Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Kazard » pén. feb. 22, 2013 3:24 pm

Grat Norbi -1- Turi -3-
Ez a pálya valami eszméletlen. Tesztfutamon 8:40 körüli köröket mentem de amolyan felemelő érzés volt menni ezen a pályán ezzel a moddal.
Kocsit Nogaro óta megint sikerült egy kicsit jobban belőni szóval már a pályán menni is kellemes volt.

Quali: Ennél jobbra nem számítottam mivel kb. az addigi legjobb körömhöz képest cirka 1mp-vel sikerült lassabban menni.
Verseny: A pálya első szektorában Danikosszal kakaskodtunk picit de semmi probléma nem lett belőle.
Ezután Gadfly mögött autóztam de talán a második körben még a jólismert GP szakaszon sikerült megelőznöm. Harmadik helyen haladtam, előttem Tommy és Norbi lassan de biztosan léptek el. Mögöttem pedig Turi és Gadfly csatázott. Kiállásnál láttam hogy Tommy-val valami gáz van amit nagyon sajnálok mivel ők ketten Norbival gigászit meccselhettek volna a győzelemért. Ezután a maradék 3 körbe autózgattam-autózgattam. Első körbe hoztam 3mp-t Norbin. Majd a következőben megint 1,5-2 másodpercet. Ekkor 11-ről 6 mp-re csökkent a különbség. Na de nem sokáig ugyanis a harmadik körre kiderült hogy ezen irányú törekvéseim tiszavirág életűek voltak, mivel az utolsó körben ha minden igaz visszakúszott 9-10mp-re a hátrányom. Se baj örülök annak hogy egy ilyen nívós pályán dobogón végezhettem, illetve gratulálok a győztesnek és minden célba érőnek.
Az azért nem semmi hogy ez a mod pl. Gingert is hús-vér zárt tetejű autóba ülteti.
Remélem a szezonzáró futamon többen leszünk.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. feb. 22, 2013 7:34 pm

Voodoo teljesen igazad van neked is, de akkor az lett volna hogy a 12ből még ennyien se jönnek, vagy ha mégis akkor mindenki utolsó helyről indul. Vagy én látom rosszul? Kizárt, hogy lett volna ennyi energiám tesztelni....
Buchert Csaba

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. feb. 22, 2013 8:03 pm

voodoo írta:Itt nem 20 kör kelett volna legyen inkább 40 ... nem lefele , hanem felfele kelett volna tolni a köröket. _2_ egy átlag pályán 13 kanyar van , arra van 20 köröd itt van 120 hanem 130 kanyar erre meg lefele megy a limit -v- nyilván időben ez marha sok , de 8 körből nem tanulod meg ezt a pályát.
40ből se :D
Erre rákell szánni minimum pár napot vagy esetleg hetet mire megtanulod a pályát.
Én se pár nap alatt tanultam meg.
Először a Gran Turismo 4-en mentem rajta. Majd később rFactoral újra elővettem egy 24 órás verseny miatt, és már nagyjából ismertem. Azóta mentem többször is rajta más játékokkal illetve egy csomó onboard vidit néztem és egyre jobban megtanultam a pályát.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. feb. 22, 2013 8:26 pm

Csaba írta:Voodoo teljesen igazad van neked is, de akkor az lett volna hogy a 12ből még ennyien se jönnek, vagy ha mégis akkor mindenki utolsó helyről indul. Vagy én látom rosszul? Kizárt, hogy lett volna ennyi energiám tesztelni....
Csak köstöszködtem Csabi -pucszi-
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. feb. 22, 2013 9:00 pm

Én elismerem, hogy képtelen vagyok megtanulni az egész pályát, ezért kirakom középre a térképet..... :D
Viszont így sem jutottam sokáig, valamiért a versenyen mostanában már az első kanyartól máshogy működik minden mint előtte... (win reinstall lesz ebből)

Voodoo mond miért? :-)
Buchert Csaba

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. feb. 23, 2013 9:05 am

Cikket írt valaki? Mert ha nem, akkor szívesen írok egyet, úgyis kell F1-re is készülnöm. -kakcsi-
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. feb. 23, 2013 9:07 am

Tony írta:Cikket írt valaki? Mert ha nem, akkor szívesen írok egyet, úgyis kell F1-re is készülnöm. -kakcsi-
Hát mostanában nem sok időm van és szerintem ehhez a cikkbe kicsit többet kellene beleadnom. Úgyhogy ez esetben én is kérlek Tony hogy írd meg. Sao paulo-ra remélem teljes lesz a mezőny, és én is ott tudok lenni.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. feb. 23, 2013 8:23 pm

Megírtam, a szokásos, szürke stílusomban, Metosznak, BengÁnak elküldve.

Az MTCC mezőnye a sokak által csak „Zöld Pokol” néven ismert legendás Nordschleifére látogatott. A bajnokságban még mindig többen is esélyesek voltak a bajnoki címre. A pálya nagyjából 8,5 perc alatt teljesíthető ezeknek az autóknak, így csupán 7-szer értek körbe a versenyzők a futamon, igaz egy kör felér egy hagyományos pálya 5-6 körével. Norbi szerezte meg az első rajtkockát, Tommy78 és Turi előtt. A rajtra a rövid Nürburgring hátsó egyenesében került sor, majd rögtön a „Pokol” felé fordultak a pilóták. Az élmezőnyben Tommy, Norbi és Dani diktálta a tempót, utóbbi hamar kiesett. Gadfly és Turi csatájából Turi került ki győztesen, Gadflyt még Tjoe is megelőzte. Az élen haladó Tommy mögül Norbi egy körrel korábban állt ki kerékcserére, és óriási sebességgel teljesítette a kivezető kört. Hogy Tommy elé került volna ezzel, nem tudjuk meg: a 4. kör végén a 78-as autó a piten technikai hiba miatt feladta a küzdelmet. Úgy tűnt, Norbit nem lehet utolérni, ám az utolsó két körben Kazard rákapcsolt, és egy leggyorsabb kört is megfutott, viszont az audis is rálépett a gázra, végül zsinórban harmadik futamán diadalmaskodott. Kazardnak meg kellett elégednie a második hellyel, míg a bajnoki „runner-up”, Turi lett a harmadik. Utánuk Gadfly, Tjoe, Tony, Zsozsesz és Ginger lett a sorrend. A bajnokságban Norbi vezet, alig pár ponttal Tuti előtt, Kazard a harmadik. Bármelyikük győzhet a bajnokságban. A következő futam szokás szerint egy hét múlva, február 28-án csütörtökön 20 órától lesz, Sao Paulo utcáin, mely egyben a sorozat zárófutama is lesz, és nem utolsó sorban valós adatokat alapul véve változó időjárásban. Várunk minden jelentkezőt szeretettel!
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. feb. 23, 2013 8:57 pm

Tony írta:Megírtam, a szokásos, szürke stílusomban, Metosznak, BengÁnak elküldve.

Az MTCC mezőnye a sokak által csak „Zöld Pokol” néven ismert legendás Nordschleifére látogatott. A bajnokságban még mindig többen is esélyesek voltak a bajnoki címre. A pálya nagyjából 8,5 perc alatt teljesíthető ezeknek az autóknak, így csupán 7-szer értek körbe a versenyzők a futamon, igaz egy kör felér egy hagyományos pálya 5-6 körével. Norbi szerezte meg az első rajtkockát, Tommy78 és Turi előtt. A rajtra a rövid Nürburgring hátsó egyenesében került sor, majd rögtön a „Pokol” felé fordultak a pilóták. Az élmezőnyben Tommy, Norbi és Dani diktálta a tempót, utóbbi hamar kiesett. Gadfly és Turi csatájából Turi került ki győztesen, Gadflyt még Tjoe is megelőzte. Az élen haladó Tommy mögül Norbi egy körrel korábban állt ki kerékcserére, és óriási sebességgel teljesítette a kivezető kört. Hogy Tommy elé került volna ezzel, nem tudjuk meg: a 4. kör végén a 78-as autó a piten technikai hiba miatt feladta a küzdelmet. Úgy tűnt, Norbit nem lehet utolérni, ám az utolsó két körben Kazard rákapcsolt, és egy leggyorsabb kört is megfutott, viszont az audis is rálépett a gázra, végül zsinórban harmadik futamán diadalmaskodott. Kazardnak meg kellett elégednie a második hellyel, míg a bajnoki „runner-up”, Turi lett a harmadik. Utánuk Gadfly, Tjoe, Tony, Zsozsesz és Ginger lett a sorrend. A bajnokságban Norbi vezet, alig pár ponttal Tuti előtt, Kazard a harmadik. Bármelyikük győzhet a bajnokságban. A következő futam szokás szerint egy hét múlva, február 28-án csütörtökön 20 órától lesz, Sao Paulo utcáin, mely egyben a sorozat zárófutama is lesz, és nem utolsó sorban valós adatokat alapul véve változó időjárásban. Várunk minden jelentkezőt szeretettel!
Köszönöm hogy megírtad.
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Kazard » vas. feb. 24, 2013 4:36 pm

....A bajnokságban Norbi vezet, alig pár ponttal Tuti előtt.....

Még mielőtt CTRL+C- CTRL+V módban kikerül

Amúgy jó.

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. feb. 24, 2013 4:41 pm

Így a "Tuti"! -monster-
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 Nordschleife Bajnoki Futam 02.21. 20.00 Csütör

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. feb. 24, 2013 4:50 pm

xD, a ctrl+c ctrl+v megvolt, de szerintem is tuti lett :D
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég