Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. máj. 04, 2009 9:46 am

zolee145 írta:Megint én. Most kicsit összekavarodott az agyam, majd lehet, hogy resetelnem kell.:D Szóval az ftp-ről leszedtem ezt: SE_IndyCar.Series.2008.Season.v1.01

Ez úgy ahogy működik, ha nem ebből a modból lépek ki akkor simán belép az rFactor, ha pedig ezzel akkor enterezni kell ezret, de ki fogom bírni. Ha a szerveren nem akad össze semmivel és nem mismatch-el akkor nekem ez így okés.
Viszont az rFCentralon is van 2008 ahogy írtad, 3 fájl. Van egy 1.0 + 1.1patch. Van ezen kívül egy 1.1 full hi-res. Ez utóbbit majd leszedem, de nem rakom fel a verziószám miatt.
Ha lehet belépnék a pályatesztre, és ott nagyon hamar ki fog derülni, hogy a szerverhez képest nálam jó verzió van-e vagy sem. Ha valami gond lenne akkor majd nekiállok felülirogatni mindent.
Persze, hogy gyere. A Hi-Res az szerintem csak a skinekben különbözik, a fájlok ugyan azok. Ám mivel sokaknak eleve gondjuk volt a megjelenítéssel ezt nem linkeltem ki.

A lényeg:

Az alap modhoz (1.0+1.1patch) - ahhoz hogy szerverre tudjatok lépni - csak az NICSv1.0 kell (abban van a PC, illetve a módosított szerver rfm).
Peter Rigo

Petykafiam
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd feb. 03, 2009 9:49 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Petykafiam » hétf. máj. 04, 2009 8:17 pm

én én én én én lefoglalom a #12-es gépjárművet :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd máj. 05, 2009 4:03 pm

Petykafiam írta:én én én én én lefoglalom a #12-es gépjárművet :D
Beírtalak. :wink:
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » szer. máj. 06, 2009 3:32 pm

Ha jól látom akkor holnap vizsganap. A csapat már mindent összepakolt, utazunk Indybe.:)

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » csüt. máj. 07, 2009 8:10 pm

adieu!
Kép

Kép

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » csüt. máj. 07, 2009 9:13 pm

Akkor először is köszönöm a jogsit.:) Ha nem gond akkor mennék a többi tesztfutamra is, mert lehet, hogy még farigcsálni kéne a setemet. Pont a vizsgakörözgetés alatt jöttem rá (mikor máskor?:D) , hogy a kvali set nem jó versenyre. Minden kanyarban küzdöttem mint a puma, hogy falhoz ne támasszam a technikát.
Kicsit állítottam rajta, és a versenyen már viszonylag stabil volt, de azért szeretném rendesen belőni. Jó lenne az 500-on kockást látni.:)

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » csüt. máj. 07, 2009 11:08 pm

Amúgy beigazolódott a sejtésem: a menüt nem nagyon akarja betölteni, azokkal nem kerek valami a modban. Meg akartam nézni a replay-t és egy nagy sötét képernyő fogadott. Kiléptem egy másik modból, majd újre be az rF-be és már meg tudtam nézni az Indy replay-t.
Rettenetesek a kamerák.:)

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. máj. 08, 2009 6:17 am

Gerrard írta:adieu!
átgondoltam, maradok szenvedni
Kép

Kép

MoDa
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: hétf. ápr. 14, 2008 7:28 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: MoDa » pén. máj. 08, 2009 10:28 am

:lol:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 08, 2009 2:13 pm

2009.05.08 19.00 RACE DAY 500 MF (180 PERC)
hibádzik az időpont és mindenhova ez a hibás verzió kerül ki.
Ginger javisd ki plíz!
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd máj. 12, 2009 9:04 pm

Morfi teljesítette a kötelező jogosítvány megerősítést, így ismét teljes körű licensszel rendelkezik. :wink: Grat!

...

Ellenben Tjoe sporttárs utoljára Michigan-ben indult oválon, így mivel Loudon és Kansas is kimaradt számára, az oválos licenszét, meg kell erősítenie az egyik tesztversenyen - amennyiben indulni kiván egy oválos bajnokin.
Peter Rigo

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » szer. máj. 20, 2009 11:37 am

Lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen, de pole day-re hol kell jelentkezni? Nézelődtem mindenhol, de ezek szerint nem a megfelelő helyen.:)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. máj. 20, 2009 11:46 am

zolee145 írta:Lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen, de pole day-re hol kell jelentkezni? Nézelődtem mindenhol, de ezek szerint nem a megfelelő helyen.:)
Futamok :arrow: jelenkezés Indy500 pole day.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. máj. 20, 2009 1:34 pm

zolee145 írta:Lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen, de pole day-re hol kell jelentkezni? Nézelődtem mindenhol, de ezek szerint nem a megfelelő helyen.:)
Mert ez itt a bajnokságok rész..amit te keresel az a fórum "Futamok" részben keresd.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. máj. 25, 2009 9:46 am

Szerbusztok!

Szeretnék ide már Tényleg jelentkezni :D
Teszteltem is teccik is meg minden !(és ide egyedül jövök nem olyan csapattársal aki kiderül hogy nem is ér rá amikor kéne)
:D

Szóval gondolom csak tartalék pilóta lehetk, szóval annak jelentkezem, de ha megüresedne üllés , arra is benyujtanám az igényt!

Holnap azaz kedden 5.26-án pedig jogosítvány szerzés céljából jönnék este a szerverre!

Tisztelettel Poszmik Gilbert! :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. máj. 25, 2009 10:46 am

Gilberto írta:Szerbusztok!

Szeretnék ide már Tényleg jelentkezni :D
Teszteltem is teccik is meg minden !(és ide egyedül jövök nem olyan csapattársal aki kiderül hogy nem is ér rá amikor kéne)
:D

Szóval gondolom csak tartalék pilóta lehetk, szóval annak jelentkezem, de ha megüresedne üllés , arra is benyujtanám az igényt!

Holnap azaz kedden 5.26-án pedig jogosítvány szerzés céljából jönnék este a szerverre!

Tisztelettel Poszmik Gilbert! :wink:
Üdv! A szabályzatot olvasd el! A tartalékpilótai státuszhoz teljes körű jogsit kell szerezned, aminek az ovál részét most kedden, 19.00-tól teljesítheted. TS és spotter kötelező. Ha kedden összejön a vizsga, (a vonatkozó fórumban) jelentkezhetsz az Indy 500-ra (még 3 szabad hely van). Sikeres vizsga esetén autót ezen fórum első hozzászólásából választhatsz. Ha kérdésed van, tedd fel bátran!
Peter Rigo

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: doozi » kedd máj. 26, 2009 5:54 pm

Hali srácok! Visszalépnék tartalékpilótának.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd máj. 26, 2009 9:14 pm

doozi írta:Hali srácok! Visszalépnék tartalékpilótának.
Az Indy500 előtt??? Az addig rendben van, hogy tartalék leszel, de semmiképp' sem akarsz az Indy500-on indulni?
Peter Rigo

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd máj. 26, 2009 9:18 pm

doozi ha tényleg tartalék pilótává vállik indy 500 után beülnék az autójába!

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » csüt. máj. 28, 2009 12:00 pm

Sziasztok urak!

Amint látom, most se szorult a háttérbe az Indy, nagy örömömre! Tény, elég színvonalas egy kategória lett, ennek köszönhető az is, hogy mára én is ennyire megszerettem. Az előző (Indy 95 replay előtti) szezon csalódás volt számomra, elég gyengén teljesítettem, és sajnos a 95-re már biztos nem is tudtam jönni, viszont figyelemmel kísértem mindent... ;) Kérdezném én, jöhetek e Indy után újra, valamely üres autóba, vagy tp-nek? Aktív jogsim asszem még van, de ezeket már ti tudjátok. Addig is sok sikert mindenkinek, üdv: Dávid (Dodi)! :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. máj. 28, 2009 2:05 pm

DoDi írta:Sziasztok urak!

Amint látom, most se szorult a háttérbe az Indy, nagy örömömre! Tény, elég színvonalas egy kategória lett, ennek köszönhető az is, hogy mára én is ennyire megszerettem. Az előző (Indy 95 replay előtti) szezon csalódás volt számomra, elég gyengén teljesítettem, és sajnos a 95-re már biztos nem is tudtam jönni, viszont figyelemmel kísértem mindent... ;) Kérdezném én, jöhetek e Indy után újra, valamely üres autóba, vagy tp-nek? Aktív jogsim asszem még van, de ezeket már ti tudjátok. Addig is sok sikert mindenkinek, üdv: Dávid (Dodi)! :wink:
Természetesen várunk! Részedről annyi kötelezettség szükséges, hogy valamelyik kedden, egy tesztverseny keretében meg kellene erősítened az oválos jogsidat. Mivel az állandó autóink elfogytak, egyelőre csak tartalékpilótai státuszt tudunk felajánlani, de így is biztosra veszem, hogy el tudsz majd indulni a versenyeken. :wink:
Peter Rigo

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » csüt. máj. 28, 2009 3:43 pm

Aha, rendben. Akkor jövőhét Kedden le is tudom, remélhetőleg nem jöttem ki ebből az Indyből! :)

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. máj. 28, 2009 9:14 pm

Szeretném megkérdezni hogy el lehet-e foglalni ezt a személygépjárművet(amivel mentem Indyn) állandó használatra...? :oops:
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. máj. 28, 2009 9:42 pm

morfi írta:Szeretném megkérdezni hogy el lehet-e foglalni ezt a személygépjárművet(amivel mentem Indyn) állandó használatra...? :oops:
Sajnos nem Andris... a bajnokság következő versenyein 28 autó a limit, de ha aktívan indulni akarsz, akkor nyilván tartalékpilótai állással részt tudsz majd venni a versenyeken. :wink:
Peter Rigo

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. máj. 28, 2009 9:44 pm

Igen szeretnék aktívan indulni főleg oválokon :) Bár nem az a fő profilom de hiányzik az adrenalin ami itt megvan :)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. máj. 28, 2009 9:57 pm

Kiléptem Morfié lehet az autó!
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. máj. 28, 2009 10:01 pm

Ulvar írta:Kiléptem Morfié lehet az autó!
:shock: ???? Mivan?? Ne csináld!! :?

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. máj. 28, 2009 10:16 pm

1 futamra még tudtam volna jönni, de nem akarok másnak keresztbe tenni, utána mennék dolgozni egész nyáron nem lennék, akinek van kedve az menjen nyugodtan.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 29, 2009 9:31 am

Urak!

A sok jelentkezés és autóvisszamondás okán arra a következtetésre jutottam, hogy az lesz a legegyszerűbbeh ha tiszta vizet öntünk a pohárba. Többségében majd' felnőtt emberek vagyunk, a szavainknak igenis van nyomatéka és ezt tudomásul kell venni.

Tehát.

Az autóválasztás a második hozzászólásban frissítve. Doozi és Ulvar visszaadta az autót (bokros teendőikre hivatkozván), így minkét versenyző tartalékversenyzői státuszt kapott.

A #33 és #6 autó szabaddá vált, lehet rájuk pályázni a teljes körű jogosítvánnyal rendelkező (ha ilyen nincs, akkor a részjogsis (ovál, vagy road)) tartalékoknak, ill. versenyzőknek.

Az autókérés hivatalos formája.

>név< >rajtszám< > csapat<

Rendeztem továbbá a tartalékversenyzők státuszait. Továbbra is dőlt betűvel van kiemelve akinek oválos licensze megerősítésre szorul. Akiknek van vmilyen kötelezettsége, azt a neve után beírtam.

Köszi a türelmet, ha vkinek gondja van a helyzetével, az kérem jelezze!
Peter Rigo

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » pén. máj. 29, 2009 11:01 am

Akkor én jönnék állandó pilótának, az meg már mindegy, hogy Viso vagy Briscoe kocsiját kapom e. Aki előttem van válasszon, aztán majd jövök én, úgyis kell a jogsimegerősítés! ;)

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » pén. máj. 29, 2009 11:11 am

Na amint visszaolvastam többet is, köztük azt is láttam, hogy Ulvar, Morfinak gondolja a Penske-t, nekem tökéletes Viso is!

Tehát akkor:
Dodi-33-HVM (Kedd akkor meg licenc megerősítés.) :wink: :arrow:

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. máj. 29, 2009 12:44 pm

morfi - #6 - Team Penske
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 29, 2009 6:36 pm

Morfi beírva #6-ra.

Dodi neked még várnod kell a megerősítésre... kedden gyere!
Peter Rigo

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » pén. máj. 29, 2009 8:20 pm

@Ginger!

06.04 ABC Supply Co.inc. A.J.Foyt 225 @ The Milwaukee Mile (oval)
06.11 Bombardier Learjet 550k @ Texas Motor Speedway (oval)


Sajnos ezen a két futamon tuti hogy nem tudok indulni, de ezt majd jelzem is az aktuális topikban.
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 29, 2009 8:56 pm

Bodzzza írta:@Ginger!

06.04 ABC Supply Co.inc. A.J.Foyt 225 @ The Milwaukee Mile (oval)
06.11 Bombardier Learjet 550k @ Texas Motor Speedway (oval)


Sajnos ezen a két futamon tuti hogy nem tudok indulni, de ezt majd jelzem is az aktuális topikban.
Sajnálattal hallom... olvasom Bodzzza... :? nem tudod mit hagysz ki.
Peter Rigo

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » pén. máj. 29, 2009 9:16 pm

Ginger17 írta:Morfi beírva #6-ra.

Dodi neked még várnod kell a megerősítésre... kedden gyere!
Persze-persze, egyértelmű, hogy ott leszek! Azért is mertem beírni, mert bizakodó vagyok... :D

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » pén. máj. 29, 2009 9:19 pm

Ginger17 írta:
Bodzzza írta:@Ginger!

06.04 ABC Supply Co.inc. A.J.Foyt 225 @ The Milwaukee Mile (oval)
06.11 Bombardier Learjet 550k @ Texas Motor Speedway (oval)


Sajnos ezen a két futamon tuti hogy nem tudok indulni, de ezt majd jelzem is az aktuális topikban.
Sajnálattal hallom... olvasom Bodzzza... :? nem tudod mit hagysz ki.
Sajnos ez most muszály :( Asszonypajti megy vizsgálatokra, meg befexik kórházba pár napra(nem komoly), azt a Manóval leszek. Majd nézem ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. máj. 30, 2009 12:19 pm

Hello
szeretnék jelentkezni
ha nem jön közbe akkor kedden jönnék jogosítványt szerezni oválra.
Molnár Dániel - Danikosz
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. máj. 31, 2009 3:44 pm

danikosz írta:Hello
szeretnék jelentkezni
ha nem jön közbe akkor kedden jönnék jogosítványt szerezni oválra.
Molnár Dániel - Danikosz
Üdv! A szabályzatot olvasd el légyszíves! A tartalékpilótai státuszhoz teljes körű jogsit kell szerezned, aminek az ovál részét most kedden, 19.00-tól teljesítheted. TS és spotter kötelező. Ha kedden összejön a vizsga, (a vonatkozó fórumban) jelentkezhetsz a következő versenyre is és ha lesz szabad autó, el is indulhatsz.
Peter Rigo

GUnitRFT
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. jún. 03, 2009 7:23 am
Admin: Admin

nevezés

Hozzászólás Szerző: GUnitRFT » szer. jún. 03, 2009 7:25 am

hello szeretnék tp-nek jelentkezni nemtom mi kell hozzá úgy h aki vezeti ezt az egészet az vegyen fel msn-re pls thx



GUNIT015@azet.sk

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: nevezés

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jún. 03, 2009 7:40 am

GUnitRFT írta:hello szeretnék tp-nek jelentkezni nemtom mi kell hozzá úgy h aki vezeti ezt az egészet az vegyen fel msn-re pls thx



GUNIT015@azet.sk
Aztamindenit... ez aztán belépő! :lol:

Szia! Az egyesületi vezető metosz (úgy tudom neki nincs msn-je), én lennék a szakosztályvezető (vagy vmi ilyesmi)... nekem sincs msn-em.

A többiek legalább annyira járatosak a jogosítvány szerzést illetőleg, mint mi ergo ha az msn a fontos, vki segítsen GUNIT úrnak információszerzés okán...

...ha ez mégsem menne, akkor az első hozzászólásban megtalálod a szabályzatot amiben minden le van írva. Ha kérdésed van, bátran tedd fel... a jövő kedden várunk a vizsgára és tesztversenyre. :wink:
Peter Rigo

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » szer. jún. 03, 2009 3:46 pm

Ginger! Bocs, hogy nem tudtam jönni a megerősítésre, csak közbe jött egy kis személyes probléma... :S Szerintem jobb is, ha majd következőre futok neki, tegnap úgyis morcos voltál, így legalább "pihentél"! :) Gunit-nak majd elmagyarázok mindent, amit tudok... A többi már a tiétek.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. jún. 04, 2009 12:57 pm

DoDi írta:Ginger! Bocs, hogy nem tudtam jönni a megerősítésre, csak közbe jött egy kis személyes probléma... :S Szerintem jobb is, ha majd következőre futok neki, tegnap úgyis morcos voltál, így legalább "pihentél"! :) Gunit-nak majd elmagyarázok mindent, amit tudok... A többi már a tiétek.
Egy gáz van csak, hogy Gilberto időközben állandóra elvitte a #33-at... így megin' csak tartalékpilóta státuszt tudunk felajánlani. Mondjuk Milwaukee-ra is van egy rakat szabad autó a hiányzások miatt, így ez nem olyan gáz. A jövő kedden várunk. :wink:
Peter Rigo

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: DoDi » csüt. jún. 04, 2009 5:39 pm

Hmm, sebaj! Gilber nagyon jó versenyző, neki jobban itt a helye, én meg majd nyártól beugrok amikor csak tudok. Addig is sok sikert! ;)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. jún. 04, 2009 11:05 pm

DoDi írta:Hmm, sebaj! Gilber nagyon jó versenyző, neki jobban itt a helye, én meg majd nyártól beugrok amikor csak tudok. Addig is sok sikert! ;)
általában van helyünk hiszen nem mindki tud résztvenni a futamon. :wink:
tartalék pilótának lenni egyáltalán nem rossz nem sok különbség vagy fix státuszhoz képest.
Kép

monty
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szomb. jún. 06, 2009 11:31 pm

Hozzászólás Szerző: monty » szomb. jún. 06, 2009 11:35 pm

Üdv. Kiszeretném próbálni ezt az Indy modot. De nem tom mit kell letölteni. rfactor 1255 (legalábbis ugy vélem) És még mit?? Köszönöm előre.

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » vas. jún. 07, 2009 10:19 am

monty írta:Üdv. Kiszeretném próbálni ezt az Indy modot. De nem tom mit kell letölteni. rfactor 1255 (legalábbis ugy vélem) És még mit?? Köszönöm előre.
Szia!
FTP-n mindent megtalálsz ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-%20BAJNOKSAGOK (csak internet explorerrel működik)

az indycarhoz a dolgokat itt találod meg ---> ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... 009/MODOK/

pályákat hozzá az alábbi linkről szedheted le ---> ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... 09/PALYAK/

Jó Játékot!
Kép

Kép

monty
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szomb. jún. 06, 2009 11:31 pm

Hozzászólás Szerző: monty » vas. jún. 07, 2009 12:32 pm

Hát köszönöm. Leszedtem, már szórakozok vele. Indianaplisban körözgettem. Milyen időt és végesebességet értek el ott kb.? köszi előre is

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. jún. 08, 2009 9:37 am

monty írta:Hát köszönöm. Leszedtem, már szórakozok vele. Indianaplisban körözgettem. Milyen időt és végesebességet értek el ott kb.? köszi előre is
Szia!

Indianapolisban már nem sok értelme van körözgetni, hiszen ott már nem versenyzünk idén többet.

Végsebességet nem nagyon tudok, a pole pozíciós idő 39.365 volt :)

laby
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: szer. jún. 18, 2008 5:17 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: laby » hétf. jún. 08, 2009 4:08 pm

Hali! Szeretnék újra jönni Indy-be. Ha van rá lehetőség akkor kérdezném hogy holnapi tesztfutamra kell mennem jogsi-t tenni a kihagyás miatt vagy a régi az elég?? Igaz ha nem kell valószínű akkor is ott leszek holnap, ha engedélyezett :) Köszi előre is.

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. jún. 08, 2009 4:16 pm

laby írta:Hali! Szeretnék újra jönni Indy-be. Ha van rá lehetőség akkor kérdezném hogy holnapi tesztfutamra kell mennem jogsi-t tenni a kihagyás miatt vagy a régi az elég?? Igaz ha nem kell valószínű akkor is ott leszek holnap, ha engedélyezett :) Köszi előre is.
Várunk!!
Meg kell erősítened a jogsid ;) a tesztfutamot kell teljesítened baleset okozás nélkül.
Start Me Up

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » hétf. jún. 08, 2009 5:33 pm

Hali, mivel itt a nyár, sok szabadidő, jönnék énis :D

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. jún. 08, 2009 9:05 pm

Zsoltee írta:Hali, mivel itt a nyár, sok szabadidő, jönnék énis :D
Üdv! A szabályzatot olvasd el légyszíves! A tartalékpilótai státuszhoz teljes körű jogsit kell szerezned, aminek az ovál részét most kedden, 19.00-tól teljesítheted. TS és spotter kötelező. Ha kedden összejön a vizsga, (a vonatkozó fórumban) jelentkezhetsz a következő versenyre is és ha lesz szabad autó, el is indulhatsz.
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. jún. 08, 2009 9:08 pm

Bedy írta:
Zsoltee írta:Hali, mivel itt a nyár, sok szabadidő, jönnék énis :D
Üdv! A szabályzatot olvasd el légyszíves! A tartalékpilótai státuszhoz teljes körű jogsit kell szerezned, aminek az ovál részét most kedden, 19.00-tól teljesítheted. TS és spotter kötelező. Ha kedden összejön a vizsga, (a vonatkozó fórumban) jelentkezhetsz a következő versenyre is és ha lesz szabad autó, el is indulhatsz.
Köszi Bedy, hogy figyeltél... :wink: de jó ez a szöveg... :lol:
Peter Rigo

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. jún. 08, 2009 9:11 pm

:twisted:
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. jún. 15, 2009 8:19 pm

Autókiosztás és jogosítványok az első hozzászólásban frissítve.

W A Mozart és IsTi oválos jogosítvány megerősítése aktuálissá vált.

Texas után W A Mozart az indianapolisi néhány körét számítva sorozatban 2., IsTi pedig 3. oválversenyét hagyta ki. A szabályok értelmében és a versenybírói testület döntése okán az oválos bajnoki versenyen való részvételhez az oválos licenszük megerősítése szükséges, amit a bajnoki versenyeket megelőző keddi napokon megtartott tesztverseny 100%-os teljesítésével tehetnek meg.
Peter Rigo

laby
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: szer. jún. 18, 2008 5:17 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: laby » csüt. jún. 18, 2009 11:20 am

Mikor lehet jönni újra jogsi frissítésre? Texas-t nem bírta a gépem így neki sem tudtam állni.

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » csüt. jún. 18, 2009 11:23 am

laby írta:Mikor lehet jönni újra jogsi frissítésre? Texas-t nem bírta a gépem így neki sem tudtam állni.
kedden
Kép

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. jún. 18, 2009 4:22 pm

laby írta:Mikor lehet jönni újra jogsi frissítésre? Texas-t nem bírta a gépem így neki sem tudtam állni.
Várunk ezerrel (najó csak 370-el) kedden!!!

Az, hogy melyik pálya lesz ma-holnap lezárásra kell kerüljön, hogy a hétvégén a versenyzők már tesztelhessenek.
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » csüt. jún. 18, 2009 7:03 pm

laby írta:Mikor lehet jönni újra jogsi frissítésre? Texas-t nem bírta a gépem így neki sem tudtam állni.
A frászért nem veszel már egy új masinát. :D :P

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég