Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. máj. 28, 2012 5:44 pm

Kicsit rendszereztem a dolgokat rFactor 2-ben, összegyűjtöttem a letölthető tartalmakat (pályákat) amik eddig elkészültek rF2 alá.
Működésileg telepítésileg teljesen más mint az rF1 de meg lehet szokni. Maga a játék telepítése a szokásos módon zajlik.
A modok, pályák már más tészta. A játék 2 helyre telepítődik fel a gépedre, van egy Core és egy Data mappa, persze külön helyen. A program files/rFactor2-ben van a Core - maga a program agya, minden más egyéb kiegészítők, feltelepíteni kívánt és feltelepített tartalmak a Data mappában, ami a felhasználó/dokumentumok mappába kerül rFactor2 mappába.
Amit érdemes elsőként megtenni, az a Core mappában levő ModMgr.exe (modkezelő progi) ezt át kell másolni a Data mappába az rFactor2 gyökerébe.
Ami még lényeges a Packages mappa, a letöltött tartalmakat ide kell belemásolni már kicsomagolt formában, mert a többség tömörítve tölti fel a netre. A lényeg, hogy a Packages mappába, már csak rfmod és rfcmp kiterjesztésű fileok kerüljenek.
A két fájlról kicsit bővebben:
rfcmp - ez a komponens a független pályákat jelenti, valamint független autót is jelenthet, de ez esetben az autó csak a játékban az All Cars and Track mod beállítása után érhető el, mivel az autónak szüksége van rFm filera.
rfmod - ez a komponens egy teljes tartalmat jelent, tehát van rFm, van autó és van pálya, valamint létre lehet hozni Virtuális modokat, röviden VMOD, amely csak egy rFm-et tartalmaz, amiben kifejted mely autókkal és pályákon tudsz menni.

Az rFm a legnagyobb különbség rF1 és rF2 között, amit szerintem borzasztóan túlbonyolítottak, nem véletlen nyitottak topicot az ISI fórumon ennek törléséről. De sajna az ISI nem akarja.
Ami a lényeg az rFm-nél, hogy mindkét játék esetében ott kell megadni egy úgynevezett pálya valamint autó szűrőt. rF1-ben ez egyszerű volt, pálza szűrőt nem voltál/vagy köteles megadni, ott mész a moddal ahol akarsz, illetve autószűrőnél, be kellett írni a VEH file-ban levő "class" megnevezést, ez így nem volt nagy tartalom, még egy LeMans mod esetében sem, mert csak be volt írva, hogy pl. GT P1 P2 stb.
Viszont rF2-ben kötelező a pálya szűrőt betenni másképp nem működik. Tehát be kell irni a pálya GDB fájl-ban található pálya nevét, valamint az autószűrőben már nem a classt kell megadni, hanem ami a "description" után található, ami ugye minden autónak más, még ha egy kategória is. Tehát jelen esetben példának megint ott a LeMans mod, van 3 kategória, és kb van 60 autó a modban, akkor az rFm-ben fel kell sorolni mind a 60 autó megnevezését. Emellett meg a pályát is amivel az a bökkenő, hogy ha kiadod a modod, majd sorba jönnek a pályák, minden alkalommal, ha egy újabb pályán akarsz menni, frissítened kell a mododat az új pálya nevével az rFm-ben.
Ez nagyon értelmetlen sztem, úgy gondolom mindenkinek szíve-joga ki mivel hol akar menni.

Ezután mehet a ModMgr indítása, előjön egy excel-hez hasonló táblázat, ahol láthatjuk hogy milyen modokat tartalmaz a Packages mappánk (tehát csak az rfmod kiterjesztétsű tartalmakat fogjuk látni)
Az rfcmp tartalmakat akkor látjuk, ha kivesszük a pipát az "Options" fül alatt látható "Show Mods Only" elől. Van egy oszlop ahol írja, hogy az adott tartalom telepítve van e vagy sem, amennyiben nem, csak jobb click és katt az install gombra.
Ha valamely tartalomnál van frissítés is akkor az install után egy csillag jelenik meg előtte, ekkor megint jobb gomb és update.
Valamikor előfordul, hogy valamit nem enged telepíteni, ez azért fordul elő, mert különböző tartalmak összefüggenek egymással, és csak akkor tudod feltelepíteni, ha a kapcsolódó tartalom már fent van, de erre könnyen rájön az ember egy idő után.

Ennyi lenne tömören, a többi a játékon belül már egyszerűbb.

Összegyűjtöttem az eddigi publikus tartalmakat, és feltöltöttem FTP-re is.


Először is az alapjáték, ami most a Build 660-nál jár: (2014.04.25)

Build 660 Lite Install Csak magát játékot tartalmazza, tartalom nélkül, azok külön tölthetőek le.

A tartalmak FTP-ről tölthetők:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/rFactor2/Contents/


rF2 Szerver indítva:

Név: ! Maszim.hu - rFactor2
jelszó: gt3

A mod és pálya online is letölthető a Get Mod-ra kattintva, illetve az alábbi linken:

Pálya:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/rFactor ... _v10.rfcmp
Mod:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/rFactor ... _1.0.rfcmp
VMOD:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/rFactor ... ring.rfmod

Telepítési sorrend, pálya, vagy mod, az mindegy milyen sorrend, a lényeg a VMOD, azt kell utoljára telepíteni, bár aki már ismeri a rendszert tudja, hogy addig amíg hiányzó tartalom van, a VMOD-ot nem lehet telepíteni.

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Kazard » kedd máj. 29, 2012 8:22 pm

Szuperül néz ki a Maserati. A fórum nálam kicsit szétcsúszott.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd máj. 29, 2012 8:44 pm

Grat Tommy szép lett a Maserati! ;-)

Kedvet is kaptam az rF2-re viszont mielőtt telepíteném az általad feltöltött alapjáték (Build 85) gondolom eredeti licenszt követel nem? Ha egyenlőre nem szeretnék még erre pénzt áldozni, akkor hogyan tudom futtatni az rF2-őt? :roll:
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd máj. 29, 2012 9:44 pm

Ez jó kérdés Gadfly!
Nem tudom hogy a legújabb verzióhoz van e törés ez ügyben nem tudok sajna segíteni. Én is azért vettem meg a "lifetime"-ős verziót mert így mar többet éves díjat nem kell fizetni és szerintem megéri az arat. Én legszívesebben mar csak ezzel foglalkozom ha idom engedi, és utána elég fura vissza ülni rF1 elé.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 30, 2012 5:37 pm

Tommy nem tudom installálni a Maserati MOD-ot. A pályákat stb igen csak magát a másfél megás rfmod-ot nem. Próbáltam build85-el és 49-el is, de mindegyiknél ez a hiba jött elő:

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. máj. 30, 2012 6:05 pm

Gadfly írta:Tommy nem tudom installálni a Maserati MOD-ot. A pályákat stb igen csak magát a másfél megás rfmod-ot nem. Próbáltam build85-el és 49-el is, de mindegyiknél ez a hiba jött elő:

Kép
A képen jól látszik, hogy a Sears Point RW 1.35 nincs felinstallalva. Ha azt feltelepited utána mar menni fog a Maserati is. Ezért jó ez az menü mert láthatod hogy miért nem tudod feltelepiteni adott modot. Illetve érdemes felhúzni a csuszkat mert lehet meg más is hiányzik csak az ezen a képen nem látszik.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. máj. 30, 2012 6:15 pm

Ja igen biztos hiányzik meg más pálya is mivel csak egy gyári mod van meg csak feltelepitve nálad. És a legtöbb gyári módban van pálya is valamint a frissítések is kellenek. A Formula Renault mod is nálad meg csak 1.0-as verzió de az mar az 1.2-nélkül jár. Ahol belinkelt én a modokat, pályákat az mind kell a Maserati működéséhez.

A lényeg először ezt a Renault modot frissitsd fel 1.2-re majd utána a Formula ISI modot telepitsd utána jöhet az összes többi gyári mod.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. máj. 30, 2012 6:29 pm

Kazard írta:Szuperül néz ki a Maserati. A fórum nálam kicsit szétcsúszott.
Köszi! Átméreteztem, hogy ne húzza szét a fórumot.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. máj. 30, 2012 7:55 pm

Felpakoltam mindent és így jó lett! ;-)
Én a Build49-et használom, mert csak ahhoz van törés egyenlőre.

Az FFB-t be lehet itt állítani, hogy csak simán középre húzzon bármi effekt nélkül mint sima rF-ben? Mert én csak teljes FFB-t találtam illetve a kikapcsolt állapotot. Mentem pár karikát a Maseratival. Hát mit mondjak nem túl egyszerű az irányítás, de gondolom ez az rF2-nek is köszönhető.

Tesztelgetem majd mindenképpen még, mert kíváncsi vagyok. Amint több infóval és tapasztalattal rendelkezek, akkor majd jövök egy beszámolóval. :)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » pén. jún. 01, 2012 12:08 pm

Sziasztok!
Letöltöttem, felraktam amit kell, egy dolog hiányzik még, ami miatt nem engedi telepíteni, ezek a hangok.

Ezt honnan lehetne letölteni :?:
Itt a kép: https://dl.dropbox.com/u/71750400/captu ... 130525.png
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jún. 01, 2012 1:07 pm

Atti0822 írta:Sziasztok!
Letöltöttem, felraktam amit kell, egy dolog hiányzik még, ami miatt nem engedi telepíteni, ezek a hangok.

Ezt honnan lehetne letölteni :?:
Itt a kép: https://dl.dropbox.com/u/71750400/captu ... 130525.png
A mod managerben, OPTIONS fül alatt vedd ki a pipát a "Show Mods Only" majd kijön az összes komponens, ott keresd meg a MaseratiGT Sound filet és jobb gomb, majd install.

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » pén. jún. 01, 2012 1:12 pm

Tommy78 írta:
Atti0822 írta:Sziasztok!
Letöltöttem, felraktam amit kell, egy dolog hiányzik még, ami miatt nem engedi telepíteni, ezek a hangok.

Ezt honnan lehetne letölteni :?:
Itt a kép: https://dl.dropbox.com/u/71750400/captu ... 130525.png
A mod managerben, OPTIONS fül alatt vedd ki a pipát a "Show Mods Only" majd kijön az összes komponens, ott keresd meg a MaseratiGT Sound filet és jobb gomb, majd install.
Az a baj, hogy nincs bent a listában :roll:
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jún. 01, 2012 1:21 pm

Atti0822 írta:
Tommy78 írta:
Atti0822 írta:Sziasztok!
Letöltöttem, felraktam amit kell, egy dolog hiányzik még, ami miatt nem engedi telepíteni, ezek a hangok.

Ezt honnan lehetne letölteni :?:
Itt a kép: https://dl.dropbox.com/u/71750400/captu ... 130525.png
A mod managerben, OPTIONS fül alatt vedd ki a pipát a "Show Mods Only" majd kijön az összes komponens, ott keresd meg a MaseratiGT Sound filet és jobb gomb, majd install.
Az a baj, hogy nincs bent a listában :roll:
Amit linkeltem az első hsz-ben a Maseratinál, ott leszedted az rfcm-t is? Vagy csak a VMOD-ot?
Maga a mod az rfcmp-ben van, a VMOD azért kell, hogy ne csak az All Cars and Track-s modban tudd használni.

Atti0822
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: pén. márc. 06, 2009 11:10 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Atti0822 » pén. jún. 01, 2012 7:04 pm

Az első letöltésnél nem vettem észre, hogy van a rar-ba egy hangfájl is. :) Telepítettem, működik. Köszi a segítséget. Nagyon jó mod lett, gratula! -l- A frissítések után az rF2 is kezd jó irányba fejlődni.
www.rfactorfan.blogspot.com
„És én?” by Bartos :)
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jún. 01, 2012 8:54 pm

Atti0822 írta:Az első letöltésnél nem vettem észre, hogy van a rar-ba egy hangfájl is. :) Telepítettem, működik. Köszi a segítséget. Nagyon jó mod lett, gratula! -l- A frissítések után az rF2 is kezd jó irányba fejlődni.
Ja az külön van, mert így csinálták meg a progiba nem tudom miért. Örülök, hogy tetszik, és igen fejlődtek a kezdetek óta elég sokat, de sajna minden javításnál elrontanak valami mást is, szóval van még bőven meló vele, de alapjaiba a fizika nekem bejön.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. júl. 28, 2012 3:02 pm

Első hozzászólást frissítettem, van néhány újdonság is.

Van egy alapjáték frissités, jelenleg a Build 90 a legfrissebb verzió, érdemes egyébként mindig felrakni a full installt, az updatek helyett.

Van két új pálya, egy gyári Brianza 1966, illetve feels3 kiadta 0.91-es verziójú Croft pályát, valamint frissítve lett Hertland Topeka és Fuji pálya is.

Valamint kiadta az ISI a Renault Clio Cup modját, illetve az új pályákkal frissitettem én is a Maserati modot.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. júl. 30, 2012 7:06 pm

Urak!

Kéretik visszajelezni!
Kinek van már meg az rFActor2!


Szerver már van telepítve, lehet kérni az indítását!
Egy-két tesztverseny jó lenne már lassan vele.
Tapasztalatok kellenének.


@Toby, Tommy
Milyen eredmény összesítő van hozzá illetve netes kapcsolatokat (live timing, hotlap) meg lehet-e csinálni már hozzá?
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Csaba » kedd júl. 31, 2012 6:55 am

Olyan gépigénye van aminek jelenleg nem tudok megfelelni.
Buchert Csaba

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd júl. 31, 2012 8:11 am

@Metosz

Van már hozzá elék sok segédprogram, ebbe beletartozik természetesen a hotlap és live timing is.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd júl. 31, 2012 8:26 am

Első hsz frissült, a VirtuaLM csapat frissítette Mid-Ohio-t jelenleg 1.91-es a verzió, illetve kiadták az 1.90-es verziójú Sebringet, ezáltal én is módosítottam a Maseratit, jelenleg v1.6 verzió elérhető.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. aug. 31, 2012 8:14 am

Első hsz-t frissítettem, tegnap kijött a Build 107-es verzió, link az első hsz-ben.

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: GABOR » szomb. szept. 15, 2012 8:46 pm

Metosz kérdésére válaszolva még ha kicsit késve is de megvan az rF2 eredetibe.
Én nagyon sokat játszok vele, ma is 3 órán át toltam online, 16-23 fővel és csak jó dolgokat tudok mondani. (Érdekes módon itt nem szakad meg a netem... -hh- )
Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tequila » kedd okt. 30, 2012 8:27 pm

Ma gondoltam funolgatok picit rFactor 2-vel, de itt jött egy kis meglepi. Pár hónapja amikor megvettem ki is próbáltam működött is rendesen. Ma viszont olyan gondom volt, hogy miután feltelepítettem, meg felraktam pár modot, na mondom csapassunk. Szépen fogom és a simulation résznél bejelentkezek, erre a három fő ablak marad szürke, csak az online résznél vált zöldre a connected. Alul szépen üdvözöl a felirat név szerint.
A kérdésem én rontottam el valamit és máshogy kellene csinálni?
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd okt. 30, 2012 9:04 pm

Hát ilyennel nem találkoztam még. Amit érdemes, hogy amikor frissitést adnak ki, akkor célszerű a teljeset leszedni, nem csak az update-t. Valamint teljesen uninstalállni kell minden új build előtt és törölni, minden egyebet amit uninstall után othagy. Ha ezután is ezt csinálja, akkor érdemes újra aktiválni.

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tequila » kedd okt. 30, 2012 9:51 pm

Igen, ez az reaktiválás megoldotta :)
Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: GABOR » szer. okt. 31, 2012 7:12 pm

Kép

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: GABOR » vas. jan. 13, 2013 10:10 pm

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. júl. 01, 2013 11:13 am

Első hsz-t frissítettem, felkerült a legújabb Build (240) FTP-re, valamint az összes pálya és mod melyet az ISI ezidáig kiadott.

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Norbi » kedd júl. 16, 2013 5:44 pm

Japán Super GT500(?)
Nissan Skyline GT-R
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 2309_o.jpg

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd jan. 28, 2014 12:01 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. ápr. 25, 2014 8:04 pm

Első hsz frissítve, szerver Hockenheimring National és ISI GT autókkal indítva.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd ápr. 29, 2014 5:52 pm

Első hsz frissítve, szerver Hockenheim-el és a Blancpain Endurnce Mod 1.0-val indítva.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. máj. 23, 2014 10:33 am

rFactor 2 – Two New Indy Previews: http://www.virtualr.net/rfactor-2-two-new-indy-previews
rFactor 2 – 2014 Formula Renault Released: http://www.virtualr.net/rfactor-2-2014- ... t-released
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. máj. 23, 2014 1:34 pm

Elvileg vasárnap jon az Indianapolis oval es road régi es új vonalvezetéssel, valamint a DW12.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: rFactor 2 - Modok - Pályák

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. máj. 24, 2014 10:26 pm

Tommy78 írta:Elvileg vasárnap jon az Indianapolis oval es road régi es új vonalvezetéssel, valamint a DW12.
Nem vártak vasárnapig! --pezs-
http://www.virtualr.net/rfactor-2-india ... r-released
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég