Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

Lemonnyok!

Hozzászólás Szerző: Batmanci » kedd márc. 10, 2009 10:31 pm

A további versenyzésről fps hiányában lemonnyok!
Szerettem versenyezni veletek, de ti nem kedveltek, és emiatt nem is értetek meg.
Ez persze nem baj.
Szabad országban élünk :lol: , mindenki azt utál, akit akar.
Nem sajnáltatom magam, mielőtt ezzel vádolnának, csak öregségemre nem fogok pixelvadászkodni. Azért építettem ilyen masinát magamnak - immáron, 6-7 éve folyamatosan a top kategória körül -, hogy segítse a munkámat, és nem utolsó sorban, ha játszani támad kedvem, ezt megalkuvás nélkül megtehessem.
"Ezért magamat kigúnyolom, ha kell, de hogy más tegye, azt nem tűröm el!"
Rostand: Cyrano de Bergerac.
Csak, hogy tudjátok, ilyen kutyát is tudok utánozni!
Így, ha valaki kikapcsolja a monitort, és úgy versenyez, az ő dolga, de 5 frémmel én nem vagyok hajlandó ebben részt venni.
A többi bajnokságra is ezt gondolom, csak ott nem a frémek miatt.
Jó versenyzést mindenkinek, a győzteseknek: grat, a lemaradottaknak pedig: fel a fejjel!
Laci voltam, vagyok és leszek, mint Lenin, csak nekem nincs olyan helyre kis sapkám, amivel eltakarhatnám a kopaszságom!
Egészségetekre!
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

Batmanci
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 8:16 pm
Admin: Admin

Szerk.

Hozzászólás Szerző: Batmanci » kedd márc. 10, 2009 10:36 pm

Mivel olyan béna vagyok, hogy a szerkesztés gombot sem találom, kénytelen vagyok új hozzászólásban hozzátenni még valamit!
@Dietrich, a jelszó: DirectX9!
Na, mostmár 'télleg csaó!
48 éves vagyok, Babettával járok, anyámmal élek, macskám van, és még ne legyek kemény?

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd márc. 10, 2009 10:53 pm

Fogalam sincs már megint miről hadoválsz..én mondtam tedd fixen directx9-be, Metosz mondta a directx7-t.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd márc. 10, 2009 11:14 pm

@Ginger!

Az nagy kavarodás lenne ha az utolsó futamot, Laguna Seca-t egy héttel eltolnánk? Egyáltalán megoldható lenne? Nagyon örülnék neki, bár tudom egy ember miatt nem lesz ez megcsinálva, de gondoltam megkérdem, sokat nem vesztek vele. Csak mert megyek "haza" és 24.-én jövök vissza, az otthoni gépem meg jelenleg nem alkalmas az rFactorra, illetve az otthoni kormányommal nem mentem már 2 éve, szóval felejtős lenne, viszont nem nagyon szeretnék lemaradni az évzáró futamról, főleg, hogy Lagunában lesz.
Előre is kösz a választ!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd márc. 10, 2009 11:29 pm

Tommy78 írta:@Ginger!

Az nagy kavarodás lenne ha az utolsó futamot, Laguna Seca-t egy héttel eltolnánk? Egyáltalán megoldható lenne? Nagyon örülnék neki, bár tudom egy ember miatt nem lesz ez megcsinálva, de gondoltam megkérdem, sokat nem vesztek vele. Csak mert megyek "haza" és 24.-én jövök vissza, az otthoni gépem meg jelenleg nem alkalmas az rFactorra, illetve az otthoni kormányommal nem mentem már 2 éve, szóval felejtős lenne, viszont nem nagyon szeretnék lemaradni az évzáró futamról, főleg, hogy Lagunában lesz.
Előre is kösz a választ!
:cry:

Ez gáz...

Tommy... megmondom őszintén, az IndyCar 1995 bajnokságnak pontot szeretnénk tenni a végére a jövő héten. A következő héten kiírásra kerül az "IndyCar 2009" és a rákövetkező időszakban bőven vizsgáztatni szeretnénk, illetve a kapcsolódó adminisztrációkat a hivatalos tesztversenyekig le kell zárni.

Erre lett betervezve az az egy plusz hét.

A többi indokot meg had' ne említsem: lehet másnak nem jó a tologatás... a versenynaptár november óta kint van... Eredendően nem is lett volna ez a plusz egy hét (ez extra késést jelent már így is a bajnokság kezdésével, hisz' a St. Pete versenyt nem az igazit követő csütörtökön tarjuk, hanem utána) szóval nehéz a szitu Tommy. :roll:

Nem tudnál egy gépet keríteni?
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: Lemonnyok!

Hozzászólás Szerző: RPeti » szer. márc. 11, 2009 9:07 am

Batmanci írta:A további versenyzésről fps hiányában lemonnyok!
Szerettem versenyezni veletek, de ti nem kedveltek, és emiatt nem is értetek meg.
Ez persze nem baj.
Szabad országban élünk :lol: , mindenki azt utál, akit akar.
Nem sajnáltatom magam, mielőtt ezzel vádolnának, csak öregségemre nem fogok pixelvadászkodni. Azért építettem ilyen masinát magamnak - immáron, 6-7 éve folyamatosan a top kategória körül -, hogy segítse a munkámat, és nem utolsó sorban, ha játszani támad kedvem, ezt megalkuvás nélkül megtehessem.
"Ezért magamat kigúnyolom, ha kell, de hogy más tegye, azt nem tűröm el!"
Rostand: Cyrano de Bergerac.
Csak, hogy tudjátok, ilyen kutyát is tudok utánozni!
Így, ha valaki kikapcsolja a monitort, és úgy versenyez, az ő dolga, de 5 frémmel én nem vagyok hajlandó ebben részt venni.
A többi bajnokságra is ezt gondolom, csak ott nem a frémek miatt.
Jó versenyzést mindenkinek, a győzteseknek: grat, a lemaradottaknak pedig: fel a fejjel!
Laci voltam, vagyok és leszek, mint Lenin, csak nekem nincs olyan helyre kis sapkám, amivel eltakarhatnám a kopaszságom!
Egészségetekre!
Én nagyon kopasz vagyok, de szerintem szó sincs arról hogy utálnánk. Hirtelen indulatos megnyilvánulásaidra (hú de nehéz szó :) ) kapsz néha indulatos válaszokat, bár nem hiszem hogy ez a személyed ellen szól. :roll:

Azt hogy ilyen vagy, simán el lehet fogadni, szerintem csak ez miatt nem kéne...

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Lemonnyok!

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » szer. márc. 11, 2009 12:14 pm

Batmanci írta:A további versenyzésről fps hiányában lemonnyok!
Szerettem versenyezni veletek, de ti nem kedveltek, és emiatt nem is értetek meg.
Ez persze nem baj.
Szabad országban élünk :lol: , mindenki azt utál, akit akar.
Nem sajnáltatom magam, mielőtt ezzel vádolnának, csak öregségemre nem fogok pixelvadászkodni. Azért építettem ilyen masinát magamnak - immáron, 6-7 éve folyamatosan a top kategória körül -, hogy segítse a munkámat, és nem utolsó sorban, ha játszani támad kedvem, ezt megalkuvás nélkül megtehessem.
"Ezért magamat kigúnyolom, ha kell, de hogy más tegye, azt nem tűröm el!"
Rostand: Cyrano de Bergerac.
Csak, hogy tudjátok, ilyen kutyát is tudok utánozni!
Így, ha valaki kikapcsolja a monitort, és úgy versenyez, az ő dolga, de 5 frémmel én nem vagyok hajlandó ebben részt venni.
A többi bajnokságra is ezt gondolom, csak ott nem a frémek miatt.
Jó versenyzést mindenkinek, a győzteseknek: grat, a lemaradottaknak pedig: fel a fejjel!
Laci voltam, vagyok és leszek, mint Lenin, csak nekem nincs olyan helyre kis sapkám, amivel eltakarhatnám a kopaszságom!
Egészségetekre!
WTF?!?
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. márc. 11, 2009 1:51 pm

Ginger17 írta: :cry:

Ez gáz...
szóval nehéz a szitu Tommy. :roll:

Nem tudnál egy gépet keríteni?
Semmi gond Ginger, ez most így jött ki, igazából talán már nem nagyon változtat a jelenlegi pozíciómon, hogy Laguna kimarad.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. márc. 21, 2009 12:56 am

Szeretném megköszönni minden kedves résztvevőnek a remek versenyeket és az izgalmakat, illetve a kommentátoroknak a nagyszerű munkát. :wink:

Gratulálok a Bajnok Úrnak... a díjátadón kapsz a nyakadba pezsgőt is metosz - erre nyugodtan készülhetsz! :twisted:

Imádtam ezt az autót fiúk... imádtam. 8)
Teljesítette az álmomat.

Ginger17
#6 Michael Andretti - Newman/Haas Racing

Kép

Kép

...


Jó felkészülést kívánok az elkövetkező szezonhoz és várok mindenkit a Nemzeti IndyCar Sorozat 2009 versenyein.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. márc. 21, 2009 7:47 am

Hála a magasságosnak nem lesz többet idt mod :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég