Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jan. 11, 2013 9:31 am

danikosz írta:
gstyle írta:Hihetetlen!!

Ugyanaz mint a tesztversenyen!!
A sárga után kezelhetetlen lett, a legkisebb gázadásnál össze-vissza dobálja a seggét, teljesen irányíthatatlanná vált, kanyarodni sem nagyon akart.
Nem lehet hogy csak lehűlt a szarrá kopott gumi? Nem voltál pitben és 3 kör alatt le tud hűlni. Melegen is csúszkál az ember össze vissza vele.
Az első sárgánál voltam pit-ben, és az első pit előtt hosszabb távot mentünk, mint a második előtt. Az első pit előtt kopottabb volt a gumi mint a második sárga után, és mégsem volt vele gondom.
Egy kocka ha le volt kopva a második sárga idején.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. jan. 11, 2013 11:19 am

gstyle írta:
danikosz írta:
gstyle írta:Hihetetlen!!

Ugyanaz mint a tesztversenyen!!
A sárga után kezelhetetlen lett, a legkisebb gázadásnál össze-vissza dobálja a seggét, teljesen irányíthatatlanná vált, kanyarodni sem nagyon akart.
Nem lehet hogy csak lehűlt a szarrá kopott gumi? Nem voltál pitben és 3 kör alatt le tud hűlni. Melegen is csúszkál az ember össze vissza vele.
Az első sárgánál voltam pit-ben, és az első pit előtt hosszabb távot mentünk, mint a második előtt. Az első pit előtt kopottabb volt a gumi mint a második sárga után, és mégsem volt vele gondom.
Egy kocka ha le volt kopva a második sárga idején.
Igen ezt értem de én a hőmérsékletre gondoltam. 100 fokos 80%os gumi jobban fog tapadni mint a 75 fokos 90%. Első körbe kimentél a pitbe rajt után. Maradsz még egy kört lehet vissza melegszik jobb lett volna. Mind1 már igazából.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Kazard » pén. jan. 11, 2013 12:32 pm

Jó futam volt!
Kvali: éreztem hogy össze tudok tenni egy erős kört és sikerült is.
Futam: a rajt jól sikerült illetve az első safetycar után is jól sikerült elindulni. Sikerült kb. 3mp előnyt összeszedni Danikosz előtt aztán vagy magától vagy Tommy hajszolása hatására folyamatosan csökkent az előnyöm. A második sárgánál benéztem a pitet mivel túlcsúsztam, így vesztettem néhány pozíciót. Aztán az új rajtnál nem értem hogy Gstyle miért kezdett el gyorsítani olyan korán. Kopival aztán az első szektorban sajnos összeértünk és hiába vigyáztam hogy ne sodródjak ki kaptam egy pici segítséget hátulról így nem tudtam mit csinálni. Ezután előttem Norbi,majd Turi is hibázott, majd a harmadik helyen haladva kicsit reménykedtem benne hogy Danikosz és Tommy csatázni fognak ami meg is történt így sikerült felzárkózni rájuk. Tommy-t éreztem hogy az egyenesbe nagyon gyors így a kanyargós részen egy elfékezést kihasználva sikerült sokkal jobb kigyorsítással megelőzni. Danikosz mögött már éreztem hogy a tempó és a hátralevő kb. 1 kör nem lesz elég de végül is szorosra sikerült a befutó. Grat mindenkinek aki beért. -g-

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jan. 11, 2013 1:03 pm

Me' siettem:)))
A nyakamon 3db Ganassi autóval sietős dolgom lett;)))
Csak éppen a technika nem akarta a későbbiekben:)
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. jan. 11, 2013 1:15 pm

gstyle írta:Me' siettem:)))
A nyakamon 3db Ganassi autóval sietős dolgom lett;)))
Csak éppen a technika nem akarta a későbbiekben:)
Abból a 3ból 1 Barkas RT volt! :D
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. jan. 11, 2013 4:46 pm

Jó verseny volt, élveztem -kakcsi-

Hiába volt nagy szám az egyik SC-t sajnos én okoztam. Kopi az első kaynarban kicsúszott, én meg a sárga zászlótól annyira megijedtem hogy már akkor fékeztem mikor még a levegőben volt az autó, forgás, szalagkorlát és egyebek. Elnézést kérek azoktól akik belémjöttek -jaj-

Sérült autóval is jókat csatáztam, remélem nem voltam inkorrekt senkivel szemben, igyekeztem mindig elég helyet hagyni.

Volt még egy pitelésem ahova sikerült olyan remekül beállni hogy utolsó helyre kerültem ismét, a végére meg a gumik is elolvadtak az autóról.

@Zsozsesz

A végén mikor az első kanyarban hibáztam szerettelek volna utána magam elé engedni azért lassítottam de a nyakunkra esett Csabi így veszélyesebb lett volna ha tovább lassulok. Tőled is bocsi :)
Peter Retkes

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jan. 11, 2013 6:42 pm

Jó futam volt,pár dolgot leszámitva. Az első sc-t én okoztam,mint utobb kiderült a célegyenes végén az autom elemelkedése miatt.6. trepnin hirtelen a szalagkorláton találtam magam,a kocsi eléggé sérült,innentől vége is lett a helyezésért küzdésnek. Sc után a 6. helyen mentem és sajna Kazard akaratán kivül kipöccintett és vissza a 14. helyre. Mire feljöttem Voodoo mögé a 9. helyre,elfogyott a kerék a kocsi alól, de Gilbert tett róla hogy ne unatkozzak az utolso 15 percben :mrgreen: .Remélem a vidit megcsinálod,mert tényleg jó csata volt.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. jan. 11, 2013 6:45 pm

Verseny jó volt , leszámítva 1-2 szituációt nem volt gond... autó katasztrófa , igazi lassulási verseny folyamatosan nyálon mentem csúszkál jobbra balra , ha akartam ha nem akkor is. Ráadásul a boxba mikor beálltunk nem csináltak semmit , tolattam még mindig semmi és a 3.-ra kezdték el , erre Gilbertó elindulásnál nekem jött és ugrott a hátsó szárny , mondom remek.Visszaestem megint 13. helyre. Halmozottan hátrányos helyzetbe kerültem (amúgy is abban voltam :D) végül bekocogtam 8. helyen ami jónak mondható. Grat a győztesnek.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jan. 11, 2013 7:36 pm

Videó renderelés alatt. 1-2 óra és itt lesz ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. jan. 11, 2013 8:34 pm

Verseny előtt reménykedtem, hogy qualyn sikerül megcsípnem vmi top10-es helyet mert nagyon nem gyakoroltam annyit mint amennyit kellett volna, de az rFactor úgy gondolta, hogy inkább lefagy ahelyett, hogy qualyznák.

Így aztán a 20. helyről kellett rajtolnom. Az első körök jók voltak, feljöttem 8-10 helyet utána már nehéz dolgom volt a többiekkel mert nem voltam nálluk annyival gyorsabb, mint akiket az első körökben sikerült megelőznöm.
Volt néhány kemény csata a Safety Carok után 3wide az 1. szektor visszafordítójában, asszem Gilberttel és Gadfly-al az jó volt. Azt hittem, hogy csak 1 ember van mellettem, aztán kigyorsításon láttam, hogy ott van még egy autó. Meglepődtem, hogy ott hogyan sikerült befordulnunk -hh-

Aztán a 2. SC-nél 17mpet álltam, ami kiderült egy rossz kiállás, Danci 15mpet állt a boxba így vesztettem 2-3 helyet. Utána próbáltam feljönni Danira és Tommyra, sikertelenül. Túlságosan is akartam tartani a tempót Dancival és megpördültem egy féktávon, ott elment Turi és Kazard is.
Utána Turit szerencsémre vissza tudtam előzni és végül 4. lettem.

Remélem Zolderbe nem dob ki a qualy előtt :D

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jan. 11, 2013 11:14 pm

Kép

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jan. 11, 2013 11:28 pm

hopp a vidiben felcseréltem a Portimao-nál az ma-t...no mind1 így marad :razz:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jan. 11, 2013 11:56 pm

Úgy örülök hogy olyan frankó a netem hogy egy videót nem bírok este megnézni. 5percig sikerült onnantól mar nem tölti be tovább bármit csinálok.

Viszont az első 5 perc nagyon komoly, tetszenek a kamera mozgatasok és Zoom-olasok, ötletes meg a zene is megy hozzá. Csak jó lenne ha végig tudnám nézni. -gepout-

Úgyhogy a video eddig király!! -v- -l-

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. jan. 12, 2013 12:07 am

Na csak sikerült végül megnézni.
Jó volt a lassítas mikor csúszok keresztbe a végén. Nem sok gumin maradt.

Nagyon fasza lett! Jó lenne ilyet minden futam után megnézni és ha mindig ennyien lennénk! -g-

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. jan. 12, 2013 12:17 am

Hát ezt dobom ki face-re...baromi jó lett!!!
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. jan. 12, 2013 8:51 am

Fasza lett! Végén majd amikor lesznek a befutók akkor a top3-nak így előjöhet a neve. Amúgy nagyon fasza ötletek vannak benne. Pl a pit nézés a lelátóról :D :D Örülök hogy benne van a tolatásom :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. jan. 12, 2013 10:18 am

Köszi! 8)
danikosz írta:top3-nak így előjöhet a neve
Nem túl elegánsan, de javítva. ;-)

A saját kamera vezérlésnél az a bajom, hogy mikor egérrel mozdítom a szöget, akkor túl nagy léptékekben ugrik a kép (több pixel/mozdulat). Ez miatt vannak a remegések. Próbáltam az egér érzékenységét levenni winfosban, de az rF-nél lesz vmi. (ha esetleg vki tudja hol lehet ezt finomítani rF-en belül azt megköszönném)

Előre jelezném, hogy nem fogok minden futamról videót készíteni. Túl nagy meló (ez a vidi is cakkom-pakk 4-5 órámba került és ebben még nem volt benne a renderelés és egyéb konvertálások) ha kb. még1x ennyit rááldozok, akkor már én is elégetett lennék. :razz: (lett volna még 5let, csak idő nem volt)
Sokkal egyszerűbb élőben v. offline replayből lekommentálni a futamot, mert az csak 1 óra. :twisted:

Megelőzve az ilyenkor előforduló kérdést, hogy milyen zenék stb. Az első játék, a másik kettő pedig filmzene:
1. Battlefield 3: Theme Song (Dubstep Remix) - http://www.youtube.com/watch?v=hG2YItGcheE (ha már van Battlefield-es csapat 8) )
2. Alethia - "Transformers: Arrival To Earth" Metal Cover - http://www.youtube.com/watch?v=mBezwfdxF2I (ezt a rockereknek -ordog- )
3. HYQXYZ - Inception Theme Dubstep Remix - http://www.youtube.com/watch?v=i8UXhxlLnb0 (ezt meg azért, mert jó a film és a zenéje is :mrgreen: )

A videó nem listázott, ne hogy a youtube besírjon a zenék miatt, viszont osztható-posztolható-beágyazható. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. jan. 12, 2013 11:14 am

Jó lett a videó grat!

A videón látottak alapján kérdezem.
Tommy! Én motorháztetős nézetben játszom és a vissza pilantóban nagyon szarok az autók, de látom belső nézetben rendbe vannak. Ezen tudnál javítani?
Illetve az újra rajtok így rendbe vannak? Nem egy sorosnak kellene lenni az ilyen packok helyett? Vagy csak az a lényeg greenig ne elözzen a másik?
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. jan. 12, 2013 11:28 am

Dietrich írta:Jó lett a videó grat!

A videón látottak alapján kérdezem.
Tommy! Én motorháztetős nézetben játszom és a vissza pilantóban nagyon szarok az autók, de látom belső nézetben rendbe vannak. Ezen tudnál javítani?
Illetve az újra rajtok így rendbe vannak? Nem egy sorosnak kellene lenni az ilyen packok helyett? Vagy csak az a lényeg greenig ne elözzen a másik?
A valóságban megoldható hogy a vezető lemarad a SC-tól, itt az rfactor viszont hátrasorol.
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Turi » szomb. jan. 12, 2013 11:55 am

Jó kis vidi, a zeneválasztást külön dicséret illeti! -kakcsi-
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szomb. jan. 12, 2013 12:06 pm

Kurvajóóó a video meg is osztom azzal a pár száz ismerősömmel az arckönyvön:)
Manchester United

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. jan. 12, 2013 12:07 pm

Matte írta:
Dietrich írta:Jó lett a videó grat!

A videón látottak alapján kérdezem.
Tommy! Én motorháztetős nézetben játszom és a vissza pilantóban nagyon szarok az autók, de látom belső nézetben rendbe vannak. Ezen tudnál javítani?
Illetve az újra rajtok így rendbe vannak? Nem egy sorosnak kellene lenni az ilyen packok helyett? Vagy csak az a lényeg greenig ne elözzen a másik?
A valóságban megoldható hogy a vezető lemarad a SC-tól, itt az rfactor viszont hátrasorol.
az tiszta sor.
csak az újra rajtnál egy bolyban van mindenki nem egymás mögött egy sorban mint korábban az IC-ben (IC-ben tavaly óta 2 sorosak az újra rajtok) vagy a F1-ben.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Giorgio » szomb. jan. 12, 2013 1:49 pm

Gyorsan összefoglalva a futamot, teszt után kicsit jobb eredményre számítottam, valahogy nem úgy üzemelt az autó mint akkor. Időmérőtől nem vártam, sokkal többet azzal nem volt, rajtot is egész jól elkaptam de a 4. körben nem tudom mi történt a gumikkal de annyira nem tapadtak, h fél kör alatt 4en előztek meg, aztán valahogy elkaptam a fonalat újra, de akkor meg már a csaták fogták vissza a tempót, de élvezetesek voltak nagyon. Sc-nak kifejezetten örülök, h van mert ha nem lenne, hatalmas gondjaim lennének a gumikkal, így viszont Sc alatt nagyobb hátrány nélkül gyakrabban ki tudok állni kereket cserélni.
Összeségében jó volt a futam, élvezetes, csatákkal teli, csak a tempót kellene még megtalálnom, meg a gumikra vmi megoldást találni mert nagyon eszi őket az SLS.
Volt pár koccanás is, amiből párat inkább saját hibámnak éreztem. Kopi bocsi, h kilöktelek SC alatt de annyira holt térbe voltál, h se visszapillantóban se mellettem nem láttalak aztán mikor megjelent az autód jobboldalon már koccantunk is. Poszmik Gilberttől meg Csabától is elnézést a koccanásért, akkor már nem volt annyi a gumikban mint számítottam rá.
Következő futamon bízok benne, h sikerül előrébb végeznem, bár nem lesz egy egyszerű verseny :)

Jah és a videó nagyon jól sikerült, grat hozzá -v-
Illés György

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. jan. 12, 2013 2:53 pm

Dietrich írta:
Matte írta:
Dietrich írta:Jó lett a videó grat!

A videón látottak alapján kérdezem.
Tommy! Én motorháztetős nézetben játszom és a vissza pilantóban nagyon szarok az autók, de látom belső nézetben rendbe vannak. Ezen tudnál javítani?
Illetve az újra rajtok így rendbe vannak? Nem egy sorosnak kellene lenni az ilyen packok helyett? Vagy csak az a lényeg greenig ne elözzen a másik?
A valóságban megoldható hogy a vezető lemarad a SC-tól, itt az rfactor viszont hátrasorol.
az tiszta sor.
csak az újra rajtnál egy bolyban van mindenki nem egymás mögött egy sorban mint korábban az IC-ben (IC-ben tavaly óta 2 sorosak az újra rajtok) vagy a F1-ben.
Szerintem nem. Kinéztem mögüle csak és a zöld pillanatáig nem mentem mellé,végig mögötte voltam pl a BMW-nél hogy egyáltalán lássak valamit. Vonalig úgyse előzöm meg hanem tartom mellette max ha lerajzolnám. Szerintem így biztonságosabb is,nincs ráfutás egy elrontott rajtnál.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. jan. 12, 2013 3:01 pm

Hát lehet azért, mert elöl haladtál. Hátrébb tényleg egymás hegyén-hátán voltunk, ahogy írtam is a futam előtt. Egyszer megpróbáltam távolságot tartani, de csak annyira, hogy ne szóljon a szerver, rögtön rámszóltak, hogy zárkózzak már fel. Véletlen valaki hirtelen mozdulatot csinál és tömegbaleset.

És az a tükörkérdés engem is eléggé zavart, torz volt, nem lehetett tudni, mellettem van-e vagy sem, ezért jobb híján a távolságmérőt figyeltem.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. jan. 12, 2013 5:24 pm

Köszi Matte a cikket meg a képeket!! -v- -l-
Csak most lestem rá a főoldalra, hogy már kint van.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. jan. 13, 2013 2:43 pm

Tommy78 írta:Köszi Matte a cikket meg a képeket!! -v- -l-
Csak most lestem rá a főoldalra, hogy már kint van.
Pár hiba belecsúszott, majd még belejövök.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Portimao Bajnoki Futam 2013.01.10. 20.00 Csütö

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. jan. 13, 2013 5:41 pm

Bírói döntések kiírva, kérek mindenkit, hogy nézze meg!
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég