Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. jún. 15, 2006 3:02 pm

Tom írta:Szia everibodri!
Van egy cimbim aki egyszer-kétszer beszállna mint tartalékpilóta.Ugyanúgy megy mint én.Hogy tudna jelentkezni?
Azután, hogy jelentkezett
a legcélszerűbb ha felmegy a szerverre, hiszen engedélyt a versenyzésre csak akkor kap ha tud. 8)

Egy Jorden szabad.
Szeretettel várjuk akár állandó versenyzőnek is!
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » csüt. jún. 15, 2006 3:08 pm

Akkor megmondhatom neki az ip címet?

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » csüt. jún. 15, 2006 3:12 pm

Persze! Nyugodtan jöjjön! Csak most F1CoD MOD teszt van
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. jún. 23, 2006 1:09 pm

FIGYELEM!
A most vasárnapi futam (tehát a június 25-i Kanadai Nagydíj) lesz a nyári szünet előtti utolsó futamunk. A következő futam a Török Nagydíj lesz, augusztus 28-án.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » pén. jún. 23, 2006 6:53 pm

Nyári szünet???Nem is tudtam hogy van ilyen. Kár!És hogy-hogy nem indiana lesz a következő?

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » pén. jún. 23, 2006 7:39 pm

Tom írta:Nyári szünet???Nem is tudtam hogy van ilyen. Kár!És hogy-hogy nem indiana lesz a következő?
Mert ezt a döntést hozták az Adminok! :)

Amúgy sztem ilyenkor már elég sokan mennek nyaralni, szóval ezért lesz nyári szünet, hogy senki ne maradjon le a futamokról. Én pl. jövőhét pénteken érettségi után már itt se vagyok, megyek Görögbe! 8)

Tényleg addig ugye lesz majd tesztelési lehetőség a szünetbe is?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. jún. 23, 2006 7:51 pm

Tom írta:Nyári szünet???Nem is tudtam hogy van ilyen. Kár!És hogy-hogy nem indiana lesz a következő?

:roll: Nem emlékszem már miért is raktuk be ezt a szünetet, de valami oka volt.
Az biztos, hogy valamikor (mivel egy éve megy lassan a szerver) kell egy karbantartás frissítés, állandó IP cím beírás megoldása.

A nyári szünetben természetese hatalmas FUN események lesznek!
Bal oldalt látható a terv!
http://www.f1ob.metosz.net
Nagyon jó volna ha lenne rFactorod.
DTOB-t újra átgondoljuk, lehet, hogy nem szerencsés a váltás!
Sajnos rF annyival jobb, hogy sok régi pilóta aki már megvette az rF -et, nem is akar többet futni mással, amit meg is értek, hiszen nem való multiplayer versenyzésre az F1C még a legtisztább körülmények között (no mismatch exe) is láttam hibákat F1C-n.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » pén. jún. 23, 2006 9:33 pm

Jó az a nyári szünet! :wink:

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » szomb. jún. 24, 2006 7:17 am

Ténleg jó lenne megvenni az rFactort,de ez most számomra luxus kiadás lenne.Én nemsokára családapa leszek,és az nagyon sok pénzel jár.
Talán karácsonykor.(esély sincs arra hogy legyen egy olyan crack amivel lehetne herélt játékkal is multizni?)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 24, 2006 8:19 am

Tom írta:Ténleg jó lenne megvenni az rFactort,de ez most számomra luxus kiadás lenne.Én nemsokára családapa leszek,és az nagyon sok pénzel jár.
Talán karácsonykor.(esély sincs arra hogy legyen egy olyan crack amivel lehetne herélt játékkal is multizni?)

Gratulálok!
XX v. XY?


Sajnos én nem tudok crackről, s mivel megvettem, de már annak idején az F1C-t is, nem jártam ilyesminek utána.
Csak annyit tudok, hogy minden Updatehez kell egy új.
1.0 - 1.2 - 1.4 - 1.7 - 1.87
Négy update jött ki csak ebben a félévben!
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. jún. 24, 2006 10:09 am

Habasa írta:FIGYELEM!
A most vasárnapi futam (tehát a június 25-i Kanadai Nagydíj) lesz a nyári szünet előtti utolsó futamunk. A következő futam a Török Nagydíj lesz, augusztus 28-án.
Hé! Az még oké, hogy a kiírtnál előbb kezdődik a szünet, de miért marad ki egy futam teljesen? Nehogy már az egyik legjobb pályát kihagyjuk!!! Én biza bevállalom, hogy kopik a Michelin és nem megyek vissza a boxba :D

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szomb. jún. 24, 2006 10:18 am

Ja és még mielőtt nyaralni mennek a kedves adminok publikussá kéne tenni a török pályát amit használni fogunk futamon is. Mert ugye rh05ben nincs benne, és jelent már meg pár verzió. Azért is kéne egyet választani, hogy azzal lehessen gyakorolni és ne legyen mismatch sem.

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » szomb. jún. 24, 2006 12:35 pm

Természetesen nem marad el az Amerikai Nagydíj, tévedésből lett kiírva a Török arra a Dátumra. Tehát Augusztus 28-án Amerikai Nagydíj.
A Török pályát még most nézem de nemsokára teszek fel egy linket.
[Master]Vipera

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » szomb. jún. 24, 2006 1:01 pm

Hali all!

Nekem van egy török pályám:) mondjuk még nem teszteltem! Szedjétek teszteljétek stbstb.. ha jo akkor kira:)
http://alienmomo.uw.hu/Turkey_2005.rar


szerk.:
Felraktam inditottam HOST bejött mentem rajta kicsit és jonak tünik, nem bod ki:)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 24, 2006 1:13 pm

07.02 az USA verseny miért marad el?
én nem is tudok róla!!!
persze ha már választottatok volna egy 3.admint a helyemre nem kérdezném, de így............................
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 25, 2006 9:36 am

:roll: nagyon sok lesz a kimaradás 06.25 - 08.28 között.
Ha úgy gondoljátok, hogy túl sok a lenne a hiányzás 07.02-én akkor legyen 07.09-én (így az erre az időpontra meghírdettet DTOB futam majd alkalmazkodik - elmarad vagy időpontot vált!)
Este F1 közvetítés közben TS-en értkeznünk kellene.

Valamint csak F1C -vel rendelkezőknek is lehet pár F1C DTM FUN futam!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz vas. jún. 25, 2006 6:23 pm-kor.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 10:23 am

Metosz a 05-öt javítsd majd 06-ra.

Amúgy nekem 09 talán megfelel mert jövő hét pénteken megyek el, vagyis szerintem 08-án már otthon leszek. De nekem mind1 Én szólok, hogy 30-án mek nyaralni és köv hét végén jövök. szal ha 02-én lesz USA akkor Én nem jövök.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. jún. 25, 2006 4:53 pm

Na gyerekek bejött amitől féltem!!! 4-en volt a motor és a fékhűtésem is,nem is nyomtam neki annyira.GUSZTUSTALANNAK TARTOM HOGY EGY SZOFTVER DÖNTSE EL HOGY BEFEJEZEM-E A VERSENYT!!!RÁADÁSUL AZ ELSŐ HELYRŐL!!!EZ IGAZSÁGTALANSÁG!!!ÚGYHOGY SZERETNÉM MEGKÉRNI A SZABÁLYALKOTÓKAT HOGY ÉSZ ÉRVEKKEL MAGYARÁZZA EL HOGY MI ÉRTELME VAN A MECHANIKAI HIBÁKNAK!!!EZ NEM EGY ÉLŐ BAJNOKSÁG HANEM EGY JÁTÉK!!!NEM LEHETNE HOGY A PILÓTA TUDÁSA DÖNTSE EL A BEFUTÓT?NEM LENNE FAIR-ABB,IGAZSÁGOSABB???BOCSÁNAT DE NAGYON MÉRGES VAGYOK MERT NEM A SAJÁT HIBÁMBOL ESTEM KI!!!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 4:59 pm

Inkább a szoftver hibájából esek ki mint másik balfasz hibájából. ennyi. :evil:

Amúgy ez tényleg egy játék, de szimulátor.....és a valósághoz próbálunk igazodni. Ezért van értelme a hibáknak.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. jún. 25, 2006 5:40 pm

@Tom - Bocs, hogy ezt mondom, de gyakorlatilag a saját hibádból estél ki, hiszen magasabbra is vehetted volna a hűtést. :D Még nekem is eldurrant a fékem a 23adik körben, pedig 7esen volt. Mindazonáltal egyet értek veled, hogy egy ilyet átélni elég sz*r. De ez bárkinél bejöhet, úgyhogy fair, mert másoknak is épp annyi egy ilyenre az esélyük.

@Tommy - Ezen felesleges felhúznod magad. Tavaly MF1CLen ugyanígy estem ki előled Silverstoneban, fél kocsi távolságból. AlieN nem az a típusú pilóta aki szándékosan belemegy az emberbe. Főleg akkor nem ha ilyen jó futam ígérkezik, hogy 4en vagyunk esélyesek az első helyre. Szóval nyogodj meg kérlek!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 5:45 pm

Jah 4-en vagyunk esélyesek....1-2-őt kiütünk első körbe akkor már nincs olyan sok ellenfél nem? :lol: nevetséges.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. jún. 25, 2006 5:47 pm

Tommy írta:Jah 4-en vagyunk esélyesek....1-2-őt kiütünk első körbe akkor már nincs olyan sok ellenfél nem? :lol: nevetséges.
Ezt te sem gondolod komolyan! ..... remélem

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 5:48 pm

Knife írta:
Tommy írta:Jah 4-en vagyunk esélyesek....1-2-őt kiütünk első körbe akkor már nincs olyan sok ellenfél nem? :lol: nevetséges.
Ezt te sem gondolod komolyan! ..... remélem
De...ezt így gondolom. A tavalyi futamról meg annyit, hogy az egy "házi host" volt...ez nem. ennyi. És nem érdekel, hogy védi magát. Nem magamtól estem ki.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 25, 2006 6:35 pm

SRÁCOK AKKOR AMERIKÁT KIÍRJUK 07.09-re. Hivatalosan a jővő héten fixáljuk!

:? Sajnálom Tom, technikai hiba miatt a legszarabb kiesni, főleg az első helyről.
De mindenkinek ua. esélye van erre. Valószínű, hogy a fordulat számod is max.-on van. Vegyél le belőle 150-et és még több kört is futhatsz mert a benzin kevésbé fogy majd.

Az OR - http://www.onlineracer.de szabály könyvet követjük, de nekik is tartani kell magukat a FILSCA - http://www.filsca.com
szabályaihoz.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. jún. 25, 2006 7:15 pm

oké-oké,lenyugodtam!Majd amerikába!Azt is szeretem :lol: !!!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. jún. 25, 2006 7:23 pm

Ja! Most akkor végül is mi lett az eredmény?

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 7:52 pm

Tom írta:Ja! Most akkor végül is mi lett az eredmény?
Gondolom Knife nyert....és Ulvar lett a 2. :roll:

@ Metosz szerintem meg más hibája miatt a legszarabb kiesni.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 26, 2006 9:26 pm

Hétfő - Szerda hivatalos F1OB tesztnap.
Szomorúan tapasztaltam, hogy senki nem indított F1OB-t ma.
rF - LFS pörög még mindíg.
F1OB mélyponton vagyunk! Kérek mindekit jelezze az USA részvételt és leheljünk újra életet az egészbe. 8) Jó volna ha azon fájna a fejünk megint, hogy nem tud mindeki helyhiány miatt fellépni.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd júl. 04, 2006 9:10 am

Olvastam Vipera "inteligens és müvelt" reakcioját.Nem is füzök hozzá semmit,inkább egy merész kérésem lenne.Ha ténleg felszabadul egy williams akkor én jelentkezhetnék rá?Tudom nem szabad ugrálni csapatok között,nem is gond ha nem.És nem azért kérem ezt mert gyorsabb,vagy lassab,hanem mert egyszerüen jobban szeretem azt a csapatot.Ha elfogadjátok azt nagyon köszönöm,és ezer sorry dragonnak.Ha nem akkor sincs semmi gond.
Elöre is köszi!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd júl. 04, 2006 5:53 pm

Tom írta:Olvastam Vipera "inteligens és müvelt" reakcioját.Nem is füzök hozzá semmit,inkább egy merész kérésem lenne.Ha ténleg felszabadul egy williams akkor én jelentkezhetnék rá?Tudom nem szabad ugrálni csapatok között,nem is gond ha nem.És nem azért kérem ezt mert gyorsabb,vagy lassab,hanem mert egyszerüen jobban szeretem azt a csapatot.Ha elfogadjátok azt nagyon köszönöm,és ezer sorry dragonnak.Ha nem akkor sincs semmi gond.
Elöre is köszi!

Hát nehéz helyzet, szívem szerint azonnal a tiéd lehetne a Williams, Vipera meg mehetne BAR-al, ha ennyíre undorodik a Willi -től.

A helyzet viszont az, hogy a jelenlegi verseny állás sorrendjében lehet kiírni egy új autó választást.

A szünetben biztos lesznek változások.....

Ha szavazunk, ahogy végig néztem (USA verseny még változtat a képen, ULVAR - Toyota fan, Knife - Mclaren ......stb) van rá esélyed.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd júl. 04, 2006 8:34 pm

Még egyszer köszönöm!Klafa lenne.
Egyébként szereztem még egy pilótát.Nem olyan jó mint ede(vagy én) de tehetséges.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. júl. 05, 2006 2:39 pm

Egy biztos én a Toyotától ha még a Ferrárit is biztosítják nekem akkor se válok meg mer ismerem már az autót...meg ugye a hozzá kapcsolódó beállításokat is már kezdem megszokni meg irányítás stb....szal Nyeksek és én itt maradunk!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » csüt. júl. 06, 2006 3:02 pm

Szerintem tudsz menni Williamsszel, mert Vipera, ahogy én őt ismerem, nem fog már F1-ezni, inkább átáll a FIFA World Cupra. Amúgy meg nálam nagyobb McLarenes nincs a Földön.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » csüt. júl. 06, 2006 9:47 pm

Halkan jegyzem meg,én is brutális McLaren őrült vagyok,viszont a Williams is nagyon szimpatikus csapat,és most ez elérhető közelségbe került.Ezért is csaptam le rá olyan hirtelen.Szoval én nagyon szívesen mennék már indianapolisban a Will.-el,de hivatalos engedély nélkül nem pofátlankodnék Vipera helyére.Ha vasárnapig nem születik határozott döntés,akkor az usa-ban még a honda csapatot erősítem.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. júl. 07, 2006 7:41 pm

Tom írta:Halkan jegyzem meg,én is brutális McLaren őrült vagyok,viszont a Williams is nagyon szimpatikus csapat,és most ez elérhető közelségbe került.Ezért is csaptam le rá olyan hirtelen.Szoval én nagyon szívesen mennék már indianapolisban a Will.-el,de hivatalos engedély nélkül nem pofátlankodnék Vipera helyére.Ha vasárnapig nem születik határozott döntés,akkor az usa-ban még a honda csapatot erősítem.
Sajnos Habasa elfelejtette a következetességet, ha most neked megengedjük az autó cserét, mindekinek meg kell (kellett volna). Ami két nappal verseny előtt, a tökéletes káoszhoz vezethet.
:cry: Sajnálom, de csak egy verseny azt már kibírod BAR-nál.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » pén. júl. 07, 2006 8:04 pm

Persze-persze!Nincsen semmi gond!Nagy futam lesz! :lol:

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. júl. 10, 2006 6:42 pm

Kedves Bírói Testület!
A teszt napokon és a közvetlen verseny elötti szabadedzéseken,miért
vannak megengedve olyan szabálytalanságok,amik nagyban rontják az F1OB szinvonalát,
és a játék élményt?Gondolok itt kanyarlevágásokra,ütközésekre,vagy boxutca sebességhatár
be nem tartására.Csak egy példa:Kihajtok a garázsból és a limitet betartva(szabadedzésen 60km/h)
elindulok a boxutcába,míg nem egyszer csak valaki belémrongyol kb 200km/h-val!Ismétlem,a boxba!
Nem is az számit hogy ki volt,hanem hogy ilyet lehet csinálni?!Persze utánna már én sem tartottam
be,nehogy megint megtörténjen.Amikor megkérdeztem,hogy a mechanikai hibáknak mi értelme van,
Knife azt mondta hogy egy szimulátor minél élethűbb annál jobb.Hát én az életben még nem
láttam f1-es autót 200-al menni a boxban,és kanyart levágni,csak mert ahhoz volt kedve.

Tarsuk be a szabályokat a teszteken is!!!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. júl. 10, 2006 8:07 pm

Tom írta:Kedves Bírói Testület!
A teszt napokon és a közvetlen verseny elötti szabadedzéseken,miért
vannak megengedve olyan szabálytalanságok,amik nagyban rontják az F1OB szinvonalát,
és a játék élményt?Gondolok itt kanyarlevágásokra,ütközésekre,vagy boxutca sebességhatár
be nem tartására.Csak egy példa:Kihajtok a garázsból és a limitet betartva(szabadedzésen 60km/h)
elindulok a boxutcába,míg nem egyszer csak valaki belémrongyol kb 200km/h-val!Ismétlem,a boxba!
Nem is az számit hogy ki volt,hanem hogy ilyet lehet csinálni?!Persze utánna már én sem tartottam
be,nehogy megint megtörténjen.Amikor megkérdeztem,hogy a mechanikai hibáknak mi értelme van,
Knife azt mondta hogy egy szimulátor minél élethűbb annál jobb.Hát én az életben még nem
láttam f1-es autót 200-al menni a boxban,és kanyart levágni,csak mert ahhoz volt kedve.

Tarsuk be a szabályokat a teszteken is!!!
Köszönöm, hogy újra felhívtad erre mindenki figyelmét. A szabályok ugyanis teszteken is ÉRVÉNYESEK! Akárcsak az óvások benyújtása, a szabálytalanságok elkerülésére. A vágás, kilökés, forgalommal szemben történő vezetés, stb ugyanúgy büntetendők.

Azonban teszteken kisebb kihágások még szerintem elnézhetők. Gondolok itt olyanra, mint például USA nagydíjon a boxban teszt alatt 60 a sebességhatár, amit ha mondjuk 20-30km/h-val túllép valaki, de nem okoz ezzel sem balesetet, sem másokat nem hátráltat ezzel, az még elnézhető. Persze ha valaki 200-al rongyol át a boxon tökön-babon át, az már komoly szabálysértésnek minősül, amit kérjük óvással jelezzetek, ha ilyet észleltek! A büntetése sem fog elmaradni.

A kisebb-nagyobb koccanásokkal ugyanez a helyzet. Egy baleset után is sokat számít a tettes hozzáállása. Előfordulhatnak nem szándékos balesetek, hiszen mindenki igyekszik a maximumot kihozni az autóból, ha azonban megtörténik a baj és az elkövető meggyőzően biztosít az eset nem szándékos mivoltáról, könnyen túl lehet rajta lépni egy ejnye-bejnyével. Azonban amikor ez a visszajelzés nem történik meg és nyílvánvaló a szándékosság, esetleg ezt tetézve többször is előfordul, az szintén súlyos vétségnek tekintendő és pontbüntetés vagy akár versenyeltiltást is vonhat maga után az effajta, játékoshoz méltatlan viselkedés.

Mivel itt nem tudják a bírák replay alapján ellenőrizni az esetet, így az első óvásra még talán nem kap akkora büntetést a vétkes, de ha ezek után sem változtat az illető a modorán, akkor a komolyabb büntetéseket sem félnek bevetni.

Tom, javaslom az óvások topicban jelentsd az esetet, a tettes nevével és nagyjából mikor történt. Sajnálom, hogy ilyet kellett tapasztalnod, azon vagyunk, hogy ezek az esetek minél ritkábban fordulhassanak elő.

További biztonságos tesztelést!

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Ede » kedd júl. 11, 2006 8:18 pm

Hali,
Egy gyors kérdés, nem tudom itt van-e a helye, nem találtam erre vonatkozóan különösebb csevegést!
A Teamspeakerhez regisztrációt hogyan lehet kapni?

köszi,
Üdv. E.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd júl. 11, 2006 10:25 pm

Ede írta:Hali,
Egy gyors kérdés, nem tudom itt van-e a helye, nem találtam erre vonatkozóan különösebb csevegést!
A Teamspeakerhez regisztrációt hogyan lehet kapni?

köszi,
Üdv. E.
:wink: Regisztrációd privát küldtem.

Amúgy ha van időd írj magadról a bemutatkozás fórumon, elvileg abban kell kérni a reg-et.

Jó TS-t.
Kép

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Ede » szer. júl. 12, 2006 7:55 am

Köszönöm!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szer. júl. 19, 2006 10:28 pm

Sajnos nem sikerült közös nevezőre jutnom admintársammal, Habasával, az új pilóták elhelyezésének ügyében. Ő azon a véleményen van, hogy a napokban jelentkezettek ekerüljenek a felszabaduló autókba, az aktív pilóták pedig ne változtassák helyüket. Részemről azonban a nyári szünetet kihasználva lehetőség nyílik az esetleges csapatváltásra, hogy a kimaradó pilóták helyét a bár későn jelentkezett, de aktív őilóták feltölthessék. Ennek fényében összeírtam egy listát a szabad helyekről és a választási sorrendről. Kérem a megnevezett pilótákat, hogy szép sorban, egymás után, ahogy a listán szerepelnek, jelezzék csapatváltási szándékukat az ÜRES helyekre. Amennyiben helyetcserélnének egymással pilóták, úgy ezt a szándékot mindketten jelezzék.

Íme az autó lista: ( a helyüket már nem változtató pilóták pirossal kerültek bejegyzésre, nekik már nem kell jelezniük váltási szándékukat )

McLaren
- Knife
- Habasa
Renault
- Tommy
- Dragon
RedBull
- Üres
- Üres
Williams
- Tom
- Ede
Ferrari
- AlieN
- Üres
Toyota
- Ulvar
- Nyeksek
Honda
- Üres
- Üres
Jordan
- Üres
- Üres
Sauber
- Üres
- Üres
Minardi
- Szerver
- Üres

Új autó választási sorrend:
1. Habasa
2. Knife
3. AlieN
4. Ulvar
5. Nyeksek
6. Dragon
7. Tommy
8. Tom
9. Ede
10. Puhi
11. Vérengző
12. Iceee
13. Snow
14. Trooper
15. jelenleg inaktív pilóták

Inaktívvá vált pilóták:
1. Geri
2. Synchro
3. Vipera
4. Nepsterke
5. Iceman
6. Kristi
7. Joci92
8. Gregs
9. Lacakaaa

Kérem az újonnan jelentkezett pilótákat, hogy a megfelelő időben jelezzék csapatválasztásukat.
(példa a csapatválasztásra: Ha Dragon autót szeretne váltani, meg kell várnia a sorban előtte állók választását. De mivel Ulvar és Nyeksek már pirossal jelzettek, tehát már nem változtathatnak autót, Dragon, közvetlenül AlieN választása után jelezheti az esetleges csapatváltást.)
Az új autók választása egyenlőre nem hivatalos, csupán tájékoztató és igényfelmérő jellegű. Amint admintársam is rábólint, azonnal hivatalossá válik.
Jó választgatást
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife szomb. júl. 22, 2006 8:18 pm-kor.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szer. júl. 19, 2006 10:36 pm

Hivatalos tesztnapok:

Minden hét kedd és szombat

Admin felügyelet várható időhatára: kedd 20-23 óráig, szombaton 15-22 óráig (ezekben az időpontokban várható az új pilóták tesztelése)

Érdeklődés hiányában illetve 23 óra után a szerver rFactorra vált.

Természetesen a hét többi napján is lesz szerver, igény szerint.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. júl. 19, 2006 10:40 pm

Én még hozzáteszem a következőket is:
A szünet alatt a hivatalos tesztek időpontja (remélhetőleg ezeken a napokon kívűl is lesz szerver) KEDD és SZOMBAT. Az adminok 21:00-kor fölnéznének és eldöntenék, hogy elegen vannak-e fönn, hogy versenyt indítsanak.
Knife, holnap megbeszéljük, ki ellenőrzi a fent említett napokon a szervert. A hozzászólásodhoz nem írok semmi kommentárt.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. júl. 19, 2006 10:45 pm

Amint látom, egy kis szervezési hiba akadt, de szinte ugyanaz a két hozzászólás, mindegyiket hivatalosnak lehet venni.
Kép

Snow
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szer. júl. 19, 2006 9:22 pm

Hozzászólás Szerző: Snow » szer. júl. 19, 2006 10:50 pm

Srácok akkor tesztre milyen verdával dzsaljak be?

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szer. júl. 19, 2006 10:52 pm

Snow írta:Srácok akkor tesztre milyen verdával dzsaljak be?
Üdv! Addig bármelyik szabad autóval tesztelhetsz.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. júl. 19, 2006 10:53 pm

Még az átszervezések miatt mi sem tudjuk. :D Én Sato BAR-ját jósolom, de azzal jössz egyelőre, amivel akarsz.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szer. júl. 19, 2006 11:17 pm

Pirossal jelzett egyedek jelezték maradási szándékukat. Dragon, tiéd a választás joga! Aztán Tommy, és a többi és a többi.

Dragon
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 9:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Dragon » csüt. júl. 20, 2006 10:32 am

Hát emberek,ha lehet választanom akkor mennék tommy mellé a renault-ba.Úgyis a renaultnál dolgozok a szervízbe gyöngyösön szal ideális lenne.előre is kösz.döntsetek belátásotok szerint....
ÍÍÍZI Ráááájder ÖccséM!!
ÍÍÍZI Ráááájder!!!!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » csüt. júl. 20, 2006 10:43 am

Mivel a Renault a jelenleg legjobb autó a választható autók közül....ezért maradok Renault-ba, de ha lehet akkor első számú lennék, szal Alonsoval. És akkor Dragon lehetne a csapattársam Fisichella személyében.

Tommy - Renault / Alonso

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » csüt. júl. 20, 2006 10:47 am

Hát akkor Williams!mindegy melyik.
Elöre is kösz!

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Ede » csüt. júl. 20, 2006 11:14 am

tom-husom csapattársa a williamsben...az lennék
E.

Ede
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:51 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Ede » csüt. júl. 20, 2006 11:16 am

más.... titkon remélem, hogy a versenynapokon is legalább igy fog izzani az éter:)... és akkor nem hatan csapjuk szét egymást

Avatar
Vérengző
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd júl. 04, 2006 8:39 pm

Hozzászólás Szerző: Vérengző » csüt. júl. 20, 2006 5:34 pm

Sziasztok!

Bár még nem teszteltem, de lecsapnék a Ferrari még üres helyére, ha megoldható. Amúgy remélem hamarosan már a pályán is találkozhatunk (ha a munkahelyem lehetővé teszi) :-)

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » csüt. júl. 20, 2006 5:58 pm

Akkor Knife,
A tegnap esti autóválogatós írásodhoz a következőt írnám:
az újoncokat nehogymár úgy soroljuk be, hogy milyen sorrendben jelentkeztek! Mivel én csak a jövő hét második felétől leszek, légy szíves nézd meg őket egyszer a szerveren, hogy mennek, és azután döntsünk! Aproró, a mai CoD-ra nem tudok jönni.
Üdv.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. júl. 20, 2006 6:20 pm

Admin társammal egyeztetve kis helyesbítésre került sor. A zöld színnel jelzett pilóták, Vérengző, Iceee és Snow akkor választhatnak autót, ha megkapták a versenyengedélyt, majd teljesítményük alapján választhatnak. Tehát először a legjobban teljesítő, majd a többi.

A képességeitek felmérésére a keddi és szombati hivatalos tesztnapokon kerül sor. Igyekszünk admint biztosítani a tesztek idejére. Ha egy admin fent van szerveren azt fórumon jelezni fogjuk.

(Sajnos ezen a héten szombaton egyik admin sem tud jelen lenni, de a következő pilóták véleménye mérvadó, ha velük találkoztok:
- AlieN
- Ede
- Tom
- Tommy)

Snow
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szer. júl. 19, 2006 9:22 pm

Hozzászólás Szerző: Snow » csüt. júl. 20, 2006 7:16 pm

Skacok vagy egy kis gebasz.
Holnap le kell pályáznom az ősökkel balcsira szal nem tok lenni. Nem lehetne a hivatalos megnézést Keddre tenni?

Dragon
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 9:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Dragon » csüt. júl. 20, 2006 7:47 pm

thx azé nkife,bár én régebben vok a mezőnyben mint ede meg ..stb
de hát ha ők a mérvadók...
ÍÍÍZI Ráááájder ÖccséM!!
ÍÍÍZI Ráááájder!!!!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. júl. 20, 2006 8:27 pm

Dragon írta:thx azé nkife,bár én régebben vok a mezőnyben mint ede meg ..stb
de hát ha ők a mérvadók...
Azért írtam őket, mert ők a leggyorsabbak. Így hozzájuk lehet mérni. Természetesen minden tag véleménye számít, csak téged mostanában nem láttalak, ezért is felejtkeztem meg rólad. BOCS.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 81 vendég