Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 SPA 12.09.06. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. szept. 13, 2012 4:52 pm

Tommy78 írta:@Gadfly

A 6.-ai dátum jó, akkor volt a verseny, az pont múlt hét csütörtök (ma van 13.-a ;-) ), de ahogy látom, WU-ig mentett utána nem, nem tudom nem e lépett ki, vagy dobta ki előtte vagy utána.
Az jóóóóóóóóóÓ! -lll- :grin:
Ebben a topikban felgörgettem h megnézzem az első hszben milyen dátummal volt a verseny és a képen lévő dátumot olvastam (ami már itt is a monzai kép). :grin:
-g1-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - NF1B12 SPA 12.09.06. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: CsaB » csüt. szept. 13, 2012 11:50 pm

Tommy78 írta:@Gadfly

A 6.-ai dátum jó, akkor volt a verseny, az pont múlt hét csütörtök (ma van 13.-a ;-) ), de ahogy látom, WU-ig mentett utána nem, nem tudom nem e lépett ki, vagy dobta ki előtte vagy utána.
Erről panaszkodtam ott a verseny után a TS-en !! -f-
A Verseny végén amikor a szerver újraindult ledobot !!! Mi a ...../kifütyülve/.... csináljak ? ment de mégse , és ráadásul a mentés Screenshot mp-eket jelent ! pont Gad panaszolta hogy 100-200 m-t ugrottam előtte amikor mentettem egyet ! De ezek szerint ha nem ment a MoTec nem kapok pontokat ha én nem mentek mert azzal hátrényba kerülök akkor sem kapok semmit na innentől mi értelme ?
Na mind 1.
Sajnos elég elfoglalt voltam szal esélytelen volt hogy a fórumba olvassak még a netközelébe is csak alig alig jutottam. -grr-
De ha ezt tudom akkor az első elrontott boxnál feladtam volna, mert ennek nem látom így értelmét, mivel csak felhúzom magam rajta.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - NF1B12 SPA 12.09.06. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. szept. 14, 2012 8:58 am

@CsaB
Mint ahogy írtam tényleg sajnálom, hogy egy ilyen rF hiba miatt nem sikerült igazolni a gumihasználatot. Sajnos nem tudunk kivételt tenni, mert a szabály az szabály, a gumikat vmilyen módon igazolni kell. (eddig sem volt senkinél sem kivétel és nem is lesz) Ezért van a tuti screenshotos megoldás, viszont ha legközelebb jössz, akkor ne a pályán menet közben ments, hanem a boxban, amikor amúgy is áll a kocsi. Akkor is van egy kisebb LAG, de legalább nem ugrál az autó a pályán. Nekem a MoTeC-el még 1x sem volt gond (kopp-kopp-kopp) viszont mindig mentek képet is (boxban) biztos ami biztos alapon. Ha meg azt nézzük, hogy sokan screenshotolnak (pl. Tony is), igazából a LAG miatt szerzett hátrány mindenkinél adott...
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - NF1B12 SPA 12.09.06. CSÜTÖRTÖK

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. szept. 16, 2012 3:45 pm

Gadfly írta:@CsaB
Mint ahogy írtam tényleg sajnálom, hogy egy ilyen rF hiba miatt nem sikerült igazolni a gumihasználatot. Sajnos nem tudunk kivételt tenni, mert a szabály az szabály, a gumikat vmilyen módon igazolni kell. (eddig sem volt senkinél sem kivétel és nem is lesz) Ezért van a tuti screenshotos megoldás, viszont ha legközelebb jössz, akkor ne a pályán menet közben ments, hanem a boxban, amikor amúgy is áll a kocsi. Akkor is van egy kisebb LAG, de legalább nem ugrál az autó a pályán. Nekem a MoTeC-el még 1x sem volt gond (kopp-kopp-kopp) viszont mindig mentek képet is (boxban) biztos ami biztos alapon. Ha meg azt nézzük, hogy sokan screenshotolnak (pl. Tony is), igazából a LAG miatt szerzett hátrány mindenkinél adott...
:arrow: Nem is kivételezért akartam kivívni csak kicsit felhúztam magam rajta. Bocs a kiborulásomért.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég