Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Matte » pén. ápr. 05, 2013 6:00 am

Fekete Misi írta:Vissza lehet nézni valahol a közvetítést?
AARTV videotár
http://tv.alfaamoreracing.hu/?page_id=136

Majd később Youtube-on is fenn lesz.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. ápr. 05, 2013 7:23 am

Jó kis versenyek voltak. Nagyon örülök a második versenyen a 4. helynek, bár ha picit jobb a tempóm és nem kell erőn felül nyomni neki, akkor a 2.-3. hely meglehetett volna.

Első futamon bocs Misi, másodikon Turi és Tommy, elváltottam magam abban a kanyarban mindkétszer.

Még annyit tennékl hozzá Turi a második futamon amikor meg akartál előzni az első helyen az nem volt egy szép manőver(tudom, nem így akartad). Az hogy teljesen megpördültél az valamennyire annak köszönhető, hogy úgy becsúsztál elém, hogy nem maradt helyem, de 1 tized másodperc allatt mérlegeltem és nyomtam a gázt annak árán is, hogy te meg fogsz forogni. Szerintem ezt így kellett csinálnom, különben 10 helyet biztos buktam volna míg visszajövök a fűről....
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. ápr. 05, 2013 7:46 am

Amilyen lassú vagyok, annyira szeretek ezzel a moddal versenyezni...
Az első verseny (bocs, de ez illik ide) szar volt. Nem is mentem jól, ráadásul fejre álltam a kocsival az egyik kanyarban, rommá tört, de vezethető volt, egészen egy kicsit tempósabb kanyarig, amit nem tudtam bevenni rendesen, lesodródtam a pályáról...vissza akartam jönni, de olyan helyen, ahol egy kisebb fal volt, kikerültem, erre kiírja nekem, hogy cuting track, stop and go...na akkor esc -grr-

A második futamon legalább stabilan mentem, és Danival (a rommá tört kocsijával) egész jókat csatáztunk + Gstyle.
@Dani Bocs még1x, hogy megálltam a célegyenesben 1 körrel a vége előtt, azt hittem az volt az uccsó kör és megörültem, hogy le tudtalak előzni...na de sebaj, mert a végén még1x sikerült -monster-

Grat a győzteseknek és Mindenkinek aki részt vett ezen az igen változatos versenyen -g-
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Kazard » pén. ápr. 05, 2013 7:57 am

FTP: ftp://94.199.183.232:3455
név: replay
jelszó: replay_13

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. ápr. 05, 2013 8:15 am

Kvali nem akart össze jönni, hiába nyomtam, pedig edzésen megvolt a 28.2-es idő, bár biztos voltam benne, hogy ezt kvalin nem hozom össze.
Az első verseny nagyjából az elején eldőlt, mivel Norbi es Dani szépen követtek egymást addig mi sok időt vesztettünk azzal, hogy sokszor 3-an mentünk egymás mellett Turival es Zsoltival, ami egyébként nagyon komoly volt. Aztán sajnos mindketten hibáztak es onnan mar nyugisabb volt a futam. mögöttem Bryan es Kazard egymással csatazott így nekem hátrafelé nem kellett figyelnem, viszont amíg Zsoltival es Turival harcoltunk addig a Project Racing 5-6 mp-el elhúzott, abba bíztam, hogy kb 3-4 körrel a vége elott elkezdenek csatázni egymással es közelebb kerülhetek, de csak az utolsó 2 körben vívtak így 1,5mp-re sikerült megközelíteni a Juniorokat.

A második futam nagyon kemény volt, ahogy az A1-Ringen is, tudtam, hogy a 8. Helyről nem lesz könnyű. Bíztam benne, hogy Csaba, Kopi, Misi ott maradnak elől, mert jól mentek, de aztán nem Mindenkinek jött jól ki a futam baleset miatt.
Utána láttam a kijelzőn hogy Turi es Csaba is hátrébb esett es Zsolti az élre került, majd Turit egy hibát követően megelőztem es elkezdtem Csabát üldözni aki most nagyon szépen ment es bíztam benne, hogy sikerül neki a dobogó mert megérdemelte volna. Közben Turi ujra megérkezett rám es meg is előzött aztán beértük Csabit, aki sajnos hibázott a vissza fordítóban, mi meg túl közel voltunk hozzá Turival így mindhárman össze koccoltunk. Ekkor sikerült a 4. Helyről a 2.-ra kerülni, de Turi gyorsabb volt es két körrel a vége előtt megelőzött, es utána mar nem tudtam támadni mert elfogyott az erő az autóból, sajna szét hajtottam es nem ment az egyenesbe, ami fura volt számomra. Az 5. fokozatot sem tudtam csak a feléig leforgatni a hosszú egyenesben így ismét egy dobogó alsó foka sikerült, ami a pontok szempontjából jól jött.

Grat Mindenkinek! Hatalmas futam volt mindkettő!! -l-
Nagyon örülök, hogy ismét ilyen nagy létszám volt a futamon!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. ápr. 05, 2013 9:06 am

Bryan írta: Gadfly lehet hogy úgy tűnt de az autó fék távon igen instabil volt, az hogy esetleg egyenes közbe váltottam ívet, úgy érzem igen fairül védekeztem, az utolsó körben a hosszú egyenes után nagyon veszélyes manővert csináltam azért elnézést is kérek, mert abból nagyobb gond is lehetett volna.:S
Semmi baj Bryan, mert tulajdonképpen szépen védekeztél. ;-) Utólag tudtam meg, hogy nincs első lökhárítód, így az egyenesekben tulajdonképp esélyünk sem volt, a kanyarokban meg jól látszott, amit Te is említettél, hogy instabil lehetett az autó.

más:
Az elmúlt 2 verseny"hétvége" után jól látható, hogy ebben a sorozatban mennyire előjöttek a test-test elleni csaták. Nem kíméljük egymást, ez nagyon is látszik és ennek következtében több a konfliktus is. Érdekes, hogy ez GT3-ban mennyire nem jött elő, itt meg úgy megy és küzd mindenki, mint ha az élete múlna rajta (beleszámítva magamat is :) ).
A TV-nek ez biztos jó, viszont tegnap olvasva az ottani chatet 1-2 nézőnek más véleménye van idézve egyet: "itt kiváncsi lennék tölünk 1-2 ember versenyezne meddig lennének bent a ligában..." Igazából nem ez számít, viszont az tény, hogy a jövőben jobban oda kéne figyelnünk egymásra, mert annak semmi értelme nincs, hogy a futamok után tüskék maradnak az emberben, mikor pont ellenkező lenne a cél, mégpedig hogy jól szórakozzunk.

@Turi
Te meg köv. futamra rakd feljebb azt a hátsó szárnyat -kamaty- , mert ezek a piruettek jópár ember versenyét megpecsételték! :idea: (ha jól emlékszem A1 ringen is volt(ak) hasonló megforgások) Neked is jobb lenne, meg a többieknek is! :twisted: ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. ápr. 05, 2013 9:47 am

Gadfly írta:@Turi
Te meg köv. futamra rakd feljebb azt a hátsó szárnyat -kamaty- , mert ezek a piruettek jópár ember versenyét megpecsételték! :idea: (ha jól emlékszem A1 ringen is volt(ak) hasonló megforgások) Neked is jobb lenne, meg a többieknek is! :twisted: ;-)
@Turi
Aamikor 1. verseny előtt practice-n hülyültünk, állandóan simán bejöttél mellém, pedig padlót nyomtam...tehát ezért volt, Te kis hamis _h_
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. ápr. 05, 2013 9:49 am

Gadfly írta:@Turi
Te meg köv. futamra rakd feljebb azt a hátsó szárnyat -kamaty- , mert ezek a piruettek jópár ember versenyét megpecsételték! :idea: (ha jól emlékszem A1 ringen is volt(ak) hasonló megforgások) Neked is jobb lenne, meg a többieknek is! :twisted: ;-)
Ne haragudj de nem fogom feljebb rakni, nekem kell megtanulnom vezetni (Amikor próbáltam előzni, szerintem hamar váltottam vissza és ennek volt köszönhető a megingás, de szerencsére mind2x eltalált vki hátulról így megforgás lett a vége! A 4-es szárny nem hinném, hogy alacsony, ha jól tudom jó páran azt használják. A1-Ringen a kavicságyban pördültem meg, szóval rosszul emlékszel..

Én az incidenseim ellenére is "tüskék nélkül" fejeztem be a versenyeket, pedig az elsőn igazán elborult az agyam.

@Csaba
Piszkosul védekeztél, nem tudtam veled mit kezdeni egy jó darabig, az egy jó alkalom lehetett volna, megpróbáltam nem jött össze, azért máskor ne a rovásomra dönts! _a_

Peace
Kép

dex
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: szer. márc. 27, 2013 9:21 pm

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: dex » pén. ápr. 05, 2013 11:27 am

Gratulálok mindenkinek a tegnapi futamhoz! Végre én is belekóstolhattam ebbe a világba és első látásra nagyon kiélezettnek és izgalmasnak tűnik bár még nagyon messze le vagyok maradva a mezőnytől.
Külön köszönet a Tip-Toposoknak az eddigi segítségért! -pucszi- :)

@gstyle
Úgy gondolom ez sajnos benne volt a pakliba, de szerencsére mindketten vissza tudtunk még jönni bár az én lassú tempómmal már nem tudtam felvenni egyikőtökkel sem a versenyt.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. ápr. 05, 2013 11:32 am

Turi írta: Ne haragudj de nem fogom feljebb rakni, nekem kell megtanulnom vezetni (Amikor próbáltam előzni, szerintem hamar váltottam vissza és ennek volt köszönhető a megingás, de szerencsére mind2x eltalált vki hátulról így megforgás lett a vége! A 4-es szárny nem hinném, hogy alacsony, ha jól tudom jó páran azt használják. A1-Ringen a kavicságyban pördültem meg, szóval rosszul emlékszel..

Én az incidenseim ellenére is "tüskék nélkül" fejeztem be a versenyeket, pedig az elsőn igazán elborult az agyam.
Nem tudom mennyire nézted vissza, de ugye mindkét kiforgásod, ami "tömegbalesethez" vezetett ugyan abban a kanyarban volt és mind2x belső íven próbáltál befordulni. Race 1-en senki nem pöckölt meg hátulról, így nem ezért forogtál meg. Itt tjoe, Gilbert és én voltunk az áldozat. Race 2-őn meg szintén ugyan ez történt csak itt annyi különbséggel, hogy Csaba autója elé drifteltél be, aki ez miatt picit hozzád ért (nem is tudott más csinálni) viszont ettől független jól látszódott, ha nincs ott Csaba, akkor is ki fogsz forogni. Itt az áldozat Misi és Bryan lett.

Nem szeretném, hogy félreértés legyen, mert nem cseszegetni akarlak ill. megmondani, hogy milyen szárnyal menj stb. (nem az én dolgom eldönteni), csak azt vettem észre, hogy piszok gyors vagy, csak futamon vmiért mindig jönnek ezek a hibák (megforgások). Persze ez is a versenyzés része, csak gondoltam jelzem, hogy a jövőben picit próbálj jobban odafigyelni. ;-) Építő jelleggel írtam/írom ezeket a dolgokat és nem azért, hogy a nem létező tüskét mélyebbre nyomjam.
-vv-

-------
Amúgy tüskék biztos vannak, mert szinte mindkét futamon folyamat ment az elégedetlenkedés a TS-n.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. ápr. 05, 2013 11:40 am

Gadfly írta:
Turi írta: Ne haragudj de nem fogom feljebb rakni, nekem kell megtanulnom vezetni (Amikor próbáltam előzni, szerintem hamar váltottam vissza és ennek volt köszönhető a megingás, de szerencsére mind2x eltalált vki hátulról így megforgás lett a vége! A 4-es szárny nem hinném, hogy alacsony, ha jól tudom jó páran azt használják. A1-Ringen a kavicságyban pördültem meg, szóval rosszul emlékszel..

Én az incidenseim ellenére is "tüskék nélkül" fejeztem be a versenyeket, pedig az elsőn igazán elborult az agyam.
Nem tudom mennyire nézted vissza, de ugye mindkét kiforgásod, ami "tömegbalesethez" vezetett ugyan abban a kanyarban volt és mind2x belső íven próbáltál befordulni. Race 1-en senki nem pöckölt meg hátulról, így nem ezért forogtál meg. Itt tjoe, Gilbert és én voltunk az áldozat. Race 2-őn meg szintén ugyan ez történt csak itt annyi különbséggel, hogy Csaba autója elé drifteltél be, aki ez miatt picit hozzád ért (nem is tudott más csinálni) viszont ettől független jól látszódott, ha nincs ott Csaba, akkor is ki fogsz forogni. Itt az áldozat Misi és Bryan lett.

Nem szeretném, hogy félreértés legyen, mert nem cseszegetni akarlak ill. megmondani, hogy milyen szárnyal menj stb. (nem az én dolgom eldönteni), csak azt vettem észre, hogy piszok gyors vagy, csak futamon vmiért mindig jönnek ezek a hibák (megforgások). Persze ez is a versenyzés része, csak gondoltam jelzem, hogy a jövőben picit próbálj jobban odafigyelni. ;-) Építő jelleggel írtam/írom ezeket a dolgokat és nem azért, hogy a nem létező tüskét mélyebbre nyomjam.
-vv-

-------
Amúgy tüskék biztos vannak, mert szinte mindkét futamon folyamat ment az elégedetlenkedés a TS-n.
Mi lett volna ha... Eddig mindig meg tudtam fogni az ilyen jellegű csúszásokat.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. ápr. 05, 2013 11:51 am

Turi írta: Piszkosul védekeztél, nem tudtam veled mit kezdeni egy jó darabig, az egy jó alkalom lehetett volna, megpróbáltam nem jött össze, azért máskor ne a rovásomra dönts! _a_

Peace
Ha legközelebb is seggel csúszol be mellém akkor is így fogsz járni.... Te hibáztál, nem fogom a saját versenyem szétcseszni azzal, hogy lemegyek a pályáról.... Arról nem is beszélve, hogy volt kb 1 tized mp-em dönteni és nem bántam meg... Ráadásul, ahogy Ákos mondja, te mindenképpen pörögtél.. :S

És csak azt tudom írni amit te is: ne az én rovásomra próbálkoz.... De tényleg Peace nekem jó volt ezzel együtt is, bár buktam vele az aktuális első helyet....
Buchert Csaba

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Kazard » pén. ápr. 05, 2013 12:27 pm

Gratulálok a győzteseknek.
A pálya annak ellenére hogy nem az egyszerűbbek közé tartozott szerintem nagyon jól szerepelt első bevetésén. A mod pedig ismét úgy működött ahogy kell. Jó volt látni hogy megint ilyen magas volt a létszám.

Kvali: Sajnos kb. fél másodpercre maradtam el a legjobb időmtől, ám így is egy hetedig rajthelyet ért.

Race1: Körülbelül az első körökről annyit tudok mondani, hogy remegett a kezem,lábam. Már nem is tudom mikor éreztem azt hogy a verseny ennyire kiélezett. Amikor többen befordultunk a kanyarokba egymásnak pont annyi helyet hagyva hogy mindenki elférjen az valami szenzációs volt. A verseny további részében Bryan-el gyepáltuk egymást egészen a végéig kb mint A1-Ringen, de az előzés most sem sikerült.

Race2: Próbáltam kicsit feljebb kapaszkodni de egyszer megakadtam. Onnantól 1 lépés előre 2 lépés hátra üzemmódba kapcsoltam, úgyhogy mindenképp elégedettnek kell lennem a hetedik hellyel.

Jó látni hogy bizony a megfordított rajtsorrend mennyire meg tudja kavarni a kártyákat.

Tudom hogy a verseny nem mindenki számára volt felhőtlenül pozitív. Sokan írták, illetve nem sokkal feljebb írták hogy mennyire csalódottak, vagy éppen ezt-azt nem találták teljesen korrektnek.
Remélem hogy a érintettek bármely oldalon is legyenek csak is kizárólag arra használják a dolgot hogy a verseny még ennél is zökkenőmentesebben menjen. Tökéletesen meg vagyok róla győződve hogy majdnem mindenkinek 100%-ban igaza van, viszont hogy továbblépjünk ahhoz mind a 2 oldalnak hozzá kell járulni nemtől, kortól miegymástól függetlenül. Én is egyszer elszóltam magam a nagy verseny hevében de már bocsánatot is kértem miatta.

Van három hetünk. Kicsit regenerálódjunk. Majd indul megint a bandula a Ázsiában.

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. ápr. 05, 2013 12:31 pm

Kezdem megkapni Gadfly tüskéjét..
Ha én vagyok a hibás akkor óvjatok meg, nem tudok rá mást mondani, az ember hibázik, hiszen emberből van. Sajnos előre sem látok, hogy na itt most elúszik a segge, akkor nem zúzok be oda, mert ugyan mind a két futamon előfordult, de csak egyszer!
@Gadfly & Csaba: Örültök annak ha elveszitek másnak a kedvét? Mikor szóltam bele a ti vezetési stílusotokba? A setupotokba? Marha jó érzés.. Még videót is akartam csinálni, de már nem fogok.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. ápr. 05, 2013 12:38 pm

Turi írta: @Gadfly & Csaba: Örültök annak ha elveszitek másnak a kedvét? Mikor szóltam bele a ti vezetési stílusotokba? A setupotokba? Marha jó érzés.. Még videót is akartam csinálni, de már nem fogok.
Gadfly írta: Nem szeretném, hogy félreértés legyen, mert nem cseszegetni akarlak ill. megmondani, hogy milyen szárnyal menj stb. (nem az én dolgom eldönteni), ........................................... Építő jelleggel írtam/írom ezeket a dolgokat és nem azért, hogy a nem létező tüskét mélyebbre nyomjam.
-vv-
A videót várjuk! -kakcsi-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. ápr. 05, 2013 12:52 pm

Sőt, hogy magamnak is beszóljak, lehet nekem is át kéne igazolni Kopi csapatába, mert race 1-en Zsozseszbe, race 2-őn pedig beléd is Bambán :twisted: Nektek mentem! :oops:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. ápr. 05, 2013 1:21 pm

A közvetítést nézze meg aki tudja, nem láttam még ilyet! Akció akció hátán, egy percig sem unatkoztam rajta és ha jól vettem ki a kommentátoroknak sem kellett nagyon keresni a mutatni valót, igazi profi munka! (De persze az alapanyag kitűnősége, azaz a mezőny érettsége bőségesen kellett hozzá.)

Osztom Kazard véleményét és próbáljunk meg hamar átlendülni az esetlegesen itt keletkezett tüskéken, ha valaki szabálytalankodott azt természetesen a neki járó fejmosással kell kijavítani, a magam részéről nem láttam ilyet a futamokon sem a saját szemszögemből élőben, sem pedig a közvetítésben. De tényleg ne hagyjuk, hogy a kedvünket szegje bármi is. Ennyi embernél (sajnos) nem jöhet ki mindenkinek jól a lépés, de majd a következő futamon _h_ ! Hajrá MASZIM! -gg-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. ápr. 05, 2013 3:35 pm

Turi írta: azért máskor ne a rovásomra dönts!
Örültök annak ha elveszitek másnak a kedvét?
Ha olyat írsz amit írtál, ne csodálkozz ha vissza szólok.... kicsit zokon vettem ezt a megjegyzésesedet!
Buchert Csaba

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. ápr. 05, 2013 3:40 pm

Titusz írta:Gratulálok mindenkinek!
Szerintem az, hogy az 5.-től talán a 12. helyig egy vonat volt, azt mutatja, hogy csúcs ez a mód és atom erős a mezőny, ezzel együtt jár persze, hogy benne van a hibázás lehetősége rendesen..
Race1: bocs a beragadásért a rajtnál (főleg Bimbilla), de szerintem, már ott fagyott a kép, kör végén meg szakadt a kapcsolat -monster-
Race2: úgy volt jó, ahogy volt, csatákat köszönöm..
Voodoo! Végig csak kilinccsel előre fogsz közlekedni? -hh-


Kicsit más stílus kell ehhez a kocsihoz , mint amilyenbe én szeretek vezetni így eléggé driftesen közlekedtem végig :) majd igyekszem finomítani rajta ;) Jó csaták voltak !
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. ápr. 05, 2013 4:01 pm

Csaba írta:
Turi írta: azért máskor ne a rovásomra dönts!
Örültök annak ha elveszitek másnak a kedvét?
Ha olyat írsz amit írtál, ne csodálkozz ha vissza szólok.... kicsit zokon vettem ezt a megjegyzésesedet!
Csaba írta:Még annyit tennékl hozzá Turi a második futamon amikor meg akartál előzni az első helyen az nem volt egy szép manőver(tudom, nem így akartad). Az hogy teljesen megpördültél az valamennyire annak köszönhető, hogy úgy becsúsztál elém, hogy nem maradt helyem, de 1 tized másodperc allatt mérlegeltem és nyomtam a gázt annak árán is, hogy te meg fogsz forogni. Szerintem ezt így kellett csinálnom, különben 10 helyet biztos buktam volna míg visszajövök a fűről....
Nem én mondtam, hanem Te, részemről befejeztem a témát, nem hagyom, hogy elvegyétek a kedvem, mint ahogy le is írtam.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. ápr. 05, 2013 4:13 pm

Turi írta:Nem én mondtam, hanem Te, részemről befejeztem a témát, nem hagyom, hogy elvegyétek a kedvem, mint ahogy le is írtam.
A kedved semmiképpen ne menjen el.... Ezt én így éreztem fairnek, hogy elmondom miért volt az a mi volt, kussolhattam is volna... Szerintem semmi bántót nem írtam... Fura vagy.
Buchert Csaba

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. ápr. 05, 2013 4:17 pm

Én írtam bármi sértőt? Nem volt szándékomban, szóval sehol ne érts félre, köszönöm a bókot, nem szeretek "tömeg" lenni. (Ezt próbálja az autóm színe is mutatni. -kakcsi- )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Turi pén. ápr. 05, 2013 4:19 pm-kor.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. ápr. 05, 2013 4:18 pm

Szerintem kicsit túl van fújva a dolog, persze megértek mindenkit, mert valakinek jól valakinek rosszul sültek el a dolgok.
A hibák könnyebben előfordulnak egy ilyen pályán sőt ilyen létszámmal!
Ahogy a valóságban itt is előfordulnak hasonló meg csúszások, lökdösődések melyek ahogy láttam a közvetítésben egyik sem volt szándékos így teljesen felesleges egymás piszkálasa.
Legközelebb mindenki mégegy picit figyelmesebb lesz es kész.

Avatar
Bimbilla
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. aug. 13, 2011 11:47 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Bimbilla » pén. ápr. 05, 2013 4:28 pm

Előreláthatólag YT-on mikor lesz fent? Mire lejön a közvetítes 1 Mbps nettel ... -ps-
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Matte » pén. ápr. 05, 2013 4:32 pm

Bimbilla írta:Előreláthatólag YT-on mikor lesz fent? Mire lejön a közvetítes 1 Mbps nettel ... -ps-
az A1 ring 3 nappal később volt fenn. Figyelni kell az AlfaAmoreRacingTV csatornát.
Kép

Avatar
Bimbilla
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. aug. 13, 2011 11:47 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Bimbilla » pén. ápr. 05, 2013 4:38 pm

az A1 ring 3 nappal később volt fenn. Figyelni kell az AlfaAmoreRacingTV csatornát.
Akkor tolok egy subscribes-t. :) Köszi!
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. ápr. 05, 2013 5:17 pm

@Gadfly, Turi Úr :P, Csaba

Szeressétek egymást inkább!!! _2_
Ez csak egy játék, még ha komolyan is készül rá az ember.

U.i.: Ha nem fejezitek be, mindenkinek küldetek a kalocsai HQ-ről ajándékokat és akkor nézegethetitek egész nap -vv-
Kép

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » pén. ápr. 05, 2013 5:39 pm

BengA, ez a szeressétek egymást+cumizós smiley+rózsaszín autó.... na mindegy -hh- -hh- -hh-

peace -kakcsi-

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » pén. ápr. 05, 2013 5:49 pm

Semmi bajom Csabával, sem Gadflyal! Nekik velem?
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: BengA » pén. ápr. 05, 2013 5:52 pm

Fekete Misi írta:BengA, ez a szeressétek egymást+cumizós smiley+rózsaszín autó.... na mindegy -hh- -hh- -hh-

peace -kakcsi-
Kocsog
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Matte » pén. ápr. 05, 2013 5:54 pm

BengA írta:
Fekete Misi írta:BengA, ez a szeressétek egymást+cumizós smiley+rózsaszín autó.... na mindegy -hh- -hh- -hh-

peace -kakcsi-
Kocsog
Hát a kalocsai mintás autó kevésbé volt feltűnő. Mi elfogadjuk a másságot -kakcsi-

...No offense
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. ápr. 05, 2013 5:59 pm

Dehogy Turi, de tudod Te ezt jól! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » pén. ápr. 05, 2013 6:40 pm

Na BengA, most ebből nem jön le egyértelműen, hogy poénra vetted-e, vagy magadra. -grr-

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. ápr. 05, 2013 6:54 pm

Én úgy utállak Turi, hogy mindjárt szájon csókollak! :D
Buchert Csaba

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. ápr. 05, 2013 7:23 pm

Kicsit melegszik a levegő a maszimon. Elképzeltem a társaságot ahogy ösztáncot nyomtok a talin,erre a számra. :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=5WXVaChA3Q0
Kép

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » pén. ápr. 05, 2013 10:42 pm

KOPI írta:Kicsit melegszik a levegő a maszimon. Elképzeltem a társaságot ahogy ösztáncot nyomtok a talin,erre a számra. :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=5WXVaChA3Q0
Most mondd azt, hogy nem lenne jó -hh-

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » szomb. ápr. 06, 2013 11:13 pm

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. ápr. 07, 2013 12:20 am

Grat Turi!! -l- Ez nagyon komoly lett! És nagyon szuper a minőség, mintha nem is rFactor lett volna, jó volt látni ennyi autót a pályán! -g-

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. ápr. 07, 2013 7:31 am

Klasz lett Turi -kakcsi-
Mondjuk a kalocsai kocsihoz illett az első Hungarian Folk téma -hh-
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. ápr. 07, 2013 8:15 am

BengA írta:Klasz lett Turi -kakcsi-
Mondjuk a kalocsai kocsihoz illett az első Hungarian Folk téma -hh-
A kocsid adta a zene ötletet! 8)
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Kazard » vas. ápr. 07, 2013 9:06 am

Grat Turi! Jó lett. -l-

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. ápr. 07, 2013 9:15 am

Szuper lett Turi! -l-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Titusz
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: vas. jan. 30, 2011 8:51 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Titusz » vas. ápr. 07, 2013 11:18 am

Szuper lett!

Én csak a google hírdetést idézném ami a videó alatt futott:

"Érszűkület elleni átütő gyógymód otthon!"

Na ez az.. -hh-
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. ápr. 07, 2013 11:52 am

Köszi, hogy megnéztétek, remélem ezekkel a videókkal másnak is kedvet teremtettünk (Kazard & én) hasonló összefoglalók készítésére! -kakcsi-
Titusz írta:Szuper lett!

Én csak a google hírdetést idézném ami a videó alatt futott:

"Érszűkület elleni átütő gyógymód otthon!"

Na ez az.. -hh-
Az igen, ez is hasonló magas labda leütés! :) https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 6721_n.jpg
Amúgy meg az Ad-block megoldja! ;-)
Kép

Avatar
Bimbilla
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. aug. 13, 2011 11:47 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Bimbilla » vas. ápr. 07, 2013 3:06 pm

Grat Turi! -v-
Nagyon jól sikerült a videó. A zene nem semmi, de a látvány és az akciók .... -hoppa-
-l- -l-
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Turi » hétf. ápr. 08, 2013 12:55 pm

Elvileg itt lesz a közvetítés YouTube-on. Most még csak feldolgozás alatt...
Kép

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » hétf. ápr. 08, 2013 4:32 pm

Nagyon király lett a videó Turi! -l- Rengeteg akció, jó kameraállások, jó minőség...mi kell még? (semmi) -hh-

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2013 PSC - Oulton Park 2013.04.04. Csütörtök

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. ápr. 11, 2013 8:13 pm

-monster-
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég