Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: pettya » csüt. okt. 27, 2011 2:40 pm

Ezt mondtam neki én is hogy miért nem szólt, de nem tudott rá mondani semmit. Én voltam az akinek szarakodott a kormánya ezért volt a másikd újrarajt. Nah meg Öcsém nem szokott ilyenkor TS-en lenni így nem tudott szólni. Futam után beszéltem vele, akkor mondta nekem hogy ez történt. Nem hiszem hogy ez szándékos lett volna mert nem sokat ért vele. Kissé szeleburdi öcsém van ilyen szempontból, tudom hogy nem direkt csinálta, egyszerűen figyelmetlen volt.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. okt. 27, 2011 3:07 pm

Tommy78 írta:... valamiért én nem látom az értelmét a dolognak.
Én látom, tudta, hogy nincs esélye úgy végigmenni ahogy szeretne, vagy ideje nem volt rá, és megmutatta ő milyen gyors... De az a baj, hogy szerintem mindenki tutira vette már ott, hogy kevés benzinnel ment, legalábbis én biztos voltam benne.
Buchert Csaba

BenceBalla
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2011 5:43 pm

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BenceBalla » pén. okt. 28, 2011 11:21 am

na Metoszra reagálnék először. Hát igazából ebbe sztem semmi fairplay dolog nem volt sztem .... mind1 nekem ennyi is volt a reagálás erre. A többieknek Tommy mondtad a ts-t... nem fogok felmenni már azért se mert futam közbe valaki mindig matat vagy lekörözésnél "kössz" "menj csak" stb kijelentéseket én nem fogok hallgatni. ezt én csesztem el mivel nem figyeltem oda! ember vagyok senki se tökéletes ezt remélem ti is belátjátok...! köszi :)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. okt. 28, 2011 11:27 am

BenceBalla írta:na Metoszra reagálnék először. Hát igazából ebbe sztem semmi fairplay dolog nem volt sztem .... mind1 nekem ennyi is volt a reagálás erre. A többieknek Tommy mondtad a ts-t... nem fogok felmenni már azért se mert futam közbe valaki mindig matat vagy lekörözésnél "kössz" "menj csak" stb kijelentéseket én nem fogok hallgatni. ezt én csesztem el mivel nem figyeltem oda! ember vagyok senki se tökéletes ezt remélem ti is belátjátok...! köszi :)
De azt akkor sem értjük, hogy a 2 restart allatt sem volt időd feltankolni?? Vagy csak az utolsónál vetted észre?
Buchert Csaba

BenceBalla
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2011 5:43 pm

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BenceBalla » pén. okt. 28, 2011 11:36 am

egy bemelegítő edzés volt utánna már nem lehet. attól hogy restart van nem lehet tannkolni és ts meg eszembe se jutott hogy felmenjek nem tudom miért....

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bedy » pén. okt. 28, 2011 11:54 am

BenceBalla írta:egy bemelegítő edzés volt utánna már nem lehet. attól hogy restart van nem lehet tannkolni és ts meg eszembe se jutott hogy felmenjek nem tudom miért....
Lehet tankolni -okos-


Ts-el kapcsolatban: KÖTELEZŐ!

Nem izgat mi zavar és mi nem, a szabályt elfogadtad akkor tartsd be ,-l-,
Start Me Up

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. okt. 28, 2011 11:55 am

BenceBalla írta:egy bemelegítő edzés volt utánna már nem lehet. attól hogy restart van nem lehet tannkolni és ts meg eszembe se jutott hogy felmenjek nem tudom miért....
hogyne lehetett volna tankolni, pont azért volt restart, hogy meg tudjam tankolni az autómat. 8)

pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: pettya » pén. okt. 28, 2011 12:28 pm

Amúgy nem értem miért kell ekkora felhajtást csinálni egy ilyen hibából. Bence nem nyert ezzel semmit se, mert célba se ért. Az meg hogy mindenki öcsém ellen van kicsit kezd szánalmas lenni, ha másnál fordult volna elő ez a hiba mondjuk Gadnál (bocsi Gad) akkor nem lett volna belőle semmi, de ha öcsém csinál valami olyat ami nektek nem tetszik már egyszerre megy az ócsárlás, szerintem ezt nyugodtan abba lehet fejezni mert senkinek se tetszik.
A múltkori esetből is akkora felhajtást csináltatok hogy az már fáj.
Nem akarok senkitse kioktatni de azért kicsit vissza lehetne venni az arcoskodásból.


Ui.
Bocs hogy így kiakadtam de már nálam megy fel a pumpa ilyenkor mikor rászállnak valakire, mert itt elég rendesen az történik.
Kép

BenceBalla
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2011 5:43 pm

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BenceBalla » pén. okt. 28, 2011 12:29 pm

Bedy... szabályaztba azis bent van hogy nem kéne mást zavarni, futam közbe nem? erről ennyit írhattok bármit én már nem fogok visszaírni véleményemet meg ár megtartom ;) csácsá

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bedy » pén. okt. 28, 2011 4:36 pm

BenceBalla írta:Bedy... szabályaztba azis bent van hogy nem kéne mást zavarni, futam közbe nem? erről ennyit írhattok bármit én már nem fogok visszaírni véleményemet meg ár megtartom ;) csácsá
Megvan a megfelelő topik hozzá ahol lehet élni az óvás jogával. Bizosra tudom, megkapja a büntijét akit megóvtak és bebizonyosodott a tette -v-
Start Me Up

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. okt. 28, 2011 6:43 pm

Bedy írta:
BenceBalla írta:Bedy... szabályaztba azis bent van hogy nem kéne mást zavarni, futam közbe nem? erről ennyit írhattok bármit én már nem fogok visszaírni véleményemet meg ár megtartom ;) csácsá
Megvan a megfelelő topik hozzá ahol lehet élni az óvás jogával. Bizosra tudom, megkapja a büntijét akit megóvtak és bebizonyosodott a tette -v-
Ezt én egyébként múltkor meg is óvtam, de nem tudtam, hogy kit...
Egyébként csak tanácsképpen, ha nem mész ki a pályára, akkor meg bőven van időd tankolni, és a boxbol indulsz.
Buchert Csaba

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 28, 2011 7:42 pm

@Balla Bence, Petya
Felhajtás nincs. Szabálytalanság nem történt.
Felmerült egy kérdés ami nem lett megmagyarázva, 2-3 mp vel gyorsabb volt egy pilóta a többieknék, ami rossz hatással van a hangulatra, ha az amit mindenki gondol - miszerint nincs elég benzin a kocsiban - meg lesz cáfolva.
Volt közvetítésben egy ilyen kijelentés, ami el is hangzott kommentátor társam szájából, illetve cseten SSTV-n olvasható volt. Érthető, hogy később a kérdések nem szívodtak fel.

Reméltem nem veszed zokon Bence megértem a miértet is, de neked is meg kell értened, hogy a csalás árnyéka nem vetülhet a bajnokira, már pedig ha teli tankkal mentél, ahogy elhangzott, akkor gond van.

Téged is véd az amit beírtam, miközben tisztázta sokak fejében a dolgot.

Mivel nagyon szépen versenyeztél az ucsó futamon, ezzel nem érdemes elrontani. Sajnálom. -uh-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 28, 2011 8:18 pm

@Bence
Közben van egy olyan adminisztrációs gondom, hogy van Bence Balla és BenceBalla, elsőnek volt jogsija mindenre, most megadtam ehhez is, amennyiben ezt használod, akkor kérlek jelezd és a másikat törüljük, ha jelszót elfelejtetted, de ha régit szeretnéd azt is jelezd.
Kép

BenceBalla
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2011 5:43 pm

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BenceBalla » pén. okt. 28, 2011 8:43 pm

@Metosz BenceBalla-t szeretném használni.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 28, 2011 8:45 pm

BenceBalla írta:@Metosz BenceBalla-t szeretném használni.
ok.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. okt. 29, 2011 11:09 am

Itt legyen az is megjegyezve, hogy már nem is emlékszem arra, mikor kellett új hozzászólást olvasnom a Bírói Döntések témában - már nem azért, mert rám nem vonatkozna, hanem azért, mert Valencia óta nem is volt.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 29, 2011 11:30 am

Tony írta:Itt legyen az is megjegyezve, hogy már nem is emlékszem arra, mikor kellett új hozzászólást olvasnom a Bírói Döntések témában - már nem azért, mert rám nem vonatkozna, hanem azért, mert Valencia óta nem is volt.
--kj- ennyi fér bele nekem, sikítottam segítségért, pár hozzászólásban. A feladat adott - ("a szomszéd telek alatt kell tovább ásnunk" -g1-)

DRM és statisztika lemaradásom van, ha este csinálok valamit azt pótlom. Szóval nehéz, hogy eljussak a bíráskodásig, Tom meg eltűnt sajnos, remélem nem valami probléma miatt, csak a dolga sok.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NF1B 2011 CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. okt. 29, 2011 7:11 pm

Tony írta:Itt legyen az is megjegyezve, hogy már nem is emlékszem arra, mikor kellett új hozzászólást olvasnom a Bírói Döntések témában - már nem azért, mert rám nem vonatkozna, hanem azért, mert Valencia óta nem is volt.
Én felajánlottam, hogy csinálom, erre nem a legszebb hangnemben megkaptam, hogy csinálja más, így el van maradva azóta is. A jelentkezések és részvételek ellenőrzését mint látod csinálom, pont most van időm az utolsót ellenőrizni.
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 33 vendég