Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
gombocfej
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: pén. feb. 12, 2010 6:22 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: gombocfej » vas. ápr. 14, 2013 8:12 pm

az a helyzet,tesztelhetsz barmennyit ha nem tudsz settet csinalni,semmi eselyed,20/24 km-es sebesseg kulombseggel eselyed sincs,jo kis etapom volt legalabb egy ket emberrel sikerult versenyezzek,aztan kiallasnal kaptam egy stop/go-t,haromszor kijottem mire rajottem hogy meg kell alljak...aztan kijovetelkor megint megbuntetett,limit kikapcsolva maradt...ez az en baromsagom...
Mentem egy par futamot LFS-be ott minden futamra kiirtak egy egy jobbacska settet,itt ezt nem lehetne megoldani...??? --kj-

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. ápr. 14, 2013 8:24 pm

Felraktam az utolso etapra a keményebb kereket,onnan csak szivtam vele. Addig Zsozsesszel birkoztam utánna körönként 2 mp-t kaptam tőle. Unom már ezt a fost nagyon.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. ápr. 14, 2013 8:26 pm

Brayen nem hiszem, hogy az RFE miatt esel ki, mert amióta szerver oldalról lekapcsoltuk úgy néz ki, hogy működik. Lehet újra kéne tenned a wint v. grafikát levenni stb.

Én is a vezető helyről estem Ma ki, ami nagyon bánt, mert nem mindig vagyok ilyen pozícióban és hááát. :cry: Nekem a gépen indult újra feltehetően azért, mert a napokban visszaraktam az oldalát és hát ezt nem kellett vona.

Gombócfej, küldünk majd set-et! ;-)

Sajnálom Peti, hogy nem jöttek össze a dolgok, ettől független ha kedved lesz, nyugodtan ugorj be pár versenyre. ;-)

SCREENSHOTOKAT NE FELEJTSÉTEK HÉTFŐ 20:00 ÓRÁIG!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. ápr. 14, 2013 8:30 pm

RPeti írta:Részemről köszönöm szépen a bajnokságot, autóm szabad -kakcsi-
Mi a baj?
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. ápr. 14, 2013 8:32 pm

gombocfej írta:ha nem tudsz settet csinalni,semmi eselyed,20/24 km-es sebesseg kulombseggel eselyed sincs
Néma gyereknek anyja sem érti a szavát...
Én meg nem fogom kirakni mindenkinek, mert kicsit sok a surmó, azoktól meg én is sajnálom...
Buchert Csaba

Avatar
minikimi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:19 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: minikimi » vas. ápr. 14, 2013 8:33 pm

basszus nem mentett screenshotot az mi??? -hoppa- Ilyenkor nem tudom valahol megtalálni?
Marcell Darvasi
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. ápr. 14, 2013 8:35 pm

minikimi írta:basszus nem mentett screenshotot az mi??? -hoppa- Ilyenkor nem tudom valahol megtalálni?
esetleg ha win7ről vagy, akkor lehet nem az rfactor mappába teszi....
valahol az appdatatában lesz egy rfactor, próbáld meg
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. ápr. 14, 2013 8:41 pm

VERSENY STATISZTIKA

SZERVER REPLAY (Q2&RACE)

SCREENSHOTOKAT HÉTFŐ 20:00-IG KÜLDJÉTEK EL!

Bahrein holnap délután várható....
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. ápr. 14, 2013 8:43 pm

minikimi írta:basszus nem mentett screenshotot az mi??? -hoppa- Ilyenkor nem tudom valahol megtalálni?
nekem az rf főmappába rakta be őket
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Bryan
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: szer. nov. 02, 2011 2:57 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bryan » vas. ápr. 14, 2013 8:44 pm

Gadfly írta:Brayen nem hiszem, hogy az RFE miatt esel ki, mert amióta szerver oldalról lekapcsoltuk úgy néz ki, hogy működik. Lehet újra kéne tenned a wint v. grafikát levenni stb.

Én is a vezető helyről estem Ma ki, ami nagyon bánt, mert nem mindig vagyok ilyen pozícióban és hááát. :cry: Nekem a gépen indult újra feltehetően azért, mert a napokban visszaraktam az oldalát és hát ezt nem kellett vona.

Gombócfej, küldünk majd set-et! ;-)

Sajnálom Peti, hogy nem jöttek össze a dolgok, ettől független ha kedved lesz, nyugodtan ugorj be pár versenyre. ;-)

SCREENSHOTOKAT NE FELEJTSÉTEK HÉTFŐ 20:00 ÓRÁIG!

Nem hiszem hogy a gépemmel vagy Win7mel van gondom, mert simán fut a játék, és teszt futamon simán ment, bár annak a tesztnek sok értelme nem volt mert 16 emberrel még RFE tire pluginnal is ment volna simán... Mi lenne ha most Bahreinre teljesen ki lenne véve az RFE marhaság, úgy host és kliens rf-ből és úgy megnézni 20+ pilótával akár egy tesztfutamon vagy éles futamra.

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. ápr. 14, 2013 8:51 pm

vik-et nagyon sajnálom jó kis versenyünk lehetett volna. Utána kellene nézni de nem kellett volna áthajtásost kapnia mégis kapott ! Ez nem szép dolog !

Az első etapon elég jól mentem az első körökben, de a 7-8. kör környékén irtózatos mód megromlottak a gumijaim így egy nem tervezett kerékcserét be kellett iktatnom. Nem is lett rosz a taktika, mert onnantól gyorsabb voltam az előttem haladóknál, de jöttek a lekörözések és megint elkoptak a gumik. Gondoltam ha már ennyit szívok akkor segítek magamon utolsó etapra hagyom a Medium szettet. Na ez volt a lehető legrosszabb döntés. Gyakorlatilag a gumik nem mentem 90°C fölé.
Mindezt félretéve végre ígfy is örülök, mert megvan az első végig lefutott versenyem.
Grat a dobogósoknak és akik célba értek.

Igazából ha már úgysem használjuk az RFE pluginnak a gumiellenőrző pluginját, mi lenne ha akik kifagynak azok a saját mappából is törölnék ? Mert nem, az hogy a boxban látom hogy milyen gumin van az autóm k*rv*ra nem érdekel engem speciel. A Screenshot meg így is úgyis kell.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
minikimi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:19 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: minikimi » vas. ápr. 14, 2013 8:56 pm

Csaba írta:
minikimi írta:basszus nem mentett screenshotot az mi??? -hoppa- Ilyenkor nem tudom valahol megtalálni?
esetleg ha win7ről vagy, akkor lehet nem az rfactor mappába teszi....
valahol az appdatatában lesz egy rfactor, próbáld meg

sehol se találom holnap még szétnézek a gépen hátha de ilyet pedig még akadt is egyet meg hangja is volt na mondom ez is megvan...és nem találom...

Am jó futam volt jókat csatáztam 8. hely jött össze. Elején a lágyon viszonylagközel voltam az élmezőnyhöz aztán kétszer a közepes az katasztrófa össze vissza csúszkáltam...Ti is kétszer használtatok közepest?
Marcell Darvasi
Kép

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » vas. ápr. 14, 2013 8:57 pm

gombocfej írta:az a helyzet,tesztelhetsz barmennyit ha nem tudsz settet csinalni,semmi eselyed,20/24 km-es sebesseg kulombseggel eselyed sincs,jo kis etapom volt legalabb egy ket emberrel sikerult versenyezzek,aztan kiallasnal kaptam egy stop/go-t,haromszor kijottem mire rajottem hogy meg kell alljak...aztan kijovetelkor megint megbuntetett,limit kikapcsolva maradt...ez az en baromsagom...
Mentem egy par futamot LFS-be ott minden futamra kiirtak egy egy jobbacska settet,itt ezt nem lehetne megoldani...??? --kj-

Nem setupot kell kérni, hanem tanácsot, hogy mit állíts, különböző problémák esetén. F1 / Szimulátorozás része a setupolás. Szerveren ha kérnek tőlem setupot, legtöbbször azt mondom, hogy azt nem küldök, de bármilyen kérdésben setup téren szívesen segítek. Érdekes módon a legtöbben ezután csöndben maradnak... (Tisztelet a kivételnek.)

Persze, sokan mondják, hogy aki tud setupolni, az jogosulatlan előnyben van és hogy ha ugyanazzal a setuppal más jobb tud lenni, akkor neki kellene nyernie. Ez egy óriási hülyeség.
Aki ebben a hitben van, az keressen magának olyan bajnokságot, ahol fix setupok vannak.
Nincs abban semmi unfair, ha valaki dolgozik a setupján és ezáltal gyorsabb lesz a többieknél.

Az már inkább unfair, ha valaki elvárja azt, hogy más, a saját munkáját egy kérésre tovább adja.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 14, 2013 9:32 pm

Hú ez jó futam volt grat Urak!

Viket nagyon sajnálom, ha jön díjátadóra megpróbáljuk egy díjjal "kárpótolni", véletlenül lett büntetve és a csapat nevében elnézését kérem. Remélem megbocsát nekünk. -vv-

Sajnálom Bodnárt amiért leszakadt felvezetőn, szabályzatban a felvezető alatt 5 fő lett meghatározva, ami szerintem karcsú és remélem Gadfly szűkíti, de 1 fő leszakadása után, ha újra indít még 3 leszakadhat és beindulhat egy folyamat, amit jelenleg ezzel az 5 fővel szabályozunk. -uh-

RPeti, Bercisan, Bandi remélem nem adja fel, korán kiestek.

Holnap este 20.00-kor egy kis műsor keretében, várunk mindenkit, aki beszélgetne a futamról.

GRAT Zsolteenak és Tonynak nagyon szépet csatáztatok! Végeredmény se semmi és uez. ment a 3. és 5. helyért, 8) jó volt nézni, kedvem lett versenyezni, sajnáltam , hogy nem lehetek pályán valahol a mezőnyben.
Kép

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » vas. ápr. 14, 2013 9:37 pm

metosz írta:Hú ez jó futam volt grat Urak!

Viket nagyon sajnálom, ha jön díjátadóra megpróbáljuk egy díjjal "kárpótolni", véletlenül lett büntetve és a csapat nevében elnézését kérem. Remélem megbocsát nekünk. -vv-

Sajnálom Bodnárt amiért leszakadt felvezetőn, szabályzatban a felvezető alatt 5 fő lett meghatározva, ami szerintem karcsú és remélem Gadfly szűkíti, de 1 fő leszakadása után, ha újra indít még 3 leszakadhat és beindulhat egy folyamat, amit jelenleg ezzel az 5 fővel szabályozunk. -uh-

RPeti, Bercisan, Bandi remélem nem adja fel, korán kiestek.

Holnap este 20.00-kor egy kis műsor keretében, várunk mindenkit, aki beszélgetne a futamról.



GRAT Zsolteenak és Tonynak nagyon szépet csatáztatok! Végeredmény se semmi és uez. ment a 3. és 5. helyért, 8) jó volt nézni, kedvem lett versenyezni, sajnáltam , hogy nem lehetek pályán valahol a mezőnyben.


Bryan-t és Gadfly-t ne felejtsük el. Mindketten az élről estek ki és komoly esélyük volt a győzelemre.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. ápr. 14, 2013 10:07 pm

Első 4 kör public volt. Többször kitereltek a pályáról,kicsit túrakocsi szaga volt. Nem tom minek kell ilyen agresszívnak lenni ilyen repülős moddal...
DRS bekapcsolódott aminek tökre örültem. Egy alkalommal működött utána soha.
Utána jó tempó volt majd szokás szerint elbasztam a pitet és go ki büntetésre. 3. hely meglett volna simán így még top5se. Ha nem fagy ki Bryan a szokásos ökörséggel és Ákos is célba ér akkor nagy nehezen top10.

Grat a Jordánnak.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. ápr. 15, 2013 6:27 am

Nekem valami miatt nem volt meg a tempó ami gyakorlások alatt megvolt. Meg is lepődtem hogy nem tudom tartani a többieket és mennek el mellettem. 38.5-8-as időket mentem gyakorláson itt meg sem közelítettem... -grr-
Kemény gumival mentem vagy 23 kört, szerencsére sokkal jobban működött mint a lágyabb keverék.
Utolsó etapba nagyokat csatáztam Tommyval és Kazardal, nagyon tetszett! -kakcsi-

ui.: Doozi ha nyitva van a szárnyad ne csinálj hirtelen mozdulatokat... XDDDD
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. ápr. 15, 2013 7:02 am

Szó sincs arról, hogy feladom, nem az a fajta vagyok!
Most azért álltam ki, mert a baleset után valami nem stimmelt az autóval féktávon, és instabillá vált.
2x3 megpördültem a féktávokon, utánna nem volt értelme.

A Q lehetett volna jobb is, de ez a 15. hely volt eddig a legjobb, bár nagyon elmaradok a tavalyi eredményeimtől, vagy ennyire erős a csapat vagy nem érzem egyenlőre az idei módot.

A race nagyjából jól indult, tartottam a pozícióm, egyet kettőt előztem, majd visszaelőztek.
A 9. kör környékén, mentem a hátsó hosszú egyenesben, fürkésztem a hudot a gumikopás és a különbségek miatt, így előre nem figyeltem, esszembe nem jutott, hogy doozi ott parkol a pálya közepén, és telibe vágtam 300 feletti tempóval.Borzasztóan meglepődtem.
Bementem a boxba, szárnyat rakni+kerékért, de utánna instabil maradt.

Visszanézve nem értem doozit, hogy miért állt ott vagy 20 mp a pálya közepén, ezzel mindkettőnk versenye kuka lett.

Grat aki célba ért!
Balogh András

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. ápr. 15, 2013 7:09 am

minikimi írta:
Csaba írta:
minikimi írta:basszus nem mentett screenshotot az mi??? -hoppa- Ilyenkor nem tudom valahol megtalálni?
esetleg ha win7ről vagy, akkor lehet nem az rfactor mappába teszi....
valahol az appdatatában lesz egy rfactor, próbáld meg

sehol se találom holnap még szétnézek a gépen hátha de ilyet pedig még akadt is egyet meg hangja is volt na mondom ez is megvan...és nem találom...

Am jó futam volt jókat csatáztam 8. hely jött össze. Elején a lágyon viszonylagközel voltam az élmezőnyhöz aztán kétszer a közepes az katasztrófa össze vissza csúszkáltam...Ti is kétszer használtatok közepest?
próbáld meg elösszőr az rfactormappában keresni így grap*.*, ha nincs akkor a eljes rendszert.... (c - ha ide telepítetted a winfost)
Buchert Csaba

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. ápr. 15, 2013 7:22 am

Csaba írta:
RPeti írta:Részemről köszönöm szépen a bajnokságot, autóm szabad -kakcsi-
Mi a baj?
Nincs semmi baj -kakcsi-

Képtelen vagyok úgy menni ezzel a moddal (és ez igaz az összes eddig próbált rFactor utcai versenyemre is) hogy kicsit is életszerűnek érezzem az autó viselkedését.

Magamhoz képest rengeteget tesztelek, beállítom biztonságosra az autót, figyelek a többiekre, mégsem sikerült 3 futam alatt ép autóval megkezdenem a 2. kört. Valószínűleg én vagyok túl óvatos az első kör féktávjain mert mindig hátulról találnak el, most sem volt másképp. Az egyébként is inkább stabil mint gyors autóm a sérülés miatt további 6-8km/h-t lassult, nem volt értelme így végigszenvednem.

Talán jobb ha nem rabolom a felkészüléssel a szabadidőm amiből egyébként is nagyon kevés van -vv-
Peter Retkes

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. ápr. 15, 2013 7:46 am

Grat Mindenkinek!
Egész jó futam volt, ahhoz képest, hogy a pálya nálam a Top5-ben van, de hátulról. Épp ezért nem vittem túlzásba a tesztelést és talán ha 35 kört mentem, időmérőn meg is látszott a sok teszt, 14. hely, igaz akkor mentem először üres tankkal.
Viszont a futam egész jó volt, meg is lepődtem, hogy a RedBull-okkal meccselek. A 2. Etap az csak autokazas volt, majd a 3. etapban felkerült a fehér gumi és láttam, hogy Kazard és Gábor korönként 1,5-2mp-el gyorsabbak voltak, így a vége elott 2-3 körrel beértek es egy kanyarba el is mentek mellettem, így úszott a dobogó, de a realitást nézve bőven örülhetek az 5. Helynek ennyi gyakorlással.

Grat Zsozsesz!! Bocs, ha az elején nagyon feltartottalak, beragadtam a két Caterham mögé, kanyarban mindig bele kellett fekeznem, egyenesbe viszont nagyon gyorsak voltak így joideig nem tudtam mit kezdeni.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. ápr. 15, 2013 8:04 am

@Vik
Nagyon sajnáljuk az esetet. :roll: Futam után átbeszéltük és Tommy véletlen a büntetés beállításakor adott Neked egy áthajtásost is. Nagyon sajnálom a dolgot, reméljük kárpótolni tudunk majd érte valahogy (ha jöttök majd talira, ott biztos). ;-)

@Bryan
Hidd el, hogy a gépeddel lesz vmi gubanc, mert érdekes módon nálad attól független is elő jön ez a hiba, hogy "meg lett oldva" az RFE dolog. Szerintem az előző futamokon sem az miatt dobott le Téged, így vhol máshol kéne keresni a hibát. Azt semmiképpen se várd el Tőlünk, hogy kikapcsoljuk, mert MTCC-ben és itt is bebizonyosodott, hogy a korábbi problémákat az RFE Tire okozta (ezt a fejlesztők is megerősítették). Tudom dühítő ez a dolog, hogy nem tudod befejezni a versenyt, éppen ezért ha van rá mód és lehetőség érdemes felrakni egy új v. másik wint és úgy kipróbálni. Elhiszem, hogy a géped technikailag jó, de sajna a win képes be cachelni magát néha olyan szemetekkel, ami hatással lehet más szoftverekre. Picit hasonló jelenség lehet Daninál is, mert az, hogy a DRS néha működik és néha nem, az nem hiszem, hogy a MOD v. a Highvoltage problémája lenne, mikor mindenki másnál tökéletesen működik.

@CsaB
Ha a saját mappádból is kitörlöd az RFE-t, akkor sajnos Te sem fogod látni, hogy épp milyen keverékkel mész, így igazolni sem tudod ezt futam végén.

@RPeti
Remélem meggondolod magad, így az autódat egyenlőre még nem tüntetem fel üresként. Viszont ha már tényleg nem fog változni a dolog, akkor azt kérlek jelezd. ;-) (remélem nem az utóbbi lesz és ha gondolod a jövőben tudlak majd támogatni senior set-el is ;-) )

@Zsoltee
Gratula a futamgyőzelemhez! ;-) Nagyon élveztem azokat a pillanatokat, mikor több kanyaron keresztül egymás mellett mentünk. 8) Kár a reboot-ért, lehet, hogy meg lehetett volna....

Viszont amit többen is észrevettek és jelezték is, amellett nem tudok szó nélkül elmenni. Tudom, hogy csak pár futamra terveztél beugrani és, hogy Te vagy a Force India technikai támogatója, de az első 5 kör, az többünk véleménye szerint nem volt túl szép (emberi). Tudjuk a szabályzat nem tér ki arra az esetre ami ott történt és igazából szankcionálni sem tudjuk, viszont arra szeretnénk kérni a jövőben, hogy ha lehet, akkor vagy Ne indulj (viszont ez mellett készítsd fel a csapatot, ahogy tudod) v. indulj el a futamokon, de úgy mint egy teljesen független versenyző. Gondolom tudod, hogy miről beszélek, így kérlek ezt fogadd el és a jövőben e szerint állj hozzá a dologhoz. (Ross Brawn sem ül be egy béta autóba, hogy addig tartsa fel a többieket, míg Hamika és Rosberke fel nem, ér mögé)
Nem szeretnék ezzel semmilyen vitát elindítani, csak egyszerűen vegyétek figyelembe ezt a kérést, mert ahogy említettem többen is rámírtak, hogy ez nem tetszett Nekik és sajnos páran azt fontolgatják, hogy addig nem hajlandóak versenyzeni, amíg ez a fajta jelenség észlelhető a pályán. (csapattárs persze segíthet a másiknak fair kereteken belül, de Ti nem vagyok/voltatok csapattársak)

Megértésetek előre is köszönöm! ;-)

@All
Akinek van ideje pár sort írni a futamról, azt megköszönnénk, mert ma este készítünk egy közvetítést a futamról és sokat segítene ha tudnánk, mikor hol milyen esemény történt.
;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Giorgio
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: pén. dec. 18, 2009 3:43 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Giorgio » hétf. ápr. 15, 2013 8:22 am

Vki csúnyán elátkozott, mert ismét jöttek a szokásos furcsa jelenségek természetesen az utolsó pillanatokban. Doozival megbeszéltük, h ha Berci nem jönne akkor megyek a Mercedessel, készültem több napon keresztül is mindig egy kicsit, futam előtt is egy órát köröztem hibamentesen majd, 1,5 perccel időmérő előtt megjött Berci így gyorsan kiléptem autót cserélni. Vissza fel szerverre egy Arrowssal, ahol ismét jöttek az érdekes jelenségek, a több mint 20 emberből kb. 3nál láttam időt azt is össze vissza a start gomb nem volt és utána Connection Lost-tal le is dobott. Láttam van egy üres Marussia visszamentem azzal, akkor érdekes módon az addig tökéletesen működő RFE plugin hiányára hívta fel a figyelmem a szerver, gyors kilépés RFE újra telepít és vissza, végre működött minden csak az idő volt már kevés gyors kört futni. Ezek mellett már apróságnak számít, h a Kers-DRS minden 3-4 indításnál működik csak, de a Q2 alatt sikerült orvosolni ezt is.

Verseny: Rajtot jól elkaptam balszerencsémre mert vkik összeakadtak, az előttem lévő autó pont takarta az esetet, ő még ki tudta kerülni nekem már nem sikerült de szerencsére komolyabb baj nem lett az autóval. A verseny jól alakult a közepes keveréken egész jó tempót tudtam menni, majd 20 kört sikerült megtenni vele, már 6. helyen is autóztam amikor jött a kiállás ahol romba dőlt az egész futamom. Jobb alsó sarokban a KERS DRS kijelző be volt állítva az alap Rf kijelző felé, ami picit magasabb lesz mint am így a KERS DRS pont kitakarta melyik gumikeveréket választom, ahol így a két keverék közül sikerült azt kiválasztani, h ne cseréljen, majd a boxban még további 10-15 mp telt el mire leesett, h miért is nem történik semmi, így a következő kör végén ismét jöhettem a boxba. Feltettem a lágy keveréket ami meglepően jól bírta és kezdhettem a felzárkózást megint. Meglepően jól bírták a gumik, 16 kör után jöttem ki és az utolsó 10 körre ment még egy szett lágy gumi, amivel feljöhettem volna a 11. helyre is mert Kopi, Gilberto és Buchert Csaba közvetlenül előttem voltak, de egyik kanyarban Kopi megpördül, Csabával két oldalról kerültük ki ennek köszönhetően sikerült mellé kerülnöm, de a használt gumikon túl nagy gázt adtam és kipördültem én is így maradt a 13. hely.

Első futamom volt ebben a szezonban, összeségében egy ismerkedést terveztem a moddal versenykörülmények között, egy top10-re számítottam és kicsit csalódás, h megint ilyen hülye hibák miatt ment el egy futam, de kis pozitív, h versenyen jól viselkedik az autó mindkét keverékkel, úgyh remélem legközelebb több szerencsém lehet és már az elejében tudok menni majd én is.
Illés György

Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Kazard » hétf. ápr. 15, 2013 8:29 am

Kvali: Elromlott a Kers így nem fejeztem be a mért kört.

Wu: ESC, kers átállít másik gombra, GID plugin törlés.

Futam: Viszonylag problémamentes rajt. Miután utolsó pillanatba állítgattam a gombokat így ennek köszönhetően kb. 3x sikerült a hátsó egyenes kellős közepén benyomnom a PIT limitert. Boxot valamiért nem tudtam kérni. Sajnos a 8-10. kör közepén ismét elszállt a KERS. Ezután a a negyedik helyig sikerült feljönnöm. Végén GABOR és én mentünk a harmadik helyért. Az utolsó előtti körbe megnézte hogy hol előzzön meg. Az utolsóba pedig meg is tette.

Grat mindenkinek.

Na majd Bahrain-re megpróbálom összekapni magam.

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » hétf. ápr. 15, 2013 9:31 am

Gadfly írta:
@Zsoltee


Viszont amit többen is észrevettek és jelezték is, amellett nem tudok szó nélkül elmenni. Tudom, hogy csak pár futamra terveztél beugrani és, hogy Te vagy a Force India technikai támogatója, de az első 5 kör, az többünk véleménye szerint nem volt túl szép (emberi). Tudjuk a szabályzat nem tér ki arra az esetre ami ott történt és igazából szankcionálni sem tudjuk, viszont arra szeretnénk kérni a jövőben, hogy ha lehet, akkor vagy Ne indulj (viszont ez mellett készítsd fel a csapatot, ahogy tudod) v. indulj el a futamokon, de úgy mint egy teljesen független versenyző. Gondolom tudod, hogy miről beszélek, így kérlek ezt fogadd el és a jövőben e szerint állj hozzá a dologhoz. (Ross Brawn sem ül be egy béta autóba, hogy addig tartsa fel a többieket, míg Hamika és Rosberke fel nem, ér mögé)
Nem szeretnék ezzel semmilyen vitát elindítani, csak egyszerűen vegyétek figyelembe ezt a kérést, mert ahogy említettem többen is rámírtak, hogy ez nem tetszett Nekik és sajnos páran azt fontolgatják, hogy addig nem hajlandóak versenyzeni, amíg ez a fajta jelenség észlelhető a pályán. (csapattárs persze segíthet a másiknak fair kereteken belül, de Ti nem vagyok/voltatok csapattársak)

Megértésetek előre is köszönöm! ;-)

Természetesen értem mire gondolsz, csak nem emlékszem arra, hogy valakinek igazán betartottam volna. Pl. Turi jött mögöttem a harmadik körben, ahol megfutotta az első etapjának leggyorsabb körét.

Az első pár kör annyiról szólt, hogy spóroltam a gumikkal és az összes kersemet az utolsó szektorra hagytam. Annyira nyomtam, amennyire kellett, hogy az élen maradjak, de szerintem ezzel a mögöttem jövőket nem nagyon akadályoztam.
Tudtam, hogy Bryan és Dani előbb utóbb áthámozzák magukat a mezőnyön, de ezért én vajnyi keveset tettem, csupán ők ennyivel gyorsabbak voltak, ami látszott abból is, hogy amint Bryan az élre került, DRS nélkül is több mint 1 mp-t adott a 4. helytől lefele lévőknek.

Persze tiszteletben tartom a kérést és legközelebb ha hasonló helyzetre kerülne sor megpróbálok már az elején határon menni.
Kép

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » hétf. ápr. 15, 2013 9:35 am

Bodnar írta:Hát érdekes problémával szembesültem a felvezető végén.
Egyszer csak összement a kép és valami szöveget kezdett el kidobálni az RFE Weather pluginról, majd ledobott a szerver. Ilyennel nem hiszem, hogy bárki is találkozott volna, nem tudom, mi volt ez ...
RFE néha csinál ilyet. Én is estem már ki emiatt máshol párszor. Menet közben elkezdi írogatni, hogy nincs feltelepítve az RFE plugin ami kötelező a szerveren és ledob.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. ápr. 15, 2013 10:02 am

Gadfly írta:Picit hasonló jelenség lehet Daninál is, mert az, hogy a DRS néha működik és néha nem, az nem hiszem, hogy a MOD v. a Highvoltage problémája lenne, mikor mindenki másnál tökéletesen működik.
Néha = egyszer jó volt most meg ausztrálon amúgy tavalyi szezonban is végig szar volt.

Mit kéne tennem akkor hogy jó legyen ?
-PLR-be átírtam a dolgot ahogy atnácsolták többen
-új rf-en van ahogy Te mondtad korábban
-tavaly Tommy átküldte a profilját,idén a Tiéddel is próbáltam amit ts-re felraktál és nem volt jó
-Teljesen úgy profil (csak Controller másolva ahogy Te tanácsoltad) létrehozva de ez sem segített
-rendszergazdaként futtatva van és úgy is rossz

Csaba is,Kazard is,Tommy is és Te is mondtatok már dolgokat amiket egytől egyig végig csináltam és nem lett eredménye.

Felrakom arra a vinyóra a játékot ahol a win7 is van hátha,de kétlem hogy bármit jelentene.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. ápr. 15, 2013 10:06 am

Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Kazard » hétf. ápr. 15, 2013 10:12 am

danikosz írta:
Gadfly írta:Picit hasonló jelenség lehet Daninál is, mert az, hogy a DRS néha működik és néha nem, az nem hiszem, hogy a MOD v. a Highvoltage problémája lenne, mikor mindenki másnál tökéletesen működik.
Néha = egyszer jó volt most meg ausztrálon amúgy tavalyi szezonban is végig szar volt.

Mit kéne tennem akkor hogy jó legyen ?
-PLR-be átírtam a dolgot ahogy atnácsolták többen
-új rf-en van ahogy Te mondtad korábban
-tavaly Tommy átküldte a profilját,idén a Tiéddel is próbáltam amit ts-re felraktál és nem volt jó
-Teljesen úgy profil (csak Controller másolva ahogy Te tanácsoltad) létrehozva de ez sem segített
-rendszergazdaként futtatva van és úgy is rossz

Csaba is,Kazard is,Tommy is és Te is mondtatok már dolgokat amiket egytől egyig végig csináltam és nem lett eredménye.

Felrakom arra a vinyóra a játékot ahol a win7 is van hátha,de kétlem hogy bármit jelentene.
Nekem valami gebasz miatt a dokumentumok mappába van a komplett rFactor. Este csinálok új mappába, új rFactorral, újratelepített moddal egy próbát. Kedden meglátom mennyit ér. Nem lennék meglepve ha a High Voltage gombkiosztásaival lenne a probléma. Így visszatérek a Joy to Key használatára.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. ápr. 15, 2013 10:19 am

Nekem joy to key nélkül nem is csinál semmit így én azt mindig használom.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. ápr. 15, 2013 10:47 am

Én mindig is joytokey-el használtam és kopp-kopp-kopp nem volt még vele baj.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. ápr. 15, 2013 11:36 am

@Zsoltee
Ok ;-) , csak annyit szeretnénk kérni, hogy a pályán a Force India ugyan olyan "ellenséged" legyen, mint bármelyik más csapat! :twisted:

@All
Az aktivitási státusz át lett vizsgázva, melyről ITT lehet olvasni.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bryan
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: szer. nov. 02, 2011 2:57 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bryan » hétf. ápr. 15, 2013 11:37 am

Annyit tudok tenni hogym a újra rakom azt a bizonyos rf-t amin a maszin f1 van aztán meglátom. A windowsommal nincs gond mert 2 hónapja raktam fel és nálam 1 éveket bír simán egy windows:) én az rfactorra gyanakszom most felrakom teljesen 0-ról aztán meglátjuk, de teszt futamon nem tudom letesztelni mert nem vagyunk annyian meg nem is mennek végig a futamon így felesleges, majd meglátjuk vasárnap a futamon hogy mire megyek vele ha okés akkor folytatom tovább az f1 részt , ha ismét lefog dobni akkor én köszöntem nem fogok többet vele szenvedni mert kínára is lementem 648 kört és hát így szar érzés hogy 0 pont..

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » hétf. ápr. 15, 2013 12:03 pm

Gadfly írta:@Zsoltee
Ok ;-) , csak annyit szeretnénk kérni, hogy a pályán a Force India ugyan olyan "ellenséged" legyen, mint bármelyik más csapat! :twisted:
Ellenség nincs, max ellenfél :). Arról biztosíthatlak viszont, hogy tegnap is győzelem volt a cél, ahogy mindig.
Kép

Bryan
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: szer. nov. 02, 2011 2:57 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bryan » hétf. ápr. 15, 2013 12:04 pm

Gadfly írta:@Zsoltee
Ok ;-) , csak annyit szeretnénk kérni, hogy a pályán a Force India ugyan olyan "ellenséged" legyen, mint bármelyik más csapat! :twisted:
Azzal nincs gond mert futamon nem bírt békén hagyni aminek örülök mert nagyon jót csatáztunk mint a teszteken :).

Avatar
Peter Szentpeteri
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:42 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Peter Szentpeteri » hétf. ápr. 15, 2013 12:14 pm

Nekem se mentette el a képet, pedig még hangot is adott meg meg is akadt, lehet azért mert ablakba megy? Bár próbáltam, akkor működött, nem tudom, hogy most miért nem. Amúgy a futamomból próbáltam a legtöbbet kihozni, a végén még egy pontszerző hely is bejött. Az elején közepessel mentem ott vesztettem sokat, amit már a végén nem tudtam visszahozni. Grat mindenkinek!
Kép
A képet köszi Gábornak :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. ápr. 15, 2013 12:23 pm

Win7 alatt, elképzelhető, hogy a képet nem az rF mappába menti, hanem valahova a dokumetumok közé, de dátum alapján és JPG kiterjesztésre keresve, gyorsan meglesz annak aki meg akarja találni. ;-)
Kép

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bodnar » hétf. ápr. 15, 2013 12:40 pm

Zsoltee írta:
Bodnar írta:Hát érdekes problémával szembesültem a felvezető végén.
Egyszer csak összement a kép és valami szöveget kezdett el kidobálni az RFE Weather pluginról, majd ledobott a szerver. Ilyennel nem hiszem, hogy bárki is találkozott volna, nem tudom, mi volt ez ...
RFE néha csinál ilyet. Én is estem már ki emiatt máshol párszor. Menet közben elkezdi írogatni, hogy nincs feltelepítve az RFE plugin ami kötelező a szerveren és ledob.


Köszi, hogy említetted én is hasonlóra gondoltam a mai nap folyamán. -hh- Sajnálom, hogy ez a futam kiesett, de, amit Alonso is mondott: "1 szezon alatt mindenki átlagosan eldob 2 futamot." Az 1. megvolt. -hh- -hh-
Azazamaz #7

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. ápr. 15, 2013 12:44 pm

Én win7 alatt használom es ablakba es a UserData/Screenshot mappaba teszi.

Avatar
Peter Szentpeteri
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:42 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Peter Szentpeteri » hétf. ápr. 15, 2013 12:53 pm

Kerestem mindenhol, nem találja :( Bár igazából én pozíciót nem vesztek hogyha büntetést kapok.
Kép
A képet köszi Gábornak :D

Bryan
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: szer. nov. 02, 2011 2:57 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bryan » hétf. ápr. 15, 2013 1:17 pm

Bahreini pálya mikor lesz elérhető ?:)

Avatar
minikimi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:19 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: minikimi » hétf. ápr. 15, 2013 2:03 pm

Rájöttem a hiba okára amit Peti kolléga is irt a probléma azzal van,hogy ablakból futott az rfactor...
Kipróbáltam teljes képernyőn egyből meglett a kép.
Hát ezt most benéztem...Nagyon sajnálom,hogy így alakult.
Marcell Darvasi
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. ápr. 15, 2013 2:14 pm

minikimi írta:Rájöttem a hiba okára amit Peti kolléga is irt a probléma azzal van,hogy ablakból futott az rfactor...
Kipróbáltam teljes képernyőn egyből meglett a kép.
Hát ezt most benéztem...Nagyon sajnálom,hogy így alakult.
pedig én is ablakban futtatom és nem volt gond.

Amit érdemes megnézni, van az rFactor főkönyvtárában egy config.ini fájl, ebben van egy ilyen sor:
ScreenShotsDir=USERDATA\SCREENSHOTS\

Akinek nem készült kép, vagy máshova rakta, nézze meg, hogy milyen elérési és hivatkozási út van írva.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. ápr. 15, 2013 2:25 pm

Peter Szentpeteri írta:Kerestem mindenhol, nem találja :( Bár igazából én pozíciót nem vesztek hogyha büntetést kapok.
De sajnos igen, mert 15 mpel végeztem mögötted, és így még 3an megelőzünk....
Úgyhogy keresd azt a képet!
Buchert Csaba

Avatar
Peter Szentpeteri
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:42 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Peter Szentpeteri » hétf. ápr. 15, 2013 4:32 pm

Tommy78 írta: pedig én is ablakban futtatom és nem volt gond.

Amit érdemes megnézni, van az rFactor főkönyvtárában egy config.ini fájl, ebben van egy ilyen sor:
ScreenShotsDir=USERDATA\SCREENSHOTS\

Akinek nem készült kép, vagy máshova rakta, nézze meg, hogy milyen elérési és hivatkozási út van írva.
Megnéztem, nekem az van kiírva, de nem mentette le :(
Kép
A képet köszi Gábornak :D

Avatar
minikimi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:19 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: minikimi » hétf. ápr. 15, 2013 4:33 pm

Tommy78 írta:
minikimi írta:Rájöttem a hiba okára amit Peti kolléga is irt a probléma azzal van,hogy ablakból futott az rfactor...
Kipróbáltam teljes képernyőn egyből meglett a kép.
Hát ezt most benéztem...Nagyon sajnálom,hogy így alakult.
pedig én is ablakban futtatom és nem volt gond.

Amit érdemes megnézni, van az rFactor főkönyvtárában egy config.ini fájl, ebben van egy ilyen sor:
ScreenShotsDir=USERDATA\SCREENSHOTS\

Akinek nem készült kép, vagy máshova rakta, nézze meg, hogy milyen elérési és hivatkozási út van írva.

Nekem pont ez van, de megse volt ott a kép.
De kipróbáltam nem ablakban és így már egyből meglett a kép... nem toom mi volt...
Marcell Darvasi
Kép

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: vik » hétf. ápr. 15, 2013 5:47 pm

Nem haragszok.Ez van sajnos.Néha előfordul hogy téved az ember.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. ápr. 15, 2013 6:13 pm

vik írta:Nem haragszok.Ez van sajnos.Néha előfordul hogy téved az ember.
Viszont figyeld a jelzéseket bal fölül, ott mutatja, ha gáz van inkább nyeld le menj végig és a verseny időddel tudunk kompenzálni, ezer bocs, de mi is emberek vagyunk... :-)
Buchert Csaba

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. ápr. 15, 2013 7:07 pm

Gumi ellenőrzés utáni végeredmény, akik a táv 80%-át teljesítették:
(Akik nem küldték a képeket: Marcell Darvasi, Péter Szentpéteri, Gilberto, Giorgio, Kopi)

1. Zsolt Nagy 1:15:06.154
2. Tony 1:15:06.230
3. Gábor 1:15:32.470
4. Kazard 1:15:32.561
5. Tommy78 1:15:37.092
6. Dani 1:15:50.287
7. Turi 1:15:50.352
8. Zsozsesz 1:16:10.824

9. Marcell Darvasi 1:16:29.503 +25mp
10. Csaba Buchert 1:15:13.599 (+1kör)

11. Péter Szentpéteri 1:15:25.114 +25mp (+1kör)
12. BengA 1:15:27.568 (+1kör)

13. Gilberto 1:15:39.373 +25mp (+1kör)
14. Giorgio 1:15:47.431 +25mp (+1kör)
15. CsaB (+2kör)
16. Makako (+2kör)
17. Kopi (+4kör)

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: vik » kedd ápr. 16, 2013 8:00 pm

Csaba írta:
vik írta:Nem haragszok.Ez van sajnos.Néha előfordul hogy téved az ember.
Viszont figyeld a jelzéseket bal fölül, ott mutatja, ha gáz van inkább nyeld le menj végig és a verseny időddel tudunk kompenzálni, ezer bocs, de mi is emberek vagyunk... :-)
Oksa!
Egy kicsit rosszul fogalmaztam...Szerintem úgyis értettétek:D:D
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd ápr. 16, 2013 8:18 pm

Buchert Csaba

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 SHANGHAI 13.04.14. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » szer. ápr. 24, 2013 10:18 am

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég