Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: MTCC 2014 GT3 - R3 - Zandvoort 2014.02.06. 19.30

Hozzászólás Szerző: Bandika » pén. feb. 07, 2014 1:37 pm

Misi
akkor én értettem félre, mert nekem a sárga zászló azt jelentette, hogy nem lehet előzni onnantól.
a villogó sárga időszak alatt előztél meg még mielött teljes sárga lett volna vagy az ezek szerint nem számít sárgának?
ekkor én elvettem a gázt és te pedig elmentél mellettem, nem volt semmiféle kilincses fordulás, ezért villogtam rád,mert sárga volt és előztél.

az meg remélem nem gondoltad komolyan, hogy direkt befékezek előtted hogy ilyesféle bosszut vegyek hizs akkor az én autóm is sérülne, azért ennyire nyomi nem vagyok :lolhit:
Balogh András

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: MTCC 2014 GT3 - R3 - Zandvoort 2014.02.06. 19.30

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » pén. feb. 07, 2014 3:34 pm

Wow :D ez nekem uj, hogy villogo sarga alatt eloztelek meg :D ha meg zavarodok se emlekszek ra, hogy villogo sarga lett volna. Ezzel persze nem azt mondom, hogy nem volt, csak en mindet eszrevettem, de ezek szerint azt nem. Egyebkent az oldaladon fordultam el abban a kanyarban, es utana villogtal, azt hittem hogy azert. A befekezest meg nem ugy gondoltam hogy bosszu, hanem okosság :D de ha tenyleg sarga alatt eloztem akkor ez esetben direkt engedtelek vissza magam ele, hogy ne legyen bunti :mrgreen:

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - R3 - Zandvoort 2014.02.06. 19.30

Hozzászólás Szerző: CsaB » pén. feb. 07, 2014 3:34 pm

Csaba írta:
Gadfly írta:A futam tetszett, sőt nekem a sárgákkal sem volt gondom, mert legalább lehetett mozgolódni és nem csak az "unalmas magányos körözgetésről" szólt a verseny mint a legutóbbi.
Nézőként a 4-5 sárga kurva szar volt, 1 még oké!
Belülről szerintem nem volt gáz, nekem pl pont hozta a taktikámat mert erre számítottam és ki is jött nagyon, más kérdés, hogy a hideg fék és egyéb rajtam kívül álló ok miatt eldobtam a vasat, illetve nem is eldobtam, de nem tudtam megfogni valamiért megállíthatatlanul pörögtem, picit nem is értettem. Na meg persze fel is húztam magam, még jó hogy a mikrofont lenémítottam az 1. SC fázisnál.
Különben csúnya dolgokat hallott volna a mezőny -hh-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: MTCC 2014 GT3 - R3 - Zandvoort 2014.02.06. 19.30

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. feb. 07, 2014 11:02 pm

Q1 alig mentem kevés benyával a Q elött így nem tudtam mi a vége , remek idő volt még 0.2 -vel jobb is csak kifogyott a benya :D lényeg bejutottam a Q2-be.

Q2 Ennyi volt benne 5. hely nehéz volt a puttony ;)

Race : Remek csatáim voltak Gilbertes esetet sajnálom , ha tényleg volt kocc az igen apró volt mert én nem is éreztem semmit bocs ha mégis. Sok kiállás volt mikor elértem hogy elég legyen az üzemanyag és a gumit is láttam taktikailag jó akkor elkezdtem taposni és jött a tampó is mellé el tudtam lépni és csak arra figyeltem , hogy maradjon gumim egy esetleges sárgás periódusra , de nem volt rá szükség végül. 3. győzelem parádé !

Bodzzaaa nehogy feladd mert szétrúgom a .....ed !
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

bandito
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: csüt. nov. 28, 2013 5:50 pm

Re: MTCC 2014 GT3 - R3 - Zandvoort 2014.02.06. 19.30

Hozzászólás Szerző: bandito » szomb. feb. 08, 2014 11:20 am

Q1. Talán kicsit gyorsabbnak gondoltam a vasat de elégedett voltam az eredménnyel. Q2. Próbáltam még 1 lapáttal rá tenni de tudván hogy 5 helyes büntim van. A 2 leggyorsabb idő majdnem a maximum volt amit elérhettem. Race:Háttt itt már komoly bajok kerültek a felszínre ami hasznos lehet a további futamokon. Sajnos túlságosan óvatos voltam a hűtő méretével én 4-est használtam de szt 3 -as is elég lett volna! Az üzemanyag elosztás tökéletes lett "végre valami ami jól működött " bár a sok sárga zászlós etap ezt is át írta. Viszont ami nagyon felbosszantott az a boxban eltöltött rengeteg fölösleges mp. ami miatt több pozíciót is sikerült vesztenem minden kiállás során :dntknw: :doh: =_ -f- " Ha valaki tud ezen problémában segíteni nem lenne rossz :help: :jumping: A versenyen azért amíg egyben volt a vas izgalmas perceket éltem át :revs: :matrix: . A szélárnyék számomra inkább hátrány volt mint előny kanyarban alig volt tapadásom miatta egyenesben meg nem tudtam igazán felzárkózni . Aztán jött az utolsó rajt ahol pont került a versenyemre :lolhit: Próbáltam minél jobb helyzetbe kerülni az 1-sö kanyarig "amit el se értem -gepout- " Célvonalnál előzésbe kezdtem de mikor kinéztem a szélárnyékból Bandika épp a fékpedált tiporta -edzo- amit nem tudtam már kivédeni így rendesen fel lett nyársalva :doh: Mindenkinek grat aki be tudta fejezni a versenyt külön grat a -3- -1- -2- és Voodoonak hogy ismét hozta pontokat a csapatnak , USA -ban talán nekem is sikerül majd ! Jó felkészülést mindenkinek üdv:bandito :revs: _a_ :revs:

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - R3 - Zandvoort 2014.02.06. 19.30

Hozzászólás Szerző: tjoe » szomb. feb. 08, 2014 12:42 pm

Ez a verseny nekem nagyon nem volt kerek. Az időmérőn jó egy másodperccel voltam lassabb mint amit tudtam. Az autót sem tudtam beállítani erre a pályára (sem). Brutálisan tolta az orrát. A célra fordítóban mindig el kellett vennem a gázt különben szalagkorlát lett volna a vége. Nem is csoda, hogy csak az nem ment el a célegyenes végén, aki nem akart (vagy elmérte a féktávot). Zsozsesztől bocs a balfasz akcióért, de akkor az volt a meggyőződésem hogy ott még a külső ív az ideális. Az utolsó körökben viszont jót kergetőztünk!
Az SC alatti lemaradásos büntetéssel valamit kezdeni kellene. A pitből kijövet nem tudtam secperc' alatt utolérni a fél körrel előrébb haladó mezőnyt. Azért én kaptam az utolsó rajthelyes büntit, mert én haladtam elől a felzárkózó 5-6 autóból.
De hová tűnt Damon Hill !?

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: MTCC 2014 GT3 - R3 - Zandvoort 2014.02.06. 19.30

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » csüt. feb. 20, 2014 9:21 am

Kicsit megkésve, de bírói döntések kiírva.
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: MTCC 2014 GT3 - R3 - Zandvoort 2014.02.06. 19.30

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. feb. 21, 2014 7:40 am

Zandvoort Pódium:
image.jpg

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég