Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. máj. 12, 2013 10:15 pm

Makako írta:Turi akkor az első körben úgy hallom te miattad történt az én balesetem is?!!! Akkor kérlek máskor jobban figyelj az ilyen előzéseknél,ne tedd tönkre mások versenyét! ,-l-,
Le vagyok maradva, mi közöm ehhez?!
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. máj. 12, 2013 10:20 pm

Grat Tony! -1- PSRL 6 órás győzelem után ez nem semmi teljesítmény volt!!
Grat Gábor! -2-
Grat Doozi! -3-

Tegnapi szinten 6 órás futam után készülés hiányában de gondoltam elindulok, de eredményt nem vártam, köszönöm BengA a setupot, jól működött, szerencsére pályát nem kellett tanulni így csak a setup határait kellett megtalálni. Viszont a gumikat mar nem volt idom letesztelni csak a lágyat, ami nálam max 12 kört bírt így taktika meglett 12 koronkent pit majd a végére fel a kemény gumi, gondoltam elautokazgatok hátul nyugisan, így a kvalin futott 9. hely mar meglepő volt de a top10 így is kemény falatnak tűnt a futamra.
Aztán a nyugis futam helyett 1 perc nyugtom sem volt, mert az elején Turi es Bryanal vívtunk majd a közepétől Bodnár Úrral kellett harcolnom egész a futam végéig amikor mar Bryan is csatlakozott a frissebb lágy gumikon. Közben a terv is változott mert nem volt elég hézag ahhoz hogy kijöjjek meg egy szet gumiért így az utolsó 17 körre maradt a kemény gumi amivel kellett küzdeni de a végen Bryant mar nem tudtam tartani. Köszönöm a csatákat nagyon elfáradtam :)
Grat Bodnár Lajos nagyon jó es fair küzdelem volt!! -g-

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. máj. 13, 2013 6:52 am

Turi írta:
Csaba írta:
Turi írta:Makákó, igazán nem szeretném elrontani a születésnapodat, de kicsit lehetnél körültekintőbb, első szárny sérült, nem fordult -> pitbe javítani -> erre stop/go mert a lassítás sem úgy ment már mint gondoltam, erre kimegyek és ugyan olyan szar az autó.. Szóval kérlek.. :(
háháháháháh a nap vicce.... Fogad meg a saját tanácsod, Szóval kérlek!
Neked meg mi a bajod ?? :O
kukucs:
http://maszim.hu/forum/viewtopic.php?f= ... 032#p63032
Buchert Csaba

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 13, 2013 6:57 am

Gratulálok minden célba érkezőnek, kifejezetten Tonynak a győzelemhez.

Nálam nem volt cél a cél, csak a balesetmentes elindulás és hibátlan vezetés az első kiállásig, ez összejött. Monacóra fel kellett egy picit készülni. Ott sokan leszünk és remélem jó sok szenior is érkezik majd. Sajnos a limit megtalálására nem lesz időm, elég gáz a naptárunk ebben az időszakban és a hét első sorban majd az INDI'500-ról szól, oda gyertek minél többen, kocsi nehezen vezethető - kihívás.
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. máj. 13, 2013 7:09 am

Végre sikerült megszerezni az első pontocskákat! -mos-
Q: mentem egy 19 időt, aztán lett volna még egy utolsó köröm ahol javíthattam volna de kers az elszállt.
R: a rajt jól sikerült, pár helyet feljöttem, aztán a 4-es kanyarban Csabi a fejem felett szállt el, durva volt.Gadfly volt az akivel pár körön keresztül csatáztam de aztán az egyik váltás nem jött ki jól és elment.Ezután szinte az egész versenyen magamban autóztam.Bengával voltam partyba az eltérő kerékcserék miatt. Egy csatázásunk volt a 3 helyett.A második csatát sikerült könnyen vennie, mert amikor Tony lekörözött én kimentem az utolsó szektor csiki-csukijába és fennakadtam a rohadt fekvőrendőrön ahol 14 mp eltököltem mire lekászálódtam.Így a 25 mp előnyőmből maradt 9mp.
Aztán a 3. csata pedig azért maradt el, mert egy lekörözött mögé értem ahol a ritmus egy kicsit megbomlott és a váltásnál kitört a hátulja, így megint 5 mp elszaladt.
Ha ezek nem lettek volna az utolsó körig csatázhattunk volna Bengával, majd legközelebb.

Grat mindenkinek
Balogh András

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 13, 2013 7:44 am

Tommyhoz hasonlóan én sem készültem sokat erre a futamra (PSRL és egyéb okok miatt). Konkrétan "real" F1 után mentem fel először szerverre, hogy picit visszarázódjak OW-re. Sokáig ez sem tartott, mivel el kellett ugranom otthonról, így csak a Q1 2. felére estem haza. 13. helyet sikerült megszerezni, többet nem is vártam. A rajt viszonylag jól sikerült mivel 1-2 helyet előre léptem. Ezt követően kezdtem megérkezni Bandi-Bodnár-Tommy hármasra, ahol Bandit sikerült megelőzni viszont Bandi pár kanyarral később (gondolom elnézte a féktávot) több méteres távolságból belém csúszott és ez miatt sérült a kocsi hátulja. A kocsi szerencsére vezethető maradt, viszont tempója megsínylette, mert a korábbi közeledésből, távolodás lett Lajosékhoz képest. Ezt követően próbálkoztam egy korai kiállással, hogy hát-ha a újabb gumikon tudok, majd Hozzájuk közeledni, de sajnos közelében nem voltam annak a tempónak, amit futam előtt tapasztaltam. Így innentől kezdve a futam maradék 80% nagyon unalmas volt, mert végig légüres térben autózgattam. A kemény keveréket a végére tettem fel és végül a 7. helyen sikerült begurulni, amivel teljesen elégedett vagyok, mivel nem sokat készültem.
Monacónál már feltehetően másképp lesz, mert ez az egyik kedvenc pálya, így nálam ezen a héten Indy és MTCC mellett, Monacó fog prioritást élvezni...

Grat a dobogósoknak és én is köszönöm BengA-nak és Csabának a setupot! 8)

@Tommy
Mivel ezen a héten MTCC és F1 is lesz, így a keddi tesztfutamot, hogy oldjuk meg? :)
pl. 18:00-tól MTCC és 20:00-tól F1?
Vagy rakjuk át F1 tesztet szerda 20:00-ra?, mert ha jól nézem ez a nap, Indy szempontból is szabad...
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. máj. 13, 2013 7:59 am

Ha jó neked a szerda akkor áttehetjük oda az F1-et.

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. máj. 13, 2013 8:10 am

Nem lehet tolni a futamot? Pünkösd van.Tudom nem számit de pl zsozsesz,meg én se vagyunk csak hétfőn.Ezért mondtam ezt a vasárnapi futamokrol.Nekem igy semmi értelme.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 13, 2013 8:48 am

KOPI írta:Nem lehet tolni a futamot? Pünkösd van.Tudom nem számit de pl zsozsesz,meg én se vagyunk csak hétfőn.Ezért mondtam ezt a vasárnapi futamokrol.Nekem igy semmi értelme.
Lehetni lehetne, de ha átraknánk hétfőre, akkor az Indy utolsó tesztfutammal lenne ütközés. Sajnos nem tudunk mit tenni, így tartanunk kell magunkat az "eredeti" vasárnapi időponthoz.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. máj. 13, 2013 8:54 am

Tegyük át csütörtökre MTCC után letolunk egy gyenge 78 kört még Monacoban. :mrgreen:

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. máj. 13, 2013 8:55 am

Ezért volt hülyeség ez a vasárnapi dolog.De nem ugy volt hogy mtcc meg f1 nincs azonos héten?mi lenne ha fünyiroznátok vasárnap futam meg hétfő este
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 13, 2013 9:01 am

KOPI írta:Ezért volt hülyeség ez a vasárnapi dolog.De nem ugy volt hogy mtcc meg f1 nincs azonos héten?mi lenne ha fünyiroznátok vasárnap futam meg hétfő este
Nekem mind1 lenne, de nem nyilatkozhatok/dönthetek a saját nevemben, mert ezt Gstyleal is meg kéne beszélni. Nem beszélve arról, hogy azt sem tudjuk, hogy pl. a hétfői Monacó hány versenyzőnek nem lenne jó... ill. a vasárnapi Indy szintén ? versenyzőnek nem lenne jó. Ezért is írtam, hogy inkább tartsuk magunkat az eredeti tervhez, hiszen már hetekkel ezelőtt így lett kiírva minden a naptárban is, így feltehetően többen ehhez igazították már a programjukat (velük szemben kiszúrás lenne most változtatni).
Az, hogy az F1 tesztverseny most nem kedden, hanem szerdán lesz, az még belefér, hiszen nem olyan létfontosságú, mint maga az éles futam.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. máj. 13, 2013 9:04 am

Akkor mind1.be is irhatod hogy nem jövök.Ja meg zsozsesz se.
Kép

Avatar
Zsozsesz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 403
Csatlakozott: hétf. feb. 16, 2009 9:26 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Zsozsesz » hétf. máj. 13, 2013 9:12 am

KOPI írta:Ezért volt hülyeség ez a vasárnapi dolog.De nem ugy volt hogy mtcc meg f1 nincs azonos héten?mi lenne ha fünyiroznátok vasárnap futam meg hétfő este
Megmondom őszintén én sem vagyok boldog ezekkel a vasárnapi F1 időpontokkal. Most sem tudtam jönni Barcelonába (pedig kedvenc), és ha most vasárnap lesz Monaco, akkor erre sem tudok jönni. A csütörtök sokkal jobb volt....

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. máj. 13, 2013 9:37 am

Gadfly bocs, hogy picit elmértem a féktávot védekeznem is kellett Berci ellen ezért lehetett, de azért nem volt az olyan súlyos, azért te sem kiméltél a 2-3 körben a 4 kanyarban -hh- sidebyside

Szerettem volna menni a szabad MC-vel, mert amikor letöltöttem a final módot a HRT hangját nem tudtam átírni Merci hangra, ezért MC- vel teszeltem.Mikor megoldottam a HRT-be a hangot és kipróbáltam a settet 1-2 tizeddel lassabb lettem.Tudom a fizika ua. de talán apró különbségek az autók méretében lehetnek ami ezt a különbséget adta.

Azt írtad, hogy ne váltsak csapatot, így a HRT-be maradtam, bár Berci ideiglenes csapattársadnak is van egy Mercije mégis Ferrarival indult.
Balogh András

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 13, 2013 10:03 am

@Bandika
No problémó, benne van. ;-)

Berci jelenleg egy autóhoz sincs beírva, mivel már korábban visszalépett beugró státuszba. (ezt ITT tudod leellenőrizni) Így Ő szabadon választhat a szabad autók közül, mint ahogy Zsoltee és még páran. Persze az Ő eredményük, csak az egyéni bajnokságban van jegyezve, a konstruktőribe nem. Ezért is írtam, hogy ha lehet, akkor Te fix pilótaként ne ugorj át másik csapathoz ideiglenesen, mert ha kavarunk :) , akkor a konstruktőri pontoknál könnyen el lehet számolni a pontokat, pláne akkor, ha többen is élnének ezzel a lehetőséggel.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. máj. 13, 2013 12:04 pm

Jah, amit elfelejtettem a tegnapi futammal kapcsolatban.

@Metosz
Nagyon örültem, hogy csatázhattam Veled, elég tanulságos volt.
Őszintén megmondom, nálad jobban védekező versenyzővel még nem volt lehetőségem csatázni, annak ellenére, hogy nem tartozom a gyors pilóták közé. Elég jó volt a setupom (köszi doozi -kakcsi- ) és éreztem, hogy egy picivel gyorsabb lennék nálad (keveset készültél), de ahhoz rajtad kellett volna áthámoznom magamat. Hát bárhol próbálkoztam, ez nem sikerült. Remélem lesz még lehetőségem csatázni Veled, jót tenne az elég későn kezdett versenyzői karrieremnek -hh-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. máj. 13, 2013 12:36 pm

@BengA Mindig mondom, hogy ebből tanulsz a legtöbbet és ezért nem kell csak úgy elengedni mindenkit! Hajrá és grat a 8.helyhez.

@Tommy & Gadfly Nincs mit a beállítást!

Nem tudok mit írni a versenyemről a 4. kanyarig tartott, meggyőződésem, hogy nem tehettem róla, megpróbáltam tovább menni, nem tudtam... Rengeteg pontot vesztettem, ez van.
A legjobban az bánt hogy a célom az volt, hogy idén minden versenyen meglássam a célt, ezt keresztül húzták elég hamar.
Buchert Csaba

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bodnar » hétf. máj. 13, 2013 1:17 pm

Kvali:

Hát nem igazán voltam a toppon, setup is gyenge volt, illetve kisebbfajta kormánygondokkal is küzdök - 3 éves kormánnyal kellett mennem -, szóval elégedett voltam a Q2-be jutással, bár utólag kis csellel 4. is lehettem volna. -hh- -hh-

Futam:

Rajt nem volt a legjobb, nem sokat láttam a lámpákból, de maradtam a 10. helyen. Aztán ott Buchert Csaba elszállt, feljöttem 9. helyre és próbáltam tapadni Tommyékra. Sikerült is, bár volt 1-2 kisebb hibám, de folyamatosan ott tudtam maradni és próbáltam előrébb jutni, bár a végsebességem enyhén gyenge volt. Taktikában nem sokat gondolkoztam verseny előtt, gondoltam, majd ami eszembe jut. 12-13 kör körül mentem lágy gumit, majd jöttem keményért. Bryan-nel kezdtem csatázni, majd a 17. körben egyik kigyorsításon megcsúsztam elég durván és furcsán kezdett mozogni az autó. Következő körben defekt gyanúja miatt kijöttem a boxba, vissza a lágy. Még 1 kiállással számoltam kb 35 körre, 2 lágy etappal. Hát elég durva elképzelésnek tűnt akkor is, de úgy gondoltam valahogy vissza kell jönnöm a versenybe. Nyomtam neki, ami benne volt közbe számoltam is a gumikkal, abban az etapban nem nagyon álltam le csatázni. Utolsó 2 körbe már jobb első defektem volt, de kellett az a 2 kör. 17 kör volt vissza, fel a lágy. Kijött Tommy is a boxba, vissza elém, mondom ennek annyi, közben meg úgy éreztem érünk fel Bryan-re. Egyszer csak közvetlen Tommy mögött voltam, alacsony végsebesség miatt nehezen találtam rajta a fogást. Mikor 1. megelőztem lett volna esélyem ellépni, de elrontottam a célegyenes ráfordítót és az egyenes végére utolért. Elég jót csatáztunk, 5 körrel a vége előtt 52%-os volt a gumim, tudtam, hogy necces lesz a vége, de mondom nem adom fel a helyem. Bryan friss gumin megelőzött, utolsó fél körben pedig már félig defektes jobb elsővel jöttem meg 6. helyen, de bőven jobb ez, mint, amit vártam.

Gratulálok ez úton is mindenkinek, de legfőképp Tommynak, jó kis meccs volt! -kakcsi- -g-
Azazamaz #7

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd máj. 14, 2013 1:15 pm

Gumiellenőrzés után a végeredmény: (akik a futam 80%-át teljesítették)

1. Tony 1h13.19.286s
2. Gábor 1h13.21.485s
3. Doozi 1h13.50.536s
4. Tommy78 1h14.28.946s
5. Lajos Bodnár 1h14.29.476s

6. Bryan 1h14.53.632s +25mp
7. Gadfly +1kör
8. BengA +1kör
9. Bandi +1kör
10. CsaB +2kör
11. Makako +5kör




Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd máj. 14, 2013 6:26 pm

BengA írta:Jah, amit elfelejtettem a tegnapi futammal kapcsolatban.

@Metosz
Nagyon örültem, hogy csatázhattam Veled, elég tanulságos volt.
Őszintén megmondom, nálad jobban védekező versenyzővel még nem volt lehetőségem csatázni, annak ellenére, hogy nem tartozom a gyors pilóták közé. Elég jó volt a setupom (köszi doozi -kakcsi- ) és éreztem, hogy egy picivel gyorsabb lennék nálad (keveset készültél), de ahhoz rajtad kellett volna áthámoznom magamat. Hát bárhol próbálkoztam, ez nem sikerült. Remélem lesz még lehetőségem csatázni Veled, jót tenne az elég későn kezdett versenyzői karrieremnek -hh-
!%!! majd legközelebb........................csak az a gond, hogy még akivel közvetlenül a bajnokiban csatázol a pozícióért, azzal is a 17-18 versenyből, jó ha 2-3X van csata, de az igazi f1-ben is ritka, ráadásul nem tervezem a folyamatos indulást.
De annak idején kitaláltam egy játékot erre, hogy ne kelljen versenyre várni és csatázhassunk, de a német srácoknak nem tetszett, valamiért itt sem terjedt el, így soha nem lett tesztelve és csiszolva csak elmélet, de ha -v- te szabad teszteken bevezeted - kérve a többieket a részvételre - a gyakorlatban is jönnének adatok a szabályok módosításához.

Az alapjában véve mindenki előzni szeret és nem "megelőzöttnek" lenni. Meg kell adni az esélyt arra, hogy szabályok mentén mindenki belekényszerüljön egy adott pozícióba.

Pontokban:
- Közös indulás, a bokszból, meghatározva az üzemanyag mennyiséget.
- Sorrendet az aktuális szerveridők adják a leggyorsabb elől, a leglassabb hátul,
- Pontokat a chat ablakba kell írni.
- Az elől lévő versenyző - amennyiben meghatározott körszám alatt senki nem előzi meg - , mondjuk a harmadik kör végén a 4. kör kezdetén, a sor végére állhat vadász pozícióba, cserkészni.

- Amennyiben valaki kiesik vagy lemarad, bokszból újra csatlakozik a célegyenesben -3 pont
- Minden előzés 2 pont
- Előzés a vezetésért 3 pont
- Vezetés a célegyenesben 1 pont
- Kiesés nélkül benzin elfogyasztása (folyamatos, hibátlan játékmenetért) 10 pont

............................................................................................ :roll: részletek közben bontakoznának ki, de jó edzőjáték lehetne. :roll:
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 BARCELONA 13.05.12. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » pén. máj. 17, 2013 9:59 am

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég