Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Giorgio » szer. dec. 19, 2012 1:28 am

Benetton #6 - Giorgio :arrow:
Illés György

Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Makako » szer. dec. 19, 2012 2:35 pm

Basszus nagyon sajnálom de nem érek rá pénteken pedig nagyon szépek voltak ezek a vasak! Frankó ötlet volt Benga bá és Csabi! -kakcsi-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. dec. 19, 2012 7:28 pm

Már 17-en vagyunk, alakul ez... :-)
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. dec. 19, 2012 9:30 pm

Csaba írta:Már 17-en vagyunk, alakul ez... :-)
-gg-
Kép

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » szer. dec. 19, 2012 9:56 pm

Csak tényleg időben kezdjünk, mert nem szeretném ha az időlimit miatt idő előtt leintenék a versenyt...ha értitek mire gondolok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: világvége

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. dec. 19, 2012 10:57 pm

Ne lődd le a poént Misi -kakcsi-
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Kazard » csüt. dec. 20, 2012 12:06 pm

Fekete Misi írta:Csak tényleg időben kezdjünk, mert nem szeretném ha az időlimit miatt idő előtt leintenék a versenyt...ha értitek mire gondolok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: világvége
Nyugodj meg! Másnap megy az m2-n az ismétlés úgyhogy nem maradsz le semmiről.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. dec. 20, 2012 7:43 pm

No, akkor ha már nem javul meg az a "fránya" hotlap meg live view, akkor itt egy másik. (ma lett telepítve, így korábbi adatokat nem tartalmaz) Beillesztettem az első hsz-be is a linkeket! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. dec. 20, 2012 8:20 pm

Erősen úgy néz ki, hogy nem tudok jönni, közbe jött egy családi kolbásztöltés amit ma tudtam meg....
Le tudja vezényelni valaki? :-)
Buchert Csaba

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: GABOR » csüt. dec. 20, 2012 9:35 pm

Úgyfest tudok jönni holnap bár bevallom nem igazán mentem a játékkal.
Ha valaki tud nekem küldeni setet azt köszönöm!

gabor.toth4@gmail.com
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. dec. 21, 2012 12:20 am

Csaba írta:Erősen úgy néz ki, hogy nem tudok jönni, közbe jött egy családi kolbásztöltés amit ma tudtam meg....
Le tudja vezényelni valaki? :-)
Elvileg jó pár admin indul a versenyen, valaki csak segít -hh-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. dec. 21, 2012 9:09 am

BengA írta:
Csaba írta:Erősen úgy néz ki, hogy nem tudok jönni, közbe jött egy családi kolbásztöltés amit ma tudtam meg....
Le tudja vezényelni valaki? :-)
Elvileg jó pár admin indul a versenyen, valaki csak segít -hh-
Nekem se 100%, de ha végzek időben, akkor segítek! ;-) (kb. 93,26%, hogy jövök :grin: )
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. dec. 21, 2012 12:12 pm

Gadfly írta:Nekem se 100%, de ha végzek időben, akkor segítek! ;-) (kb. 93,26%, hogy jövök :grin: )
93,26%?????????? Na kíváncsi vagyok -kakcsi-
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. dec. 21, 2012 9:03 pm

Nagyon jó verseny volt, amit mondtam egy januári ismétlésről azt még mindig tartom. Szerintem van értelme.
Verseny: sikerült elbasznom a pitbejáratnál úgyhogy csak félig jutottam... -f- -f- -f-
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. dec. 21, 2012 9:22 pm

@Kopi, annyit beszéltünk Ratsi és Senna koccról, csak összejött, de szerencsére nem volt vészes...bocs _LL
@Gadfly, Neked asszem két boccsal jövök de a célegyenesért mindenképp, megpördültem és már hiába vettem el a gázt, sorry --kj-
@Zsozsesz...no comment, mi állandóan találkozunk úgy látom -vv-

Verseny: Nem erre számítottam...5 körönként nagy hiba, pördülés, kicsúszás...ezzel el is csesztem az egészet. 6-7 hely jó lett volna, de ennyit tudok _LL

Ami a folytatást illeti, ha van rá igény ismét mehetnénk egyet!
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Matte » pén. dec. 21, 2012 9:45 pm

BengA írta:@Kopi, annyit beszéltünk Ratsi és Senna koccról, csak összejött, de szerencsére nem volt vészes...bocs _LL
@Gadfly, Neked asszem két boccsal jövök de a célegyenesért mindenképp, megpördültem és már hiába vettem el a gázt, sorry --kj-
@Zsozsesz...no comment, mi állandóan találkozunk úgy látom -vv-

Verseny: Nem erre számítottam...5 körönként nagy hiba, pördülés, kicsúszás...ezzel el is csesztem az egészet. 6-7 hely jó lett volna, de ennyit tudok _LL

Ami a folytatást illeti, ha van rá igény ismét mehetnénk egyet!
Te még jól jártál nekem kb az 5. körben eltört a fékpedálom -f- -f- -f- -f- . Olyan szépen mentem tovább egyenesen a stadion előtt. Thrustmaster RGT-t ne vegyetek.
Kép

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » pén. dec. 21, 2012 9:57 pm

BengA írta:@Kopi, annyit beszéltünk Ratsi és Senna koccról, csak összejött, de szerencsére nem volt vészes...bocs _LL
@Gadfly, Neked asszem két boccsal jövök de a célegyenesért mindenképp, megpördültem és már hiába vettem el a gázt, sorry --kj-
@Zsozsesz...no comment, mi állandóan találkozunk úgy látom -vv-

Verseny: Nem erre számítottam...5 körönként nagy hiba, pördülés, kicsúszás...ezzel el is csesztem az egészet. 6-7 hely jó lett volna, de ennyit tudok _LL

Ami a folytatást illeti, ha van rá igény ismét mehetnénk egyet!
Nah...végre hírnevedhez méltón versenyeztél -hh- Az elején megpöcköltél engem, és ahogy látom, meg ahogy hallottam is közben TS-en, másokkal is voltak gondok -hh- viccelek -kakcsi-


A futamról:

@Kopi: jó volt az elején az a csata, bár egyszer összeértünk, nemtudom, hogy mennyire lépte át nálad a határokat, remélem nem, de ha igen, akkor bocsi. A 2. kiállás után az volt a célom, hogy 110%-on menve megyek metoszék után. Erre mikor kijövök a boxból, látom jössz mögöttem. Első reakcióm...óóóó baszki, már csak ez hiányzott.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: De végül szerencsém volt, és el tudtam szakadni tőled, nem bonyolódtam csatába. Más kérdés, hogy így is szarrávertek metoszék :mrgreen: Lehet jobb lett volna, ha az utolsó 14 körben végig pofozzuk egymást. -kakcsi-

@Matte: Szintén jó volt az elején mikor 2-3 kanyart kerék a keréken tettünk meg. Te is hagytál helyet, én is hagytam, faszipántos csata volt, élveztem.

@Zsozsesz: Kössz a tomahawk rakétát oldalról, az első kanyarban :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Úgy nekem jöttél mint a szar, alig bírtam összeszedni, hogy ne forogjak meg :mrgreen: De félre ne érts, tudom, hogy nem volt szándékos, mert már hátulról láttam, hogy kimentél a kavicságyba, de azt hittem hogy ott is maradsz, nem pedig visszacsapódsz a pályára. De végül is köszi, mert így baromi élvezetes versenyt futottam. Utolsó helyről feljöttem a 4.-re. Szeretem az ilyet -hh-

@Mindenki: Bocsi a rajtnál a kalamajkát :-( :-( :oops: Már azt hittem, hogy megjött a tapadás, ezért elváltottam a 2-est, erre abban a pillanatban kitört oldalra a segge, ráadásul a pálya közepe felé. Azt hittem, hogy tömegkarambolt csinálok, de szerencsére mindenkinek sikerült kikerülni. Nem tudom, hogy hogy csináltátok, de az a lényeg hogy sikerült :mrgreen:


Hatalmas köszönet BengA-nak és Csabának, hogy ezt kigondolták, és megvalósították. Maximális mértékben osztom Tony véleményét, miszerint januárban én is nagyon szívesen köröznék ismét ezzel a moddal.

Avatar
Zsozsesz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 403
Csatlakozott: hétf. feb. 16, 2009 9:26 pm
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Zsozsesz » pén. dec. 21, 2012 10:20 pm

Fekete Misi írta: A futamról:

@Kopi: jó volt az elején az a csata, bár egyszer összeértünk, nemtudom, hogy mennyire lépte át nálad a határokat, remélem nem, de ha igen, akkor bocsi. A 2. kiállás után az volt a célom, hogy 110%-on menve megyek metoszék után. Erre mikor kijövök a boxból, látom jössz mögöttem. Első reakcióm...óóóó baszki, már csak ez hiányzott.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: De végül szerencsém volt, és el tudtam szakadni tőled, nem bonyolódtam csatába. Más kérdés, hogy így is szarrávertek metoszék :mrgreen: Lehet jobb lett volna, ha az utolsó 14 körben végig pofozzuk egymást. -kakcsi-

@Matte: Szintén jó volt az elején mikor 2-3 kanyart kerék a keréken tettünk meg. Te is hagytál helyet, én is hagytam, faszipántos csata volt, élveztem.

@Zsozsesz: Kössz a tomahawk rakétát oldalról, az első kanyarban :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Úgy nekem jöttél mint a szar, alig bírtam összeszedni, hogy ne forogjak meg :mrgreen: De félre ne érts, tudom, hogy nem volt szándékos, mert már hátulról láttam, hogy kimentél a kavicságyba, de azt hittem hogy ott is maradsz, nem pedig visszacsapódsz a pályára. De végül is köszi, mert így baromi élvezetes versenyt futottam. Utolsó helyről feljöttem a 4.-re. Szeretem az ilyet -hh-

@Mindenki: Bocsi a rajtnál a kalamajkát :-( :-( :oops: Már azt hittem, hogy megjött a tapadás, ezért elváltottam a 2-est, erre abban a pillanatban kitört oldalra a segge, ráadásul a pálya közepe felé. Azt hittem, hogy tömegkarambolt csinálok, de szerencsére mindenkinek sikerült kikerülni. Nem tudom, hogy hogy csináltátok, de az a lényeg hogy sikerült :mrgreen:


Hatalmas köszönet BengA-nak és Csabának, hogy ezt kigondolták, és megvalósították. Maximális mértékben osztom Tony véleményét, miszerint januárban én is nagyon szívesen köröznék ismét ezzel a moddal.

Bocs Misi a rakettáért. Az első kanyarban kissé elfékeztem magam, utánna pedig sok gázzal mentem és egy kicsit keresztbe állt az autó. Pont melletted..........

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » pén. dec. 21, 2012 10:28 pm

Semmi gond, mondom, így még jobb lett a móka :mrgreen: Meg mondom, láttam már akkor is, hogy egyáltalán nem volt szándékos, úgyhogy nem is problémáztam rajta.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Matte » pén. dec. 21, 2012 10:43 pm

Fekete Misi írta:
BengA írta:@Kopi, annyit beszéltünk Ratsi és Senna koccról, csak összejött, de szerencsére nem volt vészes...bocs _LL
@Gadfly, Neked asszem két boccsal jövök de a célegyenesért mindenképp, megpördültem és már hiába vettem el a gázt, sorry --kj-
@Zsozsesz...no comment, mi állandóan találkozunk úgy látom -vv-

Verseny: Nem erre számítottam...5 körönként nagy hiba, pördülés, kicsúszás...ezzel el is csesztem az egészet. 6-7 hely jó lett volna, de ennyit tudok _LL

Ami a folytatást illeti, ha van rá igény ismét mehetnénk egyet!
Nah...végre hírnevedhez méltón versenyeztél -hh- Az elején megpöcköltél engem, és ahogy látom, meg ahogy hallottam is közben TS-en, másokkal is voltak gondok -hh- viccelek -kakcsi-


A futamról:

@Kopi: jó volt az elején az a csata, bár egyszer összeértünk, nemtudom, hogy mennyire lépte át nálad a határokat, remélem nem, de ha igen, akkor bocsi. A 2. kiállás után az volt a célom, hogy 110%-on menve megyek metoszék után. Erre mikor kijövök a boxból, látom jössz mögöttem. Első reakcióm...óóóó baszki, már csak ez hiányzott.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: De végül szerencsém volt, és el tudtam szakadni tőled, nem bonyolódtam csatába. Más kérdés, hogy így is szarrávertek metoszék :mrgreen: Lehet jobb lett volna, ha az utolsó 14 körben végig pofozzuk egymást. -kakcsi-

@Matte: Szintén jó volt az elején mikor 2-3 kanyart kerék a keréken tettünk meg. Te is hagytál helyet, én is hagytam, faszipántos csata volt, élveztem.

@Zsozsesz: Kössz a tomahawk rakétát oldalról, az első kanyarban :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Úgy nekem jöttél mint a szar, alig bírtam összeszedni, hogy ne forogjak meg :mrgreen: De félre ne érts, tudom, hogy nem volt szándékos, mert már hátulról láttam, hogy kimentél a kavicságyba, de azt hittem hogy ott is maradsz, nem pedig visszacsapódsz a pályára. De végül is köszi, mert így baromi élvezetes versenyt futottam. Utolsó helyről feljöttem a 4.-re. Szeretem az ilyet -hh-

@Mindenki: Bocsi a rajtnál a kalamajkát :-( :-( :oops: Már azt hittem, hogy megjött a tapadás, ezért elváltottam a 2-est, erre abban a pillanatban kitört oldalra a segge, ráadásul a pálya közepe felé. Azt hittem, hogy tömegkarambolt csinálok, de szerencsére mindenkinek sikerült kikerülni. Nem tudom, hogy hogy csináltátok, de az a lényeg hogy sikerült :mrgreen:


Hatalmas köszönet BengA-nak és Csabának, hogy ezt kigondolták, és megvalósították. Maximális mértékben osztom Tony véleményét, miszerint januárban én is nagyon szívesen köröznék ismét ezzel a moddal.
Én kicsit húztam is a szám, sokszor értem hozzád főleg féktávokon Megszoktam már WTCC-ből. Sajna abba kellett hagynom a futamot, technikai hiba miatt, egyelőre úgy tűnik nem tudom folytatni a szimulátorozást, ki kéne küldeni külföldre a kormányt garival. Még holnap megkeresem a megrendelőlapot, hátha van valami magyar cég amelyik közvetítette a terméket ide.
Kép

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » pén. dec. 21, 2012 10:55 pm

Jó tudni, hogy párszor összeértünk -hh- Egyre emlékszem, mikor az első sikánnál kicsit megtoltál hátulról, de összeszedtem, egyáltalán nem volt gáz.

Nagyon sajnálom, remélem, hogy sikerül valamit alkotni a kormányoddal, legalább addig, amíg elkezdődik a szezon -ps-

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: GABOR » pén. dec. 21, 2012 11:00 pm

Köszönöm a setupokat akiktől kaptam. Tony és Kazard setje nekem túl gyorsnak tűnt és a stadion részen iszonyúan alul kormányzott volt úgyhogy végül Gadfly beállítását választottam. Warmup utolsó 1 percében találomra kicsit lejjebb vettem a szárnyakat lesz ami lesz. Utólag talán még kisebb szárnyállás kellett volna választanom, de így is élveztem a küzdelmet a verseny közepéig. Utána nem nagyon találkoztam senkivel. -hh-
Futam során viszonylag sokat is hibáztam, főleg az elején amikor iszonyúan zavart hogy egyáltalán nem hallottam a saját motor hangomat. Plugin alapján néztem hogy kb mikor kell váltanom és a nagy tömegben könnyű volt hibázni. -lll- Végére azért belerázódtam, de a tempó kevés volt.

Grat mindenkinek aki célba talált! -g-
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Matte » pén. dec. 21, 2012 11:18 pm

GABOR írta:Köszönöm a setupokat akiktől kaptam. Tony és Kazard setje nekem túl gyorsnak tűnt és a stadion részen iszonyúan alul kormányzott volt úgyhogy végül Gadfly beállítását választottam. Warmup utolsó 1 percében találomra kicsit lejjebb vettem a szárnyakat lesz ami lesz. Utólag talán még kisebb szárnyállás kellett volna választanom, de így is élveztem a küzdelmet a verseny közepéig. Utána nem nagyon találkoztam senkivel. -hh-
Futam során viszonylag sokat is hibáztam, főleg az elején amikor iszonyúan zavart hogy egyáltalán nem hallottam a saját motor hangomat. Plugin alapján néztem hogy kb mikor kell váltanom és a nagy tömegben könnyű volt hibázni. -lll- Végére azért belerázódtam, de a tempó kevés volt.

Grat mindenkinek aki célba talált! -g-
Options: Audio: Player volume ratio-t maxra kell rakni a másik ratio-t meg levenni. Amúgy bocs hogy ha feltartottalak az elején, próbáltam tartani a tempót.
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: GABOR » pén. dec. 21, 2012 11:37 pm

Matte írta:
GABOR írta:
Options: Audio: Player volume ratio-t maxra kell rakni a másik ratio-t meg levenni. Amúgy bocs hogy ha feltartottalak az elején, próbáltam tartani a tempót.
Igen, azt tudom csak az volt a gond hogy ma mentem először ezzel a moddal és erre nem gondoltam. Amikor észrevettem már futam volt. -grr- -mos-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. dec. 22, 2012 10:11 am

FUTAM STATISZTIKA

Grat Srácok! -l-

Jó kis mod ez és a futam is jó volt. BengA semmi gáz, sajna az elején megpörögtem és Matte-val frontálisan találkoztunk ezt követően. Az autó ezután kissé instabil lett illetve az amúgy is kevés tempóból (12-10-es szárnyak :grin: ) is vesztett, szal úgy voltam vele megyek ameddig élvezem. Elég hosszú és fárasztó hetem volt, így a futam felénél mikor kijöttem volna kerekekért és naftáért kiléptem....befáradtam. :neutral:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. dec. 22, 2012 10:50 am

Hát ez a MOD nagyon nem az én stílusom, gumi gyakorlatilag egyáltalán nem kopik, bár ez betudható ebben az esetben talán a pályának, motodrom kivételével nem igazán eszi a gumikat. 2. helynek örültem volna, ha nem szakadok közbe ketté, rendesen beállt a vállam a végére. Giorgio szépen meghajtott, sokkal gyorsabb volt és számolgatva a közeledést éreztem, hogy gond lesz, tempón semmit nem tudtam az erőlködések ellenére sem változtatni, szóval a végén izgalmas lett. Kevés voltam ehhez a kocsihoz vagy a beállítás volt vacak. Ennek ellenére nagyon jó verseny volt, az első körök nagyon izgalmasak voltak, illetve Misivel is összetalálkoztunk, igaz más taktika miatt, de szép előzést hajtott végre, összességében nagyon jó futam volt, a MOD pedig direkt élvezetes, éppen határon és sokszor fogható a hibázás még, szóval érezhető a cucc. Tövig örült módjára nem lehet nyomni ez is tetszik benne. Mondjuk a több mint 2 mp amit versenytempóban kaptam elég zavaró. Én low TC-vel nyomtam, lehet itt is van valami súlybünti érte.

--pezs-
GRATULÁLOK KAZARD!
GRATULÁLOK GIORGIO!
és mindenkinek aki eljött, illetve köszönet Bengának az öltetért, a megvalósításért Csabának!

-l-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. dec. 22, 2012 3:24 pm

URAK!

Akik esetleg unatkoznak :grin: , azok továbbra is elérik a szervert a 34281-es porton. Jelszót stb. változatlan. A pálya jelenleg monaco-val fut! 8) Fejlécben található hotlap már működik.
A továbbiakban (esetleges következő időpontról) Csabi és BengA fog dönteni.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. dec. 22, 2012 4:31 pm

Én rendesen benéztem az időpontot azt hittem vasárnap lesz....na majd legközelebb.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. dec. 22, 2012 7:42 pm

Kösz mindenkinek, hogy eljöttetek, mindenképpen próbálunk még csinálni egyet... :-)
Buchert Csaba

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: Jenetkezés F1 1994 FUN Hockenheim 2012.12.21 20:00

Hozzászólás Szerző: Giorgio » szomb. dec. 22, 2012 11:01 pm

metosz írta:Hát ez a MOD nagyon nem az én stílusom, gumi gyakorlatilag egyáltalán nem kopik, bár ez betudható ebben az esetben talán a pályának, motodrom kivételével nem igazán eszi a gumikat. 2. helynek örültem volna, ha nem szakadok közbe ketté, rendesen beállt a vállam a végére. Giorgio szépen meghajtott, sokkal gyorsabb volt és számolgatva a közeledést éreztem, hogy gond lesz, tempón semmit nem tudtam az erőlködések ellenére sem változtatni, szóval a végén izgalmas lett. Kevés voltam ehhez a kocsihoz vagy a beállítás volt vacak. Ennek ellenére nagyon jó verseny volt, az első körök nagyon izgalmasak voltak, illetve Misivel is összetalálkoztunk, igaz más taktika miatt, de szép előzést hajtott végre, összességében nagyon jó futam volt, a MOD pedig direkt élvezetes, éppen határon és sokszor fogható a hibázás még, szóval érezhető a cucc. Tövig örült módjára nem lehet nyomni ez is tetszik benne. Mondjuk a több mint 2 mp amit versenytempóban kaptam elég zavaró. Én low TC-vel nyomtam, lehet itt is van valami súlybünti érte.

--pezs-
GRATULÁLOK KAZARD!
GRATULÁLOK GIORGIO!
és mindenkinek aki eljött, illetve köszönet Bengának az öltetért, a megvalósításért Csabának!

-l-
Válladdal nem voltál egyedül. Legnagyobb gondom nekem is ez volt, főleg úgy, h utóbbi időben már csak kasztnis túraautó modokkal versenyeztem, ahol a versenytáv jóval kevesebb ráadásul az is 2 versenyen közte kis szünettel. De a mod élvezetes volt nagyon, bár beállítást nem igazán találtam meg, az időmérő top 3-mat lehetetlen lett volna megfogni versenyen. Teli tankkal nagyon szenvedtem ennek következtében bele is hibáztam párat az elején aztán futhattam az eredmény után, kiállás előtt már sikerült egész jól megközelítenem Metoszt, láttam is, h fogható lesz, amikor is eszembe jutott, h nem raktam box hívót kormányra közben billen nyomogattam mindent hátha megtalálom de nem jött össze, úgyh kiállások után megint kaptam kb. 5 mp-et az addigi hátrányomhoz képest, onnantól meg jött ami a csövön kifér meg a kettőnk közti különbség folyamatos figyelése, de ez nem az a mod volt amivel ezt egy teljes versenytávon keresztül lehet csinálni elfékezés vagy 1-2 kanyar kis elhibázása nélkül, így csak utolérni tudtam már a végére, de élveztem a futamot ;)
Benga, Csaba köszi a szervezést jó ötlet volt a futam nagyon és én is támogatok több hasonlót! -gg- Kazardnak, Metosznak grat a dobogóhoz és mindenki másnak, aki sikeresen célba ért ;)
Illés György

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég