csocsóban kérek 2 gól előnyt! -hh-

Más: a monreal-i futamon is előjött az a problémám amiért Monacoban se tudtam elindulni. Annyira szaggatott a kép mintha diafilm vetítés lenne.Amikor kiléptem,kinyomtam a high voltage-t. Újra feljöttem szerverre már a high voltage nélkül és tökéletes volt a kép,el is tudtam indulni bár nem volt drs és szerintem kers se egész futamon. A gépem lehet ennyire gyenge vagy valami más lenne a megoldás? A beállításoknál már mindent levettem minimumra ahogy Csabi ajánlotta! --kj-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 Montreal 12.06.14. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 19, 2012 3:46 pm

Makako írta: Más: a monreal-i futamon is előjött az a problémám amiért Monacoban se tudtam elindulni. Annyira szaggatott a kép mintha diafilm vetítés lenne.Amikor kiléptem,kinyomtam a high voltage-t. Újra feljöttem szerverre már a high voltage nélkül és tökéletes volt a kép,el is tudtam indulni bár nem volt drs és szerintem kers se egész futamon. A gépem lehet ennyire gyenge vagy valami más lenne a megoldás? A beállításoknál már mindent levettem minimumra ahogy Csabi ajánlotta! --kj-
Hát így első ránézésre vmi szoftveres probléma lehet, hogy ha voltage nélkül meg megy rendesen. Nem tudom miért fogja ennyire a géped, elvileg semmi olyan nincs a programban. Ha gondolod csörögj rám v. dobj egy mailt és megbeszéljük, hogy hol és mikor veszem át a géped. Lehet beviszem majd melóhelyre és kifújom kompresszorral is mert lehet, hogy van már benne 1-2 hulla ami fogja a géped. :grin: Akkor így egyben a MoTeC-et is megnézem majd rajta, hogy miért nem müxik. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég