Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » vas. dec. 22, 2013 9:29 pm

Megint a Pit-ben az első 5 körön belül, majd a 7-es kanyar betette a kaput, elhalt a motor is egy kis kocctól.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. dec. 22, 2013 9:49 pm

BengA írta:
Csaba írta:Ezek után nem biztos(bugos fal), hogy lesz kedvem még jönni máskor is.
Mondanám, hogy megnyugodtam, hogy nem miattam léptél ki, de azért ne haragudj...egy picit megpöciztelek hátulról és szerintem kapott a szárnyad, tuti lassultál miatta =_
Bocsánat -uh-
Az semmi nem volt szerintem, szard le :D
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. dec. 22, 2013 9:50 pm

gstyle írta:Megint a Pit-ben az első 5 körön belül, majd a 7-es kanyar betette a kaput, elhalt a motor is egy kis kocctól.
nekem is ez volt, a szarny miatt tovább mentem volna.
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. dec. 22, 2013 10:08 pm

Grat Tommy a győzelemhez, nagyon szép volt! -l-

A qual nem sikerült túl jól, messze elmaradtam attól az időtől, ami előtte simán ment.
A futam első etapja maga az álom volt. Nagyon szép csaták voltak, így ezt köszönöm az uraknak, már ezért érdemes volt elindulni. Az utolsó etap végére sikerült felkapaszkodnom a 2. helyre, így Tommyval 1-2 teljesítettük az első kiállást. A második etap elején viszont jött egy hiba, mégpedig a szökőkútnál beakadt a bal hátsó kerekem a palánkba melytől megpörögtem közvetlen Bodzzza elé aki rengeteg időt vesztett miatt mivel az autóm is lefulladt. (sry Bodzzza :-( ).
Ekkor visszaestem az 5. helyre, majd ismét jött a felzárkózás ami többé kevésbé sikerült is, mert Mozartot és Norbit is sikerült megelőznöm, majd a 2. etap végén a 7-es kanyarban túl nagyot drifteltem és a bal hátsóm ismét kapott melytől elég jelentősen sérült a kocsi és jobbnak láttam kimenni a pitbe javítani. Sajnos ez miatt 2 körrel korábban kellett kijönnöm a tervezettnél és az utolsó etapra fel kellett raknom a fekete gumit, hogy teljesíteni tudjam a távot. Persze ez a gumi sokkal lassabb volt, így RPetivel szemben is elvesztettem a pozíciómat, így a végén már belenyugodva körözgettem az 5. helyen egészen addig, míg az utolsó előtti körben a célegyenes ráfordítóban bal oldalt a palánknál elkaptam egy pályabugot, amitől leszakadt a kocsi eleje és a motor is egyből megadta magát. :-(

Sajnálom ezt a mélyrepülést, mert nagyon jól állt a Ganassi "1-2" szénája, de ebből csak 1 lett, aminek nagyon örülök és még1x grat Tommy! 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. dec. 22, 2013 10:14 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. dec. 22, 2013 10:19 pm

Sajna megszakadt a Long Beaches sorozatom. Gratula Tommy, Ginger és Mozart!

Haha én előztem a legtöbbet -monster-

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. dec. 22, 2013 10:31 pm

grat mindenkinek!

háttőőőőő, háttőőőő ja.... több mint 2 mp-vel voltam lassabb szinte bárkinél :D
hosszútávú tesztnek jó volt. Már atérzem Baumgartner Zsótti helyzetét... többet a tükörbe mint előre :D
No para Gadfly! Legalább egyszerre elment mindenki :D
Azt nem tudom írni hogy részemről jó verseny volt, de legalább újra körözgettem ;)
Talán Sanya meglett volna :D
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. dec. 22, 2013 10:57 pm

Most szerencsére nem volt gondom futamon, bár a második etap eleje megint csúszkálós volt, és ekkor Gadfly gyorsabb is volt nálam, már pont kérdezni akartam tőle, hogy elengedjem e, mert éreztem, hogy még nem megy úgy a gép ahogy szeretném, de pont akkor akadt el a szökőkútnál.

A futam jól indult, sikerült Mozartot kikerülni, majd 1 vagy 2 körrel később Gingert is, és egy nagyon picit el tudtam szakadni a mögöttem levő 4-es fogattól, akik így nyilván picit lassították egymást az előzgetésekkel, mert ahogy láttam, változott többször a sorrend.
Túlerőltetni nem akartam, mert ezen a pályán nem szabad hibázni, ha valaki nyerni akar, így nem a leggyorsabb körökre, hanem a stabil de lassabb körökre koncentráltam, ami talán sikerült is. Az utolsó etapban már csak autóztam és nem kockáztattam semmit, mivel nem volt rá szerencsére szükség.
Sajnálom Gadfly a hibát, mert úgy érzem itt behozhattuk volna 1-2-be a Ganassit.

Jó volt újra Long Beachben nyerni. Ezt már kinéztem magamnak, de Barber után nem sok esélyt láttam arra, hogy esetleg itt nyerhetek, de szerencsére sikerült.

Sajnos a "hazai" pályámon Sao Pauloban 99% hogy nem leszek, úgyhogy nektek jó versenyt!

@Gadfly, Norbi köszi!

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. dec. 22, 2013 11:36 pm

Bocsi karácsonyi mizéria miatt nem értem rá , majd legközelebb talán. Grat a győztesnek.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. dec. 23, 2013 8:14 am

Először is nagy-nagy gratula Tommynak, aki nagyon magabiztosan, megközelíthetetlenül húzta be ezt az amúgy szoros futamot, és Zsinzsinek, aki kiegyensúlyozott taktikával, és marha gyorsan bezsebelt még egy második helyet...

Nekem jobb lett, mint amire előzetesen számítottam, főleg, hogy nagyon nem éreztem, hogy versenyeznék, hátam közepére kívántam az egészet...főleg az elmebaj után, amit a karácsonyi bevásárlás alatt tapasztaltam...közel álltam ahhoz, hogy megüssek egy nőt a tesco parkolóban :D

Quali nem sikerült rosszul, bár lehetett volna jobb kör is. Azt hittem, hogy Norbi ellen kell majd küzdeni a pole-ért, Gadfly és Tommy, bár jó hotlapokat toltak, túlságosan is izgulósak ahhoz, hogy időmérőn egy körön kihozzák a maxot, viszont a tesztmennyiségből nagyon érződött, hogy versenyen durván ott lesznek. Ginger quali teljesítménye szerintem totál meglepő volt...Futam előtt indítottam magamank egy versenyt privátban, hogy megnézzem, hogy mennyi a boxkiállás, és ott valahogy mások voltak a viszonyok, mint practice-en, magasabb pályahőmérséklet pl, lassabb is volt, ezért engem nem lepett meg a qaulis köröm lassabbsága, az addigiakhoz képest, mert ott is ezek a viszonyok nehezítették a körözést.

Ez a mod valszeg a gumik miatt roadon is olyan mintha ováloznál. Engem egy kicsit megvisel mondjuk, hogy nem nyomhatom totál tövig nonstop....A futamot úgy kezdtem, hogy fogalmam sem volt, hogy mit bírnak a gumik, szerintem soha ilyen keveset nem mentem még egy futamom előtt sem.... Szóval engedtem mindenkit az elején, hadd nyomkodják azt a hülye p2p-t (amitől egyébként szintén falra mászom...), még az első pár körben az előzgetések miatt így is feltartva éreztem magam, de nem zavart túlságosan... :) Az annál inkább, hogy emiatt hagyták, hogy Tommy meglógjon....Eldönthettem, hogy beszállok a csatározásba, és kockáztatok, vagy kivárok, és dobogó. Utóbbit választottam.
Első kiállásnál már biztos voltam benne, hogy Tommy nem lehet meg, viszont egy második helyben reménykedtem...Norbi elég hasonló taktikával ment mint én..(sajnáltam nagyon szegényt, mikor kiszakadt...), nem nyomkodtam a p2p-t, csak az etapok végén, mikor tiszta volt a pálya előttem, és volt értelme gyorsan menni.
Második kiállás után kb 3 mp-re jöttem vissza Zsinzsi mögé, ekkor úgy gondoltam, hogy a második helynek meg kell lennie, de míg a menüt bújtam a kiállás után, én is beakadtam a szökőkútnál, mint Gadfly, és az ott összeszedett 7-8 mp-et sajnos nem sikerült ledolgoznom az uccsó 10-12 körben, pedig egy kör kivételével a célegyenesben végig nyomkodtam azt a szart. Ginger road teljesítményének meg nem tom, mit tesz ilyen jót, a mod, vagy a sok AC, de nekem még fura, hogy jobbos kanyarokban is ennyire elöl nyomja....

Viszont már csak egy hibát követtem el...javuló tendencia.
Őszintén szólva elégedett vagyok. :)
Következő futamot ki kell hagynom, aztán ovál. Érdekes lesz. Sao Paolo-t amúgy is utálom.

Azt nem értem, hogy miért voltunk ilyen kevesen. Ez a mod nagyon jót tesz a versenyzésnek...
Ja és még valami. Jött mögöttem tök sokat Azazamaz, p2p nélkül, tök jó tempóban. Annyira jól nyomta, hogy meg is néztem, ki az :D Szegény mondjuk az uccsó szektor első kanyarjában kissé besokalt és megörte asszem, bár azt már nem láttam, volt is egy kis lelkifurkám, mert kicsit keményen védekeztem ott ellene, de gyoran elmúlt :D :D -hh-

Metosz, te meg nézted a futamot, vagy mit csináltál?

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. dec. 23, 2013 10:40 am

Sajnos én nem tudtam úgy nyomni a P2P mint a többiek mert felmelegedett a motor és az olaj, így nem tudtam haladni a tempómban, mert az egyenesekbe mindig megelőztek, ahol meg tudtam volna nyerni a többiekkel szemben ott meg nem lehetett előzni (meg a szélárnyék itt sokat számított, aki elől ment és nyomta a P2P-t a mögötte jövőnek nem kellett nyomnia mert a szélárnyék behúzta).

Ti milyen gumikkal mentetek? Én a Blackel mentem, az bírta a full tankot és nem is melegedett fel, hogy csúszkáljon annyira mint a Red.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. dec. 23, 2013 12:14 pm

Készítettem (összecsaptam) most délelőtt egy összefoglaló videót. :) Most el kell mennem, de majd délután ha hazaérek akkor le renderelem és feltöltöm jutúbra. kb. kora este várható....


@Norbi
Én ezért raktam fel 5-ösre a motorhűtést, hogy bírja a p2p-t.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. dec. 23, 2013 1:06 pm

Ahhoz képest, hogy mennyire nem megyek nekem ez a pálya és nem is szeretem, nem volt szörnyű.

Hiányzott persze az a 15mp amit az elején dobtam el egy elfékezéses túlcsúszással, de utána nagyjából rendben ment minden. Annyira messze volt már az eleje, hogy nem is volt értelme sietni, végigkocsikáztam :)

Grat Tommy, Ginger és Mozart -kakcsi-
Peter Retkes

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. dec. 23, 2013 1:11 pm

Köszi a versenyt és boldog karácsonyt mindenkinek! ;-)
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. dec. 23, 2013 1:28 pm

Gadfly írta: @Norbi
Én ezért raktam fel 5-ösre a motorhűtést, hogy bírja a p2p-t.
Nahát, pont ezért én is felraktam de nem bírta 1 körbe ha többször használom :D

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. dec. 23, 2013 1:54 pm

"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. dec. 23, 2013 3:02 pm

Előbb hazaértem, így fent is van a videó. Sokat nem kell várni kb. 1 órám volt a szerkesztésre. :)

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. dec. 23, 2013 3:17 pm

-l-
Nem is kell ennél több, minden benne van ami a verseny volt.
Így vissza nézve, nem éreztem ekkora ütközésnek, amikor gstyle belém jött.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. dec. 23, 2013 6:53 pm

-v-
Grat Gadfly!
Ebben minden benne volt ami történt a futam alatt!
Jó kis csaták voltak a futam alatt!

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd dec. 24, 2013 5:15 am

Jó a zene! :D El is felejtettem, hogy a megforgásod után majdnem belémjöttél :D
Bengának nem szólt senki, hogy nem ott van a pit, ahol félre állt? :D Lelkifurdalásom van Azazamaz miatt...megint. Kiújult. :) Nagyon jól néz ki ez a futam videón.

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: IndyCar Replay'13 - Long Beach , 2013.12.22. 20:00

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd dec. 24, 2013 7:23 am

W A Mozart írta:Bengának nem szólt senki, hogy nem ott van a pit, ahol félre állt? :D
Kapja be Mozart Úr, mind a négy évszakban :D
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég