Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: doozi » vas. jún. 02, 2013 5:11 am

:arrow:
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. jún. 02, 2013 9:33 am

Akik jelentkeztek a futamra:
1. Gadfly
2. GABOR
3. Norbi
4. CsaB
5. BengA
6. Bandika
7. metosz
8. vik
9. bbalint
10. gombocfej
11. Tony
12. Kazard
13. Peter Szentpeteri
14. Bodnar
15. Kopi
16. Gilberto
17. DoDi (107% és TTT, 18:30-tól)
18. minikimi
19. Bryan
20. doozi


Akik még nem tudják, hogy jönnek e v. sem:
1. Tommy78
2. Makákó
3. Csaba


Akik jelezték, hogy nem tudnak jönni, így az autójuk szabad:
1. bbalint

Akik még nem jeleztek semmit:
1. Turi
2. Zsozsesz
3. Giorgio
4. Dani
5. Titusz
6. Igen


17:00 órakkor véglegesítem a jelentkezést és ekkor fogom kiírni, hogy mely autók lesznek szabadok!

A FUTAMOT AZ AARTV ÉLŐBEN FOGJA KÖZVETÍTENI!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. jún. 02, 2013 9:43 am

Jövök.
Kép

Avatar
Zsozsesz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 403
Csatlakozott: hétf. feb. 16, 2009 9:26 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Zsozsesz » vas. jún. 02, 2013 10:50 am

_a_

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. jún. 02, 2013 12:18 pm

Nem F1, de OW:

Forma-1-es pilótát alázott Kiss Pál Tamás

Tegnapi futamon 3. lett, ma pedig a 6. helyről fog indulni.

A 2. futam - Silverstone, MA kb. 14:20 – 15:05 - forrás
Live Timing (Race2-re kell nyomni :) )
Lehetséges közvetítés

Egyéb: www.autogp.net
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: DoDi » vas. jún. 02, 2013 3:18 pm

Sajnos mégsem tudok megjelenni, munkával kapcsolatos, halaszthatatlan teendők miatt.
Legközelebb pótoljuk... -kakcsi-

Jó futamot mindenkinek!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. jún. 02, 2013 4:04 pm

Nem jövök. Bryan sem.

Norbié Sutil,egyeztettem vele. Hajrá neki!
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. jún. 02, 2013 4:14 pm

Akik jelentkeztek a futamra:
1. Gadfly
2. GABOR
3. Norbi
4. CsaB
5. BengA
6. Bandika
7. metosz
8. vik
9. bbalint
10. gombocfej
11. Tony
12. Kazard
13. Peter Szentpeteri
14. Bodnar
15. Kopi
16. Gilberto
17. minikimi
18. doozi
19. Turi
20. Zsozsesz

Akik még nem tudják, hogy jönnek e v. sem:
1. Tommy78
2. Makákó
3. Csaba


------------------------------------------

Azok a pilóták, akik indulnak a monacói futamon viszont nem rendelkeznek állandó üléssel, az alábbi autók közül választhatnak: (Norbi, metosz)

Akik jelezték, hogy nem tudnak jönni, így az autójuk szabad:
1. bbalint - #30 Jordan
2. Dani - #14 Sahara Force India F1 Team
3. Bryan - #15 Sahara Force India F1 Team

Akik nem jeleztek semmit:
1. Giorgio - #10 Mercedes AMG Petronas
2. Titusz - #28 Stewart
3. Igen - #31 Jordan

Továbbá a pilótával nem rendelkező autók:
#22 Marussia F1 Team
#23 Marussia F1 Team
#26 Arrows
#29 Stewart

SOK SIKERT MINDENKINEK!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. jún. 02, 2013 4:20 pm

Sutil Force Indiájával jönnék :)

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. jún. 02, 2013 4:30 pm

Na még remélem időben szólok, mégsem tudok jönni! -ps-
Kép

gombocfej
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: pén. feb. 12, 2010 6:22 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: gombocfej » vas. jún. 02, 2013 7:13 pm

sajnos most ertem haza.... -monster-

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bodnar » vas. jún. 02, 2013 9:03 pm

Kvali:
Q1 sima volt, Q2-ben az utolsó szektoromba 3 tizedet hagytam, szóval nem vagyok teljesen elégedett a 6. hellyel.

Futam:
Rajtom nem volt rossz, bár pozíciót nem javítottam. Aztán Gadfly után eredtem, aki szakadt le Dooziról, tudtam, hogy menni kellene előre, hátulról Norbi tolt, szóval jónak indult a buli. Gadfly-t sikerült aránylag simán megelőzni külső íven az 1. kanyarban, majd indultam Doozi után. Időközben Norbi is elindult utánam, szóval figyelni kellett előre-hátra. 12. körben kijöttem a boxba, taktika szerint mentem volna 15 kört kb, de így átugrottam Doozit. Lágyon nem tudtam azt a tempót, mint a tesztek alatt, kicsit ez zavart is, de aránylag jó volt így is a dolog. Éreztem, hogy Norbival leszek csatába, de más taktikán voltunk, így nyomni kellett. A 3. etapban aztán Norbi eldobta, óvatosan kikerültem és mentem tovább. Ezt követően hátra nem kellett figyelnem, előttem Gábor olyan 15 mp-re volt. Az utolsó 25-30 körben már csak kocsikáztam, figyeltem arra, hogy behozzam a vasat, figyeltem a fékeket, komolyabb erőltetés már nem volt benne. Összességében a 4. hellyel elégedett vagyok, a Mclarenek és Gábor gyorsabbak voltak.

u.i.: Hihetetlen fárasztó verseny volt, erre fizikailag is készülni kellene! -hh-
Azazamaz #7

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. jún. 02, 2013 9:06 pm

Számomra ennek a futamnak mind a 78 köre olyan volt, ahogy meg lehet álmodni, illetve ahogy egy utolsó futamot el lehet képzelni. A tavaly összeállt McLaren-Mercedes csapat méltón búcsúzik. Olyan volt, mint egy sitcom vége, amikor rengeteg részen át ugyanaz a társaság ugyanazt csinálja, néha történik rossz, néha jó, és egyszer csak a megszokott munka véget ér. A kvali előtt ugyanúgy álltunk neki mint régen, taktikáztunk, és az időmérő után bizony kiabáltunk is örömünkben. Gratulálok mindenkinek, köszönöm a lehetőséget, köszönöm a szervezést Gadflynak és Tommynak, illetve Metosznak, aki minden régi nehézség ellenére ösztönzött a versenyzésre.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. jún. 02, 2013 9:11 pm

VERSENY STATISZTIKA
SZERVER REPLAY (Q1+R)

SCREENSHOTOT NE FELEJTSÉTEK!!!

Tabella stb. a köv. napokban frissítve lesz...
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Kazard » vas. jún. 02, 2013 10:16 pm

Ez a futam idilli volt. Kvalin nagyon rég voltam versenyképes.
A kocsi pazar volt, a végeredmény is nagyon rendben van.
Nem is tudom mit mondjak. MaSzim keretein belül eddigi legjobbamat prodkáltam ezen a pályán
Köszönöm a szervezést, a modot és Tonynak hogy a Mclarenben nekem bizalmat szavazott és szavaz.
További jó versenyeket mindenkinek. -gg-

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. jún. 02, 2013 10:23 pm

Quali: Az sikerült amit vártam. a 14. helyet szereztem meg, talán még jobban is sikerült mint számítottam.
Rajt: Fúúú a futamom legjobb része volt !! Semmi kétség az év rajtjai közt az egyik legelőkelőbb helyen fog szerepelni. A 11. helyen fordulhattam volna de olyan jól kaptam el a rajtot, olyan nyugodt voltam, hogy még gondolkodni is volt időm fúúú ez nagy élmény volt. Úgy döntöttem óvatosabbra veszem, elég az az 1 hely javítás, mellettem valaki bezúgott a Massa kanyarba belülről, vihogtam is nagyot aztán alávágtam és el is mentem mellette ha jól rémlik mert beszorult a dugóba :lol:

A 12-13. körig minden rendben ment és akkor beütött a krakhh. Elromlott a KerS rendszerem. De sajnso a lehető legrosszabb történt vele, nem csak egyszerűen nem működött tovább, hanem úgy kezdett el működni, mintha a gomb beragadt volna. A Massa utáni 300 m-ig a célvonaltól folyamatosan működött amíg el nem fogyott. Eltelt pár köt mire rájöttem, hogy nem erőltethetem túl és csak 3.-ban tudtam elfordulni úgy is csak lábujj hegyen. Sajnos emiatt nem 1x megforogtam és zúztam az autóm folyamatosan. Ezt így az 55-56. körig bírtam és ott elszakadt a cérna. Ott hirtelen elkönnyült az autó és megforgattam úgy össze vissza törtem a vasat. Onnantól vért izzadtam, hogy 1-1 kört végig érjek, ott már nem elég hogy a KerS folyamatosan ment az 1. kanyarban, még túlkormányzott is volt az autó hátsó része, és folyamatosan el kellett vennem a gázt. Egy szóval ez gáz volt. Az utolsó 20 kör az olyan volt mint maga az örökké valóság, néha nem hogy azt nem tudtam hol vagyok a pályán de még az sem volt tiszta milyen rendezvényen vagyok.
Nagyon hosszú és nagyon fárasztó futam volt.
Grat a McLarennek Tony, Kazard Nagyot mentetek !!
-l- -l- Minden elismerésem -l- -l-
Hiányozni fogtok !
-l- -l- -l- -l- -l- -l- -l- -l- -l-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 03, 2013 8:15 am

Qual:
Az időmérő egész jól sikerült. Q2-ben igazából 1 gyors kört terveztem, de mennem kellett mégegyet, mert az első körömben sokat otthagytam. Végül a második (úgy, ahogy) összejött. Igazából nem számítottam rá, hogy Lajos és Norbi előtt végzek, így mindenképp pozitívumként éltem meg.

Race:
Szép biztonsági rajt volt az elejébe. Ahogy láttam pozíciót senki sem változtatott. Az első 1-2 körig tudtam menni az előttem haladókkal, majd vmiért elkezdtem lassulni. Nem értettem, mert a teszteken simán ment a 15 közepe idő, viszont itt bő 1 mp-vel lassabb voltam. Lajos és Norbi hamar utol ért és megelőztek. Igazából nem akartam velük nagy csatába lenni, mert éreztem, hogy vmi nem stimmel a tempómmal ill. a kocsira és próbáltam vigyázni. Az első kiállást követően vmennyit javult a helyzet, de még ekkor sem volt tökéletes, így kezdtem beletörődni abba, hogy kár erőltetni, mert jobb nem lesz, így próbáltam egy olyan ritmust felvenni, ami még a biztonságos zónába tartozott nálam. Pár körrel később arra lettem figyelmes, hogy doozira folyamatosan közeledek, oly annyira, hogy végül utol is értem. Nem tudtam mitől lassulhatott be, csak feltételezni tudtam, hogy talán a keményebb gumikon van. Elég sokáig autóztam mögötte, viszont arra lettem figyelmes, hogy metosz folyamatosan közeledik, így elhatároztam, hogy vhol meg kéne próbálnom az előzést. Az első kísérletem az alagút utáni Perez sikánnál volt, ahol Perezhez hasonlóan belső íven voltam (csak mi egymás mellett), viszont a forduló nem sikerült túl jól mivel összeértünk, amitől doozi felrepült a levegőbe. Megvártam míg összeszedi az autót és haladtunk tovább. Persze ettől metosz még közelebb került hozzánk, így továbbra sem adhattam fel és 1-2 körrel később ugyan annál a sikánnál próbálkoztam ismét, csak akkor már külső ívről. Az előzés végül sikerült, bár teljesen tisztának ezt sem nevezném mert itt is összeértünk egy kicsit. Arra próbáltam figyelni, hogy semmiképpen se úgy előzzem meg, hogy levágom a sikánt, így muszáj volt tartanom a szabályos ívet, viszont itt is picit összeértünk, viszont itt már nem éreztem, hogy vissza kéne engednem doozit. Ezt követően sikerült elszakadnom tőle és ismét próbáltam egy biztonságos, de viszonylag "gyors" tempót autózni.
A futam vége előtt 20 körrel pont úgy jött ki a stratégia, hogy az utolsó 20 körre már kemény gumikon fogok menni. Fel is raktam őket, viszont Makákóval nem értettük meg egymást a lekörözéskor és a kaszinónál elvesztettem az első szárnyamat. Ekkor picit fel is húztam magam, mert láttam, hogy metosszal szemben elvesztettem a harcot. 12 mp pitelést követően az utolsó 10 körre ismét felraktam az extralágy gumikat és mint akinél elgurult a gyógyszer nyomtam amennyire tudtam. Utólag megtudtam, hogy a végén metosz hibázott, így ismét elé kerültem és végül a 6. helyen intettek le.

A futam nagyon jó volt és igazából nem is fáradtam el annyira. Lehet, hogy az Endu és a pár nappal ezelőtti Indy500 feltápolt. :)
A tesztekhez képest lévő 1mp-s lassulásomat nem tudom mire vélni, de ettől független örülök a 6. helynek, mert igazából jobb eredmény nem igazán lehetett volna benne.

@doozi
Remélem nem miattam döntöttél a kilépés mellett. Ha esetleg nem érezted fairnek az előzésemet, akkor kérlek jelezd az óvás topikba és a BT megvizsgálja. ;-)

@Makákó
Itt is még1x bocsi, az felhördülésem miatt, de akkor nagyon, nagyon dühös voltam. :) Igazából nem Rád voltam mérges, csak a szerencsétlen szitura.

@Tony és Kazard
Méltó befejezés volt ez a futam, ezzel a remek eredménnyel. -l- Remélem mi hamarabb visszatértek az F1 "szimes" világába, mert vhogy revansot kéne vennünk. :twisted:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. jún. 03, 2013 8:56 am

CsaB írta: Egy szóval ez gáz volt. Az utolsó 20 kör az olyan volt mint maga az örökké valóság, néha nem hogy azt nem tudtam hol vagyok a pályán de még az sem volt tiszta milyen rendezvényen vagyok.
Ez nagyon tetszett, jót nevettem így reggel -hh-

Az első kiállásomnál bementem a boxba de nem mutatta hova kell állnom vagy nem láttam -grr-
Balogh András

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. jún. 03, 2013 9:50 am

Qualy: PFFFFFFFFFFFF -g1- Ilyet még nem csinálta, hogy 2 kör se sikerüljön falazás nélkül, ráadásul ugyanott sikerült (uszoda sikán jobb oldali belső falnak mentem neki).

Verseny:
Rajtnál mindenki óvatos volt, nem sérültem ami az egyik cél volt számomra, így elkezdtem nyomni mint a hülye. Néha elég agresszív voltam az előzéseknél ezért bocsánat. Gadflyt megelőztük Bodnár Lajossal majd tartottam Lajos tempóját mert kb ugyanazokat a köröket tudtuk (legalábbis megelőzni nem tudtam így felesleges volt támadni). Lajos hamarabb állt ki mint én, próbáltam kihasználni a lehetőséget ezért megnyomtam azt a pár kört mielőtt kijöttem a boxba a keményebb gumiért. Lajos a új papucsokon adott nekem elég sokat, viszont a keményebb keverékkel sikerült ledolgozni egy kicsit a hátrányomból.
Kemény gumis etapom végén GABOR utolért a kiállása után, sikerült pár körig magam mögött tartanom, nem nagyon vitézkedett, aztán megunta és a Perez sikánnál megelőzött. 1 körig tudtam tartani a tempóját aztán leszakadtam. Sajnos előbb kikellett jönnöm a boxba mint akartam, mert TS-en valaki megszólalt 10 perc csend után és megzavart, pont a kanyarra fordultam rá a Perez sikán után, és eltaláltam a bal oldali belső korlátot ami kidobott a külső korlátra ezzel defektet okozva. 3-szor pörögtem forogtam mire kiértem a boxba így a 4. hely elúszott.
Viszont utána benyomtam a turbo boostot és gumit nem kímélve száguldottam át mindenkin. 8. helyre jöttem ki a defekt után. Ebbe az etapba feljöttem Gadfly mögé a 6. helyre, sajnos nagyon elkoptattam a gumikat és a jobb kanyarokba már a hátulja mindig ment a fal felé, ezért piteltem ugyanakkor mint a Gadfly. Érdekes volt, hogy a Force India és a Ferrari boxa ugyanott van -hh- Így ott is vesztettem Gadflyhoz képest. Utána sikerült utolérni Gadflyt mert mögöttem Kazard rákényszerített a gyors körözésre, mert a játék szerint lassú voltam (kék zászlózott) ezért megelőztem. Utána spóroltam a gumival próbáltam konstans köröket menni, ami elég jól ment. Utolsó 18 kört 1mp-en belül sikerült teljesítenem. Olyan érzésem volt, hogy nem is figyelek oda arra, hogy vezetek. Már tudat alatt teljesítettem a köröket. Érdekes volt.

Gratulálok Tonynak és Kazardnak a méltó búcsúhoz, jobban nem sikerülhetett volna :)

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. jún. 03, 2013 9:56 am

Nekem is lassabb volt az autó legalább 1mp-el, de én inkább a biztonságra törekedtem mivel ez a pozíció amibe voltam nekem bőven megfelelő volt a pontok szempontjából. De az 1mp-et így is úgyis soknak találom de hát ez van nem ment annyira a szekér mint teszten -mos-
Lekörözésnél nekem is sok gondom volt. Futamom abból állt hogy Makákó Toro Rossoját előzgetem kb 3 körönként. 1x nem értettük meg egymást, belerohantam hátulról. Első szárny sérült de talán nem ennek volt betudható az az 1mp. Sokat nem tudok elmondani jó volt a futam ettől eltekintve és gratulálok a célbaérkezőknek.

Számomra a legizgalmasabb ez volt a futamon: -hh- -hh-

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 03, 2013 12:36 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: doozi » hétf. jún. 03, 2013 1:41 pm

Gadfly írta:
@doozi
Remélem nem miattam döntöttél a kilépés mellett. Ha esetleg nem érezted fairnek az előzésemet, akkor kérlek jelezd az óvás topikba és a BT megvizsgálja. ;-)
Dehogy, nem miattad.
Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Makako » hétf. jún. 03, 2013 2:24 pm

GABOR írta:Nekem is lassabb volt az autó legalább 1mp-el, de én inkább a biztonságra törekedtem mivel ez a pozíció amibe voltam nekem bőven megfelelő volt a pontok szempontjából. De az 1mp-et így is úgyis soknak találom de hát ez van nem ment annyira a szekér mint teszten -mos-
Lekörözésnél nekem is sok gondom volt. Futamom abból állt hogy Makákó Toro Rossoját előzgetem kb 3 körönként. 1x nem értettük meg egymást, belerohantam hátulról. Első szárny sérült de talán nem ennek volt betudható az az 1mp. Sokat nem tudok elmondani jó volt a futam ettől eltekintve és gratulálok a célbaérkezőknek.

Számomra a legizgalmasabb ez volt a futamon: -hh- -hh-

Gábor azért a 3 körönként kicsit erős! A lekörözéseknél amennyire tudtam,lehúzódtam,belassítottam de EZ MONAKÓ b...meg,hova a francba mentem volna már a pályáról??? Nekem meg abból állt a futamom,hogy 2 percenként álltam félre hogy elengedjek valakit,így nem is csodálom a tíz kör pluszt! -monster- Szerintem nem csak a lekörözötteknek kell figyelni a körözésnél.Sokszor jöttek be tegnap is olyan kanyarokba mellém ahol meg se kellett volna próbálni az előzést,nem rajtuk múlott hogy megúsztuk kocc nélkül! Nem mindenáron kell letolni a pályáról! ,-l-,
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Makako » hétf. jún. 03, 2013 6:44 pm

@Makákó
Itt is még1x bocsi, az felhördülésem miatt, de akkor nagyon, nagyon dühös voltam. :) Igazából nem Rád voltam mérges, csak a szerencsétlen szitura.

Gad semmi gond csak épp azt mondtam a utána is,hogy épp elengedni akartalak,azért húzódtam le csak nagyon gyorsan történt az egész! -vv-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 03, 2013 6:58 pm

Makako írta: Gad semmi gond csak épp azt mondtam a utána is,hogy épp elengedni akartalak,azért húzódtam le csak nagyon gyorsan történt az egész! -vv-
Igen ezt éreztem is, csak azt hittem, hogy belül maradsz, ezért próbáltam kívül elsuhanni. :) Sajnos benne van, szerencsétlenül jött ki... még1x sry, majd leisszuk !%!!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: vik » hétf. jún. 03, 2013 7:42 pm

Egész jól sikerült a qvali.De a verseny megint úgy indult mint az eddigiek.Már megint előttem fordul/csúszik vagy bármi meg valaki.Ez már kezd egy kicsit furcsa lenni számomra.Ezek a lekörözések tényleg remekek.Elengedem azt akit kell erre akkorákat buktam hogy az csak na.Nem is jött össze a pont szerzés pedig nagy esélyem volt rá.Grat mindenkinek!!!!!!!
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. jún. 03, 2013 8:29 pm

Gadfly írta:
Makako írta: Gad semmi gond csak épp azt mondtam a utána is,hogy épp elengedni akartalak,azért húzódtam le csak nagyon gyorsan történt az egész! -vv-
Igen ezt éreztem is, csak azt hittem, hogy belül maradsz, ezért próbáltam kívül elsuhanni. :) Sajnos benne van, szerencsétlenül jött ki... még1x sry, majd leisszuk !%!!
Én ugyan ezt játszottam el. -mos-
Valami miatt én is azt gondoltam hogy marad az íven, de nagyot tévedtem.
Szerencsére én nem sérültem nagyon, tied sokkal durvább csattanó volt.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd jún. 04, 2013 7:07 am

@Mindenki

Megnéztem a futam közvetítést, de replay-be is bele néztem...
Az oké, hogy nem tartozom a gyorsabb pilóták közé, de egymással is olyanokat csináltok, amiért olyan büntetést adnék Nektek, hogy elmenne a kedvetek.
Én értem, hogy itt pontokat kell szerezni, meg Monaco az egyik legkiemeltebb verseny, de ezeket a manővereket kicsit erősnek érzem egy-két embernél...akinek nem inge, ne vegye magára!

@Vik
Amikor utolértelek az alagút után...köszönöm a sportszerű viselkedést!
Örülök, hogy ott el tudtam menni, mert máshol elég nehéz lett volna, bár volt még pár köröcske.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd jún. 04, 2013 9:27 am

Gumiellenőrzés után a végeredmény: (akik a futam 80%-át teljesítették)

1. Tony 1ó39.24.462s
2. Kazard 1ó39.26.813s
3. Gábor 1ó39.28.584s
4. Lajos Bodnár 1ó39.45.867s
5. Norbi 1ó40.30.162s
6. Gadfly +1kör
7. Metosz +1kör
8. Szentpéteri Péter +1kör
9. Tommy78 +2kör
10. BengA +3kör
11. Vik +3kör
12. Zsozsesz +5kör
13. CsaB +9kör

14. Makako +10kör +25mp

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jún. 04, 2013 10:13 am

BengA írta:@Mindenki

Megnéztem a futam közvetítést, de replay-be is bele néztem...
Az oké, hogy nem tartozom a gyorsabb pilóták közé, de egymással is olyanokat csináltok, amiért olyan büntetést adnék Nektek, hogy elmenne a kedvetek.
Én értem, hogy itt pontokat kell szerezni, meg Monaco az egyik legkiemeltebb verseny, de ezeket a manővereket kicsit erősnek érzem egy-két embernél...akinek nem inge, ne vegye magára!
utána meg hallgatom a sírás rívást(privátban, akinek inge vegye magára), hogy de hát... Én már kezdek lemondani róla, hogy ez valah jobb lesz...
Buchert Csaba

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » kedd jún. 04, 2013 12:15 pm

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 04, 2013 4:37 pm

TABELLA ÉS PILÓTA KIOSZTÁS FRISSÍTVE! MEGTEKINTHETŐ ITT

Kanadai pálya és futamkiírás holnap (szerda) várható!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » szer. jún. 05, 2013 9:03 am

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jún. 05, 2013 11:39 am

A MF1B médiatárból is elérhető a futam közvetítése! Erre tessék...

@Gábor
Köszi a vidiket, viszont Téged is kímélve egyezzünk meg abban, hogy csak azokról a futamokról készíts összefoglalót, melyet az AARTV nem tud közvetíteni. Korábban már egyeztettem velük, hogy mely futamokat tudják majd és melyeket nem, íme a lista a kimaradó futamokról:

2013.07.07 - Nurburgring
2013.10.13 - Suzuka
2013.10.27 - New Delhi
2013.12.01 - Interlagos

Persze ha gondolod készíthetsz a többiről is, (nem azért írtam h elmenjen a kedved), viszont a médiatárba minden futamról csak 1-et fogok feltenni (ahogy eddig is) az átláthatóság és egyszerűség miatt.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » szer. jún. 05, 2013 1:03 pm

Nekem ez nem okoz problémát szeretek időt tölteni ezzel. 2006 óta versenyzek online de a futamok nagy része megvan videóba. -mos-
Jó lesz majd visszanézni őket pár év múlva... -hh-
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. jún. 08, 2013 7:02 pm

5. Futam Monte Carlo

Rajt:
Több apró koccanás történt, közülük a legnagyobb mikor Bandi nekiment
Zsozsesznek, a dologból nem lett nagyobb baj, de Bandit megkérjük
ezentúl egy kicsit óvatosabban az első kanyarokban.

3:36 Metosz messziről érkezik és bebújik Norbi mellé(Norbin fordul
el), Norbi felrepül a levegőbe és több helyet is veszít. Mivel Metosz
több autó távolságból bújt be úgy, hogy nem volt ott már hely, így
figyelmeztetés járna, DE az alagút után visszaengedte Norbit így nincs
büntetés.

23:25 Norbi lekörözésnél meglöki a jóval lassabb versenyzőt. Megkérjük
Norbit, hogy a lekörözésnél legközelebb óvatosabban, Makákó amúgy is
elkezdett lehúzódni abban a rövid egyenesben.

24:01 Gábor utoléri Makákót, majd nem tudja mit tegyen nekimegy a
falnak majd Makákónak. Az esetért egyértelműen Gábor a felelős, Makákó
már állt volna félre, csak egy kicsit óvatosabban kellett volna a
lekörözést végrehajtani. Megkérjük Gábort óvatosabban a
lekörözéseknél.

55.27 Gadfly utoléri Zoszseszt, aki túl korán próbálja meg elengedni
Gadflyt és összekoccannak. Célszerűbb lett volna a kanyar után, vagy
még inkább az alagútban elengedni. Nincs büntetés.

Összességében nagyon kevés baleset volt, és azok is mind lekörözésnél.
A lekörözésnél mindkét félnek extra figyelem kell, legalább olyan
nehéz mint egy előzés. A szituációk átnézésekor azt tapasztaltuk,
hogy két dolog okozta a problémát:
1., a lekörözendő görcsösen, túl hamar el akarta engedni a lekörözőt.
2., a leköröző még véletlenül sem akart bukni 1 tized másodpercet sem.
Az akit leköröznek is versenyzik, így nem lehet letiporni, mintha ott
sem lenne, kérjük figyeljetek erre jobban.
Amiért nem adtunk büntetést az az, hogy ez egy extra nehéz pálya ebből
a szempontból.
Buchert Csaba

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONACO 13.06.02. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 09, 2013 5:33 pm

3:36
Sajnálom a történteket, és elnézést kérek Norbitól, de nem akartam bebújni csak megfogni a kocsit, mert kiugrott a feneke, azonnal satuztam is - irányíthatatlanul rácsúszott Norbira (egy picit), ami meg utána történt Norbival az nélkülözött minden realitást. -gepout-
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég