Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Makako » vas. jún. 16, 2013 8:59 pm

Benga Bá elnézést az első körben a kiforgatásért! -pucszi-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
minikimi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:19 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: minikimi » vas. jún. 16, 2013 9:00 pm

Időmérő sikerült 1-2-nek ez már biztató volt! Majd a rajtnál lerajtoltam a Petit idáig nem is volt gond csak felvezető körben a motorteljesítményt 1 re raktam, és elfelejtettem visszatenni 4 be 10. kör környékén jutott eszembe onnantól kezdve a tempom is jobb lett! Az első kiállás után azt gondoltam,hogy elszámoltuk magunkat és majd a két redbull 1 kiállással kevesebből oldja meg...
De szerencsére nem így történt Utolsó körben a hosszú egyenes végén sikerült megelőznöm a Turit.Így 3. lettem.Maszimban ez idáig a legjobb helyezésem remélem sok ilyen lesz még! :D A két redbull is nagyot ment! Úgy néz ki sikerült valamit eltalálnunk vagy csak a Mclaren ereje segitett! :D
-3-
Marcell Darvasi
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. jún. 16, 2013 9:05 pm

SZERVER REPLAY (Időmérő & Verseny)

FUTAM STATISZTIKA

GUMIKAT NE FELEJTSÉTEK FELTÖLTENI!

Bajnoki tabella silverstoni pálya a napokban....
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Makako » vas. jún. 16, 2013 9:11 pm

CsaB írta:Igen sajnos !
Igaza van mind metosznak mind BengA-nak, megjegyezném hogy restartot bárki nem kérhet és nem is javasolhat csak a szakosztály vezetés, én mondani akartam, de szabályok miatt nem tettem, pedig metosz igazán megérdemelt volna ennyit e hősies tettéért ! Nekem speciel olyan hangos volt hogy azt sem hallottam hogy mennyire pörög az autóm, gusztustalan sportszerűtlen dolog volt bárki is tette ! remélem megkapja méltó büntetését !
Sajnos onnantól, hogy Kopi kiforgatott éás egyben ezzel a DJvel nagyon összezavarodtam. ,-l-,
Ennek ellenére meglehetett volna a 8. helyem de ezt sajnos Bandi elvette tőlem. Nem is értettem mire gondolt ott, nagyon dühös voltam és elkeseredett, 1 percet álltam bent a boxa utána és persze az autóm brutál nehezen irányítható lett.
Makako -lll-
a lekörözésnél első az legyen, hogy az ideális ívet elhagyod, pláne egy egyenesben, nem kérem én hogy állj félre a pálya szélén mert valaki jön mögötted, de pláne ha látod hogy mögötted van ne engedd el azt a k..... gázt, vagy legalábbis ne az ideális íven. Ja és ha elindulsz egy irányba, akkor ne gondold meg magad. Tudom én is milyen nehéz elengedni én is szoktam kört kapni, de legyél határozott és legyen egyértelmű hogy mit fogsz csinálni !

Mindezeken túl mérhetetlenül csalódott vagyok a mai futam után, összeraktam a setupot 600 körrel, hogy jó legyen, nehezen és egy jó taktikai döntéssel beverekedek a top 10-be erre aki utolér kibassza alólam a vasat.
Ezmiezmááár ??? -f- -gepout- -f-
Csab ne oktassál már ki légyszíves! A tükörben láttam,hogy jössz,elvettem a gázt te meg frankón hátulról fellöksz! Tisztán láthattál,hogy ott vagyok és maradtam a bal oldalon hogy ráfordulhass a balos 1-es kanyarra! Azért elég széles a pálya,még két autó elfért volna mellettem! A te hibádat ne próbált rám hárítani! Kösz! -monster-
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. jún. 16, 2013 9:29 pm

Én egyből lenémítottam a TS-t miután bejött a hangoskodó, így nem hallottam metoszt.

A versenyem nem volt valami izgalmas, sajnos a frapsot elfelejtettem elindítani verseny előtt így boxkiállás közbe kellett leraknom tálcára a játékot és elindítani a programot hogy tudjak screenshotot csinálni. F12 valamiért nem működik.

A többi meg uncsi volt. A tempóm stabilan lassú volt mindig 1 másodperces szórással tudtam teljesíteni az etapjaim, úgyhogy ennyi volt a setupomba.

Gratula a dobogósoknak!

Szerintem az F1-et hanyagolom most. Nagyon nem értem, hogy itt milyen setupolási teknikát kell használni, de amiket én szoktam állítgatni azoknak itt semmilyen drasztikus következménye nincs ebben a modban. Ha rájövök a titkokra talán jövök újra. Bár az se kizárt, hogy én vagyok a béna az F1-hez.


Addig is jó versenyeket! :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jún. 16, 2013 9:29 pm

Látom nem vesztettem vele sokat, hogy nem voltam, ahogy olvasom érdekes egy futam volt.

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. jún. 16, 2013 9:39 pm

Makako írta:
CsaB írta:
Csab ne oktassál már ki légyszíves! A tükörben láttam,hogy jössz,elvettem a gázt te meg frankón hátulról fellöksz! Tisztán láthattál,hogy ott vagyok és maradtam a bal oldalon hogy ráfordulhass a balos 1-es kanyarra! Azért elég széles a pálya,még két autó elfért volna mellettem! A te hibádat ne próbált rám hárítani! Kösz! -monster-
...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaB vas. jún. 16, 2013 10:17 pm-kor.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Makako
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: szomb. dec. 19, 2009 8:06 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Makako » vas. jún. 16, 2013 10:01 pm

Csab milyen ideális ívről beszélsz amúgy!? A célegyenesben voltunk b.....g! Te visszanézted,hogy mit csináltál? Ha nem akkor majd én kérem,hogy vizsgálják meg hogy én voltam-e megint a balfasz! ,-l-,
Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom...:)

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. jún. 16, 2013 10:15 pm

Makako írta:Csab milyen ideális ívről beszélsz amúgy!? A célegyenesben voltunk b.....g! Te visszanézted,hogy mit csináltál? Ha nem akkor majd én kérem,hogy vizsgálják meg hogy én voltam-e megint a balfasz! ,-l-,
Oké én nem fogok azon vitázni hogy segíteni akarok. Törlök minden hsz-t visszafelé !
:-?
Itt a videó és eldönti mindenki magában. Nemhogy nem húzódtál le, hanem még inkább az út közepe felé tartottál és a videón is jól látható, hogy jobbra elindultál, legalábbis arra tartott az autód, majd egyszer csak lelassultál, hozzáteszem mielőtt a gázt elengedted én már előtte elengedtem, hogy valamerről elkerüljelek. De nem magyarázkodom. Úgyis egyértelműen látszik.
http://www.youtube.com/embed/fuaT2jJevko[/youtube]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaB vas. jún. 16, 2013 11:22 pm-kor.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » vas. jún. 16, 2013 11:06 pm

Csaba írta:Mint a BT testület vezetője, valószínűleg utolsó figyelmeztetésem teszem Igennek, Viknek és Bandinak....
Még megvizsgálom a dolgokat a többiekkel, de ebből most elég volt!!!!
Ha nem tudjátok mi a probléma, akkor várlak titeket TS-en, és megnézhetjük együtt is.

Azt hogy miért nem volt resi Metosz-nak: ismételt probléma, hogy nem tudjuk kinek kéne dönteni, ha rajtam múlt volna akkor lesz....
Nem teljesen értek egyet Vik-el kapcsolatban, mert a rajtnál ott igaz hogy Kopira egy picit ráhúzta az autót, az negatívan ez senkit sem érintett, még Kopit sem.
Veled szemben viszont a pályán teljesen Fair módon viselkedett. Az hogy megforgott előtted és telibe találtad az nem az ő hibája, az meg hogy olyan helyen előzött ahol elég necces és nem is feltétlen várható az pedig csak az érdeme, pláne úgy, hogy neked sem ment és téged nem is hátráltatott, hacsak nem veszem azt annak, hogy a kigyorsításod jobban sikerült és ott is neki mentél :-?
Igen esete viszont már elégé megkérdőjelezhető.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 17, 2013 5:58 am

CsaB írta: Nem teljesen értek egyet Vik-el kapcsolatban
Ha minden második kanyarban jön egy tűzgolyó akkora füsttel, hogy nem tudod mi van, megnézem, hogy fogsz reagálni az elkövetkező körökben.
Nem így kell előzni és ezt Ti is tudjátok. Mind a saját, mind mások versenyét veszélyeztetni nem tudom mi értelme van.

@Bandi

Tőled nem véletlenül nem kértem a versenyen bocsánatot, amikor "végre" megelőztelek, meglökve nem fair módon. Ott meguntam, hogy nem hagysz helyet, így csináltam magamnak. Érdekes módon körönként kaptad utána a másodperceket, ha érted mire célzok. Sajnálom, de elég volt. -uh-

Ha ezek a dolgok az utolsó pár körben történnek, mert megy a csata a pontszerző helyekért talán még nem is szólok, de az elején...
Most már lassan megszokott dolog lesz ez, hogy minden verseny után megy a vita, ki, hol, miért tartott be a másiknak. Kicsit nézzen Mindenki magába, hogy ennyi gyakorlás megéri-e, hogy 10 percet versenyzel a pályán és milyen érzés az, ha ezt egy másik versenyzővel szemben teszi meg az ember.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. jún. 17, 2013 6:40 am

@Csab Majd én eldöntöm mi a szabályos és mi nem. A szabályokkal nálam jobban nem sokan vannak tisztában mind ezt mondom, úgy hogy elolvasnam vagy 20szor, meg egy részét én írtam.
És a szabályban benne van hogy nem lehet több autó távolságból előzni. Az hogy nem lett baj, az annak köszönhető, hogy sokkal több eszem van annál, mint hogy kiüttsessem magam....
Aki ennyi ideje csinálja mint pl én, jóval előrébb gondolkozik mint pl Vik

Muszáj valamit kitalálnom, mert az emberek jó részének elmegy a kedve az egésztől.
És ha engem kérdez bárki is, inkább egy Benga mint Igen vagy Bandi....
Benga egy kibaszott balesetet nem csinált 2,5 év alatt, pedig indult vagy 100 versenyen már.
Igen indult kb 8an, csinált vagy 20-at, Bandi hasonló, Vik se kutya.
Ezen kéne elgondolkozni.

Megfogom nézni a Makakós storyt is.
Ehhez meg csak ennyit: nagyon sokszor köröztem már le Makakót soha egyszer nem értünk össze. Szegény még magát hozza mindig jókora hátrányba :S:S
Buchert Csaba

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. jún. 17, 2013 7:37 am

Szerintem egy kicsit megint túl van lihegve egy két szitu.

Én nem akartam írni ezekről, mert nem ilyen vagyok de ha már belekevertetek:

Benga a rajtnál rögtön seggbe csókolt, igaz ehhez kellett az is, hogy picit az egyes kipörgött, de elvileg a hátul lévőnek kell jobban figyelnie az előtte lévőnek.
Aztán körökön keresztül több mint 3 mp hátrányba autóztál, hol közelebb értél aztán elrontottad a kigyorsítást majd megint közelebb kerültél, de nem igazán volt meggyőző a tempód az egyenes szakaszokon.Próbáltál előzni de nem igazán ment.Lehet hajszállal gyorsabb voltál de az kevés az üdvösséghez.Láttam, hallottam, hogy ez elég frusztráló volt számodra, de nem igazán voltál előzési pozícióba, miért is kellett volna Nekem Téged elengedni, mert te vagy Benga?A DRS1 sikerült megelőznöd, korrekt voltam szerintem, de a DRS2 a végsebesség miatt vissza tudtam jönni eléd.Tudom ez rosszul esett, mert 5 körön keresztül próbáltál megelőzni és amikor sikerült akkor meg rögtön visszaelőztelek.
Amit utánna csináltál az egy kisgyerek dacos dühére hajazott aki kétségbeesésébe nem tud mit csinálni csak megrángatja a másik haját!

A Csab - Makákó esetnél én azt láttam, hogy Makákó lehúzódik balra, de Csab valamiért elvette a gázt én megérkeztem, de amikor újra elkezdett gyorsítani Csab, szeri ntem a ritmusból kiesve korábban fékezett a szokásosnál így sajnos nem bírtam elkerülni a balesetet.

Csaba
Próbáj meg objektív maradni, tudom Benga a csapattársad.
Az hogy én hány balesetet okoztam hát nem tudom talán kettőt, de annyit talán te is.
Ne felejtsd el a BestF1Bl-ek sem most ültel le először szimulátor elé, ahányan vagyunk mind kb. 4-5 éve szimulátorozunk és nekünk hetente volt versenyünk...
Szóval próbálj nem kivételezni és egyenrangunak tekinteni, nem hülyének nézni és kioktatóan beszélni, hogy a szabály így meg úgy, meg, hogy Te hányszor elolvastad, hidd el tudjuk a szabályt!

Sajnálom, hogy többedszerre kell ilyeneket írni, ez kicsit demoralizáló!
Balogh András

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. jún. 17, 2013 7:44 am

Még a feltételezés is sértő hogy kivételezek. Leszarom, hogy ki kicsoda. Ezt nagyon gyorsan fejezd be. Elmondtam már 100x hogy ezt nem kedvtelésből csinálom. És ha elolvasnád amit a kibaszott bírói döntésekbe írok az nem 1-2 eset volt!!!!! Kaptál is érte büntetést már. Az eszem megáll...

Nem kioktatok egy darabig hanem kérek(de annak semmi értelme), és nem-nem tudjátok a szabályokat. Egyáltalán nem, ezt minden versenyen észre veszem!!!!!!
Sőt arra sem figyeltek amit elmondok ts-en. Pedig az a kurva ts-is kötelező, hogy halljátok!!!!
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 17, 2013 7:57 am

Először is gratula a győztesnek és a dobogósoknak, főleg az új Mclaren pilótáknak. ;-) Nem tudom mi lehet az a vonzerő, amitől a Mclaren mindig jól megy, bár gondolom szeretni kell a csapatot és ez lehet, hogy nagyobb lendületet ad a vezetéshez...

Futamról csak annyit, hogy nem ez volt életem futama, de ettől független nagyon elégedett vagyok az 5. hellyel, mivel csak kedden (vizsgáztatáskor) teszteltem 1 kicsit ill. 2-3 napja hőemelkedéses meghűléssel szenvedek. Futam végére csurom víz voltam ill. néha jól jött a hátsó egyenes, mert ott tudtam orrot fújni. :)

Rajtnál lévő TS akciót tegnap futam után metosszal megbeszéltük. Én is a restart mellett lettem volna, de miután metosz mondta, hogy menjünk mert már elindult Ő is, így nem indítottam újra. Én speciel nem hallottam azt, hogy kérte volna a restartot, (ha hallom biztos újraindítom, mert ez egy elég speciális eset volt), így utólag is nagy köszönet Neki, hogy azonnal tudott cselekedni. -l-
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Turi » hétf. jún. 17, 2013 8:05 am

Jó kis versenyhétvége volt ez! Az első 4 helyezett a kvalin és a versenyen is egy kicsit más versenyt futott, szerencsére ebbe a 4-be én is beférhettem.
A rajtot nem sikerült olyan jól elkapni mint GABOR, így vissza is estem a 4. helyre és együtt üldözhettük a McLareneket. Pár kör múlva Darvasit a csapattársam után, nekem is sikerült megelőznöm, aztán Szentpéteri nyomába eredtünk, de vele szemben (mint utólag kiderült Marcell 1-es boostja miatt) már nehezebb dolgunk akadt, az egyenesben sokkal kisebb volt a végsebességünk így előzni nagyon nehéz volt, az első etapban ez nem is sikerült.
Miután Darvasira ráhúztam pár kört a SuperSoft gumival, a középső etapra feltettem a Softot, körül belül 10 körre. Ezalatt újra megelőztem a McLarenest és nem sokkal később egyszerre látogattunk a boxba. A végén a friss gumikon sikerült 2-3 másodperces előnyt kiautózni, de aztán saját hibáimnak és Darvasi stabil tempójának köszönhetően az utolsó körökre ez a kis előny elfogyott és az utolsó kör, utolsó előtti DRS zónában megfogott. Tehát a vége egy 4. hely lett, a meglepően jó, "új" McLaren csapat kivételével valami ilyesmire számítottam. A közvetítésben is jól látszik milyen fair és kemény csatákat vívtunk a fiúkkal, gratula nekik is, ahogy GABORnak is a győzelemhez, rettentően ott volt tempóban, ezzel még valahogy fel kell vennem a versenyt ! -monster-
Várom a folytatást 2 hét múlva! -v-
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 17, 2013 8:32 am

@Bandi

Csak így tovább, meggyőző amit írtál, ha így látod legyen így. Kicsit teátrálisan veszed a dolgot, de kívánom, hogy egyszer legyen meg a tempód, hogy fel tudd venni a versenyt a pontszerző helyért küzdőkkel és majd rájössz.

- "Benga a rajtnál rögtön seggbe csókolt, igaz ehhez kellett az is, hogy picit az egyes kipörgött", itt v.színű hibáztam, de sajnos nem voltam felkészülve arra, hogy vagy nincs rajt automatika, vagy csak ennyire nem megy 4-5 év után a rajtolás. Most ez volt teátrális kicsit, de hát ez ragályos úgy látom. Nem szeretném megkérdőjelezni ezt a 4-5 éves szimulátoros rutinodat, de ha rajt automatikával rajtolsz, már bocs de elég b.kukinak kell lenni ahhoz, hogy kipörögjön 1-be, vagy nem használsz ilyet. Akkor pedig szólni kéne a mögötted lévőknek, hogy mi a szitu, ahogy Gilberto is megtette Monacóban.

- "de nem igazán volt meggyőző a tempód az egyenes szakaszokon." miután elmentem melletted, nem emlékszem hogy izzadnom kellett volna, mert vissza akarsz előzni. Felmentem a 9. helyre, Te ha jól emlékszem akkor 13. voltál, de oké, nem volt jó a tempó.

- "Amit utánna csináltál az egy kisgyerek dacos dühére hajazott aki kétségbeesésébe nem tud mit csinálni csak megrángatja a másik haját!" - Neked el kéne menni könyvet írni, baromi jól tudsz fogalmazni, de sajnos itt a szabályok betartására nagyobb hangsúlyt kellene fektetni. Ha meg azt hogy helyet csináltam magamnak, Te úgy látod, hogy dacos kisgyerek próbálkozott, ám legyen, mindenkinek meglehet a saját véleménye, de amit akartam elértem, ott hagytalak ahogy azt kell és igen, fájt nagyon, hogy ott kellett hagynom Téged, mert gokartozhattunk volna akár a verseny végéig, legalább nem unatkoztunk volna.

Ezt az egészet nyomhatjuk akármeddig, mert tök más véleményen vagyunk, de nem is kell egyet érteni. Én nem óvok, mert leszarom, Te meg menj ahogy jól esik, részemről itt pont.

"Csaba
Próbáj meg objektív maradni, tudom Benga a csapattársad."

Ezt nem is értem mit engedsz meg magadnak. Ez a beírásod számomra is sértő, nem kicsit. Nem hárítani kell a szarságokat, hanem magunkba nézni, mielőtt ilyet feltételezel egy olyan emberről aki amióta Te a kormányt tekergeted már akkor BT tag volt.
Gratulálok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BengA hétf. jún. 17, 2013 8:36 am-kor.
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. jún. 17, 2013 8:35 am

Bandika írta: Benga a rajtnál rögtön seggbe csókolt, igaz ehhez kellett az is, hogy picit az egyes kipörgött, de elvileg a hátul lévőnek kell jobban figyelnie az előtte lévőnek.
Aztán körökön keresztül több mint 3 mp hátrányba autóztál, hol közelebb értél aztán elrontottad a kigyorsítást majd megint közelebb kerültél, de nem igazán volt meggyőző a tempód az egyenes szakaszokon.Próbáltál előzni de nem igazán ment.Lehet hajszállal gyorsabb voltál de az kevés az üdvösséghez.Láttam, hallottam, hogy ez elég frusztráló volt számodra, de nem igazán voltál előzési pozícióba, miért is kellett volna Nekem Téged elengedni, mert te vagy Benga?A DRS1 sikerült megelőznöd, korrekt voltam szerintem, de a DRS2 a végsebesség miatt vissza tudtam jönni eléd.Tudom ez rosszul esett, mert 5 körön keresztül próbáltál megelőzni és amikor sikerült akkor meg rögtön visszaelőztelek.
Amit utánna csináltál az egy kisgyerek dacos dühére hajazott aki kétségbeesésébe nem tud mit csinálni csak megrángatja a másik haját!
Ha valamit úgy érzel hogy szabálytalan akkor óvd meg. Ez az én véleményem.
Az alapja:
"7.2.h.
TILOS a szándékos ütközés, meglökés és ezzel egyidejű jogtalan előnyszerzés. "
Bandi, a Csaba ugyanolyan nehéz helyzetben van mint én a BF1BL-ben. DE mindenféle kötődés nélkül hoz döntéseket. Ezt még feltételeznünk is rosszallás lenne.

Az előzés. Háát Csaba nem piszkálásképp vagy szőrszál hasogatás nehogy félreértsd, de ha csak akkor előznénk ahogy a szabályban le van írva akkor hmm háát kicsit steril futamokat mennénk. Na meg kissé félreérthető a leírás is, és hozzá kell tenni hogy ti magatok is sokszor panaszkodtok akár még egymásra is. Pedig a szabály az szabály. 8)
"7.3. Előzés:
Az előzés a verseny egyik kulcsfontosságú és egyben legkockázatosabb manővere! Tilos több autónyi távolságból megpróbálni az előzést, ugyanis az elöl haladó autóját nem lehet felhasználni a pályán maradásra.
Az előzést akkor és csak akkor lehet megkezdeni, ha a fékezés megkezdésének pillanatában a támadó versenyző autójának első tengelye előrébb van, mint a védekező autójának hátsó tengelye. Ekkor a védekező versenyzőnek helyet kell hagynia az ideális íven.
Mivel az előzés nagyon kockázatos manőver így mindkét féltől maximális odafigyelést és toleranciát igényel. Baleset okozása esetén a vétkes versenyzőnek be kell várnia a szenvedő felet és vissza kell adnia a pozíciót. Amennyiben ezt nem teszi meg a büntetés súlyosbítható. "

Igen vik annyiban hibázott, hogy volt pofája kihasználni azt hogy hosszabb féktávot vettél, mint ő és az ívet nem védted le. Megállhatott volna hamarabb de ha látja valaki hogy el tud fordulni ütközés nélkül akkor miért ne? Egyébként is Uram bocsáss, ki az a marha Versenyző, aki egy nyitott kapun nem megy be? Mert ugye a szabályban az is ki van emelve hogy azért nem lehet több autónyi távolságból előzni, mert nem lehet az ellenfél autóját palánknak használni, hogy azon forduljon be valaki? De mi van akkor ha valaki úgy tud előzni messzebbről, hogy nem a másikon fordul el? Mert ugye akárhogy is vesszük két közel azonos tempójú pilóta közül aki előzni akar elsődleges cél, ha már a tempó nem nagyobb, hogy valahol kifékezze a másikat. Persze anélkül hogy ütközés lenne belőle. A szabály ezért szerintem nem egészen fedi a valóságot !
Ugyanis napjainkban DRS-t használunk, ami azt eredményezi, hogy az elől haladó és a hátulról érkező DRS-t használó versenyző sebessége között akár 25-30 km/h vagy még nagyobb sebesség különbség keletkezik. Hátulról érkezve ezzel a sebesség különbséggel és azt számításba véve, hogy az elől haladó hamarabb fékez, gondolván hogy jobb legyen a kigyorsítás, óvhatatlanul beesik az ember az elől haladó mellé ha ideális távolságban vesz féktávot. De hozzá teszem, ha az ember nem akarja hogy elmenjen valaki mellette, akkor bezárja a kaput, márpedig te meg sem mozdultál annak irányába.
Elég hülye dolog lenne azt kérni a versenyzőktől akik vért izzadva versengenek egymás ellen, hogy a rajt után vegyenek fel egy pozíciót és vonatozzanak végig. Mert ugye ha két pilóta tempója azonos akkor hivatalosan nem fog tudni előzni!
Viszont akkor még nekem is lenne óvni valóm akkor!! Mert az Igen és TakiMassa is gyakorlatilag a rajt után a 2es kanyarnál 2-3 autó távolságból ugrottak be mellém !! De ha harc hát legyen harc !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaB hétf. jún. 17, 2013 8:44 am-kor.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Peter Szentpeteri
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: szomb. feb. 16, 2013 9:42 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Peter Szentpeteri » hétf. jún. 17, 2013 8:41 am

Nem gondoltam volna, hogy ezen a pályán ilyen jól fogunk menni, lehet a McLaren adott erőt. :D

Időmérőn arra törekedtem, hogy elsőként menjek ki, ami sikerült a Q2-ben, és a Q3-ban is. Célom volt, hogy az első 5-ben legyek Qvalin, de nem gondoltam volna, hogy első leszek.
Rajtnál Marci lerajtolt, de a hátsó egyenesben sikerült visszaelőznöm. A boostot én is levittem egyre, ahogy el is felejtettem visszavinni :D. Még szerencse,hogy Marci szólt. Gábor meg tudott előzni, de mindig sikerült visszaelőznöm. A DRS zóna előtt 5-6 tized előnyöm mindig volt, ami elegendő volt arra, hogy mind a 2 DRS zónát kivédekezzem. Elég hamar jöttem a boxba, mivel nagyon Gábor előtt akartam kijönni, arra viszont nem számítottam, hogy ők utánam még jó 10 körrel jönnek :D. Amint kijött Gábor, újra elkezdtünk csatázni. Volt egy kör, amikor 2-en is előttem forogtak meg, szerencsére ki tudtam kerülni őket. Arra számítottam, hogy a redbullok egyel kevesebb kiállást csinálnak, ami ám megdőlt nagy meglepetésemre. Nem tudtam, hogy milyen gumit rakjak fel, ezért mentem még 1 kört, ami alatt kaptam legalább 2 másodpercet, plusz még a kiállás is a szokásos 3,5 mp helyett 4,4 volt. Innestöl a futam végéig volt 3,5-4 mp-s lemaradásom, amit akármennyire nyomtam, nem sikerült behoznom, de szerencsére egy leggyorsabb kört sikerült megfutnom. Annyira nem örültem a 2. helyemnek, mint amennyire kellett volna, mivel tudtam, hogy az első hely meg lett volna, ha nem rontom el a taktikát.
Gratula a RedBullnak, és nem gondoltam volna, hogy ennyire elől lehetünk.
Kép
A képet köszi Gábornak :D

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. jún. 17, 2013 8:55 am

@ Csab Te atya úristen... mintha nem egy nyelvet beszélnénk.
Röviden: rosszul értelmezed a szabályt, pedig az világos. Nem lehet ekkora távolságról befékezni a másik mellé.
És az hogy van, hogy Tony Kazard Gábor Norbi Tommy tud tisztán előzni? Ők nem csinálnak ilyet.
Jóhogy nem húzom rá, szét törné az autómat....
Buchert Csaba

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. jún. 17, 2013 8:58 am

Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. jún. 17, 2013 9:13 am

Csaba írta:@ Csab Te atya úristen... mintha nem egy nyelvet beszélnénk.
Röviden: rosszul értelmezed a szabályt, pedig az világos. Nem lehet ekkora távolságról befékezni a másik mellé.
És az hogy van, hogy Tony Kazard Gábor Norbi Tommy tud tisztán előzni? Ők nem csinálnak ilyet.
Jóhogy nem húzom rá, szét törné az autómat....
-hh-
Tényleg elbeszélünk egymás mellett. Én nem azt mondtam, hogy be kellett volna húznod az autó, persze hogy akkor rommá törtetek volna mindketten, hanem azt, hogy ha te védekező ívet veszel fel, azaz a pálya jobb oldalát választod útiránynak, akkor esze ágába sem jutott volna ott beszúrni. Hozzáteszem, nem vett késői féktávot, egyszerűen a setupot hangoltam így, hogy rövid féktávvak is biztonságosan tudjunk befordulni. Na mindegy ennek úgy sem sok értelme van.
A szabályokat elfogadom ez van, más kérdés hogy nem értek vele egyet teljesen, legalábbis ezzel a résszel. Szerintem abszurd, hogy előzni csak úgy lehessen szabályosan amikor két versenyző már egymás mellett van, egyébként meg igenis soroljon vissza mindenki és kuss. A versenybe egy olyan előzésnek ami nem jár balesettel bele kellene hogy férjen.
Persze azzal egyetértek, hogy a kamikáze pilótákat akik törnek zúznak igenis keményen kell fogni !

Pont.
Részemről OFF.

Óvás benyújtva.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. jún. 17, 2013 10:02 am

Csak, hogy hozzászóljak az előzésekhez.

Ép eszű ember félti a saját kocsiját/versenyét főleg nyitott kerekű autónál ezért kerüli a kontaktot a másikkal. Ezért megpróbál kontakt nélkül előzni. Van amikor hibázunk és előfordulnak balesetek, viszont rFactorba sajnos nyitott kerekű autónál is lehetséges a másikon fordulni komolyabb következmények nélkül.

Erre az a megoldás ha felrakjátok 100%-ra a törést, és ha újra és újra megcsinálják ezek a bizonyos személyek ezt a másikon elfordulásos manővert megfelelően szankcionálni kell addig amíg nem tanulják meg hogy is kell egy nyitott kerekű autóval versenyezni.

Ezt a féktávon bevetődést is lehet játszani, egészen addig amíg mindenki figyel a hátul jövőre, illetve a hátul jövő meg van győződve róla, hogy nem fog a másikba kárt tenni.

Amit én mindig csinálok, hogy hagyok helyet a másiknak éppen annyit, hogy elférjen mellettem. Ha én az ideális íven megyek nem próbálom meg lenyomni az aszfaltról a másikat, mert az ideális ív kimegy a pálya szélére, hanem adok neki helyet. Én ugyanezt elvárom mindenkitől akivel versenyzek. Ha lenyom akkor elveszem, vagy ha ez már a sokadik alkalom akkor egyszerűen ott maradok és ő szívja meg (lehet én is de futam után biztos az fog rosszabbul járni aki lenyomta a másikat). Esetleg próbálkozom máshol ahol nem számít rá az előttem lévő.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 17, 2013 10:05 am

CsaB írta:Szerintem abszurd, hogy előzni csak úgy lehessen szabályosan amikor két versenyző már egymás mellett van
Próbálkozni természetesen lehet ilyenekkel, de ha bármi történik a manőver közben, akkor ott csak is kizáróan a hátulról érkezőt lehet felelősségre vonni. Az meg más kérdés, hogy érdemes e ilyennel próbálkozni. Haverkodni ilyen manőverekkel biztos nem lehet....

Minden összevetve kérném a feleket, hogy nyugodjanak meg! A BT (Csaba, Tommy, Tony) már dolgozik a kivizsgálásokon (folyamat érkeznek a körlevelek Tőlük), így várhatóan mihamarabb lesz ítélet. Óvni még ma estig lehet, így aki úgy érzi, hogy kivizsgáltatna vmit, az éljen a lehetőséggel. Ha nem óvunk, (mert nem érdekel), akkor ne várjuk, hogy javulni fognak a dolgok. Ezt leginkább BengA-nak üzenném. :twisted: (ha nem érdekelne, akkor beszélni sem beszélnél róla nemde? :razz: ) Tessék óvni a kutyafájátmárneki!!!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 17, 2013 10:20 am

Gadfly írta:Ha nem óvunk, (mert nem érdekel), akkor ne várjuk, hogy javulni fognak a dolgok. Ezt leginkább BengA-nak üzenném. :twisted: (ha nem érdekelne, akkor beszélni sem beszélnél róla nemde? :razz: ) Tessék óvni a kutyafájátmárneki!!!
11:18-van, holnap reggel 8-tól szóbeli és gyakorlati vizsgám van, és ennek örömére megyek ma még délutánba dolgozni 14:00-22:00-ig. Nem nagyon van kedvem végig nézegetni mikor ki hol mit csinált, szóval nem óvok, maradjon így, majd a pályán óvok. Megpróbálom én is ezeket a manővereket, hogy érdemes-e vagy sem. Hátha igazuk van és előrébb lehet végezni vele.
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Bandika » hétf. jún. 17, 2013 10:26 am

én sem óvok, leírtam megnéztem a véleményem nem változott
Balogh András

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 17, 2013 10:51 am

Bandika írta:én sem óvok, leírtam megnéztem a véleményem nem változott
xD...meggondoltam magam, már csak kíváncsiságból megnéztem mit is óvhatnál...
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 17, 2013 10:56 am

Ahogy gondoljátok, végül is a BT meg szokott nézni más eseteket is...viszont ha kérhetem legközelebb inkább az óvás topikban dúljátok ki magatok, de ha gondoljátok létrehozhatunk egy gumiszoba topikot is :mrgreen:


Egyébként nekem is volt egy érdekes szitum Igennel a pályán. Nem óvás kategória mert a szabályzat szerint nincs tiltva, de ettől függetlenül leírom, mert lehet belőle "okulni".

Viszonylag még a verseny elején jártunk, mikor sajnos eldobtam a kocsit és visszaestem pár helyet, közvetlen Igen mögé. Tempója alapján éreztem, hogy visszaelőzhetem, viszont amikor odaértünk a visszafordítóhoz, akkor Igen érdekes módon túl szélesen vette a kanyart, ami arra volt jó, hogy a kanyart követően én haladjak át a DRS mérési ponton először. Természetesen Ő nyithatta a hátsószárnyat és simán elment mellettem. Ezzel még nem is volt különösebb problémám, de amikor ugyan ezt eljátszotta a következő körben is, akkor már világos volt, hogy Ő ezt az érdekes taktikát választotta. Azért gondolom, hogy szándékos volt, mert ezt követően picit jobban lemaradtam tőle (kb. 1,2 mp-re) és érdekes módon ekkor már tökéletesen el tudott fordulni a visszafordítóban.

Értem én, hogy a taktika mindenek előtt, de azért ilyet az életben sem nagyon látni, hogy valaki azért adja fel a pozícióját, hogy utána Ő legyen a kedvezményezett. Inkább a fordítottja szokott előfordulni, mégpedig az, hogy ha lenne lehetőség a mérési pont előtt előzni, akkor inkább nem teszik meg, ne hogy a végén a DRS miatt visszaelőzzék...így inkább kivárnak a zónáig.

Persze nem szabálytalan amit Igen csinált, csak picit gyermeteg megoldás volt. :grin:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. jún. 17, 2013 11:03 am

Gadfly írta:
CsaB írta:Szerintem abszurd, hogy előzni csak úgy lehessen szabályosan amikor két versenyző már egymás mellett van
Próbálkozni természetesen lehet ilyenekkel, de ha bármi történik a manőver közben, akkor ott csak is kizáróan a hátulról érkezőt lehet felelősségre vonni. Az meg más kérdés, hogy érdemes e ilyennel próbálkozni. Haverkodni ilyen manőverekkel biztos nem lehet....
"Próbálkozni természetesen lehet ilyenekkel, de ha bármi történik a manőver közben, akkor ott csak is kizáróan a hátulról érkezőt lehet felelősségre vonni."
Ennyi, és ez így rendben is van, sőőt ha valaki felelőtlen és elrontja akkor meg is érdemli a büntetést. Ezzel ellentétben a Csaba olyanon háborodott fel ami így ebben a formában nem lehetne vita alap, csak ha haverkodni akarnánk a pályán, mert nem történt baleset. Így egyben izgalmas és adrenalint termelő az F1.
Tény aki autót tör az igenis feleljen a tetteiért súlyosan ! Én a következő futamon alap box áthajtást vagy S&G-t sem tartanám elfogadhatatlannak, ha valaki a másik versenyét tönkreteszi a fejetlenségével. De a replayt megnézve, egy nagyon szoros csatának láttam csak a vik és Csaba esetét.
Hozzátéve én is simán bementem volna ott és be is fogok menni gondolkodás nélkül ha valaki nem védi le a réseket. -monster-
Tény törni autót nem fogok. Azért én magam kérnék magam ellen szankciót. -g1-
Legyünk bármilyen jóban egyébként, a pályán akkor is ellenfelek vagyunk. Ezt vik jól tudja 8)

Mellesleg a sztorik így nem maradnak el, hogy fúú emlékszel ott ... ahh az milyen kemény volt fúú .....
Ezért versenyzünk. Ez így izgalmas.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. jún. 17, 2013 11:06 am

A gumiszoba mint dühöngő ötlete tesztik !
+1 Like !

:lol:
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. jún. 17, 2013 11:41 am

@ Csab
Ja, ha az lenne a célom, hogy minden versenyen minimum egyszer kelljen szerelnem, akkor csinálhatnám amit mondasz, de nem akarok. Másik kérdés, hogy nem akartam vele verenyezni, de kénytelen voltam, mert állandóan körülöttem forgott meg. Aztán kapott egy kört, ez hol verseny???(nem akarok nagyzolni, de nem vagyunk egy szinten tempóban) Ez kinek nagyobb a fasza játék(sry, de nem tudom ezt máshogy hívni), ebbe nem megyek bele(engem érdekel hogy megóvjam a többiek "testi" épségét), ezért engedtem. Ráadásul épp csak bebírta venni a kanyart utána...
Még egy szitu: mögötte mentem kb 2 mpel, szintén elnézte az utolsó kanyart, úgy levágta mint a szar, ezt onnan tudom, hogy felment 2,8 ra a külömbség. Erről mi a véleményed?
Védheted a mundér becsületét, de akinek a szava számít az nem ért egyet veletek. Nem hangoztatják, és nem mindenről tudtok, de én tudom.

Végülis hívhatjuk MF1NRB nek is... ahhoz közelebb áll néha. R = roncs

Ha meg nem értesz egyet azzal ami le van írva, akkor ne fogadd el a szabályzatot. De ameddig elfogadod addig tartsd és tarttasd is be! Márpedig a szabály az szabály.

Még 1: Norbi hsz-e nagyon tetszik, és ha lehet egy olyan véleményére adok aki felmuatott már valamit.....
De neked még belé is sikerült belé kötnöd Monacoban(nagyon sok éve vagyok itt, belé szerintem még senkinek nem sikerült), picit lehet el kellene gondolkoznod az álláspontodon.
Buchert Csaba

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 17, 2013 11:57 am

Gratulálok Gábornak!

A McLaren csapat nagyon szépen teljesített, le a kalappal, a közvetítést néztem és nagyon egységes képet mutattunk, köszönöm nektek, -l- illetve mindenkinek aki célba ért!!!

A felmerült vitáknak problémáknak megnézzük ;-)

Következő futam Silverstone, ne feledjétek nagyon sokan leszünk, én kihagyom, de nem a futamon történtek miatt, 29-én PSRL futam. Autót válasszon mindenki időben illetve a bírói döntéseket kérem fogadjátok nyugalommal és konstruktívan - a cél, hogy jót versenyezzünk.
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. jún. 17, 2013 12:19 pm

Csaba írta:@ Csab
Ja, ha az lenne a célom, hogy minden versenyen minimum egyszer kelljen szerelnem, akkor csinálhatnám amit mondasz, de nem akarok. Másik kérdés, hogy nem akartam vele verenyezni, de kénytelen voltam, mert állandóan körülöttem forgott meg. Aztán kapott egy kört, ez hol verseny???
Kapott egy kört ?? Érdekes, de nem tőled! hanem mögötted ért be 13 mp-el. Lehet nem olyan stabil versenyző mint te, ezt becsülöm is nagyon benned, de lassúnak nem lehet mondani.
Levágta a kanyart ? és nem vette el a gázt ? akkor az egyértelmű, de szerintem elvette a gázt, egyébiránt nem csak ő vágta le hanem még többen is. Kicsit túlzottan a saját dühödet érzem a szavakban amit meg is értek necces volt de nem törtél. Lehet rajtad is múlt, de egy verseny nem 1 pilótán múlik hanem minimum kettőn.
Az álláspontom nem változik. az előzés nem feltétlen az ideális íven megy végbe, és az is benne lehet hogy néha picit kockáztatni is kell, ez az Adrenalin. Ez ilyen az életben is pedig ott nem csak a pontokért hanem súlyos Euro milliókért csatáznak. Még ha pontot nem is szereznek, és mégis bevállalnak némi rizikót. Ezért nem Rally nak nevezik, ahol csak az idővel küzd az ember hanem Formula 1-nek ahol "kerék a keréken" küzdelemben dől el ki a legény a gáton. Ha meg valaki dühös lehetne a tegnapi verseny után az pedig csak én lehetek, aki alól kiütötték a vasat. De ez van elfogadtam próbáltam utána is nem feladni, a figyelmetlen versenyző meg majd megkapja a büntetését és remélem legközelebb majd annak fényében jobban figyel a féktávra. De megint csak ismétlem önmagam, ha nem akartad volna hogy elmenjen melletted akkor nem az ideális ívet választod védekezéshez hanem azt az ívet ahol megakadályozhatod hogy kifékezzen téged, nem mellesleg, ha a jobb oldali ívet választod és úgy fékez mélyet balról akkor nem hiszem hogy egyáltalán versenyben maradt volna e veled szemben. Élőben a védekezés nem arról szól, hogy a szabálykönyvet lapozgatom, hogy mit nem tehet a másik, hanem azon gondolkodok mit tehetek a pályán én azért hogy nem legyen lehetősége előzni. Hidd el ha ott bemész jobbra még a féktáv előtt, nem is próbálkozott volna előzéssel, hanem úgy próbálkozott volna mint ahogy Én a Kopi ellen, nem egy fejetlen T72-essel száguldó romboló gépezetek vagyunk. Mi is gondolkodunk és az szerint cselekszünk. Persze egy kis optimizmusért és spirituszért nem megyünk a szomszédba -hh-
De mindegy hagyjuk a fenébe asszem ezt már eléggé körbe rágtuk. Vizsgálni úgy is vizsgáljátok és majd hárman a BT-ben eldöntitek mit érdemel az a tettes aki ..... _a_
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. jún. 17, 2013 1:31 pm

@Csab Ismét csak atya úr isten!!!! Kapott egy kört... mögöttem Kopi volt aki szintén kapott. Vik mögötte ért be...
Fogalmad sincs miről beszélsz, ismét.
Honnan tudnád, hogy elvette? Ott voltál? Tudod mikor volt? Én azt kérdeztem mi a véleményed, ez is belefér a te általad preferált versenyzésbe ez is csak spiritusz mi? Erre rögtön mutogatsz másra. Biztos sokan vágtak én is néztem el a kanyart("levágtam"), picit elvettem a gázt és kész. Abban a konkrét esetben Ő biztosan nem!
Igen dühös vagyok, mert butaságokat írsz.... És táptalaja vagy azoknak az eseményeknek amiket száműzni volna jó.
De miért rajtam múljon egy előzés tisztasága, ha a másik kockáztat(hatalmasat). Ne az én káromra kockáztasson.
Sajnos nem tudom jobban megfogalmazni mint apám szokta mondani: "Mindenki a saját f@szával verje a csalánt!"
Miért kéne megvárni mire balesetet okoz, mert legközelebb kilök valakit. Ne csináljon olyat amit a szabály tílt.
Ídeális íven mentem, mert messze volt, épeszű ember onnan nem előz.
Teljesen fals dolgokat bezsélsz, kevered a valósággal, ott ilyet nem látsz, vagyis igen: Perez - Raikonnen.
Azt kellett volna tennem mint Raikonnennek. Pont az a szitu volt(csak kétszer olyan messzíről jött).
Biztos te jobban tudod, de ki is volt a vétkes ott??? Az eszem megáll.
Buchert Csaba

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: vik » hétf. jún. 17, 2013 8:56 pm

Sziasztok!
Szerintem nem is jövök többet versenyezni,mert nincs értelme.Lehet hogy hibáztam de azért az erős hogy én mindig gondot okozok.....Benga!Monacoban is visszaengedtelek amikor hibáztam nem??????????Azt hiszem nem én vagyok a világ gonosza.Ha valami szart csináltam vállalom a felelősséget de azért ez erős amiket nyomsz itt.Köszi Csab hogy kiállsz mellettem de nincs értelme!!!!!!!!!!Én se érzem magam annyira bénának mint aminek beállítanak..................
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 17, 2013 9:07 pm

vik írta:Sziasztok!
Szerintem nem is jövök többet versenyezni,mert nincs értelme.Lehet hogy hibáztam de azért az erős hogy én mindig gondot okozok.....Benga!Monacoban is visszaengedtelek amikor hibáztam nem??????????Azt hiszem nem én vagyok a világ gonosza.Ha valami szart csináltam vállalom a felelősséget de azért ez erős amiket nyomsz itt.Köszi Csab hogy kiállsz mellettem de nincs értelme!!!!!!!!!!Én se érzem magam annyira bénának mint aminek beállítanak..................
Te Vik...végig olvastad itt amikről irkálunk? Én csak egy tűzgolyót említettem Veled kapcsolatban és ennyi, mert így vezetsz, nem értem mi akar ez a ...benga lenni.
A "vissza engedtelek" meg a minimum volt előző futamon és ezt Te is tudod, de írtam is hogy fair voltál, ami gondolom egy hét alatt el lett felejtve. Úgy csúsztál oda be, mint ahogy egy-kétszer a kanadai futamon is. De baszki én már nem értelek Titeket, ha már így bele csöppentél Te is...Nektek áll feljebb, amikor eszetlenül mentek és szólni mer valaki. Elég sokáig elnéztem dolgokat versenyeken és most úgy döntöttem hangot adok ennek...ha tetszik, ha nem.
Az, hogy más még nem szólt, az legyen az Ő bajuk....Vik.
Egyébként meg világosíts fel légy oly kedves, hogy hány eset volt amikor említettelek az idei futamokon? Segítek, a monacói, amikor azt írtam, hogy fair voltál és vissza engedtél (ami mellesleg a minimum amit tehettél). Erre beállítasz egy ilyennel bazdmeg hogy ...benga. Ti teljesen megzakkantatok, ennyire azért még nincs meleg. Bandival is ez volt az első eset, hogy össze akadtam, mert hátulról indultam. Erre úgy csináltok, mint ha minden versenyen lett volna valami közöttünk is itt bengáztok.
Figyelj, szerintem baromira gyorsan fejezzük ezt be...felőlem írhatsz ide bármit leszarom, de komolyan. Megtettem a lépéseket az óvás topicban, és itt számomra pont. Van jobb dolgom is mint koptatni a billentyűzetemet értelmetlen, számotokra felfoghatatlan dolgokkal kapcsolatban.
Kép

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: vik » hétf. jún. 17, 2013 9:38 pm

Bocs Benga!
Ne haragudj nem akartalak zaklatni.Nem is a te nevedet akartam írni!!!!!!!Tényleg sorry.
Ez van.
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. jún. 17, 2013 11:49 pm

Csaba írta:@Csab Ismét csak atya úr isten!!!! Kapott egy kört... mögöttem Kopi volt aki szintén kapott. Vik mögötte ért be...

És táptalaja vagy azoknak az eseményeknek amiket száműzni volna jó.

Teljesen fals dolgokat bezsélsz, kevered a valósággal, ott ilyet nem látsz, vagyis igen: Perez - Raikonnen.
Azt kellett volna tennem mint Raikonnennek. Pont az a szitu volt(csak kétszer olyan messzíről jött).
Biztos te jobban tudod, de ki is volt a vétkes ott??? Az eszem megáll.
Kapott Igen ! De nem tőled, azért tőled nem volt messze ! És akivel versenyben lehetett volna az nem az első hanem aki előtte és utána van. Az hogy az 1.től kapott 1 kört kit érdekel amikor tőled csak tizen x mp-re ért be.
Én táptalaja ? fejtsd már ki ezt bővebben ! említve volt a nevem bármikor is ? a Barca szélesítésen kívül? Versenyen nem teszten !
Monaco Perez - Raikönen ? hmm még vita is volt mert mindenki Pereznek adott igazat ! Ezen rágott be Kimi. Most akkor mi is van ?
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jún. 18, 2013 6:38 am

@Csab Te eszméletlen tájékozatlan vagy! Nézd már meg az eredményt...
De tudod mit kimásolom: Csaba Buchert +84,314 Kopi +0,115 vik
Na már most a 84 másodperc, hogy értsed az 1 perc 24 másodperc, egy kör itt kb 1:16, tehát akkor mi a csudárol is beszélsz. Ezekután van értelme neked bármit mondanom? Jó lenne ha picit jobban tájékozódnál.

Kifejtem minek vagy a táptalaja: szerinted az normális, hogy kilóméterekről bevetődik, rajtam fordulna el ha hagynám, stb... Ettől írtozom és mindenki aki győzni akar, vagy a bajnokságért megy. (nem volt említve, de nem is pályán volt veled baj, hanem itt vitázól, de a kész tényeket és a szabályokat félre téve, védve a versenyzőidet egy nem létező támadás elől)

Na tessék, íme a bizonyíték, hogy semmi értelme a vitánknak:
Azt írtad, hogy be kellett volna fordulnom Vik elé (mint ahogy Raikkonen csinálta Perezzel), és akkor ha baleset van Vik a hibás. De a Perez szitut most éppen fordítva értelmez, hogy Raikkonnen volt a hibás. Legalább lennél következetes, ha vitázol...
Mellesleg aki azt mondja, hogy amit Perez csinált szabályos volt és előzési pozícíóban volt az egy hatalmas idióta. Az egyik aki védta a csapat vezetője, a másik (akármennyire is a kedvenc versenyzőm volt, de jobban tenné ha kussolna, mert baromságokat beszél) Villeneuve. (csak nem mellesleg minden nap olvasom a híreket, de a te tájékozottságod számomra már megkérdőjelezhető)


@Vik Megint az jön le, hogy én elakarom venni a kedveteket, pedig nagyon nem. Szeretném ha itt versenyeznétek, de csak ennyit. Köszi a bevetődések és meggondolatlan manőverek nem kellenek.
Mindenki hibázik, én is röptettem már meg idén MiniKimi-t, nincs ezzel komoly baj, de tanulni kell belőle.
Csak ameddig véditek a védhetetlent és másokra mutogattok, addig nagy baj.
Buchert Csaba

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd jún. 18, 2013 8:33 am

Gumiellenőrzés utáni eredmény:

1. Gábor 72:30.993
2. Péter Szentpéteri +0:00.541
3. Marcell Darvasi +0:10.340
4. Turi +0:10.563
5. Gadfly +0:37.728
6. Lajos Bodnár +0:39.233
7. Csaba Buchert +1:02.531

8. Norbi +1:16.282 (+25mp)
9. Kopi +1 lap
10. Vik +1 lap
11. CsaB +3 lap

12. Makako +6 lap (+25mp)


Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd jún. 18, 2013 9:31 am

Csaba írta:@Csab Te eszméletlen tájékozatlan vagy! Nézd már meg az eredményt...
De tudod mit kimásolom: Csaba Buchert +84,314 Kopi +0,115 vik
Na már most a 84 másodperc, hogy értsed az 1 perc 24 másodperc, egy kör itt kb 1:16, tehát akkor mi a csudárol is beszélsz. Ezekután van értelme neked bármit mondanom? Jó lenne ha picit jobban tájékozódnál.

Kifejtem minek vagy a táptalaja: szerinted az normális, hogy kilóméterekről bevetődik, rajtam fordulna el ha hagynám, stb... Ettől írtozom és mindenki aki győzni akar, vagy a bajnokságért megy. (nem volt említve, de nem is pályán volt veled baj, hanem itt vitázól, de a kész tényeket és a szabályokat félre téve, védve a versenyzőidet egy nem létező támadás elől)

Na tessék, íme a bizonyíték, hogy semmi értelme a vitánknak:
Azt írtad, hogy be kellett volna fordulnom Vik elé (mint ahogy Raikkonen csinálta Perezzel), és akkor ha baleset van Vik a hibás. De a Perez szitut most éppen fordítva értelmez, hogy Raikkonnen volt a hibás. Legalább lennél következetes, ha vitázol...
Mellesleg aki azt mondja, hogy amit Perez csinált szabályos volt és előzési pozícíóban volt az egy hatalmas idióta. Az egyik aki védta a csapat vezetője, a másik (akármennyire is a kedvenc versenyzőm volt, de jobban tenné ha kussolna, mert baromságokat beszél) Villeneuve. (csak nem mellesleg minden nap olvasom a híreket, de a te tájékozottságod számomra már megkérdőjelezhető)


@Vik Megint az jön le, hogy én elakarom venni a kedveteket, pedig nagyon nem. Szeretném ha itt versenyeznétek, de csak ennyit. Köszi a bevetődések és meggondolatlan manőverek nem kellenek.
Mindenki hibázik, én is röptettem már meg idén MiniKimi-t, nincs ezzel komoly baj, de tanulni kell belőle.
Csak ameddig véditek a védhetetlent és másokra mutogattok, addig nagy baj.
Igen bocsánat, az eredményben nem vettem figyelembe, hogy a végeredmény táblában az nem látszik, hogy ki kitől kapott kört csak az hogy az elsőhöz képest hol ért be. Igazad van adtán nekik 1 kört. Visszavonom tényleg hülyeséget beszéltem.

Szerintem sem normális az hogy valaki a másikon fordul el! Előbbiekben ki is fejtette, hogy aki balesetet okoz azért igenis bűnhődjön meg keményen! Ám a tipikus kifékezős előzést csak ne ítéljük már hibának, ha abból nem történik baleset. Mert ugyanis mint azt előbb is leírtam szintén egy előzéshez 2 azaz két ember kell. Azt mondod nem akartad hogy összetörjön ezért inkább jobban figyeltél. ez azt jelenti hogy a 2 emberes dolog az élt. Ám azonban ha figyeltél és tudtad vagy legalábbis sejtetted, hogy mi fog történni, akkor azt miért nem akadályoztad meg?
Mert ha valaki sejti hogy ott megelőzhetik és úgy gondolkodik, hogy inkább menjen mint összetörjön, akkor az is eszébe juthat, hogy ha úgyis sejtem hogy ott úgy bepróbálkozhat, akkor levédem azt az ívet, hogy eszébe se jusson ott bepróbálkozni. Igaz hogy a kigyorsításomat fel kell áldoznom de inkább az mint, hogy ott kifékezzen és akár még hátráltasson is azzal, hogy el kelljen nekem is venni még jobban a gázt hogy ne sérüljünk.
Csaba ez verseny. Nem csak támadóként, védekezőként is kell gondolkodni. Más kérdés az hogy neked fontosabb volt, hogy az ideális íven kanyarodj, mint az hogy megakadályozz egy előzési kísérletet. innen fakad az is hogy akár Kimi is lehetett a hibás, mert nem hagyott 1 autónyi helyet, hanem a falnak szorította Perezt. Az szabályos volt? Eléggé megkérdőjelezhető. Amikor a szabályok ott is egyértelműen kifejtik, hogy egy autónyi helyet hagyni KELL a másiknak ha előzni próbál. Ha Kimi nem szerette volna hogy ott elmenjen mellette Perez akkor nem hagyja nyitva azt a kaput, hanem ideje korán behúzódik arra az oldalra.
Sajnos ez az amit az MF1B13 szabályból is kiolvasok, hogy a pályán az ideális ív van, és az az elől haladó pilóta prioritása és kifékezni senki ne merje. Persze ez csak átolvasat, nincs ez leírva sőt meg sem egyeztetek róla, ezt nem is feltételezem, mert akkor az megint csak rágalmazás lenne, amit messze szeretnék elkerülni. Nem áll módomban bárkit is megsérteni.
Pedig a pálya széles és nem csak az ideális ív van, sőt ha valaki védekezik, az ugye ehte nem is az ideális ívet használja.
Ugyanebben a szituban én a Kopi-val ezt vajon miért nem tudtam megcsinálni ? Mert hajlandó volt feladni a 100%-os ideális ívet, hogy én meg se próbáljam és nem is tettem, inkább jobban odafigyeltem a kigyorsításra, hogy azt jobban csináljam meg és be is jött. De a versenyzés erről szól. Nem csak az autót kell kormányozgatni, hanem az ellenfelet is meg kell próbálni irányítani.
Nem mellesleg a vik már 70 m-nél bőven bent volt előzési pozícióban ahol még lazán egyenesen mentek, 50 m-nél már fej fej mellett voltatok, úgy hogy el nem fékezte, csak az ívet választotta meg rosszul amiért korrigálnia kellett. De addig amíg el nem kezdtél kanyarodni a közeledben sem volt, így ezt aztán végképp nem nevezhetjük rajtad elfordulós kanyarodásnak. Pláne mondom ezt úgy hogy kb 80 métert haladtatok úgy hogy onnan már a hátsó kereked az ő első kereke mellett volt. Nem tudom mit vársz egy kifékezős előzéstől, Te kb 110 m-nél kezdtél fékezni, míg vik 100 m környékén. Nem értem. Lehet én vagyok a bamba fasz de ez akkor sem tűnik akárhonnan nézem sem egy kamikáze akciónak.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 18, 2013 9:40 am

CsaB írta: Sajnos ez az amit az MF1B13 szabályból is kiolvasok, hogy a pályán az ideális ív van, és az az elől haladó pilóta prioritása és kifékezni senki ne merje. Persze ez csak átolvasat, nincs ez leírva sőt meg sem egyeztetek róla, ezt nem is feltételezem, mert akkor az megint csak rágalmazás lenne, amit messze szeretnék elkerülni. Nem áll módomban bárkit is megsérteni.
Szabályzatból idézve: (pirossal kiemeltem a lényeget)

7.3. Előzés:
Az előzés a verseny egyik kulcsfontosságú és egyben legkockázatosabb manővere! Tilos
több autónyi távolságból megpróbálni az előzést, ugyanis az elöl haladó autóját nem
lehet felhasználni a pályán maradásra.
Az előzést akkor és csak akkor lehet megkezdeni, ha a fékezés megkezdésének
pillanatában a támadó versenyző autójának első tengelye előrébb van, mint a védekező
autójának hátsó tengelye.
Ekkor a védekező versenyzőnek helyet kell hagynia az ideális
íven.


A BT, ha egy előzési manővert vizsgál, mindig ezt veszi alapul!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd jún. 18, 2013 9:41 am

Jaa és a kép, bőven egymás mellett haladtok itt már egy ideje, senki nem füstöl hogy vészfékezne, de még egyenesen is haladok egy darabig:
Kép
Ez lenne rajtad elfordulós ?
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 18, 2013 9:47 am

CsaB írta:Jaa és a kép, bőven egymás mellett haladtok itt már egy ideje, senki nem füstöl hogy vészfékezne, de még egyenesen is haladok egy darabig:
Nem néztem meg az esetet, mert nem vagyok BT. Viszont amit feljebb írtam a szerint van vizsgálva a manőver. Így kérlek ne az 50-es táblánál készíts képet, hanem ott ahol a fékezési pont van (ha jól emlékszem ezen a pályán DRS-el kb. 110-120-nál DRS nélkül meg 100-110-nél). Persze a fékezési pontnál az is számít, hogy mennyi benzin van a kocsiba illetve a gumik állapota is. Éppen ezért inkább átlagot érdemes számolni, ami jelen esetben 110 méter környékén van.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd jún. 18, 2013 9:56 am

Gadfly írta:
CsaB írta: Sajnos ez az amit az MF1B13 szabályból is kiolvasok, hogy a pályán az ideális ív van, és az az elől haladó pilóta prioritása és kifékezni senki ne merje. Persze ez csak átolvasat, nincs ez leírva sőt meg sem egyeztetek róla, ezt nem is feltételezem, mert akkor az megint csak rágalmazás lenne, amit messze szeretnék elkerülni. Nem áll módomban bárkit is megsérteni.
Szabályzatból idézve: (pirossal kiemeltem a lényeget)

7.3. Előzés:
Az előzés a verseny egyik kulcsfontosságú és egyben legkockázatosabb manővere! Tilos
több autónyi távolságból megpróbálni az előzést, ugyanis az elöl haladó autóját nem
lehet felhasználni a pályán maradásra.
Az előzést akkor és csak akkor lehet megkezdeni, ha a fékezés megkezdésének
pillanatában a támadó versenyző autójának első tengelye előrébb van, mint a védekező
autójának hátsó tengelye.
Ekkor a védekező versenyzőnek helyet kell hagynia az ideális
íven.


A BT, ha egy előzési manővert vizsgál, mindig ezt veszi alapul!
Igen ezzel tisztában vagyok.
Ezért említettem hogy ezek szerint a tipikus kifékezős előzés tiltva van. Mert amikor 2 versenyző már így egymás mellett van az nem kifékezős előzés, hanem ha beengedted magad mellé annyira akkor had menjen.
Ezért próbáltam felvázolni, hogy egy tipikus kifékezős előzés nem erről szól, hanem arról hogy féktávon beesek a nyitva hagyott kapuba, persze nem úgy hogy a másikkal összeérek oldalról és rajta fordulok. ÉÉS erre írtad hogy persze próbálkozni lehet vele de haverkodni nem. Márpedig vik nem Csabán fordult el, sőt elég nehéz is lett volna neki így hogy egymás mellett voltak még az egyenesben már.
Ezért mondtam, hogy a szabály az persze szabály el is fogadom. Csak fura, és ennyi. Más kérdés hogy a Csabával, 2 napja pingpongozunk ezen.
Kicsit már magamon is nevetek, hogy ilyen hülyeségbe belementem, de imádok vitatkozni :lol:
Sőt még nem is vitattam a szabály szerint hogy vik mit tett, csak ezzel a rajtam elfordulós kamikáze gondolat sorral nem értettem egyet, és csak a véleménnyel nem azzal hogy szabályos volt e vagy sem.
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd jún. 18, 2013 10:03 am

A szart is le lehet fényképezni úgy, hogy jól nézzen ki....
Én itt már sokkal lassabban mentem, hogy ha elcsúszik keresztbe elöttem, akkor ne vigyen magával. És vitt volna.
Mondhatok bármit, mert úgyse érted. Nem fogok védekezni akkor ha nincs előzési pozíció, márpedig messze nem volt. És nem fordult el rajtam azért mert nem hagytam. (remélem érted végre, persze ez csak ha, de ez a tény lenne amennyiben nem figyelek) Elvárom mindenkitől, hogy betartsa a szabályokat, amit Gadfly ide írt. Mert én aszerint helyezkedek.
Egyébként ezért a szituért nem valószínű, hogy bármi büntit kap, mert elkerültem, hogy baj legyen....

Csak mondogasd amit akarsz, vagy betartod és elfogadod a szabályokat amik itt érvényesek vagy nem(de akkor annak meg lesznek a következményei). Itt jegyezném meg, hogy a szabályalkotásban lehet észrevételed, de nem szezon közben. Ezt az előzés részt nagyon alaposan árágtuk, és szerintem az esetek jókora hányadában tökéletesen alkalmazható.

Amúgy nyilván Kimi volt a hibás, mint ahogyan nyílván Daniel Ricciardo volt a hibás, hogy Grosjean elött ment.

Ez a beszélgetés olyan volt mint feneketlen kútba vizet hordani. Én elfogadom az alátámasztott érveket, de ezek nem azok voltak, viszont elszomorított hogy esély sincs arra, hogy biztonságosan versenyezzen a mezőnyben az aki tisztán játszik.
Buchert Csaba

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd jún. 18, 2013 10:33 am

Értem én hogy mit mondasz. Csak én másképp gondolkodok, így viszont másképp is látjuk ugyanazon esetet.
Ugye amikor két ember véleménye nem azonos egy azon dologról az adja a vita alapot. Más kérdés, hogy itt most nem is közeledhetnek a vélemények, mert van egy egyértelműen fogalmazó szabályzat ami alapja a te véleményednek és ezt meg is értem. Sőt a szabály alapján igazad is van ! De ezt sem vitattam.
Mindösszesen a szabálytól picit eltekintve volt egy másik véleményem aminek hangot adtam.
Jaa és eszem ágában sem állna a szabály módosíttatása vagy annak felvetése, mert az év közben az egyik legsebezhetőbb pontja egy komolyan működő versenyzői társulatnak.
Mindezek ellenére gondolom nem bűn a saját vélemény nyilvánítás és más véleményének esetleges vélelmezése. :-?
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 18, 2013 11:09 am

CsaB nem bűn ha hangot adsz vminek, viszont ligavezetőként feltételezem neked is elsődleges célod, hogy a futamaitokon fair play küzdelem legyen és inkább abba az irányba tereled a versenyzőiteket, hogy esze ágában sem legyen senkinek "kamikaze" akcióba bocsátkoznia. Nem véletlen, hogy a szabályzatban külön kitértünk erre a részre (feljebb idézett piros szöveg), mert hidd el van bőven tapasztalatunk OW kapcsán (csak a maszimon 8 év), így muszáj volt beiktatnunk egy alternatív támpontot, hogy mikor lehet előzni és mikor nem! Lehet, hogy vannak olyan ligák stb. ahol engedélyezve van a több autó távolságból történő előzés, viszont meggyőződésem, hogy ezeken a helyeken lehetnek is gondok. Egy zárt kasznis bajnokinál még csak-csak belefér ez a jelenség (igazából nagyon ott sem), de OW-nél teljesen kizártnak tartom (még a valóságban is). És igen, erre írtam, hogy ettől független próbálkozni lehet ilyenekkel, de ha bármi balul sül el, akkor csak is kizárólag a támadó pilóta vonható felelősségre. Éppen ezért kérlek, hogy inkább ne is hangoztasd az ezzel kapcsolatos ellenvéleményed, mert az egyáltalán nem a biztonságos vezetésre utal, így nem hinném, hogy bárkit is ebbe az irányba kéne terelni. Sőt, annak tudatában, hogy ligavezető vagy, picit furcsállom tőled ezt a hozzáállást.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd jún. 18, 2013 11:29 am

Gadfly írta:CsaB nem bűn ha hangot adsz vminek, viszont ligavezetőként feltételezem neked is elsődleges célod, hogy a futamaitokon fair play küzdelem legyen és inkább abba az irányba tereled a versenyzőiteket, hogy esze ágában sem legyen senkinek "kamikaze" akcióba bocsátkoznia. Nem véletlen, hogy a szabályzatban külön kitértünk erre a részre (feljebb idézett piros szöveg), mert hidd el van bőven tapasztalatunk OW kapcsán (csak a maszimon 8 év), így muszáj volt beiktatnunk egy alternatív támpontot, hogy mikor lehet előzni és mikor nem! Lehet, hogy vannak olyan ligák stb. ahol engedélyezve van a több autó távolságból történő előzés, viszont meggyőződésem, hogy ezeken a helyeken lehetnek is gondok. Egy zárt kasznis bajnokinál még csak-csak belefér ez a jelenség (igazából nagyon ott sem), de OW-nél teljesen kizártnak tartom (még a valóságban is). És igen, erre írtam, hogy ettől független próbálkozni lehet ilyenekkel, de ha bármi balul sül el, akkor csak is kizárólag a támadó pilóta vonható felelősségre. Éppen ezért kérlek, hogy inkább ne is hangoztasd az ezzel kapcsolatos ellenvéleményed, mert az egyáltalán nem a biztonságos vezetésre utal, így nem hinném, hogy bárkit is ebbe az irányba kéne terelni. Sőt, annak tudatában, hogy ligavezető vagy, picit furcsállom tőled ezt a hozzáállást.
Igen ez tiszta sor. Természetesen én is a fair play híve vagyok és bármiféle ütközést meg is toroltam mindig, ha az a szabályokban rögzítetteknek nem felelt meg. A kamikázét én sem díjazom sőőt, nem is értek vele egyet. Ezért valahol meg is értem ezt a szűkre szabott szabályt.
....
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

vik
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: csüt. feb. 14, 2013 7:16 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: vik » kedd jún. 18, 2013 5:41 pm

Sziasztok!
Én csak annyit tudok tenni ezért hogy legközelebb nem csinálok ilyet.Egyébként se szokásom az ilyen manőver de most pontokért harcoltam és ez ehhez vezetett.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jún. 18, 2013 5:43 pm

vik írta:Sziasztok!
Én csak annyit tudok tenni ezért hogy legközelebb nem csinálok ilyet.Egyébként se szokásom az ilyen manőver de most pontokért harcoltam és ez ehhez vezetett.
Ez a beszéd, várunk a következő futamon is ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: KOPI » kedd jún. 18, 2013 5:46 pm

Én csak annyit tennék hozzá hogy Vik és én köztem az utolsó körben dölt el a sorrend és nagyon korrekt volt,nem történt rámhuzás beszurás stb. Élveztem végre a futamot.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd jún. 18, 2013 10:43 pm

Amúgy a valós F1-ben akkor szabályos, ha fékponton mellette van, vagyis a szabály még ennél is szigorúbb, mert a két első tengelynek kell legalább már egymás mellett lenni. Persze, ha két pilóta nem akarja megérteni egymást 8) akkor nem fogja, és tágul a szabály értelmezés, lásd. Vettel Weber balhé,- elég megosztott vélemények voltak.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. jún. 19, 2013 5:57 am

vik írta:Bocs Benga!
Ne haragudj nem akartalak zaklatni.Nem is a te nevedet akartam írni!!!!!!!Tényleg sorry.
Ez van.
Az új munkahely, a verseny és a vizsga együtt egy kicsit hatványozta a dühömet, most hogy így átgondoltam szerintem az a minimum, hogy én is elnézést kérek, mert egy-kétszer kicsit durván fogalmaztam...szóval bocsánat!
Örülök, hogy végül úgy döntöttél, hogy maradsz és jössz a többi versenyre.
Legközelebb ha problémám van, megpróbálok én is kicsit óvatosabban fogalmazni és normálisan megbeszélni a dolgokat!
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. jún. 19, 2013 11:55 am

FIGYELEM!

A TABELLA FRISSÍTVE LETT A MONTREALI EREDMÉNYEKKEL.
TOVÁBBÁ FRISSÍTVE LETT A VERSENYZŐK OLDAL IS:

Dodi - Mercedes
TakiMassa - Marussia
metosz - Stewart

A MÉDIATÁRBÓL ELÉRHETŐ A MONTREALI AARTV KÖZVETÍTÉS (YOUTUBE).

SILVERSTONI PÁLYA ÉS FUTAMKIÍRÁS LEGKÉSŐBB HOLNAP DÉLUTÁN VÁRHATÓ.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » pén. jún. 21, 2013 7:43 am

Kanada összefoglaló:
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. jún. 24, 2013 8:04 pm

6. Futam Montreal

Rajt:
- Bandi feltehetőleg rajtautomatika nélkül indul, kiforognak a kerekek, így kigyorsításon BengA neki koccan, versenybaleset, nincs büntetés.
Bandi kérjük gyakorolja a rajtautomatikával való indulás gyakorlását.

- TakiMassa az első kanyar előtt nagyon későn fékez és nekimegy Lajos Bodnárnak aki jókorát repül emiatt, majd a második kanyarban nem hagy neki a belső íven, Ezért a két esetért TakiMassa figyelmeztetésben részesül.

3,14 Makákó későn fékez a 3-as kanyar előtt, és eltalálja BengÁ-t aki megforog és időt veszít, mivel első körről van szó, Makákó büntetése Figyelmeztetés

3,23 - Metosz - Kopi -- Metosz későn fékez az 5-ös kanyar előtt, és eltalálja Kopit, mivel nem lett komolyabb baleset vagy megforgás az esetből és Metosz veszített ezzel csak pozíciót, így nincs büntetés. Az esetért nem jár büntetés, mert Metosz a TS-en vicceskedő egyént bannolta épp....

3,29: Előbb Vik, majd CsaB csúszik meg kigyorsításon és összeérnek, versenybaleset, nincs büntetés

11,27: Vik kanyarkijáraton, gyorsítás közben megcsúszik és keresztbe csúszik pont Csaba elé aki ezt nem tudja elkerülni, versenybaleset, nincs büntetés

40,31 CsaB utoléri Makákót, aki körhátrányban van, a célegyenes elején Makákó félrehúzódik az egyenes bal oldalára, szabadon hagyva az ideális jobb oldalt, de CsaB áttér a bal oldalra és nekimegy Makákónak. Az eset szimplán figyelmetlenség, CsaB-nak csak az ideális jobb oldalon végig kellett volna menni az egyenesben, ehelyett áttért a bal oldalra ahol nekiment Makákónak, aki ezzel kisodródott a pályáról és a pitfalnak ütközött. CsaB baleset okozásért 10 rajthelyes büntetésben részesül valamint azért mert még ő akarta kérdőre vonni a teljesen vétlen és előzékeny versenyzőtársát, ezért egy precedens értékű +20mp-es büntetést is kap. Megkérjük CsaB-ot, hogy ezt hagyja meg a BT-nek valamint a vizsgáztatást végző tagoknak, akiknek ez is a dolguk.

40,37 Az előző eset folytatása, CsaB kisebb sebességgel érkezett az első kanyarhoz, a Makákóval való ütközés miatt, az eset Bandi kamerájából is jól látható, de Bandi rosszul mérte fel az esetet, valamint CsaB kanyarhoz való érkezési sebességét, és belerohan CsaB autójába, akinek leszakad a hátsó szárnya, és nyilván más is sérült ettől az ütközéstől. Az esetben Bandi volt a hibás, könnyen elkerülhette volna az ütközést, mivel érezhette a sebesség különbséget, csak irányt kellett volna változtatni, vagy ha nem volt biztos a manőverben, akkor előbb fékezni, hiszen nem egyedül közlekedett a pályán, így Bandi büntetése az eset súlyossága miatt (CsaB autója teljesen irányíthatatlan lett az eset után, ez látható a replayen, hogyan jut el a pitbe) a Szabályzat 9/c (Normál baleset, vagy szabálytalanság(egy versenyző károsulttal)) pontja alapján 2 pont levonás.

1,09,53 Vik az első kanyarban megcsúszik és keresztbe áll, az érkező Norbi nem tudja kikerülni, mivel pont az ő irányába csúszott Vik autója, az eset Versenybaleset, nincs büntetés.

+Óvás:
2. kör: CsaB - Kopi -- Kopi a 2. kanyar kijáratán kiforgatja CsaB-ot, aki ezzel 4 pozíciót veszít, Kopi öt rajthelyes büntetésben részesül.

29. kör: CsaB - Bandi -- Ez a 40,37-es eset

29. kör: CsaB - Makako -- Ez a 40,31-es eset.

12. kör első kanyar: előzési zóna végén Bandi érkezik féktávon, elfordul BengA mellett, majd a jobbosban nem hagy helyet BengÁnak, pedig egyértelműen egymás mellett vannak. Bandi figyelmeztetésben részesül.

12. kör harmadik sikán. BengA próbál bebújni Bandi mellé a balos kanyarban, nem volt elég hely és összeütköznek. BengA Figyelmeztetés.

Igen:
1 kör 2. kanyar Kigyorsításon megcsúszik eltalálja Norbi bal első kerekét.
1 kör 2.-3. kanyar Az "egyenesben" tolja TakiMassát majd a kanyar előtt jobbra vág, úgy Hogy Lajos Bondárnak megy és egy extrém rövid féktávot vesz. A jobbosban neki megy TakiMassának és nem hagy helyet a baloldalon, hogy mellette elférjen.
1. kör 5.-6. kanyar A balosból jobban jön ki mint Csaba és jobbosban mellé bújik teljesen váratlanul. Csabát próbálja lelökni az ívről balra, végül Csaba kicsit balra letér és Igen elmegy.
1. kör hajtű kanyar Befékez Gadfly Mellé a belső ívre majd mivel túl kései féktáv volt, így Gadfly-t kivezeti egyenesen. Ráadásul Igen még meg is pördül a kanyarban.
4.kör ötös kanyar bebújik Csaba mellé és keresztbe megy előtte az íven.
4. kör hajtű. Későn fékez és szélesen veszi a kanyart, egyenesbe rakja és egyenes átmegy Csaba előtt.
5. kör ötös kanyar, ismét nincs előzési pozíció, de megint bevág Csaba mellé és megint összeérnek. Igen keresztben csúszik tovább
6.kör 7.-8. kanyar "Megelőzi" Viket úgy hogy levágja a kanyart.(ez már a sokadik kanyar vágás volt)
6.kör hajtű Ismét egy elrontott féktáv, a bukótérből rágyorsítva előzi Viket, de a visszatérés ismét szabálytalan volt.
7. kör első kanyar. Vik belső íven mellette van de ráhúz, csak Vik-en múlt, hogy nem lett baleset.
11.kör 6. kanyar Gadfly egy hibája után méh lassan halad szűken a jobb kanyarban. Igen ráhúzza a kormányt és majdnem megpördül Gadfly autóján.
11. kör Hajtű Elrontott féktáv, a bukótérből visszajőve(mivel a hiba miatt ővé a DRS zóna) visszaelőzi Gadflyt.
12. kör Hajtű Elrontott féktáv Ahogy visszajön majdnem ütközik Gadfly-al.

Összefoglalva:
- Számtalan hatalmas(körönként nagyjából egy) vágás amelyeknek egy része önmagában is büntetést érdemelne.
- Rengeteg koccanás és balesetveszélyes szituáció melyek veszélyt jelentenek másokra, és jócskán hátráltatják a versenyzésben.
- Teljesen sztochasztikus (véletlenszerű) kanyarvételi ívek, Rengetek koccanás a falon.
- Szintén sztochasztikus köridők, amik megint csak nem támasztják alá a biztos vezetést és felkészülést.
- nincs bizonyíték rá mivel egyszer sem éri meg a 15. kört, de valőszínüleg kevés benzin. Ezt a kigyorsítások és a kanyarvételek sebességéből lehet látni. Alapja lehet pl ez az eset("1. kör 5.-6. kanyar A balosból jobban jön ki mint Csaba és jobbosban mellé bújik teljesen váratlanul. Csabát próbálja lelökni az ívről balra, végül Csaba kicsit balra letér és Igen elmegy")

Igen arra kötelezzük, hogy a következő 5 verseny előtt amin indulni szeretne, mindegyiken kötelező a tesztfutam 100%-os teljesítése.
következő 2 versenyen utolsó rajthely.
Ezt nevezzük utolsó figyelmeztetésnek. Amennyiben nem történik javulás, úgy el kell gondolkoznunk az eltiltáson.
Ez a szigorú itélet nem a mostani verseny miatt született meg, hanem az egész év miatt, csak, hogy mindenki lássa miért is van ez, kigyűjtöttem egy kis csokrot.(13 kör: 13 balesetveszélyes szituáció kb ugyanennyi vágás, és rengeteg bosszúság másoknak)


Összegezve:
- TakiMassa figyelmeztetés
- Makákó figyelmeztetés
- Bandi figyelmeztetés
- BengA figyelmeztetés
- Kopi 5 rajthelyes büntetés
- Csab 10 rajthely valamint Kanadai futam +20mp
- Bandi két pont levonás + figyelmeztetés

- Igen: feljebb....
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 MONTREAL 13.06.16. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. jún. 24, 2013 8:05 pm

Kérem az érintetteket fogadják el a büntetésüket.
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég