Minden, ami a témához kapcsolódik
resystance
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szomb. nov. 19, 2011 2:22 pm

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: resystance » vas. dec. 04, 2011 2:36 pm

KOPI írta:Nem tudunk 8 kor kezdeni? 6 ra gödöllöre megyek,de a 8 jo lenne
Ha nem akkor ez kimarad sajna
Szerintem időben elkezdjük és elképzelhetőnek tartom, hogy tart majd még 8-kor is, főleg ha valaki csak később csatlakozik.

resystance
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szomb. nov. 19, 2011 2:22 pm

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: resystance » vas. dec. 04, 2011 2:59 pm

Ezt csak mutiba hoztam:
A legújabb COD (MW3) single playerét végigtoltam és Frapssal felvettem a legjobb és legvéresebb akciókat, hogy megmutassam Gadflynak, aztán végül meg is vágtam és felkerült tube-ra. A zene az MW3 OST legjobb zenéiből lett összevagdosva.
Hozzáértők észrevehetik, hogy ebben a részben már érezhetően fémből vannak a fegyverek, ami sokat dob a gyilkolás örömén. Alig várom a multit!!!


Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. dec. 04, 2011 3:32 pm

resystance írta:Ezt csak mutiba hoztam:
A legújabb COD (MW3) single playerét végigtoltam és Frapssal felvettem a legjobb és legvéresebb akciókat, hogy megmutassam Gadflynak, aztán végül meg is vágtam és felkerült tube-ra. A zene az MW3 OST legjobb zenéiből lett összevagdosva.
Hozzáértők észrevehetik, hogy ebben a részben már érezhetően fémből vannak a fegyverek, ami sokat dob a gyilkolás örömén. Alig várom a multit!!!

Mondjuk nekem már az MW2 is jobban bejött mint a COD4, de a kihajlást az finoman szólva is el****ták. Ettől függetlenül miután kipróbáltam és én is végigtoltam az MW3-at, hát igen, ezt semmi nem veri meg szerintem sem.
A multira én is kíváncsi leszek...

Hja és grat a videóhoz, klassz lett -kakcsi-

Üdv
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. dec. 04, 2011 4:17 pm

Szerintem nem szerencsés most már tólni, ellenben az lehetséges
(csak félek, mert nem ismerem még a játék dinamikáját, régen 2007-ben FPS-eztünk már Knife vezetésével, akkor olyan 2 óra alatt elég volt mindenkinek belőle.)
hogy 20.00-tól kezdünk valamit, amit már azért híranyagban is megjelenítünk és valami eredményt hirdethetünk. Csak ahogy zárójelbe írtam, lehet pont addigra már nem is lesz vérszomj a csapatokban.
Talán 1 órás csúsztatás mint kompromisszum annak érdekében, hogy ha Kopi jön akkor legyen még kedve valakinek játszani. :roll: Gadfly?

A hírrel kapcsolatosan kérdezném, hogy hogyan tudnánk képhez jutni. Mert én screen shotozhatom a full low 800x600 grafikámat, de annak nem sok értelme, szép képek kellenének 3db. A meccsek végén a tábláról mindenképpen kellene majd screen shot. =_
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. dec. 04, 2011 4:41 pm

talán még az 1 órás csuszás jó lehet. De nem tudom,Családi a dolog,ugyhogy lemondani sem tudom.
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: IsTi » vas. dec. 04, 2011 4:48 pm

Nekem is jobb lenne a 8 órai kezdés :roll:
De 7-től is jó csak nem leszek annyira itt lélekben :mrgreen:

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. dec. 04, 2011 4:55 pm

IsTi írta:Nekem is jobb lenne a 8 órai kezdés :roll:
De 7-től is jó csak nem leszek annyira itt lélekben :mrgreen:
AKKOR LEGYEN 8. CSERÉBE BEFŰZÖM ZSOZSESZT IS. -v-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. dec. 04, 2011 5:21 pm

Én sem tartom szerencsésnek a csúsztatást főleg ilyenkor, mikor lassan kezdeni kéne. (több mint 1 hete ki van már írva az időpont)

Kompromisszumként akkor 19:00-kor kezdünk, viszont legközelebb ilyen már nem lesz, mert lehet vannak akik már rég úgy alakították, hogy 6-ra jönnek és 8-ra pl. már más programot terveztek be.

Arra gondoltam, hogy resystance-el úgy állítanánk be kezdés előtt a szervert, hogy:
-egy pálya 20 perces legyen
-3 pályán játszanánk előre meghatározott csapat-összeállításban
-pályák között lenne 5-7 perc pisi, cigi stb. szünet.

Mindegyik pálya végén screenshottal mentenénk az eredményt, majd itt fórumban közzétéve összesítenénk az eredményeket csapat és egyén szinten.

Így kb. a teljes játékidő 1 óra 20 perc lenne, tehát 20:20-kor végeznénk.
Ezt követően akinek még van kedve maradhat szerveren és sima deathmeccset tolhatnánk. (persze ennek az eredménye már nem lenne közzétéve)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. dec. 04, 2011 9:31 pm

--kj- sajnálom én szarul nyomtam, csapattagoktól elnézést kérve vállalom a vereséget, rajtam csúszott el.
Szóval a következőre kicsit jobban összeszedem magam, esetleg szavazzunk egy pályára és ott menjen csak a dolog, mert ez így baromi beláthatlan volt, illetve az is gond volt, hogy a Tony féle átállítás után, baromira akadtam, amit elsőre melegedésnek tudtam be, miközben a grafika lett elállítva. -lll-

Jövő vasárnap, díjátadó után? most már akkor tervezzük eleve 20.00-tól és legyünk már egy picit többen 5-5 ellene lenne jó. -edzo-
Kép

resystance
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szomb. nov. 19, 2011 2:22 pm

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: resystance » vas. dec. 04, 2011 10:09 pm

Metosz aaahh hagyd, nekem se ment, Gadflynak se, lényegében le lettünk darálva. Én a saját hullámban estem el, TS-en meg az volt a legnagyobb probléma, hogy az adott pálya valakinek tuti nem volt jó. :lol: De leszámítva a kiontott 47 liter véremet, nagyon is fain volt. ;-)

A mapokra meg kitalálunk valamit, mert most a Partyline-ba mindenki egyszerre beszélt és mindenki mást akart. A grafikát meg állítsd be, ha nem jó utána se, majd segítünk.

De egyébként én is Bosszút esküszök, ez nem marad megtorlatlanul!! -f-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. dec. 04, 2011 10:18 pm

resystance írta:Metosz aaahh hagyd, nekem se ment, Gadflynak se, lényegében le lettünk darálva. Én a saját hullámban estem el, TS-en meg az volt a legnagyobb probléma, hogy az adott pálya valakinek tuti nem volt jó. :lol: De leszámítva a kiontott 47 liter véremet, nagyon is fain volt. ;-)

A mapokra meg kitalálunk valamit, mert most a Partyline-ba mindenki egyszerre beszélt és mindenki mást akart. A grafikát meg állítsd be, ha nem jó utána se, majd segítünk.

De egyébként én is Bosszút esküszök, ez nem marad megtorlatlanul!! -f-
Grafika rendben van, 8) totál lebutítva nyomom, így nincs akadás. Illetve nem tudom, hogy lehetséges-e, de jó lenne a szél által felkavart pórt meg ilyen leveleket meg minden szir-szart ami mozog kikapcsolni, gondolom akkor bőven nem lenne gondom.

Ha van bármi amivel le lehet venni a terhelést a látvány rovására akkor mondjátok. Persze azon felül amit már most is tudok állítani a játékban - azt átnyálaztam, de pl. pont a levelekre nem találtam semmi opciót.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. dec. 05, 2011 12:33 am

URAK!

Kisesebb változtatás eszközöltem itt a COD4 fórumban. Ennek a topiknak a neve Főhadiszállás lett.
További altopikokat hoztam létre, ahol az eseményekre lehet jelentkezni (hasonlóan mint ahogy a futamoknál). Minden esemény első hszben lesznek összeírva az eddig jelentkezett fegyveresek ill. az esemény lezárta után szintén ott lesz belinkelve az eredmény és egyéb statisztikák.

Ezt a topikot (Főhadiszállás) a jövőben próbáljuk szimplán csevegőként használni.


A mai eredmények megtalálhatóak a hozzá tartozó topikban: http://www.maszim.hu/forum/viewtopic.php?f=38&t=1817
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

resystance
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szomb. nov. 19, 2011 2:22 pm

Re: Harcmező

Hozzászólás Szerző: resystance » hétf. dec. 05, 2011 5:49 pm

metosz írta:.. Ha van bármi amivel le lehet venni a terhelést a látvány rovására akkor mondjátok. Persze azon felül amit már most is tudok állítani a játékban - azt átnyálaztam, de pl. pont a levelekre nem találtam semmi opciót.
Nekem van egy ilyen configom, azt hiszem, jó lenne neked. Itt nem tudtam feltölteni a kiterjesztése miatt, ezért felraktam FTP-n a COD mappa\metosz\ mappába (oda kaptam írási jogot Gadflytól a configolás miatt). Szedd le, másold a Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\neved\ mappába, nevezd át az eredetit, hogy ha gebasz van, meglegyen, ezt pedig nevezd át config_mp.cfg-re. Asszem egyértelmű. Próbáld ki, és ha jó, állítsd be magadnak rendesen, mert pl a név is még az enyém benne. Ezt nem a fájlban kell, hanem a játék a beállításokat ide menti el. GL

Szerk: Mondjuk nem tudom, hogy a lvl hack ezzel ugrik-e, de ha ugrik, választanod kell köztük.

resystance
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szomb. nov. 19, 2011 2:22 pm

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: resystance » hétf. dec. 05, 2011 7:19 pm

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. dec. 12, 2011 8:55 am

A talin szóba került ez a játék így most letöltöm és újra neki állok egy kis hentelésnek :)
Mikor megjelent a játék akkor próbáltam ki és játszottam/játszottunk vele utoljára a COD4-el, mert mi a II vh feelingre voltunk hangolódva. Sajna a COD2-t már nem azok készítették mint az UO-t pedig ha az vonal folytatódik akkor váltottunk volna COD2-re.
Mielött elkezdtem szimulátorozni egy 30 fős ligánál (IBT) voltam éveken át admin és mi a COD1-t toltuk majd az UO-t 2004-es megjelenésétől csak a tankos részét toltuk. De volt ennek egy másik modifikációja amit a németek készítettek ez volt a German Front Mod így ha nem akartunk járműves játékot ezt játszottuk mert ide is komoly csapatjáték kellett. Mindkét moddal toltuk nemzetközi vizeken, de tőlünk jóval nagyobb kockák ellen :) GFM mod esetében kőkeményen kellett célozni is :p Sajnos a játékokat mint a legtöb fps-t a csíterek vágták haza elvéve a kedvet a henteléstől.

Most csak találomra kerestem ki youtubon a videókat melyek voltak ezek a játékok:
GFM



CODUO BAS Assault
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Lyonesse
Tündér
Tündér
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: vas. nov. 27, 2011 2:02 pm
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Lyonesse » csüt. dec. 15, 2011 10:28 am

Vasárnap lesz egy kis _h_ ? ;-)
Lyonesse

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. dec. 15, 2011 10:35 am

Lyonesse írta:Vasárnap lesz egy kis _h_ ? ;-)
naná! -monster- csak most már Kopi, Tommy és Dietrich is a menülapra kerül mint áldozatom.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. dec. 15, 2011 2:01 pm

metosz írta:
Lyonesse írta:Vasárnap lesz egy kis _h_ ? ;-)
naná! -monster- csak most már Kopi, Tommy és Dietrich is a menülapra kerül mint áldozatom.
kiírtam a jelentkezést...
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. dec. 17, 2011 8:59 am

kiru = splendid alias Pompás Kapitány.

Kipróbáltam és sajnos ugyanaz az érzés jött elő amiért abbahagytam az FPS-t évekkel ezelőtt, hogy számomra nem élvezet lövöldözni.
Tudom, beteg vagyok hogy rajtam kívül mindenkinek örömet okoz hogy lövedékek és gránátszilánkok süvítenek a füle mellet miközben szanaszét lövi az ellen arcát.
Na majd vasárnap meglátjuk milyen nyomot hagy bennem a sok ólom... :) -monster-
Kép

resystance
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szomb. nov. 19, 2011 2:22 pm

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: resystance » kedd ápr. 03, 2012 10:14 pm

Sziasztok! Szerintem lassan mindenki kiheverte a szilveszter fáradalmait, nincs kedvetek egyik hétvégén egy kis lövöldözéshez?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 08, 2012 10:46 am

resystance írta:Sziasztok! Szerintem lassan mindenki kiheverte a szilveszter fáradalmait, nincs kedvetek egyik hétvégén egy kis lövöldözéshez?
:roll: hát nem túl nagy az érdeklődés......sajna,
mennek a szimulátor bajnokik.....
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. ápr. 08, 2012 12:59 pm

Egyetértek Metosszal...hogy az indy-t is bevállaltam, így elég sok idő elmegy...ráadásul a suli kezdete óta veterán lettem COD terén, leraktam a fegyvert __
Ha majd lesz egy kis szünet itt-ott feléleszthetjük a dolgot felőlem.
Kép

resystance
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szomb. nov. 19, 2011 2:22 pm

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: resystance » vas. ápr. 08, 2012 6:47 pm

Hát ezt már tudom, de a kérdést még tali előtt tettem fel. :) Amúgy ok, én se érek még nagyon rá, csak megkérdeztem :D

resystance
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szomb. nov. 19, 2011 2:22 pm

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: resystance » szomb. jún. 23, 2012 9:34 pm

Izé... valamikor ratata? __

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. jún. 24, 2012 7:29 pm

Gstyle jelezte, hogy jönne én meg semmi másra nem vágyok, csak hogy szétlőhessem a hátsóját ha már több versenyen nem sikerült kilöknöm -hh-
Kép

resystance
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szomb. nov. 19, 2011 2:22 pm

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: resystance » vas. jún. 24, 2012 9:08 pm

Akkor összehozzuk. ;-) Nekem jelenleg nem fut a cod-om, valamiért kidobál a PunkBuster (gondolom mert punk vagyok), meg utazok is el, szóval nem sietünk. :)
Keep in touch!
__

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 24, 2012 9:29 pm

Feldobunk szerverre valami totál egyszerű akár csak quake motoros cuccot, nekem tök mindegy mivel és milyen környezetbe lövöm szét puhány vázatokat.
Azzal nincs gond , se gép igény, se nem foglalkozik már senki vele, és feltörni sem kell, de éppen annyira pusztító. Egy unreal tournament is jó volna, csak annak nem nagyon láttam free verzióját quakenek meg tudom, hogy van valami free arenája.
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. jún. 24, 2012 10:53 pm

metosz írta:nekem tök mindegy mivel és milyen környezetbe lövöm szét puhány vázatokat.
Hát codban nagy lenne a szám és azonnal leosztanálak itt a topicban -hh- , de nem tudom a többi ilyen jellegű lövöldözősben mit tudok, szóval egyelőre óvatosan nyilatkozom _2_
Minden esetre benne vagyok, de csak jövő héttől, mert vizsgára készülök, ráadásul kampec a videó kártyám és gariba ki kell cseréltetnem -monster-
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Matte » hétf. jún. 25, 2012 5:29 pm

Quake 3-ból van portable verzió. Meg nemtudom mit szólnátok cs 1.6-hoz, abból is van portable, ezek max 200 megások, csak netudom netre lehet e velük csatlakozni. LAN-ra biztos, suliban is ezekkel nyomjuk, meg itthonról hamachival. Vagy esetleg cod 2. -gg-

Minden esetre nekem bármilyen fps jó, és kiváncsi vagyok ti hogy bírjátok a találatokat -hh- __
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. jún. 25, 2012 8:22 pm

Én hozom a kölköt is és akkor BengAÚÚÚÚ lesz neked;DDD
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. jún. 25, 2012 8:23 pm

Nekünk jó a COD4:)
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 25, 2012 9:02 pm

Háááát, ha választhatok nekem is COD4, mert az fent van a gépemen... -kakcsi-
Meg abban tuti jó vagyok, pár órácskát játszottam anno _h_
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. jún. 25, 2012 9:03 pm

gstyle írta:Én hozom a kölköt is és akkor BengAÚÚÚÚ lesz neked;DDD
Egy szerencséd van...itt nem tudlak kilökni, csak kilőni a map-ról :lol:
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: gstyle » kedd jún. 26, 2012 12:29 pm

Esélyed sem lesz, mire megtalálsz, addigra a gyerek tésztaszűrőt csinál belőled:DDDD
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Adam M
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. feb. 21, 2009 11:03 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Adam M » vas. júl. 15, 2012 9:13 am

Én is benne lennék egy CoD4 lövöldébe.

Vagy ha netán összehozunk egy TeamFortress2, vagy Blacklight Retribution-t, akkor abban is. /igen, ez volt a reklám helye, most ezekkel játszogatok/ _f_
HELLSPYC

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. jan. 05, 2013 10:59 am

Láttam sokaknak bejön itt a WoT, szerintem vegyíthetnénk a cod4-el és kipróbálhatnánk a Battlefield 1942-t Originon elvileg ingyenes, csak magát az Origint is le kell tölteni. Nekem annak idején nagyon bejött ez a játék. Azt hiszem az első játék amiben van golyó ballisztika, a szél és a gravitáció is befolyásolja a mesterlövélszeket.
Kép

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: DoDi » csüt. jan. 23, 2014 10:38 pm

Valami lövöldözés nincs vagy nem lesz mostanság megint? :roll:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd feb. 11, 2014 8:27 am

DoDi írta:Valami lövöldözés nincs vagy nem lesz mostanság megint? :roll:
ohh csak most görgettem le idáig. :)
A COD szerver elvileg még fent a szerverünkön (max le kell egy kicsit porolni). Ha van rá igény és esetleg páran jelentkeznek, akkor beüzemelem a szerót és lebeszélhetünk 1-2 időpontot __
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd feb. 11, 2014 10:15 am

ha összejövünk annyian, felrakom a COD4-et szívesen...1000 éve nem játszottam és legalább van végre egy olyan MOD, amiben én vagyok a jó _f_
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Matte » kedd feb. 11, 2014 8:30 pm

Jövök!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd feb. 11, 2014 9:14 pm

Fú de szétlőnék, robbantanék, már pár embert _h_

8) Sőt erre asszony is jönne, de gondolom Bengát még Nimó is simán elkapja, jó lesz rajta tesztelni a gyereknek, én meg :furesz: közelről vágom majd el torkincáját.

Szóval érdeklődőm!

Mikor is ?
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd feb. 11, 2014 9:31 pm

metosz írta:Fú de szétlőnék, robbantanék, már pár embert _h_

8) Sőt erre asszony is jönne, de gondolom Bengát még Nimó is simán elkapja, jó lesz rajta tesztelni a gyereknek, én meg :furesz: közelről vágom majd el torkincáját.

Szóval érdeklődőm!

Mikor is ?
Metosz, itt nem véd meg a pályán lévő gyorsaságod...és elbújni sem tudsz, jobb ha elköszönsz a családtól -pucszi-
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. feb. 12, 2014 8:26 am

okézsoké, akkor megpróbálom még a héten belőni a szervert és akkor ahogy a korábbi csatákat, kiírok 1-2 alkalmat. ;-) Ha a jövő hétre nézek, akkor:
hétfő: F1 MOD teszt
kedd: mtcc tesztfutam
csütörtök: mtcc futam
vasárnap: ide szintén F1-et tesztet tervezek
....így a COD akár lehetne szerda ill. egy szombati időpont (mindkettő kb. 19:00-es kezdéssel).

@BengA
Neked, hogy lesz a beosztásod?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. feb. 12, 2014 9:54 am

Február végéig délelőttös leszek, szóval az esti időpontok tökéletesek -kakcsi-
Kép

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: DoDi » csüt. feb. 13, 2014 10:19 am

Szerda esténként, vagy Szombat este, az jó! ;)

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. feb. 13, 2014 2:23 pm

Meg kell néznem meg van e még a játék , bár nem biztos hogy jót fog tenni az önbizalmatoknak ha megtalálom... __
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » csüt. feb. 13, 2014 2:48 pm

voodoo írta:Meg kell néznem meg van e még a játék , bár nem biztos hogy jót fog tenni az önbizalmatoknak ha megtalálom... __
-hh-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd márc. 04, 2014 12:35 am

Ne ássuk el a témát! Ha túl vagyunk az F1 kezdésen, akkor nekem lesz egy kis időm, arra mindenképpen, hogy Bengát megkéseljem. :furesz:
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd márc. 04, 2014 7:24 am

metosz írta:Ne ássuk el a témát! Ha túl vagyunk az F1 kezdésen, akkor nekem lesz egy kis időm, arra mindenképpen, hogy Bengát megkéseljem. :furesz:
Hát erre inkább nem írok semmit már...szeretem ha nagy az arc, könnyebb eltalálni -hh-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. márc. 12, 2014 7:20 pm

Ezt imádom nem írnak semmit, aztán csak bele kerül egy kis repost, persze nem rád gondoltam BengA mert neked ahogy írtam nem lesz már időd ilyesmire, amint végig szalad éles kis késem torkincádon, bár lehet egy műanyagkanállal csinálom majd, úgy sokkal finomabb ala torrente3 vagy 4. :jumping:

Esetleg lenne valaki a szerveradminok közül aki hajlandó lenne keresni egy szerverfigyelőt amit kiraknánk a kezdőlapra illetve néha ránézne a szerverre. Csak mert nem nagyon van kihasználva a szerver és jó lenne ha pörögne még egy "szolgáltatás". Persze F1 és MTCC futam alatt le kell majd lőni, de amúgy folyamatosan mehetne. Talán összeállna a társaságon belül két csapat és magunkban cheat mentesen ellenénk, mint a befőtt havonta 1X. De egyenlőre egy csatát tervezzünk. Időpontot továbbra sem írok, mert előbb egy szak(asz)vezető kerestetik!
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. márc. 12, 2014 8:27 pm

metosz írta:Ezt imádom nem írnak semmit, aztán csak bele kerül egy kis repost, persze nem rád gondoltam BengA mert neked ahogy írtam nem lesz már időd ilyesmire, amint végig szalad éles kis késem torkincádon, bár lehet egy műanyagkanállal csinálom majd, úgy sokkal finomabb ala torrente3 vagy 4. :jumping:

Esetleg lenne valaki a szerveradminok közül aki hajlandó lenne keresni egy szerverfigyelőt amit kiraknánk a kezdőlapra illetve néha ránézne a szerverre. Csak mert nem nagyon van kihasználva a szerver és jó lenne ha pörögne még egy "szolgáltatás". Persze F1 és MTCC futam alatt le kell majd lőni, de amúgy folyamatosan mehetne. Talán összeállna a társaságon belül két csapat és magunkban cheat mentesen ellenénk, mint a befőtt havonta 1X. De egyenlőre egy csatát tervezzünk. Időpontot továbbra sem írok, mert előbb egy szak(asz)vezető kerestetik!
Te kis kuki, véged lesz mint a Twin Peaks-nek __
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. márc. 17, 2014 10:53 am

Ígérem a héten leporolom a szervert és beállítom a dolgokat, ahogy volt korábban is. Letölteni majd azt kell, amit kilinkelek, viszont ezzel kapcsolatosan:
@metosz
A szerveren lévő publikus FTP meghajtón csak 5-6 GB szabad hely van. A COD4 pakkja ~7 GB lesz, így kéne kaparni neki némi szabad helyet.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » hétf. márc. 17, 2014 12:17 pm

Mivel egy állat vagyok cod4-be és ha tényleg elindul a szerver, szívesen vállalok admin feladatot, mivel van tapasztalatom is (aminél csak az egóm nagyobb :D).
Van hozzá egy remek program is, de azt majd megbeszéljük. __
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. márc. 17, 2014 5:34 pm

Urak!

Leporoltam a COD4 szerverünket, ami ismét pöfög. _f_
Némi változtatást muszáj volt eszközölnöm az utolsó használat (2011.12.18.) óta, mivel azóta a Punk Buster már nem támogatja a COD sorozatot. :roll: A dolog nem vészes, így részletekbe nem mennék most bele. A lényeget/aktualitásokat frissítettem ennek a topiknak az első hozzászólásában, ahol a játék és annak telepítése és beállítása is le van írva. Ha ezen leírás alapján haladtok végig és telepítitek/állítjátok be, akkor 99%, hogy működni fog (2 gépen is teszteltem). Minden más megoldásra nincs garancia. __

A szerver rotyog úgy, hogy lehet már kommandózni rajta! :fogatlan: Ha bárkinek bármi gondja van, az jelezzen itt. Szerintem hamarosan kiírhatunk egy csata időpontot!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Matte » kedd márc. 18, 2014 12:07 am

Működik nálam is _f_
Kép

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd márc. 18, 2014 10:00 am

Felraktam én is a game-t, nálam is megy faszán a szerver... -monster-
Kép

DoDi
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: pén. jún. 13, 2008 3:03 pm
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: DoDi » kedd márc. 18, 2014 10:28 am

Na, akkor ha már MTCC-re nincs időm, hétvégenként, vagy ráérős napokon, ha már felhoztam a témát jönnék _f_

Köszi srácok a kezdeményezést, remélem jókat lövöldözünk majd és késelgetünk... :lol:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. márc. 19, 2014 8:51 am

Szuper!

Akkor már csak időpontot kell keresni. Ha ezt a hetet nézzük, akkor:
csütörtök - MTCC
péntek - szerintem ez amolyan "kényes" nap, ilyenkor megy mindenki mindenfelé nem?
szombat - PSRL 12h Sebring
vasárnap - ez jó lehet, mivel most nem lesz F1

Ha a távolba nézünk és esetlegesen vmi folytonosságot terveznénk, akkor az én voksom hétköznapok tekintetében szerdákra, hétvégék tekintetében pedig azokra a vasárnapokra mikor nincs F1! :fogatlan:
További kérdés, hogy milyen gyakorisággal legyenek ezek az időpontok? (hetente? két hetente? havonta?)
Kéne egy FŐ Admin is aki a szervert kezeli, lépteti és kiírja a csataidőpontokat! BengA vállalod? (nekem ez már sok lenne :roll: inkább csak késem élezésével, szerveren pedig a tompításával foglalkoznék. :fogatlan:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. márc. 19, 2014 9:04 am

Persze, írtam is, hogy van tapasztalaton, mert régen elég sokat játszottam és saját szerverünk is volt.
Annyi kérdésem lenne, hogy egy-két barátom jelezte, hogy jöhetnek-e, elég jól játszanak, de ami biztos, hogy tisztán.
Csak ha esetleg nem jövünk össze, velük fel lehet tölteni kicsit. Olyan 3-4 emberről van szó max.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Főhadiszállás

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. márc. 20, 2014 8:12 pm

BengA írta:Persze, írtam is, hogy van tapasztalaton, mert régen elég sokat játszottam és saját szerverünk is volt.
Annyi kérdésem lenne, hogy egy-két barátom jelezte, hogy jöhetnek-e, elég jól játszanak, de ami biztos, hogy tisztán.
Csak ha esetleg nem jövünk össze, velük fel lehet tölteni kicsit. Olyan 3-4 emberről van szó max.
Esetleg nem szeretnél komolyabban is ezzel foglalkozni, egy szakosztály kinevezéssel megfűszerezve. Mert Gadfly már elég sokat melózik F1-el, és kellene aki egy kicsit ezt a dolgot összefogja, figyelembe véve a versenynaptárat. A látogatottságot biztosan egy kicsit megdobná. Ahogy korábban már írtam mehetne folyamatosan egy szerver vele, és jó lenne a kezdő lapon egy szerver figyelő is, ahol a státusz látszik. Természetesen mindenhez amihez szükséges kapnál hozzáférést is. :roll:
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég