Minden, ami a témához kapcsolódik
zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » pén. márc. 05, 2010 8:01 pm

Héhé, nem kéne bántani Milkát.:D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. márc. 05, 2010 8:30 pm

Versus promo video..nemrég raktál fel.

http://www.youtube.com/v/MF2p7AbAFq0
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. márc. 06, 2010 1:55 pm

hivatalosan még nem megerősítet, de Hunter-Reay teljes szezonra tudott szponzort szerezni az Andretti autóba!

újabb amerikai az amerikai szériába full szezonra..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. márc. 06, 2010 3:32 pm

Dietrich írta:hivatalosan még nem megerősítet, de Hunter-Reay teljes szezonra tudott szponzort szerezni az Andretti autóba!

újabb amerikai az amerikai szériába full szezonra..
...és ennek mi köze Tommyhoz??? :D :D :D
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 06, 2010 4:05 pm

már én is akartam kérdezni, de olyan jó hireket hoz Dietrich egy ideje a topicba, hogy nem akartam zavarni. :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szomb. márc. 06, 2010 4:42 pm

basszus eltévedtem..boccs :oops:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » csüt. márc. 11, 2010 7:22 pm

Tommy, szeretnél 1 új projectet, ami egy igazi versenyző számára (is) hasznos lehetne? :)

Michelisz Norbinak ugyanis szüksége lenne egy marokkói pályára (Marrakech), hogy fel tudjon készülni a következő versenyére. Csak kérdés szintjén kérdezem, meg ahogy láttam, nagyon jól sikerült az IndyCar-os pályád is. :) Illetve ha szükséged lenne képekre, infókra, akkor abba megpróbálok Neked segíteni minél többet. :)

Ha érdekel a dolog, akkor pls írj PÜ-t, többit ott megbeszéljük. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Adam Jonas csüt. márc. 11, 2010 7:25 pm-kor.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. márc. 11, 2010 7:24 pm

Norbi nem GTR2ik véletlen? Én nem hallottam róla hogy rFactorozik :D.
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » csüt. márc. 11, 2010 7:27 pm

Ulvar írta:Norbi nem GTR2ik véletlen? Én nem hallottam róla hogy rFactorozik :D.
Most írta a zengodensionteam.com-on, hogy Race07-tel szokta tolni, meg Curitiba előtt kipróbálta az rF-et is a telemtria miatt. :) És kérdezte tőlünk, hogy tudunk-e valamit Marrakech ügyben. Morfiék kiírták GPH-ra egyébként a felhívást ezügyben, de gondoltam, megkérdezem Tommyt is, nem tudom, hogy ő szokta-e nézni a fentebb említett oldalt. :)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. márc. 12, 2010 9:04 am

Ulvar írta:Norbi nem GTR2ik véletlen? Én nem hallottam róla hogy rFactorozik :D.
simbin játékok, LFS
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. márc. 12, 2010 1:33 pm

Adam Jonas írta:Tommy, szeretnél 1 új projectet, ami egy igazi versenyző számára (is) hasznos lehetne? :)

Michelisz Norbinak ugyanis szüksége lenne egy marokkói pályára (Marrakech), hogy fel tudjon készülni a következő versenyére. Csak kérdés szintjén kérdezem, meg ahogy láttam, nagyon jól sikerült az IndyCar-os pályád is. :) Illetve ha szükséged lenne képekre, infókra, akkor abba megpróbálok Neked segíteni minél többet. :)

Ha érdekel a dolog, akkor pls írj PÜ-t, többit ott megbeszéljük. :)
Ahogy olvastam, ő Race07 illetve GTR Evoval játszik, én azoknak nem ismerem a pálya felépítését, lehet hogy közel azonosak, de nem tudom pontosan. A pálya nyomvonala viszont nem néz ki rosszul. Csak most időm nem igazán van egy ekkora projektre, de még bármi megtörténhet.

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. márc. 12, 2010 5:55 pm

Milyen progival csinálod egyébként a pályákat? :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. márc. 12, 2010 7:14 pm

Adam Jonas írta:Milyen progival csinálod egyébként a pályákat? :)
BTB-vel csináltam a pályákat eddig, és az első amit 3D Max-al csináltam az Sao Paulo volt.

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. márc. 12, 2010 7:48 pm

BTB-ből tudsz 3d maxba konvertálni? :) Előbb kipróbáltam kíváncsiságból a BTB-t, s összedobtam egy kezdetleges Marrakech-et. :) Esetleg ha gondolod, elküldhetem, s akkor ebből hátha ki tudsz majd hozni valamit. :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. márc. 12, 2010 9:33 pm

Adam Jonas írta:BTB-ből tudsz 3d maxba konvertálni? :) Előbb kipróbáltam kíváncsiságból a BTB-t, s összedobtam egy kezdetleges Marrakech-et. :) Esetleg ha gondolod, elküldhetem, s akkor ebből hátha ki tudsz majd hozni valamit. :)
Már haladok vele ne izgulj :wink:

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. márc. 12, 2010 10:07 pm

Tommy78 írta:
Adam Jonas írta:BTB-ből tudsz 3d maxba konvertálni? :) Előbb kipróbáltam kíváncsiságból a BTB-t, s összedobtam egy kezdetleges Marrakech-et. :) Esetleg ha gondolod, elküldhetem, s akkor ebből hátha ki tudsz majd hozni valamit. :)
Már haladok vele ne izgulj :wink:
Ooookéé, amit írtál PÜ-ben, azt megírtam, remélem hamar jön a válasz. :)

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. márc. 12, 2010 10:08 pm

Jah, igen: kellene valamilyen segítség? Videó, képek? Ha igen, akkor szólj, s keresek! ;)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. márc. 12, 2010 10:11 pm

Adam Jonas írta:Jah, igen: kellene valamilyen segítség? Videó, képek? Ha igen, akkor szólj, s keresek! ;)
Videót találtam párat youtube-on, képek jöhetnek.


Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. márc. 13, 2010 8:20 pm

Nnnna Tommy... lesz meló Sao Pauloval is, ahogy elnézem. :?
Egy rakat kerékvető van és a sikánok mellett sincsen fal.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 13, 2010 8:56 pm

Ginger17 írta:Nnnna Tommy... lesz meló Sao Pauloval is, ahogy elnézem. :?
Egy rakat kerékvető van és a sikánok mellett sincsen fal.
Jaja már nyomom a melót, a kerékvetők megvannak, most azoknak a magasságával játszok, meg az első egyenes maradt a belső sávban csak amikor átmegy a külsőre az lett hosszabbra és szélesebb átfutással megoldva mint ami az én első verziómban volt. Ez is kész, meg a cél előtti kanyart átalakítottam, illetve a cél utáni sikánba kitoltam a falakat meg betettem a gumifalakat meg kerékvetőket. A hidakból is eltűntettem pár darabot mert azok nincsenek csak az első. Meg sok helyen szalagkorlát van nem fal, az még nincs meg.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd márc. 16, 2010 8:52 am

Na üdv újra itt.
Még mindig szarul vagyok, de ettől függetlenül halad a pálya módosítás, a március 15.-ét én is megünnepeltem, és inkább itthon maradtam, mert erőm nem volt elmenni, és ma is maradtam, mert nem sokat javult az állapotom, bár már valamivel jobb mert már félig meddig kapok levegőt az orromon is.

Egy kicsit a pályáról is, csak hogy ne örüljek, tegnap mikor az utólsó simítást végeztem a pályán, szerencsémre, csak a camera és az AIW beállítás maradt hátra, totálisan összeomlott a windowsom, igaz már vagy 1 éve nem lett újra rakva, szóval már megérett a cserére, csak a pályát be akartam fejezni még mielőtt újrarakom a rendszert, A camera beállítással pont végeztem, amikor elkezdett haldokolni a rendszer, majd megadta magát teljesen, és se kép se hang, vége.
Akkor win7 telepítés, ott is csak az alap dolgok feltelepítése, meg max telepítés, viszont win7 alatt a max olyan sebességgel működik, mintha egy P1-en akarnék futtatni egy rFactort. Ennek majd még utána kell járnom, mert most a megkezdett melóimat nem tudom mikor és hogyan tudom folytatni, de ez most lényegtelen.
Ma még meg kell csinálnom az AIW-ot, amit már tegnap elkezdtem még este már a win7 alatt, viszont nem akar működni, ma újra kezdem, de még nem tudom mi lehet a gond, lehet a rendszer nem tudom.
Ha valaki már módosított AIW filet Win7 alatt az leírhatná tapasztalatát, hogy működött e, mert nekem egyelőre kilép a játék, mikor tesztelném, hogy jó e az AIW, amikor editorral csinálom, közbe semmi gond nincs és hibát se ír ki. Egyelőre nem értem, de ma lesz elég időm hogy próbálkozzak, de megmondom őszintén, ezt az AIW kalibrálást rühellem de nagyon. 8)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd márc. 16, 2010 7:32 pm

Na 10 óra alatt sikerült összehozni ezt a nyomorult AIW beállítást.
De már nem számít, de már nagyon ott voltam hogy feladom.

Akkor a frissítés tartalma:

16.03.2010

Streets of Sao Paulo v1.2

- Új és módosított első sikán
- Új gumifalak a kanyarokban
- Kerékvetők a kanyarokban
- Néhány betonfal cserélve lett szalagkorlátra, ahogy az eredeti pályán
- Módosított falak szinte az összes kanyarban
- Új PIT sátrak
- Új hidak
- Üzemanyagfogyasztást belőttem az IndyCar modhoz
- Új AIW
- Új Kamera pozíciók, a valós pályán elhelyezett helyekre kerültek

Köszönöm türelmeteket és jó szórakozást a pályához!

Link: Streets Of Sao Paulo v1.2

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. márc. 17, 2010 4:03 pm

kipróbáltam :)

amit tapasztaltam.:
- Kerékvető főleg az első szektorba elég magas,másikon is mentem egy pár kört azután eléggé rossznak tűnik de 10kör alatt megszoktam
- Hátsó egyenesbe még mindig van a törés és a valósághoz képest nem elég széles.Legalábbis ott mentek 3an egymás mellett itt meg nem lehet majd...(Bár lehet direkt ilyen hogy ne legyen nagy baleset? :D )

De amúgy fasza :) Kamerát adásra lehet meg kell csinálni mer volt 1-2 hely ahol nem volt a legjobb szerintem...
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. márc. 17, 2010 4:44 pm

danikosz írta:kipróbáltam :)

amit tapasztaltam.:
- Kerékvető főleg az első szektorba elég magas,másikon is mentem egy pár kört azután eléggé rossznak tűnik de 10kör alatt megszoktam
- Hátsó egyenesbe még mindig van a törés és a valósághoz képest nem elég széles.Legalábbis ott mentek 3an egymás mellett itt meg nem lehet majd...(Bár lehet direkt ilyen hogy ne legyen nagy baleset? :D )

De amúgy fasza :) Kamerát adásra lehet meg kell csinálni mer volt 1-2 hely ahol nem volt a legjobb szerintem...
Igen az első szektorba elég magas, azért is van hogy ne vágjon valaki és esetleg becsapódjon a gumifalba, így egy kicsit kisebb lesz a tempó a kanyarban de legalább biztonságos. Mivel a valós pályán is van törés így ebben is van, mivel ha vége az útnak akkor kénytelen vagy átmenni a másik útra, igen azt én is úgy látom, hogy nem olyan széles, én a valós méreteket néztem, nem gondoltam, hogy a padkát meg a mellette levő terület egy részét hozzá fogják aszfaltozni, és ezt utólag már nem tudtam volna megcsinálni ennyi idő alatt, így ezen most már nem változtatok, de jól látod hogy keskenyebb, de 3 autó elfér itt is, csak szűkösen :D
A kamera a valós helyekre lettek belőve. Amikor néha átvált a kamera az azért van mert mindig a pálya azon részéhez legközelebb eső kamerát kapcsolja a program ahol az autó megy, és mivel a hátsó hosszú egyenes nincs messze a célegyenestől, van hogy azt kapcsolja be egy pillanatra, így ha valamelyiket módosítanám, akkor meg a másikat nem látnád, szóval ez kicsit ördögi kör, persze meg lehetne oldani több és más helyekre elhelyezett kamerával a dolgot, csak én oda akartam rakni ahol a valós versenyen is volt. :wink:

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » hétf. márc. 22, 2010 9:47 pm

Nem ismerem konkrétan a pályát meg a kamerák helyzetét, de ugye elvileg körök határozzák meg azt, hogy hol aktív az adott kamera. Ha egy bizonyos rész nem esik semmilyen körbe akkor a progi a legközelebbire kapcsol.

Namost ha olyan egymáshoz közeli egyenesek vannak ahol elvileg egymásba lógnának a körök akkor olyat szoktam csinálni, hogy teljesen ugyanarra a helyre berakok akár 2-3 kamerát is, és kisebb körökkel megyek végig egy egyenesen. A játékban nem veszed észre, hogy éppen melyik kamera megy, nem látszik semmilyen urás vagy ilyesmi, viszont végig tudsz kamerázni egy "folyosót" is.

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » pén. márc. 26, 2010 10:03 pm

Kamera: http://www.sendspace.com/file/q16658

Nem biztos, hogy a valós helyeken van, de elég jól látszik a futam.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 27, 2010 1:18 pm

zolee145 írta:Kamera: http://www.sendspace.com/file/q16658

Nem biztos, hogy a valós helyeken van, de elég jól látszik a futam.
Köszi, meg fogom majd nézni milyen lett!! :wink:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. ápr. 05, 2010 3:24 pm

Adam Jonas írta:
Tommy78 írta:
Adam Jonas írta:BTB-ből tudsz 3d maxba konvertálni? :) Előbb kipróbáltam kíváncsiságból a BTB-t, s összedobtam egy kezdetleges Marrakech-et. :) Esetleg ha gondolod, elküldhetem, s akkor ebből hátha ki tudsz majd hozni valamit. :)
Már haladok vele ne izgulj :wink:
Ooookéé, amit írtál PÜ-ben, azt megírtam, remélem hamar jön a válasz. :)
Mivel válasz nem jött vissza, már pedig ha valaki szeretne valamit, úgy gondolom az a legkevesebb ha elmondja a kívánságait, illetve legfőképp azért mert valamelyik topicba, de lehet ebben , csak feljebb írtam róla, összedőlt a rendszerem, és eltűntek az eddigi mentéseim, szerencsére Sao Paulo-ról volt extra mentés is másik partíción, így újból már nem álltam/állok neki, talán majd egyszer, de a saját kedvtelésemből, szóval a lényeg, hogy ezt a pályát
jelenleg nem kezdem újra. Sorry. :?

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » hétf. ápr. 05, 2010 3:46 pm

Tommy78 írta:
Adam Jonas írta:
Tommy78 írta: Már haladok vele ne izgulj :wink:
Ooookéé, amit írtál PÜ-ben, azt megírtam, remélem hamar jön a válasz. :)
Mivel válasz nem jött vissza, már pedig ha valaki szeretne valamit, úgy gondolom az a legkevesebb ha elmondja a kívánságait, illetve legfőképp azért mert valamelyik topicba, de lehet ebben , csak feljebb írtam róla, összedőlt a rendszerem, és eltűntek az eddigi mentéseim, szerencsére Sao Paulo-ról volt extra mentés is másik partíción, így újból már nem álltam/állok neki, talán majd egyszer, de a saját kedvtelésemből, szóval a lényeg, hogy ezt a pályát
jelenleg nem kezdem újra. Sorry. :?
Np, nem tudom, mi a cucc van, pedig azonnal írtam nekik. A cikkhez is odaírtam, hogy ment a mail, nem tudom mi a túró van velük. :?

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. ápr. 05, 2010 6:58 pm

Adam Jonas írta:
Tommy78 írta:
Adam Jonas írta: Ooookéé, amit írtál PÜ-ben, azt megírtam, remélem hamar jön a válasz. :)
Mivel válasz nem jött vissza, már pedig ha valaki szeretne valamit, úgy gondolom az a legkevesebb ha elmondja a kívánságait, illetve legfőképp azért mert valamelyik topicba, de lehet ebben , csak feljebb írtam róla, összedőlt a rendszerem, és eltűntek az eddigi mentéseim, szerencsére Sao Paulo-ról volt extra mentés is másik partíción, így újból már nem álltam/állok neki, talán majd egyszer, de a saját kedvtelésemből, szóval a lényeg, hogy ezt a pályát
jelenleg nem kezdem újra. Sorry. :?
Np, nem tudom, mi a cucc van, pedig azonnal írtam nekik. A cikkhez is odaírtam, hogy ment a mail, nem tudom mi a túró van velük. :?
Semmi gáz, ez nem rajtad múlt.

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » hétf. ápr. 05, 2010 10:57 pm

Viszont majd a napokban lehet, hogy fogsz kapni tőlem egy újabb PÜ-t, ez azonban egy közelgő (MASZIM-os érdekeltségű is lesz) rendezvénnyel kapcsolatos lesz. :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd ápr. 06, 2010 9:35 am

Adam Jonas írta:Viszont majd a napokban lehet, hogy fogsz kapni tőlem egy újabb PÜ-t, ez azonban egy közelgő (MASZIM-os érdekeltségű is lesz) rendezvénnyel kapcsolatos lesz. :)
már alig várom... :lol:

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » kedd ápr. 06, 2010 4:48 pm

Tommy, melyik 3DS Max-ot használod? 2010?

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. ápr. 07, 2010 12:18 pm

Adam Jonas írta:Tommy, melyik 3DS Max-ot használod? 2010?
8

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. ápr. 10, 2010 11:29 am

Megpróbálkoztam a modkészítéssel is, természetesen a mod készítés közben sok akadályba és nehézségbe ütköztem, de elértem arra a szintre, hogy működik az autó, jobban mondva lehet "közlekedni" vele a pályán, mivel még messze nincs kész az első modellem, de szükséges volt összeállítani annyira, hogy ki tudjam próbálni, egyáltalán fog e működni vagy sem, mivel soha életemben nem csináltam ilyet, de most kedvet kaptam hozzá, főleg mikor elértem azt a szintet, hogy ki tudtam a saját magam készített modellel gurulni a pályára. :D

Itt lenne néhány kép a Volvo 850-es 1996-os BTCC-s képről. Textúrák még nincsenek készen.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:wink:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. ápr. 10, 2010 12:04 pm

Nagyon komoly! Így tovább! :wink: 8)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. ápr. 10, 2010 12:10 pm

Kedvenc 8)
96-os évad autóit elkészíted? Az nagyon fajin lenne :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. ápr. 10, 2010 12:50 pm

Norbi írta:Kedvenc 8)
96-os évad autóit elkészíted? Az nagyon fajin lenne :)
Hát ha ez összeáll úgy ahogy terveztem és szeretném, akkor 99%-ban az lesz a további project. :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. ápr. 10, 2010 12:57 pm

8) 2011-es F1 mod rendelve!
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szomb. ápr. 10, 2010 5:02 pm

Ha kell, besegítek, bár én még csak most tanulgatom a dolgokat. :)

Így állok jelenleg (Nissan GT-R R36), ha valakit érdekel:

http://imagerz.com/QEMXCktvAwJVA1pMGQVR

http://imagerz.com/QEMXCktvAwJVA1pMGAVR

Grat Tommy egyébként, jó lett! :)

Ui.: tegnap rányomtam a Lightning menüpont alatt valamire, s azóta nem tudok renderképet készíteni, csak ha csinálok rá megvilágítást, különben fekete képernyőt renderel. Ezt hogyan lehet vajon megjavítani? :?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. ápr. 10, 2010 5:35 pm

metosz írta:8) 2011-es F1 mod rendelve!
ja és pályák is! :twisted:
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. ápr. 10, 2010 6:22 pm

metosz írta:
metosz írta:8) 2011-es F1 mod rendelve!
ja és pályák is! :twisted:
és azok az apró fejlesztések futamról futamra változzanak :D :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » vas. ápr. 11, 2010 6:48 pm

Bob's track builder-hez tud valaki leírást? Leginkább az általam egyetlen elfogadható szinten beszélt nyelven, vagyis magyarul.:)
Csinálni akarnék egy tesztpályát. Egy olyat ami az autógyáraknak is van. Jónéhány vonalvezetés, sebességteszt, futómű teszt, körök a G erők teszteléséhez, gyorsuláshoz egy pálya, fékútmérés stb.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. ápr. 11, 2010 7:35 pm

zolee145 írta:Bob's track builder-hez tud valaki leírást? Leginkább az általam egyetlen elfogadható szinten beszélt nyelven, vagyis magyarul.:)
Csinálni akarnék egy tesztpályát. Egy olyat ami az autógyáraknak is van. Jónéhány vonalvezetés, sebességteszt, futómű teszt, körök a G erők teszteléséhez, gyorsuláshoz egy pálya, fékútmérés stb.
Magyar nyelvű leírással én még nem találkoztam, de van fent az oldalán jónéhány tutorial video amiből sztem egész jól meg lehet ismerni a programot.

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » vas. ápr. 11, 2010 7:45 pm

Majd meglesem. Ha más nem marad akkor megcsinálom Autocad-ben.:)

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » hétf. ápr. 12, 2010 4:58 pm

Vista 64-en ne is próbálkozzak vele? Ahogy ráklikkelek az exe-re kiírja, hogy a BTB működése leállt.

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » hétf. ápr. 12, 2010 5:41 pm

zolee145 írta:Vista 64-en ne is próbálkozzak vele? Ahogy ráklikkelek az exe-re kiírja, hogy a BTB működése leállt.
Tulajdonságok/Kompatibilitás/XP. Ha ez se, jöhet a Win7. :D

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » hétf. ápr. 12, 2010 7:51 pm

Azt már próbáltam, de nem jött be. Win7 még egy ideig nem jön, mert nagyon nem akarok most Win-t telepíteni. Mondjuk azt nem értem miért menne jobban Win7 alatt mint Vista alatt.:)

Te melyik verziót használod? Megvett, vagy virágbolti cucc?

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » hétf. ápr. 12, 2010 9:14 pm

zolee145 írta:Azt már próbáltam, de nem jött be. Win7 még egy ideig nem jön, mert nagyon nem akarok most Win-t telepíteni. Mondjuk azt nem értem miért menne jobban Win7 alatt mint Vista alatt.:)

Te melyik verziót használod? Megvett, vagy virágbolti cucc?
Azért, mert a Vista egy kalap ...., zabálja a gépet mint a fene, a Win7 viszont annyira nem, plusz beépített Win XP mód is van benne, ami Win Pistába nincs. :)

Ha pedig engem kapcsolatosan kérdeztél, akkor igen, virágbolti cuccot használok, bár múltkorába ajánlottak nekem kulcsot..khhhmmm...bocsika. :D

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » hétf. ápr. 12, 2010 9:43 pm

Most nem a gépzabálásra gondoltam, mármint, hogy azért menne jobban. Amúgy a Vista sem zabálja, bár lehet próbálkozik, de a gépem nem hagyja magát.:)
Az xp mód már egy érthetőbb magyarázat, de jelen állás szerint tényleg nem akarok telepítgetni.

Csak azért kérdeztem milyet használsz (meg leginkább milyen oprendszer alatt) mert hátha az általam beszerzett verzióval van a gond. Ha viszont a BTB csak XP alatt működik rendesen akkor nálam felejtős, visszafelé nem akarnék menni az időben.:) Eseleg egy DeLorean-el, de oprendszerrel biztosan nem.:)

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » hétf. ápr. 12, 2010 11:25 pm

Nekem Win7 alatt megy simán, ráadásul asszem nem is kellett átállítanom XP módra. :)

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » kedd ápr. 13, 2010 7:19 pm

Nos elindult. Átraktam a C meghajtóra, de ami valószínűleg többet számított az, hogy egy másikat "vettem". Elsőre átvertek a virágárusok.:)

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd ápr. 13, 2010 7:40 pm

Tommy iRacingből pályát tudnál esetleg átkonvertálni rfactorra? :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd ápr. 13, 2010 8:18 pm

danikosz írta:Tommy iRacingből pályát tudnál esetleg átkonvertálni rfactorra? :D
persze :lol:

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » szer. ápr. 14, 2010 10:50 am

És RBR-ből?:D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. ápr. 16, 2010 9:14 am

Tommy küldtem a pü-t majd nézz rá légyszives.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. ápr. 16, 2010 9:30 am

Teljesen el vagytok keveredve. Tommy most Kopi kedvében szeretne járni, ezért ilyen autókat gyárt a századfordulós IRL modjához.

Kép

:D :D :D
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. máj. 05, 2010 6:33 pm

Úgy tűnik, hogy jövőre Baltimore-ban lesz egy újabb IndyCar utcai verseny...

Tommííííííííííííííííííí...................... :twisted:
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. máj. 05, 2010 7:09 pm

Ginger17 írta:Úgy tűnik, hogy jövőre Baltimore-ban lesz egy újabb IndyCar utcai verseny...

Tommííííííííííííííííííí...................... :twisted:
:D vettem a lapot :wink:

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég