Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. ápr. 06, 2013 8:04 pm

Nálam a net miatt illetve a pálya hosszúsága miatt volt.
Ebben az esetben passz, de lehet, hogy net. Vagy az rFactor.exe nincs kiengedve a tűzfalon bár nem tudom ez esetben megy e. Telepítés után első indításkor kérdezi hogy engedélyezed e a hálózaton a programot ott igenre kell nyomni illetve bejelölni hogy mindig.

SirAlo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: szer. aug. 01, 2012 11:14 am

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: SirAlo » szomb. ápr. 06, 2013 8:08 pm

Nem hasznalok, viszont most tesztelgettem kicsit es miutan kidobott a menube kileptem a highvoltagebol aztan beleptem a szerverre es nem doballt le , viszont ha voltage nelkul inditottam a jatekot alapbol akkor ugyanugy ledobott, de lehet akkor epp nem volt kedve ledobni, nemtudom:(

SirAlo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: szer. aug. 01, 2012 11:14 am

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: SirAlo » szomb. ápr. 06, 2013 8:16 pm

Nem kell kiengedni az rfactort tuzfalon? Nem epp akkor szokott gond lenni ha nem engedi at a tuzfal ? Ennyi problemam meg nem volt soha rfactorral:S esetleg valaki nem tudna megnezni team viewerrel hogy mivan ?

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Kazard » szomb. ápr. 06, 2013 8:49 pm

Tonynak volt még hasonló problémája amikor a Zone Alarm tűzfalat használta. De mivel te nem használsz, így emiatt nem kéne hogy gond legyen. Ha az rFactor nem menne ki a tűzfalon akkor az elég nagy gond lenne. De mint írtad a probléma a Kers Drs pluginnal van és szerintem azon belül is valami UDP port problémának tűnik a dolog így elsőre. Holnap rá tudnék nézni a dologra. Mondjuk 18:30-kor ha addig nem javulna meg.

Avatar
finiser
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: kedd dec. 15, 2009 6:48 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: finiser » kedd ápr. 09, 2013 4:09 pm

Hali!

Valaki segítsen!
A KERS megnyomásakor az egész egyből elfogy ( highvoltage szerint elfogy, de a HUD-on megindul picit de nem fogy a piros vonal) és nem is tölti fel a következő körben.
Sipkai Béla

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Kazard » szer. ápr. 10, 2013 9:44 am

Ezt mindíg csinálja vagy egyszeri alkalommal fordult elő. Nekem még a múlthét pénteken volt hogy nem működött egy idő után a Kers, de most kedden nem volt vele gond.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. ápr. 10, 2013 10:35 am

A mai napon felkerült a szerverre a szabályzat egy frissített változata. A lényegi részek nem változtak, csak kiegészítettük néhány kimaradt, idő közben felmerült fontos szabállyal. Kérünk mindenkit olvassa el ezeket a részeket. (Pirossal ki vannak emelve!)
Buchert Csaba

Avatar
finiser
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: kedd dec. 15, 2009 6:48 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: finiser » szer. ápr. 10, 2013 10:44 am

Kazard írta:Ezt mindíg csinálja vagy egyszeri alkalommal fordult elő. Nekem még a múlthét pénteken volt hogy nem működött egy idő után a Kers, de most kedden nem volt vele gond.
Állandóan.
Sipkai Béla

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. ápr. 10, 2013 10:55 am

finiser írta:Hali!
Valaki segítsen!
A KERS megnyomásakor az egész egyből elfogy ( highvoltage szerint elfogy, de a HUD-on megindul picit de nem fogy a piros vonal) és nem is tölti fel a következő körben.
Hát ilyenről még nem hallottam. :) Ez vmi egyedi hiba lehet. Azt hogy elfogy hogy érted? Megnyomod a gombot és rátolja az egészet míg el nem fogy az egész? Ebben az esetben a gombnál vmi kontakt hibára (beragadásra) lehetne gondolni, de akkor elvileg a kijelzőn is el kéne fogynia. Ha esetleg másik gombra rakod v. törlöd az egész highvoltageot majd a modból újra rakod? (gondolom az utóbbival már próbálkoztál)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
finiser
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: kedd dec. 15, 2009 6:48 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: finiser » szer. ápr. 10, 2013 12:37 pm

Az egész módot újra raktam.Az első alkalommal tökéletesen működött, de amikor újra indítottam a játékot már újra jelentkezett a probléma.
Egyébként a Highvoltage ablakban teljesen elfogy a KERS egy gombnyomásra ( kb.1 mp alatt) és csak akkor tölti fel amikor újra kijövök a boxból. A Hudon viszont éppcsak elkezd fogyni egy pici és úgy is marad.Mondjuk XP alatt használom a modot ,de mégis furcsa .hogy először ment.
A gomb áthelyezést még megpróbálom.

Köszi a törődést!
Sipkai Béla

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. ápr. 10, 2013 1:25 pm

A highvoltage az rfm-ből olvassa ki azt az értéket, ami meghatározza az egy körön használható időt:

// How long is KERS available (time in seconds)
KERS TIME = 6.67

Esetleg nézz rá, viszont ha más szám lenne, akkor rfm hibát írna ha szerverre mész.

2 további tipp:
- highvoltage-n belül próbálj egy updatet
- rFactorban hozz létre egy teljesen új profilt és próbáld meg azzal is (lehet h a PLR fájlod bug-os már :grin: )

+1
Már olyan rég voltam XP-ről, hogy már el is felejtettem, de ha van lehetőség rendszergazdaként futtatni, akkor úgy indítsd a highvoltage-t.
Ha továbbra sincs semmi, akkor írj, majd megoldjuk vhogy. ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
finiser
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: kedd dec. 15, 2009 6:48 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: finiser » szer. ápr. 10, 2013 4:54 pm

Köszi a gomb átnevezéssel mukodik! _a_
Sipkai Béla

Bercisan
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: vas. jún. 24, 2012 4:30 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bercisan » pén. ápr. 12, 2013 8:11 pm


Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd ápr. 16, 2013 4:12 pm

Bercisan írta:http://kepfeltoltes.hu/view/130412/1212 ... es.hu_.jpg

Ezért lennék lassú? :DD
Ez hatalmas ! :D
Ehhez képest én szimulátorban ülök ! :D
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd ápr. 16, 2013 6:52 pm

BAJNOKI TABELLA FRISSÍTVE + AZ OLDAL KI LETT EGÉSZÍTVE NÉHÁNY FUNKCIÓVAL! (további fejlesztés még várható) :)

EREDMÉNYEK/F1/2013 MENÜPONTBÓL v. INNEN ELÉRHETŐ

TEGNAP PÁRAN ÖSSZEÜLTÜNK ÉS ELKÉSZÍTETTÜK A SHANGHAI KÖZVETÍTÉST. EZT A VIDEÓANYAGOT IS FENTI LINKRŐL LEHET MEGTEKINTENI.

(sajnos a technika még elég gyermeteg volt, így pl. az én hangom fokozatosan elcsúszott a többiekéhez képest, ami a végefelé már zavaró. :) hiba az én készülékemben volt, de már megoldva :roll: )
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. ápr. 17, 2013 7:03 pm

@ALL

Ápdétolva lett az MF1B oldala -> LINK ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 21, 2013 1:52 pm

Urak!

Kérek szépen mindenkit tartózkodjunk az általánosításoktól.

A bajnokiban a csapatbajnokságot jelenleg az F1 szerint szimuláljuk 8) és még Bernie bácsival nem egyeztettünk maszim csapat indításról, de gondolom a VSR sem.

Maszim F1 Bajnokság nyitott – bárki aki megfelel a követelményeknek, betartja a szabályokat versenyezhet.

VSR és MaSzim között, nincs határvonal, ha csak nem mi magunk, a játék kedvéért meghúzzuk, de nem így lett meghirdetve az F1 bajnoki.

Én VSR-HRC-MaSzim bajnokit nyertem és futamot pl. Petersburgban VSR szerveren…., aszem eléggé VSR pilóta vagyok.

Akkor is volt egy általánosítás, ami végül értelmetlen tüskéhez vezetett, szóval, ezt most kérem ne engedjük!

Sajnálom, ha valaki megsértett valakit, remélem, rendezik egymás közt és a vitát pályára nem viszik, akkor átlépik azt a határt, -monster- ahonnan a maszimot, mint szervezetet láncáról elengedjük és még a virtuális nézőket is, amiért nem ugrottak a kocsik közé ütközés csillapítónak, végleg törüljük! 8)

Valójában csak PING határok vannak. ;-)
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 01, 2013 12:00 pm

Ayrton Senna
1960. március 21.- 1994. május 1.
"Imolában
elindultál a fények útján.
Szólítottak
menned kellett oda, hol még sosem jártál.
Találkoztál végre Vele,
aki oly sok éven át
vigyázód volt
egy-egy nagy bukásnál.
Akiben úgy hittél és
úgy szerettél,
most elvett tőlünk,
hogy nekünk fájjon,
ne Neked…"
Michelisz Norbival állítottunk emléket az istenadta tehetségnek - forrás: Totalcar
http://auto.indavideo.hu/video/Senna_autoja_az_en_autom
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. máj. 27, 2013 11:00 am

Most ez normális?

Sergio Perez: „Nagyszerű versenyem volt, egész délután előzgettem az autókat, és a véleményem szerint Kimi nem hagyott elég helyet, amikor próbáltam előzni, az alagút kijáratánál, aminek eredményeképpen megérintettem a falat a kikötői sikánnál. Nagyon nagy kár volt, mert Jensont és Fernandót is megelőztem, míg Jenson engemet előzött ott, de Kimivel nem tudtam elkerülni az ütközést. Természetesen Monacóban minden előzési manőver kockázatos, de a végén nektek helyet kell hagynotok egymás számára. Az ütközés a fékcsatornámra volt hatással és az első fékem túlmelegedett, tulajdonképpen elment a fékem. Különösen frusztráló egy olyan futamon kiesni, ahol keményen és gyorsan vezettél, különösen, amikor már olyan közel vagy a célhoz. Mindent egybevéve hihetetlenül csalódott vagyok a csapatért és magamért is.”
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 27, 2013 11:36 am

Lehet, hogy idén Ő fogja elnyerni a Grozsán v. Máldonádó díjat. Látszik a srácon, hogy nagyon akar bizonyítani, csak hát...... -lll-

Ami inkább bosszant az a Mercedes ügy. Jó nagy spíler banda jött ott össze 2013-ra a piros baseballsapkás úriemberrel az élen. Picit örülök, hogy Sumi már nincs ott, mert csak még jobban besározták volna oktalanul az Ő nevét is. (csak is Rosberget és Hamit tudom sajnálni, ha egyáltalán kell őket ez miatt....)

Pirellit vhol megértem, mert támadják Őket minden oldalról és vmit tenniük kell, hogy picit enyhítsék az indulatokat viszont az sem fair, hogy szezon közben változtatnak a gumikon.....és megint ki indította el a láncreakciót? Hát persze, hogy az "üdítő gyárosok", mert Vettelkének nem úgy jönnek össze a dolgok, ahogy szeretnék. Komolyan okádnom kell némely embertől/csapattól :-? (na az lett volna még szép, ha az RBR-el tesztel a Pirelli)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. máj. 27, 2013 1:04 pm

Jóformán egyedül Perez próbált meg előzni az egész futam alatt. Hamiltonnak volt egy majdnem előzése meg Sutilnak 2. Pereznek lehet ez a véleménye hogy Kimi volt a hibás. Ő máshogy látta mint Kimi. Kicsit túlvállalta magát,ez van.
Szerintem egy monacoi futamba ennyi belefér,főleg hogy Caterham tempót ment a mezőny hogy spóroljon a gumival. Egész futam szerintem egy vicc kategória volt.
Nem is tudom van-e most normális FIA féle bajnokság.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. máj. 27, 2013 1:19 pm

Nem feltétlen az a baj, hogy merész, de Raikonnennel ez volt a 3.(remélem jól számolom) esete ezen a versenyen és az első kettő is majdnem gázos lett. És ezt Kimire kenni, hát elég fura.... Ráadásul Kimi nem nagyon szokott beszólogatni pilótáknak, de most megtette.... Ez is árulkodó.
Tény hogy szépeket is előzött, Nekem Sutil volt a nap embere! :)
Buchert Csaba

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. máj. 27, 2013 2:15 pm

Csaba írta:Nem feltétlen az a baj, hogy merész, de Raikonnennel ez volt a 3.(remélem jól számolom) esete ezen a versenyen és az első kettő is majdnem gázos lett. És ezt Kimire kenni, hát elég fura.... Ráadásul Kimi nem nagyon szokott beszólogatni pilótáknak, de most megtette.... Ez is árulkodó.
Tény hogy szépeket is előzött, Nekem Sutil volt a nap embere! :)
Így látta. Azért volt adrenalin,hosszú volt a futam. 20 perccel leintés/kiesés után érezheti így. Kimi max rádión említ meg mindent jah.
Nem tom melyik volt a harmadik. Volt egy próbálkozás amikor mind a ketten átmentek a síkánon. Volt ez. A 3. nekem nem rémlik,pedig mások is mondták hogy 3. volt ez.
Mercedes motorral menő pilóták voltak tökösek tegnap :D :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. máj. 27, 2013 2:37 pm

Perez eseteben abszolút nem tokossegrol volt szó hanem inkább egy idióta meggondolatlan manoverrol amivel elcseszte Kimi es a saját versenyét is.
Közelében sem volt előzesi pozicionak, csak megpróbált beesni melle lesz ami lesz alapon. Összehasonlítva mondjuk Sutil elozeseivel, aki nagyon szépen es tisztán előzött. Ezt kellett volna Pereznek is, csak ő ezt nem tudta megvalósítani. Button es Alonso elozese sem volt a legszebb de az meg úgy ahogy összejött neki.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 27, 2013 3:18 pm

Nálam a Perez-Kimi eset nem sokban tér el a Grosjean-Ricciardo-tól. Mind a két esetben későn fékezett a hátul lévő, max annyi, h Grosjean még pancserebbül oldotta meg. :mrgreen:

A Sutil féle előzések meg egyáltalán nem tetszettek, és itt Wéber Gabival egyet is értek, hogy a Loews-ben nem igazán "gentleman" megoldás. Ilyen módon itt bárki előzhet és Sutil is csak annak örülhet, hogy Button és Alo is képben volt. Persze az más lenne, ha már a Loews kanyarbejáratához úgy érkeznek, hogy egymás mellett vannak (régebben láthattunk ilyeneket is), de Sutil előzései nem ilyenek voltak. :-?

Maga a futam elég "gáz" volt, de akárki-akármit is mond (meg lehet kövezni), de én ezen a "pályán" (attól független h szeretem) eleve nem is tartanék futamot :!: Ez csak a csillogásról és a rongyrázásról szól....
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. máj. 27, 2013 3:45 pm

Én kilöktem volna mindegyiket azt... -1-
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. máj. 27, 2013 4:13 pm

Gadfly írta:Nálam a Perez-Kimi eset nem sokban tér el a Grosjean-Ricciardo-tól. Mind a két esetben későn fékezett a hátul lévő, max annyi, h Grosjean még pancserebbül oldotta meg. :mrgreen:

A Sutil féle előzések meg egyáltalán nem tetszettek, és itt Wéber Gabival egyet is értek, hogy a Loews-ben nem igazán "gentleman" megoldás. Ilyen módon itt bárki előzhet és Sutil is csak annak örülhet, hogy Button és Alo is képben volt. Persze az más lenne, ha már a Loews kanyarbejáratához úgy érkeznek, hogy egymás mellett vannak (régebben láthattunk ilyeneket is), de Sutil előzései nem ilyenek voltak. :-?

Maga a futam elég "gáz" volt, de akárki-akármit is mond (meg lehet kövezni), de én ezen a "pályán" (attól független h szeretem) eleve nem is tartanék futamot :!: Ez csak a csillogásról és a rongyrázásról szól....
Szerintem azért ott perez fogta azt a pozíciót, és nem volt már helye, ha kimi nagyobb szögben fordul akkor simán elférnek.
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. máj. 27, 2013 5:21 pm

Matte írta: Szerintem azért ott perez fogta azt a pozíciót, és nem volt már helye, ha kimi nagyobb szögben fordul akkor simán elférnek.
Szerintem Pereznek nem volt ott keresnivalója. Kimi belül fékezett egyértelműsítette, hogy itten te nem fogsz beférni, és mivel nem volt Kimi mellet a kanyar ráfordulási pontjánál Perez ezért egyértelműen a hátul jövő hibája.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. máj. 27, 2013 5:53 pm

Norbi írta:
Matte írta: Szerintem azért ott perez fogta azt a pozíciót, és nem volt már helye, ha kimi nagyobb szögben fordul akkor simán elférnek.
Szerintem Pereznek nem volt ott keresnivalója. Kimi belül fékezett egyértelműsítette, hogy itten te nem fogsz beférni, és mivel nem volt Kimi mellet a kanyar ráfordulási pontjánál Perez ezért egyértelműen a hátul jövő hibája.
Nem vitatkozni akarok, szerintem pont hogy benn volt mellette a ráfordulás pontnál. Kimi hagyott neki helyet, perez be is ment mellé, aztán számomra érthetetlen módon feltolta a falra.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. máj. 27, 2013 5:56 pm

Matte írta:
Norbi írta:
Matte írta: Szerintem azért ott perez fogta azt a pozíciót, és nem volt már helye, ha kimi nagyobb szögben fordul akkor simán elférnek.
Szerintem Pereznek nem volt ott keresnivalója. Kimi belül fékezett egyértelműsítette, hogy itten te nem fogsz beférni, és mivel nem volt Kimi mellet a kanyar ráfordulási pontjánál Perez ezért egyértelműen a hátul jövő hibája.
Nem vitatkozni akarok, szerintem pont hogy benn volt mellette a ráfordulás pontnál. Kimi hagyott neki helyet, perez be is ment mellé, aztán számomra érthetetlen módon feltolta a falra.
Ha mellette lett volna, akkor nem kap defektet Kimi az első szárnytól.
A videón is jól látszik, hogy épphogy csak a hátsó kerekéhez ért el Perez, ami még nagyon messze van egy előzési pozíciótól.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. máj. 27, 2013 5:58 pm

Ha már Kimi, akkor itt vannak azok az előzések melyeket nem láthattunk a végén:

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. máj. 27, 2013 5:58 pm

benyomta a limitert az ütközés után Kimi? :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. máj. 27, 2013 5:59 pm

Nem a befordulás pillanata számít, hanem a fékezés megkezdésének pillanata! Nagy különbség, mert akkor még sehol nem volt. Kimi teljes joggal húzta rá az autót, de tény, hogy elkerülhette volna, mert Perez ott már semmiképpen nem tudott volna megállni. Mindazonáltal legalább megpróbálta. Ilyen küzdelmekért régen mindenki rajongott. Ma már csak a fényezés meg a kutya felfestése a lényeg.
Jómagam is ilyen vagyok - ha valaki messzi van féktávon és megpróbál kifékezni, ugyanezt teszem.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd máj. 28, 2013 3:33 pm

Gadfly írta:Ha már Kimi, akkor itt vannak azok az előzések melyeket nem láthattunk a végén:

Kellet neki egy kis idő mire ezt megtanulta mert Ferraris korában nem nagyon tudott előzni :D De ezek profi megoldások!
Manchester United

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. jún. 02, 2013 11:59 am

Nem F1, de OW:

Forma-1-es pilótát alázott Kiss Pál Tamás

A 2. futam MA kb. 14:20 – 15:05 - forrás
Live Timing (Race2-re kell nyomni :) )
Lehetséges közvetítés

Egyéb: www.autogp.net
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » hétf. jún. 03, 2013 10:26 am

Most komolyan...ez a Tilke hány éves? Mikor fog már nyugdíjba menni? Teljesen tönkretette a Forma1-et a munkásságával. Ez a moszkvai pálya is...hát hánynom kell a vonalvezetésétől. Vontatott, elnyújtott lassú kanyarokkal teli, egyik kanyar jön a másik után, 1 darab előzési pont, ahol majd a DRS-el gyönyörű elhaladásos manővereket láthatunk. Brávó, komolyan mondom brávó..... -gepout- __ ,-l-, -g1- =_ =_ =_ =_

http://www.youtube.com/watch?v=D-J6W3QzLyU

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. jún. 03, 2013 12:59 pm

@Misi
Tényleg elég kaki a pálya, de sajnos jobban nem is várhattunk volna...


A napokban az "öreg" is mehetett a Nordschleifen. Igaz elég safety kör volt.



GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. jún. 03, 2013 4:11 pm

Fekete Misi írta:Most komolyan...ez a Tilke hány éves? Mikor fog már nyugdíjba menni? Teljesen tönkretette a Forma1-et a munkásságával. Ez a moszkvai pálya is...hát hánynom kell a vonalvezetésétől. Vontatott, elnyújtott lassú kanyarokkal teli, egyik kanyar jön a másik után, 1 darab előzési pont, ahol majd a DRS-el gyönyörű elhaladásos manővereket láthatunk. Brávó, komolyan mondom brávó..... -gepout- __ ,-l-, -g1- =_ =_ =_ =_

http://www.youtube.com/watch?v=D-J6W3QzLyU
Azért mert a hiper szuper F1 szar futamot megy egy Tilke pályán, az nem azt jelenti hogy Tilke a fasz.
Sepang az jó pálya.Bahrain,Shanghai is. Istambul se vészes. Valencia Street is jó. És a tavaly debütált Cota is jó futamot mutatott.
Erre van igény hogy ilyet csináljon.Azért el is kell fogadni valakinek az Ő pályáját hogy megépülhessen. Vissza lehetne dobni lazán és mondani hogy mi legyen benne.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. jún. 03, 2013 4:37 pm

danikosz írta:
Fekete Misi írta:Most komolyan...ez a Tilke hány éves? Mikor fog már nyugdíjba menni? Teljesen tönkretette a Forma1-et a munkásságával. Ez a moszkvai pálya is...hát hánynom kell a vonalvezetésétől. Vontatott, elnyújtott lassú kanyarokkal teli, egyik kanyar jön a másik után, 1 darab előzési pont, ahol majd a DRS-el gyönyörű elhaladásos manővereket láthatunk. Brávó, komolyan mondom brávó..... -gepout- __ ,-l-, -g1- =_ =_ =_ =_

http://www.youtube.com/watch?v=D-J6W3QzLyU
Azért mert a hiper szuper F1 szar futamot megy egy Tilke pályán, az nem azt jelenti hogy Tilke a fasz.
Sepang az jó pálya.Bahrain,Shanghai is. Istambul se vészes. Valencia Street is jó. És a tavaly debütált Cota is jó futamot mutatott.
Erre van igény hogy ilyet csináljon.Azért el is kell fogadni valakinek az Ő pályáját hogy megépülhessen. Vissza lehetne dobni lazán és mondani hogy mi legyen benne.
Egyetértek Misivel, ez a pálya nagyon gyenge lett, ilyet én is tudok tervezni, csak vonalzó kell hozzá. Egyre rosszabb pályákat építenek az a COTA meg szerintem szánalmas lett, mért kell egy egyenes helyére bepréselni 10 kanyart, ha azokban úgysem fognak előzni?
Kép

Avatar
Fekete Misi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: pén. júl. 13, 2012 1:00 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » hétf. jún. 03, 2013 7:53 pm

danikosz írta:
Azért mert a hiper szuper F1 szar futamot megy egy Tilke pályán, az nem azt jelenti hogy Tilke a fasz.
Sepang az jó pálya.Bahrain,Shanghai is. Istambul se vészes. Valencia Street is jó. És a tavaly debütált Cota is jó futamot mutatott.
Erre van igény hogy ilyet csináljon.Azért el is kell fogadni valakinek az Ő pályáját hogy megépülhessen. Vissza lehetne dobni lazán és mondani hogy mi legyen benne.
Nekem a jó vonalvezetés definíciója valahol Spánál kezdődik, abból is a 2000-es évek elejei, és Suzukával végződik.

Ezek a középlassú kanyarok egymás hegyén hátán, max 100 méter egyenessel két forduló között, hosszú egyenes, a végén derékszögű kanyarral baromira nem jön be. Ott van még pl Melbourne, vagy Monte-Carlo, amiknek szerintem élvezetes a vonalvezetése. De nekem se Istanbul, se Korea, se Abu Dhabi nem jön be.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. jún. 07, 2013 8:45 am

Norbiék viszont bizakodnak, a kanyarok miatt.

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd júl. 02, 2013 8:16 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bodnar » csüt. júl. 25, 2013 1:06 pm

Hali!

Srácok, mikortól lesz elérhető a magyar pálya? -hh- Akárhogy is számolok, bő 1 hét és futam, a naptár alapján. -hh- -hh-
Azazamaz #7

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. júl. 25, 2013 1:16 pm

Ma v. legkésőbb holnap lesz kiírva a futam! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: GABOR » csüt. júl. 25, 2013 1:21 pm

Pálya? Menjünk ki a ringre, lefoglaljuk az autókat, letoljuk élesbe. Nem kell itt szarozni... XD
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » csüt. júl. 25, 2013 1:51 pm

GABOR írta:Pálya? Menjünk ki a ringre, lefoglaljuk az autókat, letoljuk élesbe. Nem kell itt szarozni... XD
be is hugyozna Mindenki, ha tényleg meg lehetne tenni :D
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Matte » csüt. júl. 25, 2013 1:53 pm

BengA írta:
GABOR írta:Pálya? Menjünk ki a ringre, lefoglaljuk az autókat, letoljuk élesbe. Nem kell itt szarozni... XD
be is hugyozna Mindenki, ha tényleg meg lehetne tenni :D
Aztán nem úgy vezetni mint díjátadón -hh-
Kép

Bandika
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 11:34 am

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Bandika » pén. aug. 16, 2013 8:37 am

A Japok rá vannak kattanva súlyosan a technikára -kakcsi-

http://www.youtube.com/watch?v=7W-hC2HC5Sk
Balogh András

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » kedd aug. 20, 2013 9:31 am

Üdvözöljük a változást !
http://www.formula.hu/hirek/153/383/819 ... uri-palyan

-l- Végre eltüntetik a dobbantót !! -l-
--pezs- --pezs- --pezs- --pezs-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: GABOR » kedd aug. 20, 2013 1:25 pm

CsaB írta:Üdvözöljük a változást !
http://www.formula.hu/hirek/153/383/819 ... uri-palyan

-l- Végre eltüntetik a dobbantót !! -l-
--pezs- --pezs- --pezs- --pezs-
Én szerettem azt a részt. Hiányozni fog. Mindig volt valami eksön -hh-
Remélem idén mi még a régin megyünk!? Volt benne kihívás. -jaj-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd aug. 20, 2013 4:40 pm

GABOR írta: Remélem idén mi még a régin megyünk!? Volt benne kihívás. -jaj-
Azzal a verzióval fogunk menni, amivel a szezon eleji teszt is volt. Ez is egy új (reálisabb verzió) ellentétben a korábbi években használttal.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. aug. 24, 2013 8:05 am

Érdekes cikk :

http://forma1-f1.hu/index.php/forma1/olvas/4370

Nem tudom mennyi része lehet úgy ahogy Ő leírja.
Bekötési pont tényleg érdekes,ha valami nem stimmel szerintem legkésőbb 2 futam után vissza állítják. Pl a Ring után a nyári időszak alatt.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. aug. 24, 2013 9:34 am

Megnyitottam a linket és az Avast egyből riasztott, hogy Tórjai van az oldalon. Akiknek nincs víruskeresőjük, ami blokkolni tudná a nemkívánatos kódokat, azok csak óvatosan....
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. aug. 24, 2013 3:23 pm

Gadfly írta:
Megnyitottam a linket és az Avast egyből riasztott, hogy Tórjai van az oldalon. Akiknek nincs víruskeresőjük, ami blokkolni tudná a nemkívánatos kódokat, azok csak óvatosan....
Linuxon leszarom a trójait!!! :D

Amúgy nagyon szomorú cikk, soha ne feledjétek, vagy ha én mondom nektek élősszőr akkor jegyezzétek meg:
Ebben a világba mindannyian csak eszközök és szolgák vagyunk. A rochilld félék szolgái. Hogy ők játszhassák a kis játékaikat és tologassák a bábuikat. Háborúkat indítanak egymás ellen ahol ha úgy adódik nekünk kell meghalni.... Ugyanez ez az egyszerű Kimis eset is.
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. aug. 24, 2013 4:21 pm

Csaba írta:Ebben a világba mindannyian csak eszközök és szolgák vagyunk. A rochilld félék szolgái. Hogy ők játszhassák a kis játékaikat és tologassák a bábuikat. Háborúkat indítanak egymás ellen ahol ha úgy adódik nekünk kell meghalni.... Ugyanez ez az egyszerű Kimis eset is.
Csabikám...a Virth Peti büszke lenne Rád, hogy ragadt Rád valami abból, amit minden nap papolt :D
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. aug. 24, 2013 7:33 pm

BengA írta:
Csaba írta:Ebben a világba mindannyian csak eszközök és szolgák vagyunk. A rochilld félék szolgái. Hogy ők játszhassák a kis játékaikat és tologassák a bábuikat. Háborúkat indítanak egymás ellen ahol ha úgy adódik nekünk kell meghalni.... Ugyanez ez az egyszerű Kimis eset is.
Csabikám...a Virth Peti büszke lenne Rád, hogy ragadt Rád valami abból, amit minden nap papolt :D
:D De milyen igaza volt!
Buchert Csaba

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: CsaB » hétf. aug. 26, 2013 11:13 am

KerS & DRS teszt
Teszteltem az rFDyn hud-ot oly módon, hogy nem a Xpaddert azáltal a virtuális billentyűzetet használtam a kers és drs kapcsoláshoz, hanem a pluginban állítottam be a gombokat.
DE ! ott sem a hagyományos módon, hogy a K D és F betűk helyett a gombokat rendeltem a funkciókhoz, hanem a kormány detectálása után a használni kívánt gombokat megnyomva automatikus felismeréssel adtam meg a használni kívánt gombokat.
Így most jelenleg egy Monzai teszt során a Game Booster használata ellenére sem kapcsolt ki a plugin illetve nem kezdett el rosszul működni, sőt első indításra is hiba mentesen indult. Természetesen Rendszergazdaként indítottam mind a plugint mind az rFactor-t.

Remélem ezzel megoldódik az idestova 11 futama kísértő hibajelenség ami keresztbe tett a futamok 80%-ában.

Tipp:
alacsonyabb árfekvésű kormányoknál (mint az enyém) érdemes nem a + alakú irányító és a joy pad (kocka, karika, ...) gombokra állítani a funkciót, hanem egy fix számozott gombra. A Joy és irányító gombokkal nem kommunikál 100%-osan a plugin.

Remélem tudtam ezzel másoknak is segíteni akik hasonló problémákkal küzdöttek mint én.
;-)
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. aug. 26, 2013 12:11 pm

Én már tavaly, amint lehetett átálltam az rFHV-ben való közvetlen kormánybeállításra, és azóta nemegyszer ajánlottam már másoknak pl a fórumban is... _f_
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Kazard » szomb. aug. 31, 2013 10:40 am

Csab! Ha használtál GID-et is előtte akkor ez is segíthet.

A PLR fájlban az alábbi bejegyzést megkeresve "REAL TIME SPLITS" mindenki bizonyosodjon meg róla hogy 1 -re van állítva az érték. Danikosz, Turi kérlek jelezzétek hogy esetleg nem e 0-ra volt állítva. Tegnap vettem észre a dolgot hogy amikor a GID plugin értelmetlen kijelzőit kacsolgatjuk ki akkor akarva-akaratlanul talán a balra nyíl megnyomásával a "REAL TIME SPLITS" értéke elállítódik és ez okozhatja a DRS nem működését.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Forma1 & NF1B13 - CSEVEGŐ

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. aug. 31, 2013 11:31 am

Kazard írta:Csab! Ha használtál GID-et is előtte akkor ez is segíthet.

A PLR fájlban az alábbi bejegyzést megkeresve "REAL TIME SPLITS" mindenki bizonyosodjon meg róla hogy 1 -re van állítva az érték. Danikosz, Turi kérlek jelezzétek hogy esetleg nem e 0-ra volt állítva. Tegnap vettem észre a dolgot hogy amikor a GID plugin értelmetlen kijelzőit kacsolgatjuk ki akkor akarva-akaratlanul talán a balra nyíl megnyomásával a "REAL TIME SPLITS" értéke elállítódik és ez okozhatja a DRS nem működését.
Nem csak okozhatja hanem minden esetben okozza! 100x el lett mondva, de persze könnyebb szidni(hogy így szar meg úgy szar) mint odafigyelni....

Egyébként van még1 amire érdemes odafigyelni, nekem fel van rakva a virtual clone drive és ha az megy akkor az egész rfhigh voltage nem működik! szerintem ugyanazt a portot használja mint az rf...
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég