Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. dec. 12, 2008 3:12 pm

@Tommy78

Ne haragudj! Amikor elindult a segge, próbáltam ordibálni, hogy vigyázzatok... meg elcsúsztam au útból, ki a pályára. Mondom "most fog belémrohanni vki"... de szerencsére megúsztuk.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. dec. 12, 2008 3:12 pm

Tommy78 írta:@ Ginger!

Véletlenül nem nyomtál rossz gombra az előbb? Szerintem szerkesztettet, nem válaszoltál a kommentemre. Pedig olyan szép hosszú lett... :cry:
...de megoldottam... bocs. Kicsit szétszórt vagyok ma.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. dec. 12, 2008 3:13 pm

most én vagyok a hülye vagy na ezt most nem értem :roll: , de mindjárt jön Ginger és megmagyarázza.. :D

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » pén. dec. 12, 2008 3:32 pm

@Tommy78

Igazából a végén a balesetnél nem a tempókülönbséggel volt a baj, nem egyszer visszanéztem, és gyönyörűen befordultam, sikerült is lassítani, de elől ha jól láttam Tjoe mégjobban belassított, és Ulvar bele is szaladt, neki szerencséje volt, mert nem forgott meg, aztán csamez is, ő is megúszta, én megkoccoltam csamezt, és már nemvolt mit tenni, máris keresztbeállt a kocsi.
Lehet hogy lehettem volna óvatosabb, de úgy voltam vele, egész futam alatt óvatoskodtam, utaztam, a gép elszúrta a versenyem, legalább a végén hadd legyek picit gyors, hát nem kalkuláltam bele, hogy tjoe jobban elveszi a gázt, mint amennyire a többek...
No mindegy, nekem így utólag nagy csalódás volt a futam, rengeteget készültem rá, és úgy érzem megvolt a sebességem a jó szereplésre, és nagyon bánt, hogy úgy mond jogtalanul kaptam büntetést, és elszállt az esélyem a jó eredményre...
Tisztességből végigcsináltam, és így utólag büszke vagyok magamra, hogy teljesítettem a távot.

Szeretnék gratulálni mindenkinek aki célba ért, azoknak akik vették a bátorságot és elindultak, de legfőképp a dobogósoknak, úgy gondolom nem véletlen hogy ti 3an maradtatok a végére... :)

Egy nappal a történtek után, végiggondolva mindent nagyon várom a következő versenyt, és nagyon remélem ez a balszerencse sorozat, ami mostanság ér, egyszer már végetér...
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. dec. 12, 2008 4:04 pm

@Teqi

Halkan kérdem... videot azért csinálsz majd?
Peter Rigo

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » pén. dec. 12, 2008 4:38 pm

Elvileg... :)
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. dec. 12, 2008 5:20 pm

Sziasztok

Én egy nappal a verseny után is a dühtöl és a csalodotságtol szenvedek.A célom az volt hogy pontot szerezzek a versenyen,és persze hogy végigcsináljam. 2 és fél órán keresztül ugy nézett ki hogy ez meg is lesz.De sajna TJoe ra rátapadtam és egyszercsak elindult a segge az autonak minden elözmény nélkül.A felfüggesztés szarrá ment. 2 kört mentem a palánkon,mert egyenesen nem ment a kocsi. Mire beértem a boxba kaptam még 1 kört, addigra zöldzászló,és a 92mp javitáson is 2 ujabb kört kaptam.Visszaestem a 13. helyre,ekkor felmerült bennem hogy kiállok.De meggondoltam magam,és ugy döntöttem hogy ha már 2 ora 40 percet lenyomtam,behozom a kocsit a 13. helyen 1000 kör hátrányban.0 pont csalodottság,nem más hanem a saját hibámból. Voltak jo pillantatok,pl mikor G-bor -al ment az adok kapok. Nem adom fel,jön a köv verseny,majd ott szépitek. :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. dec. 12, 2008 5:34 pm

@ Kopi

Ez a beszéd, nem szabad feladni, ez nem RBR :D Pedig tényleg nagyon jól mentél addig amíg nem jött ez a zúzás. Azért oválra bazi nagy szerencse is kell a többin kívül.

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. dec. 12, 2008 8:49 pm

Nektek sem lehet tekerni a simsportos videot? leszedtem a 900 megát és nem birok beletekerni.Eddig a 3 versenyböl minden videoval volt valami.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. dec. 12, 2008 9:40 pm

Tequila írta:Elvileg... :)
2:50 percnél érdemes nézni engem egy felső kamerás nézetből lassitva..ahogy megérkezik Zöldi az első balesetnél nekem szemből alámegy az autómnak és már szaltózok is hátrafelé!!! Ennek benne kell lennie:))))

a poén az hogy ezután bementem a pitbe 65mp javitás és még csak kört se kaptam viszont az orrkúpot nem rakták fel anélkül körözgettem ezután.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dietrich pén. dec. 12, 2008 9:47 pm-kor.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. dec. 12, 2008 9:41 pm

KOPI írta:Nektek sem lehet tekerni a simsportos videot? leszedtem a 900 megát és nem birok beletekerni.Eddig a 3 versenyböl minden videoval volt valami.
nem és sajna ez van a HRC-s videókkal is nem tudom mi az oka.
VLC progival lehet úgy ahogy beletekerni.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

tjoe
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 3:03 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tjoe » szomb. dec. 13, 2008 10:31 am

Tequila írta:@Tommy78

Igazából a végén a balesetnél nem a tempókülönbséggel volt a baj, nem egyszer visszanéztem, és gyönyörűen befordultam, sikerült is lassítani, de elől ha jól láttam Tjoe mégjobban belassított, és Ulvar bele is szaladt, neki szerencséje volt, mert nem forgott meg, aztán csamez is, ő is megúszta, én megkoccoltam csamezt, és már nemvolt mit tenni, máris keresztbeállt a kocsi.
Lehet hogy lehettem volna óvatosabb, de úgy voltam vele, egész futam alatt óvatoskodtam, utaztam, a gép elszúrta a versenyem, legalább a végén hadd legyek picit gyors, hát nem kalkuláltam bele, hogy tjoe jobban elveszi a gázt, mint amennyire a többek...
No mindegy, nekem így utólag nagy csalódás volt a futam, rengeteget készültem rá, és úgy érzem megvolt a sebességem a jó szereplésre, és nagyon bánt, hogy úgy mond jogtalanul kaptam büntetést, és elszállt az esélyem a jó eredményre...
Tisztességből végigcsináltam, és így utólag büszke vagyok magamra, hogy teljesítettem a távot.

Szeretnék gratulálni mindenkinek aki célba ért, azoknak akik vették a bátorságot és elindultak, de legfőképp a dobogósoknak, úgy gondolom nem véletlen hogy ti 3an maradtatok a végére... :)

Egy nappal a történtek után, végiggondolva mindent nagyon várom a következő versenyt, és nagyon remélem ez a balszerencse sorozat, ami mostanság ér, egyszer már végetér...
Egy kicsit jobban elvettem a gázt, mert a spotter folyamatosan ordította, hogy a külső oldalamon autó van. Tehát kis ívben kellett fordulnom, hogy helyet hagyjak és ne nyomjam a palánkra a kanyar kijáratnál. Ennél nagyobb tempóval nem lehet side by side bevenni akanyart. Pont azért értél bennünket olyan hamar utol, mert Ulvarral gyilkoltuk egymást a boly elején.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. dec. 13, 2008 1:11 pm

A BÍRÓI DÖNTÉSEK A VONATKOZÓ FÓRUMBAN OLVASHATÓK.
Peter Rigo

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég